Design & Developed BY Patira

صفحه 37 از 38 نخستنخست ... 2735363738 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 361 تا 370 , از مجموع 371
    مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448
    تشکر شده 14,724 در 3,817 پست

foolad فولاد خوزستان 90 -91: اخبار ، حواشی ، نقل و انتقالات

به نام خدای یگانه

در این تایپیک به تمام فعل و انفعالات باشگاه فولاد خوزستان اعم از اخبار ، حواشی و نقل و انتقالات صورت گرفته در این باشگاه خواهیم پرداخت !

ویرایش توسط AlexDelpiero : 12-30-2011 در ساعت 14:06

2. 5 کاربر از پست مفید AlexDelpiero تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    Jose Morinio . Afshin GHotbi . Majid Jalali
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847
    تشکر شده 10,655 در 3,070 پست

foolad

غیبت چند بازیکن فولاد در دیدار با پرسپولیس تهران

چند بازیکن فولاد ، دیدار با پرسپولیس را به دلیل مصدومیت و محرومیت از دست دادند.

به گزارش سایت رسمی باشگاه فولاد خوزستان ، تیم فولاد در حالی عصر جمعه به مصاف پرسپولیس می رود که آرش افشین و رضا نوروزی را به دلیل مصدومیت در اختیار ندارد.

حکیم نصاری و علیرضا سلیمی نیز به دلیل محرومیت قادر به حضور در این مسابقه نیستند.

دیدار تیم های فولاد خوزستان و پرسپولیس تهران ، راس ساعت 17:00 جمعه هفته جاری در ورزشگاه غدیر برگزار می شود.

گفتنی است دو تیم در بازی رفت در تهران ، به تساوی 1-1 دست یافتند.

من نمیخواستم بدم از دست تورو آسون
    تو نمیذاشتی پا بگیره زندگیمون
    من که شنیدم طعنه های اینو اونو
    تو که نذاشتی که بسازیم خونمونو
    اگه تو میموندی تورو میبخشیدم

4. کاربر روبرو از پست مفید David7 تشکر کرده است .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

foolad

فولاد در ورزشگاه غدیر به مصاف پرسپولیس می رود.

دیدار فولاد خوزستان در برابر پرسپولیس تهران ، در ورزشگاه غدیر اهواز برگزار می شود.

به گزارش سایت رسمی باشگاه فولاد خوزستان ، ورزشگاه غدیر اهواز میزبان دیدار فولاد و پرسپولیس در آخرین هفته از رقابتهای لیگ برتر فوتبال کشور خواهد بود.

این بازی همزمان با سایر دیدارهای هفته سی و چهارم ، راس ساعت 17:00 جمعه بیست و دوم اردیبهشت انجام می شود.

این بازی نخستین دیدار رسمی در ورزشگاه بزرگ پنجاه هزار نفری اهواز موسوم به ورزشگاه غدیر است.

گفتنی است بازی افتتاحیه این ورزشگاه ، اسفندماه گذشته بین تیم های استقلال اهواز و تیم ملی جوانان ایران برگزار شد که با برتری 2-4 ملی پوشان جوان خاتمه یافت.

6. کاربر روبرو از پست مفید David7 تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع راست
    مربی مورد علاقه
    SIR ALEX FERGUSON
    بازیکن محبوب
    ALVES- VIDIC - RAMOS
    اسم واقعی شما
    omid

EnglandManUtdRealMadrid

Sergio Ramos

تشکر ها
    3,006
    تشکر شده 3,860 در 1,457 پست

ارديبهشت زمان تصميم‌گيري مديران فولاد

به نظر مي‌رسد با پايان ليگ يازدهم دوران سرمربيگري مجيد جلالي هم در فولاد خوزستان به اتمام برسد.

به گزارش خبرگزاري فارس، نتايج کسب شده توسط فولاد خوزستان در ليگ يازدهم مويد اين مسئله است که مجيد جلالي فصل موفقي را در اين تيم سپري نکرده و شايد به همين دليل است که او اين روزها در مصاحبه هاي مختلف ساز جدايي را کوک کرده و حتي از چندي قبل بار بازگشت به تهران را بسته و هر بار که راهي تهران شده وسائل شخصي خود را هم به پايتخت منتقل کرده است.

جلالي را هميشه به عنوان مربي اي شناخته ايم که در صحبت هايش به استفاده از جوانان مستعد اهوازي تاکيد کرده و هميشه هم از اينکه در گوشه اي از ايران بدون هياهوي فوتبال پايتخت مشغول به کار است احساس رضايت کرده اما فصل جاري روزهاي خوبي را براي جلالي رقم نزد.

در 33 هفته اي که گذشته فولاد 13 شکست، 10 تساوي و 10 پيروزي را تجربه کرده است. تعداد گل هاي زده اين تيم 34 و آمار گل هاي خورده 35 است و همه اين ها نمايانگر اين است که جلالي نتوانسته موفق باشد و اين بار اين همکاري به بن بست خورده است.

جلالي تلويحا در سؤالاتي که خبرنگاران در شهرهاي مختلف از او در مورد کم کاري برخي بازيکنان تيم فولاد پرسيدند پاسخ داده که بررسي عملکرد بازيکنان همه چيز را مشخص مي کند. برخي مي گويند بعضي از بازيکنان اين تيم به دليل ناسازگاري با سرمربي تيم خيلي نمايش خوبي ندارند تا از اين راه اعتراض خود را به جلالي نشان دهند.

مجيد جلالي که اهالي فوتبال او را به عنوان يک معلم ورزشي و اخلاقي مي شناسند به نظر ديگر در فولاد نمي تواند حکمراني کند و عنان کار را از دست داده است.

مديران فولاد هم توقع نداشتند جلالي اينچنين صحبت از جدايي کند و شايد هم توقع نداشتند جلالي در صحبت هايش توپ را در زمين جواني تيم بيندازد و به همين دليل تصميم گرفته اند براي فصل جديد چاره ديگري بينديشند.

28 ارديبهشت زمان تصميم گيري مديران فولاد خوزستان است. اين روزها شايعه هاي زيادي شنيده مي شود. از حضور عبدالله ويسي گرفته تا سرمربي شدن نعيم سعداوي اما سابقه نشان داده که باشگاه فولاد بيش از اينکه به مربيان ايراني اعتماد داشته باشد روي مربيان خارجي سرمايه گذاري مي کند و اين مسئله مطرح است که شايد براي فصل بعد هم مربي خارجي پرچمدار فولاد در فصل دوازدهم باشد.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

8. 2 کاربر از پست مفید omid2 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع راست
    مربی مورد علاقه
    SIR ALEX FERGUSON
    بازیکن محبوب
    ALVES- VIDIC - RAMOS
    اسم واقعی شما
    omid

EnglandManUtdRealMadrid

Sergio Ramos

تشکر ها
    3,006

رحماني: سه پيشنهاد از تيم‌هاي ديگر دارم

هافبک شماره 11 فولادخوزستان درخصوص ادامه همکاري‌اش با اين تيم گفت: براي فصل آينده سه پيشنهاد از تيم‌هاي ليگ برتري و عربي دارم و با شرايط موجود فکر نمي‌کنم در فولاد بمانم.

بختيار رحماني پيش از بازي تيمش برابر پرسپوليس تهران، اظهارکرد: تيم ما در شش بازي اخير نتايج خوبي نگرفت و اميدواريم در آخرين بازي بتوانيم با خاطره خوبي مسابقات را به پايان برسانيم. پرسپوليس نيز در چند بازي اخير مانند ما نتايج خوبي نگرفته است و براي کسب امتياز به ميدان مي‌آيد.

وي گفت: تيم ما در اين فصل بيشتر بازيکنان اصلي خود را در بازي‌هاي حساس به دليل مصدوميت در اختيار نداشت و همين امر باعث شد آن گونه که برنامه داشتيم، نتيجه نگيريم.

اين هافبک تيم فولاد خوزستان درباره صحبت‌هايي مبني بر کم‌کاري بازيکنان فولاد اظهارکرد: اين صحبت‌هاي حاشيه‌اي کاملا کذب است و اين وصله‌ها به تيم ما نمي‌چسبد. اکنون رضا نوروزي دچار پارگي رباط صليبي شده و شايد تا شش ماه نتواند در ميادين حاضر شود. آن‌هايي که اين صحبت‌ها را مي‌کنند مگر وجدان ندارند که ببينند بازيکنان ما چگونه براي نتيجه گرفتن از جان و دل مايه گذاشتند؟

وي درخصوص بازي تيمش با پرسپوليس تهران بيان‌کرد: گفته مي‌شود پرسپوليس با تيم دوم خود به ميدان مي‌آيد و اميدواريم بازي خوبي را مشاهده کنيم.

رحماني درخصوص وضعيت قراردادش با فولادخوزستان اظهارکرد: چند پيشنهاد دارم و مشخص نيست که چه تصميمي براي فصل آينده بگيرم.
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

10. 2 کاربر از پست مفید omid2 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع راست
    مربی مورد علاقه
    SIR ALEX FERGUSON
    بازیکن محبوب
    ALVES- VIDIC - RAMOS
    اسم واقعی شما
    omid

EnglandManUtdRealMadrid

Sergio Ramos

تشکر ها
    3,006

جلالي:مي‌خواهم باخاطره خوش بروم

سرمربي تيم فوتبال فولادخوزستان گفت: احساس مي‌کنم بازي برابر پرسپوليس، آخرين روز حضور من در باشگاه فولاد خواهد بود و اميدوارم اين بازي با نتيجه خوبي به پايان برسد و با خاطره‌اي خوش اينجا را ترک کنم.

نشست مطبوعاتي پيش از مسابقه فولادخوزستان - پرسپوليس، عصر پنجشنبه برگزار شد. اين نشست خبري طبق روال گذشته در سالن کنفرانس هتل فجرسپاه اهواز و با حضور سرمربيان و مديران رسانه‌اي دو باشگاه برگزار شد که البته دستيار مصطفي دنيزلي به جاي وي به کنفرانس آمد.

براساس اعلام سايت باشگاه فولادخوزستان، مجيد جلالي، سرمربي فولادخوزستان در ابتداي اين نشست گفت: آنچه که در بازي با پرسپوليس براي ما اهميت زيادي دارد اين است که مسابقات را خوب تمام کنيم و پايان خوبي داشته باشيم.

وي در ادامه افزود: در فولادخوزستان کارهاي مثبتي انجام شده که بسيار باارزش هستند. ما عده‌اي بازيکن جوان و بومي به خدمت گرفتيم و در ليگ برتر به آنها ميدان داديم و به نوعي از بازي رسيديم که يکي از بهترين انواع بازي است که هم اکنون در ليگ مشاهده مي‌شود.

سرمربي تيم فولادخوزستان ادامه داد: در فصل جاري عليرغم اينکه از بازيکنان جوان و کم تجربه‌اي استفاده کرديم ولي به هيچ عنوان دغدغه سقوط نداشتيم و اگر چند هفته اخير را در نظر نگيريد خواهيد ديد که از نظر نتيجه گيري هم عملکرد خوبي داشتيم و هنگامي که در رده ششم جدول بوديم بسيار به کسب سهميه ليگ قهرمانان آسيا اميدوار بوديم اما نمي‌دانم در اين چند بازي اخير چه گذشت که اينگونه ظاهر شديم.

"قبول دارم که رتبه خوب و آنچه که به عنوان هدف در نظر گرفته بوديم به دست نياورديم"، وي با بيان اين جمله افزود: من در چهار سال گذشته مربي پروازي نبودم و اينجا زندگي کردم. من فقط به همراه تيم از اهواز خارج مي‌شدم و سپس به همراه تيم به اهواز باز مي‌گشتم. اهداف و روياهاي بسيار بزرگي در ذهن خود داشتم و هميشه با خود مي‌گفتم روزي از اين باشگاه مي‌روم که قهرمان آسيا شده باشم و به همين دليل بود که پيشنهاد باشگاه‌هاي ديگر در اين چند سال را رد کردم و البته منتي هم بر سر کسي نمي‌گذارم.

سرمربي تيم فولادخوزستان در مورد آينده خود در اين باشگاه نيز گفت: وقتي يک باشگاه تا آخرين روز با مربي‌اش مذاکره نمي‌کند، يا او را نمي‌خواهد و يا در موردش ترديد دارد که در هر دو حالت، احساس بدي به من دست داده است، البته ايرادي به مسئولان باشگاه نمي‌گيرم چون نظر آنهاست ولي هميشه فولاد را دوست خواهم داشت.

وي ادامه داد: احساس مي‌کنم بازي برابر پرسپوليس، آخرين روز حضور من در باشگاه فولاد خواهد بود و اميدوارم اين بازي با نتيجه خوبي به پايان برسد و با خاطره‌اي خوش اينجا را ترک کنم.

مجيد جلالي در مورد پيشنهادهاي دريافتي خود نيز گفت: در روزهاي اخير چند تماس از باشگاه‌هاي ديگر داشتم ولي همه آنها را به بعد از بازي با پرسپوليس موکول کردم و هيچ مذاکره‌اي با آنها نداشته‌ام.

اما محسن عاشوري دستيار سرمربي پرسپوليس نيز در غياب مصطفي دنيزلي که هم اکنون در ترکيه بسر مي‌برد، در اين نشست حضور يافت و پاسخگوي سئوالات اصحاب رسانه شد.

عاشوري در مورد بازي با فولاد گفت: اين ديدار از حساسيت خاصي براي دو تيم برخوردار نيست ولي به لحاظ اينکه در فصل جاري توقعات را برآورده نکرده‌ايم و از سوي ديگر فولاد نيز تيم خوبي است و همواره بازيکنان خوبي را به فوتبال کشور معرفي کرده است، انتظار داريم اين بازي نيز به مانند ديدارهاي قبلي دو تيم بازي جذابي از کار درآيد.

وي در ادامه از اين ديدار به عنوان يک بازي تدارکاتي پيش از مسابقه با الشباب امارات در ليگ قهرمانان ياد کرد و افزود: به برخي از بازيکنان استراحت داده‌ايم تا انرژي خود را براي اين ديدار حساس ذخيره کنند.

مربي پرسپوليس در مورد دليل غيبت سرمربي اين تيم نيز گفت: وي با هماهنگي مسئولان باشگاه به ترکيه رفته تا مشکلات شخصي خود را حل کند و به محض حل اين مشکلات، به تهران باز مي‌گردد و به کار خود ادامه مي‌دهد.

محسن عاشوري همچنين افزود: براي اين بازي چند بازيکن محروم و مصدوم داريم و دست‌مان آنقدر باز نيست که بتوانيم تمام تفکرات مصطفي دنيزلي را در زمين پياده کنيم. البته نفرات ذخيره ما تفاوت خيلي فاحشي با نفرات اصلي ندارند و بخوبي از پس اين بازي بر مي‌آيند.

12. 2 کاربر از پست مفید omid2 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مدافع
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    اسم واقعی شما
    نیما

SpainSS_TehranJuventus

Buffon

تشکر ها
    3,063
    تشکر شده 2,462 در 769 پست

جلالي: کارم در فولاد ماندگار مي‌شود

سرمربي تيم فوتبال فولادخوزستان معتقد است کاري که طي چند سال اخير در اين باشگاه انجام داده، ماندگار مي‌شود و آينده اين موضوع را ثابت خواهد کرد.

مجيد جلالي در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص شکست تيمش در آخرين مسابقه ليگ برتر برابر پرسپوليس تصريح کرد: بازيکنان فولاد در اين مسابقه خوب کار کردند و حتي در نيمه اول با گلي که به ثمر رساندند عملکرد قابل قبولي داشتند اما در نهايت تجربه بازيکنان پرسپوليس به خصوص علي کريمي و وحيد هاشميان بر تيم ما چربيد. کريمي با حضورش در زمين روند مسابقه را تغيير داد و از معدود موقعيت‌هاي پرسپوليس دو گل ساخت.

وي درباره قطع همکاري‌اش با باشگاه فولاد خوزستان يادآور شد: هنوز اهواز هستم و امشب به تهران بر‌مي‌گردم. کار کردن در اهواز را دوست داشتم و اين چند سال کاملا در اين شهر زندگي کردم. من مربي پروازي نبودم و تمام وقتم را براي فولاد گذاشتم.

سرمربي تيم فولاد درباره اينکه "آيا صرفا نتايج اين تيم باعث قطع همکاري‌اش شده است يا عوامل ديگري هم در اين موضوع دخيل است؟"، گفت: مسئولان باشگاه هيچ صحبتي با من انجام نداده‌اند و من هم هيچ حرفي با آنها نزده‌ام. قطعا اين مسئله به خاطر نتايج اخير فولاد است، البته از اينکه مسئولان درباره همکاري يا قطع همکاري حرفي نزده‌اند احساس بدي دارم.

جلالي در بخش ديگري از صحبت‌هايش با اشاره به مطرح شدن مسائل قوميتي در بازي پرسپوليس و فولاد خاطرنشان کرد: قضيه از وقتي شروع شد که من سامال سعيد بازيکن عراقي را به خاطر بي انضباطي‌هايش اخراج کردم. عده‌اي که در چند سال اخير از هر فرصتي براي لطمه زدن به تيم استفاده مي‌کردند اينبار هم پاي مسائل قومي را پيش کشيدند، در حالي که اصلا مشکل ما با سامال اين نبود. موارد ديگري هم بوده است که اين افراد به دنبال سوء استفاده و ضربه زدن به فولاد بودند اما نمي‌خواهم درباره آن صحبت کنم.

وي در پاسخ به اين سئوال که "آيا اين افراد از داخل باشگاه به اين مسئله دامن مي‌زدند؟"، تاکيد کرد: دوست ندارم حول اين موضوع صحبت کنم. فقط مي‌گويم کارم در فولاد ماندگار مي‌شود که گذشت زمان آن را ثابت مي‌کند. من از باشگاه فولاد هيچ گلايه‌اي ندارم و همين که به امر سازندگي در فوتبال توجه مي‌کند، برايم با ارزش است.

سرمربي فولاد در بخش ديگري از صحبت‌هايش درباره وضعيتش براي فصل آينده تصريح کرد: ظرف دو سه روز آينده تصميم مي‌گيرم که فصل بعد استراحت کنم يا به کارم ادامه بدهم. هفته‌هاي گذشته چند باشگاه با من تماس گرفتند که من همه آنها را به بعد از بازي با پرسپوليس موکول کردم. هنوز چيزي قطعي نيست.

جلالي که رئيس کانون مربيان فوتبال ايران هم هست، در پايان با انتقاد از تصميم تشکيل اتحاديه مربيان گفت: ما کانون مربيان را داريم و ديگر نيازي به اتحاديه نيست. فعاليت مربيان بايد در کانون صورت بگيرد. هرچند فدراسيون فعلا به کانون مربيان توجهي ندارد اما آنها بالاخره يک روز قبول مي‌کنند که کانون مربيان رسميت دارد نه چيز ديگري.

تيم فوتبال فولاد خوزستان در آخرين مسابقه خود در ليگ يازدهم برابر پرسپوليس با نتيجه 2 بر يک شکست خورد.

این روزها می گذرند...... ولی من از این روزها نمی گذرم

14. 2 کاربر از پست مفید ALEX-ss تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مدافع
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    اسم واقعی شما
    نیما

SpainSS_TehranJuventus

Buffon

تشکر ها
    3,063
    تشکر شده 2,462 در 769 پست

ويرا گزينه هدايت فولاد خوزستان

باشگاه فولاد خوزستان براي تعيين سرمربي فصل آينده روي گزينه‌هاي خارجي نظر دارد.

مجيد جلالي روز گذشته در پايان بازي فولاد و پرسپوليس از اعضاي تيم فولاد خداحافظي کرد تا جدايي اش بعد از چند سال قطعي شود.

مسئولان باشگاه فولاد براي انتخاب سرمربي جديد خود 28 ارديبهشت جلسه دارند.

مديران اين تيم دو سه گزينه خارجي مد نظر دارند و گفته مي شود يکي از اين گزينه هايي که به مديران فولاد پيشنهاد شده و قرار است روز 28 ارديبهشت روي آن بحث شود والدر ويرا است.

ويرا در ديدار با استراليا که منجر به صعود کشورمان به جام جهاني 1998 شد هدايت تيم ملي ايران را برعهده داشت.

این روزها می گذرند...... ولی من از این روزها نمی گذرم

16. 2 کاربر از پست مفید ALEX-ss تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

foolad

نگاهی به کارنامه چهار ساله مجید جلالی

مجید جلالی در 139 مسابقه لیگ برتر و جام حذفی ، هدایت فولاد را بر عهده داشت.

به گزارش سایت رسمی باشگاه فولاد خوزستان ، دیدار با پرسپولیس آخرین بازی فولاد با هدایت مجید جلالی بود و وی همانگونه که انتظار می رفت این تیم را ترک کرد تا حرفه مربیگری را در شهر و دیار دیگری دنبال کند.

جلالی در مدت چهار سال حضور در تیم فولاد خوزستان ، در 128 مسابقه در چارچوب لیگ برتر روی نیمکت فولاد نشست که در 46 بازی به پیروزی رسید ، در 44 دیدار به تساوی دست یافت و در 38 مسابقه نیز شکست را پذیرا شد.

بدین ترتیب ، وی حدود 47 درصد از امتیازات ممکن را در لیگ برتر بدست آورد و عنوان ششمی نیز بالاترین عنوانی بود که فولادمردان خوزستان با این مربی کسب کردند.

مجید جلالی در ابتدای فصل 88-87 و در حالی که باشگاه فولاد خوزستان با خرید امتیاز تیم سپاهان نوین اصفهان به لیگ برتر راه یافته بود به این تیم پیوست و در نخستین حضور خود در کسوت سرمربی ، عنوان هفتمی لیگ برتر را به دست آورد.

فولادی ها در این فصل به مرحله یک چهارم نهایی مسابقات جام حذفی نیز راه یافتند که در برابر ذوب آهن اصفهان شکست خوردند و از صعود به مرحله نیمه نهایی باز ماندند.

باشگاه فولاد در شروع فصل بعد تصمیم به ایجاد تغییراتی در راس کادر فنی تیم خود گرفت و بدین طریق ، لوکا بوناچیچ به جای مجید جلالی هدایت فولاد مردان را بر عهده گرفت که متاسفانه نتایج خوبی کسب نکرد و پس از گذشت هشت هفته از مسابقات ، سکان هدایت فولاد خوزستان بار دیگر به مجید جلالی سپرده شد.

بدین ترتیب ، وی در 26 مسابقه باقیمانده فصل بر روی نیمکت فولاد نشست که به 9 برد ، 11 تساوی و 6 باخت دست یافت و در نهایت ، عنوان دهمی جدول را از آن خود کرد.

فولادی ها در این فصل نیز عملکرد خوبی در رقابتهای جام حذفی نداشتند و در همان اولین گام ، در ضربات پنالتی مغلوب آلومینیم هرمزگان شدند و با آن جام وداع کردند.

لیگ برتر دهم ، سومین فصل حضور مجید جلالی در تیم فولاد و بهترین فصل وی از نظر نتیجه گیری بود چرا که فولاد با هدایت وی مکان ششم جدول را بدست آورد و عناوینی نظیر بهترین خط حمله لیگ و آقای گل مسابقات نیز به این تیم رسید.

عملکرد فولاد در این فصل مشتمل بر 14 برد ، 12 تساوی و 8 باخت از مجموع 34 بازی بود.

فولادی ها در جام حذفی نیز بمراتب بهتر از دو فصل پیش از آن نتیجه گیری کردند و تا مرحله نیمه نهایی پیش رفتند که البته در آن بازی معروف که در هوای آلوده و پر از گرد و غبار اهواز برگزار شد ، نتیجه را به تیم پرسپولیس واگذار کردند و وداعی تلخ با این جام داشتند.

اما چهارمین فصل حضور مجید جلالی در تیم فولاد خوزستان با فراز و نشیب های فراوانی همراه بود که خاتمه آن ، کسب عنوان نازل چهاردهمی در مسابقات لیگ برتر یازدهم بود.

فولادی ها که تا هفته بیست و پنجم به نتایج نسبتا" قابل قبولی دست یافته و در رده ششم جدول جای گرفته بودند ، بناگاه دچار افت فاحشی شدند و در 9 هفته باقیمانده در حسرت پیروزی باقی ماندند تا هفته به هفته شرایط نامساعدتری پیدا کنند.

فولاد در جام حذفی نیز بار دیگر تا مرحله یک چهارم نهایی پیش رفت که در ضربات پنالتی نتیجه را به شهرداری یاسوج واگذار کرد و از دور مسابقات کنار رفت.

بدین ترتیب و پس از اینکه فولاد خوزستان در مدت 92 روز حتی یک پیروزی هم به دست نیاورد ، دو طرف بدین نتیجه رسیدند که به همکاری چهار ساله خود خاتمه دهند.

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

foolad

قرارداد چهار بازیکن فولاد خوزستان تمام شد.

سرپرست تیم فولاد خوزستان گفت: قرارداد چهار بازیکن فولاد به پایان رسیده است.

محمدحسین ابن قاسم در گفتگو با فارس ، با بیان این مطلب خاطرنشان کرد: قرارداد جلال کاملی مفرد ، رضا نوروزی ، جابا مجیری و آندره رینالدو با ما تمام شده است.

ابن قاسم در مورد وضعیت آرش افشین نیز گفت: او یک سال دیگر قرارداد دارد ضمن اینکه معافیت خود را هم گرفته و اگر تا به امروز این موضوع را اعلام نکرده بودیم برای این بود که آنهایی که به دنبالش بودند به کار خود ادامه دهند تا متوجه شوند تلاششان بی فایده است!

سرپرست تیم فولاد در مورد فصل سپری شده نیز اظهار داشت: هشت بازی پایانی به ما خیلی سخت گذشت.

وی ادامه داد: از روزی که در رده ششم جدول بودیم و جلالی به بازیکنان گفت که می توانیم سهمیه آسیایی بگیریم ، دیگر نبردیم و دلیلش را نمی دانم. البته فیلم بازی ها موجود است و در این زمینه کارشناسان باید نظر بدهند.

ابن قاسم در مورد وضعیت سرمربی فولاد نیز گفت: جلالی روز شنبه نامه دارایی خود را گرفت و تسویه حساب کرد.

سرپرست تیم فولاد خوزستان در پایان خاطرنشان کرد: هیات مدیره باشگاه فولاد روز پنجشنبه بیست و هشتم اردیبهشت تشکیل جلسه می دهد تا سرمربی جدید را انتخاب کند.

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

foolad

مجید جلالی: به تجربه بازیكنان پرسپولیس باختیم.

سرمربی تیم فولاد خوزستان گفت: به تجربه بالای بازیكنان پرسپولیس باختیم.

به گزارش سایت رسمی باشگاه فولاد خوزستان و به نقل از ایرنا ،‌ مجید جلالی در کنفرانس مطبوعاتی پس از دیدار با پرسپولیس اظهار داشت : چهار سال قبل كه به فولاد خوزستان آمدم ، تنها دو تا سه بازیكن بومی داشت اما تمام بازیکنانی که امروز در برابر پرسپولیس بازی كردند بومی بودند.

وی افزود: از همه كسانی كه كمك كردند به فوتبال این منطقه خدمت كنم ، تشكر می کنم و از مدیریت باشگاه فولاد خوزستان نیز كمال تشكر را دارم.

جلالی در عین حال گفت: یك عده نمی خواهند فوتبال این منطقه رشد كند و تا آنها كنار گذاشته نشوند و در سكوها فرهنگ سازی نشود ، فوتبال اینجا رشد نخواهد كرد.

وی در ادامه به عدم مذاكره مسئولان باشگاه فولاد با وی برای ماندن یا رفتن اشاره کرد و گفت: وقتی یك باشگاه تا روز آخر با مربی خود مذكره نمی كند ، یا او را نمی خواهد و یا در خصوص او تردید دارد که این مساله به من احساس بدی داده است. البته ایرادی به مسئولان باشگاه نمی گیرم زیرا این حق آنهاست كه در انتخاب خود مختار باشند.

صفحه 37 از 38 نخستنخست ... 2735363738 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)