Design & Developed BY Patira

صفحه 1 از 63 1231151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 626
    عضو Derby

InterSS_Tehran
    تشکر ها
    3,239
    تشکر شده 3,299 در 734 پست

inter ♣♠ اخبار نقل و انتقالات و حواشی اینترمیلان در فصل 12-2011♣♠‏

اخبار نقل و انتقالات و حواشی باشگاه اینترمیلان در فصل 12-2011 در این تاپیک قرار داده می شود.

از قرار دادن اخبار غیر موثق خودداری کنید ، ضمنا در پایان پستهاتون ذکر منبع یادتون نره!

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

ویرایش توسط MohaZalla : 09-08-2011 در ساعت 22:21

2. 5 کاربر از پست مفید MohaZalla تشکر کرده اند .

عضو Derby

InterSS_Tehran
    تشکر ها
    3,239

inter بنتنر هدف جدید اینتر

بازار نقل انتقالات همیشه به دلیل گرمای حواشی اش گرم بوده و هست ، اما تا به اینجا اخبار چندان دلچسبی از سوی این بازار به گوش نرسیده است .

به گزارش کانون رسمی هواداران اینتر میلان در ایران و به نقل از تریبال فوتبال - در تازه ترین خبر ها علاقه مندی باشگاه اینتر میلان به خرید نیکولاس بنتنر از آرسنال به گوش می رسد .

این در حالی است که اینتر میلان برای رقابت با آ.ث میلان و یوونتوس در فصل 2011/12 سری آ باید یاران توانمندی به خدمت بگیرد .

بنتنر 23 ساله در 28 بازی ای که برای آرسنال در این فصل انجام داده است ، طی آن 8 پاس گل و 9 بار هم گل بثمر رسانده است .

این بازیکن دانمارکی از وضعیت به بازی گرفتنش در آرسنال خوشنود نیست ، بنتنر دوست دارد در تیمی باشد که ثابت بازی کند ، که با وجود اتوئو ، پاتزینی ، میلیتو و پاندف ثابت بودن او در اینتر به تلاش خودش بستگی دارد .

4. 5 کاربر از پست مفید MohaZalla تشکر کرده اند .

عضو Derby

InterSS_Tehran
    تشکر ها
    3,239

inter وسلی اشنایدر: سرنوشت من در دست خداست

این ستاره 27 ساله مورد توجه چلسی و منچستریونایتد قرار گرفته اما چند روز قبل اعلام کرد که تصمیم ندارد از اینتر جدا شود.

سایت گل- وسلی اشنایدر، بازی ساز اینتر، تایید کرد که علاقه زیادی به این باشگاه دارد اما آینده اش را در دست خدا دانست.
    او در گفتگو با توتو مرکاتووب گفت:" من با تمام وجودم اینتر را دوست دارم اما این خداست که در مورد آینده من تصمیم گیری می کند. تنها او می داند چه اتفاقی رخ خواهد داد. من از همه طرفداران به دلیل حمایت های شان تشکر می کنم و می خواهم به آنها اطمینان بدهم که اگر در این باشگاه بمانم، تمام تلاشم را برای موفقیت این باشگاه انجام خواهم داد."
    او در مورد رقابت های این فصل و واگذاری قهرمانی به میلان گفت:" این فصل خیلی آسان نبود. من با مصدومیت های زیادی مواجه شدم. من از این عصبانی هستم که ما هرگز نتوانستیم آن نتایجی که می خواهیم را به دست بیاوریم."

اشنایدر که در سال 2009 از رئال به اینتر پیوست، تا سال 2015 با این باشگاه قرارداد دارد.

6. 5 کاربر از پست مفید MohaZalla تشکر کرده اند .

عضو Derby

InterSS_Tehran
    تشکر ها
    3,239

inter موراتي: براي انتقال اسنايدر بايد فكر كنم

مدتي است که نام هافبک هلندي اينترميلان در خصوص انتقال به منچستر يونايتد انگليس شنيده مي‌شود که مالک اين باشگاه را به واکنش وادار کرده است.

ورزش3-به نقل از توتو اسپورت، يونايتدها براي يافتن جانشين پل اسکولز که از ميادين خداحافظي کرده به دنبال جذب وسلي اسنايدر هستند و به احتمال زياد وي را به اولدترافورد خواهند برد.
    ماسيمو موراتي معتقد است بايد در مورد پيشنهاد يونايتدها ژرف‌انديشي کند و تمامي جوانب را در انتقال احتمالي اسنايدر در نظر بگيرد. از سوي ديگر خبرهايي در مورد پيشنهاد باشگاه چلسي به اين بازيکن منتشر شده که رقابت اين دو باشگاه انگليسي براي جذب وي را به دنبال خواهد داشت.
    وسلي اسنايدر که در تعطيلات تابستاني به سر مي‌برد، روز گذشته (يکشنبه) در گفت‌وگويي اعلام کرده که از آينده‌اش به هيچ وجه اطلاع ندارد و فقط خدا مي‌داند که فصل آينده در چه تيمي خواهد بود. همين اظهار نظر وي به شايعه‌هاي خروجش از باشگاه دامن زده و احتمال خداحافظي وي با نرآتزوري را افزايش داده است.
    اگر اسنايدر اينتر را ترک کند، موراتي بايد به دنبال يک جانشين مطمئن براي وي باشد. به همين دليل هم اعلام کرده که بايد در مورد انتقال وي مدتي فکر کند. از سسک فابرگاس، خاوير پاستوره، ريکاردو مونتوليوو و گاستون راميرس به عنوان جانشيان احتمالي اسنايدر نام برده مي‌شود.

8. 5 کاربر از پست مفید MohaZalla تشکر کرده اند .

عضو Derby

InterSS_Tehran
    تشکر ها
    3,239

inter ماریو کورسو،اسطوره اینتر: مورینیو بهتر از النیو اررا است

بال سابق باشگاه اینتر نظرش را در مورد مربی کنونی رئال اعلام کرده است

سایت گل- ماریو کورسو، بال سابق باشگاه اینتر که در طول سالهای 1960 تا 1968 زیر نظر النیو اررا، کار کرده است، معتقد است که ژوزه مورینیو در مقایسه با اررا مربی بهتری است

اینتر در سالهای 1964 تا 1965 و زیر نظر این مربی آرژانتینی توانست به دو جام اروپایی دست بیابد ولی کورسو معتقد است که مورینیو که در سال 2010 با اینتر قهرمان اروپا شد، برتر از ارراست. کورسو به ال پائیس گفت:« اگر بخواهم صادق باشم باید بگویم که النیو در حرکات پابه توپ فاجعه بود. بهترین ویژگی او این بود که همه چیز را درمورد تیم حریف می دانست.البته مورینیو به مراتب بهتر از اوست. او کاریزمای بیشتری نسبت به اررا دارد و به خوبی می داند که چطور باید بازی را بخواند. النیو محرک بزرگی بود و مقابل حریفان به خوبی به ما انگیزه می داد. »

اسطوره باشگاه اینتر ادامه داد:« البته او ایده زیادی درمورد اینکه چطور از نظر تاکتیکی ما را برای بازیها آماده کند، نداشت.او از این نظر اطلاعات محدودی داشت و اطلاعات کمی درمورد تاکتیک ها داشت.»

اررا تجربه موفقی در فوتبال اسپانیا داشت و با تیمهای اتلتیکومادرید و بارسلونا قهرمانی های متعددی را کسب کرد.

10. 5 کاربر از پست مفید MohaZalla تشکر کرده اند .

عضو Derby

InterSS_Tehran
    تشکر ها
    3,239

inter اینتر به دنبال ستاره 19 ساله پورتو

رودریگس 19 ساله دوران حرفه اش را از انویگادو آغاز کرد و پس از آن به بانفیلد رفت و سرانجام در تابستان 2010 به پورتو پیوست

سایت گل- به گزارش نشریه گاتزتا دلو اسپورت، جیمز رودریگز، هافبک هجومی جوان پورتو، با بازی های خوبش در نیم فصل دوم رقابت های این فصل، توجه باشگاه اینتر را جلب کرده است.

اینتری ها به دنبال تقویت خط میانی شان هستند و به دقت شرایط چند هافبک جوان را زیر نظر دارند. آنها پیش از این استفن الشراوی،هافبک جنوا را مد نظر داشتند و اکنون رودریگس نیز به فهرست آنها اضافه شده است.

رودریگس 19 ساله دوران حرفه اش را از انویگادو آغاز کرد و پس از آن به بانفیلد رفت و سرانجام در تابستان 2010 به پورتو پیوست.

او ابتدا در راه پیدا کردن به ترکیب اصلی پورتو چار مشکل شد اما در نیم فصل دوم بازی های درخشانی ارائه داد و توانست با پورتو قهرمان پرتغال و لیگ اروپا شد.

او تا سال 2014 با پورتو قرارداد دارد و براساس بندی از قراردادش با 30 میلیون یورو می تواند از پورتو جدا شود بنابراین اینتری ها نباید انتظار داشته باشند که بتوانند او را با مبلغ اندکی به خدمت بگیرند.

12. 5 کاربر از پست مفید MohaZalla تشکر کرده اند .

عضو Derby

InterSS_Tehran
    تشکر ها
    3,239

inter رسانه‌هاي ايتاليايي فاش کردند

احتمال حضور بيلسا در اينتر

برخي رسانه‌هاي ايتاليايي از احتمال حضور مارچلو بيلسا در جوزپه مه‌آتزا خبر دادند.

ورزش3- به نقل از گازتا دلو اسپورت، ماسيمو موراتي مالک ثروتمند نرآتزوري با سرمربي پيشين تيم‌هاي ملي آرژانتين و شيلي در خصوص حضور در اينترميلان صحبت کرده است.
    اين‌که موراتي براي مربيگري در فصل آينده با اين مربي وارد گفت‌وگو شده يا وي را براي فصل‌هاي پس از آن مي‌خواهد هنوز مشخص نشده است. گفته مي‌شود موراتي در درازمدت به لئوناردو به عنوان يک مدير ورزشي نگاه مي‌کند تا يک سرمربي.
    لئوناردو از ميانه‌هاي فصل جانشين رافائل بنتيس شد و توانست اينتر را به قهرماني در کوپا ايتاليا برساند.
    مارچلو بيلسا که پيشينه مربيگري در اروپا را نيز در کارنامه دارد مدتي است که بدون تيم مانده و علاقمند است در اروپا به کارش ادامه دهد.

14. 5 کاربر از پست مفید MohaZalla تشکر کرده اند .

عضو Derby

InterSS_Tehran
    تشکر ها
    3,239

inter تلاش سانتون براي خروج از مه آتزا

مدافع جوان اينترميلان به جاي آنکه در اين تيم نيمکت نشين باشد، قصد دارد راهي باشگاه ديگري شود.

ورزش3-به نقل از گازتا دلواسپورت، مدافع ملي پوش ايتاليا که به تازگي از قرار داد 6 ماهه و قرضي خود از چزنا بازگشته است، علاقمند است يک بار ديگر به شکل قرضي به باشگاه کوچک‌تري برود تا فرصت بيشتري براي بازي داشته باشد.
    داويده سانتون در اين باره گفت: به واقع نمي دانم چه آينده‌اي در انتظارم است. با اينتر تمرين مي‌کنم، ولي از اينکه فصل آينده در چه تيمي حضور خواهم داشت اطلاعي ندارم. بايد با سران باشگاه و سرمربي در اين‌باره صحبت کنم و تصميم نهايي را بگيرم. من بازيکني هستم که دوست ندارم به نيمکت ذخيره‌ها دوخته شوم. مي‌خواهم به ميدان بروم و هر آنچه سزاوارم است را به دست آورم. با اميد بسياري به فصل پيش رو مي‌نگرم و قصد دارم در تيمي باشم که بيشتر در ميدان حضور پيدا کنم.
    سانتون ادامه داد: با حضور در ميدان مي‌توانم پيشرفت کنم و ثابت کنم تا چه حد براي اينتر ارزش دارم. با خوش بيني به آينده نگاه مي‌کنم و مطمئن هستم که در آينده بازيکن قابل اتکايي براي نرآتزوري خواهم بود.

16. 5 کاربر از پست مفید MohaZalla تشکر کرده اند .

عضو Derby

InterSS_Tehran
    تشکر ها
    3,239

inter تقاضاي اينتر از ليورپول: رائول ميرلس را مي‌خواهيم

سران نرآتزوري از ليورپولي‌ها خواسته‌اند بازيکن پرتغالي خود را در ازاي دو بازيکن به آنها واگذار کنند.

ورزش3- به نقل از سايت تراي بال، اينتري‌ها قصد دارند جهت تقويت تيم خود ميرلس را به جوزپه مه‌آتزا ببرند و در ازا حاضرند تياگو موتا و کريستين چيوو را نيز به آنفيلد بفرستند.
    ميرلس تنها يک سال پيش از پورتو راهي ليورپول شده و در اين تيم درخشش فوق‌العاده‌اي داشته است. همين موضوع سبب شده لئوناردو سرمربي اينترميلان از علاقه‌اش به اين بازيکن سخن بگويد.
    از سوي ديگر ميرلس اعلام کرده که از قرارداد کنوني خود با قرمزهاي ليورپول راضي نيست و براي ادامه حضورش در اين تيم، دستمزد بيشتري مي‌خواهد. اينتري‌ها در ادامه خبر از افزايش چشمگير در دستمزد وي داده‌اند و به سران ليورپول اعلام کرده‌اند که از ميان تياگوموتا،‌ ديگو ميليتو، کريستين چيوو و گوران پندف مي‌توانند دو بازيکن را در ازاي رائول ميرلس انتخاب کرده وبه آنفيلد ببرند.

18. 5 کاربر از پست مفید MohaZalla تشکر کرده اند .

عضو Derby

InterSS_Tehran
    تشکر ها
    3,239

inter موراتي: با بيلسا صحبتي نکرده ام

ماسيمو موراتي، رئيس باشگاه اينتر اعلام کرد که هيچ مذاکره اي با مارسلو بيلسا، سرمربي سابق تيم ملي شيلي براي جانشيني لئوناردو نداشته است.

این درحالی است که روزنامه گاتزتا دلوسپورت در شماره امروز خود به این نکته اشاره کرده بود که ممکن است مارسلو بیلسای 55 ساله جانشین لئوناردو برروی نیمکت مربیگری اینتر شود . ولی موراتی این خبر را تکذیب می کند.
    موراتی در صحبتهایی که در وب سایت رسمی باشگاه اینتر منتشر شد گفت:« هیچ وقت تماسی با بیلسا درمیان نبوده.»

این درحالی است که لئوناردو مربی کنونی اینتر در دسامبر سال گذشته جانشین رافا بنیتس شد و این روزها صحبتهایی درمورد احتمال حضور لئوناردو روی نیمکت مربیگری پاری سن ژرمن به گوش می رسد
    لئوناردو پیش از پیوستن به میلان در سال 1997 در پاری سن ژرمن توپ می زد و همین ماجرا باعث شد تا خیلی ها او را در آستانه بازگشت به پاریس و هدایت تیم سابقش ببینند
    دراین میان موراتی به حمایت از مربی کنونی تیمش برخاسته: «لئوناردو مربی فوق العاده ای است و من همه اخبار درمورد تماس ما با بیلسا را رد می کنم.»
    اینتر زیر نظر لئوناردو قهرمان جام حذفی ایتالیا شد و رقابتهای این فصل سری آ را در رده دوم جدول به پایان برد.این در حالی بود که وقتی لئوناردو تیم را تحویل گرفت، فاصله اینتر با صدرجدول 13 امتیاز بود.
    منبع

20. 4 کاربر از پست مفید MohaZalla تشکر کرده اند .

صفحه 1 از 63 1231151 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)