Design & Developed BY Patira

صفحه 16 از 16 نخستنخست ... 6141516
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 152 , از مجموع 152
    مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    فوروارد،هافبك تهاجمي

ItaliaArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,575
    تشکر شده 7,822 در 1,799 پست

Jadide [$]آخرين اخبار نقل و انتقالات آرسنال در فصل 2011-2012[$]

Hi
    تمامی اخبار نقل انتقالات باشگاه آرسنال در این بخش قرار خواهد گرفت .
    به نکات زیر توجه فرمایید :

1- از ارسال خبرهای تكراری خودداری كنيد.

2- تمامی نظرات شخصی خود را در تاپيك "بحث و تبادل نظر توپچي هاي لندن" ارسال كنيد.

3- در این تاپیک فقط و فقط اخبار نقل و انتقالات قرار می گیرند.

مرسي

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

برای پرواز به آسمانها، منتظر نمان که عقابی نیرومند بیاید و از زمینت برگیرد و در آسمانهایت پرواز دهد.

بکوش تا پر پرواز به بازوانت جوانه زند و بروید و بکوش تا اینهمه گوشت و پیه و استخوان

سنگین را که چنین به زمین وفادارت کرده است، سبک کنی و از خویش بزدایی، آنگاه به جای خزیدن، خواهی پرید.

در پرنده شدن خویش بکوش و این یعنی بیرون آمدن از زندانهای اسارت

2. 4 کاربر از پست مفید GOLL تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    فوروارد،هافبك تهاجمي

ItaliaArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,575
    تشکر شده 7,822 در 1,799 پست

ونگر: اولویت اول من، تمدید قرارداد بازیکنان است
    آرسن ونگر می خواهد تابستان امسال را با رسیدگی به وضعیت قراردادهای بازیکنان باشگاه شروع کند.
    آرسن ونگر پیش از این اعلام کرده بود که در پنجره نقل و انتقالات تابستانی به دنبال کیفیت است و نه کمیت اما او همچنین تمایل دارد پیش از حضور در بازار، وضعیت قرارداد بازیکنانی مانند ونپرسی، سونگ و والکات را مشخص کند.

آرسن ونگر می خواهد نتایج مذاکرات هرچه زودتر و پیش از شروع رقابت های یورو مشخص شود.

" بخش بزرگی از شروع فعالیت ما در تابستان به انجام کارها در داخل باشگاه باز می گردد. کارهایی که داریم را پیش از شروع رقابت های یورو انجام می دهیم، از این بابت مطمئن باشید.

نیاز داریم جک ویلشیر و ابو دیابی را بازگردانیم و سپس به تعداد بازیکنانی که در اختیار داریم نگاه کنیم. ما چمبرلین، دیابی، ویلشیر، سونگ، روسیچکی، کوکلن، آرتتا، جروینیو، والکات و تعداد زیادی بازیکن دیگر را در اختیار داریم.

مهمترین بخش کار این است که بازیکنان خود را آماده کنیم و به تیم بازگردانیم و سپس امیدواریم تجربه مثبتی با بازیکنان خود در رقابت های یورو داشته باشیم."
    برای پرواز به آسمانها، منتظر نمان که عقابی نیرومند بیاید و از زمینت برگیرد و در آسمانهایت پرواز دهد.

بکوش تا پر پرواز به بازوانت جوانه زند و بروید و بکوش تا اینهمه گوشت و پیه و استخوان

سنگین را که چنین به زمین وفادارت کرده است، سبک کنی و از خویش بزدایی، آنگاه به جای خزیدن، خواهی پرید.

در پرنده شدن خویش بکوش و این یعنی بیرون آمدن از زندانهای اسارت

4. 4 کاربر از پست مفید GOLL تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    Halfback Right
    مربی مورد علاقه
    Arsen Wenger
    بازیکن محبوب
    Xabi Alonso - David Beckham
    اسم واقعی شما
    Mohammad Amin

EnglandArsenalRealMadrid

Xabi Alonso

تشکر ها
    12,123
    تشکر شده 14,670 در 2,385 پست

صحبتهای مدیر برنامه های الشراوی

مدیر برنامه های استفان الشراوی هافبک تهاجمی 19 ساله تیم میلان اذعان دارد آرسنال به جذب این بازیکن علاقمند است.

میلان نمی خواهد این بازیکن را به صورت دائم ار دست بدهد اما این قابل درک است که آنها اجازه دهند الشراوی به صورت قرضی به آرسنال بپیوندد.

الشراوی تابستان گذشته با 10 میلیون پوند از جنوا به میلان پیوست اما تا کنون نتوانسته جایگاه ثابتی در این تیم داشته باشد و آخرین بار در مقابل آرسنال در لیگ قهرمانان به میدان رفته است.

مدیر برنامه های او به مترو میگوید:"آرسنال همواره از تحسین کنندگان او بوده است ،حتی قبل از اینکه او به میلان بپیوندد.اما روسونری ها در حال حاضر او را در اختیار دارند و من نمی دانم آنها اجازه خواهند داد او به آرسنال بپیوندد یا نه."

الشراوی نیز در ماه گذشته بازی در لیگ انگلیس را تحسین کرده است.

او در رابطه با بازی در لیگ انگلستان گفته است:"من واقعا دوست دارم در لیگ انگلیس بازی کنم.همیشه بسیاری از مردم به من می گویند تو ویژگی های بازی در لیگ انگلیس را داری.
    صادقانه بگویم من محیط و فوتبال انگلیس را دوست دارم."

الشراوی تا پایان سال 2016 با میلان قرارداد دارد و در 18 بازی که در این فصل انجام داده توانسته 2 گل به ثمر برساند.

Arsenal .ir

6. 3 کاربر از پست مفید Mohammad تشکر کرده اند .

صفحه 16 از 16 نخستنخست ... 6141516

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)