Design & Developed BY Patira

صفحه 52 از 259 نخستنخست ... 242505152535462102152 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 511 تا 520 , از مجموع 2585
    مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    AMF-SS
    مربی مورد علاقه
    FerGoseN - MorInhO- Zidane
    بازیکن محبوب
    CR7-LM10-All Players RealMadrId and ManuTd
    اسم واقعی شما
    ~ ALIreZA ~

PortugalRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    40,825
    تشکر شده 30,590 در 6,151 پست

ویترین امتیازات

بارسلونا آخرین اخبار از حواشی و نقل و انتقالات بارسلونا در فصل 2011-2012

به نام خدا

آخرین اخبار مربوط به بارسلونا رو در فصل 2011-2012 این تاپیک قرار دهید.

در ضمن ذکــــر منــــبع در خبــــرها فراموش نشه ... با تشــــکر

HALA MADRID

ویرایش توسط David7 : 10-24-2011 در ساعت 21:32

2. 9 کاربر از پست مفید AL1reZA تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    AMF.CMF
    مربی مورد علاقه
    sir alex ferguson
    بازیکن محبوب
    c.ronaldo , best , cantona , beckham , scholes , giggs
    اسم واقعی شما
    saeed

PortugalManUtdAboomoslem

Ali Karimi

تشکر ها
    10,498
    تشکر شده 9,027 در 2,190 پست

بارسلونا

اینیستا: کریس رونالدو یکی ازبهترین بازیکنان دنیاست
    .

از نظر این ستاره اسپانیایی ، رونالدو یکی از بهترین بازیکنان حاضر در دنیای فوتبال است.

آندرس اینیستا بازی ساز باتجربه باشگاه بارسلونا در صحبتهایی به تمجید از کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی رئال پرداخته و او را یکی از بهترین بازیکنان دنیای فوتبال نامیده
    رونالدو که عنوان برترین بازیکن فیفا در سال 2008 را یدک می کشد ، این روزها از سوی هواداران تیمهای حریف رئال مادرید مورد اهانت قرار می گیرد. البته خود رونالدو معتقد است که این رفتارها عادی است؛ چرا که خیلی ها به موفقیت او حسادت می کنند.
    اینیستا در واکنش به رفتاری که هواداران تیمهای مختلف نسبت به رونالدو دارند گفت:« هیچ چیزی نمی توان درمورد فکر و گفته های هواداران مطرح کرد ولی کریس ازنظر من بازیکن بزرگی است و یکی از بهترین بازیکنان دنیاست.»
    اینیستای 27 ساله در ادامه صحبتهایش درمورد احتمال اهدای جایزه بهترین بازیکن دنیا به او که مسی را از رسیدن به این عنوان بازخواهد داشت، به آ.اس گفت:« درحال حاضر هیچ شکی نیست که مسی ستاره شماره یک فوتبال دنیاست. این مسائل مرا نگران نمی کند. من فقط نگران سطح بازی کردنم در بارسا و حفظ این سطح خوب هستم تا بتوانیم به قهرمانی هایمان ادامه دهیم. من برای کسب عنوان بهترین بازیکن دنیا بازی نمی کنم و برایم مهم هم نیست که آیا بهترین هستم یا نه. من به خاطر عشق و علاقه ام فوتبال بازی می کنم؛ چون در بهترین تیم دنیا هستم و چون کسب عنوان قهرمانی و خوشحال شدن هواداران از قهرمانی ما ، مرا بسیار خوشحال می کند. من برای اثبات توانایی هایم فوتبال بازی نمی کنم.»

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    گر بدانم نیستی ، غمی نیست ز تنهایی / اینکه هستی و تنهایم ، غم دارم
    ویرایش توسط David7 : 10-21-2011 در ساعت 13:11

4. 2 کاربر از پست مفید ManUtd تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    Jose Morinio . Afshin GHotbi . Majid Jalali
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847
    تشکر شده 10,655 در 3,070 پست

بارسلونا

22 بازیکن در تمرین

17 بازیکن ثابت ترکیب اصلی بعلاوه سسک فابرگاس، سه بازیکن جوان تیم ب و یک بازیکن از تیم جوانان برای تمرین عصر روز گذشته در سیوتات اسپورتیوا به هم ملحق شدند. بازیکنان مصدوم، الکسیس و پیکه بصورت جداگانه به تمرینات ریکاوری خود پرداختند.

پس از پیروزی اروپایی اخیر ترکیب اصلی عصر روز گذشته به تمرینات بازگشتند. مینو، اوریول راسل و سرگی گومز از تیم ب و جوئل هارتاس از تیم جوانان به این جلسه تمرین ملحق شدند. هارتاس متولد 5 می 1995 در لیدا ست و در جناح چپ بازی می کند.

الکسیس و پیکه

الکسیس سانچز و جرارد پیکه مصدوم نیز در زمین شماره 2 سیوتات اسپورتیوا حضور داشتند. این دو بازیکن به عنوان بخشی از برنامه ریکاوری خود بصورت جداگانه از سایر بازیکنان به تمرین پرداختند.

تیم اصلی امروز در ساعت 11:00 تمرین دیگری خواهد داشت و پپ گواردیولا با رسانه ها صحبت خواهد کرد.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    من نمیخواستم بدم از دست تورو آسون
    تو نمیذاشتی پا بگیره زندگیمون
    من که شنیدم طعنه های اینو اونو
    تو که نذاشتی که بسازیم خونمونو
    اگه تو میموندی تورو میبخشیدم

6. کاربر روبرو از پست مفید David7 تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    فوروارد
    مربی مورد علاقه
    تیتو ویلانووا
    بازیکن محبوب
    مسي-دل پيرو-سلطان باتیستوتا
    اسم واقعی شما
    همون کاربر

BrazilPersepolisBarcelona

تشکر ها
    235
    تشکر شده 1,560 در 631 پست

Jadide

رقابت میلان و بارسلونا برای خرید کاکای جدید دو باشگاه فوتبال میلان و بارسلونا در تلاش برای خرید ستاره جدید فوتبال برزیل هستند.

نمایندگان دو باشگاه پیشنهادهای خود را برای خرید اسکار هافبک 20 ساله که لقب " کاکای جدید" را گرفته است ، به مسئولان تیم اینترناسیونال برزیل ارائه کرده اند.
    برخی رسانه های برزیل نوشتند احتمال انتقال اسکار به تیم بارسلونا بیشتر است.این بازیکن جوان این فصل 17 گل در لیگ برزیل به ثمر رسانده است.
    www.iribnews.ir

زانو نمیزنم ...حتی اگر سقف آسمان،کوتاه تر از قد من باشد

8. 3 کاربر از پست مفید yasin04 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    فوروارد
    مربی مورد علاقه
    تیتو ویلانووا
    بازیکن محبوب
    مسي-دل پيرو-سلطان باتیستوتا
    اسم واقعی شما
    همون کاربر

BrazilPersepolisBarcelona

تشکر ها
    235
    تشکر شده 1,560 در 631 پست

Jadide

بارسا و رئال رودرروی سویا و مالاگا دو مدعی لیگ اسپانیا در ابتدای هفته نهم لالیگا مقابل سویا و مالاگا قرار می‌گیرند.

فردا شب (شنبه) پیکارهای هفته نهم لالیگا با انجام ۴ دیدار پیگیری خواهد شد. بارسلونا قهرمان فصل گذشته قاره و صدرنشین کنونی لیگ، در نیوکمپ انتظار سویا را می کشد و رئال مادرید به مالاگا سفر می کند تا با این تیم مصاف دهد.

در دیگر دیدارهای فردا خیخون با گرانادا و سانتاندر با اسپانول مصاف خواهند داد.

*جدول رده بندی:
    ۱-بارسلونا ۱۷ امتیاز
    ۲-لوانته ۱۷ امتیاز
    ۳-رئال مادرید ۱۶ امتیاز
    ۴-سویا ۱۵ امتیاز
    ۵-والنسیا ۱۴ امتیاز
    ۶-مالاگا۱۳امتیاز
    ۷-بتیس ۱۲ امتیاز
    ۸-آتلتیکومادرید ۹ امتیاز
    ۹-ساراگوسا۹ امتیاز
    ۱۰-اسپانول ۹ امتیاز
    ۱۱-بیلبائو ۸ امتیاز
    ۱۲-مایورکا ۸ امتیاز
    ۱۳-سوسیداد ۷امتیاز
    ۱۴-ویارئال ۷ امتیاز
    ۱۵-اوساسونا ۷ امتیاز
    ۱۶-والکانو ۶ امتیاز
    ۱۷-ختافه ۵ امتیاز
    ۱۸-گرانادا ۵ امتیاز
    ۱۹-سانتاندر ۴ امتیاز
    ۲۰-خیخون یک امتیاز

www.iribnews.ir

زانو نمیزنم ...حتی اگر سقف آسمان،کوتاه تر از قد من باشد

10. 3 کاربر از پست مفید yasin04 تشکر کرده اند .

کاربر محروم

پست مورد علاقه
    وینگر چپ،هافبک تهاجمی
    مربی مورد علاقه
    گواردیولا،کرایوف
    بازیکن محبوب
    فرزندان کرایوف
    اسم واقعی شما
    شهریار

NetherlandsBarcelona

تشکر ها
    3,074
    تشکر شده 7,772 در 1,642 پست

بارسلونا

یکی از دو تمرین نهایی پیش از بازی مقابل سویا، خبر های خوبی را درباره سسک با خود به همراه داشت. این هافبک 3 بازی را بر اثر مصدومیت از دست داده است، اما برای بازی شنبه آماده خواهد بود. آلکسیس و پیکه نیز بصورت جداگانه به تمرین پرداختند.

سسک فابرگاس مجددا بصورت ثابت بازی خواهد کرد. در روز جمعه او جواز پزشکی حضور در بازی را پس از مصدومیت همسترینگ در تمرین 1 اکتبر بدست آورد. او سه بازی برای اف سی بارسلونا (اسپورتینگ، ریسینگ و ویکتوریا) و همچنین دو بازی ملی را از دست داده بود.

گزینه های دیگر در خط میانی

پس از بازگشت سسک، گواردیولا تنها سه بازیکن (پیکه، الکسیس و آفلای) را در اختیار ندارد. سسک پیش از مصدومیت با 5 گل در 9 بازی، که او را یکی از بهترین گزینه های خط میانی برای سرمربی قرار می داد، در بالاترین سطح آمادگی بود.

19 بازیکن

به جز سسک فابرگاس 18 بازیکن دیگر از جمله آیزاک کانسا از بارسا ب، که اولین بازی اروپایی خود را در سه شنبه تجربه کرد، در زمین سیوتات اسپورتیوا حاضر بودند. پیکه و آلکسیس مصدوم، هردو تمرینات ریکاوری خود را برای بهبود مصدومیت ادامه دادند.

ضمیمه: امیدوارم الکسیس و پیکه هم هرچه زودتر بهبود پیدا کنن تا امادگی تیم بره بالا از طرفی خستگی بیاد پایین.

منبع: [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    ویرایش توسط David7 : 10-21-2011 در ساعت 20:22

12. 2 کاربر از پست مفید spiderkiller تشکر کرده اند .

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    AMF-SS
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    ~ ALIreZA ~

PortugalRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    40,825

ویترین امتیازات

بارسلونا

تیاگو موتا: اگر مسی بخواهد بارسا را ترک کند، مقصد او اینتر خواهد بود

این هافبک 29 ساله که سابقه حضور در نوکمپ را دارد معتقد است ستاره آرژانتینی به دلایلی ممکن است در آینده بارسا را ترک کند و پیراهن نرآتزوری را به تن کند.

تیاگو موتا، هافبک ایتالیا، معتقد است اگر لیونل مسی قصد داشته باشد بارسا را ترک کند، مقصد او اینتر خواهد بود.
    این هافبک 29 ساله که سابقه حضور در نوکمپ را دارد معتقد است ستاره آرژانتینی به دلایلی ممکن است در آینده بارسا را ترک کند و پیراهن نرآتزوری را به تن کند.
    او در گفتگو با اینتر چنل گفت:" اگر مسی بخواهد بارسا را ترک کند، گزینه اول او اینتر خواهد بود. او هنوز جوان است و دیر یا زود نیاز به تغییر دارد.
    مسی دوست خوب من است. او فردی ساده و بسیار متواضع است. "
    موتاه که تا سال 2007 برای بارسا بازی می کرد، در مورد فلسفه فوتبال این باشگاه صحبت کرد و گفت:" وقتی به بارسا رفتم، آنها به من یاد دادند که چطور پاس بدهم و دائما به دنبال بازیکن خودی باشم و مالکیت توپ را از دست ندهم.
    وقتی به بارسا پیوستم، الگوی من ریوالدو بود. وقتی لوئس فن خال به بارسا آمد، متوجه شدم در پستی بازی می کنم که فیلیپ کوکو دو- سه فصل در آن حضور دارد. من چیزهای زیادی از او یاد گرفتم."
    موتا در سال 1999 به بارسا پیوست و پیش از اینکه در سال 2001 اولین بازی اش را برای تیم اصلی انجام دهد، دو سال برای تیم دوم بارسا بازی کرد.

HALA MADRID

ویرایش توسط David7 : 10-21-2011 در ساعت 22:38

14. 2 کاربر از پست مفید AL1reZA تشکر کرده اند .

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    AMF-SS
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    ~ ALIreZA ~

PortugalRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    40,825

ویترین امتیازات

بارسلونا

پپ گواردیولا: دیدار مقابل سویا آزمون سختی برای ماست

در پایان هفته هشتم رقابت های لالیگا، سویا تنها دو امتیاز از بارسا کمتر دارد و به همین دلیل گواردیولا به شاگردانش هشدار داد تیم حریف را دست کم نگیرند

پپ گواردیولا، سرمربی بارسا، اعلام کرد دیدار این هفته تیمش مقابل سویا، آزمونی سخت برای آبی و اناری ها خواهد بود.
    در پایان هفته هشتم رقابت های لالیگا، سویا تنها دو امتیاز از بارسا کمتر دارد و به همین دلیل گواردیولا به شاگردانش هشدار داد تیم حریف را دست کم نگیرند.
    او در گفتگو با خبرنگاران گفت:" سویا تیم فوق العاده ای است. آنها در همه دیدارها به دنبال پیروزی هستند. این دیدار آزمون خوبی برای ماست تا متوجه شویم که چقدر تیم خوبی هستیم.
    آنها تیم قدرتمندی هستند. مربی آنها نیز نشان داد که استاد تاکتیک های دفاعی است. ضمن اینکه اسلحه های هجومی زیادی دارند. بعد از رئال، آنها قوی ترین تیم لیگ در ضد حملات هستند."
    سسک فابرگاس با پشت سر گذاشتن دوران مصدومیت می تواند تیمش را در این دیدار همراهی کند و گوتردیولا از این مسئله بسیار خوشحال است.
    " سسک از زمان پیوستن به بارسا فوق العاده کار کرده و ما از داشتن او بسیار خوشحالیم. او در چند روز اخیر بسیار خوب تمرین کرده است. البته ما گزینه های دیگری مانند اینیستا و تیاگو آلکانتارا را نیز داریم."

HALA MADRID

ویرایش توسط David7 : 10-21-2011 در ساعت 22:37

16. 2 کاربر از پست مفید AL1reZA تشکر کرده اند .

کاربر محروم

پست مورد علاقه
    LW
    مربی مورد علاقه
    Guardiola-Allegri-Mancini
    بازیکن محبوب
    All players:Barçelona-AC milan-Man City+torres
    اسم واقعی شما
    David

ItaliaBarcelona

تشکر ها
    6,293
    تشکر شده 8,885 در 2,503 پست

بارسلونا

آلوز: مورينيو باعث فروش روزنامه‌ها مي‌شود.

ملي‌پوش برزيلي صحبت‌هاي مورينيو درباره قدرت حريفان بارسلونا در ليگ قهرمانان را رد کرده است.

دنی آلوز، مدافع کناری بارسلونا گفته انتظار داشت که ژوزه مورینیو آن حرف‌ها را درباره قدرت رقیبان باشگاه کاتالان در گروه H لیگ قهرمانان بزند، چون او همیشه دوست دارد در مرکز توجه باشد.

مورینیو گفته بود که برای آشنایی با تیم‌هایی که هم‌گروه بارسلونا هستند مجبور شده در اینترنت جستجو کند؛ این یعنی مردان پپ گواردیولا مقابل تیم‌های ناشناس اروپایی بازی می‌کنند.

او اشاره به ویکتوریا پلژن، رقیب اهل جمهوری چک داشت که بارسلونا چهارشنبه شب دو بر صفر آنها را در نوکمپ برد، و باته بوریسوف بلاروسی که پنج بر صفر به بارسلونا باخته بود.

آلوز گفته است: «همه می‌دانیم او چگونه آدمی است. او همیشه تلاش می‌کند دیگران را تحقیر کند.

ما همه به کار خود ادامه می‌دهیم و درگیر حرف‌های او نمی‌شویم. ما در زمینه صحبت کردن به پای مورینیو نمی‌رسیم و ترجیح می‌دهیم حرف‌هایمان را جایی بزنیم که در آن بهترین هستیم، یعنی در میدان.

روزنامه‌نگاران عاشق مورینیو هستند چون با حرف‌های او کلی از روزنامه‌هایشان فروش می‌رود، اما ما روی عملکرد خود در میدان تمرکز کرده‌ایم.»

ویرایش توسط David7 : 10-22-2011 در ساعت 03:43

18. 3 کاربر از پست مفید fcb10 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

بارسلونا

اینیستا دربازگشایی لاماسیا: «این یک روز رویایی و احساسی است».

آندرس اینیستا خود یکی از شاگردان لاماسیای قدیمی بود و در روزی که مرکز جدیدی برای نوجوانان در باشگاه افتتاح شد او بیان کرد: «این یک مرکز شناخته شده در جهان است و من به خاطر حضورم در مراسم افتتاحیه آن هیجان زده ام».

زمانی که آندرس اینیستا 12 سال داشت تنها یکی از بازیکنانی بود که درسال 1996 به آکادمی آمدند. و حالا بعد از 15 سال او برای قضاوت درمورد امکانات جدید در جایگاه یک قاضی ممتاز است: «این برای چندمین بار است که لاماسیا در سر تا سر جهان شناخته می شود. هدف این است که کارها از ابتدا درست انجا شود و آنها سعی می کنند که شما را هم به عنوان یک بازیکن و هم به عنوان یک شخصیت انسانی رشد دهند».

به همین خطر افتتاحیه یک مفهوم ویژه برای اعضای باشگاه لاماسیا مثل اینیستا دارد: «این یک روز رویایی و مهم است. یک تغییر واقعی بین لاماسیای جدید و قدیم وجود دارد. شما می توانید ببینید چطور همه چیز تغییر کرده است و من خیلی هیجان زده ام که بخشی از اولین گروه برای حضور درمراسم افتتاحیه هستم».

توصیه ها

از او چند توصیه برای نوجوانان لاماسیای جدید خواسته شد و اینیستا اینطور پاسخ داد: «آنها باید درباره چیزی که می خواهند داشته باشند آگاه باشند، ارزش رفتن به باشگاه وتوانایی ورزش روزانه، به این دلیل که زمان به سرعت می گذرد. این خیلی سخت است که خانواده را ترک کنی و بنابر این تو باید قدر چیزهایی که دراینجا داری را بدانی. می خواهم به آنها بگویم که از زندگی خود لذت ببرند».

تشکر ویژه از ون گال

همان طور که گواردیولا بعداز بازی ویکتوریا ذکر کرد همه بازیکنانی که از لاماسیا بیرون می آیند ستاره جهانی نخواهند شد. برای ستاره شدن به استعداد، فداکاری و سخت کوشی بسیاری نیاز است. اینیستا این فرصت را بدست آورد که به خاطر فرصتی که لوییس ون گال به او داده بود -وقتی که تنها 18سالش داشت- از او تشکر کند: «من همیشه از او متشکر خواهم بود. هم به خاطر اینکه او فرصت شروع را به من داد و هم به خاطر اعتمادی که نسبت به من داشت. من به یاد می آورم که قبل از آنکه او برود برای او 6 بازی انجام دادم. من همه آن بازی ها را شروع کردم، اگرچه شخصیت های بزرگی برای انجام این کار وجود داشتند ولی من بذیرفتم که آن کار را انجام دهم، اگرچه تنها 18سالم بود. او یک مربی ست که واقعا برای نوجوانانی که به لاماسیا می آیند ارزش قائل است و نفرات زیادی از ما وجود داشتند که با او شروع کردند. من همیشه خاطرات خوبی از او خواهم داشت». ون گال امروز عصردرمراسم افتتاحیه خواهد بود تا توسط شاگردانش تشویق شود.

مهارت های شگفت انگیز

گلی که اینیستا درمقابل ویکتوریا زد با مهارت خاصی انجام شد، او گفت: «وقتی که چیزهایی مثل این اتفاق می افتد، احساسی عالی به من دست می دهد. من فکر نمی کنم که آن حرکت را با قصد انجام داده باشم، فقط یک حرکت خیلی سریع بود. شما خودتان را در فضایی کوچک و مدافعی که رو به روی شما ایستاده می بینید. من می دانستم که مدافع می خواهد بایستد. این یک همکاری زیبا با دو یا سه حرکت یک-دو با مسی بود. من درباره چگونگی آن خیلی خوشحالم. به این دلیل که ما امتیاز لازم را کسب کردیم و آن گل ما را در مسیر پیروزی قرار داد». مهارتی که اونشان داد یک نمونه از تلاشی بود که در مقابل ریسینگ انجام شد. اگر چه ضربه او باعث شد لیونل مسی کنار گذاشته شود، اما اینیستا به روشنی بیان کرد که نفر اول فوتبال در دنیا کسیت: «آن لئو ست، بیایید امیدوار باشیم که بتوانیم سال های زیادی از بازیش لذت ببریم».

20. 2 کاربر از پست مفید David7 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

بارسلونا

گواردیولا در برابر سویا شکست ناپذیر بوده است.

بارسلونا از زمانی که این مرد کاتالانی سرمربی گری این تیم را بر عهده گرفته است، هرگز در برابر حریف آندلوسیانی شکست نخورده است؛ آنها در تمامی بازیهای خود با این تیم به برتری دست یافته اند و تنها فصل گذشته در ورزشگاه سانچز پیزخوان در خانه سویا به نتیجه تساوی بسنده کردند.

با روبرو شدن گواردیولا با تیم سویا در هر زمان، پایان خوشی برای بارسا رقم خورده است. بارسا در 6 بازی مقابل سویا، در 5 بازی پیروز بوده و در یک بازی مساوی کرده است.

همان جا، همان زمان

بازی شنبه شب بارسا مقابل تیم سویا، تقریبا با بازی فصل پیش این دو تیم همزمان است و بار دیگر راس ساعت 22 برگزار خواهد شد؛ تنها تفاوت این بازی با بازی فصل گذشته این است که یک هفته زودتر برگزار می شود. بارسلونا روز سی ام اکتبر 2010 ، با پنچ گل از صد سویا گذشت که گلزنان این بازی مسی (2)، ویا (2) و دنی آلوز بودند.

پیروزی های بزرگ

بازی فصل گذشته بارسا با سویا، تنها دیداری نبود که بارسا با تعداد زیادی گل به پیروزی رسیده است؛ بارسا در فصل 2008/09 در پیزخوان به برتری 3-0 رسید و در نیوکمپ با نتیجه 4-0 پیروز شد. بارسا فصل بعد از این فصل نیز، در خانه 4-0 پیروز شد و در بازی برگشت با وجود اینکه با نتیجه 3-0 پیش بود، در نهایت به پیروزی خفیف 3-2 رسید که با این پیروزی تا حد زیادی از قهرمانی خود مطمئن شد. گواردیولا فصل پیش در برابر یکی از بزرگترین تیمهای اسپانیا، چشمگیرترین پیروزی خود را با نتیجه 5-0 به دست آورد.

تنها یک مساوی

گواردیولا فقط یک بار، در اواخر فصل گذشته در اوایل سال 2011 در برابر این تیم امتیاز از دست داده است. ابتدا تیم مهمان با گلزنی بویان جلو افتاد، اما ناواس در نیمه دوم کار را به تساوی کشاند؛ بارسا با وجود تساوی در برابر سویا، همچنان در صدر جدول باقی ماند و در انتهای فصل قهرمان شد.

سویا شکست ناپذیر در این فصل

تیم مارسلینیو یکی از آماده ترین تیمهای این فصل لالیگاست؛ آنها در تمام بازیهای خانگی خود به پیروزی رسیده اند و تمام بازیهای خارج از خانه خود را با تساوی پشت سر گذاشته اند. آنها به همراه تیم بارسلونا و تیم لوانته، تنها تیمهای بدون شکست لیگ هستند و در حال حاضر در مقام چهارم جدول رده بندی قرار دارند.

22. 3 کاربر از پست مفید David7 تشکر کرده اند .

صفحه 52 از 259 نخستنخست ... 242505152535462102152 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)