Design & Developed BY Patira

صفحه 1 از 100 1231151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 992
    مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    فوروارد،هافبك تهاجمي

ItaliaArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,575
    تشکر شده 7,822 در 1,799 پست

آرسنال ۞ آخرین اخبار از توپچی های لندن در فصل 2011-2012 ۞

به نام خداي اين دنيا و اون دنيا...

سلام
    به تايپك آرسناليها خوش اومديد
    در اين تايپيك آخرين اخبار از FC Arsenal قرار ميگيره
    اميدوارم فصل خوب و همراه باجامي داشته باشيم...

برای پرواز به آسمانها، منتظر نمان که عقابی نیرومند بیاید و از زمینت برگیرد و در آسمانهایت پرواز دهد.

بکوش تا پر پرواز به بازوانت جوانه زند و بروید و بکوش تا اینهمه گوشت و پیه و استخوان

سنگین را که چنین به زمین وفادارت کرده است، سبک کنی و از خویش بزدایی، آنگاه به جای خزیدن، خواهی پرید.

در پرنده شدن خویش بکوش و این یعنی بیرون آمدن از زندانهای اسارت

ویرایش توسط feri71 : 06-14-2011 در ساعت 17:30 دلیل: ویرایش چند نکته ی مهم

2. 8 کاربر از پست مفید GOLL تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک
    مربی مورد علاقه
    مارچلو لیپی
    بازیکن محبوب
    (ندود)
    اسم واقعی شما
    پوریا
    Juventus
    تشکر ها
    668
    تشکر شده 1,595 در 322 پست

juventus آرسن ونگر اطمینان دارد سمیر نصری در آرسنال خواهد ماند

آرسن ونگر اطمینان دارد سمیر نصری در آرسنال خواهد ماند...

این روز ها شایعات بسیاری مبنی بر ترک سمیر نصری و عدم تمدید وی با باشگاه آرسنال به گوش می رسد و پیشنهاد رسمی منچستر یونایتد در این شرایط نیز باعث افزایش شایعات می شود .
    سمیر نصری تنها یک سال با باشگاه آرسنال قرار دارد و مذاکرات وی با باشگاه همچنان به توافق نهایی نرسیده است و شیطنت رسانه ها نیز باعث نگرانی شدید هواداران آرسنالی شده است .
    به هر ترتیب آرسن ونگر بار دیگر اعلام کرد اطمینان دارد سمیر نصری در باشگاه آرسنال باقی خواهد ماند .
    ظاهرا آرسن این هفته با نصری بر سر مبلغ پیشنهادی صحبت کرده و این بازیکن فرانسوی نیز آماده عقد قرار داد جدید خواهد شد .
    در سوی دیگر ونگر در تلاش برای نگه داشتن سس فابرگاس در آرسنال است و پیشنهاد 40 میلیون یورویی باشگاه کاتالانی نیز تغییر در تصمیم آرسن ایجاد نخواهد کرد .

4. 7 کاربر از پست مفید پوریا صبور تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک
    مربی مورد علاقه
    مارچلو لیپی
    بازیکن محبوب
    (ندود)
    اسم واقعی شما
    پوریا
    Juventus
    تشکر ها
    668

juventus والكات: پيشنهاد يوونتوس وسوسه‌كننده است

بازيکن تيم فوتبال آرسنال دريافت پيشنهادي جدي از يوونتوس ايتاليا را تاييد کرد.
    به نقل از روزنامه ديلي‌ميل، تئو والکات گفت: آنچه در رسانه‌ها بابت پيشنهاد يوونتوس به من شده، حقيقت دارد. در اين باره آنچه قابل گفتن بوده، ذکر اين نکته است که شرايط وسوسه‌کننده‌اي را در مجموع به من پينشنهاد کرده اند.
    والکات 22 ساله که از سال2006 در خدمت تيم لندني است، در ماه‌هاي اخير از اين که زياد مورد توجه آرسن ونگر، سرمربي فرانسوي 15 سال گذشته تيم مورد استفاده واقع نشده، شکايت داشته است. از اين رو احتمال داده مي شود در مورد پيشنهاد تيم توريني معروف به "بانوي سالخورده " معقولانه فکر کند.

براساس اخباري که در نشريات ايتاليايي همچون گازته دلواسپرت و توتواسپرت منتشر شده، توريني‌ها امسال 120 ميليون يورو براي جذب بازيکن در فصل تابستان بودجه اختصاص داده‌‌اند که براي جذب احتمالي بازيکن آرسنال بين 15 تا 20 ميليون خرج خواهند کرد.
    در کنار وي ، جذب ميشل باستوس ، بازيکن تکنيکي تيم المپيک ليون فرانسه نيز از جمله اهداف راه‌راه‌پوشان است.

6. 6 کاربر از پست مفید پوریا صبور تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک
    مربی مورد علاقه
    مارچلو لیپی
    بازیکن محبوب
    (ندود)
    اسم واقعی شما
    پوریا
    Juventus
    تشکر ها
    668

juventus کسي ،چيزي در مورد فابرگاس نمي داند

ما نگران سسک هستیم ...
    در حالي که هنوز آينده سسک فابرگاس در باشگاه آرسنال در هاله اي از ابهام قرار دارد اما آندري آرشاوين، مهاجم روس توپچي ها، اعلام کرد که بسياري از آرسنالي ها نگران جدايي اين هافبک اسپانيايي هستند.

این ملی پوش روس اعلام کرد که فابرگاس به همه هم تیمی هایش در پایان فصل هدیه داد اما نگفت که این هدیه به چه دلیل بوده است.

آرشاوین به خبرنگاران گفت:" تنها سسک است که باید تصمیم بگیرد که می ماند یا می رود. در داخل تیم چندان در مورد این موضوع صحبت نمی کنیم؛ فقط بعضی وقت های در مورد آن شوخی می کنیم.

قبل از شروع تعطیلات، فابرگاس به همه بازیکنان هدیه داد. من از او پرسیدم این هدیه برای چیست؟ او گفت هیچی. این نشان می دهد پشت این سکوت یک مسئله ای هست."

فابرگاس علی رغم فصل ناامیدکننده ای که پشت سر گذاشت، همچنان در انتظار پیشنهاد بارسلوناست. باشگاه کاتالانی فصل قبل دو پیشنهاد 30 و 35 میلیون پوندی برای به خدمت گرفتن این ملی پوش اسپانیایی ارائه داد اما آرسنالی ها این پیشنهادها را رد کردند.

8. 7 کاربر از پست مفید پوریا صبور تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک
    مربی مورد علاقه
    مارچلو لیپی
    بازیکن محبوب
    (ندود)
    اسم واقعی شما
    پوریا
    Juventus
    تشکر ها
    668

juventus

بارسلونا 30 میلیون یورو به همراه بویان و تیاگو را در برابر فابرگاس به آرسنال میدهد.

بعد از آنکه روزنامه های اسپانیایی از قبول مذاکرات اولیه سخن گفتند ، امروز از ریز پیشنهادات بارسلونا پرده برداشتند.
    آرسنال 45 میلیون پاند را به سسک فابرگاس نسبت داده بود ، که بارسلونا این مقدار پول را نمیتواند خرج سسک کند، آنها دو بازیکن خود را نیز آماده هستند تا به آرسنال بدهند.
    مارکا نوشت : مدیربرنامه های سسک شنبه با سران بارسلونا ملاقات دارد و سسک دوشنبه برای مذاکرات نهایی به اسپانیا میرود.

اگر فابرگاس امارات را ترک کند ، ونگر به احتمال قوی اسکات پارکر را به تیم میآورد. این بازیکن حدود 10 میلیون پاند قیمت دارد.

10. 7 کاربر از پست مفید پوریا صبور تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک
    مربی مورد علاقه
    مارچلو لیپی
    بازیکن محبوب
    (ندود)
    اسم واقعی شما
    پوریا
    Juventus
    تشکر ها
    668

juventus

آرسن ونگر برای خرید یک بازیکن 19 از تیم دسته اولی هیجان زده شده !!!

آرسن ونگر اولین خریدش ، یک خرید جوان دیگر است. "جنکینسون" چهارشنبه از چارلتون به آرسنال آمد.

ونگر در مورد وی گفت : گاهی بازی وی را میدیدیم،در دفاع عالی است و توانایی های یک مدافع را دارد و البته به خوبی میتواند در جلو هم کمک باشد.
    ما از آمدن وی شادمان هستیم،وی مستقیما به تیم اصلی اضافه میشود !!!!!!!!!!!
    وی فصل قبل در دسته یک انگلستان بازی کرده است.
    "جنکینسون" نیز به سایت باشگاه گفت : برایم آرزو بود که به تیمی مثل آرسنال که از بزرگترین تیم های جهان است بپیوندم.

آرسن ونگر از این خرید در حالی هیجان زده شده که حتی BBC از رفتن نصری، کلیچی و فابرگاس خبر داده است....

12. 7 کاربر از پست مفید پوریا صبور تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک
    مربی مورد علاقه
    مارچلو لیپی
    بازیکن محبوب
    (ندود)
    اسم واقعی شما
    پوریا
    Juventus
    تشکر ها
    668

juventus

کارل ینکینسون، بازیکن 19 ساله ای که از کودکی هوادار آرسنال بود...

ینکینسون که چند روز پیش رسما از چارلتون به آرسنال پیوست از احساس خود در این مورد می گوید:
    "اینکه به آرسنال پیوستم شگفت انگیز است. اگر بخواهم صادق باشم کلمات نمی توانند حس مرا بیان کنند. هوادار آرسنال بودن برای من یک مساله فوق العاده است و چیزی که من را خیلی هیجان زده می کند.

پدر من بیش از 40 سال است که بلیط تمام بازیهای فصل راخریداری می کند و از زمان کودکی دائما در ورزشگاه حضور دارد.

او مرا یک هوادار آرسنال بار آورده است و من هم از زمان کودکی همراه او به ورزشگاه می روم. من حتی فصل قبل هم چند بازی را از نزدیک تماشا کردم. تمام خانواده من هوادار پر و پا قرص آرسنال هستند.

من همیشه علاقه زیادی به تونی آدامز داشتم و حالا هم دارم کتابش را می خوانم. او کسی است که من همیشه به عنوان یک لیدر فوق العاده به او نگاه می کنم،بازیکنی است که می توانم چیزهای زیادی از او یاد بگیرم و سعی خواهم کرد در مسیری که او داشت قدم بردارم."

14. 7 کاربر از پست مفید پوریا صبور تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک
    مربی مورد علاقه
    مارچلو لیپی
    بازیکن محبوب
    (ندود)
    اسم واقعی شما
    پوریا
    Juventus
    تشکر ها
    668

juventus آرسنال به جروینیو نیاز دارد

یوهان جورو خواهان حضور جروینیو در تیم آرسنال...

این روز ها صحبت های بسیاری مبنی بر حضور جروینیو در تیم آرسنال به گوش می رسد و پس از ناکامی آرسنال در جذب کریم بنزما هم اکنون این مهاجم ساحل عاجی باشگاه لیل در صدر فهرست مهاجمان د نظر تیم آرسنال قرار گرفته است .
    یوهان جورو مدافع تیم آرسنال نیز باور دارد تیمش به این بازیکن احتیاج دارد و این بازیکن را در سطح هوش و توانایی بالایی می بیند .
    وی در این رابطه گفت :

" من کمی این فصل لیگ فرانسه را دنبال کردم و می توانم بگویم جروینیو بازیکن فوق العاده ای است .
    من برای مدت زیادی است که وی را می شناسم و او بازیکن بزرگی است . وی سریع است و قوای بدنی خوب و هوش بالایی دارد .
    او استعداد بسیار بزرگی است که به آن نیاز داریم چرا که می تواند به عنوان مهاجم برای ما بازی کند چه به عنوان مهاجم هدف و چه به عنوان وینگر . او تمام معیار های لازم برای بازی در آرسنال را دارد . "

16. 7 کاربر از پست مفید پوریا صبور تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    فوروارد،هافبك تهاجمي

ItaliaArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,575
    تشکر شده 7,822 در 1,799 پست

عملکرد بازیکنان در فصل 2010/11 - آندری آرشاوین
    سایت رسمی باشگاه آرسنال عملکرد بازیکنان آرسنال در فصل گذشته را بررسی می کند.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]در نگاه اول اینگونه به نظر می رسد که آندری آرشاوین، بازیساز روس آرسنال فصل درخشانی را در سال 2010/11 سپری نکرده است.

اما چه کسی می تواند گل او را در آن شب به یادماندی در امارات مقابل بارسلونا فراموش کند؟؟ یا شوت والی مقابل اورتون که آرسنال را به بازی برگرداند؟؟ و یا گلی که در جام اتحادیه مقابل تاتنهام به ثمر رساند؟؟

زمانی که آندری برای حفظ آمادگی خود می جنگید و درخشش چندانی نداشت، آرسن ونگر اولین نفری بود که به دفاع از او می پرداخت و این نکته را یادآوری می کرد که او کسی است که همیشه می تواند یک کار خاص انجام دهد.

پس از اینکه آرشاوین فصل را به خوبی شروع کرد و توانست پنج گل در 9 بازی به ثمر برساند، در اواسط فصل افت کرد و جایگاه خود را در ترکیب اصلی از دست داد. اما با این وجود او توانست بیش از 50 بازی برای آرسنال انجام دهد و 10 گل به ثمر برساند.

پس از یک زمستان سخت، آندری در ماه فوریه به فرم خوب خود برگشت و یک گل حیاتی مقابل ارتون به ثمر رساند. سپس روند خود را با گل پیروزی بخشی که مقابل بارسلونا به ثمر رساند، تکمیل کرد.

اگر آندری بتواند فرم خوب خود را فصل بعد نیز تکرار کند، بدون شک از ارکان اصلی آرسنال برای رسیدن به جام خواهد بود.
    آرشاوین : " گلزنی مقابل بارسلونا برای هر بازیکنی یک لحظه حیاتی است. شاید در کل دوران حرفه ای شما. این مسئله زیاد اتفاق نمی افتاد، مخصوصا وقتی که با پیروزی همراه باشد! "

بهترین لحظه :
    فقط هفت دقیقه تا پایان دیدار آرسنال و بارسلونا باقی مانده بود که آندری روی پاس نصری کل ورزشگاه را از زمین بلند کرد! این گل که منجر به پیروزی مقابل بارسلونا شد، و شادی پس از گل آندری، تا سال ها در ذهن همه خواهد ماند.

برای پرواز به آسمانها، منتظر نمان که عقابی نیرومند بیاید و از زمینت برگیرد و در آسمانهایت پرواز دهد.

بکوش تا پر پرواز به بازوانت جوانه زند و بروید و بکوش تا اینهمه گوشت و پیه و استخوان

سنگین را که چنین به زمین وفادارت کرده است، سبک کنی و از خویش بزدایی، آنگاه به جای خزیدن، خواهی پرید.

در پرنده شدن خویش بکوش و این یعنی بیرون آمدن از زندانهای اسارت

18. 7 کاربر از پست مفید GOLL تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک
    مربی مورد علاقه
    مارچلو لیپی
    بازیکن محبوب
    (ندود)
    اسم واقعی شما
    پوریا
    Juventus
    تشکر ها
    668

juventus اینتر به جمع مشتریان پیوست

اینترمیلان نیز خواهان نیکلاس بندتنر...

باشگاه بزرگ ایتالیایی نیز در پی به خدمت گرفتن ستاره دانمارکی آرسنال است .
    این روز های شایعات بسیاری مبنی بر علاقه مندی باشگاه های مختلف به نیکلاس بندتنر به گوش می رسد و با توجه به اعلام وی مبنی بر ترک باشگاه باید منتظر انتخاب وی و البته توافق باشگاه با یکی از باشگاه های خواهان وی باشیم .
    اینترمیلان پس از ابراز علاقه بشیکتاش جدید ترین مشتری این بازیکن دانمارکی به حساب می رود .
    این خبر در حالی توسط اسکای اسپورت انگلستان نشر پیدا کرد که پیش از این نیز باشگاه هایی مثل سویا و بایرن مونیخ از مشتریان این بازیکن نام برده می شدند .

20. 8 کاربر از پست مفید پوریا صبور تشکر کرده اند .

صفحه 1 از 100 1231151 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)