Design & Developed BY Patira

صفحه 2 از 8 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 78
    مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی - هافبک دفاعی
    مربی مورد علاقه
    فابیو کاپلو ♥ لوچیانو اسپالتی
    بازیکن محبوب
    توتی ♥ دروسی ♥ جیانینی ♥ جرارد
    اسم واقعی شما
    فراز

ItaliaRomaLiverpool

Francesco Totti

تشکر ها
    6,531
    تشکر شده 6,378 در 1,166 پست

Newww تبادل نظر هواداران , اخبار و حواشی داماش گیلان فصل 1390/91

به نام خدا

اخبار و حواشی داماش گیلان فصل 1390/91

هرگونه اخبار از داماش گیلان در این تاپیک قرار می گیرد.

2. 4 کاربر از پست مفید feri71 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    فوروارد
    مربی مورد علاقه
    تیتو ویلانووا
    بازیکن محبوب
    مسي-دل پيرو-سلطان باتیستوتا
    اسم واقعی شما
    همون کاربر

BrazilPersepolisBarcelona

تشکر ها
    235
    تشکر شده 1,560 در 631 پست

Jadide

قاسمپور: امتیاز دربی یک هزارم درصد هم بیشتر نیست

سرمربی تیم فوتبال داماش گیلان گفت: دربی یک هزار درصد هم بیشتر از سه امتیاز ندارد.

ابراهیم‌ قاسمپور در مورد دیدار روز جمعه با ملوان انزلی در دربی گیلان گفت: بازی سختی برای هر دو تیم است. رسانه‌ها نیز این مسابقه را بیش از حد حساس می‌کنند و به همین دلیل این دیدارها معمولا جالب از کار در نمی‌آید. با این حال امیدوارم بازی خوبی شود.
    وی ادامه داد: برای این بازی طرح و برنامه داریم و ملوان نیز قطعا از ما شناخت دارد. امیدوارم شاهد یک بازی به دور از حاشیه باشیم و هر تیمی که از نظر تاکتیکی بهتر کار کرد برنده شود.
    قاسمپور در مورد کری خوانی بازیکنان دو تیم برای یکدیگر در روزهای گذشته گفت: از بابت خودم می‌گویم که مسابقه با ملوان نیز مانند دیدار با فولاد خوزستان فقط سه امتیاز دارد. قطعا مردم رشت نیز دوست ندارند ما ملوان را شکست بدهیم و در ۱۰ مسابقه بازنده شویم مهم این است که تیم در جایگاه خوبی قرار بگیرد و از بازیکنانم هم می‌خواهم در مورد این بازی زیاد صحبت نکنند و بیشتر تمرکزشان روی کارشان باشد.
    وی تاکید کرد: تمرکز من بیشتر بر کار تیمی‌ام است و نباید این بازی بیش از اندازه حساس شود. امتیاز دربی یک هزارم درصد بیشتر از سایر مسابقات نیست؛ شاید شیرین‌تر باشد اما امتیاز بیشتری به تیم برنده در دربی نمی‌دهند.
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

زانو نمیزنم ...حتی اگر سقف آسمان،کوتاه تر از قد من باشد

مدیر گالری و تیم های آلمانی

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    Jupp Heineckes - Joachim Low
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118
    تشکر شده 8,410 در 3,790 پست

ویترین امتیازات

پیش بازی صبای قم - داماش گیلان

/ سایت گل - شاگردان ویسی، تیم سوم جدول پس از تساوی در زمین نفت تهران، این بار در خانه میزبان داماش گیلان هستند که با هدایت قاسمپور روزهای خوبی را در لیگ برتر سپری می‌کند.

این تیم گیلانی که در 9 دیدار گذشته خود در لیگ و جام حذفی تنها در دیدار پرحاشیه با پرسپولیس شکست خورده است، قصد دارد در قم به روند موفقیت‌های خود ادامه دهد. از سوی دیگر تیم صبای قم نیز برای فاصله نگرفتن از صدرجدول تنها به پیروزی در این مسابقه فکر می‌کند. با این شرایط می توان یک بازی جذاب و تماشایی را برای دو تیم قمی و رشتی در هفته پانزدهم متصور شد.به هر صورت پپ صدرجدول را می خواهد و به هیچ وجه نمی خواهد رقابت بالای جدول را از دست بدهد.

سایت گل

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو - حسین فرکی - روبرتو دی ماتئو
    بازیکن محبوب
    جان تری - زیدن الدین زیدان
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454
    تشکر شده 9,250 در 3,073 پست

زنيدپور: ديگر دوست ندارم در داماش بازي کنم

هافبک چپ پاي تيم فوتبال داماش گفت: از عابديني خواهش مي کنم که در بحث جدايي من همکاري کند.

در مورد جریان پرسپولیسی شدنش گفت: ازطریق رسانه‌ها و مدیربرنامه هایم متوجه شدم که پرسپولیسی‌ها خواهانم شدند اما آنها هنوز هیچ تماس مستقیمی با من نداشتند.

وی ادامه داد: دیگر دوست ندارم در داماش ادامه بدهم. فقط به خاطر عابدینی به اینجا آمدم و در داماش فقط شخص عابدینی را می شناسم؛ همیشه به اواحترام می گذارم و دوست دارم او به من کمک کند.

مدافع داماش در مورد وضعیتش در داماش اظهار گفت: شرایط در اینجا برایم خیلی سخت شده، به‌ خاطر یکسری مسائلی که برایم پیش آمده دیگر نمی توانم در داماش بمانم خیلی‌ها از حضورم در داماش خوشحال نیستند و من اصلا دوست ندارم آنها اذیت شوند؛ بنابراین اگر عابدینی کمکم کند از داماش می روم.

زنیدپور در مورد اینکه بازیکنان و هواداران رشتی علیه بازیکنان غیر بومی باند تشکیل دادند یا نه اظهار کرد: اصلا چنین چیزی صحت ندارد. بنده جز احترام چیزی از هواداران رشتی ندیدم، آنها یکی از بهترین هواداران ایران هستند و من بابت حمایت هایشان از هواداران رشتی ممنونم. همچنین خود من تاکنون با مربیان بزرگی کار کردم و به یاد ندارم که به بازیکنی پاس نداده باشم یا باند بازی کرده باشم.

منبع :

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

JT Cappitan Leader , Legend

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454

قاسم‌پور: از نظر خودم سرمربي داماش نيستم

سرمربي تيم فوتبال داماش گيلان گفت: استخاره کردم و بد آمد و از نظر خودم سرمربي داماش نيستم.

ابراهیم قاسم‌پور درباره اینکه گفته می‌خواهد برای ادامه فعالیت در داماش استخاره کند، عنوان کرد: شب گذشته استخاره کردم و بد آمد، به همین دلیل می‌خواهم با داماش قطع همکاری کنم. می‌دانم روی عابدینی هم فشار زیاد است و به تنهایی سخت است که از عهده این کار برآید.

وی افزود: یکی از مواردی مهمی که باعث شد چنین تصمیمی بگیرم بحث مالی است که به نظرم خیلی مهم است. زمانی که کار را با این تیم شروع کردم قرار شد یک ماهه مشکلات مالی حل شود. 4 ماه است که از حضور در داماش می‌گذرد ولی مشکلات نه تنها حل نشده بلکه روز به روز بدتر هم می‌شود.

قاسم‌پور تصریح کرد: سابقه کار در چنین شرایطی را در چنین باشگاه های دیگر داشته‌ام و خوب می‌دانم بحث مالی روی نتیجه گیری تیم تاثیر می‌گذارد و اگر بخواهم با این شرایط ادامه کار دهم خود شما نمی‌گویید چرا حاضر شدم با این شرایط کار کنم؟

وی با بیان اینکه از ابتدای که به داماش آمده اعلام کرده به 2 بازیکن نیاز دارد ادامه داد: با توجه به اینکه داماش را خودم نبسته‌ام و هر مربی سلیقه‌ای دارد از همان ابتدا معتقد بودم تیم به 4 و 5 بازیکن نیاز دارد. من حداقل نیاز را مطرح کردم چرا که عصا دست من بازیکن است. با این حال همان 2 بازیکن را هم به دلیل شرایط مالی نتوانستیم جذب کنیم.

قاسم‌پور در پاسخ به این سؤال که آیا به عابدینی گفته دیگر به داماش باز نمی‌گردد اظهار داشت: عابدینی خودش آنقدر مشکلات دارد که شرایط من را درک کند. خود او می‌داند که در شرایط سختی تیم را تحویل گرفتم. اگر با همین شرایط به کار ادامه بدهم و نتیجه نگیریم خبرنگاران انتقاد‌های شدیدی می‌کنند. البته من به خاطر انتقاد نیست که چنین تصمیمی گرفتم اگر قرار باشد به خاطر انتقادات بروم دیگر نباید کار کنم. من شرایط را مساعد نمی‌بینیم.

این مربی در پاسخ به این سؤال که گفته می‌شود که از تیم دسته یکی گسترش فولاد پیشنهاد دارد، گفت: با هیچ کس حرف نزدم. پیشنهاداتی به من رسیده که برخی از آنها جالب نبود و شاید فردا و پس فردا پیشنهادهای جدیدی شود اما تاکنون هیچ پیشنهاد جدی نداشتم و به امید جای دیگر با داماش قطع همکاری نکردم. مشخص است که جاذبه حضور در لیگ برتر بهتر از دسته اول است. چه کسی می‌آید لیگ برتر را رها کند و به دسته یک برود؟ اینها انگیزه من برای قطع همکاری با داماش نبود. فقط مشکلات مالی بود که فقط باعث این تصمیم شد.

وی یادآور شد: از نظر خودم دیگر سرمربی داماش نیستم. عقل و منطقم صد در صد چنین چیزی می‌گوید اما قلب و احساسم چیز دیگری می‌گوید. در این مدت به همراه بازیکنان داماش سختی‌های زیادی را کشیدیم. مردم شهر از ما حمایت خوبی کردند و از این بابت ناراحت هستم ولی نمی‌توانم تیم را در این شرایط نگه دارم و باید بگویم نمی‌توانم با آنها همکاری کنم.

قاسم‌پور در پاسخ به این سؤال که پولی هم از داماش گرفته یا خیر، گفت: من طبق قراردادی که داشتم مبلغ ناچیزی گرفتم اما چون خودم از ادامه کار انصراف دادم بقیه پول را نمی‌خواهم. باشگاه داماش به قدری مشکلات دارد که من باقی پولم را نمی‌خواهم.

منبع :

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

7. کاربر روبرو از پست مفید DanielBahrami تشکر کرده است .

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454

جدايي سرمربي داماش گيلان قطعي شد

مسوول روابط عمومي باشگاه داماش گيلان گفت: جدايي 'ابراهيم قاسمپور' از تيم فوتبال داماش گيلان قطعي شده است.

''علی احمدی سراوانی'' افزود: پس از مذاکراتی که بین ''امیر عابدینی'' مدیر عامل باشگاه داماش گیلان و ''ابراهیم قاسمپور'' سرمربی این تیم در فضایی بسیار دوستانه و همراه با تفاهم برگزار شد، دو طرف دیدگاه های خود را با شفافیت کامل مطرح کردند.

وی اظهار کرد: پس از آن دیدار، قاسمپور به طور قطعی اعلام کرد؛ تصمیم به جدایی از تیم داماش گرفته است.

وی ادامه داد: با مشخص شدن جدایی قطعی ''ابراهیم قاسمپور'' از تیم فوتبال داماش گیلان، مسوولان این تیم تصمیم دارند تا یک سرمربی دیگر را جذب کنند.

''ابراهیم قاسمپور'' پس از چند هفته از سپری شدن رقابت های لیگ برتر، به عنوان سرمربی جانشین ''مهدی دینورزاده'' در تیم فوتبال داماش گیلان شده بود.

گفته می شود این مربی که در پایان دور رفت یازدهمین دوره رقابت های فوتبال لیگ برتر کشور نتایج خوبی را با تیم فوتبال داماش گیلان کسب کرده بود در دیدار با ''امیر عابدینی'' مدیرعامل این باشگاه به توافق نرسید و خواسته هایش برای حضور در نیم فصل دوم برآورده نشد و از سرمربیگری تیم فوتبال داماش گیلان استعفاء کرد.

تیم فوتبال داماش گیلان در پایان دور رفت رقابت های فوتبال لیگ برتر باشگاه های کشور، با کسب 23 امتیاز در مکان هفتم جدول رده بندی رقابتها قرار گرفت

منبع :

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454

تارتار سرمربی داماش گیلان شد

سرمربی پیشین تیم فوتبال راه آهن با امضای قراردادی یک و نیم ساله سرمربی داماش گیلان شد.

مهدی تارتار امروز در نشستی با امیر عابدینی مدیر عامل باشگاه داماش گیلان برای سرمربیگری این تیم به توافق نهایی رسید و قراردادی یک و نیم ساله با باشگاه داماش امضا کرد.
    سال بعدی قرارداد به صورت توافقی خواهد بود.

قرارداد این مربی در روزهای آینده به طور رسمی در هیئت فوتبال گیلان ثبت خواهد شد
    .

منبع :

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454

تارتار: تجربه کار در تیم‌هایی مثل داماش را دارم

خبرگزاری فارس: سرمربی تیم جدید فوتبال داماش گیلان گفت: تجربه کار در تیم‌هایی مثل داماش گیلان را دارم.

مهدی تارتار در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد سرمربی‌گری در تیم داماش و حضورش به عنوان سومین سرمربی این تیم گفت: قرارداد من با باشگاه داماش یک و نیم ساله است که سال بعد توافقی است. من تجربه کار در تیم‌هایی مثل داماش را دارم و چنین مشکلاتی در راه آهن داشتم بنابراین می‌دانم در داماش چگونه باید مربی‌گری کنم. البته در این تیم مدیر توانمندی مثل عابدینی وجود دارد که مشکلات را حل خواهد کرد.

تارتار در مورد اینکه از نظر فنی عملکردش با قاسمپور مقایسه خواهد شد،‌ گفت: من برای حضور در این سمت از قاسمپور رخصت گرفتم. ضمن اینکه داماش پتانسیل خوبی دارد و بازیکنانی که در اختیار دارد از نظر کیفی بسیار خوب هستند البته از نظر تعداد با کمبود بازیکن مواجه هستیم که باید دو سه نفر را جذب کنیم تا نیمکت تیم تقویت شود.

وی در مورد وضعیت محمد محمدی و احتمال جدایی او گفت: تا آنجا که من در جریان هستم محمدی در داماش ماندگار است.

سرمربی داماش گیلان در مورد اینکه قول کسب سهمیه به عابدینی داده است یا نه، گفت: من هیچ قولی نداده‌ام اما تمام تلاشم را می‌کنم تا تیم داماش موفق شود.

منبع :

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454

تارتار: مسئوليت نتايج داماش با من است

سرمربي تيم فوتبال داماش گيلان گفت: با وجود اينکه تنها پنج روز است هدايت تيم داماش را برعهده گرفته‌ام اما مسئوليت برد و باخت اين تيم با من است.

مهدی تارتار پیش از ظهر امروز پنجشنبه در نشست خبری پیش از بازی داماش گیلان و صنعت نفت آبادان اظهار داشت: بازی مقابل صنعت نفت آبادان اولین تجربه مربیگری من در تیم داماش است به همین دلیل تجربه سختی است.
    وی افزود: با وجود این، مسئولیت پیروزی و شکست تیم داماش برابر صنعت نفت با من است و قصد ندارم شکست در این دیدار را به گردن کادرفنی قبلی بیاندازم.

تارتار عنوان کرد: خوشبختانه در مجموعه تیم داماش بازیکنان باکیفیتی وجود دارند که البته این تیم در نیم فصل اول هم نتایج خوبی به دست آورده است. ضمن اینکه جا دارد از زحمات و تلاش‌های ابراهیم قاسمپور سرمربی قبلی تشکر کنم که روند مناسبی در نتیجه گیری برای این تیم به جای گذاشت.
    سرمربی تیم داماش گیلان در خصوص بازی روز جمعه نفت و داماش گفت: هر دو تیم نتایج مناسبی در این فصل گرفته‌اند به همین دلیل پیش بینی می‌کنم این دیدار، بازی تماشاگر پسندی از آب دربیاید.
    تارتار تصریح کرد: در نیم فصل هیچ بازیکنی به خدمت نگرفته‌ایم چرا که بازیکنان مناسبی در اختیار داریم ولی در این مدت مهدی مهدوی کیا که از بازیکنان با تجربه تیم به شمار می‌رفت را از دست دادیم.

بازی دو تیم صنعت نفت آبادان و داماش گیلان در چارچوب هفته هجدهم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور روز جمعه در ورزشگاه تختی آبادان برگزار می‌شود.

منبع :

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454

تارتار: پنالتي نفت مشکوک بود

سرمربي تيم فوتبال داماش گيلان پنالتي نفت آبادان را مشکوک دانست.

مهدی تارتار پس از شکست ۲ بر صفر مقابل نفت آبادان گفت: نیمه اول داماش به بازی مسلط بود و طبیعی بود که در ۴۵ دقیقه دوم برای حمله بازی کنیم اما در این نیمه نفت بهتر کار کرد.

وی افزود: تا دقیقه ۶۰ نظم تیمی خوبی داشتیم اما پنالتی‌ای که داور برای نفت گرفت و مشکوک هم بود، روی نتیجه تأثیرگذار بود. امیدوارم که این پنالتی به حق گرفته باشد.

تارتار تاکید کرد: در این بازی تلاشمان را کردیم و حتی۲ توپمان به تیر خورد. از بچه‌ها راضی هستم. تازه به این مجموعه آمدم و روز به روز بهتر می‌شویم.

منبع :

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454

محمد غلامي:در رشت به استقلال هم گل ميزنم

محمد غلامي مهاجم داماش گيلان دچار مصدوميت شده بود ولي حالا در آستانه بازي با استقلال شرايط بازي را پيدا کرده است.

غلامی ابتدا در مورد وضعیتش می گوید:« قبل از بازی با نفت آبادان در یک بازی دوستانه مصدوم شدم و از ناحیه پشت پا و همسترینگ کمی آسیب دیدم .البته چند روز فیزیوتراپی کردم و به بازی با استقلال می رسم. خوشبختانه جهانگیر عسگری هم که مصدوم بود، می تواند خود را به این دیدار برساند.»
    غلامی در ادامه حرف هایش در خصوص حضور تارتار در داماش می گوید:« تارتار مربی جوان و آینده داری است. او قبلا خود را با تیم راه آهن ثابت کرده و خیلی حرف ها برای گفتن خواهد داشت و در تیم ما موفق می شود. کسی که کنار علی دایی کار کرده باشد قطعا مربی بزرگی می شود . البته تارتار خودش تجربه خوبی دارد و از لحاظ دانش فنی در سطح بالا و مربی باکلاسی است.»

او با اشاره به بازی حساس تیمش با استقلال می گوید:« تیم ما بازی سختی دارد. در تهران با این که چندین موقعیت گلزنی داشتیم اما نتوانستیم این تیم را ببریم و آنها روی یک اشتباه به پیروزی رسیدند. آنها خیلی خوش شانس بودند که بازی رفت ما را بردند ولی در رشت حتی مقابل استقلال به مساوی هم فکر نمی کنیم.استقلال بازیکنان بزرگی دارد و چون با سپاهان مساوی کرده برای شکست ما به رشت می آید . ما به راحتی به هیچ تیمی باج نمی دهیم و یقین بدانید برای استقلال هم همین طور خواهد بود. تمام تلاش ما موفقیت در این بازی است چرا که انگیزه زیادی داریم تا شکست مقابل نفت را جبران کنیم.»
    غلامی در پاسخ به این سوال که آیا مقابل پرسپولیس گلزنی خواهی کرد می گوید:« به پرسپولیس در رشت گل زدم و به استقلال هم می زنم. تمام تلاشم موفقیت تیم است و وظیفه من گلزنی است. من نگاهم روبه موفقیت است چرا که می خواهم به تیم ملی برگردم. هرکاری می کنم تا با موفقیت در داماش به تیم ملی هم برسم.»

او در خصوص استعفای عابدینی هم حرف می زند:« من هم شنیدم می رود ولی واقعا حیف است. این مدیر مقتدر و کاربلد می داند چطور تیم را رهبری کند ولی مشکلات مالی اجازه نمی دهد. اگر عابدینی برود تیم ما ضربه می خورد. البته فعلا مشکلات مالی حل نشده ولی قول دادند تا همین هفته حل کنند به شرط این که مثل قول های قبلی آنها نباشد.»

منبع :

صفحه 2 از 8 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)