Design & Developed BY Patira

صفحه 1 از 8 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 78
    مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی - هافبک دفاعی
    مربی مورد علاقه
    فابیو کاپلو ♥ لوچیانو اسپالتی
    بازیکن محبوب
    توتی ♥ دروسی ♥ جیانینی ♥ جرارد
    اسم واقعی شما
    فراز

ItaliaRomaLiverpool

Francesco Totti

تشکر ها
    6,531
    تشکر شده 6,378 در 1,166 پست

Newww تبادل نظر هواداران , اخبار و حواشی داماش گیلان فصل 1390/91

به نام خدا

اخبار و حواشی داماش گیلان فصل 1390/91

هرگونه اخبار از داماش گیلان در این تاپیک قرار می گیرد.

2. 4 کاربر از پست مفید feri71 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دروازه بان
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو_علی دایی
    بازیکن محبوب
    کریم باقری_علی پروین_علیرضا حقیقی
    اسم واقعی شما
    محمدرضا نو

SpainPersepolisRealMadrid

Ali Karimi

تشکر ها
    1,355
    تشکر شده 2,926 در 696 پست

Neww ابوذر رحيمي به تيم فوتبال داماش گيلان پيوست

بازيکن فصل گذشته تيم فوتبال راه آهن شهرري که با مسئولان باشگاه استقلال به توافق نرسيد، قراردادش را با تيم داماش گيلان به ثبت رساند.

این بازیکن چپ پا که در شروع فصل نقل و انتقالات با مسئولان باشگاه استقلال به توافق رسیده بود پس از آنکه مسئولان تیم آبی پوش تهرانی نتوانستند خواسته های مالی اش را تامین کنند راهی گیلان شد و با امیر عابدینی وارد مذاکره شد.
    ابوذر رحیمی پس از صحبت هایی که با مدیرعامل باشگاه داماش داشت به توافق رسید و امروز سه شنبه قراردادش را با تیم فوتبال داماش به امضا رساند. تیم فوتبال داماش گیلان فصل گذشته از رقابتهای لیگ دسته اول به لیگ برتر صعود کرد.

الان 12 شبه از صبحه پای کاریم
    بازم روبه رو شدیم با سفره های خالی
    این حرفا شدن فقط مشتی گفته های عادی
    توهم پری از این همه حفره های مادی
    خیابونا پر از مشتی کاسب پست
    پر از ادمای محتاج کاسه به دست
    پر از آدمای خردمند تحصیل کرده
    که زندگی انتحارو و بهش تحمیل کرده

4. 4 کاربر از پست مفید n_mamali تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دروازه بان
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو_علی دایی
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    محمدرضا نو

Ali Karimi

تشکر ها
    1,355

Post توبيخ و جريمه نقدي براي داماش و پاس همدان

کميته انضباطي باشگاه‌هاي پاس و داماش گيلان را با توبيخ و جريمه نقدي روبه‌رو کرد.

ديدار تيم هاي داماش گيلان و فجر شهيد سپاسي از سري رقابت هاي ليگ دسته اول که در رشت برگزار شد 4 بازيکن تيم داماش گيلان از داور کارت زرد گرفته و 2 بازيکن هم اخراج شدند. بر اين اساس تيم فوق به پرداخت 10 ميليون ريال جريمه نقدي محکوم شد.
    همچنين به دليل توهين تماشاگران به داوران،اين تيم به توبيخ کتبي در پرونده نيز محکوم شد.
    * جريمه نقدي براي پاس همدان
    در ديدار دو تيم استقلال و پاس همدان هم تماشاگران تيم پاس همدان به داور مسابقه توهین کردند که اين تيم به پرداخت 20 ميليون ريال جريمه نقدي محکوم شد.

6. 3 کاربر از پست مفید n_mamali تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی - هافبک دفاعی
    مربی مورد علاقه
    فابیو کاپلو ♥ لوچیانو اسپالتی
    بازیکن محبوب
    توتی ♥ دروسی ♥ جیانینی ♥ جرارد
    اسم واقعی شما
    فراز

ItaliaRomaLiverpool

Francesco Totti

تشکر ها
    6,531
    تشکر شده 6,378 در 1,166 پست

آقايي با داماش قرارداد بست

امير عابديني يكي از فعال‌ترين مديران در بازار نقل‌وانتقالات يك نام ديگر هم به ليست بازيكنان داماش اضافه كرد. نام بازيكن جديد عباس آقايي هافبك اسبق پاس و پرسپوليس تهران است كه دو فصل اخير را در تبريز و در ليگ يك سپري كرده بود.
    آقايي كه در ليگ سوم با پاس و در ليگ هفتم با پرسپوليس قهرمان ليگ برتر شده، سال قبل در تيم گسترش فولاد تبريز عضويت داشت.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

8. 4 کاربر از پست مفید feri71 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دروازه بان
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو_علی دایی
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    محمدرضا نو

Ali Karimi

تشکر ها
    1,355

Bia Inja باشگاه داماش: فقط قرارداد رسمي ملاك حضور در داماش است

اسامي بازيکنان جديد داماش گيلان فقط از طريق سايت رسمي باشگاه اعلام مي شود.

علي احمدي سراواني مدير روابط عمومي باشگاه داماش گيلان گفت: امير عابديني با حوصله و بررسي‌هاي همه جانبه در حال بستن تيمي قوي براي حضوري موفق در ليگ برتر يازدهم است و در اين ميان نيز تعدادي بازيکن جهت مذاکره و گفتگو به ديدار وي رفته و شرايط خود را بازگو مي‌کنند که اين عمل به معني جذب اين نفرات به باشگاه داماش نيست و فقط امضاي قرارداد رسمي با باشگاه ملاک پيوستن بازيکنان به تيم فوتبال داماش گيلان است.
    وي تبليغات گسترده بر روي بعضي از بازيکنان براي حضور در داماش را طرحي از سوي دلالان دانست و افزود: دلالان براي بالابردن قيمت‌ها به اين ترفندها دست مي‌زنند و مردم نبايد به اين حاشيه‌ها و گمانه‌زني‌ها توجه کنند.
    احمدي سراواني ادامه داد: پس از جذب ابوذر رحيمي ، محمد غلامي ، ميلاد زنيدپور و عباس آقايي به عنوان 4 بازيکني که مي‌توانند سهم بسيار زيادي در موفقيت تيم در سال آينده داشته باشند، امير عابديني در تلاش است با بازيکنان ديگري نيز به توافق رسيده که نام اين نفرات نيز پس از عقد قرارداد بطور رسمي از سوي باشگاه اعلام خواهد شد و بقيه اخبار منتشره در جاهاي ديگر فقط گمانه زني است.

10. 3 کاربر از پست مفید n_mamali تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دروازه بان
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو_علی دایی
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    محمدرضا نو

Ali Karimi

تشکر ها
    1,355

Bomb مهدي دينورزاده: داماش به سرنوشت استيل آذين دچار نمي شود

سرمربي تيم فوتبال داماش گيلان با اشاره به اينکه هدفگذاري باشگاه حفظ سهميه تيم در ليگ برتر است گفت: قطعا با درايت مديريت، حمايت تماشاگران و تلاش بازيکنان به سرنوشت استيل آذين دچار نمي شويم.

مهدی دینورزاده در نشست خبری امروز دوشنبه تیم فوتبال داماش ضمن بیان مطلب فوق گفت: زمانیکه نفت مسجدسلیمان را در رشت شکست دادیم، خیال امیر عابدینی برای صعود تیم راحت شد اما خیال من راحت نبود. همان روز طی نشستی که داشتیم ایشان به من گفت در مورد بستن تیم برای حضور در لیگ صحبت کنیم اما از ایشان اجازه گرفتم بعد از قطعی شدن صعود در این خصوص صحبت کنیم.
    وی ادامه داد: پس از اینکه صعودمان به لیگ برتر قطعی شد نام بیش از 30 بازیکن را بر اساس اولویت های خود نوشتیم و 3 هفته از ساعت 9 صبح تا 11 شب روی آنها بحث کردیم. در نهایت به رشت رفتم و تمرینات را شروع کردم و کم کم با اقدامات مناسب امیر عابدینی بازیکنان جدید به نفرات قبلی اضافه شدند و توانستیم در نقاطی که لازم داریم بازیکنان مد نظرمان را جذب کنیم.
    سرمربی تیم فوتبال داماش گیلان ادامه داد: مطمئن باشید تیم ما به وضعیت استیل آذین دچار نمی شود زیرا از حمایت تماشاگران رشتی برخورداریم و همچنین با درایت آقای عابدینی و بازیکنان خوبی که در اختیار داریم می توانیم نتایج مد نظر را کسب کنیم.
    دینور زاده در پاسخ به این سئوال که شما تاکنون تجربه هدایت تیمی در لیگ برتر را نداشته اید و آیا فکر می کنید در این زمینه موفق خواهید شد، اظهار داشت: هر رده که از لیگ برتر پایین تر می رویم کار سخت تر می شود زیرا باید برای صعود پیروز شویم اما در تیم داماش با نظر عابدینی امسال کار راحتی پیش رو داریم چرا که هدف باشگاه بقا در لیگ برتر است و اگر 3-2 بازی نتیجه نگیریم می توانیم آن را جبران کنیم و در نهایت به این هدف برسیم.
    وی در مورد اینکه کار کردن با ستاره ها برایش سخت نیست، تاکید کرد: تمام بازیکنان ما ستاره نیستند و تنها چند ستاره به تیم آمده اند که می توانند با تجربیات خود به سایر بازیکنان کمک کنند که آنان در پایان به ستاره تبدیل شوند ما در تیم داماش بازیکنان خوبی داریم و با انگیزه بالا می توانند در لیگ فصل اینده به موفقیت تیم کمک کنند.
    سرمربی تیم فوتبال داماش گیلان با بیان اینکه طی روزهای آینده یک مدافع خارجی دیگر جذب می شود که در این صورت دیگر به بازیکنی نیاز ندارد گفت: ما از نظر دفاع مشکلی نداریم و تمام نفرات توانمندی های لازم برای حضور در لیگ برتر را دارند و می توانند کم کم پیشرفت کرده و برای تیم بازیکنان مفیدی باشند.

12. 3 کاربر از پست مفید n_mamali تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دروازه بان
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو_علی دایی
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    محمدرضا نو

Ali Karimi

تشکر ها
    1,355

Jadide مهدوي‌کيا: مسئولان پرسپوليس ديگر در مورد من صحبت نکنند

کاپيتان پيشين تيم ملي فوتبال و بازيکن تيم داماش گيلان گفت: از مسئولان باشگاه پرسپوليس مي‌خواهم ديگر در مورد من صحبت نکنند تا مجبور نباشم پاسخ‌شان را بدهم.
    مهدی مهدوی‌کیا عصر سه شنبه در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن اشاره به اظهارات جدید محمود خوربین مبنی بر اینکه " ما مهدوی کیا را می‌خواستیم اما او صبر نکرد" گفت: فکر می کنم دیگر این حرف ها تکراری شده است که هر روز بخواهیم در رسانه ها در این موضوع صحبت کنیم.
    وی ادامه داد: قبلا ماجرا را شرح داده‌ام که آقای خوردبین در پاسخ به تماس من گفتند تا پایان هفته صبر کن. خاطرم هست که روز سه شنبه با ایشان تماس گرفتم و با وجود اینکه خواسته بودند تا پایان هفته صبر کنم و این برای من سنگین بود اما من تا روز یکشنبه هفته بعد صبر کردم و یکشنبه شب با داماش قرار داد بستم.
    بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان خاطرنشان کرد: هر چند حرف آقای خوردبین برای من ناراحت کننده بود اما به احترام ایشان تا روز یکشنبه صبر کردم اما خبری نشد و حالا می گویند ما مهدوی کیا را می‌خواستیم. تصور می کنم اگر صادقانه با مردم صحبت کنند بهتر است. همه می دانند چه اتفاقی افتاده و نیازی نیست بیشتر از این در مورد آن صحبت کنیم.
    مهدوی کیا ادامه داد: سوال من از آقایان این است که هر بازیکنی را که می خواهند یا آقای کاشانی و یا آقای استیلی با وی تماس می گیرند، حالا چطور شده که آقای خوردبین را جلو انداخته اند؟ فکر می کنم به خاطر اینکه من با ایشان رودربایستی دارم خواستند که تا پایان هفته صبر کنم.
    وی افزود: چطور من یک ماه و نیم بازیکن آزاد بودم صحبتی از سوی مسئولان باشگاه پرسپولیس صورت نگرفت اما با همه بازیکنانی که می خواستند صحبت کردند؟
    هافبک پیشین تیم های فوتبال بوخوم، هامبورگ و اینتراخت فرانکفورت خاطرنشان کرد: از قدیم گفته اند آنچه عیان است چه حاجت به بیان است. مردم همه چیز را می دانند و رسانه ها هم همینطور. با این حالا آنها روز دوشنبه آنقدر مرا عصبانی کردند که مجبور شدم جوابشان را بدهم. در حالی که در فوتبال حرفه ای یک مربی حق دارد یک بازیکن را بخواهد یا نخواهد. اما ای کاش صادقانه می گفتند ما مهدوی کیا را نمی خواهیم و در برنامه ما نیست.
    مهدی مهدوی کیا در پایان گفتگویش با خبرنگار مهر گفت: از مسئولان و کادر فنی پرسپولیس خواهش می کنم دیگر در مورد من صحبت نکنند چرا که مردم همه چیز را می دانند. نمی خواهم آنها در موردم صحبت کنند و من هم مجبور شوم پاسخ شان را بدهم تا هواداران هر روز بخواهند در رسانه ها دنبال این بگردند که مهدوی کیا در مورد پرسپولیس چه گفته است.
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

14. 3 کاربر از پست مفید n_mamali تشکر کرده اند .

مدیر بخش هواداران

پست مورد علاقه
    DEF_CAM
    مربی مورد علاقه
    Carlo ancelotti /Chezare prandelli
    بازیکن محبوب
    Gattuso /Maldini / Nesta /Inzaghi / Seedorf / Kaka
    اسم واقعی شما
    Sina Sammak

ItaliaMilanSS_Tehran

Gattuso

تشکر ها
    7,599
    تشکر شده 12,276 در 2,437 پست

مهدوی کیا در تمرین داماش(عکس)

ستاره سابق هامبورگ در تمرینات داماش حاضر شد

2011/7/11 11:10:00

Share Share

Distruggi i nemici Golden Bo
    rossoneri

16. 4 کاربر از پست مفید sina acm تشکر کرده اند .

مدیر بخش هواداران

پست مورد علاقه
    DEF_CAM
    مربی مورد علاقه
    Carlo ancelotti /Chezare prandelli
    بازیکن محبوب
    Gattuso /Maldini / Nesta /Inzaghi / Seedorf / Kaka
    اسم واقعی شما
    Sina Sammak

ItaliaMilanSS_Tehran

Gattuso

تشکر ها
    7,599
    تشکر شده 12,276 در 2,437 پست

iran غول 193 سانتی در قلب دفاع داماش/کیا امیل نول را به رشت آورد

مهدي مهدوي‌كيا علاوه بر بازيكن داماش بودن مشاور امير عابديني هم هست. او در كنفرانس خبري هفته گذشته اعلام كرد كه براي حل مشكل دفاع وسط تيم داماش يك بازيكن ويژه را به او معرفي كرده است. حالا خيلي‌ها منتظرند تا ليگ شروع شود و بازيكني كه با سليقه«كيا» به ليگ ايران و داماش آمده را بشناسند. اين بازيكن«اميل نول» نام دارد كه اتفاقا تمام اطلاعاتش در ويكي‌پديا هم هست.

او متولد 21نوامبر 1978 در كنگو است و كينشازاست و با 94/1قد در پست دفاع وسط بازي مي‌كند. اين مدافع خوش قد و بالا بيش از 10سال است كه در تيم‌هاي مختلف اروپايي بازي كرده اما بازي ملي در كارنامه او وجود ندارد و البته هيچ‌وقت هم با مهدوي‌كيا هم‌بازي نبوده و شايد تنها جايي كه مهدي او را ديده و پسنديده تيم ب فرانكفورت بوده است. اما تيم‌هايي«اميل نول» در آن بازي كرده؛ آركاگوينا فصل 2010- 2011 كه در 29بازي 3گل هم زد.

Distruggi i nemici Golden Bo
    rossoneri

18. 2 کاربر از پست مفید sina acm تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دروازه بان
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو_علی دایی
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    محمدرضا نو

Ali Karimi

تشکر ها
    1,355

Jadid مهدوي کيا:برد داماش براي آينده تيم موثر است

مهدي مهدوي کيا بازيکن تيم فوتبال داماش گيلان کسب سه امتياز توسط اين تيم در مقابل فجر شهيد سپاسي شيراز را براي آينده داماش بسيار موثر ارزيابي کرد.

مهدوی کیا جمعه شب پس از پیروزی یک بر صفر تیمش مقابل فجر شهید سپاسی در ورزشگاه حافظیه شیراز در جمع خبرنگاران بیان کرد: تیم فجر بسیار جوان، با انگیزه و آینده دار است.
    وی اضافه کرد: روز بازی داماش و استقلال تیم داماش خوب بازی کرد ولی استقلال با خوش شانسی سه امتیاز بازی را کسب کرد و اکنون نیز فجر خوب بازی کرد ولی داماش توانست پیروزی را از آن خود کند.
    مهدوی کیا در پاسخ به سئوالی پیرامون وضعیت بازیهای لیگ نیز بیان کرد: لیگ در ایران خوب شروع می شود ولی بازیها را با فاصله کم برگزار می کنند و این امر در روند تاکتیکی و بدنی بازیکنان تاثیر می گذارد و باید گفت برگزاری هر چهار روز بازی در صورتی که تمام امکانات مهیا باشد می توان مطلوبیت خودش را داشته باشد.
    این بازیکن تیم داماش با اشاره به ورزشگاه حافظیه نیز بیان کرد: کیفیت چمن ورزشگاه خیلی مناسب است و می تواند برای تیم جوان فجر یک امتیاز خوب باشد.
    مهدوی کیا با اشاره به وضعیت تیمهای امسال نیز بیان کرد: لیگ تازه شروع شده و قضاوت سخت است ولی لیگ یازدهم یکی از لیگهای سخت مسابقات محسوب می شود.

20. کاربر روبرو از پست مفید n_mamali تشکر کرده است .

صفحه 1 از 8 123 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)