Design & Developed BY Patira

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 28
    عضو Derby

پست مورد علاقه
    دروازه بان
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو_علی دایی
    بازیکن محبوب
    کریم باقری_علی پروین_علیرضا حقیقی
    اسم واقعی شما
    محمدرضا نو

SpainPersepolisRealMadrid

Ali Karimi

تشکر ها
    1,355
    تشکر شده 2,926 در 696 پست

teractor اخبار و نقل و انتقالات باشگاه تراكتورسازي تبريز در فصل91_90

اخبار و نقل و انتقالات باشگاه تراكتورسازي تبريز در فصل91_90 را در این پست بزارین

الان 12 شبه از صبحه پای کاریم
    بازم روبه رو شدیم با سفره های خالی
    این حرفا شدن فقط مشتی گفته های عادی
    توهم پری از این همه حفره های مادی
    خیابونا پر از مشتی کاسب پست
    پر از ادمای محتاج کاسه به دست
    پر از آدمای خردمند تحصیل کرده
    که زندگی انتحارو و بهش تحمیل کرده
    ویرایش توسط n_mamali : 07-07-2011 در ساعت 18:07

2. کاربر روبرو از پست مفید n_mamali تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دروازه بان
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو_علی دایی
    بازیکن محبوب
    کریم باقری_علی پروین_علیرضا حقیقی
    اسم واقعی شما
    محمدرضا نو

SpainPersepolisRealMadrid

Ali Karimi

تشکر ها
    1,355
    تشکر شده 2,926 در 696 پست

teractor پنج هزار تراکتوري به رشت مي روند!

هواداران تراکتور تصميم دارند در بازي اين هفته تيم شان مقابل داماش به صورت گروهي به رشت سفر کنند.

به گزارش سایت گل از تبریز بعد از برد مقابل شاهین در بازی بدون تماشاچی هواداران تراکتور تصمیم دارند در بازی این هفته تیم شان مقابل داماش به صورت گروهی به رشت سفر کنند.
    این تعداد 5 هزار نفر تخمین زده می شود که با توجه به ظرفیت پایین ورزشگاه عضدی بعید است که بیش از 1000 نفر از این جمع به ورزشگاه راه بیابند.تراکتوری ها دو سال پیش در بازی تیم شان در انزلی نیز چنین کاری را انجام داده بودند.
    به گفته آذرنیا سرپرست تراکتور با وجود آنکه اعلام شده بازی داماش - تراکتور روز سه شنبه برگزار می شود اما در ابلاغی که به او شده این بازی روز چهارشنبه برگزار می شود.

الان 12 شبه از صبحه پای کاریم
    بازم روبه رو شدیم با سفره های خالی
    این حرفا شدن فقط مشتی گفته های عادی
    توهم پری از این همه حفره های مادی
    خیابونا پر از مشتی کاسب پست
    پر از ادمای محتاج کاسه به دست
    پر از آدمای خردمند تحصیل کرده
    که زندگی انتحارو و بهش تحمیل کرده

عضو Derby

پست مورد علاقه
    فوروارد
    مربی مورد علاقه
    تیتو ویلانووا
    بازیکن محبوب
    مسي-دل پيرو-سلطان باتیستوتا
    اسم واقعی شما
    همون کاربر

BrazilPersepolisBarcelona

تشکر ها
    235
    تشکر شده 1,560 در 631 پست

Jadide

معاوضه بائو با کیانی منتفی شد

باشگاه شهرداری تبریز موافق معاوضه بائو با کیانی نیست.

باشگاه شهرداری تبریز در صحبت های شفاهی با مسئولان باشگاه تراکتورسازی خواهان جذب مهدی کیانی شده بود اما هنوز این درخواست نتیجه ای نداشته است.
    گفته می شد شهرداری تبریز به تراکتورسازی پیشنهاد داده در ازای گرفتن کیانی، میثم بائو را به تراکتورسازی می دهد اما به گفته مدیر روابط عمومی باشگاه شهرداری تبریز این تیم به بائو نیاز دارد و حاضر نیست این بازیکن را از دست بدهد.
    شهرداری تبریز به کیانی نیاز دارد اما نمی خواهد بائو را از دست بدهد.
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

زانو نمیزنم ...حتی اگر سقف آسمان،کوتاه تر از قد من باشد

عضو Derby

پست مورد علاقه
    فوروارد
    مربی مورد علاقه
    تیتو ویلانووا
    بازیکن محبوب
    مسي-دل پيرو-سلطان باتیستوتا
    اسم واقعی شما
    همون کاربر

BrazilPersepolisBarcelona

تشکر ها
    235
    تشکر شده 1,560 در 631 پست

امیر قلعه‌نویی:از ما که گذشت سازمان لیگ به فکر بقیه تیم‌ها باشد/حرکت من به سمت علیزاده را ندیدند

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی گفت: از ما گذشت اما برای بازی های دیگر امیدوارم سازمان لیگ توجه شایسته‌ای به شرایط بازی در یاسوج داشته باشد.

امیر قلعه نویی در گفت‌وگو با سایت باشگاه تراکتورسازی در مورد شرایط تیم و بازی با فجرسپاسی صحبت های زیر را مطرح کرده است:

* علت حذف زود هنگام تراکتورسازی در جام حذفی را در چه می دانید؟

من از همه مردم آذربایجان و هواداران تیم تراکتورسازی به خاطر باخت مقابل شهرداری یاسوج معذرت خواهی می کنم. درست است که شرایط آنجا خوب نبود و زمین نیز کیفیت نداشت و تیم از هر جهت تحت فشار بود ولی ما نباید بازی را واگذار می کردیم، البته بد شانسی هم چاشنی شد و ما نتوانستیم از موقعیت های متعدد استفاده کنیم. در هر صورت من از مردم پوزش می خواهم چون ما تراکتورسازی هستیم و توقع از این تیم بیشتر است. آنجا شرایط خوب نبود. از ما گذشت اما برای بازی های دیگر امیدوارم سازمان لیگ توجه شایسته ای داشته باشد. خواهشمندم که فیلم بازی ما را ببینند و اتفاقات را شاهد باشند و تدبیری بیاندیشند تا خدا نکرده در آینده شاهد حوادث مشکل سازی برای فوتبالمان نباشیم.
    * حرف و حدیث هایی در مورد رفتار علیزاده در بازی با سایپا مطرح می شود. نظرتان چیست؟

بنده از روزی که به تراکتورسازی آمدم شعارم این بود که مردم همیشه از ما جلوترند. من همان لحظه ای که علیزاده بعد از گل، به سمت هواداران رفت نیمکت را رها کرده و به طرف او رفتم و همانجا با وی برخورد کردم در حالیکه برای گلزنان نیمکت را ترک نمی کنم. من تعجب می کنم که چرا برخی دوستان حرکت علیزاده را مطرح می کنند اما برخورد مرا ندیده اند. در بین نیمه نیز با وی برخورد کردم ایشان گفت قصد جسارت نداشته و می خواست بگوید که مرا تشویق کنید، من می توانم گل بزنم و زحمت خود را می کشم. به هر حال بازیکن حق ندارد طرف تماشاگران برود.
    *فکر نمی کنید که در قرعه کشی جام حذفی بدشانسی آوردید و به یاسوج رفتید؟

مهم نیست که بازی در کجا برگزار شود مسئله اینجاست که آنجا برای بازی استاندارد نیست میدان 2متر با فنس ها و نرده های تماشاگران فاصله دارد، جو نامساعد بود، بعد از بازی چند هزار نفر به وسط زمین ریختند و ناظر بازی شاهد بود ما از ساعت 17 تا 18:30 در داخل رختکن محبوس بودیم و مردم زمین را ترک نمی کردند، برق رختکن قطع بود، هوا گرم و تنفس مشکل بود و همه در تاریکی مطلق نشسته بودیم. اگر ما انتقاد می کنیم به خاطر این است که حق مردم یاسوج بیشتر از این است و باید یک استادیوم خوب و استاندارد داشته باشند که جایگاه های مناسبی داشته باشد، من به مردم یاسوج تبریک می گویم و امیدوارم که لیگ برتری شوند.

*شرایط بازیکنان برای بازی در مقابل فجر سپاسی، چطور است؟

طبیعتا بعد از حذف از جام حذفی، بازیکنان از لحاظ روانی دچار افت روحیه شدند اما توقف چند روزه در شیراز برای ما تبدیل به یک اردوی خوب شد در حال حاضر بازیکنان، هم قسم شده اند که تمام توان خود را به کار گیرند و در لیگ برتر کار شایسته ای انجام بدهند و در مقابل فجر سپاسی نیز با دست پر و با پیروزی به تبریز برگردند.
    * موضوع "ساک" چیست؟

یکی از دوستان خبرنگار سوالی کرد که من گفتم آدم باید تمام توان خود را بکار گیرد و کم نگذارد، اما وقتی آدم نتواند به یک مجموعه کمک کند بهتر است برود. من اگر روزی به بن بست برسم و نتوانم کار مثبتی بکنم ساکم را می بندم و می روم و میدان را برای نیروی بهتر و کار بلد آزاد می گذارم چون آدم یک موقع با بودنش خدمت می کند و یک موقع با نبودنش اما متاسفانه سر و ته حرف آدم را قطع می کنند و نکته خاصی را بر جسته می کنند که بعضی ها شیطنت کرده و موضوع را طور دیگری تفسیر می کنند در حالیکه من گفتم تمام و کمال در خدمت تیم هستم و اصلا برای این کار به تراکتورسازی آمده ام. ما صلاح تیم را بهتر می دانیم اگر تغییراتی می دهیم یا نفراتی را می گذاریم و یا تعویض می کنیم به خاطر تیم است ما با تیم زندگی می کنیم و وضعیت را بهتر از هرکسی متوجه می شویم مثل اینکه این حرف بد جوری تعبیر شده است.

* چرا از دروازه بان سوم به عنوان دروازه بان اول استفاده می کنید؟
    من خوشحالم که یک جوان خوش آتیه را داریم، شما مطمئن باشید فروزان یکی از آینده های فوتبال ماست خصوصا در بازی با شهرداری یاسوج، آن صلابت لازم را در ایشان دیدم و خیلی خوب درون دروازه ایستاد و فکر می کنم یک مهره قابل اتکا برای تیم ما باشد.
    * حرف آخر؟

با مطالعه این تیم را انتخاب کرده ام. من پیشنهادهای دیگری داشتم اما اولویت من تیم تراکتورسازی به خاطر مردم با فرهنگ آذربایجان و هواداران فهیم و حرفه ای این تیم بود و هدفم این است کاری بکنم که موجب سر بلندی تیم و خوشحالی مردم باشم حتی، با احترام مردم آذربایجان به سفر آمریکا نرفتم چون بحث نقل و انتقالات بود گفتم اگر بروم مسافرت، تیم عقب می افتد، من مردم آذربایجان را دوست دارم آنها خیلی خوب هستند به ما محبت کرده و ما را شرمنده می کنند و همیشه از ما جلوتر هستند، من تلاش می کنم افتخاری کسب کنم که در تاریخ تیم ثبت شود اما یکسری شیطنت ها شروع شده که طرفدار تیم و دوستدار مردم آذربایجان نیستند. ما هنوز در بالای جدول هستیم و با صدر جدول فقط سه امتیاز فاصله داریم و این شیطنت ها برای این است که تیم، مدعی نباشد اینها می دانند که تیم پتانسیل آسیایی شدن را دارد و در نیم فصل بهتر خواهد شد. ما بهترین خط حمله را داریم و نتایج خوبی گرفته ایم. البته مردم آذربایجان باهوش و آگاه هستند حقایق را خوب می فهمند من تمام اعتبار و داشته هایم را به پای تراکتورسازی ریخته ام تا با کسب نتیجه ای در شان آذربایجان مردم را خوشحال کنم. از مردم می خواهم آرامش داشته باشند فقط بیایند به استادیوم تیمشان را حمایت کنند. یقین داشته باشند این تیم حتی پتانسیل قهرمانی را هم دارد و ان شاا... توفیق با ماست چون مردم با تیم هستند.[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

زانو نمیزنم ...حتی اگر سقف آسمان،کوتاه تر از قد من باشد

6. کاربر روبرو از پست مفید yasin04 تشکر کرده است .

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو - حسین فرکی - روبرتو دی ماتئو
    بازیکن محبوب
    جان تری - زیدن الدین زیدان
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454
    تشکر شده 9,250 در 3,073 پست

teractor

عقيل اعتمادي به تراكتور سازي پيوست

' عقيل اعتمادي ' دروازه بان ايراني الاصل تيم گرونينگن هلند به تيم تراکتورسازي تبريز پيوست.

به گزارش روز پنجشنبه روابط عمومی باشگاه تراکتور سازی، این دروازه بان 18 ساله که سابقه حضور در تیم ملی امید هلند را نیز دارد، با حضور در باشگاه و امضاء قرارداد داخلی با این باشگاه به طور رسمی به تراکتورسازی پیوست.

براساس گزارش دیگری از این روابط عمومی، عباس محمدی دروازه بان نخست این تیم نیز با صلاحدید کادر فنی و به صورت توافقی از این تیم جدا شد.

قراربود این تیم از روز گذشته تمرینات خود را در تبریز آغاز کند که به دلیل آلودگی هوا و همچنین نامساعد بودن شرایط جوی، این تمرینات لغو شد.

تراکتورسازی ساعت 4.30 بامداد فردا /جمعه/ تبریز را به مقصد استانبول ترک خواهد کرد و از آنجا راهی آنتالیا محل برپایی اردو می شود.

اردوی یک هفته ای تراکتورسازی از ساعت 8.30 صبح فردا در کمپ ورزشی آنتالیا آغاز می شود.

قرار است امیر قلعه نویی در این اردو از چند بازیکن خارجی تست و در صورت جلب رضایت کادر فنی، جذب تیم کند.

منبع :

JT Cappitan Leader , Legend

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454

teractor

فرزاد حاتمي به تراکتورسازي پيوست

فرزاد حاتمي بازيکن تيم سپاهان به تراکتورسازي تبريز پيوست.

حاتمی در ابتدای فصل گذشته بصورت قرضی از سپاهان به صبای قم رفت، اما در این فصل دوباره به سپاهان بازگشت. او در این فصل کمتر فرصت حضور در ترکیب سپاهان را بدست آورد و در نهایت از این تیم جدا شد. حاتمی 25 ساله سابقه بازی در تیم های راه آهن و قبله آذربایجان را نیز دارد.

منبع :

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

9. کاربر روبرو از پست مفید DanielBahrami تشکر کرده است .

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454

teractor

آرفي رفت؛ يانوش به تراکتورسازي پيوست

تيم فوتبال تراکتورسازي تبريز با عقد قراردادي "ميلوراد يانوش" مهاجم تيم سپاهان اصفهان را به خدمت گرفت.

ساعاتی پس از جدایی اشپیتیم آرفی مهاجم آلبانیایی از تیم تراکتورسازی، میلوراد یانوش مهاجم صربستانی تیم سپاهان اصفهان با عقد قراردادی به جمع سرخپوشان تبریزی اضافه شد.

یانوش پیش از پیوستن به تراکتورسازی، به صورت توافقی از باشگاه سپاهان جدا شده بود.

این مهاجم 29 ساله که سابقه حضور در تیم پاختاکور ازبکستان را نیز دارد، در نیم فصل اول لیگ امسال فقط سه بار برای تیم سپاهان گلزنی کرده بود.

وی در مجموع 27 بازی خود برای تیم اصفهانی طی یک و نیم فصل، 9 گل به ثمر رساند و توانست به همراه این تیم، فاتح لیگ برتر در فصل گذشته باشد.

یانوش در مدت زمان حضور خود در تیم سپاهان، به مدت یک فصل شاگرد امیر قلعه نویی سرمربی فعلی تیم تراکتورسازی بود.

منبع :

11. کاربر روبرو از پست مفید DanielBahrami تشکر کرده است .

مدیر گالری و تیم های آلمانی

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    Jupp Heineckes - Joachim Low
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118
    تشکر شده 8,410 در 3,790 پست

ویترین امتیازات

امیر پاشا دچار حمله ی قلبی شد

سرمربی تیم تراکتورسازی پس از بازی مقابل استقلال دچار حمله قلبی شد.
    امیر قلعه نوعی که در این مسابقه دقایق سختی را سپری کرده بود،حدود ساعت 10 یکشنبه شب به دنبال درد شدید از ناحیه قفسه سینه به پزشک مراجعه کرد و ساعاتی را تحت نظر بود
    پیگیری های بعدی نشان داد که وی پس از معالجات اولیه به منزل خود بازگشت

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118

ویترین امتیازات

اسبقیان : با شخص خاطي برخورد شود

شروين اسبقيان با ارسال نامه‌اي به فدراسيون فوتبال خواستار برخورد شديد با محسن تركي شد.
    به گزارش تراکتور اف سی مديرکل ورزش و جوانان استان آذربايجان شرقي با ارسال نامه‌اي به فدراسيون فوتبال خواستار بررسي ديدار تيم‌هاي تراكتورسازي و استقلال شد.

سيد محمد شروين اسبقيان در اين نامه آورده است: بر همگان واضح و روشن است كه در ديدار تيم‌هاي تراكتورسازي و استقلال متاسفانه داور با تصميم اشتباه و محرز خود باعث تضييع حق تراكتورسازي و هواداران اين تيم شده است.
    وي در ادامه نامه ازفدراسيون فوتبال درخواست كرده است كه مسائل پيش آمده در ديدار مذكور را بررسي كند، با خاطي به شدت برخورد كند و نتيجه را به اطلاع مردم برساند.

برای مشاهده ی متن نامه روی لینک زیر کلیک کنید :

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118

ویترین امتیازات

نماینده مردم اهر: حرکات داور احساسات هواداران تراکتور را جریحه دار کرد

نماینده مردم اهر و هریس در مجلس شورای اسلامی، با انتقاد از حرکات داور در بازی استقلال و تراکتورسازی گفت: اینگونه حرکات باعث جریحهدار شدن احساسات هواداران تراکتور شده است
    غلامحسین مسعودی ریحان اظهار داشت: تماشاگران و هواداران تیم تراکتورسازی افرادی فهیم و فوتبالدوست بودند که حرکت غلط و جانبدارانه داور باعث شد سرمایه اجتماعی و ظرفیت ویژه هواداران که به عنوان فرصتی برای نشاط و شادابی جوانان مورد استفاده قرار میگیرد به یک تهدید تبدیل شود.
    این نماینده مجلس، با انتقاد شدید از این عمل جانبدارانه داور گفت: مطالبات و خواسته های هواداران تراکتور را تا آخر در مجلس پیگیری میکنیم و از وزیر ورزش و جوانان میخواهم با اعزام بازرسان ویژه این موضوع را پیگیری و با خاطیان و صحنه گردانان آن برخورد قاطع صورت گیرد، ما نیز در مجلس این خواسته هواداران تراکتور را پیگیری خواهیم کرد.
    وی این ناداوری را نوعی بیعدالتی و بی اخلاقی در فوتبال بیان کرد و افزود: باید به صورت جدی و قاطع با این داور برخورد شود.
    مسعودی ریحان گفت: باید وزارت ورزش و جوانان، فدراسیون و هیئت فوتبال با شناخت از موقعیت و محبوبیت تیمها که از حساسیت ویژهای برخوردار هستند، داورانی در حد داوران بین المللی ارسال میکردند تا اینگونه با احساسات مردم بازی نکنند.

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118

ویترین امتیازات

پنج اشتباه مهلك و تاثير گذار تركي

اشتباهات وحشتناک و تعمدی محسن ترکی فراتر از جمله کلیشه ای" اشتباهات داوری بخشی از فوتبال است " میباشد و بیش از پنج مورد در یک بازی برعلیه تیم تراکتور سوت زده است.
    1- عدم گرفتن خطاي بازيكن استقلال روي حاج صفي كه ادامه همين توپ منجر به كرنر استقلال و نهايتاً پنالتي به نفع استقلال شد كه در اين صحنه علاوه بر گرفتن خطا به نفع تراكتور بايد كارت زرد هم به بازيكن استقلال مي داد.
    2- گرفتن پنالتي اشتباه به نفع استقلال كه همه ديدند.
    3- اخراج بي مورد حاج صفي حتي با فرض خطاي ديد آقاي تركي و اينكه حاج صفي با دستش جلوي توپ را گرفته بود چون تعادل نداشت و عمدي در كارش نبود و داور نبايد حاج صفي را اخراج مي كرد.
    4- نگرفتن پنالتي به نفع تراكتور بخاطر خطاي مدافع استقلال بر روي سيد محسن حسيني
    5- عدم اخراج حسيني (مدافع استقلال) بخاطر خطاي عمد بر روي سيد محسن حسيني
    6- عدم اخطار و یا اخراج کیانوش رحمتی بخاطر خطاي شدید وي بر روي محمد ابراهیمی و مصدومیت ابراهيمي كه يكي از مهره هاي كليد تراكتور بود .
    به هر حال قضاوت های خاطره انگیز! آقای محسن ترکی در بازی های تراکتور از جمله بازی با شیرین فراز(پلی آف) ، استقلال تهران در دو سال گذشته در تبریز و ...
    از ذهن فوتبالدوستان آذربایجان پاک نمیشود.

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)