Design & Developed BY Patira

صفحه 2 از 78 نخستنخست 12341252 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 772
    عضو Derby

مربی مورد علاقه
    کیروش_سر الکس فرگوسن _مورينيو _اریکسون
    بازیکن محبوب
    علي كريمي _ جواد نكونام _ كاكا_ مايكل اون
    اسم واقعی شما
    امیر حسین

IranPersepolisRealMadrid

تشکر ها
    4,974
    تشکر شده 5,542 در 1,278 پست

perspolis @@هواداران دو آتیشه علی کریمی (جادوگر) در پرسپوليس

سلام!

بالاخره بعد از اين همه انتظار و خون دل خوردن علي كريمي به خونه خودش يعني پرسپوليس بازگشت!!

به نوبه ي خودم اين اتفاق خوب رو به همه هواداران علي كريمي و پرسپوليس تبريك ميگم..

در اين تايپيك فقط بحث و تبادل نظر صورت ميگيره ، لطف كنيد خبرهاي مربوطه رو در بخش آخرين اخبار از باشگاه قرار بديد!!

اميدوارم خبرهاي خوب و بحث هاي فني مفيدي در اين فصل داشته باشيم!

به اميد قهرماني و گرفتن جام توسط كاپيتان كريمي!!

ali
    only
    karimi

ویرایش توسط nobody11 : 06-19-2011 در ساعت 13:15

کاربر محروم

بازیکن محبوب
    مارادونا آسیا علی کریمی

ArgentinaBarcelonaPersepolis

تشکر ها
    818
    تشکر شده 3,692 در 579 پست

جادوگر رو عاشقانه دوست دارم...

3. 7 کاربر از پست مفید Wizard-8 تشکر کرده اند .

کاربر محروم

بازیکن محبوب
    مارادونا آسیا علی کریمی

تشکر ها
    818

پاسخ: کلوپ هواداران جادوگر آسیا علی کریمی

افتخارات کریمی

1- بهترین بازیکن سال اسیا 2004

2- سومین بازیکن سال اسیا 2001
    ( با حق کشی چینی ها این عنوان که حق کریمی بود به فان زهی چینی رسید ) کریمی با دومین سال حضور درتیم ملی به این عنوان دست یافت واگر محرومیت 1 ساله نصیبش نمیشد همون سال اول حضورش در تیم ملی این مقام رو کسب میکرد.

3-جز 10 بازیکن برتر سال اسیا 2005
    ( کریمی و پارک وناکامورا 3 نامزد اصلی کسب این عنوان بودن که چون هر 3 با تیمهای اروپایی بودن ونتونستن برای گرفتن جایزه به مالزی برن این جایزه به 3 نامزد اصلی نرسید .البته مجله ورلد ساکر به این شیوه انتخاب که بازیکنانی که نمیتونن برای گرفتن جایزه برن از لیست 3 نفره کم میشن اعتراض کرد )

4-قرار گرفتن در کتاب 50 شخصیت برتر فوتبال جهان در کنار بزرگانی چون مارادونا،مسی، کرایف، زیدانت و...

5-قرار گرفتن در لیست نامزد های توپ طلای جام جهانی از دید کارشناسان قبل از شروع جام جهانی 2006
    ( نام علی کریمی در کنار رونالدینیو وکریس رونالدو وزیدان و...در فهرست اولیه نامزدهای کسب عنوان کفش طلای جام جهانی در سایت اصلی فیفا و در آغاز مسابقات جام جهانی قرار گرفت. )...البته در مراسم قرعه کشی جام جهانی نیز تصاویر کریمی برای معرفی فوتبال ایران به نمایش درامد

6-تکنیکیترین بازیکن تاریخ اسیا ملقب به مارادونای اسیا(کیکر، ورلد ساکر)
    تکنیک را می‌توان با نگاه به بازی کریمی تعریف کرد؛ نه فقط در حرکات پا به توپ و دریبل ‏زدن، بلکه در پاسهای عمقی بلند و کوتاهو دیگر تکنیک هایی که یک بازیکن کامل به آنها ‏نیاز دارد.‏ سبکی که کریمی بازی می‌کند؛یک نوآوری در دنیای ‏مستطیل سبز به حساب می‌آید. او یک هافبک است ولی به واقع‏هیچ وظیفه یا پست خاصی برای او تعریف نشده. او به همان اندازه که وظیفه دارد گل ‏بزند، باید گل بسازد و همانقدر که باید دریبل کند، باید پاس بدهد.‏ حرکات او با توپ، پر است از ریزه کاری‌های زیبا و با ظرافت؛ پا عوض کردن‌های او خین ‏نفوذ از کناره ها، پاس‌های چیپ ناگهانی پشت سر مدافعان، پاسهای عمقی دقیق در ‏شرایط ی که با بدنش وانمود می‌کند که قصد فرستادن توپ به سمتی دیگر دارد و ‏بسیاری از حرکات دیگر که او را تبدیل به بازیکنی کرده که مهار او یعنی مهار یک تیم

7-نامزد عنوان سلطان دریبل جهان 2005 در کنار زیدان ورونالدینیو

8-تنها بازیکن ایرانی که حضور در اروپا را با یک تیم درجه یک اغاز کرد
    (علی کریمی تنها بازیکن ایرانی هست که اولین حضور خود دراروپا را با حضور دریک تیم درجه یک شروع کرد . کریمی در هنگام پیوستن به بایرمونیخ اعلام کرد که دوست دارم در تیمی بازی کنم که مردم خوشحال شوند . گفتنیست باشگاه اتلتیکو مادرید 2 بار در سالهای 79 و 80 پیشنهاد 5 ملیون دلاری برای 3 سال به کریمی داد که متاسفانه در مرحله اول باشگاه پرسپولیس نپذیرفت وبار دوم خود کریمی .همچنین سال 79 تیم پروجا پیشنهاد به کریمی داده بود که بازم باشگاه نپذیرفت که کریمی بره .هنگام پیوستن به بایرن از 2 تیم المانی دیگر نیز پیشنها داشت که به بایرن رفت )

9-حضور 100000 نفر برای دیدن بازی کریمی
    ( هفته هشتم لیگ 87-88 برای همیشه در اذهان فوتبالدوستان باقی میماند.جایی که استقبال بی نظیر( پرسپولیس -پگاه گیلان) در سطح جهان از کریمی شد. جادوگر که پس از 8 سال به پرسپولیس برگشت در یک روز غیر تعطیل ( پنجشنبه ) 100000 نفر رو به ورزشگاه کشاند وبه مدت 20 دقیق بیوقفه به شدت تشویق شد.گفتنیست این استقبال در سطح جهان بینظیر هست.

10-جز باشگاه 100تاییها
    ( علی کریمی از جمله بازیکنان ملی هست که بالای 100 بازی در تیم ملی دارد .علی کریمی سال 2007 در بازی جام ملتهای اسیا در برابر ازبکستان صدمین بازی ملی خودش و انجام داد )

11--بهترین گلزن جام ملت های اسیا 2004

12-عضو تیم منتخب جام ملت های آسیا 2004

13-نامزد محبوب ترین بازیکن سال جهان 2009

14-دعوت به تیم منتخب جهان 2009

15-قهرمانی با بایرمونیخ در بوندسلیگا 2005-2006

16-قهرمانی جام حذفی المان با بایر مونیخ 2005-2006

17-دو عنوان سومی باشگاههای آسیا به همرا پرسپولیس در سالهای 79 و 80

18-دو قهرمانی باشگاههای ایران با پرسپولیس 77 و 78

19--قهرمانی جام حذفی ایران با پرسپولیس 77

20-ومی جام ملتهای آسیا 2004 چین

21-دو بار قهرمانی بازیهای غرب آسیا 2000 و 2004

22-قهرمان جام آسیا – اقیانوسیه 2003

23-قهرمانی بازیهای آسیایی بانکوک با تیم ملی ایران 1998

و....

5. 12 کاربر از پست مفید Wizard-8 تشکر کرده اند .

کاربر محروم

بازیکن محبوب
    مارادونا آسیا علی کریمی

تشکر ها
    818

پرسپولیسی یعنی علی کریمی

روزی که حمید استیلی گفت اولادی و انصاری فرد را می خواهد بعضی ها جبهه گرفتند و گفتند اگر آن ها بیایند و بالاتر از سقف قرارداد پول بگیرند ما نمی مانیم.
    در واقع آن ها به مسائلی که ربطی به آن ها نداشت ورود پیدا کردند، هرچند طبیعتا هر بازیکنی به مسائل مالی فکر می کند اما یکی مثل علی کریمی که به اعتقاد نگارنده بهترین بازیکن بعد از انقلاب فوتبال ایران است، نه تنها علیه بازیکنان جدید جبهه نمی گیرد بلکه خودش وارد عمل می شود تا زمینه حضور مهرداد اولادی را در پرسپولیس فراهم کند.
    این تفاوت علی کریمی است با بقیه فوتبالیست های ایرانی، او نه تنها از نظر فنی بلکه ای جمیع جهات «متفاوت» است. بازیکنی که مثل آب خوردن میشائیل بالاک را در آزادی دریبل می کرد و مثل برگ های پاییز آلمان ها را یکی یکی به زمین می ریخت آنقدر خالصانه و عاشقانه به تقویت پرسپولیس و منافع تیمی فکر می کند که هر هواداری را صد برابر عاشق خود کند.
    بازیکنان امروز اگر نصف توانایی های فنی کریمی را هم داشتند جواب سلام کسی را نمی دادند اما جادوگر که سال گذشته در کمال تاسف توسط مشتی بوقچی روی سکوهای آزادی هو شد و ناسزا شنید نشان داد که دلش بیشتر از همه مدعیان برای پرسپولیس می تپد.
    پرسپولیس یعنی علی کریمی. کریمی خصوصیاتی دارد که هیچ فوتبالیسیتی در آسیا ندارد، بازیکنی که ناگهان مبلغ قراردادش را به استیل آذین می بخشد و با وجود اینکه اسمش علی کریمی است، آستین ها را بالا می زند تا پرسپولیس در مسیر قهرمانی لیگ یازدهم قرار بگیرد. ارزش کار کریمی زمانی معلوم می شود که بدانیم مبلغ قرارداد مهرداد اولادی بیشتر از خود کریمی است!

7. 8 کاربر از پست مفید Wizard-8 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    گلر
    مربی مورد علاقه
    لوییس فن خال - یواخیم لو
    بازیکن محبوب
    الیور کان - بالاک - اوزیل
    اسم واقعی شما
    امین

GermanyTractorBayern

تشکر ها
    66
    تشکر شده 297 در 74 پست

سلام دوستان
    بعد مدت ها امروز اومدم و به عشق پسپولیس اولین پستم رو تو این تاپیک زدم
    امیدوارم کریمی باز بتونه تو پرسپولیس به روز های اوج خودش برسه
    البته اگه از حاشیه ها خودش رو دور نکنه این امر خیلی سخت میشه براش
    YASHASIN AZAR BAYJAN

yasha yasha chokh yasha

9. 9 کاربر از پست مفید turk ughly تشکر کرده اند .

کاربر محروم

بازیکن محبوب
    مارادونا آسیا علی کریمی

تشکر ها
    818

کادلس: از فوتبال ایران فقط علی کریمی را می شناسم
    ررسي‌هاي حميد استيلي براي پيدا كردن گزينه‌هاي خارجي مورد نظرش همچنان ادامه دارد.
    سرمربي سرخ‌ها مي‌كوشد تا با توجه به وسواس شديد كادر فني ( و البته بعضي از كارشكني‌ها!) بهترين انتخاب‌ها را براي تيمش داشته باشد.

استيلي كه دوستان زيادي در كشورهاي اروپايي دارد، پس از گفت‌وگو با آنها، از چند بازيكن باكيفيت اروپايي خواست تا در تمرين پرسپوليس در اردوي تركيه شركت كنند.
    هر چند كه همچنان بازيكنان درجه چندمي زيادي از سوي واسطه‌هاي ايراني به اردوي خارجي فرستاده مي شوند ولي ماجراي يكي از خارجي‌هاي اردوي پرسپوليس با بقيه فرق داشت.

سرخ‌ها ترسيدند
    شايد دادن لقب ديو به يك بازيكن ملي‌پوش اروپايي كار درستي نباشد ولي اين لقب اولين چيزي بود كه پس از ديدن «يان كادلس» به زبان آوردند. يان كه سابقه حضور در تيم‌هاي ملي پايه كشور جمهوري چك را دارد، پس از هماهنگي با يكي از دوستان حميد استيلي كه مقيم اروپا است، قبول كرد تا در تمرينات پرسپوليس در كشور تركيه شركت كند.

ورود يان به محل اردوي پرسپوليس در تركيه نيز موارد جالب زيادي را به همراه داشت. يكي از مسوولان تيم پرسپوليس كه حدودا تا سينه اين مهاجم 202 سانتي‌متري بود وقتي براي اولين بار در اردوي سرخ‌ها با يان روبه‌رو شد، به شدت شوكه شد و چند قدمي عقب رفت! ماجراي خوش آمدگويي پرسپوليسي‌ها به جناب «ديو» هم در نوع خودش جالب بود. اكثر آنها براي ديدن يان به سوي او رفته و دوست داشتند از نزديك در كنار اين مهاجم بلندقامت و عجيب بايستند.

يان 202 سانتي‌متري در تيم ملي چك
    «يان كادلس» كه متولد 19 جولاي 1989 است در حال حاضر 21 سال سن دارد و در شهر پراگ متولد شده است. اين مهاجم بلندقامت كه با توجه به جثه بزرگش خيلي زود شهره شد، توانست پيراهن تيم‌هاي ملي و پايه‌اي كشورش را بپوشد و به نوعي خودش را «يان كولر» جديد فوتبال چك معرفي كند و البته به‌رغم سن كمش و و پيراهن باشگاه مطرح و معتبر اسپارتاپراگ را بپوشد. در خصوصيات فني و جسماني يان اين را نمي‌توان پيدا كرد كه او همانند بازيكناني مثل انصاري‌فر، خلعتبري و... سرعتي، دريبل‌زن و چابك باشد ولي شرايط استثنايي و خاص يان باعث مي‌شود تا نقطه ضعف سرخ‌ها در مورد نداشتن مهاجم هدف برطرف شود. يان كه 202 سانتي‌متر قد دارد، بدون ترديد مي‌تواند به مرد اول محوطه جريمه تبديل شود و در صورت نياز و ارسال توپ‌هاي بلند، خطرناك و فرصت‌ساز ظاهر شود.

از فوتبال ایران فقط علی کریمی را می شناسم
    حميد استيي كه ديروز با ديدن يان تعجب كرده بود، پس از گپ و گفت كوتاهي با مهاجم سابق تيم ملي چك و اسپارتا پراگ، ورودش به اردوي سرخ‌ها را به او خوش‌آمد گفت و پس از آن دستور داد تا پيراهن و لباس‌هايي مطابق با سايز يان براي او تهيه شود. استيلي كه متوجه نگاه كنجكاوانه شاگردانش به يان شده بود، از او خواست تا بدون توجه به چيزي با سرخ‌ها تمرين كند و دقايقي در بازي دستگرمي آنها به ميدان برود.

يان كه با توجه به حضورش در اردوي پرسپوليس تحقيقاتي را در مورد فوتبال ايران و اين باشگاه انجام داده بود، چند كلامي با استيلي و سرخ‌ها به صحبت پرداخت: «من قبلا شناختي از پرسپوليس نداشتم ولي بعدا فهميدم كه پرسپوليس تيم بزرگي است و در ايران طرفداران زيادي دارد. من اين را فهميده‌ام كه حميد استيلي (مربي تيم) گل قرن را زده و اين يك افتخار بزرگ براي هر كسي است. البته يك موضوع ديگر هم باعث شد تا من به پرسپوليس خوش‌بين‌تر شوم. شنيدم كه قرار است زوم‌ديك هم به كادر فني پرسپوليس ملحق شود. حضور اين مربي بزرگ و اروپايي هم براي من جالب است و هم پرسپوليس چون زوم‌ديك را مي‌شناسم و مي‌دانم كه با حضور او شرايط بهتري خواهم داشت.»

شنيدن صحبت‌هاي يان در مورد پرسپوليس و بازيكنانش هم جالب و قابل توجه است: «به خوبي متوجه نگاه‌هاي عجيب بازيكنان پرسپوليس مي‌شوم. اين خصوصيت من است و اصلا ناراحت نيستم كه آنها با تعجب مرا نگاه مي‌كنند. من احساس مي‌كنم كه بازيكنان پرسپوليس انسان‌هاي خوب و مهرباني هستند چون همگي برخورد خيلي خوبي با من دارند و به نحوي ميهمان‌نوازي مي‌كنند. البته من آنها را نمي‌شناسم و اين شانس را نداشته‌ام تا با آنها دوست باشم و يا اسم‌شان را بدانم ولي در اين بين فقط يك سوال داشتم كه به جايي نرسيدم. من در بين بازيكنان پرسپوليس و ايران علي كريمي را مي‌شناختم و حتي كليپ‌هايي را از او ديده بودم. خيلي دوست داشتم كه علي كريمي را در پرسپوليس ببينم ولي به من گفتند كه او در اردوي تيم ملي است و اين اتفاق نيفتاد.»

يان ترجيح مي‌دهد تا فعلا در مورد وضعيت خودش و پرسپوليس صحبت نكند: «من قول داده‌ام تا چند جلسه‌اي همراه پرسپوليس باشم و اين به خاطر احترامي است كه براي دوستانم قائل بوده‌ام. من دوست دارم تا زندگي و شرايط جديدي را در اوج جواني تجربه كنم. اگر همه چيز درست شد كه خوشحال مي‌شوم و اگرنه كه برمي‌گردم چك و كارم را ادامه مي‌دهم.»

11. 8 کاربر از پست مفید Wizard-8 تشکر کرده اند .

کاربر محروم

بازیکن محبوب
    مارادونا آسیا علی کریمی

تشکر ها
    818

كريمي: باز هم در ضربات آخر بي‌دقت بوديم
    كريمي: باز هم در ضربات آخر بي‌دقت بوديم
    خبرگزاري فارس: كاپيتان تيم ملي فوتبال ايران گفت: بازي بدي انجام نداديم اما باز هم در زدن ضربات آخر بي‌دقت بوديم.

به گزارش خبرگزاري فارس، علي كريمي پس از برتري 4 بر صفر تيم ملي برابر مالديو در جمع خبرنگاران اظهار داشت: امروز بازي بدي انجام نداديم اما باز هم در زدن ضربات آخر بي‌دقت بوديم. اين اولين برد ما در مقدماتي جام جهاني است و در مراحل بعد بايد با انجام بازي‌هاي دوستانه بهتر براي بازي با حريفان بزرگتر آماده شويم و يك تيم ملي قدرتمند در اختيار داشته باشيم.

وي ادامه داد: از هواداران فوتبال و تيم ملي تشكر مي‌كنم كه سنگ تمام گذاشتند و اميدوارم تيم ملي با راهيابي به جام جهاني زحمات آنها را جبران كند
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

13. 7 کاربر از پست مفید Wizard-8 تشکر کرده اند .

کاربر محروم

بازیکن محبوب
    مارادونا آسیا علی کریمی

تشکر ها
    818

تیم ملی شروع خوبی داشت/ امیدوارم با کی روش تا جام جهانی برویم
    کاپیتان تیم ملی فوتبال با ابراز خرسندی از عملکرد این تیم در دیدار با مالدیو گفت: فکر می کنم شروع خوبی در مرحله مقدماتی مسابقات جام جهانی داشتیم. به گزارش خبرنگار مهر، علی کریمی کاپیتان تیم ملی فوتبال کشورمان پس از برتری 4 بر صفر تیم ملی فوتبال کشورمان مقابل مالدیو افزود: بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم. می توانستیم با گل های بیشتر مالدیو را شکست دهیم اما فکر می کنم برای گام اول هم خوب بازی کردیم و هم نتیجه مناسبی را بدست آوردیم.
    وی ابراز امیدواری کرد تیم فوتبال کشورمان دیدارهای پیش رو تا جام جهانی را با موفقیت طی کند و افزود: قطعا در دیدارهای آینده با آمادگی بیشتر به زمین خواهیم رفت و نتایج مطلوبی را کسب می کنیم.
    کاپیتان تیم ملی فوتبال کشورمان ناهماهنگی را عمده مشکل این تیم در مقطع زمانی عنوان کرد و گفت: تیم ملی برای این به هماهنگی و انسجام لازم برای بازی با تیم های بزرگ آسیا برسد باید بازیهای تدارکاتی بیشتری برگزار کند و نقاط ضعف خود را بهتر و بیشتر بشناسد. باید مقابل تیم های بزرگ دیدارهای تدارکاتی برگزار کنیم تا برای رویارویی با تیم های بزرگ آسیا آماده شویم.
    وی از اظهارنظر در خصوص عملکرد خود در دیدار برابرمالدیو خودداری کرد و گفت: جا دارد از تماشاگران تشکر کنم آنها امروز حضور خوبی در ورزشگاه داشتند و از تیم ملی حمایت کردند امیدوارم این همراهی تا پایان مرحله مقدماتی جام جهانی ادامه داشته باشد.
    وی در خاتمه ابراز امیدواری کرد تیم ملی با کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی ایران به مسیر خود تا جام جهانی ادامه دهد و از توانمندی های این مربی بزرگ در آن مسابقات بهره ببرد.
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

15. 7 کاربر از پست مفید Wizard-8 تشکر کرده اند .

کاربر محروم

بازیکن محبوب
    مارادونا آسیا علی کریمی

تشکر ها
    818

سرمربي آرژانتینی مالديو:مارادونا آسیا مي‌تواند در منچستريونايتد بازي كند
    نزدیک بود فاجعه بزرگی رقم بخورد/ کریمی می‌تواند در منچستر بازی کند سرمربی تیم می فوتبال مالدیو با ابراز ناراحتی از عملکرد بازیکنان تیمش گفت: نزدیک بود در این دیدار یک فاجعه رخ دهد. به گزارش خبرنگار مهر، "دیه گو آندرس کروسیانی" پس از شکست تیمش برابر ایران ضمن بیان مطلب فوق گفت: امروز من از نتیجه ای که بدست آمد ناامید شدم. بازیکنان طبق درخواست من بازی نکردند آنها در جریان بازی استرس بالایی داشتند و یک سوم میانی را به تیم ایران واگذار کردند. قطعا اگر دروازه بان ما در این دیدار عملکرد خوبی نداشت یک فاجعه رخ می داد.
    سرمربی تیم فوتبال مالدیو ادامه داد: انتظارم این بود که تیم ما با جرات بیشتر و شجاعانه بازی کند و بتواند فشار بیشتری به حریف وارد کند اما این اتفاق نیفتاد زیرا سطح کار تیم ایران بسیار بالاتر از ماست.
    وی همچنین خاطرنشان کرد: هدف مالدیو راهیابی به جام جهانی نیست اما هدف ایران رسیدن به این موفقیت است. تیم ما در مسیر پیشرفت قرار دارد و برابر تیمی مانند ایران که سطح بالاتری دارد کارش بسیار سخت بود.
    سرمربی تیم فوتبال مالدیو در مورد این که این شکست باعث اخراجش از تیم ملی مالدیو نمی شود اظهار داشت: تیم ما در مسیر پیشرفت قرار دارد و امروز برابر یکی از قدرتمند ترین تیم‌های آسیا شکست خوردیم. هدف ما این است که روز به روز بهتر شویم.
    وی در ادامه در خصوص ناکامی تیم ملی آرژانتین در مسابقات کوپا آمه ریکا اظهار داشت: تیم آرژانتین خوب بازی نکرد ما در دفاع و کناره های زمین ضعیف هستیم و ماسکرانو بهترین بازیکن ما در این پست هاست ضمن اینکه در دیدار با اروگوئه تیم برتر میدان بودیم اما همه می دانند پنالتی بازی شانس است و در این مسابقه قرعه به نام اروگوئه افتاد.
    سرمربی آرژانتینی تیم فوتبال مالدیو در پایان در مورد اینکه علی کریمی را مارادونای فوتبال آسیا می دانند گفت: علی کریمی را همه می شناسند او سطح بالایی دارد و توانسته در تیم های بایرن مونیخ و شالکه بازی کند. به نظر من او با توانایی که دارد امروز می تواند در تیم منچستر بازی کند.
    دیدار تیم های فوتبال ایران و مالدیو در بازی رفت و مرحله نخست مقدماتی جام جهانی 2014 برزیل که امشب در ورزشگاه آزادی برگزار شد با برتری 4 بر صفر تیم ایران به پایان رسید.
    ویرایش توسط Wizard-8 : 07-23-2011 در ساعت 22:53

17. 7 کاربر از پست مفید Wizard-8 تشکر کرده اند .

کاربر محروم

بازیکن محبوب
    مارادونا آسیا علی کریمی

تشکر ها
    818

This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 800x533.

This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 800x533.

19. 6 کاربر از پست مفید Wizard-8 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    فوروارد
    مربی مورد علاقه
    علي پروين
    بازیکن محبوب
    علي كريمي
    اسم واقعی شما
    ساسان

BrazilPersepolisJuventus

تشکر ها
    3,531
    تشکر شده 3,686 در 634 پست

كليپ اشاره شده در امضاء دوستمون Wizard-8 در مقايسه علي كريمي با مارادونا رو دانلود كردم عجب چيزيه !

به همه دوستان پيشنهاد مي كنم حتما ببينن تا باور كنن علي كريمي بهترين بازيكن تاريخ فوتبال ايران و آسياست و به حق مارادوناي فوتبال آسياست

21. 9 کاربر از پست مفید kick up تشکر کرده اند .

صفحه 2 از 78 نخستنخست 12341252 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع