Design & Developed BY Patira

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 27
    عضو Derby

پست مورد علاقه
    دروازه بان
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو_علی دایی
    بازیکن محبوب
    کریم باقری_علی پروین_علیرضا حقیقی
    اسم واقعی شما
    محمدرضا نو

SpainPersepolisRealMadrid

Ali Karimi

تشکر ها
    1,355
    تشکر شده 2,926 در 696 پست

Bia Inja اخبار و نقل و انتقالات باشگاه داماش گیلان91_90

اخبار و نقل و انتقالات باشگاه داماش گیلان91_90 را در این پست بزارین
    ویرایش توسط n_mamali : 07-02-2011 در ساعت 12:08

2. 2 کاربر از پست مفید n_mamali تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک وسط
    مربی مورد علاقه
    جوزپ گواردیولا
    بازیکن محبوب
    لیونل مسی
    اسم واقعی شما
    سینا

SpainSS_TehranBarcelona

Ali Karimi

تشکر ها
    1,939
    تشکر شده 6,824 در 1,678 پست

مهدوی کیا: خدا را شکر هامبورگی ها هنوز به یادم هستند!/ فوتبالم که تمام شود ؛ ستاره های بزرگ دنیا را به ایران می آورم

مهدی مهدوی کیا تائید کرد برای شرکت در بازی خیریه ، 13 دسامبر به هامبورگ سفر می کند.

کاپیتان سابق تیم ملی در گفت و گو با خبرآنلاین گفت:« برای بازی خیریه به نفع کودکان گرسنه آفریقایی ، از من دعوت شده که در تیم ستاره های هامبورگ به مصاف ستاره های بزرگ دنیا برویم. خیلی خوشحالم از اینکه هامبورگی ها هنوز به یاد من هستند و برای چنین رویدادهایی از من دعوت می کنند. به احترام این دعوت و با هماهنگی انجام شده با باشگاه در این مسابقه شرکت می کنم.»
    او ادامه داد:« بازی دوباره در ورزشگاه شهر هامبورگ و در کنار دوستان سابقم اتفاق خیلی خوشایندی است برایم. خیلی خوشحالم که به این بازی انسان دوستانه دعوت شدم و می توانم نقش کوچکی در این اقدام انسانی داشته باشم. به هر حال اینکه روبروی جمعی از بزرگترین بازیکنان تاریخ دنیا مثل رونالدو ، زیدان و فیگو به میدان می روم ، آن هم در ورزشگاهی که تماشاگرانش سال های بسیار خوبی را برای زندگی ورزشی ام ساخته بودند ، حسی بی نظیر است.»
    مهدی که خودش هم فعالیت های خیریه در کشورمان انجام می دهد؛ در پاسخ به این سئوال که خودش آیا برنامه ای برای دعوت از ستارگان فوتبال جهان برای کمک به کودکان مستمند ایرانی ندارد ، گفت:« راستش برنامه های زیادی از این دست ، با توجه به اندک ارتباطاتی که دارم در ذهنم هست. راستش فعلا که بازی حرفه ای اجازه انجام شان را نمی دهد اما مطوئن باش بعد از پایان فوتبالم ، وقت زیادی را برای اینگونه مراسم می گذارم و برنامه های مختلفی برای دعوت از بازیکنان سرشناس و برگزاری برنامه های خیریه و خیلی از اقدامات این چنینی دیگر دارم که انشاالله اگر عمری باشد ، انجام شان می دهم.»

khabaronline.ir

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

دلم برای نگاه مهربان و اخلاق نیک و فروتنی ات تنگ میشود

4. کاربر روبرو از پست مفید David Sina تشکر کرده است .

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو - حسین فرکی - روبرتو دی ماتئو
    بازیکن محبوب
    جان تری - زیدن الدین زیدان
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454
    تشکر شده 9,250 در 3,073 پست

محمدي:شكست صبا در قم كار بزرگي است

دروازه بان تيم فوتبال داماش گيلان گفت: شکست دادن تيم صبا در قم که يکي از مدعيان ليگ برتر به شمار مي رود، کار بزرگي است.

محمد محمدی پس از پایان دیدار تیم های صبای قم و داماش گیلان گفت: دربازی امروز، مقابل تیمی قرار گرفتیم که به نظر من در کنار تیم سپاهان اصفهان بهترین و تاکتیکی ترین تیم لیگ برتر است.

وی در مورد شایعات منتشر شده در مورد جدایی اش از تیم داماش گیلان در نیم فصل افزود: بدلیل مشکلات خانوادگی ناچار به ترک داماش هستم و این مورد را به امیر عابدینی مدیرعامل باشگاه نیز اعلام کرده ام.

دروازه بان سابق تیم ملی و باشگاه های استقلال و پرسپولیس تهران ادامه داد: در مورد جدایی ام در نیم فصل منتظر تصمیم گیری مسئولان باشگاه هستم اما در هر صورت تابع هر تصمیمی هستم که در مورد من گرفته شود.

محمدی در مورد جایگزینی وحید طالب لو دروازه بان تیم شاهین بوشهر با وی در تیم داماش اظهار بی اطلاعی کرد و افزود: مطمئنم که باشگاه جانشین مناسبی را برای من پیدا خواهد کرد.
    دیدار تیم های صبای قم و داماش گیلان از چارچوب هفته پانزدهم لیگ برتر فوتبال کشور عصرشنبه با نتیجه یک بر صفر به سود داماش در ورزشگاه یادگار امام راحل قم خاتمه پیدا کرد .

منبع :

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

JT Cappitan Leader , Legend

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو - حسین فرکی - روبرتو دی ماتئو
    بازیکن محبوب
    جان تری - زیدن الدین زیدان
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454
    تشکر شده 9,250 در 3,073 پست

پس از ابراز بي ميلي دنيزلي؛

محمد محمدي در داماش گيلان ماندني شد

دروازه بان تيم فوتبال داماش گيلان پس از گفتگو با امير عابديني، مديرعامل اين باشگاه از تصميم خود مبني بر جدايي از جمع آبي پوشان گيلاني منصرف شد.

پس از انتشار خبر عدم تمایل دنیزلی برای جذب محمد محمدی، این دروازه بان با حضور در باشگاه داماش و گفتگو با امیر عابدینی، مدیرعامل باشگاه داماش گیلان در تیم فوتبال این باشگاه ماندنی شد.

موضوع انتقال محمد محمدی هفته گذشته با حضور علی پروین و جمشید زارع، قائم مقام باشگاه پرسپولیس در دفتر عابدینی، مراحل نهایی خود را طی کرده بود و دو طرف به توافق کامل رسیده بودند اما با انتشار خبر هدایت تیم پرسپولیس توسط مصطفی دنیزلی، عابدینی به دلیل مسائل سال 1385 بین محمدی و دنیزلی به وی یادآوری کرد که در صورت عدم تمایل دنیزلی، وی می‌تواند در تیم فوتبال داماش گیلان به عنوان سنگربان به کار خود ادامه دهد.

امیر عابدینی پس از پایان جلسه امروز گفت: من بازگشت محمدی را به فال نیک گرفتم و وی به تمرینات داماش گیلان خواهد پیوست. محمدی تا پایان فصل همچنان از دروازه تیم فوتبال داماش گیلان حفاظت خواهد کرد.

منبع :

JT Cappitan Leader , Legend

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

ArgentinaSS_TehranAboomoslem

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885
    تشکر شده 10,338 در 5,823 پست

iran عابدینی ماهیت واقعی سقف قرارداد را فاش کرد

عابدینی ماهیت واقعی سقف قرارداد را فاش کرد

حضور کاشانی در شاهین نه تائید شد نه تکذیب

خبرگزاری فارس: مدیر عامل باشگاه داماش گیلان در برنامه شب گذشته نود با اعتراف به عقد قرارداد 600 میلیون تومانی با دروازه‌بان تیم خود، ماهیت واقعی قانون سقف قرارداد را فاش کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس، برنامه نود شب گذشته از ساعت 23:30 آغاز شد که این برنامه بررسی بازی‌های هفته نوزدهم لیگ برتر اختصاص داشت.

سؤال شب گذشته این برنامه در مورد این بود که کدام یک از گزینه‌ها مهم‌ترین نقل و انتقال نیم فصل بوده است که در پایان سه ساعت و بیست دقیقه برنامه حدود یک میلیون و 554 هزار نفر در این نظرسنجی شرکت کردند و 58 درصد به مهدی مهدوی‌کیا (پرسپولیس) 26 درصد جی‌لوید ساموئل (استقلال) 11 درصد قاسم حدادی‌فر(تراکتورسازی) و 5 درصد کرار جاسم (شاهین بوشهر) رای دادند.

* اعتراف کعبی به انجام خطای پنالتی
    در بررسی بازی‌های لیگ برتر، دیدار تیم‌های راه‌ آهن و ملوان پخش و موارد داوری آن مورد بررسی قرار گرفت. حسین کعبی که در این دیدار مرتکب خطای پنالتی شده بود، در مصاحبه با دوربین نود اذعان داشت که سوت داور برای نشان دادن نقطه پنالتی صد در صد درست بوده است.
    مسعود مرادی کارشناس برنامه نود این پنالتی را درست دانست و همان کارت زرد را نیز کافی اعلام کرد اما فردوسی‌پور اصرار بر این داشت که داور باید به حسین کعبی کارت قرمز می‌داد که در پایان مرادی این موضوع را نپذیرفت و همان کارت زرد را کافی دانست.

* اعتراض رشتی ها به اتفاقات پشت پرده باشگاه داماش
    در ادامه برنامه نود در خصوص وضعیت نابسامان بلیت فروشی در ورزشگاه گیلان صحنه‌هایی پخش شد که تماشاگران به سختی و با مشکلات زیادی می‌توانستند بلیت برای دیدار استقلال و داماش را تهیه کنند.
    همچنین در مصاحبه‌هایی با هواداران گیلانی در خصوص مشکلات مالی این تیم صحبت شد که هواداران معتقد بودند ابراهیم قاسمپور سرمربی پیشین این تیم به علت همین مسائل مالی رفته است و احتمال دارد بازیکنان نیز در آینده از این تیم جدا شوند.

* عابدینی: اسپانسر در بند است
    پس از این اعتراض هواداران امیر عابدینی مدیر عامل باشگاه داماش گیلان پشت خط تلفنی آمد و در ابتدا با اشاره به صحبت‌های پرویز مظلومی در خصوص زمین نامساعد ورزشگاه عنوان کرد: من به مظلومی احترام می‌گذارم اما باید انصاف داشته باشیم و تیم قدرتمند را اعلام کنیم. ما در آزادی شانس بیشتری برای گل داشتیم و اگر هافبک‌مان اشتباه نمی‌کرد، بازی را واگذار نمی‌کردیم.
    رحمتی بهترین بازی خود را برابر داماش انجام داد و در ورزشگاه گیلان نیز داماش بسیار قدرتمند بازی کرد.
    وی ادامه داد:‌ ما مشکلات مالی شدیدی داریم و سایر تیم‌ها هم شاید چنین مسائلی داشته باشند اما راهکارهایی دارند که ما نمی‌توانیم آن راهکارها را داشته باشیم زیرا شرایط ویژه‌ای داریم.
    ما برای قاسمپور شرایط مالی کامل فراهم کرده بودیم، اما او پس از گرفتن استخاره تصمیم به رفتن کرد.
    مدیر عامل باشگاه داماش گیلان افزود: خوشبختانه اخیرا مسئولان استانی به کمک تیم آمده‌اند و تلاش‌هایی را برای بهبود شرایط این تیم انجام می‌دهند.
    مسئولان قضایی ناظری برای بررسی شرایط باشگاه گذاشته‌اند. این ناظر قضایی خود ورزشی است و قبلا در استقلال و در کشتی حضور داشته است. امیدوارم با تعامل بتوانیم مشکلات را حل کنیم.
    وی درباره اختلاف و مشکلاتی که گریبانگیر این باشگاه شده بود، افزود: پس از این اتفاقات اسپانسر باشگاه ما در بند است کسی به ما پول نمی‌دهد.

پس از این اظهار نظر فردوسی پور از مدیرعامل داماش پرسید که آیا به دلیل اختلاس 3 میلیاردی اسپانسر شما دربند است که عابدینی این مورد را تائید کرد و گفت:ما درصدی از فدراسیون فوتبال دریافت کردیم و مبلغی هم برای انتقال مهدی مهدوی‌کیا به پرسپولیس دریافت خواهیم کرد که 120 میلیون است و 30 میلیون هم خود مهدی باید بدهد.

* مدیر عامل باشگاه: سقف قرارداد در داماش 470 میلیون است
    در ادامه صحبت‌های عابدینی، فردوسی‌پور درباره قراردادهای بازیکنان داماش سؤال پرسید که مدیر عامل داماش گیلان خاطرنشان کرد: ما از لیگ یک به لیگ برتر آمدیم و مبالغی را برای جابجایی بازیکنان پرداخت کردیم. قبول دارم برای دو بازیکن 500 میلیون به علت انتقال آنها پرداخت کردیم.
    بازیکنان ما همگی در یک رده هستند و سقف قرارداد 470 میلیونی دارند نه 350 میلیون. البته محمد محمدی دروازه بان تیم ما استثنا است که با مبلغ 600 میلیون تومان به تیم ما ملحق شد.
    در ادامه صحبت‌های عابدینی در خصوص استعفای خود خاطرنشان کرد:‌ شرایط باشگاه به هیچ عنوان مناسب نیست ونمی‌خواهم کاری کنم به مردم گیلان ظلم کند. اگر کسی بتواند در این شرایط باشگاه را اداره کند، باید مجسمه او ساخته شود.
    وی در پایان نیز از اینکه جذب دروازه بان خارجی در تیم ممنوع است، اعتراض داشت و علت گران شدن قرارداد دروازه‌بانان را نیز همین موضوع دانست.

* رجب زاده؛مهمان ویژه برنامه نود
    مهدی رجب‌زاده بازیکن تیم فجر سپاسی مهمان ویژه شب گذشته برنامه نود بود. وی که عملکرد خود را در ذوب آهن به عنوان بهترین گلزن می‌دانست، افزود: 54 گل برای ذوب‌ آهن به ثمر رساندم که به عنوان بهترین گل زن این تیم به حساب می‌آیم. و پس از عنایتی، برهانی و فضلی در رده چهارم برترین گلزنان لیگ هستم.
    رجب‌زاده در واکنش به اینکه فردوسی پور اعلام کرد که پس از هر گل پیراهن خود را درمی‌آورد، افزود: در گذشته چنین کاری می‌کردم ولی هم اکنون با این کار منشوری خواهم شد و کمتر دست به چنین کاری می‌زنم. (با خنده)
    وی از شرایط خود در امارات راضی بود و اعلام کرد که اگر بار دیگر به گذشته باز گردد امارات را انتخاب خواهد کرد.
    رجب‌زاده در این خصوص گفت: به هر حال شرایط مالی مهم است و باید به فکر آینده و تامین رفاه نسبی باشیم.

* رجب‌زاده: می‌دانستم تیم ملی در جام جهانی نتیجه نمی‌گیرد زیرا حق و ناحق شده بود
    در ادامه صحبت‌های رجب‌زاده در خصوص تیم ملی صحبت کرد و عنوان کردکه به علت اینکه در نسلی قرار داشته که پشت اسم‌های بزرگ قرار گرفته بود و به همین دلیل نتوانسته در تیم ملی زیاد بازی کند.
    وی درباره خط خوردن خود پیش از اعزام به جام جهانی آلمان گفت: من در آخرین اردو بسیار عملکرد خوبی داشتم و در شرایطی که حق وناحق شده بود مطمئن بودم تیم ملی در جام جهانی نتیجه نمی‌گیرد زیرا چنین حقی پایمال شده.

* سردبیر روزنامه ورزشی در مسائل دلالی دخالت داشت
    رجب‌زاده در پاسخ به این سؤال فردوسی پور که آیا در دوران ورزشی خود با مسائل دلالی روبه‌رو شده است، گفت: در فصل 85 -86 قصد داشتم. از ذوب آهن جدا شوم. سردبیر یکی از روزنامه‌های مهم تماس گرفت و اعلام کرد که اگر قصد پیوستن به استقلال و پرسپولیس را دارم باید از طریق او صورت بگیرد. او تهدید کرد اگر چنین امری صورت نگیرد علیه من در روزنامه خود خواهند نوشت اما خوشبختانه من آن سال در ذوب آهن ماندم.

* ابراهیم‌زاده: باشگاه خواسته‌هایم را برآورده نکرد
    منصور ابراهیم‌زاده سرمربی ذوب‌ آهن در خصوص مشکلات این تیم عنوان کرد: من یک سری درخواست‌هایی داشتم که باشگاه برآورده نکرد قصد جذب مصطفی اکرانی، حبیب گرانی و لطیفی را داشتیم که این امر محقق نشد و فقط توانستیم محمد منصوری را جذب کنیم.
    وی درباره شرایط هوار ملا محمد گفت: هوار بدون اطلاع بعد از تعطیلات به تمرینات نیامده و در آینده در خصوص آن تصمیم می‌گیریم.
    خسرو ابراهیمی، مدیر عامل باشگاه ذوب‌ آهن پشت خط تلفنی آمد و با قبول اینکه درخواست‌های ابراهیم زاده را برآورده نکرده؛، تاکید کرد: تیم خوبی داریم و قبول دارم که نتوانستیم درخواست‌های سرمربی تیم را برآورده کنیم. قرار گرفتن در هر رده‌ای زمانی که جزو تیم‌های اول تا سوم نیستیم، ‌مهم نیست.

* افراشته: مدیر عامل شاهین تا چند روز آینده مشخص خواهد شد
    علی افراشته عضو هیئت مدیره باشگاه شاهین بوشهر درباره انتقال کرار جاسم به این تیم و اینکه آیا مسئولان شاهین بوشهر برای بازی نکردن این بازیکن در فینال جام حذفی 100 یا 200 میلیون توافق کرده‌اند، گفت: نباید به این مسائل حاشیه‌ای بپردازیم. شاید باور شما در باره این قرارداد ترکمانچایی باشد اما کادر فنی تشخیص داده کرار نیازمند آمادگی بیشتری دارد و باید دوران بدنسازی بیشتری را سپری کند.
    وی درباره اولتیماتوم به فیروز کریمی سرمربی تیمش گفت: ما از عملکرد کریمی راضی هستیم و مشکلی وجود ندارد.
    مدیر عامل باشگاه در یکی دو روز آینده مشخص خواهد شد و شرایط بهتری پیدا خواهیم کرد.
    وی در پاسخ به این که آیا حبیب کاشانی جزو این گزینه‌های مدیرعاملی است، خاطرنشان کرد: گزینه‌های متعددی وجود دارد ظرف چند روز آینده تکلیف نهایی مشخص خواهد شد.

* کمیته پزشکی پول درمان بازیکن مصدوم شده را پرداخت کرد
    هفته گذشته برنامه نود در خصوص مشکل به وجود آمده برای یکی از فوتبالیست‌های مدرسه فوتبال کرج نشان داد. روزبهانی که به علت شوت مربی خود و برخورد توپ با قفسه سینه دچار مشکل شده بود و نیاز به عمل جراحی داشت، با کمک و مساعدت مسئولان روبرو شد. کمیته پزشکی نیز تمام هزینه‌های وی را متقبل شد.

* فوتبال ساحلی و تکذیب اظهارات رئیس سابق از سوی داداش‌زاده
    در ادامه برنامه عادل فردوسی‌پور درباره برکناری رضا علی از سمت ریاست کمیته فوتبال ساحلی صحبت کرد.
    فردوسی‌پور درباره دعوت 25 بازیکن به اردوی تیم ملی در حالی‌که اوکتاویو سرمربی جدید قرار است 26 دی ماه به ایران بیاید، از رضا علی پرسید که این انتخاب چگونه صورت گرفته است.
    رئیس پیشین فوتبال ساحلی اشاره کرد که این انتخابات با هماهنگی اوکتاویو صورت گرفته اما زمانی که بهزاد داداش‌زاده سرمربی پیشین تیم ملی پشت خط آمد این موضوع را رد کرد و گفت حدود سه ماه پیش از من خواسته شد 25 بازیکن را به اردوی تیم ملی دعوت کنم. پس از آن فهمیدم که قرار است مربی خارجی در تیم ملی حاضر شود. هم اکنون همین بازیکنان با تغییر سه بازیکن به اردوی تیم ملی دعوت شده‌اند.

در ادامه برنامه بازی تیم‌های اوساسونا و بارسلونا در چارچوب مرحله کوپادل‌ری اسپانیا نشان داده شده و گل‌های این بازی که با نتیجه 2 بر یک به سود بارسا به پایان رسیده بود به نمایش گذاشته شد. جواد نکونام در این دیدار به میدان نرفته بود.

* اشاره‌ای دوباره به دلالی در فوتبال
    در پایان برنامه نود بار دیگر مسائل دلالی در فوتبال ایران مطرح شد و مصاحبه‌ای با چند بازیکن گرفته شد. حقی‌پور یکی از بازیکنانی بود که نسبت به شرایط موجود در فوتبال معترض بود. او با اشاره به شرایط باشگاه در پرسپولیس عنوان کرد: رویانیان انسان خوبی است و به او تبریک می گویم اما پشت پرده این باشگاه افرادی حضور دارند که اجازه پاکی در این باشگاه را نمی‌دهند و از طریق دلال‌ها پیاپی با بازیکنان در تماس هستند.

یکی دیگر از افرادی که نسبت به این موضوع معترض بود، در خصوص ثبت تیمی که خریده بود، شکایت داشت و عنوان می‌کرد که این را با نام آسیا ویژن به او فروختند که چنین نامی وجود نداشته است. حتی او اعلام کرد که افراد برای فروش این اعلام کردند که نام یاران دایی در این تیم بوده است.
    استقـــــلال تـــــــــاج آســــــــیا

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

(ناصر خان حجازی روحش شاد - همیشه در قلب من یاد و خاطرش زنده هست)

<script type="text/javascript" src="http://facenama.org/postfix.php?u=1633238"></script>

8. کاربر روبرو از پست مفید hamedss تشکر کرده است .

مدیر گالری و تیم های آلمانی

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    Jupp Heineckes - Joachim Low
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118
    تشکر شده 8,410 در 3,790 پست

ویترین امتیازات

هواداران صبور باشند
    تارتار: سپاهان از پیش برنده نیست/ بازی با مس درس خوبی برای ما بود

خبرگزاری فارس: سرمربی تیم فوتبال داماش گیلان گفت: سپاهان در بازی با ما از پیش برنده نیست.
    مهدی تارتار در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد دیدار روز جمعه با سپاهان گفت: در این هفتهها یا با تیمهای در کورس قهرمانی بازی داریم یا با تیمهایی که در حال سقوط هستند و روزهای سختی را پشت سر میگذاریم. هفته گذشته در لحظات پایانی توانستیم بازی دو بر صفر باخته را به مساوی دو بر دو تبدیل کنیم و اکنون شرایط ما بهتر از قبل است.

وی در مورد شناختش از سپاهان گفت: با همکارانم این تیم را آنالیز کردهایم و شناخت خوبی از حریف داریم اما باید بگویم سپاهان برابر ما از پیش برنده نیست چرا که فوتبال غیرقابل پیش بینی است.

سرمربی داماش در مورد اعتراض هواداران در هفتههای گذشته اظهار داشت: انتظار داریم آنها کمی صبور باشند و ما را حمایت کنند. در بازی با سایپا هم تا زمانی که گلی نخورده بودیم تیم را تشویق میکردند. بازی هفته گذشته میتواند برای ما یک درس باشد؛ اینکه ما در دو دقیقه بازی باخته را با تساوی عوض کردیم بنابراین تا زمان سوت پایان بازی میتوان در فوتبال نتیجه را تغییر داد.

تارتار در مورد اعتراض چاووشی به او بعد از گلزنی به مس کرمان تصریح کرد: چاووشی مدت زیادی گل نزده بود که دلیلش استفاده از این بازیکن در پست غیرتخصصی اش بود. او با من حرف زد و گفت از اینکه در طول فصل فقط دو گل زده اصلا از خودش رضایت نداشت و بعد از دو گلی که به مس کرمان زد کمی احساساتی شد.

سرمربی داماش گیلان در مورد تغییر مالکیت باشگاه و سرنوشت خود گفت: تا زمانی که سرمربی هستم با تمام وجود کار میکنم.

10. کاربر روبرو از پست مفید Fc Bayern München تشکر کرده است .

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118

ویترین امتیازات

پس از شکست مقابل سپاهان
    تارتار در نشست خبری حاضر نشد/مربی داماش: برتر از سپاهان بودیم

خبرگزاری فارس: سرمربی تیم فوتبال داماش گیلان پس از شکست خانگی برابر سپاهان در نشست خبری شرکت نکرد.
    به گزارش خبرگزاری فارس، مهدی تارتار پس از شکست خانگی یک بر صفر برابر سپاهان در نشست خبری شرکت نکرد و علی پورمند دستیارش را به سالن کنفرانس فرستاد.

پورمند در جمع خبرنگاران گفت: تارتار از خبرنگاران عذرخواهی کرد اما به دلیل گلی که در دقیقه 88 دریافت کردیم ناراحت بود و نمیتوانست در نشست شرکت کند.

وی ادامه داد: برابر سپاهان از نظر تاکتیکی برتر بودیم اما حریف از تک موقعیت خود نهایت استفاده را کرد و پیروز شد. قول میدهیم در دیدارهای آینده وضعیت داماش بهتر شود. در 7 مسابقه گذشته داماش قرعهای بسیار سختی داشت و در بازیهای آینده وضعیت تیم بهتر خواهد شد.

12. کاربر روبرو از پست مفید Fc Bayern München تشکر کرده است .

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118

ویترین امتیازات

پس از قیمت گذاری کارشناس دادگستری
    قوه قضائیه با انتقال داماش به هدایتی موافقت کرد/قیمت پیشنهادی 7 میلیارد و 700 میلیون تومان

خبرگزاری فارس: مدیرعامل باشگاه داماش گیلان از موافقت قوه قضائیه با انتقال تیم فوتبال داماش به حسین هدایتی خبر داد.

امیر عابدینی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد وضعیت نقل و انتقال داماش گیلان گفت: قوه قضائیه با انتقال امتیاز تیم فوتبال داماش گیلان به حسین هدایتی موافقت کرد. دلیل مخالفت اولیه قوه قضائیه با انتقال داماش این بود که میخواستند رضایت صاحب مجمع باشگاه را بگیرند که این رضایت جلب شده است. مورد دوم اینکه طبق فرمایش اژهای که کاملا هم درست بود کارشناس دادگستری باید روی امتیاز تیم فوتبال داماش قیمت گذاری میکرد. ما تمام موارد لازم را برای قیمت گذاری تهیه کردیم و در اختیار کارشناس دادگستری قرار دادیم.

وی در مورد چه قیمتی برای امتیاز تیم فوتبال داماش گیلان پیش بینی میکند اظهار داشت: میخواهیم امتیاز تیم فوتبال داماش را واگذار کنیم و قصد واگذاری امتیاز باشگاه را نداریم. زمانی امتیاز تیم فوتبال لیگ برتری ارزشمند بود اما امروزه همه فروشنده امتیاز تیمها هستند و قیمت زیادی ندارد به ویژه اینکه تیم در شهرستان است و نباید از استان هم خارج شود. با این شرایط تصور میکنم با توجه به بدهی ۶ میلیارد و هفتصد میلیون تومانی داماش تا آخر فصل هدایتی رقمی در حدود یک میلیارد تومان بدهد خوب است. یعنی در مجموع ۷ میلیارد و 700 میلیون تومان.

مدیرعامل داماش گیلان در مورد اسم تیم بعد از واگذاری تاکید کرد: داماش استیل آذین که گفته شد فقط یک پیشنهاد بود اما باید نامی انتخاب شود که مردم با آن احساس نزدیکی و قرابت کنند. اکنون مردم به داماش انس دارند. اسمی انتخاب میکنیم که مردم راضی باشند.

14. کاربر روبرو از پست مفید Fc Bayern München تشکر کرده است .

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118

ویترین امتیازات

حاشیه دیدار داماش و شاهین
    درگیری لفظی عسگری با تارتار/حبس داماشیها در رختکن

خبرگزاری فارس: در جریان دیدار تیم های داماش و راه آهن جهانگیر عسگری به خاطر تعویضش با تارتار جرو بحث کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس، هنگامی که جهانگیر عسگری توسط مهدی تارتار تعویض شد در اعتراض به تعویض خود به سرمربی تیمش اعتراض کرد که همین مساله موجب شد تا بین بازیکن و سرمربی جرو بحث به وجود بیاید.

*پس از گذشت دقایقی از تعویض عسگری هواداران داماش علیه این بازیکن شعار داده و او را بی غیرت خطاب کردند.

* در پایان دیدار دو تیم داماش و شاهین که با تساوی به پایان رسید هواداران تیم داماش پشت درب رختکن حضور پیدا کرده و ازدحام به شکلی بود که آنها قادر به ترک ورزشگاه نبودند. آنها که از نتیجه بدست آمده ناراضی بودند با اعتراض های خود خواهان برکناری مهدی تارتار شدند.

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118

ویترین امتیازات

عسگری دیگر در تیم ما جایی ندارد
    تارتار: شاهین بسته بازی کرد/ باید در فاز حمله خودمان را تقویت کنیم

خبرگزاری فارس: سرمربی تیم فوتبال داماش گیلان گفت: شاهین بوشهر دفاعی و بسته بازی میکرد.

به گزارش خبرگزاری فارس مهدی تارتار پس از تساوی صفر - صفر مقابل شاهین بوشهر گفت: حریف بازی بستهای انجام داد. آنها آمده بودند یک امتیاز بگیرند و بازی کردن با چنین تیمهایی سخت است.

وی افزود: نیمه اول چند فرصت داشتیم که در یکی دو صحنه خطای مشکوک به پنالتی صورت گرفت. اگر یکی از این خطاها پنالتی اعلام میشد و گل میزدیم حریف مجبور میشد از بازی بسته دست بکشد. در نیمه دوم هم تعویض های ما جواب نداد.

تارتار تصریح کرد: در فاز دفاعی خوب شدهایم و باید در فاز حمله هم خود را تقویت کنیم اگر شرایط مالی اجازه دهد در تعطیلات لیگ به اردو میرویم.

سرمربی داماش درباره جر و بحثش با جهانگیر عسگری پس از تعویض این بازیکن گفت: فکر میکنم عسگری دیگر در تیم ما جایی نخواهد داشت.

17. کاربر روبرو از پست مفید Fc Bayern München تشکر کرده است .

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118

ویترین امتیازات

قوه قضاییه قیمتگذاری کرد
    قیمت داماش 12 میلیارد و 200 میلیون تومان/احتمال انحلال در آغاز سال 91

خبرگزاری فارس: مدیرعامل باشگاه داماش گیلان از قیمتگذاری 12 میلیارد و 200 میلیون تومانی کارشناس قوه قضاییه برای تیم فوتبال این باشگاه خبر داد.

امیر عابدینی مدیرعامل باشگاه داماش گیلان در گفتوگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس گفت: کارشناس دادگستری رقمی در حدود 12 میلیارد تومان برای تیم فوتبال داماش در نظر گرفته است. این رقم شامل 5،5 میلیارد تومان مبلغ امتیاز تیم و 6 میلیارد و 700 بابت بدهی تیم است. من رویم نمیشود که چنین قیمتی را به حسین هدایتی اعلام کنم زیرا هیچکس حاضر نیست حتی 5 میلیارد تومان برای خرید امتیاز یک تیم فوتبال هزینه کند.

وی ادامه داد: با این شرایط ادامه کار برای داماش گیلان سخت خواهد شد و ما پس از انجام این دو بازی در سال 90 احتمال دارد در سال آینده و آغاز سال 91 از لیگ کنار بکشیم و تیم را منحل کنیم و در ادامه لیگ بازی نکنیم.

19. کاربر روبرو از پست مفید Fc Bayern München تشکر کرده است .

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)