Design & Developed BY Patira

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 26 , از مجموع 26
    مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    Jose Morinio . Afshin GHotbi . Majid Jalali
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847
    تشکر شده 10,655 در 3,070 پست

naft تبادل نظر , اخبار و آخرین نقل و انتقالات صنعت نفت آبادان

به نام خدا

سلام خدمت دوستان عزیز

در این تاپیک اخباری از نقل و انتقالات صنعت نفت آبادان گذاشته میشود.
    من نمیخواستم بدم از دست تورو آسون
    تو نمیذاشتی پا بگیره زندگیمون
    من که شنیدم طعنه های اینو اونو
    تو که نذاشتی که بسازیم خونمونو
    اگه تو میموندی تورو میبخشیدم

2. 8 کاربر از پست مفید David7 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

naft

بازدید هیئت مدیره نفت آبادان از روند بازسازی استادیوم تختی

هیئت مدیره باشگاه صنعت نفت آبادان از روند پیشرفت بازسازی ورزشگاه تختی بازدید کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی موسسه فرهنگی ورزشی صنعت نفت آبادان، بعد از ظهر امروز اعضای هیئت مدیره به همراه مدیر بازاریابی این باشگاه و رئیس امور ورزش پالایشگاه آبادان از روند بازسازی و برطرف کردن نواقص مورد نظر afc در ورزشگاه تختی بازدید کردند.
    با توجه به اقدامات صورت گرفته در ورزشگاه تختی بیش از 70 درصد موارد مورد نظر بازرسان afc در ورزشگاه تختی انجام شده است و 30 درصد باقی‌مانده نیز طی روزهای آتی به اتمام می‌رسد.

اعضای هئیت مدیره باشگاه از تلاش‌های صورت گرفته از طرف مهربان مدیرعامل پالایشگاه آبادان، مختاری مسئول امور ورزش پالایشگاه و سایر مدیران و کسانی که در راه بازسازی و رفع نواقص موجود در ورشگاه تختی از هیچ کوششی دریغ نکرده بودند، تشکر کردند.
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

4. 3 کاربر از پست مفید David7 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

naft

گزارش تصویری از مرحله دوم اردوی کردان

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    ویرایش توسط David7 : 07-18-2011 در ساعت 19:28

6. 3 کاربر از پست مفید David7 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

naft

اولین جلسه دور سوم تمرینات صنعت نفت آبادان

اولین تمرین تیم فوتبال صنعت نفت آبادان پس از اردوی کردان، در آبادان برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی موسسه فرهنگی ورزشی صنعت نفت آبادان، اولین تمرین تیم فوتبال صنعت نفت آبادان پس از پشت سر گذاشتن 20 روز اردو کردان کرج از ساعت 21 امشب در زمین چمن مجموعه پیروز آبادان برگزار شد.

در این جلسه تمرینی تمامی بازیکنان حضور داشتند و مقرر گردید صبح فردا لیست نهایی بازیکنان این تیم جهت حضور در مسابقات لیگ برتر یازدهم از سوی کادر فنی اعلام شود.

اعضای هیئت مدیره باشگاه نیز از این تمرین بازدید کردند و از نکات حاشیه‌ای این تمریت می‌توان به استقبال گرم هواداران که همراه با قربانی کردن یک رأس گوسفند از سوی آن‌ها بود، اشاره کرد.

8. 3 کاربر از پست مفید David7 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

naft

اعلام ليست كامل بازيكنان و مربيان صنعت نفت

پس از تکميل بازيکنان صنعت نفت آبادان در فصل نقل و انتقالات، ليست کامل بازيکنان و مربيان اين تيم اعلام شد.

تيم فوتبال صنعت نفت آبادان پس از پايان اردوي کردان کرج به آبادان بازگشت و از روز گذشته تمرينات خود را آغاز کرد.
    امروز ليست نهايي بازيکنان اين تيم اعلام شد که اسامي آن‌ها به شرح زير است:

دروازه‌بانان: حبیب دهقانی (سایپا)، مهرداد بشاگردی (صنعت نفت آبادان)، و حبیب مانگشتی (فولاد نوین و ملی حفاری)

مدافعان: مصطفی صبری (سایپا)، میثم امیری (ایران جوان بوشهر)، هادی رمضانی (پاس همدان)، والری الکسانیان (ارمنستان)، هدایت شهریاری (صنعت نفت آبادان)، سجاد مشکل‌پور (صنعت نفت آبادان)، و حسین بغلانی (صنعت نفت آبادان)

هافبک‌ها: رسول نویدکیا (صنعت نفت آبادان)، امید شریفی‌نسب (صنعت نفت آبادان)، علی ممبینی (صنعت نفت آبادان)، لوون پاچاجیان (صنعت نفت آبادان)، طالب ریکانی (صنعت نفت آبادان)، عباس مرداسی (صنعت نفت آبادان)، نبی ساکی (صنعت نفت آبادان)، سیامک کوهنورد (نفت تهران)، و حسین سلامی (مس سرچشمه رفسنجان)

مهاجمین: روح الله عرب (صنعت نفت آبادان)، حجّت چهارمحالی (صنعت نفت آبادان)، مهرداد میر (صنعت نفت آبادان)، و فونیکه‌سی (ایران جوان بوشهر)

بازیکنان زیر 23 سال: محمّد لامی‌نژاد (صنعت نفت آبادان)، حامد سرلک (صنعت نفت آبادان)، و ناصر آلبوکات (صنعت نفت آبادان)

بازیکنان رده سنی امید: محمدرضا حمدی اصل (صنعت نفت آبادان)، پژمان مالکی (صنعت نفت آبادان)، فرهاد جودکی (صنعت نفت آبادان)، مکی شریفی (صنعت نفت آبادان)، و بهنام برزای (صنعت نفت آبادان)

غلامحسين پيرواني به عنوان سرمربي هدايت تيم صنعت نفت آبادان بر عهده دارد و مجتبي مرتضوي به عنوان دستيار او، کاظم فراهاني به عنوان مربي دروازه‌بانان، احمد پارو سرپرست تيم و عليرضا خليلي نيا به عنوان مديا آفيسر صنعت نفت روي نيمکت مي‌نشيند.

ویرایش توسط David7 : 07-20-2011 در ساعت 02:35

10. 3 کاربر از پست مفید David7 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

naft

شرایط روحی و جسمی مساعد طلایی‌پوشان

بازیکنان تیم فوتبال صنعت نفت آبادان از شرایط روحی و جسمی مناسبی برخوردار هستند.

غلام حسین پیروانی سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در گفت و گو با وب سایت این باشگاه با اعلام این خبر اظهارداشت: خوشبختانه با توجه تمرین‌هایی که طی روزهای گذشته پشت سر گذاشتیم، تیم از شرایط مناسبی برخوردار است وامیدواریم بازی‌های خوبی رادر لیگ برتر به نمایش بگذاریم.

سرمربی طلایی‌پوشان در خصوص بازیکنان جذب شده اظهار داشت: بازیکنان که جذب شده‌اند از نظر فنی بازیکنان توانمندی هستند ولی تعدادی از بازیکنانی که در لیست خرید ما بودند، به دلایل مختلف به آبادان نیامدند که می‌توان از جمله آنها به نام عماد رضا، عسکری، محمّدی، بیگ‌زاده، و ... اشاره کرد.

پیروانی تصریح کرد: علی رقم این که به گفته بعضی‌ها بازیکن نامی در تیم ما وجود ندارد ولی تیم ما یک تیم یک دست و زحمت‌کش و از نظر فنی دارای بازیکنان مناسب می‌باشد.

پیروانی درپایان گفت: اگر فرصت داده شود برنامه‌های بازیکن‌سازی را که در فجر شهید سپاسی داشتیم در نفت نیز اجرا خواهیم کرد که شاهد این مدعا، جذب تعداد زیادی از بازیکنان تیم‌های پایه در لیست بزرگ‌سالان که چند روز پیش اعلام کرده‌ایم، می‌باشد.

12. کاربر روبرو از پست مفید David7 تشکر کرده است .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

naft

مجتبی مرتضوی و احمد پارو در برنامه گفتمان ورزشی

احمد پارو: از آقایان مختاری مسئول امور ورزش، علی حکمت مدیرعامل موسسه، خلیلی‌نیا، احمدی، و دادار به منظور تلاش‌هایشان درجهت برطرف کردن نواقص ورزشگاه تختی تشکر می‌کنم.

احمد پارو سرپرست تیم فوتبال صنعت نفت آبادان، به همراه سید مجتبی مرتضوی مربی این تیم، در برنامه گفتمان ورزشی صدا و سیمای مرکز آبادان حاضر شدند.

احمد پارو در خصوص بازیکنان جذب شده به تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: با توجه به لیستی که سرمربی تیم در اختیار باشگاه قرار داده بودند، حسن گله‌داری به عنوان یکی از اعضای هیئت مدیره پیگیر و مسئول جذب بازیکنان مورد نظربودند. متاسفانه برخی از این بازیکنان بنا به دلایل مختلف در آخرین لحظات از حضور در آبادان امتناع ورزیدند ولی خوشبختانه بازیکنانی که با آنها به توافق رسیدیم از لحاظ فنی و اخلاقی بازیکنان ارزشمندی هستند.

سرپرست طلایی‌پوشان اظهار داشت: پس از اتمام لیگ برنامه مدیریت باشگاه در ابتدا توافق با سرمربی تیم، غلام حسین پیروانی بود که پس از آن تلاش‌های خود را حول جذب بازیکنان و برگزاری اردوهای تدارکاتی بنا نهادند که در این زمینه نیز موفق عمل کردند.

پارو در خصوص کارت بانکی هواداری گفت: مذاکراتی از سوی هئت مدیره با بانک صادرات انجام شده و توفقاتی نیز در این زمینه به دست آمده که امیدواریم پس از تشکیل کانون هواداران این کارت‌ها نیز صادر گردد.

در این برنامه تلویزیونی سید مجتبی مرتضوی ، مربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان نیز حاضر بود و در خصوص بازیکنانی که در این فصل جذب این تیم شده‌اند گفت: با توجه به نکاتی که از بررسی‌ مسابقات فصل قبل به دست آوردیم، در صدد برطرف کردن نقاط ضعفمان در خط دفاعی برآمدیم که در این زمینه می‌بایست این ناحیه را هم از لحاظ نفری و هم از نظر تاکتیکی اصلاح می‌کردیم که فکر می‌کنم به اکثر اهدافمان دست یافتیم.

مربی نفت آبادان گفت: تا کنون سه دیدار تدارکاتی انجام داده‌ایم که از عمل‌کرد بازیکنان در این سه دیدار رضایت کامل را داریم.

مرتضوی تصریح کرد: سه‌شنبه آخرین دیدار تدارکاتیمان را در برابر فولاد انجام می‌دهیم که فکر می‌کنم می‌تواند محک مناسبی پیش از شروع مسابقات برای تیممان باشد.

مرتضوی در خصوص حبیب دهقانی دروازه‌بان تازه به خدمت گرفته نفتی‌ها اظهار داشت: دهقانی دروازه‌بان خوبی است و سرمربی تیم نیز به وی اعتقاد کاملی دارد ولی این را هم باید در نظر گرفت با توجه به این مسئله که تغییرات زیادی در خط دفاعی داشتیم به چند هفته جهت هماهنگی نیاز دارد.

14. کاربر روبرو از پست مفید David7 تشکر کرده است .

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)