Design & Developed BY Patira

صفحه 2 از 9 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 84
    مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی
    مربی مورد علاقه
    LuCiaNo SpAllettI
    بازیکن محبوب
    FRaNCescO ToTTi
    اسم واقعی شما
    MeHrdAd
    Roma

Francesco Totti

تشکر ها
    5,460
    تشکر شده 7,723 در 1,513 پست

seriA اخبار مهم لیگ سری a - کالچو 2012 / 2011

به نام خدا

مهم ترین اخبار مربوط به تیم های حاضر در سری A فصل 2011/2012 در این تاپیک قرار می گیرد.

با تشکر

!!! No Totti No Party
    ویرایش توسط Mehrd@d : 06-26-2011 در ساعت 12:29

2. 4 کاربر از پست مفید Mehrd@d تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مهاجم دوم
    بازیکن محبوب
    Alessandro Del Piero
    اسم واقعی شما
    Hamidreza
    تشکر ها
    2,228
    تشکر شده 3,950 در 856 پست

رئیس باشگاه ناپولی از اون آدمای باحاله که هر چند وقتی یه چی می پرونه همه تا دو ماه تو کفش می مونن البته به نظرم خلی کار خوبیه باعث میشه تیمش و خودش معروف تر شن و بیشتر تو چشم باشن. در ضمن به نظرم یه جورایی کار مورینیو رو در قالب مدیر باشگاه انجام میده و با این کارا میخواد فشار رو از رو تیمش برداره. به هر حال بعضی از جمله های معروف این آدم خوشحای رو سایت گل جمع کرده که پایین آوردم:

.As captain, I must always be an example to my team-mates"
    .I'm calm and I don't have any problem with the coach or with the club
    ".My only goal is to be ready whenever I have the opportunity to play

Alessandro Del Piero

ویرایش توسط ale10forever : 07-31-2011 در ساعت 10:05

4. 3 کاربر از پست مفید ale10forever تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مهاجم دوم
    بازیکن محبوب
    Alessandro Del Piero
    اسم واقعی شما
    Hamidreza
    تشکر ها
    2,228

Neww

سایت گل- هفت سال پیش بود که آئورلیو د لائورنتیس از دنیای سینما جدا شده و مستقیما گام به دنیای فوتبال گذاشت. او با گذشت زمان نشان داد که می تواند دنیای فوتبال را با عقاید خاص خودش تغییر دهد. شاید خیلی ها به حرفهایش اهمیت نمی دادند ولی برای رئیس ناپولی مهم نبود.
    چرا باید برایش اهمیتی داشت. او در طول این هفت سال، ناپولی را از دسته لیگا پرو، به لیگ قهرمانان اروپا رساند.نتایج ناپولی خود گویای همه چیز است و این تیم با د لائورنتیس روزهای خوبی را سپری می کند ولی صبحتهای جنجال آفرین رئیس ناپولی را هم نباید فراموش کرد.

در اینجا می توانید ده جمله منتخب او را مطالعه کنید:
    10- تو را کتک نمی زنم چون پیری

بعد از تساوی خانگی 2-2 مقابل لاتزیو، رئیس باشگاه با ادی رجا، مربی وقت تیمش درگیر شد. طبق گزارشهای منتشره از ورزشگاه سن پائولو درگیری شدیدی بین رئیس باشگاه و مربی این تیم در رختکن پیش آمد. د لائورنتیس به مربی تیمش گفت:« تو را نمی زنم چون یک پیرمرد هستی ولی اخراجت می کنم.

9- انگلیسی ها بد زندگی می کنند و زنان انگلیسی از بهداشت شخصی چیزی نمی دانند

فکر می کنید واکنش رئیس باشگاه ناپولی درمورد ابراز تمایل تیمهای انگلیسی برای جذب مارک همسیک و اسکیل لاوسی چه بود؟

«اگر آنها می خواهندبه انگلیس بروند،در نهایت می روند ولی باید این را بدانند: انگلیسی ها بد زندگی می کنند، بد غذا می خورند و زنان آنها بلد نیستند که به بهداشت فردی شان برسند.»

8- اگر ورزشکار هستی، به سراغ زنان بدکاره نمی روی

رابطه بین سران باشگاه ناپولی و اسکیل لاوسی در سال 2009 تیره و تار شد و بعد از آن بود که این بازیکن تمایلش را برای ترک باشگاه اعلام کرد و واکنش رئیس ناپولی چه بود؟

«اگر یک ورزشکار باشی به سراغ زنان بدکاره نمی روی و نیمه شب در میهمانی های شبانه حاضر نمی شوی. اگر کسی بخواهد ساعت 4 بامداد به میهمانی برود و بعد هم با افراد نادرست بگردد، من نمی توانم کاری بکنم.»

7- دونادونی می گوید ما بازیکن میانی می خواهیم؟خب چرا یکی نمی خرد؟

در تابستان سال 2009 د لائورنتیس صحبتهای جالبی را درمورد بازار نقل و انتقالات به زبان آورد. روبرتو دونادونی، مربی آن زمان ناپولی به خبرنگاران گفته بود که به یک بازیکن میانی چپ نیاز دارد و این اصلا به مذاق رئیس ناپولی سازگار نبود

« دونادونی گفته که یک بازیکن میانی چپ می خواهد؟ پس چرا یک بازیکن میانی نمی خرد؟ اگر او بازیکنی بخرد خیلی خوب خواهد شد.»

پنج ماه بعد هم دونادونی از سمتش کنار رفت

6- لیگ اروپا؟ این تورنمنت برایم اندازه ** بی ارزش است

ناپولی در سان پائولو الفسبورگ را شکست داد و شانس زیادی داشت تا از مرحله گروهی لیگ اروپا به دور بعد برود ولی د لائورنتیس تمایل چندانی به این موضوع نداشت

« لیگ اروپا؟ این رقابتها برای من قد ** هم ارزش ندارد. به لطف بلاتر و پلاتینی این رقابتها اصلا ارزشی ندارند.»

5- مقابل برلوسکونی هیچ کاری نمی توانی بکنی

در اواسط رقابتهای فصل گذشته سری آ ، ناپولی بعد از برد 0-3 مقابل یوونتوس اوضاع خوبی داشت. خیلی ها این تیم را در مسیر قهرمانی در سری آ می دیدند ولی د لائورنتیس، دقیقا مثل رقابتهای لیگ اروپا، علاقه ای به صحبت کردن درمورد شانس قهرمانی تیمش در سری آ نداشت

« من به قهرمانی تیمم در سری آ باور دارم؟ نه. این طور نیست.برلوسکونی جام را می خواهد و برای رسیدن به جام قهرمانی هر کاری می کند.مقابل برلوسکونی نمی توانی هیچ کاری بکنی.»

4- سوالت به هیچ جای من نیست

در حالی که خبرنگار گاتزتا دلوسپورت از رئیس باشگاه ناپولی درمورد احتمال فروش اسکیل لاوسی، مارک همسیک و ادینسون کاوانی پرسیده بود، رئیس باشگاه ناپولی این پاسخ را داد

« اگر ستاره ها بخواهند تیم ما را ترک کنند، به خاطر فشار رسانه هایی مثل گاتزتا دلوسپورت است . سوال شما برایم اصلا اهمیتی ندارد و به هیچ جای من نیست.»

3- اگر مازونی رفتار احمقانه اش را شروع کند، او را با اردنگی بیرون می کنم

در حالی که شایعات بازار نقل و انتقالات درمورد احتمال جدایی اسکیل لاوسی ادامه داشت، رئیس باشگاه ناپولی با شدت تمام پاسخ صحبتهای مدیربرنامه های لاوسی را داد

«اگر الخاندرو مازونی، رفتار احمقانه اش را شروع کند او را با اردنگی از باشگاه بیرون می کنم.»

2- مسی یک احمق است

در اردوی پیش فصل ناپولی بود که رئیس این باشگاه تصمیم مسی برای حضور در رقابتهای کوپا آمه ریکا را زیر سوال برد

«مسی احمق است که پذیرفت در کوپا آمه ریکا حاضر شود.اگر من جای مسی بودم می گفتم که من به کوپا آمه کریا نمی آیم تا خودم را مقابل 4 احمقی که نمی دانند چطور با من بازی کنند،قرار دهم.»

1-از فوتبال می روم.همه شما آدمهای آشغالی هستید

د لائورنتیس امیدوار بود تا تیمش با راه یابی به رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا به قرعه آسانی در رقابتهای سری آ بخورد . ولی هیچ چیز طبق میل او پیش نرفت و تیمش باید در هفته سوم سری آ مقابل میلان قرار بگیرد و این بازی درحالی انجام می شود که این تیم مشغول انجام بازیهایش درمرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپاست

د لائورنتیس خطاب به مسئولان لیگ ایتالیا گفت:« من از دنیای فوتبال می روم. همه شما آدمهای آشغالی هستید.به دنیای فیلمسازی برمی گرم. خیلی حیف است که همه چیز برنامه ریزی شده است و از اینکه ایتالیایی هستم خجالت می کشم.»

Alessandro Del Piero

6. 3 کاربر از پست مفید ale10forever تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مهاجم دوم
    بازیکن محبوب
    Alessandro Del Piero
    اسم واقعی شما
    Hamidreza
    تشکر ها
    2,228

کوتاه از ایتالیا

نقل و انتقالات

گنارو گتوزو در مورد بازگشت کاکا به میلان گفت:" یک قهرمان به تیم ما باز خواهد گشت."

رم به دنبال یک مهاجم جدید است. نیلمار (ویارئال) وارناندز (پالرمو) گزینه های جالوروسی هستند.

یوونتوس به دنبال به خدمت گرفتن فلورن مالودا، ستاره فرانسوی چلسی است.

همچنان شایعاتی زیادی در مورد بازگشت کاکا به ایتالیا شنیده می شود.

مائورو زاراته لاتزیو را ترک خواهد کرد؟ او در حال حاضر پیشنهادی ندارد.

دیه گو فورلان در استانه پیوستن به اینتر قرار دارد.

مدیر برنامه های آکوئیلانی در مورد اینده این بازیکن گفت:" او می خواهد برای میلان بازی کند. من هم دوست دارم او به ایتالیا برگردد."

سری آ

بوفون، دروازه بان باتجربه بوونتوس گفت:" دوست دارم فصل بعد در 35 بازی حضور داشته باشم."

جان الکان، مالک باشگاه یوونتوس در مورد شرایط این باشگه گفت:" ما در حال رشد هستیم."

Alessandro Del Piero

8. 3 کاربر از پست مفید ale10forever تشکر کرده اند .

عضو Derby

InterSS_Tehran
    تشکر ها
    3,239
    تشکر شده 3,299 در 734 پست

seriA هفته اول کالچو هم درپي اعتصاب به تعويق افتاد

بعد از لاليگا، رقابت هاي فصل جديد سري آ نيز با اعتصاب آغاز شد

به دلیل عدم توافق اتحادیه بازیکنان ایتالیا، اتحادیه فوتبال و مدیران لیگ کالچو در مورد مسائل مختلف، هفته اول فصل جدید سری آ نیز به تعویق افتاد.

دامیانو توماسی، رئیس اتحادیه بازیکنان روز چهارشنبه اعلام کرده بود بعید است هفته اول رقابت ها به دلیل اعتصاب برگزار شود و اکنون پیش بینی او درست از کار در آمد.

این در حالی است که رقابت های لالیگا نیز از این هفته و با یک هفته تعویق به دلیل اعتصاب بازیکنان آغاز خواهد شد.
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

10. 2 کاربر از پست مفید MohaZalla تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    AMF.CMF
    مربی مورد علاقه
    sir alex ferguson
    بازیکن محبوب
    c.ronaldo , best , cantona , beckham , scholes , giggs
    اسم واقعی شما
    saeed

PortugalManUtdAboomoslem

Ali Karimi

تشکر ها
    10,498
    تشکر شده 9,027 در 2,190 پست

پايان اعتصاب بازيکنان سري آ ايتاليا
    اتحادیه بازیکنان حرفه ای فوتبال ایتالیا اعلام کرد روز دوشنبه با فدراسیون فوتبال این کشور توافقنامه ای به امضا خواهد رساند و به این ترتیب هفته دوم سری آ به موقع برگزار خواهد شد.

رقابت های هفته گذشته سری آ به دلیل اعتصاب بازیکنان که به دلیل پرداخت نشدن به موقع دستمزدهایشان بود برگزار نشد.

یک منبع آگاه اعلام کرد این توافق نامه به زودی امضا خواهد شد و رقابتهای هفته دوم سری آ طبق برنامه برگزار خواهد شد.

به این ترتیب اولین دیدار رقابتهای فصل جدید سری آ جمعه بین دو تیم میلان و لاتزیو برگزار خواهد شد.

ورزش سه
    گر بدانم نیستی ، غمی نیست ز تنهایی / اینکه هستی و تنهایم ، غم دارم

12. 3 کاربر از پست مفید ManUtd تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    AMF.CMF
    مربی مورد علاقه
    sir alex ferguson
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    saeed

PortugalManUtdAboomoslem

Ali Karimi

تشکر ها
    10,498

مروری بر هفته اول سری آی ایتالیا: باخت رم و اینتر، تساوی میلان

هفته اول رقابتهای این فصل سری آ به دلیل اعتراض بازیکنان در هفته اول با تعطیلی مواجه شده بود و بازی های فصل جدید از روز جمعه و با برگزاری بازیهای هفته دوم رقابتها استارت خود که در آن میلان در سن سیرو مقابل لاتزیو با تساوی 2-2 متوقف شد. ابتدا برای لاتزیو دو بازیکن جدید این تیم در این فصل یعنی کلوزه و سیسه در دقایق 12 و 21 گلزنی کردند و سپس زلاتان و کاسانو با گلهای خود در دقایق 29 و 33 کار را به تساوی کشاندند.

یووه در ورزشگاه جدید خود با 4 گل لیششنر، سیمونه پپه، آرتور ویدال و مارکیزیو در دقایق 17، 58، 73 و 83 در برابر پارما به پیروزی 4-1 دست یافت. رم در ورزشگاه الیمپیکوی رم و با مربیگری لوئیس انریکه با نتیجه 2-1 مغلوب کالیاری شد تک گل رم را دانیله ده روسی در دقیقه 90 به ثمر رساند رم از دقیقه 69 با اخراج انجل کار را 10 نفره ادامه می داد.

در سایر دیدارها ناپولی در خانه چزنا با نتیجه 3-1 به پیروزی دست یافت. کاتانیا و سیه نا با نتیجه 0-0 به کار خود پایان دادند. کیه وو در خانه با تیم تازه وارد نوارا به تساوی 2-2 رضایت داد. فیورنتینا با گلهای جیلاردینو و چرچی در خانه از سد بولونیا گذشت.

جنوا با آتالانتا به تساوی 2-2 رسیدندو لچه در زمین خود با دو گل باستا و دی ناتاله از اودینزه شکست خورد. اینتر هم با نتیجه 3-4 مغلوب پالرمو شد

در ادامه این رقابتها در هفته سوم دیدارها بدین شرح است:
    شنبه26شهريور
    اينترميلان- آاس رم
    کالياري- نوارا
    يکشنبه27شهريور
    ناپولي- آث میلان
    سيه نا- يوونتوس
    آتالانتا- پالرمو
    بولونيا- لچه
    کاتانيا- چزنا
    لاتزيو- جنوا
    پارما- کيه وو
    اوديننزه- فيورنتينا
    goal.com

14. 2 کاربر از پست مفید ManUtd تشکر کرده اند .

عضو Derby

تشکر ها
    415
    تشکر شده 255 در 49 پست

seriA نتايج ديدارهاي امشب سري آ

ميلان براي سومين ديدار پياپي از رسيدن به پيروزي باز ماند.

در ادامه دیدارهای هفته چهارم سری آ، دقایقی پیش 8 دیدار برگزار شد که در مهمترین بازی ها، ناپولی صدرنشین با یک گل مغلوب کیه وو شد و تیم های یوونتوس و میلان نیز مقابل بولونا و اودینزه به تساوی رسیدند.

ناپولی که در دو دیدار ابتدایی فصل به دو پیروزی 3-1 رسیده بود، امشب در خانه کیه وو با یک گل مغلوب شد و به رتبه چهارم سقوط کرد.

یوونتوس هم در خانه مقابل بولونا متوقف شد تا نتواند به صدر جدول راه پیدا کند.

میلان هم امشب بار دیگر در خانه متوقف شد تا در سومین دیدار فصل هم از رسیدن به پیروزی محروم شدو شاگردان آلگری با کسب دو امتیاز از سه دیدار قبلی، آغاز ناامید کننده ای در فصل جدید داشتند

در پایان دیدارهای امشب، جنوا با پیروزی مقابل کاتانیا 7 امتیازی شد و به صدر جدول رسید و تیم های یوونتوس و اودینزه با همین تعداد امتیاز و تنها به دلیل تفاضل کمتر در مکان های دوم و سوم قرار دارند

چزه نا 1-2 لانزیو

گل ها: آدریان موتو 14 (چزه نا) هرنانس 48، میروسلاو کلوزه 54

کیه وو 1-0 ناپولی

گل: داویده ماسکاردلی 72

فیورنتینا 3-0 پارما

گل ها: استفان یووتیچ 46 و 81 ، آلیسیو سرچی 61

جنوا 3-0 کاتانیا

گل ها: رودریگو پالاسیو 29 و 34، کوین کنستانت 72

یوونتوس 1-1 بولونا

گل ها: میرکو ووچینیچ 29 (یووه) دانیله پورتانووا 52 (بولونا)

لچه 1-2 آتالانتا

گل ها: جمال مصباح 25 (لچه) جرمن دنیس (پنالتی) 3 و 56 (آتالانتا)

میلان1-1 اودینزه

گل ها: الشراوی 63 (میلان) دی ناتاله 29 (اودینزه)

پالرمو 3-2 کالیاری

گل ها: اران زاهاوی 1، نیکلاس برتولو 15، فابریتسیو میکولی 76 (پالرمو) دانیله کونتی 84، راديا نينگولان 90 (کالیاری)

ویرایش توسط ams7 : 09-22-2011 در ساعت 10:51

16. 3 کاربر از پست مفید ams7 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    AMF.CMF
    مربی مورد علاقه
    sir alex ferguson
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    saeed

PortugalManUtdAboomoslem

Ali Karimi

تشکر ها
    10,498

بهترين بازيکنان سري آ معرفي شدند

بهترين بازيکنان هفته ششم سري آ ايتاليا معرفي شدند.

هفته ششم لیگ سری آ ایتالیا برگزار شد که در آن دیدارهای مهمی انجام شد و چندین بازیکن درخشش ویژه‌ای داشتند. ناپولی با 3 بازیکن در این فهرست، بیشتر از سایر تیم‌ها حضور دارد، آن‌ها با ارائه یک بازی بسیار خوب توانستند در جوزپه مه‌آتزا اینترمیلان را 3 بر صفر شکست دهند.
    یکی از بازیکنانی که درخشش خوبی داشت، کلودیو مارکیسیو هافبک یوونتوس بود که در بازی با میلان توانست دو گل به ثمر رسانده و تیمش را به صدر جدول سری آ برساند.
    سباستین جیووینکو، مهاجم قرضی یوونتوس که اکنوا در پارما بازی می‌کند، در بازی این هفته تیمش برابر جنوا توانست دو گل بزند. این بازین در این فصل سری آ بارها توانسته تیمش را به امتیازهای با ارزشی برساند و بار دیگر نامش را در میان برترین بازیکنان هفته این لیگ جای دهد.
    دروازه‌بان: استفانو سورنتینو (کیه‌وو)
    مدافعان: کریستین ماجیو (ناپولی) - پائولو کاناوارو (ناپولی) - جولیو میگلیاچیو (پالرمو) - پابلو آرمرو (اودینزه)
    هافبک‌ها: مارکو ریگونی (نووارا) - گوخان اینلر (ناپولی) - کلودیو مارکیسیو (یوونتوس)
    مهاجمان: سباستین جیووینکو (پارما) - میروسلاو کلوزه (لاتزیو) - الخاندرو گونز (کاتانیا)

varzesh3

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    AMF.CMF
    مربی مورد علاقه
    sir alex ferguson
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    saeed

PortugalManUtdAboomoslem

Ali Karimi

تشکر ها
    10,498

مدیر برنامه های جووینکو: شاید او به ناپولی بپیوندد

مدیربرنامه های سباستین جووینکو مهاجم باشگاه پارما اعلام کرد سران ناپولی ممکن است برای جذب این بازیکن دست به کار شوند.
    این ملی پوش ایتالیایی هم اکنون در اردوی لاجوردی پوشان برای دیدار مقدماتی یورو 2012 است. جووینکو که در چهار بازی اخیرش در سری آ 5 گل به ثمر سانده نظر همه را به خود جلب کرده است.
    کلودیو پاسکوالین مدیر برنامه های جووینکو از علاقه ناپولی به جذب این بازیکن که دو باشگاه پارما و یوونتوس به صورت مشترک مالک آن هستند خبر می دهد.
    او می گوید:" نمی توان آینده جووینکو را پیش بینی کرد. آنتونیو کونته علاقه زیادی به او دارد و این در حالی است که والتز ماتزاری (سرمربی ناپولی) نیز او را می خواهد."
    "بسیاری از هواداران در مورد آینده جووینکو از من سئوال می کنند. ناپولی باشگاه بزرگی است و حضور در این تیم برای جووینکو افتخار بزرگی محسوب می شود.
    goal.com

19. 2 کاربر از پست مفید ManUtd تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبك چپ
    مربی مورد علاقه
    کارلو انجلوتی
    بازیکن محبوب
    IBRAHIMOVIC
    اسم واقعی شما
    rahim

ItaliaMilanPersepolis

تشکر ها
    997
    تشکر شده 2,290 در 522 پست

سایت گل-
    چمپیونزلیگ
    وسلی اشنایدر، ستاره هلندی اینتر، دوران مصدومیت را پشت سر گذاشته و می تواند تیمش را در دیدار مقابل لیل همراهی کند.
    سری a
    ماسیمو موراتی، رئیس باشگاه اینتر به داوران ایتالیایی حمله کرد:" در همین فصل سه پنالتی اشتباه علیه ما گرفته شده است."
    دانیله ده روسی، هافبک رم، در مورد دربی گفت:" تالیاونتو بهترین داور ایتالیاست اما از اول هم مشخص بود انتخاب او به عنوان داور دربی درست نیست."
    آنتونیو کونته، سرمربی یوونتوس، نیز در مورد داوری گفت:" داوران باید مراقب تیم ها باشند و از انجام خطاهای سیستماتیک جلوگیری کنند."
    آدریانو گالیانی، نایب رئیس میلان، در پاسخ به انتقادات گفت:" من در این مورد انتقادات زیادی شنیدم. باید به همه یادآوری کنم که میلان 28 قهرمانی در 25 سال اخیر به دست آورده است."

کلودیو مارکیسیو، ستاره جوان یوونتوس گفت:" ما می توانیم قهرمانی سری آ شویم."

21. 2 کاربر از پست مفید Great Milan تشکر کرده اند .

صفحه 2 از 9 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)