Design & Developed BY Patira

صفحه 3 از 105 نخستنخست 123451353103 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 1044
    مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی - هافبک دفاعی
    مربی مورد علاقه
    فابیو کاپلو ♥ لوچیانو اسپالتی
    بازیکن محبوب
    توتی ♥ دروسی ♥ جیانینی ♥ جرارد
    اسم واقعی شما
    فراز

ItaliaRomaLiverpool

Francesco Totti

تشکر ها
    6,531
    تشکر شده 6,378 در 1,166 پست

Newww بحث و تبادل نظر هواداران منچستریونایتد فصل 2011/12

به نام خدا

بحث و تبادل نظر هواداران منچستر یونایتد فصل 2011/12

بحث و تبادل نظر هواداران منچستر یونایتد در این تاپیک انجام می شود.

2. 11 کاربر از پست مفید feri71 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک بازی ساز
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو
    بازیکن محبوب
    کاکا - سرخیوکانالس - فابیو کونترائو- نوری شاهین
    اسم واقعی شما
    پوریا

BrazilManUtdRealMadrid

تشکر ها
    3,351
    تشکر شده 5,530 در 1,166 پست

البته من زیادترکیب این فصل تاتنهامونمیشناسم اماوجودیک دفاع سرزن برای مهارکراوچ ویک دفاع سریع برای مهار گرت بیل برای منچسترلازم وحیاتی است.

تو رئال مادرید غریب و تنها بودی. 70 هزار نفر تو را هو میکردند اما کودکی 10 ساله برایت دست تکان میداد و می گفت دوستت دارد. یادم نمی رود که در مورد هو کردنت پرسیدند و گفتی من تشویق شدم چون آن کودک با من بود. حالا رفتی بجایی که بدان تعلق داری.بهترین ها را برایت آرزومندم.
    درود بر تو ای بهترین مربی تاریخ ای ، مورینیوی بزرگ.

4. 6 کاربر از پست مفید مورینیو... تشکر کرده اند .

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    AMF-SS
    مربی مورد علاقه
    FerGoseN - MorInhO- Zidane
    بازیکن محبوب
    CR7-LM10-All Players RealMadrId and ManuTd
    اسم واقعی شما
    ~ ALIreZA ~

PortugalRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    40,825
    تشکر شده 30,590 در 6,151 پست

ویترین امتیازات

به نظر من منچستر این فصل خیلی خوب شده بهتر از فصله قبله.بازیکن های خوبی هم خریده.
    امیدوارم دوباره قهرمان بشیم.واین دفعه دیگه جام حذفی رو از دست نمی دیم.
    امسال هم رقیب سختی دارم اون هم سیتی هست امسال یا ما قهرمان می شویم یا سیتی یا چلسی.امیدوارم ما بشیم.

بازی بعدی یونایتد هم بازیه سختیه با تاتنهام داره به امید خدا میبریم واز سیتی عقب نمی مانیم.

HALA MADRID

6. 6 کاربر از پست مفید AL1reZA تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Winger
    مربی مورد علاقه
    Sir Alex Ferguson
    بازیکن محبوب
    David Beckham | Ashley Young | Wayne Rooney | Luis Nani | Ryan Giggs | Rio Ferdinand | Nemanja Vidic
    اسم واقعی شما
    ســعــیـد

EnglandManUtd

تشکر ها
    3,460
    تشکر شده 2,433 در 819 پست

خب ، رسیدیم به هفته ی دوم رقابت ها و بازی با تاتنهام ، تا جایی که یادمه همیشه بازی بین این 2 تیم بازی خوب و جذابی از اب در اومده و اکثرا هم یونایتد پیروز مسابقات بوده امشب در تئاتر رویا ها باید به مصاف این تیم دوس داشتنی بریم ، ولی با توماری از مصدومین ، تو این بازی بازیکنان زیادی مثل ریو - ویدا - اوون - رافائل و چیچاریتو خواهند بود و از اون طرف هم تاتنهام بازیکنان خوبی مثل کراوچ - مودریچ و گالاس رو نخواهد داشت ، اولین مسئله ای که هست ، مصدوم بودن هر 4 مدافع اصلی ما هست که خب خدا رو شکر اورا به این بازی خواهد رسید و مشکلی از این بابب نخواهد داشت ، ولی ریو ، ویدا و رافائل مصدوم هستن و به جاشون به احتمال زیاد اسمالینگ - جونز و ایوانز بازی خواهند کرد ... این بازی میتونه یه محک جدی برای خط دفاعی جدید ما و این بازیکنان جوان باشه ، تا معلوم بشه تا چه حد میشه ازشون انتظار داشت و بهشون اطمینان کرد ... ایوانز بعد از افتی که فصل قبل داشت تا حدودی به روز های خوب خودش برگشته ، جونز هم که مدافع خیلی خوبی نشون داده و در فرم خوبی قرار داره ، اسمالینگ هم که فصل رو عالی شروع کرده و گلی که به سیتی زد و بازی ای که انجام داد نشون داده این فصل ، فصله خودشه ...

سیتی هم بازیشو برده و رقیب سرسختی نشون داده و معلومه که این فصل به این راحتی ها امتیاز از دست نمیده ، ما هم باید از همین ابتدای فصل تمام امتیازات ممکن رو جمع کنیم ...
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

8. 7 کاربر از پست مفید King Beckham تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک نفوذی
    مربی مورد علاقه
    سر الکس فرگوسن+سر مت باسبی+یورگن کلوپ+علی دایی
    بازیکن محبوب
    دیوید بکهام+رایان گیگز+اسکوز+وین رونی+چیچا+اشلی یانگ+نا
    اسم واقعی شما
    علی

EnglandManUtd

تشکر ها
    22
    تشکر شده 31 در 9 پست

خب این دومین بازی مون در لیگ و اولین بازی مون تو جهنم اولدترافورد در این فصل هست.
    دحیا،فیل جونز و اشلی یانگ برای اولین بار با لباس یونایتد در اولدترافورد ظاهر می شن و بازی می کنن.
    تاتنهام تیم خوبی داره و می تونه امشب رقیب سختی برای یونایتد باشه!!!تاتنهامی که بازیکنان خوبی در تیم خودش می بینه؛ امشب هم که بازیکنانی مثل ریو،ویدیچ و رافائل در خط دفاعی یونایتد به خاطر مصدومیت نیستند که این می تونه شرایط رو برای یونایتد سخت کنه!!!!!!
    اینطوری هم که معلومه مودریچ به احتمال زیاد در بازی امشب بازی نخواهد کرد.البته نه به دلیل مصدومیت یا محرومیت، بلکه به خاطر اعتصاب؛اگه موردیج به چلسی بپیونده،مطمئنا چلسی خطرناک تر خواهد شد و می تونه در طول فصل رقیب جدی برای یونایتد باشه.اگه مودریچ در این بازی،بازی نکنه باید نهایت استفاده رو از این موقعیت بکنیم؛چون مودریچ بهترین هافبک تاتنهام هست و خیلی بازیکن موثری هم هست.البته بازیکنانی هم مثل گرث بیل و رافائل ون در فارت و حتی آرن لنون هم در خط هافبک بازی می کنن.
    در این چند فصل معمولا لیگ رو خوب شروع نکردیم و در اوایل فصل امتیاز های زیادی رو از دست دادیم!!!!!البته بیشتر این امتیاز هایی که از دست رفت در خارج از خانه بود و خوشبختانه تو اولدترافورد معمولا هر سه امتیاز مسابقه رو می گیریم.
    بازی گذشته تاتنهام که با اورتون یود که به دلایل امنیتی لغو شد و ما دقیقا نمی دونیم که تاتنهام چه وضعیتی رو داره.مطمئنا آنالیزور های تیم هم نتونستند به خوبی تاتنهام رو آنالیز کنن و نقاط ضعف و قوت شون رو مشخض کنن.
    مطئنا دفاع یونایتد امروز،روز سختی رو پیش رو خواهد داشت؛چون همونطور که در بالا اشاره کردم 3 تا از مدافعان اصلی مون رو در دست نخواهیم داشت که این می تونه هم خوب باشه و بد.دلیل بدی اش که مشخصه چون بازیکنان با تجربه مون یعنی ویدیچ و فردیناند نیستند.اما دلیل خوب اش هم می تونه این باشه که بازیکنانی مثل فیل جونز،کریس اسمالینگ و جانی اوانز تجربیات زیادی رو در این بازی های پیش رو که این مدافعانی رو که در بالا اشاره کردم رو نداریم کسب خواهند کرد که از این لحاظ می تونه امتیاز مثبتی برای مدافعان یونایتد باشه.
    اما در خط هافبک به احتمال زیاد کلورلی دوباره در ترکیب قرار خواهد گرفت و بعید می دونم که فلچر تو این بازی به ترکیب شیاطین بازگرده که اگه اینطور باشه یا اندرسون در ترکیب خواهد بود و یا مایکل کریک.
    در کناره ها هم که به احتمال زیاد اشلی یانگ در سمت چپ و نانی هم در قرینه این پست بازی خواهد کرد.
    در خط حمله،باز هم چیچا رو نداریم و به احتمال زیاد بربا در برابر تیم سابقش بازی خواهد کرد.البته ممکنه که فرگی از دیوف یا ولبک هم استفاده کنه!!!!!!
    در دروازه هم دحیایی رو داریم که تا اینجا انتقادات زیادی ازش شده که به نظر من بی انصافیه.چه جوری میشه دروازه بانی که فقط 20 سالش هست در حد ون در ساری که 40 سالش بود و این همه تجربه کسب کرده بود دروازه بانی کنه.البته تو شوت ها واقعا ضعیف عملکرده که به امید خدا به مرور زمان بهتر خواهد شد.
    امیدوارم که بتونیم 3 امتیاز حساس این دیدار رو تو اولدترافورد بگیریم که این می تونه روحیه خوبی برای تیم و از همه مهم تر دفاع تیم باشه!!!!

10. 6 کاربر از پست مفید United's Amonrist تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک بازی ساز
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    پوریا

BrazilManUtdRealMadrid

تشکر ها
    3,351

خب تاتنهام رو هم بردیم. این فرگوسن هم خیلی باحاله هرسال دوتاجوون به فوتبال معرفی میکنه و هرسال جووناش تو منچسترتبدیل به ستاره میشوند.این یعنی یه کارشناس واقعی وبودن امیدپیروزی های بعدی.

تو رئال مادرید غریب و تنها بودی. 70 هزار نفر تو را هو میکردند اما کودکی 10 ساله برایت دست تکان میداد و می گفت دوستت دارد. یادم نمی رود که در مورد هو کردنت پرسیدند و گفتی من تشویق شدم چون آن کودک با من بود. حالا رفتی بجایی که بدان تعلق داری.بهترین ها را برایت آرزومندم.

12. 4 کاربر از پست مفید مورینیو... تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Winger
    مربی مورد علاقه
    Sir Alex Ferguson
    بازیکن محبوب
    David Beckham | Ashley Young | Wayne Rooney | Luis Nani | Ryan Giggs | Rio Ferdinand | Nemanja Vidic
    اسم واقعی شما
    ســعــیـد

EnglandManUtd

تشکر ها
    3,460
    تشکر شده 2,433 در 819 پست

خب خدا رو شکر تونستیم بازیمون رو با یک نتیجه ی قاطع ببریم و تاتنهام رو با 3 گل به خونش بدرقه کنیم ... واقعا تیم عالی بود در این مسابقه ، اصلا کسی باور نمیکرد که بتونیم با نبود بازیکنانی مثل ریو - ویدا - رافائل - اوون ( البته این اخری که زیاد مهم نیس ) تاتنهام رو 3-0 شکست بدیم. تو این بازی همه خیلی خوب بازی کردن ، از د هیا گرفته که 9 سیو در این بازی داشت و خیلی عالی بازی کرد ، تا بازیکنانی مثل ایوانز ، جونز ، اندرسون ، ولبک ، کلورلی و رونی که هر کدومشون در این بازی عالی کار کردن ... تو نیمه ی اول بازی ، بازی ـه خیلی خوبی رو از تیم ندیدیم و بیشتر این تیم تاتنهام بود که سوار بر بازی بود و موقعیت های بیشتری روی دروازه ی ما ایجاد کرد ، و مالکیت توپ هم به نفع تاتنهام بود بیشتر ، ولی بازی در نیمه ی دوم 180 درجه تغییر کرد و این تیم ما بود که سوار بر بازی بود و هر دقیقه میتونستیم روی دروازه ی تاتنهام خطر ایجاد کنیم ،

ولبک هم نشون داد که میتونیم از این به بعد روش حساب کنیم ، به نظرم فصل قبل ، وقتی به صورت قرضی به ساندرلند رفته بود و در کناره مهاجمینی مثل بنت ( نیم فصل اول ) و اساموا جیان بازی کرد ، خیلی به نفعش بود و الان به یه مهاجم فرصت طلب و باهوش تبدیل شده ، ولبک انقدر امادس که برباتوف رو روی نیمکت میخ کرده و خودش رو فیکس کرده در تیم ، حتی هرناندر هم به نظرم مثل فصل پیش نمیتونه بازی کنه ... البته در نیمه ی اول نمایش خیلی خوبی رو ازش شاهد نبودیم ولی رفته رفته هر چه از بازی گذشت ولبک هم بهتر شد و تونست برامون 1 گل بزنه و 1 پاس گل هم بده که واقعا هر دوی اونها فوق العاده بودن ، گل اول که کلورلی سانتر کرد و ولبک عالی ضربه ی سر رو زد ، دقیقا مثل سانتر های بکام و ضربات سر دوایت یورک بود ، کلورلی نشون داد که میتونه به یه هافبک عالی تبدیل بشه و اگه همینطور پیشرفت کنه و بتونه همینطوری برامون بازی کنه ، به نظرم اصلا نیاز به خرید نداریم و همین کلورلی برامون از 100 تا اسنایدر هم بهتر خواهد بود ، در ضمن من ترجیح میدم یه جوون از خوده باشگاه بیاد و برامون میدان داری کنه ، تا اینکه یه بازیکن 27 ساله رو از تیمه دیگه بیاریم ... اندرسون هم داره وثل بازی فصل قبل با بلکبرن بازی میکنه ، واقعا تو این 1 فصل اخیر خیلی پیشرفت کرده و کمی از نگرانی های ما کم کرده ، قطعا این فصل کریک و فلچر کاره ساده ای برای جای گرفتن تو ترکیب یونایتد نخواهند داشت و باید سعی و تلاششون رو 2 چندان کنن تا بتونن از این جوون ها پیشی بگیرن ... گیگزی هم جایی برای حرف زدن باقی نمیذاره ، قبل از بازی 1 مصاحبه ازش خوندم ، گفته بود میدونم که مثل سالهای قبل نمیتونم بازی کنم ، ولی تمام تلاشم رو میکنم که مثل فصل قبل روی فرم باشم و هر وقت به بازی میام بتونم برای تیمم موثر بازی کنم ، واقعا این همون چیزی هست که من از گیگزی انتظار دارم ، در دقایق پایانی بازی به زمین اومد و در همین دقایق کم تونست یه پاس گل زیبا با پای راست !!!! به وین رونی بده و اونم به زیبایی دروازه رو برای سومین بار باز کنه ...

به نظرم این بازی از چند جهت مثل بازی با سیتی بود ، ما مثل بازی با سیتی نیمه ی اول خوبی رو سپری نکردیم و حریفمون بیشتر مسلط به بازی بود ، ولی تونستیم در نیمه ی دوم با استفاده از جوون های تیم ، مسلط بر بازی بشیم و از این رو به اون رو بشیم و در نهایت بازی رو به نفع خودمون به پایان برسونیم ، این اماره پایان بازیه :

ببینین ، همه ی برتری ها با یونایتد هست ، در صورتی که در پایان نیمه ی اول ما 4 شوت زده بودیم و تاتنهام 6 شوت ( البته اگه درست یادم باشه ) این نشون میده که تیم چقدر در بین 2 نیمه متحول شده و معجزه ی فرگی رو نشون میده ...

چیزی که مشخصه اینه که ما الان بازیکنان فوق العاده ای داریم که همشون هم در بهترین روز ها و فرم خودشون هستن و ما باید از این تیم عالی ای که این فصل داریم ، به بهترین نحو استفاده کنیم ... به نظرم برای این حرف خیلی زوده ولی ، اگه همه چی همینطوری پیش بره ، میتونیم منتظره یه سال 99 دیگه باشیم ...
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

14. 3 کاربر از پست مفید King Beckham تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    DEFENDER
    مربی مورد علاقه
    SIR ALEX
    بازیکن محبوب
    Best

ArgentinaManUtdManUtd

تشکر ها
    6,673
    تشکر شده 3,034 در 532 پست

یعنی میشه

Good Bye Berba

16. 3 کاربر از پست مفید ashly تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک بازی ساز
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    پوریا

BrazilManUtdRealMadrid

تشکر ها
    3,351

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] بابت نقد خوبت ممنون.

18. 3 کاربر از پست مفید مورینیو... تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک بازی ساز
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    پوریا

BrazilManUtdRealMadrid

تشکر ها
    3,351

آرسنال بی فابرگاس و نصری قدرتی نداره ازدنیای فوتبال محوشون می کنیم.

20. 2 کاربر از پست مفید مورینیو... تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    DEFENDER
    مربی مورد علاقه
    SIR ALEX
    بازیکن محبوب
    Best

ArgentinaManUtdManUtd

تشکر ها
    6,673
    تشکر شده 3,034 در 532 پست

آرسنال با اینکه دو تا از بهترین بازیکناشو از دست داده ولی هنوز هم خطرناکه ولی منچستر هم خرید های خوبی داشته و میتونه با یکم تمرکز یه نتیجه خوب و تاریخی بدست بیاره به امید پیروزی
    Good Bye Berba

22. 2 کاربر از پست مفید ashly تشکر کرده اند .

صفحه 3 از 105 نخستنخست 123451353103 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)