Design & Developed BY Patira

صفحه 77 از 78 نخستنخست ... 276775767778 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 761 تا 770 , از مجموع 772
    عضو Derby

مربی مورد علاقه
    کیروش_سر الکس فرگوسن _مورينيو _اریکسون
    بازیکن محبوب
    علي كريمي _ جواد نكونام _ كاكا_ مايكل اون
    اسم واقعی شما
    امیر حسین

IranPersepolisRealMadrid

تشکر ها
    4,974
    تشکر شده 5,542 در 1,278 پست

perspolis @@هواداران دو آتیشه علی کریمی (جادوگر) در پرسپوليس

سلام!

بالاخره بعد از اين همه انتظار و خون دل خوردن علي كريمي به خونه خودش يعني پرسپوليس بازگشت!!

به نوبه ي خودم اين اتفاق خوب رو به همه هواداران علي كريمي و پرسپوليس تبريك ميگم..

در اين تايپيك فقط بحث و تبادل نظر صورت ميگيره ، لطف كنيد خبرهاي مربوطه رو در بخش آخرين اخبار از باشگاه قرار بديد!!

اميدوارم خبرهاي خوب و بحث هاي فني مفيدي در اين فصل داشته باشيم!

به اميد قهرماني و گرفتن جام توسط كاپيتان كريمي!!

ali
    only
    karimi

ویرایش توسط nobody11 : 06-19-2011 در ساعت 13:15

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک راست
    مربی مورد علاقه
    گواردیولا
    بازیکن محبوب
    رائول گنزالز-علی کریمی

ArgentinaPersepolisMilan

تشکر ها
    177
    تشکر شده 260 در 121 پست

پیش فرض پاسخ : @@هواداران دو آتیشه علی کریمی (جادوگر) در پرسپوليس

3. 4 کاربر از پست مفید mohammad_444_0o تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک راست
    مربی مورد علاقه
    گواردیولا
    بازیکن محبوب
    رائول گنزالز-علی کریمی

ArgentinaPersepolisMilan

تشکر ها
    177
    تشکر شده 260 در 121 پست

perspolis این قدر غیرفعال؟؟؟

سلام به دوستداران علی کریمی
    چشمم روشن!!!!
    این قدر غیر فعال شدین؟

5. کاربر روبرو از پست مفید mohammad_444_0o تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک راست
    مربی مورد علاقه
    گواردیولا
    بازیکن محبوب
    رائول گنزالز-علی کریمی

ArgentinaPersepolisMilan

تشکر ها
    177
    تشکر شده 260 در 121 پست

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

علی کریمی در پایان دیدار دوستانه مقابل نفت تهران گفت: در دوران بدنسازی قرار داریم. این بازی ها کمک میکند تا هماهنگی تیم بالا برود و پس از سه چهار بازی تدارکاتی میتوانیم شرایط بهتری پیدا کنیم تا در شروع مسابقات با هماهنگی بهتری در میدان حاضر شویم.

وی در مورد اینکه هواداران تبریزی به شدت او را مورد تشویق قرار می دادند، اظهار داشت: هواداران به من لطف دارند جا دارد از آنها تشکر کنم. وقتی برای اولین بار وارد تبریز شدم مورد استقبال بینظیر هواداران قرار گرفتم. امیدوارم بتوانم محبت آنها را جبران کنم.

کریمی در مورد دو نایب قهرمانی تراکتورسازی خاطرنشان کرد: در لیگ امسال امیدواریم این نتایج را جبران کنیم. انتظارات از تراکتورسازی بالا رفته و کارمان برای موفقیت مشکلتر است، اما باید به موفقیت برسیم.

بازیکن تراکتورسازی تبریز در مورد حضور ایران در جام جهانی عنوان کرد: به عنوان بازیکن دوست دارم در جام جهانی بازی کنم. مسابقات تابستان سال آینده است و راه زیادی تا آن موقع باقی مانده است. مهم موفقیت ما در جام جهانی است و این بار باید تلاش کنیم تا به مرحله بالاتری صعود کنیم. هوادار کم نداریم و در برزیل نیز تماشاگران زیادی از ما حمایت خواهند کرد. امیدوارم با دعای مردم در جام جهانی موفق شویم.

کریمی در مورد حمایت های کیروش از او گفت: از کارلوس کیروش به خاطر موفقیت در تیم ملی و صعود به جام جهانی تشکر میکنم. او کمک زیادی به تیم ملی کرد. امیدوارم موفقیت هایمان ادامه پیدا کند اگر کمکی از دستم بربیاید با کمال میل در خدمت تیم ملی هستم.

بازیکن تراکتورسازی در مورد اینکه این روزها بحث زیادی در رسانه ها مبنی بر بحث کاپیتانی وجود دارد، خاطرنشان کرد: اصلا این بحث ها در تیم ما وجود ندارد و این مسائل حل شده است. اگر تیمی به موفقیت برسد نمی گویند کاپیتان تیم قهرمان چه کسی بوده است. مهم موفقیت تراکتورسازی است. این مسائل فقط در رسانه ها مطرح میشود و نمی دانم چرا در مورد موضوعاتی که حل شده است مطبوعات اینقدر مانور میدهند.
    وی در مورد شرایط پرسپولیس و مسئله مدیریتی این تیم خاطرنشان کرد: اکنون بازیکن تراکتورسازی هستم و برای این تیم بازی میکنم. امیدوارم مربی پرسپولیس و این تیم موفق شود و هواداران خوشحال باشند. آرزوی قلبی ام موفقیت پرسپولیس است.
    منبع : خبرگزاری فارس

7. 6 کاربر از پست مفید mohammad_444_0o تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    گواردیولا
    بازیکن محبوب
    مارادونا ، مسی

ArgentinaAboomoslemAboomoslem

تشکر ها
    25
    تشکر شده 80 در 26 پست

هوادارای اسطوره شماره 8 این آهنگ رو که برا جادوگر ساخته شده رو گوش بدن (عالی هست)

9. 7 کاربر از پست مفید speed تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک راست
    مربی مورد علاقه
    گواردیولا
    بازیکن محبوب
    رائول گنزالز-علی کریمی

ArgentinaPersepolisMilan

تشکر ها
    177
    تشکر شده 260 در 121 پست

یادداشت وارده: علی کریمی از یک آزمون سخت سربلند بیرون آمد

سایت گل- اتفاقات روزهای اخیر پرسپولیس در نوع خود نه‌تنها در فوتبال دنیا بی‌سابقه می‌نماید بلکه خاطره فوتبال داخلی نیز مشابه آنرا به یاد ندارد.
    معمولا در پشت صحنه این‌گونه اتفاقات یکسری آدم‌ها هستند که آگاهانه وارد بازی می‌شوند که باخت دو سر آن هم برای‌شان به آن صورت زیانی در پی ندارد، اما در نقطه مقابل این داستان اشخاص نامی و متشخصی قرار دارند که دارای وجهه اجتماعی هستند و دقیقا همان آدم‌های پشت صحنه هم بیشتر سعی می‌کنند از همین نقطه قوت آن‌ها برای رسیدن به اهداف خود بهره‌برداری لازم را انجام دهند.
    طی روزهای گذشته جریانی که راس مدیریتی باشگاه پرسپولیس و شخص رویانیان را هدف قرار داده بود با دعوت از نفراتی که به‌نوعی می‌توانستند نقش فاز منفی را در مقابل سردار بازی کنند سعی در ایجاد زمینه برای اقدامات خود داشت. در این میان داستان علی کریمی و استفاده از موقعیت این بازیکن هم یکی از همین برنامه‌ها بود که کم‌وبیش مطرح شد اما هوشیاری و تجربه این بازیکن سرد و گرم چشیده مانع بروز هر گونه مسئله حاشیه‌ای برای او شد. علی کریمی در واقع با موضع‌گیری صحیح و منطقی از یک آزمون سخت سربلند بیرون آمد. او در مصاحبه اختصاصی خود با روزنامه ورزشی گل در مورد حرف‌های کامبوزیا (گزینه مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس) مبنی بر بازگشت به پرسپولیس تنها به یک جمله بسنده کرد: «من در حق مردم تبریز و هواداران تراکتور بی‌معرفتی نمی‌کنم و تنها برای پرسپولیس وهوادارانش آرزوی موفقیت می‌کنم.»
    امروز با عدم برکناری رویانیان در جلسه هیات‌مدیره این باشگاه مشخص شد که او فعلا در پشت میز ریاست این باشگاه ماندگار است، تا فردا چه پیش آید.

11. 8 کاربر از پست مفید mohammad_444_0o تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    گواردیولا
    بازیکن محبوب
    مارادونا ، مسی

تشکر ها
    25
    تشکر شده 80 در 26 پست

نظر چهره های فوتبالی ایران و جهان در مورد علی کریمی

• فرانس بکن‌باوئر : کریمی یک بازیکن حرفه ای است. از اینکه در بایرن مونیخ حضور دارد خوشحال هستم.
    • فیلیکس ماگات :اگر کریمی از ابتدا در اروپا بازی میکرد بایرن مونیخ توانایی مالی برای خرید او را نداشت.
    • میشائیل بالاک : کریمی بازیکن با کلاسی است.
    • فیلیپ لام : کریمی بازیکنی سرشار از تکنیک است. اما از نظر روحیه و ایجاد انگیزه او بازیكن متفاوتی است. او گاهی از این حیث در اوج قرار می‌گیرد و گاهی هم برایش خیلی این موضوعات اهمیت ندارد.
    • روی ماکای : کار کریمی با توپ باور نکردنی است.
    • اوون هارگریوز : کریمی قابلیت های تکنیکی بالایی دارد.
    • سباستین دایسلر : کريمي بازيکن بزرگ و لايقي است و استاندارد هاي لازم براي بازي در سطح اروپا را دارد. از اینکه نیمکت نشین او هستم ناراحت نیستم.
    • میروسلاو بلاژویچ : کریمی استعداد و شرايطي را داشت كه شايسته بازي در رئال مادرید و بارسلونا است. او اگر ایرانی نبود در بارسلونا یا رئال مادرید بازی می کرد.
    • وینفرد شفر : کریمی مهارت فوق‌العاده‌اي در دريبل‌زني دارد.
    • فرهاد مجیدی : کریمی بهترین بازیکن دهه ایران است.
    • ناصر حجازی : کریمی بازیکن مردمی است که همواره همسو بودنش با مردم را اثبات کرده است. او نزدیکترین شخص از نظر اخلاقی نسبت به من است.
    • امیر قلعه نویی : كريمي تمام شدني نيست و فوتبال فوق العاده زيبايي ارائه مي‌كند، كريمي ديگر در فوتبال ايران تكرار نخواهد شد.
    • محمد مایلی کهن : کریمی یک استثناء در فوتبال ایران است.
    • علی دایی : کریمی بهترین بازیکن تاریخ فوتبال ایران است. او اگر مشاوران خوبی داشت در بارسلونا یا رئال مادرید بازی می کرد.
    • علی پروین : به عشق بازی علی کریمی فوتبال می بینم. وقتی سه، چهار نفر را دریبل می زند لذت می برم.
    • فریدون زندی : کیفیت بازی کریمی در اندازه ای بود، که می توانست به یکی از بزرگترین بازیکنان فوتبال جهان تبدیل شود.
    • مهدی مهدوی کیا : بازیکنی در فوتبال ایران مثل کریمی نیامده و نخواهد آمد. او در فوتبال ایران تکرار نمی شود.
    • مجید نامجو مطلق : کریمی تکنیکی ترین بازیکن ایران است.
    • محرم نویدکیا : کریمی را با هیچ بازیکنی نمی توان مقایسه کرد.

برگرفته از [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

13. 6 کاربر از پست مفید speed تشکر کرده اند .

عضو Derby

تشکر ها
    0
    تشکر شده 4 در 1 پست

به عنوان یک استقلالی میگم : علی فقط کریمی

15. 4 کاربر از پست مفید _REZA_ تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    گووردیولا
    بازیکن محبوب
    مسعود اوزیل
    اسم واقعی شما
    مجید نامور

ItaliaBarcelonaTractor

Batistuta

تشکر ها
    0
    تشکر شده 12 در 5 پست

سلام دوست عزیز
    پیشنهاد میکنم اخبار سایت خانه ورزش رو دنبال کنی و تو نظرسنجی رایگان این سایت شرکت کنین، تازه تاسیسیم اما خیلی طرفدار داریم

17. 2 کاربر از پست مفید ورزش تشکر کرده اند .

سدانی ها
    Guest

علی کریمی اسطوره فوتبال آسیا [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

19. 3 کاربر از پست مفید سدانی ها تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    گواردیولا
    بازیکن محبوب
    مارادونا ، مسی

تشکر ها
    25
    تشکر شده 80 در 26 پست

علی کریمی منظمترین بازیکنی است که دیده ام

کریمی منظمترین بازیکنی است که دیدهام/ علی مثل بازیکنان 18 ساله تمرین میکند

مربی تیم فوتبال تراکتورسازی میگوید تمام بازیکنان این تیم تحت تاثیر علی کریمی قرار گرفتهاند. او همچنین میگوید تا به حال بازیکنی منظمتر از کریمی در فوتبال ندیده است.
    غلامرضا باغ آبادی در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص پیروزی تراکتورسازی مقابل صبا در دیدار تدارکاتی اظهار داشت: برد و باخت در این بازیها مهم نیست. ما میخواهیم بازیکنانمان به هماهنگی و آمادگی لازم برسند. خوشبختانه عملکرد آنها بعد از دوران بدنسازی امیدوار کننده بود. وی درباره دیدار با پرسپولیس و احتمال بازی نکردن علی کریمی هم تاکید کرد: هنوز تصمیم قطعی نگرفتهایم که کریمی در این مسابقه بازی کند یا خیر. ما فوتبال بازی میکنیم که لذت ببریم و دوستیها را بیشتر کنیم نه اینکه بخواهیم حاشیه ایجاد کنیم. کریمی سالها برای پرسپولیس زحمت کشیده و اسطوره این باشگاه به حساب میآید. مربی تراکتورسازی در ادامه به تمجید از علی کریمی پرداخت و یادآور شد: علی کریمی یک جنتلمن واقعی است. ما نزدیک به یک ماه است که با هم کار میکنیم. او منظمترین بازیکنی است که تا به حال در فوتبال دیدهام و با رفتارش به تیم خیلی کمک میکند. باغ آبادی افزود: رفتار حرفهای علی کریمی به حدی است که همه بازیکنان تیم تراکتورسازی تحت تاثیر مرام و معرفت او هستند. کریمی مثل بازیکنان 18 ساله تمرین و تمام فشار تمرینات را تحمل میکند. شاید باور نکنید ولی حتی این سبک تمرینات کریمی هم باعث شده الگوی بازیکنان باشد و نظم و انضباط در تیم حاکم شود.

به کوری چشم مافیای رسانه ای فوتبال ایران عادل فردوسی پور که کریمی هیچ وقت بهش باج نداد

21. 3 کاربر از پست مفید speed تشکر کرده اند .

صفحه 77 از 78 نخستنخست ... 276775767778 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع