Design & Developed BY Patira

صفحه 2 از 16 نخستنخست 123412 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 152
    مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    فوروارد،هافبك تهاجمي

ItaliaArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,575
    تشکر شده 7,822 در 1,799 پست

Jadide [$]آخرين اخبار نقل و انتقالات آرسنال در فصل 2011-2012[$]

Hi
    تمامی اخبار نقل انتقالات باشگاه آرسنال در این بخش قرار خواهد گرفت .
    به نکات زیر توجه فرمایید :

1- از ارسال خبرهای تكراری خودداری كنيد.

2- تمامی نظرات شخصی خود را در تاپيك "بحث و تبادل نظر توپچي هاي لندن" ارسال كنيد.

3- در این تاپیک فقط و فقط اخبار نقل و انتقالات قرار می گیرند.

مرسي

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

برای پرواز به آسمانها، منتظر نمان که عقابی نیرومند بیاید و از زمینت برگیرد و در آسمانهایت پرواز دهد.

بکوش تا پر پرواز به بازوانت جوانه زند و بروید و بکوش تا اینهمه گوشت و پیه و استخوان

سنگین را که چنین به زمین وفادارت کرده است، سبک کنی و از خویش بزدایی، آنگاه به جای خزیدن، خواهی پرید.

در پرنده شدن خویش بکوش و این یعنی بیرون آمدن از زندانهای اسارت

2. 4 کاربر از پست مفید GOLL تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    فوروارد،هافبك تهاجمي

ItaliaArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,575

سامبا هم جدی شده است

آرسن ونگر تمام تلاش خود را برای به خدمتگیری این هیولای بلکبرن میکند.

اسکای خبر داد : آرسنال برای خرید سامبا از بلکبرن بسیار پیشرفت کرده است .
    آرسن ونگر که یکی از مشکلات خود را در قلب دفاع تیمش میبیند قصد دارد تا کریستوفر سامیا را به آرسنال بیآورد.
    ونگر از این بازیکن کونگویی خوشش میآید و میخواهد وی را به تیم اضافه کند، با آمدم این مرد تنومد آرسنال از قدرت بدنی قابل قبولی در قلب دفاع برخوردار میشود.
    آرسنال در ابتدای فصل تابستانی سعی داشت تا جونز را به خدمت بگیرد که بلکبرن و یونایتد با سرعت بالاتری به نتیجه رسیدند.
    شایان ذکر است سامبا تا سال 2015 با تیمش قرارداد دارد.
    هرچند این تیم علاقه ای به از دست دادن 2 مدافع اصلی خود ندارد اما "نه" گفتن به پیشنهاد آرسنال هم کار دشواری به نظر میآید

/// تعدادی از هواداران آرسنال در سایت اسکای به شدت از این خرید ابراز خرسندی کردند.
    برای پرواز به آسمانها، منتظر نمان که عقابی نیرومند بیاید و از زمینت برگیرد و در آسمانهایت پرواز دهد.

بکوش تا پر پرواز به بازوانت جوانه زند و بروید و بکوش تا اینهمه گوشت و پیه و استخوان

سنگین را که چنین به زمین وفادارت کرده است، سبک کنی و از خویش بزدایی، آنگاه به جای خزیدن، خواهی پرید.

4. 3 کاربر از پست مفید GOLL تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    فوروارد،هافبك تهاجمي

ItaliaArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,575

رفتن سمیر و فابرگاس فاجعه است

پارلر از نقل و انتقالات تیم می گوید...
    ری پارلر هافبک سالهای نه چندان دور آرسنال در مورد شایعات روزهای اخیر در مورد فابرگاس و نصری و احتمال جدایی آنها از تیم گفت:

"این یک فاجعه خواهد بود.

نصری یکی از بهترین بازیکنان سال اخیر آرسنال بود و فکر میکنم او واقعا پیشرفت کرده و خودش را با لیگ برتر وفق داده بود. او به یک بازیکن سر سخت تبدیل شده بود و در این فصل عالی کار کرد.

اگر این دو بازیکن از تیم جدا شوند واقعا یک فاجعه برای آرسنال خواهد بود و آن موقع کار بزرگی در مقابل مربی و دیگر عوامل باشگاه وجود دارد.

امیدوارم سمیر به ونگر نگاه کند، کسی که او را به این سطح بازی رسانده و بگوید من واقعا دوست دارم با این مربی کار کنم، می خواهم برای یک، دو یا سه سال دیگر اینجا بمانم.

آرسنال باشگاه بزرگی است و در این شکی نیست. شما باید کسانی مثل برکمپ که 11 سال در اینجا بود یا ویرا که نه سال را در اینجا سپری کرد را در نظر بگیرید.

این باشگاه خاصی است و من امیدوارم او این مساله را درک کند و برای مدتی طولانی در اینجا بماند."

پارلر در مورد اهمیت این تابستان برای آرسنال هم حرفهایی زد:

"این تابستانی بزرگ برای آنهاست، بعد از اتفاقات فصل قبل هواداران واقعا کلافه شده اند. اتفاقات زیادی ممکن است در نقل و انتقالات بیفتد -اجازه دهید هنوز از آنها انتقاد نکنیم- و خوش بینانه به این قضیه نگاه میکنیم که پول هم برای خرج کردن وجود دارد ولی ما واقعا آن را نمی دانیم.

آرسن ونگر بر روش خود استوار است پول وجود دارد ولی ما باید بازیکنان مناسب را به خدمت بگیریم.

من فکر میکنم آنها نیاز دارند چهار یا پنج بازیکن جدید به خدمت بگیرند اگر می خواهند با تیم هایی مثل منچستر یونایتد رقابت کنند که شروع به خرید بازیکن کرده است یا منچستر سیتی که حتما در بازار خواهد بود یا مثل لیورپول و چلسی.
    این خیلی جالب خواهد بود."

مثل همیشه بازیکنان انگلیسی قیمتهای بالایی دارند و در همین تابستان هم بازیکنانی مانند جونز و هندرسون با مبالغ کلانی به تیمهای دیگر پیوستند ولی پارلر دوست دارد بازیکنان انگلیسی بیشتری را در تیم ببیند.

"همیشه گفته ام گری کیهیل می تواند یک خرید عالی برای آرسنال باشد. ولی این بستگی به این دارد که ارزش او چه قدر است. ونگر همیشه این عقیده را دارد که می تواند بازیکنان مشابهی را با همان کارایی با 5 میلیون پوند کمتر جذب کند! بنابراین قضیه خیلی جالب خواهد بود."

6. 4 کاربر از پست مفید GOLL تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    فوروارد،هافبك تهاجمي

ItaliaArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,575

آرسنال در تكاپوي شكار آقاي گل مسابقات زير 17 ساله اروپا

منابع رسانه‌اي انگليس از تلاش گسترده آرسنال براي شکار پديده تازه فوتبال آلمان خبر دادند.

روزنامه سان در گزارشي کوتاه نوشت لندني‌ها که همواره در تکاپوي شکار استعدادهاي کم سن‌وسال بوده‌اند،‌ صمد يسيل، مهاجم تحت قرارداد با بايرلورکوزن را نشانه گرفته‌اند.
    اين بازيکن 17 ساله که بازي‌هاي بسيار درخشاني در رقابت‌هاي زير 17 ساله‌هاي اروپا، بازي‌هاي درخشاني ارائه کرده، موفق شد با زدن 6 گل براي آلمان‌ها چشم‌ها را به خود خيره‌ کند.
    يسيل که در پيکارهاي ماه گذشته حتي عنوان آقاي گل را کسب کرد، ‌اکنون سخت مورد توجه آرسن ونگر قرار گرفته است.
    گفته مي شود نمايندگاني از طرف وي براي مذاکره با بايري‌ها به آلمان سفر کرده‌اند.

8. 3 کاربر از پست مفید GOLL تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    فوروارد،هافبك تهاجمي

ItaliaArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,575

شایعه ای شیرین، اتوو در راه آرسنال ؟!

اتوو صحبت هایی در مورد حضور در فوتبال جزیره کرده و از همین رو خیلی از خبرگزاری ها از احتمال پیوستنش به آرسنال سخن گفتند.این خرید که 100% خریدی فانتزی به شمار میآید، میتواند روح جدیدی را به تیم بدهد.
    وی در مورد این علاقه چنین گفت : در حال حاضر میخواهم در انگلستان بازی کنم و آن لیگ را هم امتحان کنم. پول اصلا برایم اهمیتی ندارد تفکر من در این مورد کاملا ورزشی است.

با توجه به همین جمله احتمال نزدیک شدن آرسنال به این بازیکن وجود دارد اما ظاهرا راهی برای بازگشت بازیکن قدیمی آرسنال، یعنی "لارسون" به آرسنال نیست و وی علاقمند است تا به ساندرلند بپیوندد، وی بازیکن ازاد است .

10. 2 کاربر از پست مفید GOLL تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    فوروارد،هافبك تهاجمي

ItaliaArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,575

دیکسون : پارکر را جدی کنید
    آرسن ونگر باید ردنپ را کنار بزند تا اسکات پارکر را به خدمت بگیرد.

دیکسون بازیکن سال های نه چندان دور آرسنال معتقد است اگر سال پیش در همین دوره زمانی آرسنال پارکر را خریده بود این فصل را بی جام سپری نمیکرد.
    این بازیکن 30 ساله چکش های لندن رسما علاقه خود را برای خروج از تیم سقوط کرده اش اعلام داشته است.
    سم الردایس هم بدش نمیآید تا بعد از فروش پارکر، نولان را از نیوکاسل به تیمش اضافه کند.

آرسنال و تاتنهام هر دو خواستار حضور پارکر در تیم خودشان هستند.وستهام قیمتی حدود 10 میلیون را تعیین کرده ( که عدد به خرید های این دوران آرسنال نزدیک است )
    دیکسون در مورد پارکر گفت : وی را دوست داشته ام از زممانی که در چارلتون و چلسی بازی میکرد.
    بازی وی برای آرسنال مناسب خواهد بود. وی میتواند به خوبی با رامسی و جک هماهنگ شود ( و باعث پیشرفت آنها باشد )
    دیکسون که نزدیک به 500 بازی برای آرسنال در 14 سال انجام داده ادامه داد : جک و آرون میتوانند کار سسک را انجام دهند.من فکر نمیکنم در صورت ترک سسک نیازی به جایگزین باشد، پس نمیتوان خرید پارکر را مشروط به فروش سسک دانست.

12. 2 کاربر از پست مفید GOLL تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    فوروارد،هافبك تهاجمي

ItaliaArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,575

نصری دوباره پای میز نشست

مدیربرنامه های نصری تایید کرد که دوباره با آرسنال آماده مذاکره شده است.
    نصری فصل آخر قراردادش را با آرسنال سپری میکند و در صورتی که این تابستان تمدید نکند باید به صورت مجانی از آرسنال برود .
    مدیربرنامه های وی در این مورد گفت : هنوز صحبت ها با آرسنال ادامه دارد.
    نصری قبلا از عدم قهرمانی ها شکایت کرده بود و خواسته بود تا آرسنال با خرید های مناسب آماده فصل بعدی شود.
    مدیربرنامه های وی در مصاحبه ای چنین گفت ...

" چندین تیم هستند که به وی ابراز علاقه کرده اند، بعد از مذاکره با ونگر اسامی را بیان میکنیم. ما قبلا پیشنهادات تیم های دیگر را دریافت کرده ایم و امروز منتظر پیشنهادات آرسنال نشسته ایم. "

سمیر فصل خوبی بین توپچی ها داشت وبازی های قابل قبولی انجام داد.
    شایان ذکر است یک بار مذاکرات شکست خورده بود و این تکرار مذاکرات است

14. 3 کاربر از پست مفید GOLL تشکر کرده اند .

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    AMF-SS
    مربی مورد علاقه
    FerGoseN - MorInhO- Zidane
    بازیکن محبوب
    CR7-LM10-All Players RealMadrId and ManuTd
    اسم واقعی شما
    ~ ALIreZA ~

PortugalRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    40,825
    تشکر شده 30,590 در 6,151 پست

ویترین امتیازات

رئيس آرسنال تماسهاي بارسا براي خريد سسک را تائيد کرد

پيتر هيل وود، رئيس باشگاه آرسنال در صحبتهايي اعلام کرد که سران باشگاه بارسلونا با باشگاه آرسنال تماس گرفته اند تا شرايط انتقال سسک فابرگاس به تيمشان را بدانند.

این روزها صحبتهای متعددی در مورد احتمال بازگشت سسک 24 ساله به باشگاه کاتالان به گوش می رسد.
    اخیرا خود سسک هم در صحبتهایی اعلام کرده که رویایش این است تا بتواند برای تیم قهرمان اروپا بازی کند. اکنون هیل وود هم تماس سران بارسا برای کسب اطلاع درمورد شرایط جذب سسک را تائید کرده و اعلام کرده که سران بارسا هنوز درخواستی رسمی را ارائه نکرده اند.
    هیل وود به میرر گفت:« بله، سران بارسا درمورد سسک با ما صحبت کرده اند.آنها با ما در تماس هستند ولی تا به امروز پیشنهادی رسمی را برای خرید سسک ارائه نکرده اند و ما نمی خواهیم به سسک اجازه جدایی بدهیم.»
    رئیس آرسنال ادامه داد:« سسک از بارسلونا به آرسنال آمده و این قابل درک است که می خواهد تا به بارسلونا بازگردد. آنها هنوز برای خرید سسک درخواست رسمی نداده اند.»
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

HALA MADRID

16. 3 کاربر از پست مفید AL1reZA تشکر کرده اند .

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    AMF-SS
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    ~ ALIreZA ~

PortugalRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    40,825

ویترین امتیازات

چهارشنبه هفته گذشته سسک فابرگاس در شهر مادرید اسپانیا حاضر شد تا در مراسم رونمایی از عطر Angel Schlesser شرکت کند.

در حاشیه این برنامه، سسک به سوالات خبرنگارات جواب داد که بیشتر پیرامون آینده او بود و کاپیتان 24 ساله توپچی ها نیز اذعان کرد که قصد ندارد اجازه دهد اتفاقات تابستان گذشته را تکرار شوند و برای جلوگیری از گمانه زنی ها، موضع خود را آشکارا اعلام کرد.

" در موقعیت پیچیده ای هستم. کسی نیستم که خیلی در مورد نقل و انتقالات و اتفاقات احتمالی درون آن حرف بزنم.

سال گذشته اشتباه کردم، به دلیل اتفاقاتی که بعد از آن افتاد. برایم بسیار دشوار بود و من نمی خواهم که این داستان دوباره به خودی خود تکرار شود. اشتباه کردم که موقعت خود را عمومی اعلام کردم اما شما از اشتباهات خود درس می گیرید.

نمی خواهم در مورد هیچ تیم دیگری صحبت کنم اما در زندگی هیچوقت نمی توانید بگویید "هرگز" به این دلیل که خیلی چیزها اتفاق می افتند که شما نمی توانید هرگز پیش بینی کنید.

هر یک از ما روش خاص خود برای تفسیر مسائل داریم اما در این مورد همواره بازیکنان تصمیم گیرنده نیستند. گفتن چیزهای بیشتر تنها دروغ و حدس و گمان است و حقیقت ندارد.

از وقتی 11 ساله بودم رویای بازی برای بارسلونا را داشتم. اینکه آیا این اتفاق خواهد افتاد یا نه را نمی دانم.

در هر کفرانس خبری نمی آیم و نمی گویم که می خواهم به بارسلونا برم. در این مرحله با گفتن رویاهایم چه کسی را می توانم گول بزنم؟؟

اگر یک روز آرسنال را ترک کنم، چه امروز، چه فردا، 5 سال دیگر و یا هرگز، همان روز به شما خواهم گفت، نه قبل از آن. من به این باشگاه که چیزهای زیادی به من داده بی احترامی نمی کنم.

یک بازیکن آرسنال هستم. جلو نمی روم و نمی گویم که می خواهم به بارسلونا بروم. بعد از 8 سال حضور در آرسنال، به باشگاه صدمه نمی زنم. این روشی نیست که بخواهم انجام دهم.

برای 8 سال در اینجا بسیار خوشحال بوده ام و اکنون هم خوشحال هستم. اکنون به هیچ وجه در مورد فوتبال فکر نمی کنم، تنها به تعطیلاتم فکر می کنم.

آرسن ونگر رئیس من است، کسی که تصمیمات را می گیرد. می بایست از او بپرسید. من در پایان فصل مصدوم بودم و در 6 هفته گذشته او را ندیدم.

او فردی است که بهتر از هر کس دیگر می دانم که آیا می خواهد مرا بفروشد و یا با من ادامه کار دهد، از او در مورد آینده من سوال کنید.

در جایی که هستم بسیار خوشحالم، بقیه چیزها تنها حدس و گمان هایی هستند که نارست است.

هر شخص برای خود ارزش هایی دارد. بعد از 8 سال، بعد از تمام کارهایی که انجام داده ام و احساسی که در این باشگاه دارم، نمی خواهم که با گفتن یک کلمه همه چیز را خراب کنم.

نمی خواهم بعد از تمام چیزهایی که این باشگاه به من داده، آنها را از بین ببرم. من همیشه با احتیاط عمل کرده ام.

آرسنال یک تیم خوب با یک مربی خوب است و یکی از وفادار ترین هواداران در سراسر اروپا را در اختیار دارد. با وجود داشتن این چیزها من باور دارم که ما می توانیم پیشرفت کنیم و یک روز جام مهمی را پیروز شویم."

HALA MADRID

18. 3 کاربر از پست مفید AL1reZA تشکر کرده اند .

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    AMF-SS
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    ~ ALIreZA ~

PortugalRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    40,825

ویترین امتیازات

سامبا میخواهد به آرسنال بپیوندد

این تصویر کوچک شده است. برای دیدن ابعاد واقعی آن، روی این نوار کلیک کنید. ابعاد واقعی تصویر 660x350 می باشد.

با وجود اینکه سامبا میخواهد به آرسنال بپیوندد سران بلکبرن امیدوارند حداقل یک فصل دیگر او را در بلکبرن نگه دارند.آرسنالی ها مدت زیادی است بدنبال کریستوفر سامبا هستند تا با جذب او دفاع تیم را استجکام ببخشند.بازیکن کنگویی بلکبرن میخواهد ایوود پارک را ترک کند.

این بازیکن 27 ساله تا سال 2015 با بلکبرنی ها قرار دارد در ژانویه سال گذشته هم مورد نظر آرسنالی ها قرار داشت که توپچی ها موفق به جذب او نشدند.هواداران آرسنال انتظار دارند آرسن ونگر سرمربی آرسنالی ها خط دفاع خود را تقویت کند تا اشتباهات خط دفاعی کمتر شود.سران بلکبرن اذعان کرده اند که سامبا مشتاق پیوستن به آرسنال است ولی آنها میخواهند حداقل برای 12ماه دیگر این بازیکن را نگه دارند.

دسای یکی از روسای باشگاه گفت:ما نمیخواهیم او باشگاه را ترک کند.من مطمئن هستم که میتوانیم او را نگه داریم و امیدوارم در باشگاه بماند.من میدانم که او مشتاق حضور در آرسنال است ولی امیدوارم سامبا فصل آینده نیز با ما همکاری داشته باشد.

HALA MADRID

20. 3 کاربر از پست مفید AL1reZA تشکر کرده اند .

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    AMF-SS
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    ~ ALIreZA ~

PortugalRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    40,825

ویترین امتیازات

Home

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

HALA MADRID

22. 4 کاربر از پست مفید AL1reZA تشکر کرده اند .

صفحه 2 از 16 نخستنخست 123412 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)