Design & Developed BY Patira

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 27 , از مجموع 27
    عضو Derby

پست مورد علاقه
    دروازه بان
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو_علی دایی
    بازیکن محبوب
    کریم باقری_علی پروین_علیرضا حقیقی
    اسم واقعی شما
    محمدرضا نو

SpainPersepolisRealMadrid

Ali Karimi

تشکر ها
    1,355
    تشکر شده 2,926 در 696 پست

Bia Inja اخبار و نقل و انتقالات باشگاه داماش گیلان91_90

اخبار و نقل و انتقالات باشگاه داماش گیلان91_90 را در این پست بزارین
    ویرایش توسط n_mamali : 07-02-2011 در ساعت 12:08

2. 2 کاربر از پست مفید n_mamali تشکر کرده اند .

مدیر گالری و تیم های آلمانی

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    Jupp Heineckes - Joachim Low
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118
    تشکر شده 8,410 در 3,790 پست

ویترین امتیازات

کنار رفتن داماش از ليگ به ضرر استان گيلان است

مهدي تارتار در گفتوگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، درباره آخرين وضعيت داماش گفت: مدير عامل باشگاه با بازيکنان صحبت کرده و گفته است که اگر مشکلات مالي باشگاه تا پس از ديدار برابر ملوان حل نشود، تيم را از ليگ کنار خواهد کشيد. به هر حال شرايط ما در جدول و وضعيت حساس ليگ ايجاب ميکند که ما تا بازي با ملوان به کار ادامه دهيم، اما پس از آن اگر مشکلات حل نشده باشند، وضعيت ما بسيار بدتر ميشود.

وي ادامه داد: داماش، فارغ از هر اسمي که داشته و دارد، تيم اول رشت است و هواداران پرشوري دارد. بودن اين تيم به ليگ کمک ميکند و کنار رفتن آن به فوتبال استان گيلان ضربه ميزند. جوانان شهر اکنون انگيزه دارند که با تلاش فراوان به تيم برسند که اين مساله مهمي است. مسئولان استان بايد به حال باشگاه فکري اساسي کنند. من فکر مي کنم که 12 ميليارد تومان هزينه کردن براي يک شهر زياد نباشد.

تارتار در ادامه با بيان اين که تيمش در تعطيلات ليگ موفق به برگزاري اردوي خارج از استان نشده است، افزود: با توجه به اين که چهار روز ابتداي تعطيلات را از دست داديم و نسبت به ساير تيمها ديرتر شروع به تمرين کرديم، نتوانستيم اردوي خارج استان برپا کنيم و از طرف ديگر زمينهاي استان هم با توجه به بارندگيهاي زياد، نامناسب بودند، البته در مجموع در اين مدت تمرينهاي خوبي را صبح و بعد از ظهر برگزار کرديم تا براي ديدار با فولاد آماده شويم. تمام هدف ما اين است که با دست پر از اهواز بازگرديم.

سرمربي تيم فوتبال داماش همچنين گفت: در ايام تعطيلات يک ديدار با تيم اميدمان داشتيم و يک ديدار 70 دقيقهاي هم به صورت درون تيمي برگزار کرديم، خوشبختانه مصدوم يا محرومي هم براي ديدار با فولاد نداريم و فقط منتظر حکم باشگاه درباره دو بازيکن متخلف خود هستيم. جهانگير عسگري و ميلاد زنيدپور به دليل مسايل حاشيهاي بازي با شاهين بوشهر، در اختيار باشگاه هستند و با توجه به جريمهاي که باشگاه برايشان منظور کرده و اظهار پشيماني آن دو فکر ميکنم بهتر است تصميمي بگيريم که اين دو بازيکن به تمرين تيم بازگردند.

بازيکن اسبق تيم ملي فوتبال در ادامه با بيان اين که پيشرفتهاي محسوسي در عملکرد تيم ملي ديده ميشود، خاطر نشان کرد: هنوز تيم ملي به درجهاي نرسيده است که بتواند با اقتدار به جام جهاني صعود کند، اما در اين خصوص بايد به کارلوس کيروش و دستيارانش حق داد چون زمان زيادي تيم ملي را در اختيار ندارند. البته در همه جاي دنيا همين گونه است، اما چون فوتبال ما براي کيروش ناشناخته است بايد فرصت بيشتري به او داده شود تا با بازيکنان و فوتبال ايران آشنا شود و بازيکنان بيشتر در اختيارش باشند.

وي درباره حضور اشکان دژاگه و ساير بازيکنان دو رگه در تيم ملي نيز گفت: بازيکناني که تجربه بينالمللي دارند و در ليگ هاي معتبر اروپايي بازي ميکنند به فوتبال ما کمک زيادي ميکنند. اين بازيکنان از نظر تاکتيکي و فيزيکي جلوتر از ايرانيها هستند. مهمترين ويژگي که در بازي دژاگه ديدم اين بود که کاملا در خدمت تيم و تاکتيک پذير است و فيزيک مناسبي هم دارد. او به قول فوتباليها از نظر فيزيکي آب ديده است. دژاگه تجربه بالايي دارد و راحت بازي ميکند. او با وجود اين که فقط يک جلسه با تيم تمرين کرده بود، برابر قطر در ساختار تيمي خوب کار کرد و نشان داد که فوتبال را ياد گرفته است.

تارتار درباره حريفان ايران در مرحله پاياني رقابتهاي مقدماتي جام جهاني نيز تصريح کرد: مسلما ما برابر تيمهاي سرعتي مانند کره جنوبي و ژاپن مشکل داريم و بهتر است در مرحله بعد با تيمهاي عربي يا ازبکستان هم گروه شويم، چون فوتبال ما به آنها چربش دارد. در مجموع اگر مي خواهيم به جام جهاني صعود کنيم و آن جا هم بازيهاي قابل قبولي انجام دهيم، نبايد حريفان ما در گروه برايمان مهم باشد.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

4. 2 کاربر از پست مفید Fc Bayern München تشکر کرده اند .

مدیر گالری و تیم های آلمانی

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    Jupp Heineckes - Joachim Low
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118
    تشکر شده 8,410 در 3,790 پست

ویترین امتیازات

تارتار: 80 دقيقه تحت فشار فولاد بوديم

مهدی تارتار شامگاه جمعه در کنفرانس خبری پایان بازی فولاد خوزستان و داماش گیلان که منجر به تساوی دو تیم شد، اظهار کرد: در بازی با فولاد خوزستان، بازی را خیلی خوب شروع کردیم و در همان دقایق اولیه به گل برتری دست یافتیم زیرا هدفمان در این بازی کسب پیروزی بود.

وی افزود: بعد از گل زدن به فولاد، حفظ این نتیجه را در دستور کار قرار دادیم به همین دلیل این فرصت به فولادیها رسید که توپ و میدان را در اختیار بگیرند و آنها نیز به شدت ما را تحت فشار قرار دادند.

تارتار با اشاره به اینکه 80 دقیقه تحت فشار حملات تیم فوتبال فولاد خوزستان بودیم، تاکید کرد: حملات پردامنه فولاد باعث شد در نهایت آنها گل تساوی را به ما بزنند.

سرمربی داماش گیلان عنوان کرد: به هر حال کسب یک امتیاز از بابت تساوی در برابر فولاد خوزستان آن هم در شهر اهواز و در این شرایط سخت و بحرانی مالی برای داماش ارزشمند است. از سوی دیگر در برابر یکی از بهترینهای لیگ برتر موفق به کسب امتیاز شدیم که این موضوع باعث می شود از بازیکنانم رضایت کامل داشته باشم.

تارتار افزود: خوشبختانه بازیکنان داماش گیلان در این دیدار به خوبی به وظایف خود عمل کردند و در نهایت، تلاش آنها باعث شد یک امتیاز به اندوخته های ما در لیگ برتر افزوده شود.

از سری رقابتهای هفت بیست و هفتم لیگ برتر باشگاه های کشور تیمهای فولادخوزستان و داماش گیلان در ورزشگاه تختی اهواز به مصاف هم رفتند که این بازی با نتیجه تساوی یک بریک به پایان رسید.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

6. 2 کاربر از پست مفید Fc Bayern München تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    امیر قلعه نوعی
    بازیکن محبوب
    فرهاد مجیدی
    اسم واقعی شما
    امید

ArgentinaAboomoslemAboomoslem

تشکر ها
    131
    تشکر شده 115 در 38 پست

زنيدپور: من با آقاى تارتار هيچ مشکلى ندارم

بازيکن مغضوب داماش با تغيير موضع نسيت به سرمربي تيمش گفت :آقاى تارتار مربى من است و من خودم را تابع دستورات ايشان مى دانم.

ميلاد زنيد پور گفت: من با آقاى تارتار هيچ مشکلى ندارم و هنوز که هنوز است علت بيرون ماندنم را از تيم نمى دانم.

وى درباره مصاحبه اي که در آن از جانب او گفته شده بود که من تارتار را تاييد کردم تا به داماش بيايد گفت: من به شدت تکذيب مى کنم وجود چنين مصاحبه اى را و خودم را در حدى نمى بينم که مربى بياورم يا ببرم! من فقط يک بازيکن هستم و دوست دارم بازى کنم. احترام همه ى مربيان براى من واجب است، به خصوص آقاى تارتار که در باشگاه هاى مختلف سابقه ى شاگردى ايشان را داشتم و به گردن من حق دارند.

من هميشه خودم را تابع دستورات باشگاه و سرمربى تيم مى دانم و تنها وظيفه ام فوتبال بازى کردن است. درست است که ٢٤''٢٥ سال بيشتر ندارم اما تجربه ى زيادى دارم و دوست دارم با بازى کردن خودم را ثابت کنم.

وى درپايان از مردم رشت که هميشه پشتيبانش بودند تشکر کرد و گفت: خوشحالم که در شهرى فوتبال بازى مى کنم که مردمش فرق دوغ را از دوشاب تشخيص مى دهند. هدف من کمک به داماش است واميدوارم با بازگشت به داماش بتوانم جبران محبت هاى آنان را بکنم.

8. کاربر روبرو از پست مفید omid_ss تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مدافع
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    اسم واقعی شما
    نیما

SpainSS_TehranJuventus

Buffon

تشکر ها
    3,063
    تشکر شده 2,462 در 769 پست

تمرين داماش تعطيل نمي‌شود

مسئولان هيات فوتبال استان گيلان در نشست با کادرفني و برخي از بازيکنان تيم فوتبال داماش مانع از تعطيلي تمرينات اين تيم شدند.

در شرايطي که باشگاه داماش گيلان با مشکلات مالي بسياري روبه‌روست و تلاش‌هاي امير عابديني براي جذب اسپانسر و حل اين مشکلات نتيجه بخش نبوده است، عصر روز دوشنبه کادرفني و برخي از بازيکنان اين تيم با مسئول هيات فوتبال استان گيلان ديدار و گفتگو کردند.

پيش از ديدار با الماس خاله، مسئول هيات فوتبال استان گيلان بازيکنان تيم داماش قصد داشتند به خاطر مشکلات مالي تمرينات را تعطيل کنند اما در اين نشست صحبت‌هاي مسئول هيات فوتبال استان گيلان باعث شد تا بازيکنان تيم داماش از تصميم خود منصرف شده و برنامه‌هاي آماده‌سازي را پيگيري کنند.

از سوي ديگر قرار است امروز نشست مهمي بين امير عابديني مالک باشگاه داماش و يکي از تجار شهر رشت که از حاميان مالي فدراسيون فوتبال است برگزار شود تا در صورت توافق طرفين، راهکاري مناسب براي حل مشکلات مالي داماش در نظر گرفته شود.

اميد هرندي، سرمربي تيم فوتبال داماش گيلان در گفتگويي با بيان اين اخبار گفت: اين تاجر مطرح ابراز تمايل کرده تا در تيم داماش سرمايه‌گذاري کند که اميدوارم اين اتفاق رخ داده و با حمايت مالي باشگاه، بتوانيم مشکلات را پشت سرگذاشته و خود را براي حضور در مسابقات دوازدهمين دوره ليگ برتر آماده کنيم.

این روزها می گذرند...... ولی من از این روزها نمی گذرم

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مدافع
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    اسم واقعی شما
    نیما

SpainSS_TehranJuventus

Buffon

تشکر ها
    3,063

پيوستن چهار بازيکن جديد به داماش

چهار بازيکن جديد به تيم داماش گيلان پيوستند.

سرمربي تيم داماش گيلان اعلام کرد : مهدي کياني هافبک شاهين بوشهر،دني اولروم مهاجم ابومسلم ،امين متوسل زاده مهاجم فجرسپاسي شيراز و ابوالفضل حاجي زاده مدافع شهرداري تبريز به تيم داماش گيلان پيوستند.

اميد هرندي با اشاره به اينکه فقط درپست هايي که بازيکن بومي نداشته باشيم از بازيکنان خارج از گيلان استفاده مي کنيم گفت : 90 درصد تيم فعلي داماش را بازيکنان بومي تشکيل مي دهند که 50 درصد آنها بازيکنان جوان کمتراز 23 سال هستند.

سرمربي تيم داماش گيلان در ادامه از مذاکرات نهايي مديرعامل اين باشگاه با يک حمايت کننده مالي خوب خبر داد وگفت : درصورت موافقت قوه قضاييه با حضور اين حمايت کننده مالي شرايط داماش بهبود خواهد يافت.

پيش از اين مرتضي ابراهيمي مدافع سايپاي البرز وهادي سهرابي هافبک نساجي قائمشهر به تيم داماش گيلان ملحق شده اند.

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مدافع
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    اسم واقعی شما
    نیما

SpainSS_TehranJuventus

Buffon

تشکر ها
    3,063

عابديني:قطعا در ليگ شرکت مي‌کنيم

مديرعامل باشگاه داماش با بيان اينکه مدارک‌مان را تا فردا تحويل فدراسيون مي‌دهيم، گفت: قطعا داماش در مسابقات ليگ حضور شرکت مي‌کند اما با اين روند و شکل و شمايل در ليگ شرکت نمي‌کرديم، بهتر بود.

وي در مورد آخرين وضعيت باشگاه داماش گيلان ضمن بيان مطلب فوق گفت: فعلا خبر خاصي رخ نداده است، به کادر فني و بازيکنان گفته‌ام کارتان را انجام دهيد، اگر توانستيم تامين بودجه کنيم که مشکلات حل مي‌شود اما در غير اينصورت تصميم ديگري خواهيم گرفت.

به گزارش مهر ،وي با بيان اينکه تصميم براي واگذاري امتياز باشگاه از قبلا گرفته‌ شده، اضافه کرد: در اين مدت با ده‌ها نفر ملاقات حضوري و غير حضوري با مقامات اجرايي و قضايي داشتم و با خيلي‌ها براي فروش سهام باشگاه جلسه داشتم اما هيچ اتفاقي نيفتاده است. خيلي‌ها هم پيشنهاد جدي براي خريد سهام داشتند که در بين راه منصرف شدند.

مديرعامل داماش در مورد پيشنهاد تاجر شهر رشت که اسپانسر فدراسيون فوتبال هست براي خريد سهام اين باشگاه اظهار داشت: واقعا خنده‌دار است گفته‌اند اسپانسر 180 ميليارد تومان در داماش. اين فرد براي فعاليت 5 ساله در فدراسيون فوتبال و قبول حمايت مالي از تيم‌هاي ملي، قصد دارد مبلغي را پرداخت کند. ايشان به من زنگ زد و من هم زدم اما هيچ اتفاقي نيفتاد. ما هم خوشحال مي‌شويم باشگاه داماش چنين حمايت کننده مالي داشته باشد، اما خبرهايي که عنوان مي‌شود، بايد منطقي باشد.

وي در مورد وضعيت همکاري با منصور پورحيدري تاکيد کرد: در پي آوردن آقاي پورحيدري به تيم داماش هستم اما به خاطر بي‌پولي شرمنده ايشان مي‌‍شويم و فعلا اقدامي رسمي در اين خصوص نکردم، زيرا بايد شرايطي در شان پورحيدري که از اسطوره‌هاي فوتبال هستند، فراهم شود.

عابديني در خصوص اينکه فدراسيون براي ارسال مدارک تا 17 تيرماه به باشگاه‌ها فرصت داده است، تاکيد کرد: تنها بايد مدرک قرارداد با زمين مسابقه را برايشان ارسال کنيم که تا فردا مدارک لازم در اين خصوص را به فدراسيون تحويل مي‌دهيم، گرچه پول نداريم ولي تعهد بدون پول داديم و قرارداد جديد را بستيم. البته بر خلاف تهران که براي هر بازي تيم‌ها حدود 16 ميليون پرداخت مي‌کنند، در اينجا براي هر بازي 4 تا 6 ميليون بيشتر پرداخت نمي‌کنيم.

وي در مورد ايراداتي که ورزشگاه‌ عضدي محل برگزاري ديدارهاي داماش دارد، تصريح کرد: ورزشگاه‌ ما مشکلي ندارد، البته اگر بخواهيم آن را با معيارهاي يوفا و براي ميزباني يورو بسنجيم، استاندارد نيستيم اما اگر در قياس با امکانات مدنظر AFC و ايران شرايطمان خوب است. ضمن اينکه ساختن و تجهيز ورزشگاه‌ها کار فدراسيون و باشگاه‌ها نيست بلکه دولت‌ بايد در اين خصوص اقدامات لازم را انجام دهد.

مديرعامل باشگاه داماش در مورد وضعيت ثبت قرارداد بازيکنان اين باشگاه خاطرنشان کرد: متاسفانه امسال اداره دارايي ماليات سنگيني براي بازيکنان در نظر گرفته و درحاليکه بسياري از آنها پول وسط و آخر فصل را دريافت نکرده‌اند، بايد ماليات کل پولشان را بدهند تا براي ثبت قرارداد تسويه حساب دريافت کنند. البته برخي از باشگاه‌ها که مشکل مالي ندارند، هم بازيکن مي‌گيرند، هم اردو مي‌گذارند و هم ماليات مي‌دهند.

وي با بيان اينکه بازيکناني که با باشگاه قرارداد 2 ساله داشته، نياز به ثبت قرارداد ندارند، افزود: در حال حاضر مهدوي، مختاري و حسين ابراهيمي مشکل دارند که اميدوارم با حل مشکلات آنها، بتوانيم قراردادشان را ثبت کنيم. ضمن اينکه 5 بازيکن جديد هم گرفتيم و شرايط لازم از نظر نفرات براي حضور در ليگ را داريم.

عابديني در پايان گفت: قطعا بدون تيم نمانده و در مسابقات ليگ حضور خواهيم داشت. البته اگر با اين روند و شکل و شمايل در ليگ شرکت نمي‌کرديم، بهتر بود زيرا با اين شرايط حضور در ليگ جالب نيست.

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Forward Wing(RW_LW)
    مربی مورد علاقه
    ژنرال_Pep_Di Mateo
    بازیکن محبوب
    David Beckham-F.Torres-Zandi-Baoo-Messi-Villa-Goran Lavreh
    اسم واقعی شما
    Reza

SpainChelseaBarcelona

David Villa

تشکر ها
    287
    تشکر شده 1,614 در 577 پست

سرمربي داماش گيلان خواستارجذب مجيدي شد

سرمربي تيم فوتبال داماش گيلان خواستار جذب کاپيتان پيشين استقلال شد.
    روز گذشته امير عابديني مديرعامل داماشگيلان، از جذب احتمالي مهرداد اولادي خبر داد اما اين بازيکن امروز با ملوان انزلي قرارداد امضا کرد.
    اميد هرندي سرمربي داماش در واکنش به پيوستن اولادي به ملوان گفت: اکنون که اولادي به ملوان رفته از مديرعامل باشگاه تقاضا دارم فرهاد مجيدي را جذب کند. من به مهاجمي مثل او علاقه دارم و اميدوارم با حضور اسپانسر جديد براي باشگاه عابديني زمينه حضور مجيدي در باشگاه داماش را فراهم کند.
    David,We Love You,7,DΔVÌD VÌLLÀ

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)