Design & Developed BY Patira

صفحه 103 از 105 نخستنخست ... 35393101102103104105 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,021 تا 1,030 , از مجموع 1044
    مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی - هافبک دفاعی
    مربی مورد علاقه
    فابیو کاپلو ♥ لوچیانو اسپالتی
    بازیکن محبوب
    توتی ♥ دروسی ♥ جیانینی ♥ جرارد
    اسم واقعی شما
    فراز

ItaliaRomaLiverpool

Francesco Totti

تشکر ها
    6,531
    تشکر شده 6,378 در 1,166 پست

Newww بحث و تبادل نظر هواداران منچستریونایتد فصل 2011/12

به نام خدا

بحث و تبادل نظر هواداران منچستر یونایتد فصل 2011/12

بحث و تبادل نظر هواداران منچستر یونایتد در این تاپیک انجام می شود.

2. 11 کاربر از پست مفید feri71 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    DEFENDER
    مربی مورد علاقه
    SIR ALEX
    بازیکن محبوب
    Best

ArgentinaManUtdManUtd

تشکر ها
    6,673
    تشکر شده 3,034 در 532 پست

حالا باید منتظر باشیم تا آدم هایی بیان و بگن دوران یونایتد و فرگی دیگه تموم شده والان دوران سیتی هست و بهترینه تو انگلیس

کاری که خیلیا بعد از قهرمانی چلسی با مورینیو کردن و هرجا رفتن گفتن دوران شما تموم شده و دیگه ما سروری میکنیم و از این جور

چیزا ولی همه دیدن که فرگی چه کرد و نشون داد کهwe are united
    Good Bye Berba

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

4. 7 کاربر از پست مفید ashly تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع راست
    مربی مورد علاقه
    SIR ALEX FERGUSON
    بازیکن محبوب
    ALVES- VIDIC - RAMOS
    اسم واقعی شما
    omid

EnglandManUtdRealMadrid

Sergio Ramos

تشکر ها
    3,006
    تشکر شده 3,860 در 1,457 پست

بخاطر دومی منچستر خیلی ناراحت شدم ........................
    این فصل خیلی بد شانس بودیم مصدومیت زیاد داشتیم ...........
    فصل اینده اگه بازیکن نگیریم دوباره این مثل این فصل تکرار میشه.
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

6. 6 کاربر از پست مفید omid2 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Forward
    مربی مورد علاقه
    Sir Alex Ferguson & J.Moriniho
    بازیکن محبوب
    Ali Karimi , GH.Rezaei , Zayed , Ronaldo , Chicarito . Nani . Rooney . Casillas . Raul . Lampard
    اسم واقعی شما
    Amir Reza

IranRealMadridPersepolis

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    11,279
    تشکر شده 7,138 در 2,523 پست

سلام به همه ی بروبچ من یونایتدی.........
    واقعا خیلی این فصل بد شانس بودیم مصدوم زیادی داشتیم میتونستم اول بشیم ولی نشدیم/الان من خیلی ناراحتم/ایشالا فصل بعد بتونیم اول بشیم........

Just Real Madrid & Man Utdl

8. 7 کاربر از پست مفید AmirUtd تشکر کرده اند .

عضو Derby

IranManUtdJuventus

تشکر ها
    257
    تشکر شده 213 در 64 پست

سلام..........................
    از بچه های گلی که طرفدار منچستر یونایتد هستن خواهش میکنم احساسی برخورد نکنند و فوتبالی به موضوع نگاه کنند
    منچستر سیتی در این فصل باخرج های فراوان توانست یک تیم پر مهره و ستاره ببندد و به یک تیم مدعی تبدیل شود !
    و همینطور هم شد ! و از نظر فنی و روی کاغذ میشد گفت که بیرقیب است !
    در اینطرف تیم منچستر یونایتد با از دست دادن مهره های کلیدی خودش کمی به مشکل خورد ولی با تدابیر مدیریت و سرمربی
    تیم از این بحران گذشت و کم کم جون گرفت و صدر جدول را با نتایج بسیار خوب با اقتدار از آن خود کرد!
    ولی با مسدوم شدن پیاپی بازیکنان تیم به مشکل خورد و امتیاز از دست داد !
    ولی نا امید نشد وبه تلاش خود ادامه داد تا جایی که دوباره صدر جدول رو از آن خود کرد!
    و بخاطر جوون بودن تیم کمی لقزید و صدر جدول رو از دست داد !
    و حالا باید به فکر فصل آینده بود!!!
    به امید روز هایی بهتر
    سلاطین سرخ

10. 6 کاربر از پست مفید sadaje تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع راست
    مربی مورد علاقه
    SIR ALEX FERGUSON
    بازیکن محبوب
    ALVES- VIDIC - RAMOS
    اسم واقعی شما
    omid

EnglandManUtdRealMadrid

Sergio Ramos

تشکر ها
    3,006
    تشکر شده 3,860 در 1,457 پست

خدایا چی بسرمون اومده که ته وز مسخرمون میکنه ................
    ته وز یادش رفته که بازیش مدیون فرگوسنه

12. 7 کاربر از پست مفید omid2 تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    V.Del bosque
    بازیکن محبوب
    Zidane
    اسم واقعی شما
    30na

SpainRealMadridRealMadrid

تشکر ها
    5
    تشکر شده 41 در 11 پست

نمیدونم دقت کردین یا نه ولی بیشتر هوادارای بارسا دارن هوادار سیتی میشن که این نشان از خیزش هوادارای این تیم پس از تحقیر در بازی برگشت الکسیکوست همون بازی ای رو میگم که کریس به همه هوادارای بارسا گفت خفه شید حرومزاده ها من اینجام رو میگم

14. 6 کاربر از پست مفید Galaxy تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    AMF.CMF
    مربی مورد علاقه
    sir alex ferguson
    بازیکن محبوب
    c.ronaldo , best , cantona , beckham , scholes , giggs
    اسم واقعی شما
    saeed

PortugalManUtdAboomoslem

Ali Karimi

تشکر ها
    10,498
    تشکر شده 9,027 در 2,190 پست

سلام به منچستري هاي عزيز. ميدونم هنوز هم بعضي ها تو شك هستند كه چطور با ناداوري و تباني قهرماني رو از ما گرفتن ! ولي بايد بگم حق هميشه باقي ميمونه ! بله ما همه ميدونيم نسبت به مهره هايي كه داشتيم و مصدومين زيادي كه داشتيم بهتر از سيتي بوديم كه به كنار از كار تيمي روي خلاقيت بازيكنانش هم ميتونست امتياز بگيره ! ما تلاش بيشتري كرديم ولي حق خودمونو نگرفتيم ! ولي حق مثل آفتاب پشت ابر ميمونه ! شايد بعضي موقع هاي خبري از حق نباشه ولي مطمئنا اينطور باقي نميمونه و حق به حقدار ميرسه !
    سيتي با پول فوتبال جزيره رو كثيف كرده ! بازيكني كه 20 مليون نميرزه رو با 40 تا ميخره و بازارهارو خراب كرده ! همين كه ميبينه حريفانش روي گذينه اي براي خريد دست گذاشتن بهش پيشنهاد هاي نجومي ميده ! يعني آخر كثيف بازي ! سيتي با پول جاي رقيبان اصلي ما مثل آرسنال رو تو كورس گرفت ! فوتبال رو از حالت طبيعي خارج كرد ! ولي ميبينم اون روزي رو كه مالكان سيتي نااميدانه فوتبال و ليگ جزيره و سيتي رو ميزارن و ميرن ! روزي كه ديگه حتي اگه كاري كنند كه داور جاي 2 دقيقه 5 دقيقه وقت اضافي بگيره هم دستشون به جايي نرسه !
    فصل خوبي رو سپري نكرديم و به قول ريو فرديناند بايد ازش درس بگيريم و دوباره اونو تكرار نكنيم ! ما برخواهيم گشت با انديشه انتقام ! انتقام گرفتن از سيتي و پس گرفتن حقمون . هواداران نداشته سيتي هم نبايد خوشحال باشند ! اگه تيم من اينهمه بازيكنهاي تيمهاي ديگه رو ميخريد و سر آخر با پول و دقيقه 94 قهرمان ميشد بدم ميومد ! تيم اونا داره اندازه 7 8 تا بازيكن جوون ما به نصري پول ميده ولي وقتي به بازي نصري در منسيتي نگاه كنيم ميبينيم كه يكي از بي غيرت ترين بازيكنهاي جزيره هست و پيراهنش براش هيچ ارزشي نداره !
    رئيس گفته ما مثل سيتي دست به خريدهاي احمقانه نميزنيم ! نيازي به انقلاب نداريم ! ما بازيكنان خوبي داريم و با نهايتا 3 خريد ميتونيم فصل بعد به موفقيت هاي زيادي برسيم !
    بايد به داشتن اين مربي بزرگ افتخار كنيم , بي شك او يك انسان معمولي نيست و در 70 سالگي از هر كسي بيشتر انگيزه و روحيه داره.

گر بدانم نیستی ، غمی نیست ز تنهایی / اینکه هستی و تنهایم ، غم دارم

16. 9 کاربر از پست مفید ManUtd تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    CAM-RS,RF
    مربی مورد علاقه
    fergosen-fanbasten
    بازیکن محبوب
    ...-The great zidane-messi-kaka
    اسم واقعی شما
    آراز

SpainBarcelonaManUtd

تشکر ها
    2,358
    تشکر شده 2,279 در 448 پست

manutd

اگه یونایتد تیمی بود که با یه فصل از دست دادان قهرمانی اونم با این همه مصدوم و مشکلاتی که پیش اومد،به همین سادگی عقب بکشه و بزرگی خودشو از دست بده که من دیگه طرفدارش نمیشدم.....!!
    شرمنده اینجاشو باید en بنویسم که از قدیم گفتن:
    we are manutd the army of red
    we fight till the body lose it's head
    we never give up,we never surrender
    we are strong like the red hell renger
    شاید این فصل قهرمان نباشیم اما فصل بعد قدرتمند تر خواهیم جنگید.....
    در ضمن نمیشه که انقدر بهانه بیاریم و بگیم که سیتی پول خرج میکنه و .....به هر حال ما هم میتونیم اینطوری خرج کنیم...اما به این دلیل اینکارو نمیکنیم که به فلسفمون پایبندیم و فلسفه درست و فرهنگ اصیلی داریم...پس درست نیست که چون ما به فلسفمون ارزش قائلیم،تیمایه دیگه رو سرزنش کنیم...به هر حال سینی فلسفش اینه و حتی اگه این هم نباشه،واسه فلسفه خودش ارزش قائل نیست(البته اگه داشته باشه!)پس نمیشه به خاطر این دلایل سرزنششون کرد......

-در ضمن کسی که میگفت بارساییا هوادار سیتی هستن،خواهشا دهنه کثیفشو ببنده چون من هوادار سرسخت یونایتد و بارسا هستم و ضمنا حرومزاده هم نیستم...
    داداش سعید از شما هم به عنوان مدیر بخش منچستر انتظار نداشتم که زیر پست کسی که به راحتی من و خیلیایه دیگه تو این سایت توهین میکنه و اونا رو حرومزاده خطاب میکنه تشکر بزنی......حداقل اگه به اون شخص اخطار نمیدی و پستشو پاک نمیکنی،دیگه زیر پستش تشکر نزن...چون این نشون میده که شما هم باهاشون موافق و هم عقیده ای که اگه اینطور باشه و تو هم ما رو حرومزاده بدونی...من دیگه صحبتی باهات ندارم....

18. 5 کاربر از پست مفید raptor تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    AMF.CMF
    مربی مورد علاقه
    sir alex ferguson
    بازیکن محبوب
    c.ronaldo , best , cantona , beckham , scholes , giggs
    اسم واقعی شما
    saeed

PortugalManUtdAboomoslem

Ali Karimi

تشکر ها
    10,498
    تشکر شده 9,027 در 2,190 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط raptor نمایش پست ها
    اگه یونایتد تیمی بود که با یه فصل از دست دادان قهرمانی اونم با این همه مصدوم و مشکلاتی که پیش اومد،به همین سادگی عقب بکشه و بزرگی خودشو از دست بده که من دیگه طرفدارش نمیشدم.....!!
    شرمنده اینجاشو باید en بنویسم که از قدیم گفتن:
    we are manutd the army of red
    we fight till the body lose it's head
    we never give up,we never surrender
    we are strong like the red hell renger
    شاید این فصل قهرمان نباشیم اما فصل بعد قدرتمند تر خواهیم جنگید.....
    در ضمن نمیشه که انقدر بهانه بیاریم و بگیم که سیتی پول خرج میکنه و .....به هر حال ما هم میتونیم اینطوری خرج کنیم...اما به این دلیل اینکارو نمیکنیم که به فلسفمون پایبندیم و فلسفه درست و فرهنگ اصیلی داریم...پس درست نیست که چون ما به فلسفمون ارزش قائلیم،تیمایه دیگه رو سرزنش کنیم...به هر حال سینی فلسفش اینه و حتی اگه این هم نباشه،واسه فلسفه خودش ارزش قائل نیست(البته اگه داشته باشه!)پس نمیشه به خاطر این دلایل سرزنششون کرد......

-در ضمن کسی که میگفت بارساییا هوادار سیتی هستن،خواهشا دهنه کثیفشو ببنده چون من هوادار سرسخت یونایتد و بارسا هستم و ضمنا حرومزاده هم نیستم...
    داداش سعید از شما هم به عنوان مدیر بخش منچستر انتظار نداشتم که زیر پست کسی که به راحتی من و خیلیایه دیگه تو این سایت توهین میکنه و اونا رو حرومزاده خطاب میکنه تشکر بزنی......حداقل اگه به اون شخص اخطار نمیدی و پستشو پاک نمیکنی،دیگه زیر پستش تشکر نزن...چون این نشون میده که شما هم باهاشون موافق و هم عقیده ای که اگه اینطور باشه و تو هم ما رو حرومزاده بدونی...من دیگه صحبتی باهات ندارم....
    اول بگم ما بهانه نياورديم ! دلايل رو گفتيم ! شايد به نظر شما بهانه باشه ولي همه ميدونند منچستر اين فصل تو مصدوميت ركورد زد ! اگه اينو بهونه ميدوني حرفي نيست ! آمار هم خواستي تا بدم !
    كي گفته ما هم به هر حال ميتونيم اين طوري خرج كنيم ؟!؟ نه ! ما نميتونيم اين طوري خرج كنيم چون يونايتد هستيم و واسه قهرماني دست به هر كاري نميزنيم !
    منسيتي رو هيچ وقت به رسميت نميشمارم ! فلسفه ؟!؟ منسيتي فلسفه هم داره مگه ؟!؟ اصلا مالكان سيتي چيزي از فوتبال ميفهمن ؟!؟ من فقط ميتونم در رابطه با اين تيم واژه كثيف رو بيارم ! رقباي اصلي ما مثل ليورپول و آرسنال و چلسي و حتي تاتنهام براي من قابل احترام هستند ! اگه ليورپول بياد قهرمان بشه حتما حقش بوده ! آرسنال همين طور و .... ولي منسيتي با پول جام خريده ! من نميتونم واسه اين تيم و هواداران نداشتش احترامي قائل بشم !
    نميدونم چرا ولي اگه در كثيف بودن سيتي شك داري تا بيشتر توضيح بدم !
    وقتي كارلوس توز به فرگوسن توهين ميكنه و تو جسن قهرماني سيتي پلاكاردي ميگيره كه فرگي روحت شاد ! وقتي پاتريك ويرا به اسكولز و فرگي توهين ميكنه ! وقتي تو بازي دربي مانچيني با فرگوسن كه جاي پدرشو داره درگير ميشه ! وقتي طرفارانشون تو بازي دربي توپو به هم پاس ميدن و توپ پمع كن هاشون توپو به ما نميدن ! وقتي دروغ ميگن و ادعا ميكنند تيم اول منچستر هستند ! وقتي يوناتيد ميخواد يه بازيكن رو بخره و سيتي زود بهش پيشنهاد ميده و تيمهارو از اين راه تخريب ميكنه ! من چاره اي ندارم جز اين كه بگم تف تو سيتي و سياستهاش ! حالا شما هر چي ميخواي به اين تيم احترام بزار !

هر كي هرچي گفته منظورش با جمع نبوده ! منم زير پستش تشكر زدم چون با چشمهام ديدم و حرفشو كاملا قبول داشتم !
    بارسا 4 ساله داره تو اروپا حرف اولو ميزنه تقريبا ولي كسي ميتونه بگه حقش نبود ؟!؟ بارسا زحمت كشيد و نتيجه زحمتشو گرفت ! بي شك اين تيم هم هواداران اصيلي داره ! واسه من بارسا و بازيكنانش و هوادارانش قابل احترام هستند هرچند كه رقيبم باشند ! ولي در كنار اينها شايد تعدادي هم باشند كه هوادارا اصلي اين تيم نباشند ! من خودم تو همين سايت ديدم كه خيلي از بارسايي ها واسه اين كه بتونند واسه يونايتدي ها كري بخونند رفتن طرف سيتي ! اين يعني نميشه اسم اينارو هوادار فوتبال گذاشت و بي شك حذب باد بهترين صفتي هست كه ميشه واسشون انتخاب كرد ! ولي هستند بارسايي هايي مثل خودت كه به همه احترام ميزارند و واقعا بارسارو دوست دارند . پس اگه شما طرفدار منسيتي نشدي نبايد حرفهاي بقيه رو به خودت بگيري ! كسي نميتونه كلي صحبت كنه ! كسي نميتونه بگه به بارسايي ها توهين كنه !
    دوست نداشتم اين جوري با لحن تند صحبت كنم ! ولي چه كنم كه بعضي وقتا حس ميكنم خيلي مظلوم هستند هواداران يونايتد ! تو تايپيك بارسا كه ميرم فحش هاي جديد ياد ميگيرم بعد اينجا يكي يه چي ميگه توقع دارند محرومشم بكنم ! نميدونم والا
    گر بدانم نیستی ، غمی نیست ز تنهایی / اینکه هستی و تنهایم ، غم دارم
    ویرایش توسط ManUtd : 05-17-2012 در ساعت 14:37

20. 3 کاربر از پست مفید ManUtd تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک وسط
    مربی مورد علاقه
    سر الکس فرگوسن
    بازیکن محبوب
    وین رونی
    اسم واقعی شما
    آرمین
    ManUtdManUtd
    تشکر ها
    568
    تشکر شده 343 در 78 پست

سلام بچه ها.نمیخواین درباره ابنکه فرگی گفته 2،3خرید میخواد بکنه نظری بدین.منظورم اینه که به نظرتون کیان؟
    اگه بتونیم ازارد رو بخریم خیلی عالی میشه.یه هافبک وسطه.2سال پشت سرهم بهترین بازیکن سال فرانسه شده و میگن دفاعی نیست که نتونه باز کنه.
    شینجی کاگاوا هم خیلی عالیه.استیل بازیش خیلی قشنگه.ما از این بازیکنای تکنیکی کم داریم.بیشتر بازیکنامون اول قدرتی هستن بعد تا حدودی تکنیکی(). اما بدیش اینه که از نظر فیزیکی ضعیفه و ممکنه به درد انگلیس نخوره ولی بازم من دوست دارم بیاد.

درضمن این رو هم بگم توی فینال طرفدار چلسی هستم.به 2 دلیل:
    1- نماینده انگلیسه
    2- اگه چلسی قهرمان بشه اون وقت دیگه رده چهارم انگلیس که تاتنهام باشه نمیاد لیگ قهرمانان اروپا.اونوقت اگه فرگی میخواست موریچ رو بخره کارش راحت تر میشه
    این هم زوج رویاییمون

22. 4 کاربر از پست مفید gholam تشکر کرده اند .

صفحه 103 از 105 نخستنخست ... 35393101102103104105 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)