Design & Developed BY Patira

صفحه 12 از 112 نخستنخست ... 210111213142262 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 1120
    مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی - هافبک دفاعی
    مربی مورد علاقه
    فابیو کاپلو ♥ لوچیانو اسپالتی
    بازیکن محبوب
    توتی ♥ دروسی ♥ جیانینی ♥ جرارد
    اسم واقعی شما
    فراز

ItaliaRomaLiverpool

Francesco Totti

تشکر ها
    6,531
    تشکر شده 6,378 در 1,166 پست

Jadide آخرین خبر ها از شیاطین سرخ فصل 2011/12

به نام خدا

آخرین خبرها از شیاطین سرخ فصل 2011/12

آخرین اخبار از باشگاه منچستر یونایتد در این تاپیک قرار خواهد گرفت.

تذکر : 1. از قرار دادن مصاحبه های روزانه ی بازیکنان و مربیان که از اهمیت چندان بالایی برخوردار نیستند خودداری کنید.
    2. اخبار نقل و انتقالات در همین تاپیک قرار خواهد گرفت. با تشکر

2. 9 کاربر از پست مفید feri71 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    AMF.CMF
    مربی مورد علاقه
    sir alex ferguson
    بازیکن محبوب
    c.ronaldo , best , cantona , beckham , scholes , giggs
    اسم واقعی شما
    saeed

PortugalManUtdAboomoslem

Ali Karimi

تشکر ها
    10,498
    تشکر شده 9,027 در 2,190 پست

فیل جونز: رونی به من کمک می کندتا درتیم ملی انگلیس جا بیفتم

فیل جونز مدافع جوان منچستریونایتد در صحبتهایی اعلام کرد که وینرونی به او کمک زیادی کرده تا در ترکیب تیم ملی انگلیس زیر نظر فابیو کاپلو جا بیفتد این ستاره 19 ساله برای اولین بار و بعد از درخشش در ترکیب تیم ملی زیر 21 ساله های انگلیس و شیاطین سرخ به ترکیب تیم کاپلو فراخوانده شده است. او درصحبتهایی به اف.ای تی وی گفت:« وین رونی، شخصیتی خوب و دوست داشتنی است که همیشه به من کمک کرده. او اکنون هم به من کمک می کند و شرایط من را درک می کند و باعث شد تا در منچستریونایتد و تیم ملی انگلیس احساس راحتی کنم.او بازیکن فوق العاده ای است و تنها می توانی از او درس یاد بگیری. خیلی خوب است که رونی را در کنار خودت داشته باشی.» او ادامه داد:« اینجا همه ، بازیکنانی در حد و اندازه های جهانی هستند و روحیه گروهی کاملا احساس می شود. ما دور هم جمع شدیم تا در دیدار جمعه شب نمایش خوبی را به اجرا بگذاریم. هیچ ترسی در میان نیست و همه ما هیجان زیادی داریم. این فرصتی است که اصلا انتظارش را نداشتم ولی حس خیلی خوبی برای من ، دوستان و خانواده ام است. هیچ ترسی نداریم؛ همه ما می دانیم که برای چه اینجا هستیم. همه ما برای تیمهای باشگاهی مان خوب بازی می کنیم و انگیزه وهیجان زیادی داریم تا برای تیم ملی به میدان برویم.» تام کلورولی هم که برای دیدار دوستانه باهلند در آگوست به اردوی سه شیرها دعوت شده بود ( دیداری که لغو شد)، اکنون آماده است تا اولین دیدارش برای انگلیس را برگزار کند. او در صحبتهایی دراین باره گفت:« من دراولین جلسه تمرینی ام برای تیم ملی گلزنی کردم. این لحظه فوق العاده ای برای من بود.
    گر بدانم نیستی ، غمی نیست ز تنهایی / اینکه هستی و تنهایم ، غم دارم

4. 5 کاربر از پست مفید ManUtd تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    AMF.CMF
    مربی مورد علاقه
    sir alex ferguson
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    saeed

PortugalManUtdAboomoslem

Ali Karimi

تشکر ها
    10,498

اشنایدر: در آستانه پیوستن به یونایتد بودم
    وسلی اشنایدر هافبک هلندی باشگاه اینتر فاش کرد در آستانه پیوستن به باشگاه منچستریونایتد قرار داشت. شایعات پیوستن اشنایدر به تیم سرالکس فرگوسن در تمام طول تابستان تیتر یک روزنامه ها بود اما در نهایت عدم توافق او بر سر دستمزدش با باشگاه انگلیسی این انتقال را منتفی کرد. فرگوسن قصد داشت اشنایدر را به عنوان جانشین پل اسکولز که در پایان فصل گذشته از دنیای فوتبال خداحافظی کرد به خدمت بگیرد اما در نهایت موفق نشد این بازیکن را به الدترافورد بکشاند. اشنایدر می گوید:" در آستانه پیوستن به منچستریونایتد قرار داشتم. چندین جلسه مذاکرات با مسئولان این تیم انگلیسی هم داشتم اما اینتر می خواست بین من و ساموئل اتوئو یکی را بفروشد." "منچستریونایتد یکی از بزرگترین باشگاه های فوتبال جهان است اما از طرفی من هم تمایلی به ترک اینتر نداشتم. از زندگی در ایتالیا کاملا راضی هستم. اما باید بگویم که عدم توافق بر سر مسائل جزئی باعث به هم خوردن این انتقال شد."
    سايت گل

6. 4 کاربر از پست مفید ManUtd تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    AMF.CMF
    مربی مورد علاقه
    sir alex ferguson
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    saeed

PortugalManUtdAboomoslem

Ali Karimi

تشکر ها
    10,498

چیچارتیو: امیدوارم تا 10 سال دیگر در منچستریونایتد بمانم

این بازیکن 23 ساله تابستان گذشته از گوادالاخارای مکزیک به منچستریونایتد پیوست

خاویر ارناندز، مهاجم گلزن منچستریونایتد، ابراز امیدواری کرد که تا 10 سال دیگر در الدترافورد بماند.
    این بازیکن 23 ساله تابستان گذشته از گوادالاخارای مکزیک به منچستریونایتد پیوست و در اولین فصل حضورش در این تیم، با به ثمر رساندن 20 گل، نقش مهمی در قهرمانی این تیم در لیگ برتر و رسیدن آنها به فینال لیگ قهرمانان داشت.
    بازی های خوب او موجب شد تا شایعاتی در مورد انتقالش به رئال مادرید منتشر شود اما او اعلام کرده هرگز به جدایی از منچستریونایتد فکر نمی کند.
    او در گفتگو با من یو تی وی گفت:" می خواهم در منچستریونایتد بمانم، پیشرفت کنم و از بازی خودم لذت ببرم. امیدوارم تا 10 سال دیگر در منچستریونایتد بمانم زیرا حضور در این باشگاه برای من مانند رویاست. می خواهم به سختی کار کنم و از این شرایط لذت ببرم."

سايت گل

8. 4 کاربر از پست مفید ManUtd تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    AMF.CMF
    مربی مورد علاقه
    sir alex ferguson
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    saeed

PortugalManUtdAboomoslem

Ali Karimi

تشکر ها
    10,498

تجمع هواداران معترض مقابل ساختمان باشگاه منچستريونايتد

هواداران تيم فوتبال منچستريونايتد با تجمع مقابل ساختمان باشگاه از مالكان درخواست كردند بدهي‌هاي باشگاه هر چه سريعتر پرداخت شود.

هواداران تيم فوتبال منچستريونايتد كه از مديريت اين تيم توسط گليزرهاي آمريكايي چندان راضي به نظر نمي رسند،‌ روز جمعه با تجمع مقابل ساختمان اصلي اين باشگاه و حمل پلاكارد و تابلوهايي عليه گليزرها از آنان درخواست كردند تا هر چه زودتر نسبت به پرداخت بدهي سنگين باشگاه اقدام كند.

معترضان در اين تجمع با اشاره به انتشار خبر سود يكصد و ده ميليون پوندي اين باشگاه، خواهان اين شدند كه اين سود صرف رفع بدهي‌هاي باشگاه شده و مجددا در خود باشگاه سرمايه گذاري شود.

خانواده گليزرها كه از سال 2005 مالكيت باشگاه پرطرفدار منچستريونايتد را در اختيار دارند، در شش سال گذشته تحت فشار زيادي بوده‌اند. مهم‌ترين موضوع پيرامون مالكيت اين خانواده مساله بدهي‌هاي باشگاه در اين سالها بوده است.

گفته مي شود بدهي‌هاي باشگاه منچستريونايتد به يك شركت سنگاپوري و چند بانك ديگر از ششصد ميليون پوند فراتر رفته است.

تيم فوتبال منچستريونايتد با وجود مسائلي پيرامون مديريت اين تيم فصل گذشته در ليگ برتر انگليس به مقام قهرماني رسيد و در ليگ قهرمانان اروپا هم تا ديدار فينال پيش رفت.
    پارس فوتبال

10. 4 کاربر از پست مفید ManUtd تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    AMF.CMF
    مربی مورد علاقه
    sir alex ferguson
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    saeed

PortugalManUtdAboomoslem

Ali Karimi

تشکر ها
    10,498

دارن فلچر عنوان کرد که به آمادگی کامل خود برای انجام بازی رسیده است
    دارن فلچر هافبک تدافعی منچستر یونایتد سرانجام به آمادگی کامل برای بازی کردن برای تیم خود رسیده است.
    بعد از دچار شدن به یک بیماری ویروسی این هافبک سرانجام در لیست تیم ملی اسکاتلند برای بازیهای انتخابی یورو2012 مقابل چک و لیتوانی قرار گرفت.
    دارن فلچر همراه با مربی بدنساز خود تمرینات انفرادی را پشت سر میگذاشت هنگامی که تیم منچستر یونایتد در اردوی آمادگی پیش فصل در امریکا چند مسابقه دوستانه برگزار می کرد و بعد از آن دو بازی برای تیم رزرو منچستر یونایتد مقابل تیم های arsenal و Swansea انجام داد.
    دارن فلچر همچنان اضافه کرد که من احساس می کنم آمادگی بالایی جهت انجام بازی دارم در واقع من پیش فصل جالبی را پشت سر گذاشتم.پیش فصل کاملا خصوصی و انفرادی برای من بود.
    من در هر دو بازی رزروها تلاش خوبی از خود نشان دادم و مشکلی در این دو بازی نداشتم.
    mufctalk

12. 4 کاربر از پست مفید ManUtd تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    AMF.CMF
    مربی مورد علاقه
    sir alex ferguson
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    saeed

PortugalManUtdAboomoslem

Ali Karimi

تشکر ها
    10,498

جان اوشی: بهترین زمان ممکن یونایتد را ترک کردم
    مدافع ساندرلند احساس می کرد که به یک شروع تازه نیاز دارد.
    این مدافع 30 ساله از سال 1998 همراه منچستر یونایتد بوده اما این تابستان تصمیم گرفت همراه هم تیمی خود وز براون به
    ساندرلند بپیوندد.
    این بازیکن که در منچستر یونایتد به یک بازیکن باتجربه تبدیل شده بود برای شروعی تازه آماده بود تا از تئاتر رویاها
    به استادیومی از نور(استادیوم تیم ساندرلند)ملحق شود.
    جان اوشی گفت: نمی توانم بگویم این اتفاق ناراحت کننده بود اما تنها یکی از چیزهایی بود که ممکن بود پیش بیاید.
    به عنوان یک بازیکن حرفه ای فوتبال گاهی اوقات شما مجبور به انتقال از تیمی به تیمی دیگر هستید.
    من برای یونایتد از 17 سالگی بازی کردم و 13 سال در این تیم بودم و احساس کردم زمان تغییر فرارسیده است.
    جان اوشی امشب هفتادو یکمین بازی ملی خودش رو برای جمهوری ایرلند در رقابتهای انتخابی یورو 2012 مقابل
    تیم ملی اسلواکی انجام داد
    .
    mufctalk

14. 4 کاربر از پست مفید ManUtd تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مهاجم
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    بازیکن محبوب
    دیوید بکهام
    اسم واقعی شما
    میثم

EnglandPersepolisManUtd

تشکر ها
    1,355
    تشکر شده 2,320 در 703 پست

manutd روني بهترين بازيكن ماه گذشته ليگ برتر انگليس

مهاجم شياطين سرخ جايزه بهترين بازيکن ماه آگوست گذشته ليگ برتر انگليس را به خود اختصاص داد

ورزش سه - وين روني، مهاجم منچستريونايتد به عنوان بهترين بازيکن ماه گذشته ليگ برتر انگليس انتخاب شد، وي در اين راي گيري 41 درصد آراء را به خود اختصاص داد. پس از او اشلي يانگ هم تيمي‌اش در رده دوم قرار گرفت.
    انتخاب روني به علت نمايش درخشان او در سه بازي ابتدايي، فصل جديد است. وي در اين سه ديدار پنج گل به ثمر رسانده است که سه تاي آن‌ها مقابل آرسنال حريف سنتي شياطين سرخ بوده است.

اين جايزه مي‌تواند آغازي خوب براي درخشش روني در ادامه فصل و کسب عنوان بهترين بازيکن ليگ برتر در پايان فصل باشد.

16. 4 کاربر از پست مفید pathfinder تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    AMF.CMF
    مربی مورد علاقه
    sir alex ferguson
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    saeed

PortugalManUtdAboomoslem

Ali Karimi

تشکر ها
    10,498

اسنايدر: مورينيو به من گفت که دراينتر بمانم
    وسلی اسنایدر بازیساز هلندی باشگاه اینتر در صحبتهایی اعلام کرد که وقتی که ژوزه مورینیو، مربی رئال مادرید به او گفت که در سن سیرو بماند، تصمیم گرفته تا به اولدترافورد نرود این ستاره 27 ساله هلندی در صحبتهایی اعلام کرد که مذاکراتی را با سران یونایتد برسر انتقالش به لیگ برتر داشته؛ البته این انتقال هرگز انجام نشد و اکنون اسنایدر در صحبتهایی اعلام کرد که مورینیو در تصمیم گیری اش تاثیرگذار بوده است.
    اسنایدر دراین باره به گاتزتا دلوسپورت گفت:« مورینیو به من زنگ زد و از من خواست تا در اینتر بمانم. او یک قلب اینتری دارد و از من خواست که بمانم. من بسیار خوشحالم که در اینتر ماندم، چون هیچ وقت نمی خواستم بروم و دیگر نمی خواهم در مورد منچستریونایتد صحبت کنم.»
    ستاره هلندی درمورد روند مذاکراتش با یونایتد گفت:« مدیربرنامه هایم با من تماس گرفت و به من گفت که سران اینتر می خواهند تو را بفروشند.من با منچستریونایتد صحبت کرده ام. ولی بعد روند فروش اتوئو آغاز شد و اوضاع تغییر کرد.»
    دراین میان کیا جورابچیان، مدیربرنامه های تبس در صحبتهایی اعلام کرده بود که سران سیتی آماده بودند تا با انتقال تبس به اینتر، اسنایدر را به خدمت بگیرند. ولی این ستاره هلندی دراین باره گفت:« منچسترسیتی؟ من هیچ چیزی دراین باره نمی دانم ولی از حضور دراینتر خوشحالم.من تا سال 2015 با اینتر قرارداد دارم ومی خواهم تاپایان قراردادم اینجا بمانم.»
    اینتر فصل جدید رقابتهای سری آ را یکشنبه آینده مقابل پلارمو آغاز خواهد کرد

ورزش سه

18. 3 کاربر از پست مفید ManUtd تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک
    مربی مورد علاقه
    آرسن ونگر
    بازیکن محبوب
    کل آرسنالی ها
    اسم واقعی شما
    عبدالله

FranceArsenalArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,004
    تشکر شده 9,243 در 1,741 پست

جوایز ماه به فرگی و ژکو تعلق گرفت
    سرمربی منچستریونایتد و مهاجم منچسترسیتی بهترین های ماه آگوست
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]سرالکس فرگوسن بهترین مربی ماه آگوست لیگ برتر شد.
    سرمربی تیم مدافع عنوان قهرمانی هر سه بازی ماه آگوست خود را با پیروزی پشت سر گذاشت که شامل پیروزی فوق العاده 8-2 مقابل آرسنال بود. فرگوسن با این جایزه بیگانه نیست و برای بیست و ششمین بار این جایزه را به خود اختصاص می دهد.
    آن ها در این ماه در خانه ی وست بروم به پیروزی 2-1 رسیدند و سپس در الدترافورد به پیروزی 3-0 رسید. اما پیروزی 8-2 مقابل آرسنال موجب شد بالاتر از رقیب همشهریشان در صدر جدول قرار بگیرند.
    ادین ژکو نیز به عنوان بهترین بازیکن ماه آگوست لیگ برتر شناخته شد. مهاجم بونسیایی در هر سه دیدار این ماه منچسترسیتی گلزنی کرد. او در پیروزی تحسین برانگیز 5-1 در وایت هارت لین توانست 4 گل به تنهایی به ثمر برساند و به کمک او سیتی تنها با تفاضل گل در رتبه دوم لیگ برتر قرار دارد.
    این اولین بار است که ژکو این جایزه را به خود اختصاص می دهد.

یه روز خوب میاد ...

20. 3 کاربر از پست مفید Abdollah 202 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک
    مربی مورد علاقه
    آرسن ونگر
    بازیکن محبوب
    کل آرسنالی ها
    اسم واقعی شما
    عبدالله

FranceArsenalArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,004
    تشکر شده 9,243 در 1,741 پست

اخر نفهميديم روني شد بهترين يا ژکو؟
    یه روز خوب میاد ...

22. 2 کاربر از پست مفید Abdollah 202 تشکر کرده اند .

صفحه 12 از 112 نخستنخست ... 210111213142262 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)