Design & Developed BY Patira

صفحه 12 از 38 نخستنخست ... 2101112131422 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 371
    مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448
    تشکر شده 14,724 در 3,817 پست

foolad فولاد خوزستان 90 -91: اخبار ، حواشی ، نقل و انتقالات

به نام خدای یگانه

در این تایپیک به تمام فعل و انفعالات باشگاه فولاد خوزستان اعم از اخبار ، حواشی و نقل و انتقالات صورت گرفته در این باشگاه خواهیم پرداخت !

ویرایش توسط AlexDelpiero : 12-30-2011 در ساعت 14:06

2. 5 کاربر از پست مفید AlexDelpiero تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    Jose Morinio . Afshin GHotbi . Majid Jalali
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847
    تشکر شده 10,655 در 3,070 پست

foolad

تغییر در برنامه دو دیدار آینده فولاد در لیگ برتر

برنامه دو دیدار آینده فولاد خوزستان در لیگ برتر فوتبال کشور ، با تغییراتی مواجه شد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه فولاد خوزستان ، زمان برگزاری دیدار فولاد در برابر داماش گیلان در هفته دهم رقابت های لیگ برتر از ساعت 17:00 جمعه بیست و دوم مهرماه به ساعت 16:00 همین روز تغییر یافت.

این بازی در ورزشگاه شهید عضدی رشت انجام می شود.

دیدار فولاد خوزستان با مس کرمان در هفته یازدهم نیز که پیش از این قرار بود عصر جمعه بیست و نهم مهر برگزار گردد ، یک روز جلو افتاد.

بر این اساس ، این بازی ساعت 17:00 پنجشنبه بیست و هشتم مهرماه در ورزشگاه تختی اهواز برگزار می گردد.

این در حالی است که برنامه دیدارهای فولاد در هفته های دوازدهم و سیزدهم تغییری نداشته و دیدار برابر سایپا البرز و تراکتورسازی تبریز ، در همان زمان اعلام شده قبلی انجام می گیرد.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    من نمیخواستم بدم از دست تورو آسون
    تو نمیذاشتی پا بگیره زندگیمون
    من که شنیدم طعنه های اینو اونو
    تو که نذاشتی که بسازیم خونمونو
    اگه تو میموندی تورو میبخشیدم

4. 2 کاربر از پست مفید David7 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

foolad

جلالي :بعد از تماشاي بازي تصميم مي گيرم .

سرمربي تيم فوتبال فولاد خوزستان که به دعوت فدراسيون فوتبال و براي تماشاي ديدار تيم ملي مقابل فلسطين به تهران آمده است درخصوص شرکت در جلسه مشترک با مسوولان اين تيم گفت: بعد ازتماشاي ديدار مقابل فلسطين دراين باره تصميم گيري مي کنم.

مجيد جلالي افزود: بايد بپذيريم تيم ملي دچار يک سري چالش شده است و ما بايد براي رفع اين چالش ها و مشکلات به فدراسيون کمک کنيم از اين رو و به دعوت مسوولان اين فدراسيون براي تماشاي ديدار تيم ملي مقابل فلسطين به تهران آمده ام.
    وي تاکيد کرد:به طور حتم تمامي مربيان شاغل درليگ برتر هدف اصلي شان کمک به تيم ملي بوده و بدون هيچ چشم داشتي تمامي تجربيات خود را در صورت لزوم و درخواست مسوولان فدراسيون دراختيار آنان خواهند گذاشت.
    سرمربي تيم فوتبال فولادخوزستان که تيمش هيچ نماينده اي در تيم ملي ندارد دراين باره نيز گفت:به تشخيص کادر فني تيم ملي احترام مي گذارم اما همانند ساير مربيان ليگ برتري انتظار دارم کادر فني تيم ملي به اندازه اي که براي تيم هاي سرشناس و پرطرفدار وقت مي گذارند براي تيم من نيز وقت بگذارند.
    جلالي در اين خصوص به فهرست 45 نفره کادر فني تيم ملي اشاره کرد و افزود: پس از مدت ها ما مهرداد جماعتي را به عنوان يک نماينده در فهرست بلند بالاي تيم ملي داشتيم اما جالب است بدانيد اين بازيکن حتي در يک جلسه تمريني تيم ملي هم فرصت شرکت پيدا نکرد.
    به اعتقاد وي تنها راهکار بلند مدت مسوولان فدراسيون براي تغيير نسل در فوتبال ملي کشور اين است که بايد حلقه دعوت شدگان به تيم ملي را گسترش داد.
    به گفته وي مسوولان تيم ملي براي اينکه بتوانند شناخت بيشتري نسبت به بازيکنان مستعد فوتبال ايران پيدا کنند بايد بر اساس يک برنامه مدون و بلند مدت هفته اي 20 يا 30 نفر را به اردو دعوت و از نزديک کار آنها را زير نظر بگيرند تا بازيکني از فهرست جا نيفتد.
    سرمربي تيم فوتبال فولادخوزستان در ادامه به فهرست هاي سرمربيان تيم ملي در چند ساله اخير اشاره کرد و اظهار داشت:اين ترکيب و اسامي دعوت شدگان هميشگي به اردو هاي تيم ملي چندين سال است که تکرار مي شود گويا فوتبال ما طي اين سال ها هيچ زايشي نداشته است و نمي توان بازيکن مستعدي را کشف کرد.
    وي درخصوص گلايه برخي از بازيکنان اين تيم که در فهرست تيم ملي قرار نگرفته اند نيز گفت: به بازيکنانم حق مي دهم که انتقاد کنند اما در مجموع به کادر فني تيم ملي و انتخاب هاي آنان احترام مي گذارم و از بازيکنانم نيز مي خواهم که به تصميمات گرفته شده احترام گذارند.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

6. 2 کاربر از پست مفید David7 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

foolad

جلالی: به تشخيص کی روش احترام مي گذارم.

سرمربي فولاد خوزستان گفت: به تشخيص كادر فني تيم ملي احترام مي گذارم اما انتظار دارم كادر فني تيم ملي براي تيم من نيز وقت بگذارد.

مجيد جلالي در گفتگو با ایرنا گفت: بايد بپذيريم که تيم ملي دچار يك سري چالش شده و بايد براي رفع اين چالش ها و مشكلات ، به فدراسيون فوتبال كمك كنيم.

وي تاكيد كرد: هدف تمامي مربيان شاغل در ليگ برتر ، كمك به تيم ملي است و بدون هيچ چشم داشتي تمامي تجربيات خود را در صورت لزوم و درخواست مسوولان فدراسيون ، در اختيار آنان خواهند گذاشت.

به اعتقاد مجید جلالی ، تنها راهكار بلندمدت مسوولان فدراسيون براي تغيير نسل در فوتبال ملي كشور اين است كه حلقه دعوت شدگان به تيم ملي را گسترش دهند.

به گفته وي ، مسوولان تيم ملي براي اينكه بتوانند شناخت بيشتري نسبت به بازيكنان مستعد فوتبال ايران پيدا كنند ، بايد بر اساس يك برنامه مدون و بلندمدت هفته اي 20 يا 30 نفر را به اردو دعوت و از نزديك كار آنها را زير نظر بگيرند تا بازيكني از فهرست جا نيفتد.

سرمربي فولاد خوزستان كه تيمش هيچ نماينده اي در تيم ملي ندارد ، در اين باره نيز گفت: به تشخيص كادر فني تيم ملي احترام مي گذارم اما همانند ساير مربيان ليگ برتري ، انتظار دارم كادر فني تيم ملي به اندازه اي كه براي تيم هاي سرشناس و پرطرفدار وقت مي گذارد ، براي تيم من نيز وقت بگذارد.

جلالي در اين خصوص به فهرست 45 نفره بازیکنان تيم ملي اشاره كرد و افزود: پس از مدتها ، مهرداد جماعتي را به عنوان يك نماينده در فهرست بلند بالاي تيم ملي داشتيم اما جالب است که اين بازيكن حتي در يك جلسه تمريني تيم ملي هم فرصت حضور پيدا نكرد.

وي در خصوص گلايه برخي از بازيكنان اين تيم كه در فهرست تيم ملي قرار نگرفته اند نيز گفت: به بازيكنانم حق مي دهم انتقاد كنند اما در مجموع ، به كادر فني تيم ملي و انتخاب هاي آنان احترام مي گذارم و از بازيكنانم هم مي خواهم به تصميمات گرفته شده احترام بگذارند.

8. 2 کاربر از پست مفید David7 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    فوروارد
    مربی مورد علاقه
    تیتو ویلانووا
    بازیکن محبوب
    مسي-دل پيرو-سلطان باتیستوتا
    اسم واقعی شما
    همون کاربر

BrazilPersepolisBarcelona

تشکر ها
    235
    تشکر شده 1,560 در 631 پست

foolad

مجيد جلالي: بزرگترين رقيب فوتبال ايران خودش است

مجيد جلالي مي‌گويد مسائل حاشيه‌اي بزرگترين چالشي است كه فوتبال ما با آن روبرو است و وقتي يك مدير مجبور باشد تمام زمان خود را به جمع كردن اين حاشيه‌ها اختصاص دهد، ديگر فرصتي براي انجام كارهاي اساسي باقي نمي ماند.
    كارشناس فوتبال درباره علل تداوم ناكامي فوتبال ايران اظهار كرد: بايد توجه داشت كه مديران باشگاه‌هاي ما هر روز بخش زيادي از وقت خود را صرف دور كردن حاشيه‌ها از تيم خود مي‌كنند و تازه همان كساني كه اين حاشيه ها را به وجود مي‌آورند، پس از ناكامي آن تيم، مدير عامل را مورد انتقاد قرار مي‌دهند و مي‌گويند كه مدير نيستي و نمي تواني باشگاه را اداره كني.
    وي ادامه داد: فوتبال ما در حال حاضر دچار چالشي است كه بزرگ‌ترين رقيبش خودش است و اين رقيب در واقع همان مسايل حاشيه‌اي است كه بايد براي آن‌ها فكري كرد. يا بايد اين مسايل حاشيه‌اي را كم كرد يا اين كه به آن اهميت نداد. بعضي‌ وقت‌ها آنقدر مسايل حاشيه‌اي زياد است كه اساس كار فوتبال ما را تحت تاثير خود قرار مي‌دهد. بنابراين اين بحث در حال حاضر يك معضل بزرگ براي مديران فوتبال ما است. متاسفانه مديران باشگاه‌هاي ما هر روز كه سر كار مي‌آيند يا بايد جواب جوسازي‌ها و حاشيه‌ها را بدهند يا پاسخگوي پرخاشگري‌ها باشند.
    جلالي با اشاره به اين كه يكي از دلايل ديگر وجود حاشيه‌هاي فراوان در فوتبال ما اين است كه كميته انضباطي فقط به موارد بي‌انضباطي رسيدگي مي‌كند، گفت: متاسفانه كميته انضباطي مجبور است كه فقط به موارد بي‌انضباطي رسيدگي كند و دليل آن هم اين است كه بي‌انضباطي‌ها زياد است. درست است كه كميته انضباطي بايد در اين بخش كار كند، اما در قسمت انضباطي هم بايد فعاليت داشته باشد، اما آنقدر مسايل حاشيه‌اي زياد است كه آن‌ها فقط وقت رسيدن به بي انضباطي‌ها را دارند.
    وي افزود: خود من در فولاد وقتي در آغاز روز جديد مي خواهم كارهايم را انجام دهم، با سيلي از حاشيه‌ها روبرو مي‌شوم. البته ما در باشگاه‌مان خيلي تلاش مي‌كنيم كه از اين مسايل به دور باشيم و كمتر به هر چيزي دامن بزنيم، اما هر روز با مشكلات پيش‌بيني نشده‌اي مواجه هستم كه مجبورم براي آن راهكار پيدا كنم و وقت بگذارم. در حالي كه چند روز بعد متوجه مي‌شوم كه از يك مساله مهم فني غافل شده‌ام و تنها توانسته‌ام آن حاشيه‌ها را از خود دور كنم. بايد براي اين موضوع فكري اساسي كرد.
    سرمربي فولاد درباره اشتباهي كه اين بار در باشگاه سپاهان تكرار شد و باعث حذف اين تيم و تداوم ناكامي‌هاي فوتبال ملي شد، گفت: همان طور كه گفتم اگر شما هم يك روز وقتي سر كار مي‌آييد با انبوهي از مسايل حاشيه‌اي روبرو شويد، تمركز خود را از دست مي‌دهيد و نمي‌توانيد آن طور كه بايد و شايد به كارهاي اصلي خود رسيدگي كنيد، به اعتقاد من مشكلاتي كه براي فوتبال ايران پيش مي‌آيد ناشي از جو متشنج و فوق العاده‌ پر حاشيه‌اي است كه در حال حاضر به وجود آمده است. اين فضا بايد به گونه‌اي مديريت شود. براي شما مثالي مي‌زنم. من به عنوان يك مربي بايد قبل از يك بازي به نشست مطبوعاتي بروم و بعد از بازي هم همين طور. اما من در طول هفته قبل از آن بازي به طور متوسط در هر روز بايد جواب 70 تماس تلفني را بدهم كه از رسانه‌هاي مختلف با من تماس مي‌گيرند و نظرم را راجع به بازي آينده يا بازي قبل مي‌پرسند. اين موضوعي است كه بايد مديريت شود. هنگامي كه من كنفرانس مطبوعاتي دارم و موظفم در آن شركت كنم، چه لزومي دارد در طول هفته راجع به آن بازي توضيح دهم. ما خودمان را گير انداخته‌ايم. اين كه اشتباه تيم ملي اميد درس عبرت نمي‌شود، علت‌هايي دارد. اين ناكامي‌ها زماني براي ما درس عبرت مي‌شود كه همه ما تا جايي كه ممكن است تلاش كنيم موضوعات حاشيه‌اي كم شود. در آن صورت مي‌توانيم اميدوار باشيم كه مديران ما كارهاي خودشان را بكنند و رسانه‌ها هم به رسالت اصلي خودشان بپردازند و فضاي فوتبال، فضاي پيشرفت شود. فضاي كنوني فضاي پيشرفت نيست و در واقع بيشتر به فضاي متشنجي مي‌ماند كه همه مي‌خواهند گليم خود را از آب بيرون بكشند.
    جلالي همچنين درباره ناكامي فوتبال ايران در چند سال گذشته كه پس از صعود تيم ملي به جام جهاني 2006 ، ديگر موفقيت بزرگي براي فوتبال ملي به دست نيامده، گفت: همين موضوع هم دلايل خاص خود را دارد. شما ببينيد زماني كه سپاهان قهرمان ليگ مي‌شود ما مي‌آييم ده‌ها اما و اگر روي اين قهرماني مي‌گذاريم و مي‌گوييم حالا سپاهان كه هنر نكرده. بعد زماني كه سپاهان خود را از اشكالاتي كه از آن مي‌گرفته‌اند فاصله مي‌دهد، ناگهان همه عليه اين تيم مي‌شوند و مي‌گويند كه آقا سپاهان را نابود كرديد. مساله اين است كه ما خودمان نمي‌دانيم كه از فوتبال چه مي‌خواهيم. تيمي كه موفق مي‌شود را مي‌زنيم و تيمي كه موفق نمي‌شود را هم مي‌زنيم.
    مجيد جلالي با بيان اين كه روحيه سازگاري ديگر از جامعه ما رفته است، گفت: همه مي‌خواهند سر ناسازگاري بگذارند و انتقاد كنند و منفي عمل كنند، در حالي كه اين اصلا خوب نيست. هر كسي كه در فوتبال آدم موفقي مي‌شود، ده‌ها موضوع منفي را به او نسبت مي‌دهيم و اصلا اين موضوع يك كار عادي شده است. بايد بنشينيم بهتر از قبل فكر كنيم و ببينيم كه آيا ما قدر فدراسيون‌هايي كه در زمان آن‌ها تيم ملي ما به جام جهاني صعود كرد را دانستيم؟ بايد ببينيم كه ما با آن فدراسيون‌ها چه كرده‌ايم؟ متاسفانه ما بدترين نوع برخورد را با آن فدراسيون‌ها كرديم.
    كارشناس فوتبال درباره انتقادهايي كه پيرامون حضور افراد غير ورزشي در فوتبال از جمله در هيات مديره دو باشگاه استقلال و پرسپوليس مي‌شود و تاثير آن بر ادامه ناكامي‌هاي فوتبال ايران گفت: حضور دولتي‌ها در فوتبال اتفاق تازه‌اي نيست. قبل از انقلاب هم مديران فوتبال ما دولتي بودند. فوتبال ما در بدنه خود هيچ وقت نتوانسته خصوصي باشد. در واقع راه‌هاي خصوصي شدن در فوتبال ما وجود ندارد. به دليل موضوعات سياسي، اجتماعي و امنيتي كه وجود دارد اين اتفاق تاكنون رخ نداده است و به خاطر همين دلايل فوتبال ما هيچ وقت در اختيار خودش قرار نمي‌گيرد. بايد اين ضعف را بپذيريم و با توجه به اين موضوع فوتبال‌مان را اداره كنيم. غير ممكن است كه فوتبال ما بدون دولت اداره شود.
    وي ادامه داد: فوتبال ما زماني مي‌تواند خصوصي باشد كه 70 شبكه تلويزيوني خصوصي وجود داشته باشد. آن وقت شما حق داريد كه حق پخش بازي‌هايتان را به مزايده بگذاريد و آنقدر سازمان‌هاي تبليغاتي وجود داشته باشد كه براي گرفتن تبليغات روي پيراهن تيم‌ها صف بكشند. همه اينها عواملي است كه به هم ارتباط دارند. وقتي اينها در كشور ما وجود ندارد، شما بايد بپذيريد كه فوتبال دولتي بماند و اين موضوع هم چيزي نيست كه به سليقه من و شما باشد، بلكه سياستي است كه از قبل از انقلاب هميشه وجود داشته است.
    وي در پاسخ به اين سوال كه به نظر مي‌رسد با قانون اخير مجلس كه ديگر دولت ديگر نبايد در فوتبال هزينه كند، همه باشگاه‌ها دچار مشكل شده‌اند، گفت: درست است اما در حال حاضر هم باشگاه‌ها اگر پولي دارند آن را از دولت مي‌گيرند، منتهي سازماندهي كار كمي تغيير كرده است اما هنوز همان كارخانه‌هايي كه تحت سيطره دولت هستند به باشگاه‌ها پول مي‌دهند. اگر دولت هزينه فوتبال را ندهد در كشور ما قوانين سخت‌تري وجود ندارد كه فوتبال‌مان بتواند خودش را اداره كند. مگر باشگاه‌هاي خصوصي در چند سال گذشته به ليگ ما وارد نشدند؟ اگر اين قوانين به خصوصي شدن كمك مي‌كند پس چرا باشگاه‌هاي خصوصي زودتر از همه زمين خوردند؟ پس اين قوانين طوري نيست كه به بحث خصوصي شدن كمك كند و فقط به گونه‌اي است كه خود را با خواسته‌هاي AFC و فيفا تطبيق دهد.

زانو نمیزنم ...حتی اگر سقف آسمان،کوتاه تر از قد من باشد

10. 2 کاربر از پست مفید yasin04 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

foolad

غیبت مجید جلالی در نشست مربیان با کی روش

سرمربی فولاد در جلسه هم اندیشی مربیان لیگ برتری با کارلوس کی‌روش حضور نیافت.

مجید جلالی در گفتگو با مهر ، در این زمینه گفت: چهارشنبه شب برای تماشای دیدار دوستانه تیم ملی مقابل فلسطین به ورزشگاه آزادی رفتم اما روز پنجشنبه به علت اینکه در دعوتنامه فدراسیون فوتبال تاریخ جلسه هم اندیشی مربیان لیگ برتری با کارلوس کی‌روش جابجا نوشته شده بود ، نتوانستم حضور پیدا کنم.

وی با اشاره به اینکه پیش از پایان دیدار دوستانه تیم‌های ملی فوتبال ایران و فلسطین ورزشگاه آزادی را ترک کرده است افزود: در مورد بازی تیم ملی نظری ندارم.

جلالی در عین حال خاطرنشان کرد: اگر نقطه نظر فنی در مورد این بازی داشته باشم ، آن را با کارلوس کی‌روش در میان می گذارم.

گفتنی است جلسه هم اندیشی کارلوس کی‌‍روش و دیگر اعضای کادر فنی تیم ملی با مربیان لیگ برتری ، صبح پنجشنبه با حضور تنها هفت مربی در سالن کنفرانس آکادمی ملی فوتبال برگزار شد.

منصور ابراهيم ‌زاده ، پرويز مظلومي ،‌ حسين فركي ، علي اصغر كلانتري ، عبدالله ويسي ، امیر قلعه نویی و فرهاد پورغلامي مربياني بودند كه در اين نشست حاضر شدند.

12. 2 کاربر از پست مفید David7 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

foolad

فولادی ها هفته نیروی انتظامی را تبریک گفتند.

مسئولان باشگاه فولاد در ملاقات با فرمانده نیروی انتظامی خوزستان ، هفته نیروی انتظامی را تبریک گفتند.

به گزارش سایت رسمی باشگاه فولاد خوزستان ، به مناسبت هفته نیروی انتظامی و به منظور تجلیل از زحمات و رشادت های نیروی انتظامی ، مدیرعامل و مسئولان باشگاه فولاد با سردار اسحاقی فرمانده محترم نیروی انتظامی استان خوزستان ملاقات کرده و این هفته را به ایشان و پرسنل زحمتکش این نیرو تبریک گفتند.

مجید جلالی سرمربی تیم فولاد خوزستان ، محمدحسین ابن قاسم سرپرست این تیم ، حاج خضر معاون امور مالی و اداری ، احرام باف زاده مدیر روابط عمومی و همچنین پورهاشمی مسئول انتظامی باشگاه ، سیف الله دهکردی مدیرعامل باشگاه فولاد را در این نشست صمیمی همراهی می کردند.

اخبار تکمیلی در این زمینه ، متعاقبا" اعلام می گردد.

گفتنی است روابط عمومی باشگاه فولاد چهارشنبه گذشته نیز پیش از دیدار دوستانه تیم فولاد خوزستان با منتخب نیروی انتظامی استان ، با اهدای شاخه های گل و نصب بنر در ورزشگاه از زحمات پرسنل زحمتکش نیروی انتظامی خوزستان تقدیر کرده بود.

14. 2 کاربر از پست مفید David7 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

foolad

تمرینات فولاد برای دیدار با داماش از سر گرفته شد .

تمرینات فولاد خوزستان پس از دو روز تعطیلی ، از عصر شنبه در اهواز از سر گرفته شد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه فولاد خوزستان ، کادر فنی فولاد روزهای پنجشنبه و جمعه گذشته را به بازیکنان و مربیان این تیم استراحت داده بود تا فولادی ها با روحیه بهتری به تمرینات بازگردند.

بر این اساس ، تمرینات فولاد برای دیدار با داماش گیلان مجددا" از عصر شنبه در ورزشگاه اختصاصی فولاد در اهواز آغاز شد و تا زمان عزیمت تیم به رشت ادامه می یابد.

فولادی ها روز چهارشنبه بیستم مهرماه با پروازی مستقیم راهی رشت می شوند تا خود را آماده رویارویی با داماش گیلان در هفته دهم رقابت های لیگ برتر کنند.

این دیدار ، ساعت 16:00 جمعه در ورزشگاه شهید عضدی رشت برگزار می گردد.

این در حالی است که امید خورج به دلیل مصدومیت و سامال سعید به دلیل حضور در اردوی تیم ملی فوتبال عراق ، در تمرین روز شنبه فولاد خوزستان حضور نداشتند.

16. 2 کاربر از پست مفید David7 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

foolad

هواداران فولاد برای حمایت از تیم ملی به تهران می روند.

گروه کثیری از هواداران فولاد برای حمایت از تیم ملی راهی تهران می شوند.
    به گزارش سایت رسمی باشگاه فولاد خوزستان ، تیم ملی فوتبال کشورمان عصر سه شنبه در ورزشگاه آزادی تهران در دیداری حساس از مرحله مقدماتی جام جهانی به مصاف بحرین می رود.
    این بازی برای هر دو تیم از حساسیت زیادی برخوردار است و با توجه به میزبانی تیم کشورمان ، لزوم حمایت همه جانبه از ملی پوشان قدرتمند ایران به خوبی مشخص است.
    در این راستا و به درخواست مسئول واحد فرهنگی سازمان لیگ و موافقت مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان ، گروهی از هواداران خونگرم و پرشور فولاد برای تشویق ملی پوشان و حمایت از آنها عازم تهران می شوند.
    ساسان سیاح طاهری مدیر کانون هواداران فولاد خوزستان ، با بیان این مطلب گفت: باشگاه فولاد همواره از حامیان اصلی تیم های ملی بوده و این بار نیز به مانند گذشته ، حضور پر رنگی در دیدار با بحرین خواهد داشت.
    طاهری در این زمینه توضیح داد: هواداران فولاد دوشنبه شب با چند دستگاه اتوبوس از اهواز عازم تهران می شوند تا عصر سه شنبه در ورزشگاه آزادی حضور یافته و همگام با سایر هواداران ، این تیم را در راه صعود به جام جهانی یاری کنند.
    وی افزود: تمام هماهنگی های لازم برای این سفر توسط کانون هواداران باشگاه فولاد خوزستان انجام شده و همکاران من ، این کاروان را در تمام طول سفر همراهی خواهند کرد.
    سیاح طاهری همچنین گفت: لیدر رسمی تیم های ملی و خود من نیز همگام با این عزیزان در ورزشگاه آزادی حضور یافته و از تیم ملی فوتبال کشورمان حمایت خواهیم کرد.
    گفتنی است کاروان هواداران فولاد خوزستان سه شنبه شب و پس از دیدار با بحرین ، تهران را ترک گفته و به اهواز مراجعت می نماید.

18. 2 کاربر از پست مفید David7 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

foolad

فولادمردان ظهر چهارشنبه عازم رشت می شوند.

تیم فولاد خوزستان ظهر چهارشنبه برای دیدار با داماش گیلان عازم رشت می شود.
    به گزارش سایت رسمی باشگاه فولاد خوزستان ، کاروان فولاد ساعت 10:45 چهارشنبه بیستم مهرماه فرودگاه اهواز را با پروازی مستقیم به مقصد رشت ترک می کند تا مراحل آماده سازی خود برای دیدار با تیم داماش را در این شهر دنبال کند.
    بر اساس برنامه ریزی انجام شده ، فولادمردان پس از ورود به رشت راهی هتل پردیس می شوند و بعد از صرف ناهار و استراحتی کوتاه ، تمرینی یک ساعته را در یکی از زمین های چمن رشت برگزار خواهند کرد.
    دومین جلسه تمرین فولادی ها نیز عصر پنجشنبه انجام می شود تا بازیکنان این تیم از همه نظر آماده رویارویی با داماش گیلان در هفته دهم مسابقات لیگ برتر فوتبال کشور شوند.
    دیدار با داماش ساعت 16:00 جمعه هفته جاری در ورزشگاه شهید عضدی رشت برگزار می شود و کاروان فولاد بلافاصله پس از بازی راهی فرودگاه رشت می شود تا با پرواز ساعت 20:50 به اهواز بازگردد و مراحل آماده سازی خود برای دیدار با مس کرمان را آغاز نماید.

20. 2 کاربر از پست مفید David7 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

foolad

فولاد پر افتخارترین باشگاه کشور در رده های پایه

باشگاه فولاد خوزستان تنها باشگاهی در کشور است که امسال در تمامی رده های پایه صاحب عنوان شد.
    به گزارش سایت رسمی باشگاه فولاد خوزستان ، توجه به رده های پایه و بازیکنانی که آینده فوتبال استان و کشور را رقم می زنند همواره از اهداف و سیاست های کلان باشگاه فولاد بوده و عناوین زیادی که در طی سال های اخیر به دست آمده و بازیکنان فراوانی که به تیم های ملی مختلف کشور تحویل داده شده اند گواه این موضوع است.
    اقدامات ارزنده باشگاه فولاد باعث کسب افتخارات فراوانی در فصل گذشته شد و هر چهار تیم رده های پایه باشگاه یعنی تیم های امید ، جوانان ، نوجوانان و نونهالان فولاد موفق به حضور در جمع چهار تیم برتر مسابقات لیگ برتر فوتبال کشور در رده مربوط به خود شدند.
    نونهالان فولاد قهرمان کشور شدند ، نوجوانان فولاد عنوان نایب قهرمانی را از آن خود کردند و تیم های امید و جوانان فولاد خوزستان نیز به مقام سومی مسابقات لیگ برتر کشور دست یافتند.
    بر این اساس ، باشگاه فولاد خوزستان تنها باشگاهی در کشور بود که در هر چهار رده سنی روی سکو رفت و علاوه بر آن ، بیشترین تعداد بازیکن را نیز به تیم های ملی مختلف کشور تحویل داد.
    برای اطلاع از عملکرد باشگاه فولاد در زمینه تیم های پایه ، نگاهی اجمالی به عملکرد این تیم ها می اندازیم.

نونهالان فولاد بر بلندای لیگ برتر

رقابت های لیگ برتر نونهالان ، از بهمن ماه گذشته در دو گروه هفت تیمی آغاز شد و نونهالان فولاد خوزستان در گروه اول در کنار تیم های ذوب آهن اصفهان ، سپاهان اصفهان ، مس کرمان ، متین بابل ، پرسپولیس دره شهر و منتظران بندر امام قرار داشتند.
    پس از برگزاری دوازده هفته در مرحله گروهی ، تیم های ذوب آهن اصفهان و فولاد خوزستان به عنوان تیم های اول و دوم گروه راهی دور نیمه نهایی شدند و تیم های کیمیا رشد آق قلا و پدیده ساری نیز از گروه دوم به این مرحله صعود کردند.
    در حالی که انتظار می رفت مرحله نهایی اندک زمانی پس از پایان مرحله گروهی انجام شود ، عملا" اینگونه نشد و به دلیل اعتراض چند تیم به بازیکنان تیم های مقابل و همچنین مسایل انضباطی ، این مرحله در موعد مقرر برگزار نشد و فدراسیون فوتبال بالاخره در مهرماه رای نهایی را صادر و مقرر کرد مرحله پایانی مسابقات در اصفهان و با حضور چهار تیم برتر دو گروه برگزار شود.
    بدین ترتیب ، در مرحله نیمه نهایی تیم نونهالان فولاد خوزستان به دیدار کیمیا رشد آق قلا رفت که در دیداری تماشایی و جذاب به برتری پرگل 2-8 دست یافت و با اقتدار راهی فینال شد تا با ذوب آهن اصفهان که تیم پدیده ساری را با هشت گل در هم کوبیده بود روبرو شود.
    در بازی فینال که در ورزشگاه ملت اصفهان برگزار شد ، شاهد اوج درخشش تیم قدرتمند نونهالان فولاد خوزستان بودیم.
    نونهالان فولاد در این بازی بسیار عالی ظاهر شدند و ضمن کسب برتری پرگل 2-6 در برابر ذوب آهن اصفهان ، با اقتدار بر سکوی قهرمانی مسابقات لیگ برتر نونهالان کشور ایستادند.
    این در حالی بود که فولادی ها فصل گذشته نیز به فینال این پیکارها راه یافته بودند ولی متاسفانه موفق به کسب عنوان قهرمانی نشده و به نایب قهرمانی بسنده کرده بودند اما در این فصل جبران کردند و با شایستگی ، جام قهرمانی را بالای سر بردند.
    نونهالان فولاد خوزستان در مجموع 14 مسابقه در این فصل انجام دادند که حاصل آن نه برد ، سه تساوی و دو باخت بود.

بازیکنان تیم نونهالان فولاد خوزستان

علیرضا سیدمحمودی ، دانیال محمدی ، محمد امین عباسی ، مرتضی حزباوی ، سجاد عچرش ، افشین گراوند ، رضا رشیدی ، ارسلان نصیری نیا ، حسن احمدی ، بهنام شاپوری ، مهرداد پور ابوالقاسم ، محمد احمدی ، امیر ماندنی زاده ، علیرضا آلبوغبیش ، توفیق جامعی ، مهرداد مقصودی ، مهدی سویلمی ، حمید انصاری ، یاسر سیلاوی ، دانیال مومنی ، کریم بریهی ، حسین ذهبی ، سجاد خضیراوی ، نیما کوچی ، دانیال لرکی

کادر فنی و اجرایی تیم نونهالان فولاد خوزستان

حمید نادریان فر (سرمربی) ، کاظم سویلمی (سرپرست) ، عباس یونسی (مربی) ، حمود حزبازاده (مربی) ، سجاد مهدی پور (مربی) ، قاسم زرگانی (پزشکیار) ، یاسین حویزی (تدارکات)

نوجوانان فولاد در فینال لیگ برتر

مسابقات لیگ برتر نوجوانان نیز از بهمن ماه گذشته در دو گروه هفت تیمی آغاز شد و نوجوانان فولاد خوزستان در گروه دوم در کنار تیم های سپاهان اصفهان ، مس کرمان ، برق شیراز ، شهرداری اندیمشک ، داماش گیلان و تراکتورسازی تبریز قرار داشتند.
    پس از برگزاری دوازده هفته در مرحله گروهی ، تیم فولاد خوزستان با قاطعیت و با فاصله چهار امتیازی نسبت به تیم دوم گروه یعنی سپاهان اصفهان ، راهی دور نیمه نهایی شد.
    از گروه اول مسابقات نیز تیم های ذوب آهن اصفهان و صنعت نفت آبادان با قرار گرفتن در رده های اول و دوم گروه ، جواز حضور در مرحله نیمه نهایی را به دست آوردند.
    بدین ترتیب ، در مرحله نیمه نهایی تیم نوجوانان فولاد خوزستان در دو بازی رفت و برگشت به دیدار تیم هم استانی خود صنعت نفت آبادان رفت که با کسب برتری جالب 4-7 در مجموع این دو دیدار ، صعود خود به بازی پایانی را جشن گرفت.
    در دیگر بازی این مرحله نیز تیم نوجوانان سپاهان اصفهان با کسب برتری 3-6 در مقابل همشهری خود ذوب آهن اصفهان ، حریف فولاد خوزستان در بازی فینال شد.
    دیدار پایانی این دوره از رقابت های لیگ برتر نوجوانان کشور تیرماه سال جاری در کمپ تیم های ملی در تهران برگزار شد و تیم نوجوانان فولاد خوزستان علیرغم شایستگی و ارایه یک بازی عالی در برابر سپاهان ، تن به شکست 1-2 داد و موفق به تکرار عنوان قهرمانی خود نشد.
    این در حالی بود که سپاهانی ها در ترکیب خود از بازیکنی غیرمجاز استفاده کردند که با شکایت باشگاه فولاد خوزستان ، فدراسیون فوتبال رای به محرومیت و جریمه نقدی این بازیکن خاطی داد اما حاضر به برگرداندن نتیجه بازی پایانی به سود فولاد نشد!
    تیم نوجوانان صنعت نفت آبادان نیز با برتری 1-2 در مقابل ذوب آهن اصفهان ، عنوان سومی این دوره از رقابت ها را از آن خود کرد.
    نوجوانان فولاد خوزستان در مجموع 15 مسابقه در این فصل انجام دادند و به دوازده برد ، یک تساوی و دو باخت دست یافتند ضمن اینکه رضا کرملاچعب ماشین گلزنی ملی پوش این تیم نیز با بیست گل زده به عنوان آقای گل مسابقات لیگ برتر نوجوانان کشور دست یافت.

بازیکنان تیم نوجوانان فولاد خوزستان

ضیا عبدالخانی ، امیر ارسلان جامعی ، امیرحسین اژدری زاده ، علی هزامی ، فرزاد ترکی زاده ، علی حسنی ، قدرت طاهری ثابت ، ایمان عبیدی پور ، عباس مقدماوی راد ، میلاد معاوی ، محمدعلی قربانی ، ابوالحسن عباسی ، محمد یاسینی ، شاهین عباسیان ، ایوب شراکی ، حامد جاریوندی ، محمدرضا شیرزادی ، کمیل حق زاده ، ماجد گنیوری ، رضا کرملاچعب ، عرفان وجدانی ، نادر زارع زاده ، محمد بهداروند

کادر فنی و اجرایی تیم نوجوانان فولاد خوزستان

ناصر چال اشتری (سرمربی) ، محمود صالحی (سرپرست) ، موسی سواری (مربی) ، علی اسکندری (مربی) ، حمید باوی (مربی) ، محمد امینی خواه (پزشکیار) ، عبدالله سلطانی (تدارکات)

امید فولاد در رده سوم لیگ برتر

پیکارهای لیگ برتر امیدهای کشور از دی ماه گذشته در دو گروه آغاز شد و تیم امید فولاد خوزستان در گروه دوم در کنار تیم های ذوب آهن اصفهان ، مس رفسنجان ، برق شیراز ، شهرداری گچساران ، صنعت نفت آبادان ، ملوان انزلی و نساجی قائم شهر قرار داشت.
    پس از برگزاری چهارده هفته در مرحله گروهی ، تیم فولاد خوزستان با قاطعیت و به همراه دیگر تیم خوزستانی حاضر در گروه یعنی صنعت نفت آبادان راهی دور نیمه نهایی شد.
    از گروه اول مسابقات نیز تیم های سپاهان اصفهان و نفت اهواز با قرار گرفتن در رده های اول و دوم گروه ، جواز حضور در مرحله نیمه پایانی را به دست آوردند.
    در مرحله نیمه نهایی ، تیم امید فولاد خوزستان به دیدار همشهری خود نفت اهواز رفت که در بازی رفت در زمین حریف به تساوی 1-1 رسید اما متاسفانه در بازی برگشت موفق به حفظ برتری اولیه 0-2 خود نشد و با تساوی 2-2 و به دلیل قانون گل خورده بیشتر در زمین خودی ، از صعود به دیدار نهایی بازماند و به دیدار رده بندی رفت تا بار دیگر در مقابل صنعت نفت آبادان که در مرحله نیمه نهایی مغلوب سپاهان شده بود قرار گیرد.
    تیم امید فولاد خوزستان در دیدار رده بندی که در محل کمپ تیم های ملی در تهران برگزار شد ، نمایش خوبی ارایه داد و با شکست 1-2 زردپوشان آبادانی عنوان سومی مسابقات را با شایستگی به دست آورد ضمن اینکه ساسان انصاری مهاجم ارزشمند و گلزن خود را نیز با دوازده گل زده به عنوان آقای گل مسابقات معرفی کرد.
    دیدار پایانی این دوره از رقابت های لیگ برتر امیدهای کشور نیز با برتری نفت اهواز به پایان رسید و سپاهانی ها دوم شدند.
    امیدهای فولاد در مجموع 17 مسابقه انجام دادند که حاصل آن ده برد ، سه تساوی و چهار باخت بود.

بازیکنان تیم امید فولاد خوزستان

پدرام یزدانی ، عرفان احمدی ، فرشاد علیپور ، سروش سعیدی ، میثم هاشمی ، مهربان عیسی پوران ، فرجاد خنیفر ، شاکر کریمی ، وحید مرادی ، رسول سواعدی ، هانی جعفری ، کوشا بختیاری زاده ، عمار میرزا ، ادریس کوچکی ، احمد علیرضایی ، مهدی زبیدی ، عبدالله ممبینی ، علی حیدری ، سعید قدمی ، رضا قیالی ، علی خیال ، ساسان انصاری ، علی فرجی

کادر فنی و اجرایی تیم امید فولاد خوزستان

سیدکورش موسوی (سرمربی) ، مطیر میاحی (سرپرست) ، ناصر محمدیان (مربی) ، سیدسیروس نعمتی نژاد (مربی) ، یعقوب فرسیات (مربی) ، سیدثامر نعمتی نژاد (پزشکیار) ، عربعلی مظفری (تدارکات)

جوانان فولاد در رده سوم لیگ برتر

مسابقات لیگ برتر جوانان نیز از اوخر دی ماه گذشته در دو گروه هفت تیمی آغاز شد و تیم جوانان فولاد خوزستان در گروه دوم در کنار تیم های ذوب آهن اصفهان ، مس کرمان ، داماش گیلان ، پتوی لاله اصفهان ، شموشک نوشهر و ولایت اهواز قرار داشت.
    پس از برگزاری دوازده هفته در مرحله گروهی این رقابت ها ، تیم فولاد خوزستان با فاصله ای چهار امتیازی نسبت به مس کرمان به عنوان تیم اول گروه راهی دور نیمه نهایی شد و تیم های سپاهان اصفهان و استقلال اهواز نیز از گروه دوم به این مرحله صعود کردند.
    بر این اساس ، تیم فولاد خوزستان در مرحله نیمه نهایی به دیدار همشهری خود استقلال اهواز رفت که متاسفانه به نتایج خوبی نرسید و در هر دو بازی رفت و برگشت مغلوب این تیم شد و از راهیابی به بازی پایانی بازماند.
    بدین ترتیب ، تیم جوانان فولاد خوزستان حریف تیم بازنده دیگر دیدار مرحله نیمه نهایی یعنی مس کرمان شد که خوشبختانه با کسب برتری در ضیافت ضربات پنالتی ، عنوان سومی مسابقات را از آن خود کرد.
    در بازی فینال هم تیم استقلال اهواز در ضربات پنالتی سپاهان اصفهان را مغلوب کرد و قهرمانی لیگ برتر جوانان کشور را برای استان خوزستان به ارمغان آورد.
    تیم جوانان فولاد در مجموع 15 مسابقه در این فصل انجام داد که حاصل آن هشت برد ، سه تساوی و چهار باخت بود ضمن اینکه علی مجدم با پنج گل زده بهترین گلزن تیم خود شد.

بازیکنان تیم جوانان فولاد خوزستان

علی اکبر آهکی ، میلاد همایونی ، محمد لرستانی ، خلف عموری ، احسان کیانی ، مرتضی ناصریان ، امیر رضا رشیدی پور ، جابر یوسفی ، مرتضی زهراوی زاده ، علی شکوهی نسب ، فریدون زبیدانی ، امیر اشکان خنجری ، علی مجدم ، سروش پورذهراب ، علی سینا ربانی ، سید احمد زر ، محمدرضا کلاهی ، ولید مشاعی زاده ، یوسف وکیا ، نیما یحیی پور ، احمد عبدالله زاده ، رضا ایار ، رضا احمدی ، فرشاد جانفزا ، سعید درویشی ، عظیم مقدم

کادر فنی و اجرایی تیم جوانان فولاد خوزستان

محمود جادری (سرمربی) ، کورش حیدری (سرپرست) ، امین سبحانی (مربی) ، امید زاهدی (مربی)، فرشاد بختیاری زاده (مربی) ، منصور جباری (پزشکیار) ، علی عقیلی (تدارکات)

22. 2 کاربر از پست مفید David7 تشکر کرده اند .

صفحه 12 از 38 نخستنخست ... 2101112131422 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)