Design & Developed BY Patira

صفحه 9 از 9 نخستنخست ... 789
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 84 , از مجموع 84
    مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی - هافبک دفاعی
    مربی مورد علاقه
    فابیو کاپلو ♥ لوچیانو اسپالتی
    بازیکن محبوب
    توتی ♥ دروسی ♥ جیانینی ♥ جرارد
    اسم واقعی شما
    فراز

ItaliaRomaLiverpool

Francesco Totti

تشکر ها
    6,531
    تشکر شده 6,378 در 1,166 پست

liverpool آخرین اخبار از باشگاه لیورپول فصل 2011/12

به نام خدا

آخرین اخبار باشگاه لیورپول فصل 2011/12

آخرین اخبار از باشگاه لیورپول در این تاپیک قرار خواهد گرفت.

تذکر : 1. از قرار دادن مصاحبه های روزانه ی بازیکنان و مربیان که از اهمیت چندان بالایی برخوردار نیستند خودداری کنید.
    2. اخبار نقل و انتقالات در همین تاپیک قرار خواهد گرفت. با تشکر

ویرایش توسط feri71 : 05-11-2012 در ساعت 19:25

2. 9 کاربر از پست مفید feri71 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع راست
    مربی مورد علاقه
    SIR ALEX FERGUSON
    بازیکن محبوب
    ALVES- VIDIC - RAMOS
    اسم واقعی شما
    omid

EnglandManUtdRealMadrid

Sergio Ramos

تشکر ها
    3,006
    تشکر شده 3,860 در 1,457 پست

کارول: به ليورپول نيامدم که روي نيمکت بنشينم

مهاجم تيم فوتبال ليورپول گفت: به آنفيلد نيامدم تا روي نيمکت بنشينم.

به نقل از ديلي پست، اندي کارول که در ژانويه 2011 با انتقالي 35 ميليون پوندي از نيوکاسل به ليورپول پيوست، در 54 بازي تنها يازده گل براي تيمش به ثمر رساند. اين مهاجم جوان همزمان با لوئيس سوارز براي پر کردن جاي خالي تورس خريداري شدند، اما برخلاف مهاجم اروگوئه‌اي، نتوانست انتظارات را برآورده کند.

کارول يکي از چندين بازيکن جديد ليورپول است که نتوانستند انتظارات را برآورده کنند.

مهاجم 23 ساله در فصل اول حضورش براي آماده بودن تقلاي زيادي کرد، اما با ورود به سال جديد نشانه‌هاي واضحي از پيشرفت نشان نداد.

وي اظهار داشت: مهم نيست که درباره من چه مي‌گويند؛ خودم مي‌دانم که چه کسي هستم و چه کارهايي مي‌توانم انجام دهم. نياز داشتم در چند بازي به ميدان بروم و مي‌دانم که گلزني خواهم کرد.

کارول گفت: مي‌خواهم براي ليورپول بازي کنم. اينجا نيامده‌ام تا روي نيمکت بنشينم. به آنفيلد آمدم تا بازي کنم و کاملاً آماده هستم. مهم نيست که داخل زمين باشم يا روي نيمکت. تمام تلاشم را براي آماده بودن انجام مي‌دهم.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

4. کاربر روبرو از پست مفید omid2 تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی _ وینگر فوروارد
    مربی مورد علاقه
    رافائل بنیتز
    بازیکن محبوب
    استیون جرارد
    اسم واقعی شما
    رامتین

IranLiverpoolSS_Tehran

Steven Gerrard

تشکر ها
    16
    تشکر شده 50 در 13 پست

امیدوارم که ماکسی از لیورپول نره...
    از رفتنش واقعا ناراحت میشم .
    انصافا حداقل برای نیکمت، خیلی خوب بود .
    و به اون چیزی که در این فصل حقش بود، متاسفانه نرسید .
    حقش بود که بیشتر از این ها در این فصل بازی کنه .
    اما...

6. کاربر روبرو از پست مفید * رامتین * تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع راست
    مربی مورد علاقه
    SIR ALEX FERGUSON
    بازیکن محبوب
    ALVES- VIDIC - RAMOS
    اسم واقعی شما
    omid

EnglandManUtdRealMadrid

Sergio Ramos

تشکر ها
    3,006

گزينه هاي هدايت ليورپول

سران باشگاه ليورپول بعد از برکناري کني دالگليش براي به خدمت گرفتن روبرتو مارتينس، مربي اسپانيايي ويگان آستين بالا زده اند.

مالکان آمريکايي باشگاه ليورپول هفته گذشته و از طريق واسطه هايي با مربي اسپانيايي ويگان تماس گرفته اند و اکنون روبرتو مارتينس گزينه اصلي جانشيني کني دالگليش به حساب مي آيد.

علاوه بر مارتينس، نام الکس مک ليش، مربي سابق استون ويلا و آندره ويلاس بواس، مربي سابق چلسي هم به عنوان گزينه هاي احتمالي هدايت ليورپول مطرح شده است.

اما مارتينس گزينه اصلي به نظر مي رسد.اين مربي اسپانيايي درنهايت توانست ويگان را در رقابتهاي اين فصل ليگ برتر حفظ کند و با اين تيم مقابل تيمهاي بزرگي مثل منچستريونايتد، آرسنال، ليورپول و نيوکاسل به پيروزي رساند.

گزينه ديگر ويلاس بواس است که بعد از تجربه اي ناموفق در چلسي از نيمکت مربيگري اين تيم برکنار شد؛اما بااين وجود هنوز مربي موفقي دراروپا به شمار مي رود و علاوه بر ليورپول، زمزمه هايي درمورد احتمال حضور او برروي نيمکت مربيگري رم هم مطرح شده است.

ليورپول امسال و زير نظر دالگليش توانست قهرمان ليگ کاپ لقب بگيرد و به فينال اف اي کاپ هم راه يافت ولي رقابتهاي ليگ برتر را دور از حد انتظار، در رده هشتم به پايان برد و 37امتياز با سيتي صدرنشين فاصله داشت.
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع راست
    مربی مورد علاقه
    SIR ALEX FERGUSON
    بازیکن محبوب
    ALVES- VIDIC - RAMOS
    اسم واقعی شما
    omid

EnglandManUtdRealMadrid

Sergio Ramos

تشکر ها
    3,006

دالگليش: ترک ليورپول آسان نيست

احساس غرور مي کنم از اينکه اولين جام را پس از شش سال با قهرماني کارلينگ کاپ به ارمغان آورديم و به دومين جام در فينال جام حذفي هم بسيار نزديک بوديم.

کني داگليش امروز از هواداران و اعضاي باشگاه فوتبال ليورپول در پايان دومين دوره مربيگريش تشکر و قدرداني کرد.

در حاليکه اين مرد اسکاتلندي از ترک پستش احساس نااميدي مي کند او از احساس غرورش که 16 ماه هدايت ليورپول را بر عهده داشته است مي گويد و همچنين از گروه ورزشي فنوي نيز تشکر که اين مسئوليت را به وي واگذار کردند.

دالگليش گفت: "يک افتخار بود و امتيازي بود که براي دومين بار بازگردم و سرمربي باشگاه فوتبال ليورپول شوم . از استيو ، کوين کمال تشکر را دارم که با من کار کردند، بازيکنان و همه کادر باشگاه که که با من همکاري کردند تشکر مي کنم . احساس غرور مي کنم از اينکه اولين جام را پس از شش سال با قهرماني کارلينگ کاپ به ارمغان آورديم و به دومين جام در فينال جام حذفي هم بسيار نزديک بوديم . البته از نتايج ليگ احساس نااميدي مي کنم ، ولي من قهرماني کارلينگ کاپ را با هيچ چيز نمي توانم عوض کنم براي من اين قهرماني بدين معني بود که هواداران و باشگاه دوباره به مسير قهرماني در جام ها بازگشته اند. "

او ادامه داد: ضمن اينکه واقعا از اينکه باشگاه را ترک کرده ام احساس نااميدي دارم ، ميتوانم بگويم که اين موضوع توسط مالکان انجام شده است و همگي آنها نگرانند و در اين راه هم همواره در برخورد با افراد بزرگورانه ، با متانت و موقر رفتار نمودند و اميدوارم در ادامه بمانند روزي که به اينجا آمدند در اين راه و رو به جلو بردن باشگاه موفق باشند. "

مايلم از همه ي کارکنان باشگاه که در اين مدت صادقانه تلاش و کوشش کردند تشکر و قدرداني کنم . زماني که به عنوان سرمربي بازگشتم گفتم که من هميشه مايلم در هر زمان و هر جايي که بتوانم به باشگاه کمک کنم . "

و اما حرف آخر کني : در آخر هم ، مي خواهم از صميم قلبم از هوادارن ليورپول به پاس حمايتهايشان تشکر کنم که هميشه از من و باشگاه حمايت کردند . بدون آنها نه باشگاه و من هم به هيچ چيزي نمي رسيديم . "

صفحه 9 از 9 نخستنخست ... 789

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)