Design & Developed BY Patira

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 12 , از مجموع 12
    عضو Derby

پست مورد علاقه
    دروازه بان
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو_علی دایی
    بازیکن محبوب
    کریم باقری_علی پروین_علیرضا حقیقی
    اسم واقعی شما
    محمدرضا نو

SpainPersepolisRealMadrid

Ali Karimi

تشکر ها
    1,355
    تشکر شده 2,926 در 696 پست

malavan !!! نقل و انتقالات بازيكنان و مربيان در باشگاه ملوان بندر انزلي در فصل 91_90

!!! نقل و انتقالات بازيكنان و مربيان در باشگاه ملوان بندر انزلي در فصل 91_90 را در اینجا بگذارید...

الان 12 شبه از صبحه پای کاریم
    بازم روبه رو شدیم با سفره های خالی
    این حرفا شدن فقط مشتی گفته های عادی
    توهم پری از این همه حفره های مادی
    خیابونا پر از مشتی کاسب پست
    پر از ادمای محتاج کاسه به دست
    پر از آدمای خردمند تحصیل کرده
    که زندگی انتحارو و بهش تحمیل کرده

2. 2 کاربر از پست مفید n_mamali تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مهاجم
    مربی مورد علاقه
    farhad por golami
    بازیکن محبوب
    pejman nori
    اسم واقعی شما
    mehdi

IranMalavanBarcelona

تشکر ها
    7
    تشکر شده 151 در 44 پست

نوري : به احترام ملوان نمي‌آيم

هافبک تيم ملي فوتبال گفت:‌ در جلسه‌ با استيلي و کاشاني اعلام کردم که به احترام هواداران ملوان نمي‌توانم به پرسپوليس بيايم.

پژمان نوري درباره حرف و حديث‌هاي اخير مبني بر حضورش در پرسپوليس اظهار داشت: من حرف خاصي با پرسپوليسي‌ها براي پيوستن به اين تيم نزدم. دو بار با حبيب کاشاني و استيلي حرف زدم اما با مستنداتي که داشتم به آنها ثابت کردم که نمي‌توانم پرسپوليسي شوم. طرف قرارداد حال حاضر من الامارات امارات است و من نمي‌توانم از اين تيم جدا شوم و کار ديگري انجام دهم.

اين بازيکن در جواب اين سؤال که چه دلايلي براي پرسپوليسي‌ نشدن داشتيد، گفت: وقتي با استيلي و کاشاني حرف زدم خود آنها شاهدند نه درباره پول حرف زدم و نه درباره مسائل ديگر فقط گفتم با توجه به اتفاقات فينال جام حذفي در انزلي به احترام ملوان و مخصوصا هواداران خونگرم و دوست داشتني اين تيم نمي‌توانم به پرسپوليس بيايم و دليل اصلي نيز فقط همين بود. خود پرسپوليسي‌ها هم مي‌توانند شهادت بدهند.

نوري خاطرنشان کرد: پس از اينکه متوجه شدم نمي‌توانم با ملواني‌ها توافق برسم با الامارات قرارداد بستم. خود مسئولان ملوان هم مي‌دانند که اولويت من اين تيم بود اما بخاطر برخي مسائل تصميمم عوض شد ولي آقايان طوري در داخل شهر عليه من جبهه‌گيري درست کردند تا به مردم اطلاعات غلط بدهند. با اين حال مردم انزلي آنقدر فهيم هستند تا همه چيز را متوجه شوند. مردم انزلي مي‌دانند که نوري متعلق به انزلي است و قلب و جانش براي آنان مي‌تپد.

وي يادآور شد: اجازه بدهيد درباره جدا شدنم از ملوان به طور شفاف حرف بزنم تا هواداران اين تيم همه چيز را بدانند. در روزهاي ابتدايي نقل و انتقالات بود که به ديدار پورغلامي رفتم به او گفتم پيشنهاد بسيار عالي از الامارات امارات دارم اما اگر ملوان تيم خوبي ببندد و در حد آسيا باشد در اين تيم مي‌مانم و خدمت مي‌کنم.

نوري اضافه کرد: وقتي ديدم با سالارزاده و برخي بازيکنان ملوان قرارداد امضا نشد و تفکرات در اين مورد است که با بازيکنان درجه 2 و 3 که در حد ملوان نيستند قرارداد بسته شود، متوجه شدم که اهداف باشگاه چيست و پيش خودم گفتم بهتر است بروم چون براي آقايان موفقيت ملوان اهميتي نداشت.

هافبک تيم ملي فوتبال در ادامه به فارس گفت: هواداران ملوان بدانند آقايان اصلا به حرف من اهميت ندادند. سر همين جريان بود که من هم گفتم يک سال به زندگي‌ام برسم بهتر است. اگر من تا 2 روز صبح تا شب حرف مي‌زدم فايده‌اي نداشت، چون مسئولان ملوان نمي‌خواستند کاري انجام دهند اما با اطلاعات غلط هواداران خواستند من را رو در روي آنها قرار دهند.

وي ادامه داد: هر روز اعلام مي‌کنند که مي‌خواهيم نوري را به ملوان برگردانيم. آيا شما نمي‌دانيد که من با الامارات قرارداد دارم؟‌ چرا با احساسات مردم بازي مي‌کنيد؟ چرا روز اول به شما گفتم از الامارات پيشنهاد دارم کسي توجه نکرد و حالا دوست دارند با اخبار اشتباه به مردم بگويند ما سعي کرديم اما نوري در ملوان نماند ولي هواداران ملوان بدانند اين حرف‌ها کاملا اشبتاه است.

نوري تاکيد کرد: مسئولان ملوان دوست دارند فقط بگويند که ما در حال تلاش کردن هستيم. يک روز بحث تولد من را پيش مي‌کشند و روز ديگر در شهر شايعات ديگري مي‌اندازند و هر روز سعي مي‌کنند توپ را در زمين من بيندازند اما از مردم انزلي خواهش مي‌کنم بدانند که قلب من با اين تيم است و دلم براي ملوان مي‌تپد. من در همان روزهاي اوليه پس از گفت‌وگو با ملواني‌ها قراردادم با الامارات بستم علي‌رغم اينکه شايد اصلا خودم دوست نداشتم اين اتفاق بيفتد اما به تمام هواداران ملوان قول مي دهم انشاءالله زودتر از آنچه که فکر مي‌کنند به اين تيم برگردم و خدمت کنم.

وي اظهار داشت: شايد خيلي‌ها خوشحال شوند که من از ملوان بروم و به زعم خودشان مردم انزلي از من دلگير شوند و اعلام کنند که نوري خودش رفت تا راحت‌تر به هدفشان برسند اما سخت در اشتباهند. باز هم مي‌گويم من بچه انزلي و ملواني هستم و هر چه دارم از هواداران است که من را بدون هيچ چشمداشتي حمايت کردند.
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    داماش یادت باشه.......................ملوان سرورته
    نه اینتر نه میلان...................قوی سپید گیلان

4. کاربر روبرو از پست مفید malavan anzali تشکر کرده است .

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو - حسین فرکی - روبرتو دی ماتئو
    بازیکن محبوب
    جان تری - زیدن الدین زیدان
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454
    تشکر شده 9,250 در 3,073 پست

malavan

بازگشت پژمان نوري به ملوان منتفي شد

سرمربي ملوان انزلي از منتفي شدن قطعي بازگشت پژمان نوري کاپيتان دو فصل اخير اين تيم به جمع بازيکنان ملوان خبر داد.

فرهاد پورغلامي با بيان اين مطلب اظهار کرد: با وجودي که اين بازيکن باارزش تمايل فراواني براي بازگشت به ملوان داشت با تصميم مسئولان باشگاه الامارات مبني بر باقي ماندن در اين تيم بازگشت اين بازيکن براي نيم فصل دوم به ملوان منتفي است.

وي متذکر شد: پژمان نوري براي حضور در ملوان تلاش فراواني به خرج داد ولي باشگاه الامارات چهارشنبه شب اين بازيکن را در ترکيب اصلي ديدار با حريفش قرار داد تا بازگشتش به فوتبال ايران براي اين فصل غيرممکن شود.

پورغلامي خاطرنشان کرد: با وجودي که براي ديدارهاي دشوار نيم فصل دوم نياز مبرمي به اين بازيکن داشتيم بايد بدون حضور نوري در ادامه رقابتها به ميدان برويم، هرچند اطمينان دارم ساير بازيکنان ملوان با تلاش مضاعف جاي خالي پژمان نوري را به خوبي پر خواهند کرد.

منبع :

JT Cappitan Leader , Legend

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)