Design & Developed BY Patira

صفحه 8 از 8 نخستنخست ... 678
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 78 , از مجموع 78
    مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی - هافبک دفاعی
    مربی مورد علاقه
    فابیو کاپلو ♥ لوچیانو اسپالتی
    بازیکن محبوب
    توتی ♥ دروسی ♥ جیانینی ♥ جرارد
    اسم واقعی شما
    فراز

ItaliaRomaLiverpool

Francesco Totti

تشکر ها
    6,531
    تشکر شده 6,378 در 1,166 پست

Newww تبادل نظر هواداران , اخبار و حواشی داماش گیلان فصل 1390/91

به نام خدا

اخبار و حواشی داماش گیلان فصل 1390/91

هرگونه اخبار از داماش گیلان در این تاپیک قرار می گیرد.

2. 4 کاربر از پست مفید feri71 تشکر کرده اند .

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو - حسین فرکی - روبرتو دی ماتئو
    بازیکن محبوب
    جان تری - زیدن الدین زیدان
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454
    تشکر شده 9,250 در 3,073 پست

تمديد قرارداد تارتار پس از مشخص شدن خريدار

مديرعامل باشگاه داماش گيلان در حالي با مهدي تارتار سرمربي اين تيم براي تداوم همکاري وارد مذاکره شد که امضاي نهايي قرارداد بستگي به فروش امتياز باشگاه دارد.

هفته گذشته نشستي ميان امير عابديني مديرعامل باشگاه داماش و مهدي تارتار سرمربي تيم فوتبال اين باشگاه براي تمديد قرارداد مطرح شد که توافقات اوليه هم در اين خصوص صورت گرفت.

مهدي تارتار با تائيد اين خبر گفت: با آقاي عابديني براي همکاري در فصل آينده مذاکرات خوبي داشتم اما همه چيز بستگي به مشخص شدن شرايط فروش امتياز باشگاه دارد و خروج تيم از اين بلاتکليفي است.

سرمربي تيم فوتبال داماش اضافه کرد: من در اين مدت به همراه بازيکنان زحمات زيادي براي تيم کشيديم و دوست دارم در داماش بمانم اما هنوز وضعيت اين تيم مشخص نيست. در صورت عملي شدن فروش امتياز باشگاه بدون دغدغه فعاليت‌مان را براي جذب بازيکنان جديد و برنامه‌ريزي براي تمرينات و اردوهاي تيم انجام مي‌دهيم.

امير عابديني هم در اين خصوص گفت: وضعيت کادرفني براي فصل آينده، بستگي به شرايط باشگاه دارد اما من در اين مدت کار مهدي تارتار را پسنديده‌ام و اگر ماندگار شوم، تارتار هم مربي تيم خواهد بود.

منبع :

JT Cappitan Leader , Legend

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

4. کاربر روبرو از پست مفید DanielBahrami تشکر کرده است .

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454

تارتار:8 هفته است که نباخته‌ايم

سرمربي داماش گيلان گفت: تيم‌ها فقط در شرايط بحراني و هنگام سقوط سراغ من و مربيان جوان مي‌آيند.

مهدي تارتار در نشست خبري پيش از بازي فردا با نفت تهران گفت: اين بازي براي هر دو تيم و به خصوص ما سخت است. مقابل تيم نفتي بازي مي‌کنيم که از اول فصل جزو 5 تيم بالاي جدول است. حسين فرکي تيم خوبي را مهيا کرده و نفت شرايط خوبي دارد اما داماش گيلان هم 8 هفته است که باخت نداشته است. به خود باوري لازم رسيده‌ايم و سه امتياز را مي‌خواهيم تا در آخر فصل در جايگاه مناسب در جدول ليگ قرار بگيريم.

تارتار در مورد مصدومان و محرومان تيمش عنوان کرد:‌ بازيکن محروم نداريم ولي 4 بازيکن مصدوم داريم. مهدوي،‌ جهانگير عسگري، آبشک و محمد افشه مصدوم هستند بعيد است به بازي با نفت برسد.

وي در مورد اينکه فصل آينده سرمربي داماش خواهد بود يا نه، اظهار داشت: ‌نشست‌هاي خوبي با عابديني مديرعامل باشگاه داشته‌ايم اما مشکل اصلي اين است که مالک باشگاه داماش هنوز مشخص نيست و ما در سال آينده نمي‌توانيم برنامه‌ريري درستي کنيم. امتياز باشگاه به فروش گذاشته شده اما هنوز به فروش نرفته و طبيعي است که مالک آينده باشگاه خودش بخواهد از سرمربي مورد نظرش استفاده کند.تارتار در مورد اينکه با اين شرايط فوتبال ما را حرفه‌اي مي‌داند يا خير، ‌گفت: فوتبال ما به سوي حرفه‌اي شدن گام برمي‌دارد و اين مشکلات طبيعي است اما بايد برنامه‌ريزي‌ها درست انجام شود و باشگاه‌ها هر چه سريع‌تر خصوصي شوند و در اين مورد فکر اساسي شود.

سرمربي داماش در مورد قرارداد بازيکنان اين تيم گفت: 70 تا 80 درصد از بازيکنان ما قرارداد دو ساله دارند اما ابتدا بايد باشگاه به فروش برود تا بازيکناني که مدنظر هستند جذب شوند. هر چه سريع‌تر امتياز باشگاه به فروش برسد داماش به مشکل کمتري مي‌خورد در غير اين صورت دودش به چشم داماش مي‌رود. کمتر از دو هفته ديگر قراردادم تمام مي‌شود و در پايان فصل تصميم‌گيري خواهم کرد.

تارتار در مورد ارزيابي‌اش از ليگ برتر يازدهم گفت: به نظر من ليگ خوبي بود به طوري که دو هفته تا پايان مسابقات هنوز قهرمان مشخص نشده است و به غير از مس سرچشمه دو تيم ديگر انتهاي جدول هنوز شانس براي بقا دارند. فاصله تيم‌ها نزديک بود و بازي‌ها با کيفيت انجام شد اما بايد جلوتر برويم زيرا از بسياري از کشورهاي آسيايي عقب مانده‌ايم.

وي در مورد اينکه با وجود چنين شرايطي که مربيان ثبات ندارند آيا هنوز ليگ برتر را حرفه‌اي مي‌دانيد،‌ تصريح کرد:‌از اين نظر مشکل داريم زيرا ثباتي وجود ندارد. من در 4 فصل در وسط فصل تيم را تحويل گرفتم زيرا تيم‌ها در شرايط بحراني و در زماني که در خطر سقوط هستند به سراغ من و ساير مربيان جوان مي‌آيند. هنوز نتوانسته‌ام از اول فصل تيم خودم را تحويل بگيرم و خودم ببندم و تيم را به اردوي قبل از فصل ببرم. اميدوارم مربيان و مديران فوتبال ايران باثبات شوند و فقط به فکر نتيجه‌گيري مقطعي نباشند.

منبع :

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

6. کاربر روبرو از پست مفید DanielBahrami تشکر کرده است .

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454

عابديني: قيمت داماش غيرمنصفانه نيست

مديرعامل باشگاه داماش گيلان با اشاره به اينکه مجوز لازم براي فروش اين باشگاه از مالک آن دريافت شده است، گفت: قيمت در نظر گرفته شده براي باشگاه داماش با محاسن بسياري که دارد، غيرمنصفانه نيست.

اميرعابديني در گفتگو با خبرنگار مهر در مورد آخرين وضعيت فروش امتياز باشگاه داماش گيلان ضمن بيان مطلب فوق گفت: پس از پيگيري‌هاي جدي که انجام گرفته است، بعضي دوستان از شهر رشت دنبال خريد امتياز تيم هستند، همچنين از برخي شهرهاي ديگر هم پيشنهاداتي داشتيم که همه اعلام کردند به شرط انتقال امتياز را خريداري خواهند کرد اما انتقال تيم از شهر رشت مقدور نيست.

وي با بيان اينکه مبلغ پيشنهادات و مبلغ فروش باشگاه را نمي‌خواهد رسانه‌اي کند، اضافه کرد: مجوز لازم براي فروش باشگاه را هم از مالک اصلي باشگاه دريافت کرديم که مسئولان امر پيگير اين مسئله هستند تا شرايط لازم براي واگذاري امتياز باشگاه را به بهترين پيشنهاد دهنده، فراهم کنند.

مديرعامل باشگاه داماش گيلان خاطرنشان کرد: باشگاه داماش استانداردهاي لازم براي حرفه‌اي شدن را دارد و کسانيکه امتياز آن را مي‌خرند، از اين نظر مشکلي نخواهند داشت. علاوه بر اين بازيکنان خوبي در تيم داماش حضور دارند که براي فصل آينده هم با اين باشگاه قرارداد دارند. در مجموع قيمت در نظر گرفته شده براي باشگاه داماش با محاسن بسياري که دارد، غيرمنصفانه نيست.

وي در مورد مذاکره با اتحاديه فوتبال براي کسب پروانه حرفه‌اي شدن يادآور شد: هنوز قراردادي را امضا نکرده‌ايم اما پس از توافق فدراسيون با اتحاديه، اميدواريم کارهاي لازم در اين خصوص انجام شده و صددرصد مطمئنم مجوز را خواهيم گرفت.

عابديني در مورد عملکرد تيم گهر زاگرس دورود هم اظهار داشت: اين تيم با هدايت پسرم حسين عابديني، تلاش ساير مسئولان، زحمات داود مهابادي و بازي کردن نفرات تيم با جان دل، در مرحله گروهي برابر اکثر مدعيان نتايج خوبي را کسب کرد و در نهايت در روز پاياني توانست جواز حضور در ديدار پلي‌آف را کسب کند.

وي با اشاره به حمايت خوبي که هواداران از اين تيم انجام داده‌اند، افزود: با تساوي ارزشمندي که اين تيم در بوشهر برابر ايرانجوان کسب کرد، به نظرم کار براي‌شان تمام شده و ليگ برتري هستند، مگر اينکه اتفاق ديگري رخ دهد. البته اين تيم در مجموع شايسته رسيدن به اين مرحله و صعود به ليگ برتر بود.

پدر مديرعامل باشگاه گهر زاگرس دورود با اشاره به اينکه اين شهر از نظر ورزشگاه و زير ساخت‌ها شرايط لازم براي ليگ برتري شدن را ندارد، تصريح کرد: درصورت ليگ برتري شدن تيم گهر زاگرس، سهام آن به بهترين مشتري‌ها فروخته مي‌شود که در حال حاضر از شهرهاي مشهد، اروميه و تهران پيشنهاداتي مطرح شده است. در اين شرايط امتياز يک تيم دسته اولي را خريداري مي‌کنيم و با رساندن شرايط آن به استاندارهاي AFC، تمام تلاش‌مان را براي ليگ برتري شدن آن تيم انجام خواهيم داد.

وي در مورد بازي پرسپوليس برابر الهلال عربستان افزود: متاسفانه بايد بگويم اين نتيجه تاسف بار بود، درست است فوتبال برد و باخت دارد اما نبايد در زمين خودمان برابر تيم‌هاي عربي شکست بخوريم. البته به سپاهاني‌ها بايد تبريک بگويم که با پيروزي برابر النصر به نوعي اين شکست را جبران کرده و آبروداري کردند. استقلالي‌ها هم توانستند نتيجه خوبي کسب کردند.

عابديني در پايان در مورد بحث‌هاي که بين وي و محمد رويانيان مديرعامل باشگاه پرسپوليس در مورد دعا کردن براي پرسپوليس رخ داده است، گفت: ايشان بعدا متوجه مي‌شود من منظور بدي نداشتم.

منبع :

8. کاربر روبرو از پست مفید DanielBahrami تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مدافع
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    اسم واقعی شما
    نیما

SpainSS_TehranJuventus

Buffon

تشکر ها
    3,063
    تشکر شده 2,462 در 769 پست

محمدي: زور دلال‌ها زياد بود

دروازه‌بان تيم فوتبال داماش گيلان گفت: زور دلال‌ها زياد بود و توانستند مسئولان را براي لغو قانون ممنوعيت جذب دروازه‌بان خارجي مجاب کنند.

محمد محمدي در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس در مورد لغو ممنوعيت دروازه‌بان خارجي در ليگ برتر اظهار داشت: دلال‌ها زورشان زياد بود و توانستند فشار بياورند و مسئولان را مجاب کنند تا ورود دروازه‌بان خارجي به ليگ برتر آزاد شود. هميشه در فوتبال ما همين گونه بوده و اکنون نيز دلا‌ل‌ها مي‌توانند دروازه‌بان‌هاي خود را در تيم‌ها جا بدهند. با اين قانون فوتبال ما بيشتر از گذشته عقب‌گرد خواهد داشت.

وي ادامه داد: شک ندارم که دروازه‌بان خوب خارجي به فوتبال ايران نمي‌آيد همان طور که اکنون از بين 30، 40 بازيکن خارجي فقط تعداد انگشت‌شماري از آنها خوب هستند. حکايت دروازه‌بان خارجي هم همين خواهد شد. در نيم‌فصل ليگ برتر حتي در ايران دروازه‌بان خوب پيدا نمي‌شد .من نمي‌دانم پرسپوليس چگونه دروازه‌باني را از خارج مي‌آورد و مي‌گويد اين دروازه‌بان خوب است. عملکرد يک دروازه‌بان را در طول يک فصل مي‌سنجند نه با 3 يا 4 مسابقه آن هم در حالي که يک بازي انجام دهي و سه هفته استراحت کني.

محمدي در مورد اينکه دنيزلي در نيم فصل مانع حضورش در پرسپوليس شد گفت: با اين مسئله مشکلي ندارم. من چند روز پيش دنيزلي را در دبي ديدم و با او احوال‌پرسي گرمي کردم. يک مربي آزاد است که بازيکن مورد نظرش را جذب کند همانطور که من هم آزادم با هر مربي که مي‌خواهم کار کنم. اين مسئله غيرمنطقي نيست و يک امر کاملا بديهي در فوتبال حرفه‌اي است.

وي در مورد اينکه پرسپوليس از ناحيه دروازه‌باني در اين فصل خيلي ضربه خورد تصريح کرد: من مقصر اين مسئله نيستم. باشگاه داماش حتي رضايت‌نامه‌ام را براي حضور در پرسپوليس صادر کرد اما دنيزلي با اين مسئله مخالفت کرد.

محمدي در مورد عملکرد دروازه بانان ايراني در اين فصل گفت: نسبت به فصول گذشته عملکرد دروازه‌بان‌هاي ما مخصوصا جوانان خيلي خوب بود که دليلش هم بازي کردن بود اما با قانوني که امروز فدراسيون تصويب کرد فوتبال ايران لطمه مي‌خورد. باشگاه‌هاي اماراتي پولدارتر هستند يا ما؟ يعني آنها نمي‌توانستند نوير يا بوفون را بخرند اما دروازه بان خارجي نمي‌گيرند تا دروازه‌بان‌هاي ملي‌شان رشد کنند. اکنون دروازه‌بان‌هاي جوان ايراني در کجا مي‌توانند بازي کنند و ميدان ببينند. دروازه‌بان جوان بايد گل بخورد تا در 28 - 27 سالگي يک دروازه‌بان کاملا پخته و آماده باشد.

محمدي در مورد جريمه باشگاه داماش براي خودش و تصميمش براي آينده عنوان کرد: هنوز با باشگاه داماش تسويه حساب نکرده‌ام و بايد با عابديني رودررو صحبت کنم. فصل گذشته با توجه به مشکلاتي که برايم پيش آمد در زمين چمن مصنوعي نمي‌توانستم بازي کنم 18 بازي براي داماش انجام دادم که عملکرد بدي نيست. در استقلال هم که بودم بين 17 تا 20 بازي انجام مي‌دادم. براي فصل آينده 3 پيشنهاد دارم که به بهترين آن پاسخ مثبت خواهم داد.

دروازه‌بان پيشين استقلال در مورد اينکه با لغو ممنوعيت دروازه‌بان‌هاي خارجي قيمت دروازه‌بان‌هاي ايراني شکسته مي‌‌شود به فارس گفت: قيمت دروازه‌بان خوب ايراني شکسته نمي‌شود. مگر چند دروازه‌بان خوب داريم؟ 5، 6 دروازه‌بان خوب هستند که تيم‌ها به دنبال جذب آنها هستند و بقيه دروازه‌بان‌هاي جواني محسوب مي‌شوند.

محمدي در مورد اينکه فصل آينده پرسپوليس مي‌تواند موفق باشد يا نه گفت: فکر مي‌کنم با توانايي مالي که پرسپوليس دارد مي‌تواند بازيکنان خوب بگيرد. بازيکن بايد بزرگ باشد تا در تيم‌هاي بزرگي مثل پرسپوليس و استقلال بازي کند. آنهايي که در پرسپوليس و استقلال بازي کردند مي‌دانند بازي در اين تيم‌ها چقدر سخت است.

وي در مورد ديدار استقلال و سپاهان در ليگ قهرمانان آسيا گفت: نظر خاصي در اين مورد ندارم و فقط حيف است که يک تيم ايراني در پايان مسابقه از گردونه رقابت‌ها حذف مي‌شود.

این روزها می گذرند...... ولی من از این روزها نمی گذرم

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مدافع
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    اسم واقعی شما
    نیما

SpainSS_TehranJuventus

Buffon

تشکر ها
    3,063

اميد هرندي سرمربي داماش گيلان شد

مدير روابط عمومي باشگاه داماش گيلان از انتخاب اميد هرندي به عنوان سرمربي تيم فوتبال اين باشگاه در دوازدهمين دوره مسابقات فوتبال ليگ برتر باشگاه‌هاي کشور خبر داد.

علي احمدي سراواني در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن اعلام اين خبر افزود: پس از مذاکره و گفتگوي امير عابديني و ديگر مسئولان باشگاه داماش گيلان با اميد هرندي، اين پيشکسوت فوتبال گيلان به عنوان سرمربي تيم داماش در دوازدهمين دوره ليگ برتر انتخاب شد.

اميد هرندي پيش از اين به عنوان مربي در تيم‌هاي استقلال رشت و پگاه گيلان فعاليت کرده و در تيم‌هاي سپيدرود و استقلال رشت بازي کرده است. هرندي در تيم استقلال رشت، کمک مربي ناصر حجازي، مجيد جهانپور و اصغر شرفي بوده است. در کارنامه هرندي همچنين بازي در تيم ملي ديده مي‌شود.

پيش از اين مهدي تارتار سرمربي تيم فوتبال داماش گيلان بود که با اين تيم در يازدهمين دوره ليگ برتر عنوان هفتم را کسب کرد.

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مدافع
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    اسم واقعی شما
    نیما

SpainSS_TehranJuventus

Buffon

تشکر ها
    3,063

عابديني: داماش بايد با امضاي من واگذار شود

مديرعامل باشگاه داماش گيلان گفت: اين باشگاه بايد با امضاي من واگذار شود.

امير عابديني در گفت و گو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس اظهار داشت: برخي رسانه‌ها از دستگيري من در رابطه با پرونده گروه امير منصور آريا خبر داده‌اند که اين خبر به هيچ عنوان صحت ندارد. قرارداد من با داماش گيلان بوده و گروه امير منصور آريا اسپانسر اين باشگاه بوده‌ است و من مشکلي در اين رابطه ندارم. مقامات قضايي در اين پرونده با هيچ شخصي تعارف و مماشات ندارند.

عابديني در مورد دلخو‌ري‌اش از محمدرضا ساکت براي واگذاري داماش گيلان، گفت: ساکت براي واگذاري داماش با من صحبت کرد و بعد به سراغ مسئولان استانداري رفت. من مشکلي با مسئولان استانداري ندارم فقط از ساکت به دليل اين رفتارش دلخور بودم اما مسئولان استانداري به خودشان گرفتند.

وي افزود: باشگاه داماش بايد در حضور ناظران قضايي به فروش برسد و بدون حضور ناظران قضايي امکان چنين کاري وجود ندارد زيرا آنها بايد بر حسن انجام کار نظارت کنند. تنها کسي هم که حق واگذاري باشگاه داماش را دارد هيئت مديره باشگاه است که اين وظيفه به من به عنوان مديرعامل داده شده بنابراين داماش با امضاي من و يکي از اعضاي هيئت مديره باشگاه واگذار خواهد شد.

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مدافع
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    اسم واقعی شما
    نیما

SpainSS_TehranJuventus

Buffon

تشکر ها
    3,063

بازيکنان داماش تهديد به جدايي کردند

بازيکنان تيم فوتبال داماش گيلان به دليل مشکلات مالي و مشخص نبودن مالک باشگاه تهديد به جدايي کردند.

به گزارش خبرگزاري فارس، باشگاه داماش گيلان که جزء اموال مه آفريد اميرخسروي؛ متهم پرونده اختلاس 3 هزار ميلياردي است هنوز در بلاتکليفي به سر مي برد و وضعيت مالکيت اين باشگاه روشن نيست.

بازيکنان تيم داماش با اين وجود از تاريخ 20 خرداد زير نظر اميد هرندي سرمربي خود تمرينات‌شان را آغاز کردند به اميد اينکه مشکلات حل مي شود که اين اتفاق تا امروز رخ نداده است.

بسياري از بازيکنان اين تيم که هنوز قراردادي هم با باشگاه امضا نکرده اند و فقط به خاطر پادرمياني امير عابديني؛ مديرعامل باشگاه و هرندي؛ سرمربي تيم در تمرينات حاضر شده اند روز گذشته به کادر فني گفته اند در صورتي‌که امروز هم تکليف تيم مشخص نشود از اين تيم جدا مي شوند و به باشگاه هاي ديگر مي روند.

اين در حالي است که ليگ برتر دوازدهم از تاريخ 29 تيرماه قرار است آغاز شود اما اين باشگاه همچنان بلاتکليف است.

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    امیر قلعه نویی
    بازیکن محبوب
    فرهاد مجیدی - مسی
    اسم واقعی شما
    سیداحمدرضا

IranSS_TehranBarcelona

Farhad Majidi

تشکر ها
    33
    تشکر شده 106 در 63 پست

پیش فرض پاسخ : تبادل نظر هواداران , اخبار و حواشی داماش گیلان فصل 1390/91

قربانعلی الماسخاله رئیس هیئت فوتبال استان گیلان با ابراز نگرانی از وضعیت داماش گفت: متاسفانه روند خوبی از تیم داماش در هفته‌های اخیر نمی‌بینیم و مسئولان این باشگاه باید هر چه سریع تر تصمیم جدیدی برای وضعیت داماش در دیدارهای باقی مانده بگیرند.
    الماسخاله تصریح کرد: پس از شکست داماش برابر ذوب آهن شرایط این تیم در جدول رده‌بندی کاملا به خطر افتاده و داماش در دیدارهای آینده خود برابر نفت آبادان و گهر دورود محکوم به پیروزی است اما با روندی که از شرایط این تیم در هفته‌های گذشته می‌بینیم، برای کسب امتیاز در دیدارهای آینده نگران هستیم.
    رئیس هیئت فوتبال استان گیلان همچنین افزود: مسئولان باشگاه داماش نباید اجازه ایجاد چند دستگی و از بین رفتن اتحاد و همدلی در مجموعه تیم را دهند که ادامه این روند بی‌شک نتیجه‌ای جز کاهش سهمیه گیلان در لیگ برتر نخواهد داشت.
    الماسخاله در خصوص شرایط واگذاری باشگاه داماش به شرکت صدرا نیز گفت: امیدواریم شرکت صدرا به تعهدات خود در قبال باشگاه داماش هر چه سریع تر عمل کند، در غیر این صورت اگر این امکان برای آنها مقدور نیست با اعلام این مسئله دست مقامات استان را برای جذب اسپانسری بهتر باز بگذارند.

صفحه 8 از 8 نخستنخست ... 678

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)