Design & Developed BY Patira

صفحه 2 از 63 نخستنخست 12341252 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 626
    عضو Derby

InterSS_Tehran
    تشکر ها
    3,239
    تشکر شده 3,299 در 734 پست

inter ♣♠ اخبار نقل و انتقالات و حواشی اینترمیلان در فصل 12-2011♣♠‏

اخبار نقل و انتقالات و حواشی باشگاه اینترمیلان در فصل 12-2011 در این تاپیک قرار داده می شود.

از قرار دادن اخبار غیر موثق خودداری کنید ، ضمنا در پایان پستهاتون ذکر منبع یادتون نره!

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

ویرایش توسط MohaZalla : 09-08-2011 در ساعت 22:21

2. 5 کاربر از پست مفید MohaZalla تشکر کرده اند .

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    AMF-SS
    مربی مورد علاقه
    FerGoseN - MorInhO- Zidane
    بازیکن محبوب
    CR7-LM10-All Players RealMadrId and ManuTd
    اسم واقعی شما
    ~ ALIreZA ~

PortugalRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    40,825
    تشکر شده 30,590 در 6,151 پست

ویترین امتیازات

زانتي: هرگز به كناره‌گيري از فوتبال فكر نكرده‌ام

کاپيتان آرژانتيني اينترميلان که در ماه آگوست 38 ساله مي‌شود، اعلام کرد که هرگز به خداحافظي از فوتبال فکر نکرده است.

به نقل از اوله، خاوير زانتي معتقد است هنوز سال‌هاي زيادي مانده تا بخواهد به دوران بازنشستگي بيانديشد.
    زانتي در اين مورد گفت: در اين لحظه هرگز نمي‌خواهم اين موضوع را مورد توجه قرار دهم. با علاقه بسيار زياد به فوتبال ادامه خواهم داد و تصور مي‌کنم تا سال‌هاي زيادي مي‌توانم به همين شيوه و در همين سطح به فوتبال ادامه دهم.
    زانتي که چندي پيش هزارمين بازي دوران حرفه‌اي خود را انجام داده از سال 1995 تاکنون در ترکيب نرآتزوري حضور داشته است. توانايي او در بازي در خط هافبک و خط دفاع، از او بازيکي قابل اتکا ساخته و در دوران حضور در جمع اينتري‌ها همواره مورد تائيد تمامي مربيان اين تيم قرار داشته است.
    گفتني است تابستان گذشته خاوير زانتي قراردادش با آبي و سياه‌هاي ميلان را تا سال 2013 تمديد کرد.

HALA MADRID

4. 4 کاربر از پست مفید AL1reZA تشکر کرده اند .

عضو Derby

InterSS_Tehran
    تشکر ها
    3,239

inter مارسلو بيلساي آرژانتيني در آستانه قرار گرفتن بر روي نيمكت اينتر

ماسيمو موراتي رييس باشگاه اينتر اعلام کرد: مذاکراتي را با مارسلو بيلسا براي هدايت نيمکت اينتر در فصل آينده انجام داده است.

ورزش3-موراتي پيشتر در روز سه شنبه اعلام کرده بود که با بيلسا براي جانشيني لئوناردو در فصل آينده گفت‌وگو نکرده است اما روز گذشته «چهارشنبه» از انجام مذاکره و گفت‌وگو با اين مربي آرژانتيني خبر داد.

شايعاتي درباره پيشنهاد باشگاه پاريس سن ژرمن فرانسه به لئوناردو به گوش مي‌رسد و پيداست موراتي که براي جذب بيلسا تلاش مي کند، از چنين انتقالي خوشحال خواهد شد.

موراتي در گفت‌وگو با شبکه "اسکاي اسپورت" درباره پيشنهاد پاريس سن ژرمن به لئوناردو، گفت: اين فرصت بسيار مناسبي براي لئوناردو جوان است. ما با بيلسا مذاکره کرده‌ايم مطمئنا راه‌حلي را پيدا خواهيم کرد که هم ما و هم لئوناردو را راضي کند.
    زمزمه‌هايي مبني بر رضايت خاوير زانتي و استفان کامبياسو با انتقال بيلسا به اينتر به گوش مي‌رسد.

بيليساي 55 ساله معروف به لوچا بيليسا (بيليسا ديوانه) مربي فوتبال و مدافع سابق تيم ملي فوتبال آرژانتين است. او در سال 2009 به انتخاب کونمبول به عنوان مربي سال آمريکاي جنوبي انتخاب شد و در سال 2001 هم با انتخاب فدراسيون بين‌المللي تاريخ آمار فوتبال، عنوان بهترين مربي ملي را به خود اختصاص داد.

او از سال 1998 تا 2004 سرمربي آرژانتين بود و از سال 2007 به شيلي پيوست و در جام جهاني 2010 آفريقاي جنوبي بر روي نيمکت اين تيم نشست.

6. 4 کاربر از پست مفید MohaZalla تشکر کرده اند .

عضو Derby

InterSS_Tehran
    تشکر ها
    3,239

inter اتوئو:شاید به لیگ برتر بروم

سایت گل- ساموئل اتوئو، مهاجم اینتر، به نحو غیرمنتظره ای اعلام کرد ممکن است در فصل نقل و انتقالات این باشگاه را ترک کند وبه لیگ برتر برود.

اتوئو بعد از قهرمانی اینتر در رقابت های کوپا ایتالیا اعلام کرده بود که قصد ندارد سن سیرو را ترک کند اما به نطر می رسد اکنون در این تصمیمش تجدید نظر کرده است.

او در گفتگو با کوریه ره دلو اسپورت گفت:" من در حال حاضر، در حال بررسی گزینه هایم هستم. یک ماه است که دارم فکر می کنم بمانم یا به لیگ برتر بروم.

من اکنون 30 ساله هستم و خیلی مهم است که در مورد آینده ام درست فکر کنم زیرا این قرارداد می تواند آخرین قرارداد دوران حرفه ای ام باشد. من نشان دادن که می توانم در فوتبال ایتالیا خوب کار کنم و اکنون می خواهم خودم را در فوتبال انگلیس ثابت کنم."

این مهاجم کامرونی در سال 2009 از بارسا به اینتر پیوست و تا تابستان 2014 با اینتر قرارداد دارد.

8. 4 کاربر از پست مفید MohaZalla تشکر کرده اند .

عضو Derby

InterSS_Tehran
    تشکر ها
    3,239

inter مارسلو بیلسا و رد پیشنهاد هدایت اینتر

اینتری ها اولین باشگاهی نیستند که با جواب رد بیلسا روبرو می شوند. پیش از این دو باشگاه اروپایی دیگر یعنی رم و سویا نیز با پاسخ منفی این مربی 55 ساله روبرو شدند

سایت گل- به گزارش شبکه اسکای اسپورت 24، مارسلو بیلسا، سرمربی سابق تیم ملی آرژانتین، پیشنهاد باشگاه اینتر برای برعهده گرفتن هدایت این تیم به جای لئوناردو را رد کرد.

بعد از تکذیب شایعات در مورد مذاکرات از سوی دو طرف، ماسمو موراتی، مالک باشگاه اینتر، روز گذشته اعلام کرد که مذاکراتی با این مربی آرژانتینی داشته اند.

اما به نظر می رسد قهرمان فصل 10-2009 چمپیونزلیگ موفق به راضی کردن بیلسا برای برعهده گرفتن هدایت این تیم در فصل آینده نشد.

اینتری ها اولین باشگاهی نیستند که با جواب رد بیلسا روبرو می شوند. پیش از این دو باشگاه اروپایی دیگر یعنی رم و سویا نیز با پاسخ منفی این مربی 55 ساله روبرو شدند.

گفته می شود لئوناردو قصد دارد برای برعهده گرفتن پست مدیریت ورزشی پاری سن ژرمن، سن سیرو را ترک کند اما مشخص نیست اینتری ها تا زمان پیدا کردن جانشینی مناسب برای او، اجازه ترک سن سیرو را به این مربی برزیلی خواهند داد یا خیر.

10. 4 کاربر از پست مفید MohaZalla تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    گلر
    مربی مورد علاقه
    مورینیو-لئوناردو
    بازیکن محبوب
    میلیتو-کریس-مجیدی
    اسم واقعی شما
    مازیار
    تشکر ها
    2
    تشکر شده 14 در 5 پست

inter مصاحبه موراتی با کانال اینتر - رویا

بعد از اتوو, ساموئل, زانتی, لوسیو, بارسی و آسیلیو که در طول فصل به این برنامه آمدند مهمان این برنامه کانال اینتر مدیرعامل باشگاه, ماسیمو موراتی بود. در این برنامه که آخرین برنامه ای بود که هواداران در پرسیدن سوالات شرکت می کردند رئیس در مورد برنامه های اینتر صحبت کرد و این برنامه اینگونه نام گرفت. رویا؛ رئیس ماسیمو موراتی

آقای موراتی به نظر شما کدامیک از بازیکنان زیر شانس بیشتری برای نراتزوری شدن دارند؟ الکسیس سانچز, دنیله ده روسی, خاویر پاستوره؟
    نمیتوانم شانس دقیقی برای موفقیت اعلام کنم ولی سانچز چون مدت مدیدی است که ما به دنبال او هستیم. او بازیکنی است با قابلیت و توانایی های فراوان و چون ما اودینزه در گفتگوی رسمی هستیم. بگذارید بگویم 60 درصد! ده روسی ایده خوبی است ولی اینتر با رم برای او وارد مذاکره نشده است. (البته بر خلاف حرف رئیس شایعاتی مبنی بر اینکه رم با دادن مقداری پول بعلاوه ده روسی, موتا و سزار را بخرد وجود دارد) و فکر نمی کنم این مذاکرات به نتیجه برسد چون او عمیقا بارم گره خورده است. او بازیکنی با کیفیت, با شخصیت و باتجربه است. همه ما هم می دانیم که پاستوره بازیکن خوبی است ولی در واقعیت او برای فروش نیست.

خواسته های مدیرعامل باشگاه چقدر روی یک ترانسفر تاثیر می گذارد؟
    به قدری که یک بازیکن حس می کند تحت حمایت آن مدیرعامل؛ قویتر, حفاظت شده و حمایت شده است. بعضی وقت ها می ترسد که او را بر سر یک معامله ناراحت کند به جز این ها بقیه مسائل با پول حل می شود. با آگاهی از شرایط بازار و نقاط شعف باشگاه مقابل می توان خریدهای خوبی در بازار انجام داد.

یک نفر را در فصل گذشته نام ببرید. کسی که تفاوت ها را رقم زد...
    سوال سختی است ولی فکر نکنم به کسی بر بخورد اگر بگویم ساموئل اتوو. اگر او را از اینتر بگیریم انگار مسی را از بارسا گرفته ایم. بدون او به اهدافمان نمی رسیدیم. ما هواداران اینتر خوشحالیم که حالا رقبای جدید و مدعیان تازه ای داریم. ولی در هر صورت این فصل فصل خوبی بود. با توجه به وضعیت ابتدای فصل و بازیهای بد در مدت چندین ماه. ترسناک بود چون به نوعی خودکشی کرده بودیم. ولی خوشبختانه قهرمانی جهان به ما قدرت داد. مخصوصا آمدن لئوناردو که از نظر ذهنی کار بازیکنان را آسانتر کرد و او لیاقت حضور در فصل بعد را دارد. متاسفانه ما 7 یا 8 روز بد داشتیم و در فصل بعد باید از آن درس بگیریم. شاید به نوعی با بازگشتمان خیالمان راحت شده بود که باز هم قهرمان خواهیم شد و حریف را دست کم گرفتیم. باختن به میلان وضعیت خوبی نداشت ولی هنوز لئوناردو خوب بود و به بازیکنان انگیزه می داد. ما همه بازیهای خانگیمان را بردیم و یک جام دیگر هم کسب کردیم. من می گویم این فصل خوب بود. هفتمین فصل خوب پیاپی.

بازی فینال کوپا برابر پالرمو جو خاص و فوق العاده ای داشت... با پرستیژ بود...
    خوب جو فینال بود در زمین بی طرف. جو زمین بی طرفی خوبی که می توانست رم باشد, میتوانست ویمبلی باشد, میتوانست پاریس یا مادرید باشد. فقط در فینال مادرید چنین جوی دیده بودم. دو فینال پر هیاهو در دو روز. ویمبلی و رم...

با قانون فیرپلی مالی آیا مهم است که استعداد های جوان را پیدا کرد و کنار قهرمانان گذاشت؟
    باید قدرت این مهم را داشت که استعدادهای جوان را پیدا کرد و کنار بازیکنان بزرگ گذاشت. به همین علت شما قدرت ها در آینده می بینید. چون این اصلا آسان نیست.این قانونی است که باید ادامه پیدا کند. چون فوتبال فقط پول نیست.

کدام بازیکن را از همه بیشتر دوست دارید؟
    نمی توانم نگویم ناگاتومو, که حالا باعث خوش یمنی تیم شده است. علاوه بر مشکلاتی که در ژاپن برای او پیش آمد هنوز شادابی خودش را در تیم حفظ کرده است. او پسر بامزه و بازیکن خوبی است.

دیوانه ترین بازیکن؟
    قطعا و بدون بحث مایکون

آیا هیچ مهاجمی در تاریخ اینتر به سطح بازی ساموئل اتوو می رسد؟
    از نظر استیل و سبک بازی هر کس سبک خودش را دارد و اتوو خاص است او مثل ابراهیموویچ برای میلان برای تیم بسیار مهم است. اگر عقب تر برویم, آلتوبلی, آنلیلو و در زمان پدرم بازیکنی مثل مازولا که هنوز هم او را تحسین میکنم

فاکتورهای یک مدیرعامل خوب چیست؟
    (با خنده) نمی دانم, ولی من مدیرعامل خوبی هستم.

بعد از این فصل آیا باز هم فصلی با موفقیت خواهیم داشت؟
    امیدوارم ولی من هنوز هم از چیزهایی که سابقا اتفاق می افتاد می ترسم. احساس فاصله با پیروزی. من طعم پیروزی را کاملا از یاد برده بودم. این فصل ما آموختیم که برای قهرمانی باید همیشه تمرکز داشت. حتی در بازی که صعودتان قطعی به نظر می رسد واین می تواند در فصل بعد به ما کمک کند. لذت قهرمانی در کوپا هر چند مانند قهرمانی در لیگ قهرمانان نیست ولی ما آن را با مردم قسمت کردیم. این انگیزه خوبی برای فصل بعد اس. هر چند نمی گویم در فصلی که گذشت ما اشباع شده بودیم ولی این فصل با قهرمانی کوپا هواداران را خشنود کردیم.

ماسیمو موراتی را با اشتیاق همیشگیش می بینید که در این چند سال ضمانتی برای ما بوده است. و از شما متشکریم.
    نگران اشتیاق نباشید ازش مراقبت می کنم (با خنده)

منبع :fcinter.ir

12. 2 کاربر از پست مفید iinntteerr تشکر کرده اند .

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    AMF-SS
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    ~ ALIreZA ~

PortugalRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    40,825

ویترین امتیازات

اينتر قرارداد ناگاتومو را دائمي مي کند

باشگاه هاي اينتر و چزه نا بر سر مالکيت مشترک يوتو ناگاتومو، ستاره جوان ژاپني به توافق رسيدند و به اين ترتيب اينتر مي تواند قرارادي دائمي با اين بازيکن امضا کند.

به گزارش نشریه مدیاست، بعد از نیم فصل خوبی که ناگاتومو در جوزپه مه آتزا داشت، اینتری ها تصمیم گرفتند نیمی از مالکیت این ستاره ژاپنی را بخرند.
    براساس گزارش ها، اینتری ها علاوه بر پرداخت 4 میلیون یورو، سه بازیکن جوان شان، میلان ژیراسک، لوکا گاریتانو و لوکا کالدیرولا را نیز به چزه نا قرض دادند.
    ناگاتوموی 24 ساله در 19 دیداری که برای اینتر انجام داد، دو بار نیز گلزنی کرد و به همین دلیل مدیران نرآتزوری اشتباق زیادی برای دائمی کردن قرارداد او داشتند.
    هفته گذشته اعلام شد که دو باشگاه در مورد ناگاتومو به توافقی 8.5 میلیون یورویی رسیدند.

HALA MADRID

14. 4 کاربر از پست مفید AL1reZA تشکر کرده اند .

عضو Derby

InterSS_Tehran
    تشکر ها
    3,239

inter زولا گزينه جديد موراتي

پس از رد پيشنهاد اينتر از سوي سرمربي جوان پورتو، جان‌ فرانکو زولا به عنوان گزينه جدي براي اين پست معرفي شد.

به نقل از وب سايت باشگاه اينتر، پس از پيوستن لوناردو به پاريسن ژرمن، نرآنروري‌ها به دنبال مربي جديد هستند.
    مارکو برانکا که براي گفت‌وگو با آندره وياس بوآس به پرتغال سفر کرده بود، متوجه شد که سران پورتو براي واگذاري سرمربي خود 15 ميليون يورو مي‌خواهند. نه تنها مبلغ جذب اين مربي 33 ساله بسيار بالاست، بلکه او خود را متعهد به اين باشگاه پرتغالي دانسته و از طرفي از سوي چلسي نيز پيشنهاد همکاري دريافت کرده است.
    ديگر نامزد بدست گرفتن هدايت اينتر، مارچلو بيلسا بود که پيشنهاد اين تيم را به دلايل شخصي رد کرد و سينيشا ميهايلوويچ نيز ترجيح داد در فيورنتينا باقي بماند. از اين رو گفته مي‌شود مالک ثروتمند اينترميلان به دنبال جذب جيان‌فرانکو زولا خواهد رفت. زولا اکنون کمک مربي پير لوئيجي کاسيراگي در تيم ملي زير 21 ساله‌هاي ايتاليا است و پيش از اين هدايت وستهام انگليس را نيز به عهده داشته است.

16. 4 کاربر از پست مفید MohaZalla تشکر کرده اند .

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    AMF-SS
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    ~ ALIreZA ~

PortugalRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    40,825

ویترین امتیازات

اينتر به دنبال جذب کاسيميرو

باشگاه اينتر که اکنون بدون سرمربي است با ارائه پيشنهادي 8 ميليون يورويي به دنبال جذب ستاره 18 ساله سائوپائولو است

اینتر هم اکنون سرمربی دارد اما جالب است که آنها پیشنهادی 8 میلیون یورویی برای جذب کاسمیرو ستاره باشگاه سائوپائولو ارائه کرده اند.

اینتر که با رفتن لئوناردو اکنون بدون سرمربی است زمان را برای خریدهای تابستانی اش از دست نمی دهد.

مسئولان اینتر قصد دارند با پیشنهادی 8 میلیون یورویی ستاره 18 ساله سائوپائولو را که عملکرد فوق العده ای در فصل گذشته لیگ برزیل داشته با سن سیرو بیاورند.

کاسمیرو در سائوپائولو جای ارنانس شده که تابستان گذشته به لاتزیو پیوست.

گزینه دیگر اینتر در خط هافبک اور بانگا بازیکن تیم والنسیاست که مسئولان تیم ایتالیایی قصد دارند با فروش سولی مونتاری به گالاتاسرای هزینه خرید او را فراهم کنند.

HALA MADRID

18. 3 کاربر از پست مفید AL1reZA تشکر کرده اند .

عضو Derby

InterSS_Tehran
    تشکر ها
    3,239

پیش فرض براز تمايل زولا به حضور در اينتر

مدير برنامه‌هاي زولا اعلام کرد اگر اينتري‌ها به وي پيشنهاد مربي‌گري بدهند، بدون شک اين مسئوليت را قبول خواهد کرد.

به نقل از سوسيدياريو، پس از آنکه لئوناردو از هدايت اينتر کناره‌گيري کرد و راهي پاري سن ژرمن شد، مربيان بسياري از جمله جيان‌فرانکو زولا به عنوان کانديد مربي‌گري در نرآتزوري معرفي شده‌اند.
    فلاويو ماروکو در اين‌باره گفت: تاکنون هيچ تماس تلفني نداشته‌ايم ولي در عين حال شايعات بسياري در مورد علاقه اينتر به زولا شنيده مي‌شود. آنها در راه انتخاب سرمربي جديد با مشکل روبه‌رو شده‌اند اما مي‌دانم که زولا يکي از گزينه‌هاي اصلي آنها است.
    مدير برنامه‌هاي زولا تاکيد کرد: او از شنيدن خبر علاقمندي نرآتزوي بسيار خوشحال شد و اگر آنها با ما تماس بگيرند، بدون شک پاسخ زولا مثبت خواهد بود. او علاقمند به کار در باشگاه اينتر است.
    جيان فرانکو زولا پيش از اين هدايت وستهام را به عهده داشته و اکنون دستيار پير لوئيجي کاسيراگي در تيم ملي جوانان ايتاليا است.

20. 3 کاربر از پست مفید MohaZalla تشکر کرده اند .

عضو Derby

InterSS_Tehran
    تشکر ها
    3,239

inter فيگو: دوست داشتم مهندس معمار شوم

ستاره اسطوره‌اي فوتبال پرتغال مي‌گويد در صورت عدم ورود به عرصه ورزش، در رشته مهماري تحصيل مي‌کردم.

به نقل از اوگلبو، لوئيس فيگو در تمام دوران ورزشي خود همراه با تيم‌هاي بزرگي مانند بارسلونا و رئال مادريد اسپانيا و اينترميلان ايتاليا درخشيد و خاطرات خوشي را برجاي گذاشت.
    ستاره 38 ساله در يک برنامه تلويزيوني و مقابل ديدگان بينندگان زيادي توضيح داد که از کودکي به تحصيل در رشته معماري علاقمند بوده است.
    وي اظهار داشت: اگر در فوتبال فعاليت نمي‌کردم، به احتمال زياد در دانشگاه اقدام به تحصيل در رشته مهندسي معماري مي‌کردم. چون از دوران نوجواني به معماري علاقه داشتم.
    فيگو افزود: چنين علاقه‌ايي به حدي است که در تمام سال‌هاي که بازي کردم و به همراه تيم‌ به سفر رفتم، هميشه با گرفتن عکس از امکان قديمي سعي در تهيه مجموعه‌اي از نقاط ديدني و داراي جذابيت‌هاي معماري داشته‌ام.

22. 2 کاربر از پست مفید MohaZalla تشکر کرده اند .

صفحه 2 از 63 نخستنخست 12341252 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)