Design & Developed BY Patira

صفحه 259 از 259 نخستنخست ... 159209249257258259
نمایش نتایج: از شماره 2,581 تا 2,585 , از مجموع 2585
    مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    AMF-SS
    مربی مورد علاقه
    FerGoseN - MorInhO- Zidane
    بازیکن محبوب
    CR7-LM10-All Players RealMadrId and ManuTd
    اسم واقعی شما
    ~ ALIreZA ~

PortugalRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    40,825
    تشکر شده 30,590 در 6,151 پست

ویترین امتیازات

بارسلونا آخرین اخبار از حواشی و نقل و انتقالات بارسلونا در فصل 2011-2012

به نام خدا

آخرین اخبار مربوط به بارسلونا رو در فصل 2011-2012 این تاپیک قرار دهید.

در ضمن ذکــــر منــــبع در خبــــرها فراموش نشه ... با تشــــکر

HALA MADRID

ویرایش توسط David7 : 10-24-2011 در ساعت 21:32

2. 9 کاربر از پست مفید AL1reZA تشکر کرده اند .

عضو Derby

بازیکن محبوب
    بازیکنان آرژانتینی

Argentina

تشکر ها
    2,768
    تشکر شده 5,724 در 1,511 پست

مسی: بارسلونا با نبود گواردیولا کنار می آید؛تیتو ذهنیتی مشابه با پپ دارد

مهاجم آرژانتینی درصحبتهایی اعلام کرد که هیچ وقت به رفتن از بارسا، بعد از جدایی پپ فکر نکرده

سایت گل- لیونل مسی،ستاره آرژانتینی باشگاه بارسلونا معتقداست که تیمش می تواند با نبود پپ گواردیولا برروی نیمکت مربیگری بارسا کنار بیاید.
    گواردیولای 41 ساله با اتمام رقابتهای این فصل وبعد از پشت سرگذاشتن 4 سال موفق برروی نیمکت مربیگری بارسا،این تیم را ترک کرد . او از سال 2008 تا به امروز 14 جام قهرمانی با بارسا کسب کرد تا موفق ترین مربی تاریخ باشگاه لقب بگیرد و تحسین همگان را برای خود جلب کند
    الان لیونل مسی باور دارد که تیتو ویلانووا، دستیار سابق پپ و مربی کنونی بارسا می تواند با این تیم به موفقیت برسد و درصحبتهایی اعلام کرده که درفکر جدایی از بارسا بعد از کنار رفتن پپ از این تیم نبود
    مسی در صحبتهایی به اکسپانسیون گفت:« من دربارسلونا واقعا خوشحالم و هیچ وقت به تغییر تیمم فکر نکرده ام.قصد ترک بارسا را ندارم. ما با جدایی پپ کنار می آئیم و امیدواریم که با تیتو همه چیز به همین ترتیب پیش برود.تیتو هم فلسفه و ذهنیت مشابهی با گواردیولا دارد.»
    مسی جوان ادامه داد:« گواردیولا و تیتو در طول این سالها،همه کارها را با هم انجام دادند و فکر نمی کنم که تمرینات روزانه ما تغییر چندانی داشته باشد.قطعا شخصیت تیتو با پپ متفاوت است ولی ما با این موضوع تطبیق پیدا می کنیم و امیدواریم که با او هم نتایج مشابهی با نتایج سالهای پیش به دست بیاوریم.»
    دارنده سه توپ طلای دنیای فوتبال درمورد احساساتش در لحظه اطلاع از تصمیم پپ برای جدایی گفت:« هفته واقعا سختی بود. ناکامی در لالیگا و لیگ قهرمانان اروپا...بعد هم گواردیولا درهمان هفته تصمیمش را اعلام کرد و این ضربه خیلی سختی بود. جدایی گواردیولا یک ضربه سنگین بود.چون ما زیرنظر او به اندازه کافی خوش شانس بودیم تا تمام جامهای ممکن را کسب کنیم و به دنیا نشان دهیم که چطور می توان متفاوت بازی کرد .ما باید به تصمیم او احترام بگذاریم.چون این چیزی است که او می خواست.»
    آخرین حضور پپ برروی نیمکت مربیگری بارسا در دیداری رسمی، با برد0-3 بارسا مقابل اتلتیک بیلبائو در فینال کوپا دل ری خاتمه یافت.

Argentina te quiero para siempre

4. 7 کاربر از پست مفید saeid_8992 تشکر کرده اند .

عضو Derby

بازیکن محبوب
    بازیکنان آرژانتینی

Argentina

تشکر ها
    2,768

احتمال غیبت فابرگاس در اولین دیدار اسپانیا در یورو

این بازیکن 25 ساله که در دیدار بارسا مقابل بیلبائو در فینال کوپا دل ری دچار مصدومیت شد، در حال حاضر دوران نقاهت را سپری می کند.

سایت گل- به گزارش نشریه آ. اس، حضور سسک فابرگاس، هافبک تیم ملی اسپانیا، در اولین دیدار این تیم در رقابت های یورو 2012 مقابل ایتالیا در هاله ای از ابهام قرار دارد.
    این بازیکن 25 ساله که در دیدار بارسا مقابل بیلبائو در فینال کوپا دل ری دچار مصدومیت شد، در حال حاضر دوران نقاهت را سپری می کند.
    کادر فنی تیم ملی اسپانیا اعلام کرده اند که روند بهبودی این بازیکن طبق برنامه پیش می رود اما حضور فابرگاس در دیدار مقابل ایتالیا قطعی نیست.
    کاپیتان سابق توپچی های لندن در حال حاضر به تنهایی به وزنه زدن می پردازد و انتظار نمی رود که تا چهارشنبه به تمرینات گروهی برگردد.
    اسپانیا در مرحله گروهی علاوه بر ایتالیا، با تیم های کرواسی و جمهوری ایرلند نیز روبرو خواهد شد.

6. 8 کاربر از پست مفید saeid_8992 تشکر کرده اند .

عضو Derby

بازیکن محبوب
    بازیکنان آرژانتینی

Argentina

تشکر ها
    2,768

گوارديولا:ديگرازبازيهاي بارسا لذت نمي بردم

پپ گوارديولا، سرمربي سابق بارسا، در مورد دليل جدايي اش از اين باشگاه اعلام کرد ديگر از حضور روي نيمکت کاتالان ها لذت نمي برد.

اين مربي 41 ساله که در سال 2008 هدايت بارسا را برعهده گرفت، در طول 4 فصل 14 جام مختلف به دست آورد و بارسا را به بهترين تيم دنيا تبديل کرد.

اما دو ماه قبل به طور رسمي جدايي اش از آبي و اناري ها در پايان فصل را اعلام کرد و تاکيد کرد قصد دارد براي يک سال از دنياي مربيگري دور باشد.

او در گفتگو با خبرنگاران گفت:" من از بازي هاي بارسا در لاليگا و چمپيونزليگ لذت نمي بردم. کار کردن خيلي سخت شده بود. مربي بارسا بودن به انرژي زيادي نياز دارد. بعد از اين زمان طولاني، بايد کمي از کار فاصله بگيريد."

اين مربي اسپانيايي همچنين فاش کرد که سال آينده در منهتن نيويورک ساکن خواهد بود و البته احتمال بازگشتش به نوکمپ را رد نکرد.

" هنوز در مورد چيزي تصميم نگرفتم، بايد ببينيم چه اتفاقي رخ خواهد داد. شايد به بارسا برگردم و شايد هم نه. اما هميشه بارسا در قلب من خواهد بود و هميشه در نزديک اين باشگاه خواهم ماند."

www.varzesh3.com

8. 6 کاربر از پست مفید saeid_8992 تشکر کرده اند .

عضو Derby

بازیکن محبوب
    بازیکنان آرژانتینی

Argentina

تشکر ها
    2,768

ژاوی: روزنامه ها به همه چیز شک دارند/ توپ طلا فقط مال مسی است/ در تیم ملی همه با هم دوست هستند

ستاره خلاق بارسا با نظر رونالدو در مورد پایان عصر بارسا موافق نیست

سایت گل- در آستانه رقابت های یورو 2012، نشریه اسپورت در گفتگویی مفصل با ژاوی ارناندز، هافبک خلاق تیم ملی اسپانیا، در مورد رقابت های پیش رو و همچنین فصل تازه به پایان رسیدن با این بازیکن باتجربه صحبت کرد.
    متن کامل این را مصاحبه را به نقل از سایت طرفداری بخوانید:
    - جمله ’فوتبال مسئله مرگ و زندگی نیست، بلکه فراتر از آن است‘ چه مفهومی دارد؟
    : ”واقعیت این است که خود این جمله همه چیز را می‌رساند. من این جمله را در بالای تختم دارم. هر بار قبل از خواب این جمله را می‌خوانم.“

- پس شما شیفته این جمله بیل شنکلی، مربی اسطوره‌ای لیورپول هستید؟
    : ”فوتبال برای من همه چیز است. من تلاش کرده‌ام که به جایی که اکنون هستم برسم. ولی من خوش‌شانس بودم که در مسیر صحیح قرار گرفتم. شما افرادی را می‌بینید که در مسیر اشتباه قرار می‌گیرند و به چیزی که می‌خواهند نمی‌رسند. من امیدوارم که از سال‌های باقیمانده دوران فوتبال خود لذت ببرم.“

- و تمام این‌ها با وجود مصدومیت‌ها است؟
    : ”مشکل اینجاست که من می‌خواهم همیشه بازی کنم. خیلی مواقع پزشکان تیم به من می‌گفتند که کاملا آماده نیستی ولی من ترجیح می‌دادم بازی کنم. این مشکل من بود. من مشکلاتی در عضلاتم داشتم ولی با وجود مصدومیت بازی کردم. مشکل من این بود.“

- روزی که در نوکمپ در مقابل رئال مادرید تعویض شدی بسیار ناراحت بودی
    : ”من نمی‌خواهم به آن اهمیت دهم. من در زمین احساس راحتی می‌کردم. این یک ناراحتی شخصی بود، نه چیزی بیشتر. من خودخواه نبودم، تا به حال نبوده‌ام و در آینده هم نیستم. این یک مسئله شخصی بود. من موقع به ثمر رسیدن گل تساوی بیشتر از همه خوشحالی کردم ولی گل رونالدو ناامیدکننده بود.“

- و در مورد حذف ناامیدکننده در مقابل چلسی ...
    : ”بله در چهار سال گذشته بدترین اتفاقات 2 بار ناکامی در رسیدن به فینال بود و دو تیمی که ما را از رسیدن به فینال بازداشتند به قهرمانی رسیدند.“

- کدام بیشتر ناراحت کننده بود، چلسی یا اینتر؟
    : ”بدون شک چلسی“

- چرا؟
    : ”این حذف غیرعادلانه بود. در بازی مقابل اینتر آن‌ها بسیار خوب دفاع کردند. ولی این بار بی دقتی بازیکنان منجر به شکست شد. از دست دادن پنالتی و تک به تک‌ها. ما 2-0 جلو بودیم. یک بازیکن بیشتر داشتیم و یک پنالتی نیز از دست دادیم. این اتفاق‌ها می‌افتد. در بازی با اینتر باید 2 گل خورده را جبران می‌کردیم. بسیار مشکل‌تر بود. ولی در مقابل چلسی همه چیز در دستان ما بود. با این وجود هر دوی آن‌ها بسیار ناراحت کننده بود.“

- و در فینال چه کسی؟
    : ”تورس و ماتا بودند و من برای آن‌ها ناراحت بودم. ولی حقیقت این است که پیروزی بایرن برای فوتبال بسیار بهتر بود، یک فرد کور هم می‌توانست این را ببیند. من واقعا از فینال لذت بردم. وقتی روبن یک پنالتی را از دست داد به نظر می‌رسید همه چیز مقدر شده است که چلسی قهرمان شود.“

- امسال به نظر می‌رسد توپ طلا بسیار رقابتی‌تر از همیشه است. نظر شما چیست؟
    : ”توپ طلا برای مسی. این الزامی است، ولی مورینیو هر روز می‌گوید که توپ طلا باید به رونالدو برسد چون او لیگ را برده است. این قابل درک است که مورینیو حامی رونالدو است ولی مردم نظر دیگری در مورد فوتبال دارند. این پسر (مسی)دو سرعت دارد، ذهنی و فیزیکی. بقیه یکی دارند. هیچ کس مثل مسی نیست. او بهترین است. شماره 1 است. او کار با پایش خوب است و سرعت تفکر بالایی دارد. عده‌ای از بازیکنان سرعت تفکر و تصمیم‌گیری بالایی دارند و دیگران سرعت بالایی در ساق‌هایشان است، ولی مسی تنها کسی است که هر دو را با هم دارد.“

- شما قبل از ماه مارس گفتید که پپ می‌داند که بازیکنان تیم برای جدایی او آماده نیستند. آیا شما اکنون آماده‌اید؟
    : ”این درست است که من گفتم که آماده نبودیم، ولی در آن زمان ما تصور نمی‌کردیم که جانشین او تیتو باشد. این انتخاب خوبی بود. چون همه چیز به خوبی پیش می‌رود، همان‌طور که با پپ بود. تیتو راهی را ادامه می‌دهد که خودش در ساختنش نقش داشته. ما می‌بینیم که او آماده است و به او احترام می‌گذاریم. ما تا مرگ با او هستیم. او اطلاعات فوتبالی بالایی دارد. او سبک پپ را دارد. او به خوبی نقش مربی را اجرا کرده است. قبلا پپ رهبر بوده و اینک نوبت به تیتو رسیده است. ما برای این اتفاق آماده‌ایم.“

- چرا در مطبوعات تا این حد در مورد تیتو شک وجود دارد؟
    : ”این افراد همیشه شک دارند. حتی شک داشتند که آیا من می‌توانم برای بارسا بازی کنم، یا در مورد اینیستا هم همین حرف‌ها مطرح بود، آن‌ها شک داشتند که آیا پپ مربی خوبی خواهد بود، اگر مسی یک بازی گل نمی‌زد در مورد افت او صحبت می‌کردند. بعد از صحبت‌های کرایوف از من در این مورد پرسیده شد و من گفتم این یک باشگاه است، هرکس آزاد است در مورد ما صحبت کند. این شامل افراد داخل باشگاه هم می‌شود. 14 سال من در اینجا حضور دارم. این حرف‌ها چیز جدیدی نیست. ما آماده‌ایم که به صحبت‌های لاپورتا، کرایوف یا هر کس دیگر با بازی خود جواب دهیم و نشان دهیم که یک تیم پیروز هستیم.“
    - چه چیزی در رختکن تیم ساکت بود؟
    : ”من متوجه نمی‌شوم.“

- پپ گفت که چیزهای زیادی این فصل در رختکن ساکت بود.
    : ”من منظور شما را نمی‌فهمم. در این مورد باید از پپ بپرسید، درست است؟“

- نظر شما در مورد صحبت رونالدو در مورد پایان دوره بارسا چیست؟
    : ”من با رونالدو در مورد پایان دوره موافق نیستم. ما در 4 سال گذشته 14 عنوان قهرمانی از 19 عنوان ممکن را کسب کردیم و آن‌ها تنها 2 جام به دست آوردند. در این فصل ما از 6 جام ممکن 4 جام را به دست آوردیم و آن‌ها از 4 جام تنها 1 جام را به دست آوردند.“

- آیا شما پس از مرخصی آبیدال با او ملاقات داشته‌اید؟
    : ”هنوز نه. ولی من با او صحبت کردم. من با پزشک او نیز صحبت کردم. حال او خوب است. نمونه او یک الگوی بزرگ در زندگی ورزشی من و حتی در سراسر زندگیم است. برای تمام کارهایی که برای باشگاه انجام داد از او متشکریم. ما در روز قبل از عمل در خانه او بودیم و با خانواده‌اش نیز صحبت کردیم.“

- به نظر می‌رسید بحث ملی بین بارسا و رئال به پایان رسیده است. ولی دل‌بوسکه به راموس و پیکه هشدار داد که اختلافات را کنار بگذارند.
    :‌ ”اینجا همه با هم دوست هستند.“

- پس مفهوم صحبت دل‌بوسکه چه بود؟
    : ”من نمی‌دانم. از او بپرسید. اگر مشکلی وجود داشته باشد باید به آن رسیدگی شود، مثل مشکلات داخل باشگاه. بازی‌های الکلاسیکو تنش‌هایی را ایجاد کرده است. ما صحبت کرده‌ایم و همه چیز را به روشنی گفته‌ایم تا سوبرداشت و احساس بدی ایجاد نشود. اگر غیر از این بود نیز جز صحبت در مورد جو خوب چیزی نمی‌گفتم. ما می‌خواهیم بار دیگر تاریخ‌ساز بشویم. ما می‌خواهیم قهرمانی اروپا را به دست آوریم تا نشان دهیم که این گروه هنوز حرف‌های زیادی برای گفتن دارد.“

- نظرت در مورد صحبت‌های اسپرانزا آگویره؟
    : ”سیاست نمی‌تواند در ورزش دخالت کند. این صحبت مشاجره‌هایی را به وجود آورد ولی نمی‌خواهم در این مسائل وارد شوم.“

- در مورد ویا؟
    : ”ما از نبود او ضربه‌های زیادی خوردیم. ما به او در باشگاه و در تیم ملی نیاز داریم. او بازیکنی است که هدف دارد و انگیزه بالایی برای بازگشت به میادین دارد و همچنین یک دوست خوب است.“

- آیا زندگی در دودستگی ساندریسم و لاپورتیسم (رقابت لاپورتا رییس سابق باشگاه با راسل رییس فعلی) مشکل است؟
    : ”نه. همه ما جزئی از بارسا هستیم. من جزئی از باشگاه هستم. قبلا لاپورتا رییس باشگاه بود و اکنون روسل رییس است. و مشخصا هردوی آن‌ها به دنبال موفقیت باشگاه هستند. من با آن‌ها صحبت کردم. با هر دوی آن‌ها روابط خوبی دارم. وقتی می‌بینم که عملکرد هر دوی آن‌ها برای باشگاه مفید بوده است به هر دو احترام می‌گذارم. هم لاپورتا و هم ساندرو بسیار عالی کار کرده‌اند. هر دو روابط خوبی با بازیکنان داشته‌اند و نظر بازیکنان و کاپیتان‌های تیم نسبت به هر دوی آن‌ها مثبت است. تا کنون همه چیز با ساندرو مانند زمان لاپورتا عالی پیش رفته است.“

- آیا جای خالی پپ احساس می‌شود؟
    : ”بله، گرچه چیز زیادی برای صحبت در مورد آن وجود ندارد. او از ما بابت این 4 سال تشکر کرد و ما به او گفتیم که دلمان برایش تنگ می‌شود. او نیز احساس مشابهی داشت.“

- آیا شما احساس می‌کنید که با وجود نبردن تمام جام‌ها، این فصل بهترین فصل در 4 سال گذشته بوده است؟
    : ”بله. هر سال ما بهتر از سال قبل بودیم. مشکل اینجاست که ما به اندازه سال‌های قبل موثر نبودیم. من حس می‌کنم که ما هر سال بهتر عمل کردیم. بازی با سیستم 3-4-3 در سن‌سیرو و برنابئو موفقیت بزرگی بود. ولی خوب بازی کردن همیشه تضمینی برای پیروزی نیست. پیروزی بسیار مشکل است.“

- مدعی اصلی قهرمانی در یورو بودن، مانعی برای شما به حساب نمیاید؟
    : ”ما نباید تحت تاثیر این قرار بگیریم که مدعی اصلی قهرمانی هستیم. ما مدعی اصلی هستیم، به دلیل عملکردمان در 4 سال گذشته این را می‌پذیریم. ولی باید رقابت کنیم و هر بار قهرمانی نسبت به دفعه قبل سخت‌تر است. شما می‌دانید که ما چطور بازی می‌کنیم. ولی ما تیم قوی داریم. با وجود اینکه ویا و پویول را که نقش کلیدی در موفقیت‌هایمان داشته‌اند را همراه نداریم.“

- آیا آلمان رقیب اصلی شماست؟
    : ”تیم‌های بسیار بیشتری رقیب ما هستند. هلند، پرتغال، ایتالیا و انگلستان نیز بسیار قوی هستند. ما باید تلاش کنیم تا بتوانیم به قهرمانی برسیم.“

10. 7 کاربر از پست مفید saeid_8992 تشکر کرده اند .

عضو Derby

بازیکن محبوب
    بازیکنان آرژانتینی

Argentina

تشکر ها
    2,768

نگاهی به خریدهای احتمالی باشگاه (بخش سوم).

مهاجم

نبود یک تمام کننده و یک سانتر فروارد در خط حمله ی تیم کاملاً مشهود بود. در طول این فصل ستاره آرژانتینی لیونل مسی یک تنه در خط حمله موفق شد گل های فراوانی به ثمر برساند و در نقش بازیسازی هم عملکرد قابل قبولی داشت. با این حال گواردیولا نبود یک مهاجم تمام کننده را کاملاً احساس کرد و با مصدومیت طولانی مدت داوید ویا، اندک امیدهای گواردیولا نیز از بین رفت. تیتو نیز کاملاً متوجه این موضوع شده است تا نام مهاجمان زیادی برای حضور در بارسا مطرح شود.

فرناندو یورنته

مهاجم بلند قامت اسپانیایی شانس زیادی برای حضور در ترکیب بارسلونا دارد. این بازیکن در این فصل نقش بسزایی در موفقیت های بیلبائو داشته است و توانسته است گل های زیادی را به ثمر برساند و در نقش بازیساز هم پاس گل های زیادی را داده است. بارسلونا می داند که برای به خدمت گرفتن این بازیکن باید رضایت سران بیلبائو را جلب کند تا راه انتقال این مهاجم آسان تر شود.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    یورنته بازیکنی است که می تواند در نبردهای هوایی کمک زیادی به تیم بکند. تاکتیک و فرصت طلبی از دیگر ویژگی این بازیکن می باشد. این بازیکن در رقابت های یورو 2012 حضور دارد و با توجه به غیبت داوید ویا و سولدادو و عملکرد خوبش در این فصل، شانس بسیار زیادی برای حضور در ترکیب اصلی اسپانیا دارد. مطمئناً عملکرد وی در یورو می تواند در قیمت این بازیکن تاثیر بگذارد.

نام کامل: فرناندو یورنته تورس
    قد: 195
    ملیت: اسپانیا
    پست تخصصی: مهاجم نوک
    سایر پست ها: -
    قیمت کارشناسی شده ی بازیکن: 25 میلیون یورو
    قیمت انتقالی پیشنهادی: 40 تا 45 میلیون یورو
    درصد حضور در بارسا: 20 درصد

نیمار

بدون شک کمتر کسی از علاقه ی سران بارسا برای جذب این بازیکن بی خبر است. بازیکن جوان و خوش تکنیک برزیلی یکی از بازیکنانی است که مشتریان زیادی در اروپا دارد. این بازیکن چند بار اعلام کرده است که دوست دارد مقصد بعدیش اسپانیا باشد و یکی از دو تیم بزرگ اسپانیا را انتخاب خواهد کرد. هر چند از ابراز علاقه اش برای پیوستن به بارسا شنیده ایم، اما بارسا برای عقد قرار داد با این بازیکن دو مشکل بزرگ دارد. یکی اینکه وی به تازگی قرار داد خود را با باشگاه سانتوس تمدید کرده است و باید ابتدا رضایت سران سانتوس را جلب نماید. دوم اینکه سران باشگاه برزیلی برای انتقال این بازیکن مبلغی بالغ بر 50 میلیون پوند را درخواست کرده اند. با توجه به مشتری های زیاد این بازیکن، رقابت برای خرید نیمار بیش از قبل خواهد شد و باشگاهی که بتواند هزینه ی بیشتری را بکند، شانس بیشتری نیز برای بخدمت گرفتن این ستاره ی بزریلی خواهد داشت. حال باید دید ابراز علاقه ی این بازیکن به بارسا چقدر به واقعیت نزدیک است که می تواند راه انتقالش به بارسا را راحت تر کند یا خیر؟

نام کامل: نیمار داسیلوا سانتوس جونیور
    قد: 174
    ملیت: برزیل
    سایر پست ها: وینگ تهاجمی
    قیمت کارشناسی شده ی بازیکن: 30 میلیون یورو
    قیمت انتقالی پیشنهادی: ؟
    درصد حضور در بارسا: 5 درصد

رابین ون پرسی

شاید بمب نقل و انتقالات تابستان امسال کسی نباشد جز ون پرسی. مهاجم هلندی آرسنال که فقط یکسال تا پایان قرار دادش با توپچی های لندی باقیمانده، یکی از بازیکنانی است که تا چند وقت پیش شایعه ی پیوستنش به بارسا بیشتر از هر تیم دیگری شنیده می شد. ون پرسی در این فصل یکی از بهترین بازیکنان لیگ جزیره بود که هنوز علاقه ای به تمدید قرار داد خود با آرسنال نشان نداده است و همین امر شایعه ی پیوستنش به سایر تیم ها را قوت می بخشد. از دو تیم بارسلونا و منچستر سیتی بعنوان جدی ترین مشتریان این بازیکن نام برده می شود. هفته ی گذشته تعدادی از سایت های خبرگزاری و روزنامه ها اعلام کردند که باشگاه بارسلونا از به خدمت گرفتن این بازیکن صرف نظر کرده است؛ با این وجود باور کردن این مسئله بسیار سخت خواهد بود. مطمئناً باشگاه برای به خدمت گرفتن این بازیکن و پایین تر آوردن قیمت و دستمزد ون پرسی با آرسنال مذاکره خواهد کرد تا بتواند تا حدی از بدهی های خود نیز کم کند.

نام کامل: رابین ون پرسی
    قد: 186
    ملیت: هلند
    سایر پست ها: مهاجم دوم
    قیمت کارشناسی شده ی بازیکن: 45 میلیون یورو
    قیمت انتقالی پیشنهادی: 20 میلیون یورو
    درصد حضور در بارسا: 5 درصد

دیدیه دروگبا

دیگر بازیکنی که نامش برای حضور در خط حمله به گوش می رسد مهاجم ساحل عاجی چلسی می باشد. دروگبا مهاجم 34 ساله ی چلسی که با این تیم موفق شد به مقام قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا دست یابد، در پایان این فصل قرار دادش به اتمام رسیده است و به طور رسمی نیز اعلام کرد فصل بعد در چلسی حضور نخواهد داشت. حال این بازیکن می تواند بعنوان یار آزاد به هر تیمی بپیوند. پس مطمئناً هر تیمی که بتواند دستمزد بالایی را برای این بازیکن پرداخت کند و شانس حضور بالایی در ترکیب اصلی به وی بدهد، با جواب مثبت وی رویرو خواهد شد. حضور وی در بارسا خبر بسیار خوبی برای هواداران بارسا خواهد بود. بازیکنی که قدرت بدنی بالایی دارد و یک تمام کننده مطمئن است، می تواند ضعف خط حمله ی بارسلونا را برطرف کند.

نام کامل: دیدیر یوس دروگبا تبیلای
    قد: 189
    ملیت: ساحل عاج
    سایر پست ها: -
    قیمت کارشناسی شده ی بازیکن: 9.5 میلیون یورو
    قیمت انتقالی پیشنهادی: -
    درصد حضور در بارسا: 10 درصد

لوئیز سوارز

همانطور که اشاره شد، بارسلونا نیاز به یک مهاجم تمام کننده دارد. یکی از بازیکنانی که بارسلونا برای خط حمله خود تحت نظر گرفته است، لوئیز سوآرز مهاجم حال حاضر لیورپول می باشد. با توجه به اینکه لیورپول نتوانست جواز حضور در لیگ قهرمانان اروپا را بگیرد، شایعاتی مبنی بر ترک سوارز از آنفیلد و انتقال وی به تیمی که در آن شانس حضور در رقابتهای اروپایی را داشته باشد، به گوش می رسد. چند روز پیش لوئیز در مصاحبه با نشریه مارکای اسپانیا عنوان کرده بود که دوست دارد روزی در لالیگا بازی کند. با توجه به این مورد می توان گفت که منظور از این حرف، حضور در دو تیم مطرح اسپانیایی خواهد بود. این بازیکن چند روز بعد از انتشار این اخبار ادعا کرد که پیشنهادی از اسپانیا نداشته است.

سوارز در این فصل از لیگ جزیره، برای تیم خود 17 گل را به ثمر رساند و برترین گلزن لیورپول نام گرفت. محرومیت 8 جلسه ای این بازیکن به اتهام نژاد پرستی علیه بازیکن منچستر، باعث دوری این بازیکن از رقابت ها شد.
    از چند ماه پیش سران لیورپول تمایل خود را به جذب کیتا اعلام کرده اند و در چند هفته ی اخیر خبرهایی از علاقه ی این تیم برای جذب تیو نیز شنیده می شود؛ مسئله ای که نمی توان به راحتی از آن عبور کرد، زیرا این امر می تواند راه انتقال این بازیکنان را راحت تر کند. شاید اگر کیتا و تیو در تابستان امسال بارسلونا را ترک نکنند، می توان به قطع گفت با توجه به بودجه و بدهی های باشگاه، نباید انتظار حضور این بازیکن در بارسلونا را داشته باشیم.

نام کامل: لوئیز آلبرتو سوارز دیاز
    قد: 181
    ملیت: اروگوئه
    سایر پست ها: مهاجم دوم – وینگ تهاجمی
    قیمت کارشناسی شده ی بازیکن: 28 میلیون یورو
    قیمت انتقالی پیشنهادی: ؟
    درصد حضور در بارسا: 7 درصد

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

12. 3 کاربر از پست مفید saeid_8992 تشکر کرده اند .

صفحه 259 از 259 نخستنخست ... 159209249257258259

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)