Design & Developed BY Patira

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 28 , از مجموع 28
    عضو Derby

پست مورد علاقه
    دروازه بان
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو_علی دایی
    بازیکن محبوب
    کریم باقری_علی پروین_علیرضا حقیقی
    اسم واقعی شما
    محمدرضا نو

SpainPersepolisRealMadrid

Ali Karimi

تشکر ها
    1,355
    تشکر شده 2,926 در 696 پست

teractor اخبار و نقل و انتقالات باشگاه تراكتورسازي تبريز در فصل91_90

اخبار و نقل و انتقالات باشگاه تراكتورسازي تبريز در فصل91_90 را در این پست بزارین

الان 12 شبه از صبحه پای کاریم
    بازم روبه رو شدیم با سفره های خالی
    این حرفا شدن فقط مشتی گفته های عادی
    توهم پری از این همه حفره های مادی
    خیابونا پر از مشتی کاسب پست
    پر از ادمای محتاج کاسه به دست
    پر از آدمای خردمند تحصیل کرده
    که زندگی انتحارو و بهش تحمیل کرده
    ویرایش توسط n_mamali : 07-07-2011 در ساعت 18:07

2. کاربر روبرو از پست مفید n_mamali تشکر کرده است .

مدیر گالری و تیم های آلمانی

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    Jupp Heineckes - Joachim Low
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118
    تشکر شده 8,410 در 3,790 پست

ویترین امتیازات

نصیرزاده: کمیته انضباطی می‌تواند کارت قرمز حاج‌صفی را پاک کند

کارشناس داوری فوتبال گفت: بر اساس بند B ماده 77 آئین‌نامه انضباطی فیفا، کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال می‌تواند کارت قرمز بازیکن تراکتورسازی را پاک کند.
    هوشنگ نصیرزاده با اشاره به بند B ماده 77 آئین‌نامه انضباطی فدراسیون بین‌المللی فوتبال گفت: بر اساس این بند تشکیلات قضایی می‌تواند تصمیمات انضباطی داوران در خصوص کارت‌های داده شده را تغییر دهد.
    وی ادامه داد: همان‌طور که تخلفات بازیکنان در صورت ثبت در تصاویر تلویزیونی و عدم تنبیه آن توسط داور می‌تواند در کمیته انضباطی مورد رسیدگی قرار گیرد، همان گونه نیز قانونگذار اجازه داده که کارت‌های اشتباه صادر شده از درجه اعتبار ساقط شود.
    نصیرزاده تاکید کرد: در آئین‌نامه انضباطی ایران هیچ اشاره‌ای به این تصمیمات نشده اما در همین آئین‌نامه آمده در صورتی که در موردی سکوت وجود داشته باشد، می‌توان به آئین‌نامه کنفدراسیون فوتبال آسیا یا فیفا مراجعه کرد.
    این کارشناس داوری اظهار داشت: از آنجا که متن آئین‌نامه‌های انضباطی فیفا و کنفدراسیون فوتبال آسیا کاملا یکی است، بر اساس بند B ماده 77، کمیته انضباطی این حق را دارد در صورتی که برای موردی که کاملا آشکار است، همانند دریافت کارت‌های رنگی تجدید نظر صورت گیرد.
    وی اضافه کرد: قانونگذار در این ماده اشاره کرده که آن اشتباه باید خیلی فاحش باشد. از آنجا که در برنامه‌های تحلیلی تلویزیون و به اعتراف مقامات رسمی برگزار کننده مسابقه، کارت قرمز صادر شده برای حاج صفی در دیدار تراکتورسازی و استقلال یک اشتباه آشکار بوده، این حق و قدرت قانونی برای کمیته انضباطی وجود دارد که کارت قرمز این بازیکن را پاک کند.
    نصیرزاده با اشاره به فوتبال اروپا گفت: برای مثال، دادگاه عالی ورزش در رقابت‌های بوندس لیگای آلمان که با حضور 9 کارشناس برجسته حقوقی و داوری تشکیل می‌شود، معمولا کارت‌های غیرمنصفانه را پاک می‌کند. این موضوع می‌تواند در فوتبال ایران به یک مورد منصفانه تبدیل شود. در این باره نیازی به شکایت باشگاه تراکتورسازی نیست و کمیته انضباطی می‌تواند خودش کارت قرمز حاج‌صفی را پا کند.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118

ویترین امتیازات

غايبان تراکتورسازي در ديدار مقابل نفت تهران

تيم فوتبال تراکتورسازي با سه غايب به ديدار نفت تهران مي‌رود.

تراکتورسازی جمعه هفته جاری از هفته بیست و چهارم به مصاف نفت تهران می رود. این تیم چهارشنبه عصر به تهران می آید.

تراکتورسازی برای این مسابقه سه بازیکن خود را اختیار ندارد. احسان حاج صفی به دلیل اخراج در بازی با استقلال، فرزاد حاتمی به دلیل سه اخطاره شدن و فرزاد آشوبی هم به دلیل مصدومیت از ناحیه مچ پا نمی توانند به میدان بروند. محمد ابراهیمی دیگر مصدوم تراکتورسازی است اما شاید به این مسابقه برسد.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118

ویترین امتیازات

جعفری:فتح الله زاده مگر هوادار تراکتورسازی نبود؟!/ بازی تراکتور - استقلال تکرار شود

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی یا یادآوری اظهارات مدیرعامل استقلال که خود را هوادار تراکتورسازی خواند بود، پیشنهاد کرد بازی دو تیم تکرار شود.
    محمدحسین جعفری در خصوص اظهارات اخیر مدیرعامل باشگاه استقلال مبنی بر اینکه "آقای جعفری ظرفیت باخت داشته باشید"، گفت: آقای فتح الله زاده چطور قبل از دیدار تیمهای تراکتورسازی و استقلال همواره میگفتید که من در تراکتورسازی با فلان شخص کار کرده ام و از هواداران تیم تراکتورسازی هستم اما حالا من و همچنین هواداران تیم تراکتورسازی را مورد خطاب قرار میدهید که ظرفیت باخت داشته باشیم؟ چطور شده که حالا حرفهای گذشته خود را فراموش کرده اید؟وی در همین خصوص افزود: من در پاسخ به صحبتهای اخیر فتح الله زاده پیشنهاد میکنم تا ضمن توافق با فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ بازی را دوباره برگزارکنیم تا هیچکس این ذهنیت بد را نداشته باشد که استقلال با لابی کردن و کمک داوری این بازی را برده است.مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی خطاب به فتح الله زاده تاکید کرد: مگر نه اینکه شما یک تیم کهکشانی در اختیار دارید، در واقع شما با قبول پیشنهاد من باعث میشوید تا چهره واقعی قهرمان لیگ زیر سئوال نرود. شما با پذیرش این پیشنهاد محبوب قلبهای هواداران استقلال و تراکتورسازی خواهید شد. در واقع هواداران واقعی استقلال از چنین روشهایی که شما برای کسب پیروزی استفاده میکنید به هیچ وجه خوشحال نمیشوند.دیدار تیمهای تراکتورسازی تبریز و استقلال در چارچوب هفته بیست و سوم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاههای کشور که عصر یکشنبه در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز برگزار شد به برتری 2 بر صفر تیم استقلال انجامید. در این بازی اشتباهاتی از محسن ترکی، داور بازی سرزد که موجبات شکست تیم میزبان را فراهم آورد.

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118

ویترین امتیازات

مديرعامل باشگاه تراكتورسازي:دست‌هايي سعي دارند ما را از صدرنشيني دور كنند

محمدحسين جعفري با اشاره به شكست تيمش برابر استقلال گفت: افرادي هستند كه سعي مي‌كنند ما را از صدرنشيني دور كنند.
    مديرعامل باشگاه تراكتورسازي با اشاره به اشتباه داور ديدار تيمش برابر استقلال كه به شكست تراكتورسازي انجاميد اظهار كرد: احساس من اين است كه ما نباخته‌ايم و با وجود اين كه سه امتياز حساس اين بازي را از دست داديم ولي مطمئن هستم كه هيچگاه اين شكست به نام ما نوشته نخواهد شد. به نظر من همين استقلال اگر با همين تراكتورسازي، 10 بازي ديگر انجام دهد مي‌بازد، به شرط آن كه داوري مشكلي نداشته باشد.
    صحبت‌هاي جعفري در حالي است كه مخالفان عقيده وي مي‌گويند در طول فصل تراكتورسازي هم از اشتباهات داوري سود برده است و نبايد اين بار كه اشتباه به ضررش شده اين گونه صحبت كند. مديرعامل باشگاه تراكتورسازي در واكنش به اين صحبت‌ها گفت: اين حرف‌ها فرافكني است و تمام گل‌هايي كه ما تاكنون در ليگ برتر زده‌ايم صحيح بوده است.
    وي در ادامه با بيان اين كه مجموعه تيم تراكتورسازي اكنون به دليل شكست برابر استقلال در كما به سر مي‌برد، افزود: هنوز فرصت نكرده‌ام كه با بازيكنان صحبت كنم. ما جلوي هواداران‌مان شرمنده شديم. 70 هزار تماشاگر ما ديدند كه تيم‌شان چقدر مظلومانه بازنده شد. به هر حال بازيكنان به تمرين بازگشته‌اند و سه‌شنبه هم با آن‌ها جلسه‌اي خواهيم داشت.
    امير قلعه‌نويي در نشست خبري پس از بازي گفته بود كه برخي دوست ندارند او نتيجه بگيرد و به همين دليل جلوي موفقيت تراكتورسازي را مي‌گيرند. جعفري در اين رابطه گفت: قلعه‌نويي خودش بهتر مي‌داند چه كسي با او مشكل دارد؛ اما من معتقدم كه دست‌هايي در تلاش هستند كه ما را از صدرنشيني دور كنند. هرگاه در طول فصل به صدر جدول نزديك شديم، كاري كردند كه شرايط‌مان اين گونه شود كه الان هست.
    وي ادامه داد: اين مسائل به سناريويي برمي‌گردد كه براي قهرماني برخي تيم‌ها طراحي شده است. مطمئن باشيد فدراسيون فوتبال تحت تاثير خيلي مسائل قرار دارد. مشكل فوتبال ما فقط دلالي نيست بلكه خيلي چيزها هست كه با مشكل روبه‌رو است. امروز براي قهرمان كردن يك تيم يا خراب كردن تيم و مربي ديگري لابي‌هاي مختلفي وجود دارد.
    وي در ادامه و در پاسخ به اين سوال كه آيا منظورش اين است كه دست‌هايي در تلاش هستند كه استقلال را قهرمان كنند و آيا از بيان اين صحبت‌ها نگراني ندارد خاطرنشان كرد: مي‌خواهند استقلال را قهرمان كنند. من هم بايد حرف‌هايم را بزنم. اگر حرف‌هاي من را كنار حرف آن‌هايي بگذاريد كه ما را مي‌بازانند و بعد تهديد به كسر امتياز مي‌كنند، همه چيز را متوجه مي‌شويد.
    جعفري در پايان هنوز هم براي تيمش شانس قهرماني قائل شد و گفت: اگر واقعا اراده‌اي در كار نباشد كه به ما آسيب بزند مي‌توانيم در 11 بازي باقي مانده جاي استقلال را در صدر جدول بگيريم. ما تنها به موفقيت خودمان فكر مي‌كنيم و در بازي استقلال هم اگر عادلانه رفتار مي‌شد پيروز مي‌شديم.

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118

ویترین امتیازات

در صورت عدم رسیدگی به تخلفات بازی تیمهای تراکتورسازی و استقلال وزیر ورزش و جوانان استیضاح میشود

نماینده مردم اهر و هریس در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر در اسرع وقت نسبت به تخلفات بازی تیمهای استقلال و تراکتورسازی رسیدگی نشود...
    نماینده مردم اهر و هریس در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر در اسرع وقت نسبت به تخلفات بازی تیمهای استقلال و تراکتورسازی رسیدگی نشود، استیضاح وزیر که تاکنون جمعی از نمایندگان مجلس آن را امضاء کردهاند با پیگیریهای لازم تحویل هیئت رئیسه میشود.
    غلامحسین مسعودیریحان اظهار کرد: در این خصوص تذکر کتبی به علت قضاوت اشتباه و ناعادلانه بازی استقلال و تراکتور به وزیر ورزش و جوانان داده شده است.
    وی گفت: این چندمین بار است که شاهد قضاوت ناعادلانه و اشتباه داوری در اینگونه بازیها هستیم که باعث جریحهدار شدن عواطف و احساسات پاک هوادارانی شده که برای تشویق تیم خود و دیدن یک بازی جوانمردانه به ورزشگاه آمده بودند، شده است.
    نایب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی تماشاگران را که اکثراً جوانان تشکیل میدهند سرمایههای ورزش کشور یاد کرد و افزود: این اقدام اشتباه داور در حضور بیش از 70 هزار تماشاگر که آمده بودند تیم محبوب خود را تشویق کنند آزردهخاطر کرد و موجبات ناراحتی این جمعیت انبوه که به ندرت در سایر نقاط کشور مشابه آن را میتوان مشاهده کرد فراهم کرد.
    بازی تیم استقلال تهران و تراکتورسازی تبریز روز یکشنبه نهم بهمن ماه در ورزشگاه یادگار امام خمینی تبریز برگزار شد و به اعتقاد تمام کارشناسان ترکی داور این مسابقه یک پنالتی مسلم تراکتور را نگرفته و اخراج حاج صفی و اعلام پنالتی به سود استقلال نیز اشتباه محض بود.

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع راست
    مربی مورد علاقه
    SIR ALEX FERGUSON
    بازیکن محبوب
    ALVES- VIDIC - RAMOS
    اسم واقعی شما
    omid

EnglandManUtdRealMadrid

Sergio Ramos

تشکر ها
    3,006
    تشکر شده 3,860 در 1,457 پست

قلعه‌نويي: 4 نفر عليه من سناريو درست مي‌کنند

سرمربي تراکتورسازي گفت: به‌ خاطر آدم‌هاي کوچک براي تبريک عيد به فتح‌الله‌زاده زنگ نزدم تا حرف و حديث درست نکنند.

به گزارش خبرگزاری فارس، تیم تراکتورسازی تبریز با مربیگری قلعه نویی هم اکنون با 52 امتیاز در رده دوم جدول حضور دارد. در همین حال شایعاتی پیرامون بازگشت امیر قلعه نویی به استقلال و اختلافات او با برخی از بازیکنان این تیم طی روزهای گذشته در رسانه‌ها مطرح شد.
    قلعه نویی در گفت و گوی تفصیلی با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درباره این موارد صحبت کرد.
    * تعطیلات نوروز چطور بود؟
    ما که تعطیلات نداشتیم و از پنجم فروردین صبح و بعد از ظهر تمرین می‌کردیم. مشکلات مالی، کمی برای ما دردسر ساز شد زیرا بازیکنان ما امسال کمترین درصد‌ها را گرفتند و ما هم سعی کردیم در این 5 ماه مسئله را باز نکنیم. آقایان جعفری و پورجمشیدیان به همراه سردار آجورلو در تلاش هستند مشکلات را حل کنند اما من عادت ندارم مسائل را بزرگ کنم و در این مدت بچه‌ها همت کردند و خدا نیز به ما نیز کمک کرد که در بازی با سایپا پیروز شویم و سپاهان را شکست دهیم و به جدول برگردیم.
    * مشکلات مالی باید توسط چه کسانی حل شود؟
    در هر صورت باشگاه مدیر عامل و هیئت مدیره دارد و آنها هم خیلی تلاش می‌کنند. ما حتی در شب عید نتوانستیم به بازیکنان پول بدهیم و حتی نشد که مبلغ ناچیزی به بازیکنان عیدی بدهیم که آنها مشکلاتشان را حل کنند اما با این وجود باز هم از بازیکنانم تشکر می‌کنم که با همه شرایط کنار می‌آیند.
    * ظاهرا شب گذشته به کنسرت رفته بودید؟
    (می‌خندد)... چطور؟
    * از قول شما نقل شده که در آن کنسرت به مردم آذربایجان قول قهرمانی دادید.
    اول اینکه من قول قهرمانی ندادم چون همه چیز دست خدا است. من گفتم اگر به لطف خدا و اهل بیت قهرمان شدیم آقای شهریاری (خواننده معروف آذری) یک جشن بزرگ بگیرند. البته مردم به ما لطف دارند و هر جا که می‌رویم از ما سؤال می‌پرسند. وظیفه ما هم به عنوان یک الگو این است که با سعه صدر پاسخ همه را بدهیم.
    * خارج از این بحث جدال هفته‌های پایانی را چطور می‌بینید و بازی روز جمعه با فجر را چطور پیش بینی می‌کنید؟
    فجر چند شاخصه خوب دارد که یکی از آنها حضور آقای یاوری است. آنها تیم جوان و دونده‌ای هستند ولی با توجه به اینکه در خانه بازی می‌کنیم، تصور می‌کنم از این پس تماشاگران زیادی به ورزشگاه بیایند. از مسئولان نیز خواهش می‌کنم که در بحث تهیه بلیت و حضور مردم در ورزشگاه نهایت همکاری را با آنها داشته باشند چون در این مدت مردم تبریز و آذربایجان خیلی اذیت شدند.
    * و نبرد قهرمانی چطور؟
    از این پس باید تمام تمرکزمان بازی به بازی باشد. حالا هم تمام تمرکزمان به مسابقه با فجر سپاسی است.
    * ظاهراً در تعطیلات عید به کوه رفته بودید و در آنجا در خصوص اظهارات مهدی رحتمی با مردم صحبت کردید.
    همه می‌دانند که من به کوهنوردی می‌روم اما با هیچ کس در این خصوص صحبت نکردم چون من صبح خیلی زود به کوهنوردی می‌روم و معمولا در آن ساعت کوه خلوت است.
    *فتح‌الله‌زاده در گفت‌وگوی روز گذشته‌اش با فارس، اشاره کرد که هیچ صحبتی بین شما و ایشان برای بازگشت به استقلال نشده و حتی شما عید را هم تبریک نگفته‌اید.
    من از همین طریق عید را به آقای فتح‌الله‌زاده تبریک می‌گویم و برایش آرزوی سلامتی دارم. ما هر چند وقت یک بار با هم صحبت می‌کنیم اما آنهایی که این شایعات را مطرح می‌کنند، آدم‌های کوچکی هستند. این افراد چون قوی نیستند، خودشان را به برخی‌ها وصل می‌کنند و این حرف‌های "چیپ" را به مردم تحویل می‌دهند. اگر توکل انسان به خدا باشد، نیازی به این صحبت‌ها نیست. اتفاقا به خاطر همین بحث‌ها بود که چند وقتی با فتح‌الله‌زاده در ارتباط نبودم. وظیفه‌ام بود که به ایشان زنگ بزنم چون به آقایان نیک‌نفس، هیبدی، پورمند، ساکت، قریب، اولیایی، پورسینا، جعفری و خیلی‌های دیگر زنگ زدم و عید را تبریک گفتم اما چون همین‌ آدم‌های کوچک حرف در می‌آورند این کار را نکردم.
    * منظورتان چه کسانی است؟
    اینها دشمن‌های ما هستند. همه امیر قلعه‌نویی را می‌شناسند، می‌توانید از آقای ساکت بپرسید که وقتی قلعه‌نویی حرف بزند، یعنی چه؟ همان‌ زمانی که سقف قرارداد را رعایت نکردم، علناً گفتم که سقف را رعایت نکردم. پای حرفم هم ایستادم. حتی در تلویزیون هم این حرف را زدم. مثل بعضی‌ها نبودم که بگویم سقف را رعایت کردم و این کار را انجام نداده باشم. من دروغ نگفتم و شاید خیلی‌ جاها ضرر هم کرده باشم. در همان جلسه در حضور آقایان تاج، عزیز محمدی، جعفری حرفم را زدم. چون توکلم به خدا است. برخی‌ها به دنبال این هستند که شاید در زمین نتیجه نگیرند و بیرون از زمین این کارها را انجام دهند.
    *بیشتر توضیح می‌دهید؟
    آقایان یک روز شایعه می‌کنند که من سرمربی ذوب‌آهن شدم و یک روز این حرف‌ها را می‌زنند. آنها بدانند که من می‌دانم چه کسانی هستند. می‌دانم که ماه به ماه به کارت آنها چه پول‌هایی ریخته می‌شود. همین 4،5 آدم برای ما سناریو درست می‌کنند اما توکل من به خدا است. روز بازی استقلال و تراکتورسازی آن گونه جو سازی کردند و می‌دانم که همان آدم‌ها چه مصاحبه‌هایی را با هماهنگی روی سایت می‌فرستند. تراکتورسازی نتایج خوبی گرفته و من هم از بازیکنانم تشکر می‌کنم و انصافا فتح الله زاده درست گفته که آنها می‌خواهند شرایط تراکتورسازی را هم بر هم بزنند. من روی تیمم تمرکز می‌کنم که حرف و حدیث به وجود نیاید.
    * با همه این حرف‌ها مگر اشکالی دارد که شما تیم فصل آینده خود را مشخص کنید؟
    یکی دو روز پیش دوستان گفتند که آقای جعفری با 2،3 مربی برای فصل آینده تراکتورسازی صحبت کرده است. بعد از من پرسیدند ناراحت نیستی گفتم نه چرا باید ناراحت باشم.
    زمانی می‌گفتند قرار است مک لارن سرمربی تیم ملی انگلیس پس از اریکسون باشد. مگر چه اشکالی دارد؟ زمانی که در لورکوزن بودم برخی از بازیکنان فصل بعد این تیم حتی کت و شلوار تیم آینده خود را پرو می‌کردند.
    آقای جعفری حق دارد با مربیان صحبت کند چون شاید ایشان اهداف بزرگتری در سر دارد که قلعه نویی نمی‌تواند از آن لحاظ کمک کند. تا زمانی که هستم تا پای جان کار می‌کنم و پس از آن به عنوان یک دوست در خدمت‌شان خواهم بود. حداقل آقایان آجورلو و ساکت شاهد هستند که حرف من نیازی به امضا ندارد و با وجود اینکه تیم‌های دیگر به من دو برابر پول می‌دادند اما روی حرفم ایستادم چون توکلم به خدا است. آدم‌های کوچک وقتی توکل ندارند به این کارها متوسل می‌شوند.
    * شایعاتی پیرامون اینکه شما از طریق علی پروین به مهدی رحمتی پیغام دادید که فصل آینده در استقلال حضور ندارد، مطرح شده است.
    خود آقای پروین حضور دارند و می‌توانید از ایشان سؤال کنید. من ایشان را 30 ثانیه در مراسم اربعین سید و سالار شهیدان دیدم و تلفنی هم با ایشان صحبت نکردم. در مراسم ما آنقدر جمعیت حضور داشت که اصلا فرصت حرف زدن نبود، چه برسد به اینکه در حضور آن همه دوربین بخواهیم از این حرف‌ها بزنیم اما این را بدانید من زمانی که به استقلال آمدم 11، 12 بازیکن را به خاطر مسائل فنی و تفکراتم جا به جا کردم حالا به من می‌گویند که پیغام داده‌اند در استقلال نباشند. همه اخلاق من را می‌دانند. مگر من با مهدی کیانی تعارف داشتم که از این حرف‌ها بخواهم بزنم. در زندگی‌ام نه به مدیری زنگ زدم و نه پیغامی به کسی دادم.
    * یعنی بحث بازگشت به استقلال که در این روزها مطرح شده شایعه است؟
    فتح الله زاده به عنوان اولین شخص اجرایی در استقلال موضع خود را گفته و همه این مسائل سناریو است.
    * حرفی باقی نمانده؟
    از مردم خوب آذربایجان، بازیکنان و دوستانی که در حال تلاش برای تراکتورسازی هستند تشکر می‌کنم و امیدوارم لطف و عنایت خدا طوری شامل حال ما شود که شرمنده مردم نباشم.

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع راست
    مربی مورد علاقه
    SIR ALEX FERGUSON
    بازیکن محبوب
    ALVES- VIDIC - RAMOS
    اسم واقعی شما
    omid

EnglandManUtdRealMadrid

Sergio Ramos

تشکر ها
    3,006

آخرين وضعيت قلعه‌نويي براي ماندن در تراکتور

مدير عامل باشگاه تراکتور سازي ازدلايل مذاکره نکردن مستقيم با قلعه نويي تا به امروز و همچنين آخرين وضعيت مالي اين باشگاه خبر داد.

محمد حسین جعفری در گفتگویی در خصوص آخرین وضعیت تیم فوتبال تراکتورسازی و همچنین وضعیت تمدید قرار داد قلعه نویی با این باشگاه ضمن بیان مطلب فوق گفت: پس از دو بردی که مقابل تیمهای سپاهان و سایپا بدست آوردیم شرایط تیم به مراتب بهتر از گذشته شده و بازیکنان ما به این خودباوری رسیده اند که در رقابتهای لیگ برتر می توانند قهرمان شوند.
    وی با بیان اینکه به موقع پرداخت نشدن تعهدات مالی به باشگاه تراکتورسازی مشکلاتی را برای ما ایجاد کرده، اظهار داشت: تا به امروز 65 درصد از تعهدات مالی باشگاه تراکتورسازی تامین شده و ما به طور میانگین 50 درصد از تعهدات مالی خود را به بازیکنان پرداخت کرده ایم، در حالی که تا اول اردیبهشت باید 70 درصد از قرار داد مالی آنها را می پرداختیم.
    مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی با اعلام اینکه برنامه خود را برای فصل آینده تدوین کرده و طی 4 روز آینده به هیئت مدیره ارائه خواهم کرد، خاطر نشان کرد: هیئت مدیره قرار است تا پایان فروردین ضمن بررسی این برنامه، افق کاری ما را نیز برای فصل آینده مشخص کند.
    وی در پاسخ به این پرسش که قلعه نویی با باشگاه دیگری برای فصل آینده رقابتهای لیگ برتر مذاکره کرده، گفت: من نیز صحبتهایی را در این خصوص شنیده ام اما ما بر روی صحبتی که قلعه نویی با هواداران در خصوص ماندنش کرده، حساب باز کرده ایم اما این موضوع به نتیجه مذاکرات ما با وی نیز بستگی دارد.
    جعفری در پاسخ به این پرسش که چرا تا به امروز با قلعه نویی وارد مذاکره نشدید، تاکید کرد: همانطور که گفتم قرار است تا پایان فروردین ماه هیئت مدیره برنامه پیشنهادی من را بررسی کرده و آینده کاری ما را برای فصل آینده مشخص کند که مذاکره با قلعه نویی نیز جزو همین سیاست گذاریهای هیئت مدیره برای فصل آینده است.
    وی در خصوص مذاکره با ویسی برای هدایت تیم تراکتورسازی در فصل آینده رقابتهای لیگ برتر نیز تاکید کرد: من با ویسی زمانی که وی همرا با تیم صبا برای بازی با تیم شهرداری به تبریز می آمد به طور اتفاقی در یک پرواز بودیم و در آنجا در خصوص موضوع های مختلف صحبت کردیم. من نمی دانم چنین صحبتهایی چگونه مطرح می شود؟ آیا منطقی است که من با یک مربی روی آسمان و درون هواپیما مذاکره کنم؟
    مدیرعامل باشگاه تراکتور سازی در خصوص شکایت مسئولان باشگاه سپاهان در خصوص لغو محرومیت بازیکن تراکتورسازی پیش از دیدار تیمهای فوتبال تراکتورسازی و سپاهان در هفته بیست و هفتم رقابتهای لیگ برتر گفت: من در این خصوص صحبتی ندارم. چون کمیته انضباطی در این خصوص بر مبنای قانون عمل کرده است بعید می دانم که این کمیته دو باره تشکیل جلسه دهد، در واقع سپاهانی ها با مطرح کردن این موضوع می خواهند حاشیه امنیت خود را در رقابتهای لیگ برتر زیاد کنند!

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع راست
    مربی مورد علاقه
    SIR ALEX FERGUSON
    بازیکن محبوب
    ALVES- VIDIC - RAMOS
    اسم واقعی شما
    omid

EnglandManUtdRealMadrid

Sergio Ramos

تشکر ها
    3,006

گزارش تمرين امروز تراکتورسازي

امروز دوشنبه از ساعت 16:30 تمرينات تراکتور سازي پيگيري شد، قبل از شروع تمرين امير قلعه نويي شاگردان خود را جمع کرد وبمدت 10 دقيقه در مورد مسائل مختلف با شاگردان خود صحبت کرد
    سپس بازیکنان ابتدا زیر نظر بیاض پور ممی مربی بدنساز با انجام حرکات کششی ونرمش بدنهای خود را گرم کردند ودر ادامه در سه گروه جداگانه کار با توپ را آغاز کردند، امیر حیسن صادقی که پیش از این بخاطر مصدومیت چند روزی را در استراحت بسر می برد در تمرینات گروهی شرکت وبدون مشکل خاصی به کار خود ادامه داد.
    سرمربی تراکتور سازی که روز سیزده نوروز را تنها با کوه پیمایی کوتاهی بدرکرده بود در حاشیه تمرین امروز در مورد بازی تدارکاتی با فولاد گستر و اهداف مورد نظر از این بازی هم گفت: متاسفانه وزش باد وگرد خاک اصلا اجازه نداد تا ما چشممان را بتوانیم براحتی باز کنیم تا چه رسد به اینکه یک بازی معمولی انجام بگیرد، لذا نتوانستیم آنچکه از این بازی مد نظر بود به آن برسیم.
    قلعه نویی اعتقاد دارد که اگر شرایط جوی به همین منوال ادامه داشته باشد باید در محل دیگری تمرینات این تیم برگزار شود چرا که زمین چمن فعلی بدلیل قرار گرفتن در ارتفاع تحت تاثیر باد شدید قرار دارد وامکان استفاده موثر از تمرینات راکاهش می دهد .
    استاد اسدی بازیکن اسبق ملی پوش تبریزی ویکی از مربیان فعلی فولاد گستر تبریز میهمان کادر فنی تراکتور سازی در محل تمرین امروز بود.

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)