Design & Developed BY Patira

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 39
    مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    AMF-SS
    مربی مورد علاقه
    FerGoseN - MorInhO- Zidane
    بازیکن محبوب
    CR7-LM10-All Players RealMadrId and ManuTd
    اسم واقعی شما
    ~ ALIreZA ~

PortugalRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    40,825
    تشکر شده 30,590 در 6,151 پست

ویترین امتیازات

Jadide مهمترین اخبار وحواشی از خشم سرخ

به نام خدا

اخرین اخبار مربوط به اسپانیا رو در این تاپیک قرار دهید
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

HALA MADRID

2. 7 کاربر از پست مفید AL1reZA تشکر کرده اند .

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    AMF-SS
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    ~ ALIreZA ~

PortugalRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    40,825

ویترین امتیازات

دل‌بوسكه: بازي مردانم بسيار ضعيف بود

سرمربي تيم ملي فوتبال اسپانيا پس از پيروزي 3 بر 2 مردانش برابر شيلي گفت: از اين بدتر نمي‌شد بازي کنيم.

به نقل از مارکا اسپانيا، ويسنته دل‌بوسکه سرمربي اسپانيا پيروزي برابر شيلي را به مردم کشورش تبريک گفت اما بازي مردانش را بسيار ضعيف و بحث برانگيز توصيف کرد.
    وي اظهار داشت: متاسفانه اين بازي دوستانه تنها بهانه‌اي بود براي آشتي کردن چهره‌هاي شاخص تيم که در دو تيم رئال مادريد و بارسلونا عضويت دارند و حتي در زمان تمرين قبل از بازي نيز اجازه دادم تا خبرنگاران صحنه آشتي برخي بازيکنان را پوشش دهند و فرصت کافي براي تحليل و مرور نکات تاکتيکي وجود نداشت. از اين که مقابل تيم خوبي مثل شيلي بازي کرديم خوشحالم و بايد اعتراف کنم که پيشرفت فوتبال شيلي خيره کننده بوده است.

دل‌بوسکه ادامه داد: از خط دفاعي هيچ رضايتي ندارم و بايد بسياري از مشکلات در اين منطقه را هر چه سريع‌تر برطرف کنم. بازيکنان بيهوده خود را خسته مي‌کردند و مثل هميشه تيم حريف را تحت فشار قرار نمي‌دادند.

varzesh3

HALA MADRID

4. 2 کاربر از پست مفید AL1reZA تشکر کرده اند .

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    AMF-SS
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    ~ ALIreZA ~

PortugalRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    40,825

ویترین امتیازات

فابرگاس: اينيستا نتيجه بازي را دگرگون كرد

سسک فابرگاس که با دو گل سرنوشت ساز بازي باخته تيم ملي اسپانيا در مقابل شيلي را به برد تبديل کرد،گفت: آندرس اينيستا بود که نتيجه بازي را دگرگون کرد.

تيم اسپانيا ديروز در ديدار دوستانه برابر شيلي با نتيجه سه بر دو پيروز شد.
    نقطه آسيب پذيري اسپانيا خط مياني اش بود که خلاقيتي نداشت ولي دو تغيير در نيمه دوم به خوبي پاسخ داد. اينيستا به عقب کشيده شد و فابرگاس کمي جلوتر آمد.
    به گزارش فوتبال نيوز، فابرگاس گفت: آن کس که انقلابي واقعي در بازي ايجاد کرد آ‌ندرس بود. او واقعا خوب بازي کرد، يک گل زد و در دومين گل به من کمک کرد.او همه چيز را آماده کرد و من فقط يک ضربه کوچک زدم تا به دروازه برود.
    هافبک 24 ساله تيم ملي اسپانيا اعتراف کرد از زماني که به نيوکمپ آمده از زندگي لذت بيشتري مي برد چرا که دو جام قهرماني را در دست گرفته و اکنون هم در پستي مهم در تيم ملي اسپانيا بازي مي کند.
    وي گفت: هيچ وقت تا اين حد خوشحال نبود. لحظات مهمي را تجربه مي کنم ولي بگذاريد ببينم مي توانم همچنان در تيم ملي بازي کنم يا نه.
    تيم وسنته دل بوسکه بازی خود را با کندی شروع کرد و پيش از آنکه به خود بيايد دو گل را درون دروازه خود ديد اما حضور آندرس اينيستا در خط مياني تيم اسپانيا و پا به توپ شدن او به اين تيم نيرويي تازه بخشيد.
    9 دقيقه بعد از دو گلي که شيلي به ثمر رساند؛ اينيستا يک گل را پاسخ داد و پاس او به فابرگاس که به عنوان بازيکن ذخيره وارد ميدان شده بود موجب شد در 20 دقيقه باقي مانده نتيجه بازي دو بر دو مساوي شود.
    در وقت اضافه بازي اسپانيا صاحب يک ضربه پنالتي شد که فابرگاس پشت اين ضربه ايستاد. با وجود اين دروازه بان شيلي ضربه فابرگاس را دفع کرد ولي او توانست توپ برگشتي را به گل سوم تبديل کند.
    پيروزي تيم اسپانيا در شرايطي بدست آمد که اين تيم چند بازيکن کليدي خود را در اختيار ندارد و در حال آماده سازي براي ديدار روز سه شنبه برابر ليختن اشتاين در چارچوب رقابت هاي مقدماتي يورو 2012 است.

varzesh3

HALA MADRID

6. 2 کاربر از پست مفید AL1reZA تشکر کرده اند .

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    AMF-SS
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    ~ ALIreZA ~

PortugalRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    40,825

ویترین امتیازات

درگيري در ديدار اسپانيا- شيلي (عکس)

در جریان دیدار دوستانه جمعه شب اسپانیا - شیلی که با برد 2-3 شاگردان دل بوسکه همراه بود، در یکی ازلحظات بازی درگیری ای میان آندرس اینیستا و آرتورو ویدال به وجود آمد و تمام بازیکنان اسپانیایی، چه بازیکنان بارسا و چه بازیکنان رئال برای دفاع از اینیستا وارد عمل شدند.
    ماجرا از این قرار بود که اینیستا توپی را در درون محوطه جریمه شوت کرد و ویدال ،مدافع شیلی برخورد نامناسبی با اینیستا داشت و درگیری با رویارویی اینیستا با او آغاز شد.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    1

2 -آربلوا، یکی از بازیکنان رئال در دفاع از اینیستا وارد عمل شد و ویدال را به عقب هل داد

3- البته بازیکنان شیلی هم بیکار ننشستند و کارمونا برای دفاع از ویدال با آربلوا درگیر شد

4- این بار سرخیو بوسکتس از کوره در رفت و در دفاع از آربلوا وارد عمل شد. یک کاتالان در دفاع از یکی از بازیکنان رئال.همه چیز آماده یک دعوای تمام عیار بود
    5- سرخیو راموس هم از رفتار با بوسکتس شاکی شد و با بازیکنان شیلیایی درگیر شد. دراین میان والدس و فرناندو یورنته که روی نیمکت ذخیره ها بودند، برای جدا کردن بازیکنان دو تیم و پایان دادن به این درگیری وارد عمل شدند
    6- در پایان بازی شاهد صحنه هایی بودیم که چندان جالب توجه نبود. پدرو هم این گونه عصبانیتش را نشان داد

7- و جنجال این طور به پایان رسید و بازیکنان روانه رختکن هایشان شدند

varzesh3

HALA MADRID

8. 2 کاربر از پست مفید AL1reZA تشکر کرده اند .

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    AMF-SS
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    ~ ALIreZA ~

PortugalRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    40,825

ویترین امتیازات

تصاوير منتخب ديدار اسپانيا - شيلي

جمعه شب در ديداري دوستانه دو تيم اسپانيا و شيلي مقابل هم قرار گرفتند که در نهايت اين ماتادورها بودند که با نتيجه 2-3 از سد حريف عبور کردند.در اينجا مي توانيد تصاوير منتخب مربوط به اين بازي را ملاحظه کنيد.

نبردبازی سازهای دو تیم. ژابی آلونسو بازیساز اسپانیا و خورخه والدیویا، بازیساز شیلی در دیداری دوستانه در سنت گاین
    ادواردو وارگاس سریعترین بازیکن شیلی بود که آلبیول هم از او جا ماند تا شیلی بتواند دومین گلش را وارد دروازه کاسیاس کند
    شادی بازیکنان شیلی بعد از باز کردن دروازه اسپانیا
    ایکر کاسیاس درگلهایی که از شیلی دریافت کرد، نمی توانست کار خاصی انجام دهد ودوبار دروازه اش را باز شده دید
    الکسیس سانچس خرید تابستانی بارسا، یکی از مهره های کلیدی تیمش در این دیداردوستانه بود. او پاس گل دوم شیلی را داد
    کاسیاس بعد از دریافت دومین گل در جریان این دیدار دوستانه این طور واکنش نشان داد
    نگردو دراین بازی در ترکیب ثابت اسپانیا قرار داشت ولی نتوانست آن طور که از او انتظار می رفت بدرخشد
    اینیستا با شوتی که از خارج از محوطه جریمه زد، فاصله را کمتر کرد
    و این سسک بود که گل تساوی بخش بازی را از روی پاس طلایی اینیستا به ثمر رساند
    آندرس اینیستا یکی از کلیدی ترین مهره های تیم ملی اسپانیاست.او با گلزنی در دیدار دوستانه مقابل شیلی بار دیگر این را نشان داد
    گل پیروزی بخش اسپانیا را هم سسک فابرگاس زد. او از روی ضربه پنالتی دروازه براوو را باز کرد
    و این هم پایان تلخی برای این بازی

HALA MADRID

10. 2 کاربر از پست مفید AL1reZA تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    AMF.CMF
    مربی مورد علاقه
    sir alex ferguson
    بازیکن محبوب
    c.ronaldo , best , cantona , beckham , scholes , giggs
    اسم واقعی شما
    saeed

PortugalManUtdAboomoslem

Ali Karimi

تشکر ها
    10,498
    تشکر شده 9,027 در 2,190 پست

آندرس اینیستا: درگیری با بازیکنان شیلی نشان داد اسپانیا یک تیم متحد است

در این دیدار ابتدا شیلی با دو گل از قهرمان جهان پیش افتاد اما گل های اینیستا و فابرگاس (دو گل)، پیروزی اسپانیایی ها را رقم زد.

آندرس اینیستا، هافبک تیم ملی اسپانیا، اعلام کرد درگیری پایان بازی شب گذشته تیمش مقابل شیلی نشان داد که اسپانیایی ها یک تیم متحد هستند.
    در این دیدار ابتدا شیلی با دو گل از قهرمان جهان پیش افتاد اما گل های اینیستا و فابرگاس (دو گل)، پیروزی اسپانیایی ها را رقم زد.
    در پایان دیدار بازیکنان دو تیم با هم درگیر شدند و صحنه های زشتی در این دیدار دوستانه رقم خورد.
    با این وجود، اینیستا معتقد است همین درگیری نشانه اتحاد بازیکنان اسپانیاست. در حالی که پیش از گفته می شد اختلاف بین بازیکنان رئال و بارسا به اتحاد تیم ملی اسپانیا ضربه می زند.
    هافبک خلاق بارسا در گفتگو با نشریه مارکا گفت:" این درگیری نشان ما ما یک تیم هستیم."
    او همچنین در مورد این دیدار گفت:" ما مقابل حریفی قرار گرفتیم که در نیمه اول خیلی خوب بازی کرد و بهترین بازی شان را به نمایش گذاشتند.
    اما ما به خوبی واکنش نشان دادیم. وقتی هر دو تیم برای رسیدن به پیروزی تلاش می کنند، شرایط بسیار دشوار می شود و در نهایت تنها یک تیم است که می تواند به پیروزی برسد."
    شاگردان دل بوسکه سه شنبه در مقدماتی یورو 2012 در دیداری آسان مقابل لیختن اشتاین قرار خواهند گرفت.
    سايت گل
    گر بدانم نیستی ، غمی نیست ز تنهایی / اینکه هستی و تنهایم ، غم دارم

12. 2 کاربر از پست مفید ManUtd تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    AMF.CMF
    مربی مورد علاقه
    sir alex ferguson
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    saeed

PortugalManUtdAboomoslem

Ali Karimi

تشکر ها
    10,498

پيغام مهم سرمربي تيم ملي اسپانيابراي گوارديولا
    به نقل از آس اسپانيا، ويسنته دل‌بوسکه سرمربي پيشين رئال مادريد در پيغامي مهم به گوارديولا بر اهميت نظارت بر روند بهبودي کارلس پويول تاکيد کرد و گفت: اين که پويول مقابل آ.ث ميلان باشد براي بارسلونا مهم است و من حق ندارم در امور داخلي يک باشگاه دخالت کنم، اما وظيفه خود مي‌دانم تا از مربي بارسلونا خواهش کنم مراقب پويول باشد. وي ادامه داد: براي موفقيت در يک پروژه بزرگ هرگز نبايد متکي به يک اسم باشيم، اما چرا بايد از حقيقت فرار کنم و نگويم که به نام پويول نياز دارم و اگر او نباشد اسپانيا دچار مشکل خواهد شد، در يورو 2012 با اسامي بزرگي مثل کاسياس، پويول، ژاوي و اينيستا است که ادعاي قهرماني به من دست مي‌دهد و از همه اهالي بارسلونا مي‌خواهم به خاطر خود پويول مراقب او باشند و او را فداي يک بازي ساده در حد باشگاهي نکنند.
    پويول به تازگي از کمند مصدوميت رهايي يافته و احتمال دارد برابر ميلان ايتاليا به ميدان برود.
    ورزش سه

14. 2 کاربر از پست مفید ManUtd تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    AMF.CMF
    مربی مورد علاقه
    sir alex ferguson
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    saeed

PortugalManUtdAboomoslem

Ali Karimi

تشکر ها
    10,498

دل بوسکه:برخی ها بیشتر به از هم پاشیدن تیم فکر می کنند تا اتحاد

سرمربی تیم ملی اسپانیا از شرایط کنونی تیمش صحبت کرده است

بیسنته دل بوسکه سرمربی تیم ملی اسپانیا در پاسخ به سوالی در باره تفاوتهای رئال مادرید و بارسلونا نسبت به سایر تیمها گفته:« افراد زیادی هستند که بیشتر به تفرقه افکنی و از هم بپاشیدن تیم ملی اسپانیا فکر می کنند تا اعمال اتحاد و انسجام در تیم.»
    سرمربی تیم ملی اسپانیا در ادامه صحبتهایش به این نکته اشاره کرد که تمدید قراردادش چندان مهم نیست و هنوز ده ماه دیگر تا زمان اتمام قراردادش باقی مانده است. دل بوسکه ، در مراسم معارفه یازدهمین دوره تورنمنت بین المللی کودکان که در شهرک ورزشی کانیاس برگزار شد، مورد قدردانی قرار گرفت
    او در ادامه صحبتهایش گفت:« اقدامات خوبی در زمینه فوتبال پایه ای انجام می شود. کانیاس بهترین مثال برای فوتبال پایه ای است.
    goal.com

16. 2 کاربر از پست مفید ManUtd تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    Jose Morinio . Afshin GHotbi . Majid Jalali
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847
    تشکر شده 10,655 در 3,070 پست

laliga

دل‌بوسكه جانشين خود را انتخاب کرد.

سرمربي تيم ملي فوتبال اسپانيا گفت: بدون ترديد گوارديولا تنها جانشين مطمئن من است.

به نقل از آس اسپانیا، ویسنته دل‌بوسکه سرمربی تیم ملی فوتبال اسپانیا تصریح کرد: پپ بهترین گزینه انتخابی من است و معتقدم که او برای مربیگری تیم ملی بهترین گزینه بعد از من است. وی افزود: اسپانیا باید قهرمان یورو 2012 شود و من مسئول به دست آوردن این افتخار بزرگ هستم. نمی‌‌خواهم میدان را خالی کنم و با تمام قدرت در خدمت فوتبال ملی کشورم هستم؛ اما مثل گذشته بر این نکته تاکید دارم که فوتبال اسپانیا نیازمند یک تحول بزرگ است و باید نگران آینده باشیم. گواردیولا یکی از گزینه‌های بسیار با ارزش در فوتبال اسپانیا است که باید قدرش را بدانیم و مراقب آینده حرفه‌ای او باشیم، وقتی پپ هست نگران فوتبال اسپانیا نیستم، بسیاری از کشورها به دنبال راهی برای عقد قرارداد با او هستند و فدراسیون باید از هم اکنون با او وارد مذاکره برای سال‌های آینده باشد.

من نمیخواستم بدم از دست تورو آسون
    تو نمیذاشتی پا بگیره زندگیمون
    من که شنیدم طعنه های اینو اونو
    تو که نذاشتی که بسازیم خونمونو
    اگه تو میموندی تورو میبخشیدم

18. 2 کاربر از پست مفید David7 تشکر کرده اند .

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    AMF-SS
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    ~ ALIreZA ~

PortugalRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    40,825

ویترین امتیازات

دل بوسکه: انگیزه بازیکنان گاهی وقتها به ضررشان تمام می شود

ستاره سابق والنسیا معتقد است که باتوجه به عملکرد خوبش درترکیب سیتی باید درتیم ملی اسپانیا جایی داشته باشد ولی نادیده گرفتن او درتیم ملی به این خاطراست که دررئال یابارسا توپ نمی زند

سایت گل- بیسنته دل بوسکه،سرمربی تیم ملی اسپانیا با وجود انتقادات داوید سیلوا، نام این ستاره جوان را در فهرست بازیکنان فراخوانده شده به اردوی تیمش قرار داده است
    سیلوا اخیرا در صحبتهایی اعلام کرده بود که عملکرد خوبش در عرصه باشگاهی، باید جایگاه او در ترکیب ثابت تیم ملی اسپانیا را گارانتی کند و معتقد است که به این دلیل که در تیم های رئال یا بارسا توپ نمی زند، محکوم به نیمکت نشینی است
    با این وجود بیسنته دل بوسکه نام این ستاره 25 ساله را در فهرست بازیکنان فراخوانده شده به اردوی تیم ملی اسپانیا قرار داده و به این نکته اشاره کرده که بازیکنان برای حضور در ترکیب اصلی باید با هم به مبارزه بپردازند.

دل بوسکه در صحبتهایی دراین باره گفته:« صحبتهای سیلوا درپی جام جهانی سال گذشته است. برخی از بازیکنان هم ممکن است با او هم عقیده باشند و البته در این باره چیزی نگویند. ما می دانیم که انگیزه های برخی بازیکنان ممکن است به جای سود رساندن به آنها، به ضررشان تمام شود.»
    سیلوا اخیرا در صحبتهایی گفته بود:« فکر نمی کنم که عملکردت در تیم باشگاهی ، تاثیری در بازی کرد در تیم ملی داشته باشد. من برای مدتی طولانی در سطح بسیار خوبی برای سیتی بازی کردم ولی حتی فرصت کافی برای حضور در ترکیب ثابت تیم ملی اسپانیا نیافتم. البته احساس خوشبختی می کنم که یکی از بازیکنان تیم ملی اسپانیا که تیم بزرگی است هستم ولی احساس می کنم که مربی تیم واقعا به من نیازی ندارد. زمانی که ما در جام جهانی مقابل سوئیس شکست خوردیم، من تنها کسی بودم که عواقب آن بازی را حس کردم و بعد از آن به ندرت درترکیب تیم قرار گرفتم؛گویا که قربانی آن شکست فقط من بودم.»
    سیلوا در ادامه صحبتهایش به این نکته اشاره کرد که شاید جدایی اش از رقابتهای لالیگا و حضور در لیگ انگلیس یکی از دلایلی بوده که دل بوسکه دیگر از او استفاده نمی کند:« شاید اگر من هم در بارسلونا یا رئال مادرید بازی می کردم، شرایط برایم متفاوت بود. گاهی وقتها این حس را دارم که اگر در یکی از این دو تیمبودم، شاید رفتار دیگری با من می شد.»
    goal.com

HALA MADRID

20. 2 کاربر از پست مفید AL1reZA تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    AMF.CMF
    مربی مورد علاقه
    sir alex ferguson
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    saeed

PortugalManUtdAboomoslem

Ali Karimi

تشکر ها
    10,498

دل‌بوسکه: بازیکنی به جای فابرگاس دعوت نمی‌کنم

مربی تیم قهرمان اروپا و دنیا گفته نیازی نیست بازیکنی به جای ستاره 24 ساله و مصدوم بارسلونا دعوت کند.

بیسنته دل‌بوسکه، مربی تیم ملی اسپانیا گفته برای دیدارهای مقدماتی یورو 2012 بازیکن جدیدی دعوت نمی‌کند.
    سسک فابرگاس در جلسه تمرینی جمعه از ناحیه همسترینگ مصدوم شد و سه هفته از میادین دور خواهد بود.
    او بازی با اسپورتینگ خیخون و دو بازی بعدی بارسلونا را از دست می‌دهد و البته مقابل جمهوری چک و اسکاتلند هم غایب خواهد بود.
    از دل‌بوسکه پرسیدند آیا بازیکنی به جای این بازیکن 24 ساله دعوت می‌کند یا نه و او گفت: «ضربه سختی خوردیم، اما در میانه رقابت هستیم و می‌دانستیم که این اتفاقات می‌افتد. شاید همین امروز بازیکن دیگری مصدوم شود.
    به همین دلیل است که 23 بازیکن دعوت کردیم تا در تمامی سناریوهای ممکن مشکلی نداشته باشیم. در این حالت بازیکن دیگری دعوت نمی‌کنیم.
    اگر امروز اتفاقی بیفتد، واکنش نشان خواهیم داد و تا چهارشنبه که اردو آغاز می‌شود زمان زیادی داریم.»
    اسپانیا که صعود خود به یورو 2012 را قطعی کرده در 7 اکتبر در خانه چک بازی دارد و چهار روز بعد میزبان اسکاتلند است.
    goal.com

22. کاربر روبرو از پست مفید ManUtd تشکر کرده است .

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)