Design & Developed BY Patira

صفحه 63 از 63 نخستنخست ... 1353616263
نمایش نتایج: از شماره 621 تا 626 , از مجموع 626
    عضو Derby

InterSS_Tehran
    تشکر ها
    3,239
    تشکر شده 3,299 در 734 پست

inter ♣♠ اخبار نقل و انتقالات و حواشی اینترمیلان در فصل 12-2011♣♠‏

اخبار نقل و انتقالات و حواشی باشگاه اینترمیلان در فصل 12-2011 در این تاپیک قرار داده می شود.

از قرار دادن اخبار غیر موثق خودداری کنید ، ضمنا در پایان پستهاتون ذکر منبع یادتون نره!

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

ویرایش توسط MohaZalla : 09-08-2011 در ساعت 22:21

2. 5 کاربر از پست مفید MohaZalla تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Left Wing
    مربی مورد علاقه
    Jose Mourinho, Carlos Queiroz, Afshin Ghotbi, Mustafa Denizli, Jurgen Klopp
    بازیکن محبوب
    Cris Ronaldo, Khalili, Milito, Adriano, Zanetti, Reus, Gotze
    اسم واقعی شما
    Mohammad

PortugalInterRealMadrid

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    6,133
    تشکر شده 3,220 در 1,108 پست

inter

کوردوبا: اینتر یک رویای زیبا

ایوان کوردوبا پس از 13 سال حضور در اینتر در بازی مقابل میلان از فوتبال خداحافظی کرد و کفش هایش را در پست یک بازیکن برای همیشه آویزان کرد.
    به گزارش سایت کانون رسمی هواداران اینترمیلان در ایران و به نقل از سایت رسمی اینتر - ایوان کوردوبا در مورد خداحافظیش از فوتبال و طرحهایش در اینتر اظهار نظر کرد.
    او در کانال اینتر اظهار داشت:
    "آن شبی بیادماندنی و عاطفی برای من در سن سیرو بود.من در دربی حضور یافتم و در کنار همتیمی هایم بازی کردم.بهر حال من باز هم از تمام کسانی که در طول این سال ها با من بودند و به من کمک کردند تشکر می کنم و این یک رویای زیبا برای من خواهد بود."
    این مدافع کلمبیایی در مورد استراماچیونی که تنها هشت ماه از او بزرگتر است گفت:
    "او خیلی دقیق است حتی در دستور دادن به ما.او غریزه ای قوی دارد و در رساندن منظورش به ما در زمین بازی خیلی قوی است این کیفیت او در این مدت کم بوده است."
    به کوردوبا در اینتر یک نقش تخصصی پیشنهاد شده است:
    "اگر ایده هایم در آینده برای مدافعان اینتر مفید هستند خوشحال خواهم شد که مربیشان باشم.من میدانم چکار خواهم کرد ولی باید منتظر بمانم"

عضو Derby

بازیکن محبوب
    بازیکنان آرژانتینی

Argentina

تشکر ها
    2,768
    تشکر شده 5,724 در 1,511 پست

11 مـِی 2012

پیــرلـو - آلگـری متشکـرم ...
    "من بوسیله مربی رانده شدم. او میخواست از بازیکنان دیگر استفاده کند. من یوونتوس را انتخاب کردم زیرا آنها انگیره بزرگی را به من دادند. من از ماه ژوئن می دانستم که ما پیروز می شویم."
    میلان به دنبال پول
    "شرکای عرب یا اینکه بازار سهام هنک کنگ"
    نستا : من با نا امیدی از ترکیب تیم جدا می شوم - گتوسو نیز در حال خروج از تیم
    تغیرات رُم : لوئیز انریکه می رود و مونتلا می آید
    لوسیو : پاریسن ژرمن یا برزیل جزوی از آینده او است
    میکولی : ناجی لچه
    جنوا ؟ من آنها را شکست خواهم داد
    باری تهدید شد ، 3 نفر در معرض دستگیری

رُم برای مونتلا
    لوئیز انریکه با بازیکنان خداحافظی کرد ، بزرگ جالورسی ها بازمیگردد
    پلویرنتی عصبانی است : آنها در مورد کاتانیا صحبت می کنند
    شارژ ویدال : این یووه می خواهد تاریخ ساز شود
    آلوارز مطمئن است : اینتر ، لاوتزی مرد توست
    همسیک : ناپولی ، اگر ما قهرمان کوپا شویم از شر این مدل مو خلاص خواهم شد
    نستا ، خداحافظ ایتالیا : من نمی توانم این کار را انجام دهم
    سانینو و پالرمو : این سرنوشت من ...
    کراسیچ - لاتزیو ، ما اینجاییم. صرب در این زمان بله گفت
    باری ،سه نفر از بازیکنانش تهدید به بازداشت شدن

بوفون : بهتر از سه گانه
    پتروچی برای سومین ستاره اوکی گفت
    لوئیز انریکه : خداحافظ رُم ، مونتلا اینجاست
    تورینو ، 9 امتیاز برای سری آ
    نستا ، خداحافظ ایتالیا : میلان نیاز به تغییرات دارد اگر آنها بخواهند قهرمان شوند
    این است که چگونه لاوتزی اینتر ـه استراماچونی را تغییر میدهد
    شرط بندی ، 3 بازیکن باری بازداشت شدند

خداحافـظ و آرزوی موفقیت
    توتی در جستجوی دوبرابر کردن
    فردیانی :یک اسکودتو ؟ بله
    مونتلا آماده بازگشت
    افراد برجسته : وینچنزو اجازه دهید ما پرواز کنیم
    استاگلیانو : رسوایی ـه شرط بندی بیشتر می شود

-اختصــاصـی فــوتیـران-

Argentina te quiero para siempre

5. کاربر روبرو از پست مفید saeid_8992 تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Left Wing
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    Mohammad

PortugalInterRealMadrid

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    6,133

inter

چه تیمی سوم خواهد شد؟

فقط 90 دقیقه دیگر تا پایان فصل باقیست و بر خلاف مقام قهرمانی و نایب قهرمانی رقابت بر سر کسب مقام سوم در اوج خود قرار دارد و ده ها حدث و احتمال میتواند اتفاق بیافتد.
    در صدر تیمهایی که برای سومی میجنگند اودینزه قرار دارد که میتواند با کسب پیروزی و حتی یک تساوی در کاتانیا به این مهم دست یابد. حتی در صورت شکست هم شانس از آن آنها خواهد بود چون اگر ناپولی نتواند پیروز شود و اینتر در مقابل لاتزیو بتساوی برسد باز هم آنها سوم خواهند ماند.
    لاتزیو با دو امتیاز کمتر پشت سر اودینزه قرار دارد و تنها در صورت شکست اینتر و همچنین ناپولی و اودینزه میتواند به مکان سوم دست یابد. اگر در این بین آنها اینتر را شکست دهند و ناپولی هم شکست بخورد ولی اودینزه به تساوی دست یابد در این صورت بدلیل شکست در بازی های رو در رو اودینزه به مکان سوم دست خواهد یافت.
    ناپولی با سه امتیاز اختلاف در مکان پنجم ایستاده است و می تواند با برد در مقابل سیه نا و شکست اودینزه و لاتزیو جشن صعود به لیگ قهرمانان بگیرد.در این صورت آنها با اینتر هم امتیاز خواهند شد ولی بدلیل برد در بازی های رو در رو از اینتر پیشی خواهند گرفت.
    اینتر تنها در صورت برد در مقابل لاتزیو و شکست اودینزه و شکست یا تساوی ناپولی سهمیه لیگ قهرمانان را کسب خواهد کرد و همین احتمالات و شانس سوم شدن همه این تیم ها هفته آخر سری آ را به جذاب ترین هفته این فصل مبدل کرده است.

7. کاربر روبرو از پست مفید J. Mourinho تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Left Wing
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    Mohammad

PortugalInterRealMadrid

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    6,133

inter

لوسیو فروخته خواهد شد؟

طبق گزارشات رسیده بنظر میرسد که با توجه به اینکه اخیرا لوسیو قرار داد خود را تا سال 2014 تمدید کرد در تابستان از اینتر جدا خواهد شد.
    به گزارش سایت کانون رسمی هواداران اینترمیلان در ایران و به نقل از سایت فوتبال ایتالیا - مدافع 33 ساله اینتر دو سال زودتر از قراردادش اینتر را ترک خواهد کرد.
    داستان از این قرار است که لوسیو پیشنهادی را از باشگاه پی اس جی فرانسه دریافت کرده است و ممکن است این مدافع سخت کوش اینتر را بخدمت بگیرد.البته چند باشگاه برزیلی هم علاقمند به جذب وی می باشند.
    لوسیو در تابستان 2009 از بایرن مونیخ به اینتر پیوست و توانست همراه با اینتر به قهرمانی اروپا دست یابد.

9. کاربر روبرو از پست مفید J. Mourinho تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Left Wing
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    Mohammad

PortugalInterRealMadrid

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    6,133

inter

کاستلاتزی و ساموئل تمدید کردند

لوکا کاستلاتزی و والتر ساموئل همچنان همکاری خود با اینتر را ادامه خواهند داد و قراردادهای خود را تمدید کردند.
    به گزارش سایت کانون رسمی هواداران اینترمیلان در ایران و به نقل از سایت رسمی اینتر - قرارداد های این دو بازیکن دیروز به دفتر لیگ سری آ فرستاده شد.
    کاستلاتزی قراردادی جدید تا 30 ژوئن 2014 با اینتر امضا کرد و والتر ساموئل هم که در تابستان 2005 به اینتر پیوست قرارداد خود را تا 30 ژوئن 2013 با حق افزایش یک سال بیشتر تمدید کرد.

11. کاربر روبرو از پست مفید J. Mourinho تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Left Wing
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    Mohammad

PortugalInterRealMadrid

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    6,133

inter

لاتزیو - اینتر : پیش نمایش

دو تیم اینتر و لاتزیو بارها و بارها در مقابل یکدیگر قرار گرفته اند اما این بازی با همه آنها فرق میکند و دلیل آن هم رقابت دو تیم برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان می باشد.
    آخرین باری که لاتزیو در ماه می موفق به شکست اینتر شده است به ده سال پیش بر میگردد زمانی که لاتزیو توانست 4-2 اینتر را شکست دهد و به سهمیه لیگ اروپا دست یابد.
    این بازی برای رجا، مربی لاتزیو می تواند حکم یک فینال را داشته باشد و قصد دارد تا هوادارن تیمش را با رساندن آنها به لیگ قهرمانان از خود راضی نگه دارد.
    برای لاتزیو میروسلاو کلوزه که در حال گذراندن دوران بهبودی خود می باشد به احتمال زیاد ممکن است به بازی با اینتر برسد.لاتزیو همچنین در این بازی میتواند از حضور لدسما و بیاوا بهره بگیرد اما همچنان باید منتظر حکم دادگاه در خصوص مارچتی و اندره دیاس بخاطر جنجال در بازی مقابل اودینزه باشد.
    در مقابل استراماچیونی که بدلیل دریافت پیشنهاد برای امضای قرارداد با اینتر روحیه مضاعفی را بدست آورده است در بازی مقابل لاتزیو با دستانی باز ترکیب خود را روانه میدان خواهد کرد.
    نراتزوری که بدلیل پیروزی مقتدرانه خود در دربی دارای روحیه بالایی می باشد در هفت بازی گذشته خود با استراماچیونی تنها یک شکست را متحمل شده است.
    اینتر برای رسیدن به لیگ قهرمانان فقط به برد نیاز دارد و باید چشم به بازی های دیگر داشته باشد با این وجود میلیتو باور دارد که تیمش می تواند به لیگ قهرمانان برسد.
    دیگو میلیتو با سه گلی که در مقابل میلان بثمر رساند برترین گلزن سری آ در سال 2012 می باشد و میتواند با گلزنی در این بازی همچنان برترین گلزن این سال باقی بماند.
    لاتزیو در 5 بازی آخر خود صاحب دو تساوی دو شکست و یک برد شده است در حالی که اینتر صاحب 3 برد یک تساوی و یک شکست می باشد.
    تر کیب احتمالی دو تیم:
    لاتزیو: بیزاری، کونکو، دیاکیتا، بیاوا، اسکالونی، گونزالز، لدسما، کاندروا، مائوری، لولیچ، کلوزه
    اینتر: کاستلاتزی، مایکون، لوسیو، ساموئل، ناگاتومو، زانتی، کامبیاسو، گوارین، آلوارز، اسنایدر، میلیتو

13. کاربر روبرو از پست مفید J. Mourinho تشکر کرده است .

صفحه 63 از 63 نخستنخست ... 1353616263

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)