Design & Developed BY Patira

صفحه 8 از 9 نخستنخست ... 6789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 84
    مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی
    مربی مورد علاقه
    LuCiaNo SpAllettI
    بازیکن محبوب
    FRaNCescO ToTTi
    اسم واقعی شما
    MeHrdAd
    Roma

Francesco Totti

تشکر ها
    5,460
    تشکر شده 7,723 در 1,513 پست

seriA اخبار مهم لیگ سری a - کالچو 2012 / 2011

به نام خدا

مهم ترین اخبار مربوط به تیم های حاضر در سری A فصل 2011/2012 در این تاپیک قرار می گیرد.

با تشکر

!!! No Totti No Party
    ویرایش توسط Mehrd@d : 06-26-2011 در ساعت 12:29

2. 4 کاربر از پست مفید Mehrd@d تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مدافع
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    اسم واقعی شما
    نیما

SpainSS_TehranJuventus

Buffon

تشکر ها
    3,063
    تشکر شده 2,462 در 769 پست

نتايج ديدارهاي هفته 36 سري آ ايتاليا

هفته 36 سري آ ايتاليا شب گذشته با برگزاري 8 ديدار پيگيري شد.

در ديدارهاي شب گذشته سري آ که در قالب هفته سي و ششم برگزار شدند،نتايج زير به دست آمد:

يوونتوس 1 – لچه 1

گل‌ها: مارکيزيو (8) براي يووه، برتولاچي (85) براي لچه

اخراج: کوادرادو (54) از لچه

ميلان 2 – آتالانتا صفر

گل‌ها: مونتاري (9)، روبينيو (94)

پارما 3 – اينتر 1

گل‌ها: مارکز (53)، جووينکو (55) و بيابياني (83) براي پارما، اسنايدر (13) براي اينتر

لاتزيو 1 - سيه‌نا 1

گل‌ها: لدسما (62، پنالتي) براي لاتزيو، دسترو (26) براي سيه‌نا

کاتانيا صفر – بولونيا 1

گل: راميرس (79)

چزنا صفر – اودينزه 1

گل: فابريني (4)

پنالتي ازدست‌رفته: موتو (21) براي چزنا

فيورنتينا 2 – نوارا 2

گل‌ها: مونتوليوو (48، پنالتي و 71) براي فيورنتينا، جدا (14) و ريگوني (30، پنالتي) براي نوارا

جنوا 2 – کالياري 1

گل‌ها: پالاسيو (12)، يانکوويچ (76) براي جنوا، آريائودو (13) براي کالياري

این روزها می گذرند...... ولی من از این روزها نمی گذرم

4. کاربر روبرو از پست مفید ALEX-ss تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مدافع
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    اسم واقعی شما
    نیما

SpainSS_TehranJuventus

Buffon

تشکر ها
    3,063

برنامه بازيهاي هفته 37 سري آ

هفته سي و هفتم رقابتهاي سري آ امشب و فردا شب برگزار مي شود.

هفته سي و هفتم رقابتهاي سري آ امشب با برگزاري دو ديدار آغاز مي شود و ساير بازيها در روز يکشنبه دنبال خواهد شد.

درپايان هفته سي و ششم اين رقابتها ، يوونتوس با 78 امتياز صدرنشين اين رقابتهاست. ميلان با 77 امتياز دوم است و ناپولي و اودينزه هر دو با 58 امتياز تيمهاي سوم و چهارم جدول هستند. لاتزيو با 56 امتياز رده پنجم جدول را مال خود کرده و تيمهاي اينتر، رم، پارما، بولونيا و کاتانيا در رده هاي ششم تا دهم هستند.

برنامه بازيهاي اين هفته سري آ بدين ترتيب است:

شنبه 16 ارديبهشت (5مي)

لچه- فيورنتينا

رم- کاتانيا

يکشنبه 17 ارديبهشت (6 مي)

سيه نا- پارما

آتالانتا- لاتزيو

بولونيا- ناپولي

اودينزه – جنوا

پالرمو- کيه وو

نووارا- چزنا

اينتر- ميلان

کالياري- يوونتوس

6. کاربر روبرو از پست مفید ALEX-ss تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Left Wing
    مربی مورد علاقه
    Jose Mourinho, Carlos Queiroz, Afshin Ghotbi, Mustafa Denizli, Jurgen Klopp
    بازیکن محبوب
    Cris Ronaldo, Khalili, Milito, Adriano, Zanetti, Reus, Gotze
    اسم واقعی شما
    Mohammad

PortugalInterRealMadrid

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    6,133
    تشکر شده 3,220 در 1,108 پست

seriA

لاتزیو خواهان به خدمت گرفتن برباتوف شد

خبرگزاری فارس: باشگاه لاتزیو ایتالیا خواهان به خدمت گرفتن مهاجم بلغاری منچستریونایتد برای فصل بعد شد.

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از ایل کوریر دلو اسپورت لاتزیو تلاش‌هایش را برای جذب دیمیتار برباتوف از منچستر یونایتد ادامه می‌دهد.
    بازیکن بلغاری پس از اینکه جای خود را در ترکیب اصلی به دنی ولبک و خاویر هرناندز داد، به دنبال خروج از اولدترافورد است.
    سرالکس فرگوسن پیش از این اعلام کرد که دیگر نمی‌تواند با این بازیکن کنار بیاید و اکنون مشخص است که او یکی از بازیکنانی است که پایان فصل از این تیم خواهد رفت.
    لاتزیو به دنبال به خدمت گرفتن این مهاجم است.
    روزنامه‌های ایتالیایی ادعا کردند که مقامات بیانکوسلستی با امیل دانچوف، مدیر برنامه‌های این بازیکن ملاقات کرده‌اند تا در این باره مذاکره کنند.
    هنوز یک سال دیگر از قرارداد این مهاجم 31 ساله در اولدترافورد باقی مانده است.
    برباتوف در این فصل در 5 بازی در ترکیب اصلی منچستر و 6 بار به عنوان یار تعویضی به میدان رفته است. او توانسته 7 گل نیز به ثمر برساند.
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Left Wing
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    Mohammad

PortugalInterRealMadrid

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    6,133

seriA

پس از کتک‌کاری مربی و بازیکن

دلیو روسی گفته‌های لاجیچ را فاش کرد
    خبرگزاری فارس: سرمربی اخراجی فیورنتینا در مورد گفته‌های بازیکنش توضیح داد و اعلام کرد چرا او را کتک زده است.

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از نشریه ریپابلیکا،‌ ادم لاجیچ بازیکن صربستانی فیورنتینا پس از آنکه در دیدار تیمش با نووارا تعویض شد، کلماتی را بر زبان آورد که موجب شد دلیو روسی سرمربی ویولا به سمت وی رفته و او را کتک بزند! هرچند روسی از باشگاه، هواداران و لاجیچ عذرخواهی کرد ولی سران باشگاه او را اخراج کردند.
    روسی در مورد این موضوع گفت: زمانی که لاجیچ به سمت نیمکت می‌رفت برای من دست زد و گفت کار خوبی انجام دادی استاد. تو واقعا پدیده‌ای. من نیز به او گفتم نباید چنین رفتاری داشته باشد و با من به زبان صربی صحبت کند. من در دوران مربی‌گری بازیکنان صرب زیادی داشته‌ام و تا حدودی با زبان کشور صربستان آشنایی دارم. پس از آن لاجیچ توهین کرد و آن زمان بود که من کنترلم را از دست دادم.
    پس از آنکه سرمربی فیورنتینا بازیکن این تیم را کتک زد، پدر لاجیچ اعلام کرده بود با وکیلش تماس خواهد گرفت و برای این کار روسی، از او شکایت خواهد کرد. بر اساس آخرین خبرها خانواده لاجیچ از این کار صرف نظر کرده‌اند.
    لاجیچ تا پایان فصل از ترکیب تیم اخراج شده و به نظر نمی‌رسد بتواند در فصل آینده نیز برای این تیم بازی کند.
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    Conte
    بازیکن محبوب
    Pirlo
    اسم واقعی شما
    مهران

ArgentinaJuventusLazio

تشکر ها
    0
    تشکر شده 6 در 3 پست

بوفون: این بزرگترین روز زندگی من است

بوفون، سنگربان یوونتوس که با این تیم در سری b و a قهرمان شده در مورد قهرمانی تیمش می گوید: “پس از حوادث بازی با لچه، این سه روز بدترین روزهای زندگی ام بودند. چرا که احساس مسئولیت می کردم. بنابراین امشب پس از قهرمانی در جام جهانی بدون شک بزرگترین لذت زندگی ورزشی من بود. در این لحظات باید از مردمی که به من لطف داشتند تشکر کنم. به خصوص از الکس دل پیرو که همیشه در کنار هم بودیم. امشب کامورانزی، ندود و ترزگه هم سزاوار حضور در این جشن و در کنار ما بودند (اشاره به بازیکنان وفادار یووه می کنئ که در سری b این تیم را تنها نگذاشتند).”

بوفون در ادامه گفت: “پس از قهرمانی ایتالیا در جام جهانی پیشنهادات زیادی داشتم اما حاضر شدم در کنار یووه بمانم و در سری b بازی کنم. بخاطر عشق به باشگاه و حس احترام و علاقه به هواداران. من برای چنین روزی شش سال انتظار کشیدم اما امشب ارزش آن انتظار را داشت.”

جیجی بوفون همچنین از اینتر تشکر کرد و گفت: “از تلاش های اینتر تشکر می کنم. چند پیام به دوست خوبم خاویر زانتی دادم و گفتم که به او ایمان دارم.”

10. کاربر روبرو از پست مفید solo-italia تشکر کرده است .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    Conte
    بازیکن محبوب
    Pirlo
    اسم واقعی شما
    مهران

ArgentinaJuventusLazio

تشکر ها
    0
    تشکر شده 6 در 3 پست

آلگری: یوونتوس شایسته بود

ماسیمیلیانو آلگری پس از شکست تیمش در دربی میلان در جمع خبرنگاران حاضر شد و یووه را شایسته این عنوان دانست: “آنها عنوانی را کسب کردند که سزاوار آن بودند.”

او همچنین در مورد بازی امشب تیمش گفت: “ما امشب خوب بازی کردیم اما فوتبال همین است. دو تعویض اجباری در نیمه اول انجام دادیم و باز همان مشکل همیشگی. به نظر من فاصله ای بین تیم ما با یووه نیست و دو تیم هم سطح هستند. جدال این دو در سال بعد و در اروپا جذاب خواهد بود.”

12. 2 کاربر از پست مفید solo-italia تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Left Wing
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    Mohammad

PortugalInterRealMadrid

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    6,133

seriA

هفته پاياني سري آ ايتاليا

ديدارهاي هفته آخر ليگ ايتاليا در حالي برگزار مي‌شود که 4 تيم براي رسيدن به ديدارهاي اروپايي رقابت سختي با حريفان خود خواهند داشت.

يوونتوس هفته گذشته با پيروزي 2 بر صفر برابر کالياري و با توجه به شکست 4 بر 2 ميلان برابر اينترميلان توانست عنوان قهرماني را از آن خود کند. روسونري‌ هرچند از قهرماني بازماند ولي توانست نايب قهرماني خود را قطعي کرده و به شکل مستقيم به ليگ قهرمانان اروپا راه پيدا کند.

از ليگ ايتاليا يک تيم ديگر مي‌تواند به ديدارهاي مقدماتي رقابت‌هاي معتبر ليگ قهرمانان اروپا راه پيدا کند. اکنون اودينزه با 61 امتياز در جدول سوم است، لاتزيو با 59 امتياز چهارم، ناپولي با 58 امتياز در جاي پنجم و اينترميلان نيز با 58 امتياز و تفاضل گل کمتر ششم است.

همه اين تيم‌ها براي رسيدن به تنها جايگاه باقي مانده ليگ قهرمانان تلاش خواهند کرد. تيمي که خوش شانس باشد، مي‌تواند به اين ديدارها راه پيدا کند و از 3 تيم باقي مانده، 2 تيم راهي ليگ اروپا خواهند شد و بدشانس‌ترين تيم در هيچ ديدار اروپايي در سال آينده شرکت نخواهد کرد.

در پايين جدول تيم‌هاي چزنا و نووارا به سري B سقوط کرده‌اند و تيم‌هاي لچه و جنوا نيز براي سقوط نکردن با يکديگر مي‌جنگند. هرچند سقوط جنوا بسيار بعيد به نظر مي‌رسد زيرا تفاصل گل 2 تيم 6 است. لچه براي آنکه سقوط نکند بايد 4 گل به حريفش بزند و در سوي ديگر جنوا نيز با 3 گل مغلوب حريف خود شود.

*برنامه ديدارهاي سري A در هفته پاياني به شرح زير است:

يوونتوس – آتالانتا

فيورنتينا – کالياري

ميلان – نووارا

پارما – بولونيا

چزنا – رم

لاتزيو – اينترميلان

کيه‌وو – لچه

جنوا – پالرمو

ناپولي – سيه‌نا

کاتانيا – اودينزه

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مدافع
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    اسم واقعی شما
    نیما

SpainSS_TehranJuventus

Buffon

تشکر ها
    3,063

کالادزه فردا از فوتبال خداحافظي مي‌کند

مدافع باشگاه جنوا در پايان اين فصل کفش‌هايش را مي‌آويزد.

کاخا کالادزه مدافع 34 ساله باشگاه جنوا ايتاليا پس از 2 فصل حضور در اين تيم قصد دارد فوتبال را کنار گذاشته و به کشورش بازگردد تا بتواند در حوزه سياست مشغول فعاليت شود.

کالادزه در اين مورد گفت: پس از 18 سال اکنون مي‌خواهم از فوتبال خداحافظي کنم. به همين دليل امروز براي من روز مهم و هيجان انگيزي است. از يک سو بسيار ناراحت هستم و از تيم‌هاي جنوا و ميلان و از هواداران و هم‌تيمي‌هايم در باشگاه‌هايي که در آن حضور داشته‌ام، تشکر مي‌کنم. از سوي ديگر هيجان زده هستم زيرا مي‌‌خواهم وارد دنياي جديدي به نام سياست شوم.

کالادزه 9 سال در ترکيب ميلان به ميدان رفت و با اين تيم توانست يک بار کالچو را فتح کرده و 2 بار نيز جام قهرماني در اروپا را بالاي سر ببرد. تيم‌هاي پيشين او ديناموکيف و دينامو تفليس بوده‌اند.

او همچنين 83 بار براي تيم ملي گرجستان به ميدان رفته و در حالي که يک سال از قراردادش با جنوا باقي مانده، براي آخرين بار فردا با پيراهن اين تيم برابر پالرمو به ميدان خواهد رفت.

15. کاربر روبرو از پست مفید ALEX-ss تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مدافع
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    اسم واقعی شما
    نیما

SpainSS_TehranJuventus

Buffon

تشکر ها
    3,063

آمار و ارقام سري A در فصلي که گذشت

ليگ ايتاليا با پايان رسيد و يوونتوس توانست بدون شکست عنوان قهرماني را از آن خود کند.

در 38 ديدار اين فصل کالچو اتفاقات زيادي افتاد و رکوردهايي جابجا شدند، تيم‌هايي سقوط کرده و برخي ديگر نيز راهي ديدارهاي اروپايي شدند.

يوونتوس در فصل 12-2011 از 38 ديدار خود 23 پيروزي و 15 تساوي بدست آورده و با 84 امتياز قهرمان شد. آنها بدون شکست مانده و به دومين تيمي در سري A تبديل شدند که بدون شکست توانسته‌اند قهرماني ليگ را از آن خود کنند. آخرين قرباني آنها نووارا بود که با نتيجه 3 بر يک در ورزشگاه جديد اين تيم مغلوب بانوي پير شد. ميلان تيمي است که با فاصله 4 امتياز نايب قهرمان شده و توانسته 24 بار حريفان خود را شکست دهد و در اين خصوص رکورددار شود.

يووه و ميلان به شکل مستقيم راهي ليگ قهرمانان اروپا شدند.

اودينزه با پيروزي 2 بر صفر در زمين کاتانيا 64 امتيازي شد و به رتبه سوم رسيد. اين تيم شانس اين را دارد که با شرکت در ديدارهاي مقدماتي ليگ قهرمانان اروپا با شکست دادن حريفش به گروهي ليگ قهرمانان برسد.

تيم‌هاي لاتزيو و ناپولي نيز با 62 و 61 امتياز در رده‌هاي چهارم و پنجم قرار گرفته و به بازي‌هاي ليگ اروپا راه يافتند. تيم‌هاي بزرگ اينترميلان و رم نيز با ايستادن در رتبه‌هاي ششم و هفتم از رسيدن به پيکارهاي اروپايي بازماندند.

در انتهاي جدول تيم‌هاي لچه، نووارا و چزنا با ايستادن در رتبه‌هاي هجدهم تا بيستم به سري B سقوط کردند.

در ادامه به بررسي آمار به جا مانده از تيم‌هاي حاضر در ليگ ايتاليا در فصل 12-2011 اشاره مي‌کنيم.

*بيشترين پيروزي:

ميلان 24، يوونتوس 23، اودينزه و لاتزيو 18

*کمترين پيروزي:

چزنا 4، نووارا 7، لچه 8

*کمترين شکست:

يوونتوس صفر، ميلان 6، ناپولي 9

*بيشترين شکست:

چزنا 24، نووارا 20، لچه 18

*بيشترين تساوي:

يوونتوس و کاتانيا 15، ناپولي، کيه‌وو، آتالانتا، فيورنتينا و کالياري 13

*کمترين تساوي:

اينترميلان 7، رم، لاتزيو و ميلان 8، جنوا 9

*بيشترين گل زده:

ميلان 74، يوونتوس 68، ناپولي 66

*کمترين گل زده:

چزنا 24، نووارا 35،‌ لچه 40

*کمترين گل خورده:

يوونتوس 20، ميلان 33، اودينزه 35

*بيشترين گل خورده:

جنوا 69، نووارا 65، پالرمو 62

*بيشترين امتياز:

يوونتوس 84، ميلان 80، اودينزه 64

*کمترين امتياز:

چزنا 22، نووارا 32، لچه 36

*بيشترين تفاضل گل:

يوونتوس 48، ميلان 41، ناپولي 20

*کمترين تفاضل گل:

چزنا 36- ، نووارا 30- ، جنوا 19-

*بيشترين پيروزي خانگي:

يوونتوس و اودينزه 13، ميلان 12، لاتزيو، ناپولي، اينترميلان، رم، پارما و پالرمو 10

*کمترين پيروزي خانگي:

چزنا 2، لچه 3، نووارا 5

*بيشترين پيروزي خارج از خانه:

ميلان 12، يوونتوس 10، لاتزيو 8

*کمترين پيروزي خارج از خانه:

پالرمو يک، نووارا، چزنا، جنوا و کاتانيا 2، سيه‌نا و کالياري 3

*بيشترين گل زده در خانه:

يوونتوس 40، رم و ناپولي 39، ميلان 36

*کمترين گل خورده در خانه:

ميلان 11، يوونتوس 12، اودينزه 13

يوونتوس با آمار 7.63 ضربه به سمت دروازه،‌ 7.11 کرنر در هر بازي و 59.87 درصد مالکيت توپ در سري A رکورددار است.

ديدار تيم‌هاي جنوا، پالرمو و رم بيشترين آمار گل‌هاي رد و بدل شده را به خود اختصاص داده‌اند و ديدارهاي فيورنتينا کمترين گل‌ها را شاهد بوده است.

ورزشگاه سن سيرو ميلان آمار بيشترين تماشاگر را به خود اختصاص داده است. گنجايش اين ورزشگاه 83 هزار نفر است که به شکل ميانگين 51 هزار نفر از بازي‌هاي اين تيم ديدن کرده‌اند. اينترميلان با 45 هزار و ششصد نفر و ناپولي با 45 هزار و يکصد نفر در رده‌هاي بعدي قرار دارند. کمترين حضور تماشاگران در ورزشگاه‌ نيز مربوط به تيم‌ها کالياري، لچه و کيه‌وو مي‌شود.

زلاتان ايبراهيموويچ از ميلان با 28 گل عنوان آقاي گلي را بدست آورد. ديگو ميليتو از اينترميلان با 24 گل و ادينسون کاواني از ناپولي با 23 گل در رده‌هاي بعدي هستند.

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مدافع
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    اسم واقعی شما
    نیما

SpainSS_TehranJuventus

Buffon

تشکر ها
    3,063

احتمال حضور سرمربي يووه در تباني‌هاي ايتاليا

آنتونيو کونته به دليل احتمال حضور در تباني‌هاي ايتاليا توسط پليس اين کشور مورد بازپرسي قرار گرفته است.

به نقل از ساکرنت، نام سرمربي تيم قهرمان ايتاليا در اين فصل در ميان کساني قرار دارد که پليس از آنها در مورد تباني‌هاي به وجود آمده در ايتاليا سوالاتي را پرسيده است.

استفانو مائوري کاپيتان لاتزيو و عمر ميلانتو نيز در همين رابطه دستگير شده‌اند.

بر اساس خبر خبرگزاري آنسا در ايتاليا، جرم اين 2 از سوي تخلفات ورزشي و شرکت در تباني اعلام شده است.

پليس بيش از 19 خانه‌اي که احتمال بدست آمدن مدارکي در اين زمينه وجود داشته را مورد تفتيش قرار داده که در اين ميان خانه بسياري از بازيکنان و مربيان شاغل در سري A و سري B ديده مي‌شود.

کمپ تيم ملي ايتاليا در کاورچيانو فلورانس نيز مورد بازبيني قرار گرفته و وسايل شخصي دومنيکو کريسچيتو نيز مورد بررسي دقيق قرار گرفته است. اين بازيکن اکنون در باشگاه زنيت سنت پترزبورگ روسيه بازي مي‌کند.

در اوايل ماه ميلادي فدراسيون فوتبال ايتاليا گزارشي 48 صفحه‌اي از 22 باشگاه و 61 تن از کساني که احتمال مي‌رفته در تباني‌ها شرکت داشته‌اند را منتشر کرد که 17 تن از آنها از جمله کريستيانو دوني، کاپيتان آتالانتا نيز در ميان دستگير شده‌ها ديده مي‌شود. آتالانتا که فصل گذشته توانست به سري A راه پيدا کند، فصلي که پايان يافته را با کسر 6 امتياز آغاز کرد. کريستيانو دوني نيز به 3 سال و نيم محروميت از فوتبال محکوم شده است.

صفحه 8 از 9 نخستنخست ... 6789 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)