Design & Developed BY Patira

صفحه 2 از 12 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 115
    عضو Derby

پست مورد علاقه
    دروازه بان
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو_علی دایی
    بازیکن محبوب
    کریم باقری_علی پروین_علیرضا حقیقی
    اسم واقعی شما
    محمدرضا نو

SpainPersepolisRealMadrid

Ali Karimi

تشکر ها
    1,355
    تشکر شده 2,926 در 696 پست

malavan خبر های باشگاه ملوان در فصل 91_90

خبر های باشگاه ملوان رو در فصل 91_90 اینجا بزارین.....

الان 12 شبه از صبحه پای کاریم
    بازم روبه رو شدیم با سفره های خالی
    این حرفا شدن فقط مشتی گفته های عادی
    توهم پری از این همه حفره های مادی
    خیابونا پر از مشتی کاسب پست
    پر از ادمای محتاج کاسه به دست
    پر از آدمای خردمند تحصیل کرده
    که زندگی انتحارو و بهش تحمیل کرده

2. 2 کاربر از پست مفید n_mamali تشکر کرده اند .

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    AMF-SS
    مربی مورد علاقه
    FerGoseN - MorInhO- Zidane
    بازیکن محبوب
    CR7-LM10-All Players RealMadrId and ManuTd
    اسم واقعی شما
    ~ ALIreZA ~

PortugalRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    40,825
    تشکر شده 30,590 در 6,151 پست

ویترین امتیازات

مهاجم ملی‌پوش تیم فوتبال ملوان با تاکید بر اینکه گزینه نخستش برای حضور در لیگ برتر پرسپولیس است،گفت: درحال حاضر از هیچ تیم ایرانی پیشنهادی ندارم.

مهرداد اولادی درگفتگو با مهر،درمورد آخرین وضعیتش ضمن بیان مطلب فوق گفت: اولویت اصلی‌ام حضور در پرسپولیس است اما اگر مسئولان این باشگاه به من پیشنهادی ندهند، پیشنهاد تیم‌های دیگر را بررسی می‌کنم تا بهترین تیم که در پیشرفتم تاثیرگذار باشد را انتخاب کنم.
    وی با بیان اینکه با هیچ تیمی مذاکره نکرده و در این خصوص باشگاه‌ها باید با مدیربرنامه‌اش وارد مذاکره شوند، اظهار داشت: در حال حاضر هیچی پیشنهادی از تیم‌های اروپایی ندارم و تنها دو باشگاه اماراتی و کویتی برای جذب من پیشنهادی داده‌اند. البته تا 70 درصد می‌خواهم در لیگ ایران بازی کنم اما اگر شرایط مهیا نشد، به کشورهای اماراتی می‌روم.
    مهاجم ملی‌پوش تیم فوتبال ملوان با اشاره به این مسئله که در 29 بازی ملوان در این فصل 22 گل به ثمر رساند، تاکید کرد: دوران خوبی را در ملوان سپری کرم اما دوست داشتم این تیم را با قهرمانی ترک کنم. البته همه می‌دانند در این مدت چقدر تلاش کردم و خدا هم به من کمک کرد که توانستم خودم را با شرایط ملوان هماهنگ کرده و در موفقیت‌های این تیم نقش داشته باشم.
    اولادی با تبریک به هواداران پرسپولیس برای رسیدن به قهرمانی، افزود: بعد از فینال جام حذفی دو روز نخوابیدم زیرا ملوان در این جام با توجه به بازی‌های خوبی که در تهران و انزلی به نمایش گذاشت، شایستگی قهرمانی را داشت. من با مصدومیت و دردی که از ناحیه کتف داشتم، به دلیل اهمیت این بازی برای ملوان به میدان رفتم و برابر استقلال و پرسپولیس دو گل زدم. در نهایت از اینکه قهرمانی را از دست دادم، ناراحتم، گرچه رسیدن به عنوان نایب قهرمانی نتیجه ارزشمندی برای تیم ما بود.
    وی با ابرازامیدواری از اینکه بتواند در اردوی جدید تیم ملی با هدایت کی روش به حقش در تیم ملی برسد، خاطرنشان کرد: قطعا اگر ابزار و امکانات لازم را برای این مربی پرتغالی فراهم شود، وی می‌تواند نتایج و موفقیت‌های بزرگی را با فوتبال ایران بدست آورد. من هم تلاش می‌کنم در تمرینات تیم ملی توانایی‌ام را به کادرفنی تیم ملی نشان داده و بعد از سال‌ها جایگاه ثابتی را برای خود در تیم ملی بدست آورم.
    مهاجم ملی‌پوش تیم فوتبال ملوان در پایان با بیان اینکه روزگذشته کارت پایان خدمتش را دریافت کرد، گفت: خدا را شکر دوران مقدس سربازی را پشت سرگذاشتم و برای همیشه مشکلی برای خروج از کشور نخواهم داشت. در حال حاضر دنبال گرفتن پاسپورت جدیدم هستم تا بتوانم تیم ملی را در اردوی اتریش همراهی کنم.
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

HALA MADRID

4. 3 کاربر از پست مفید AL1reZA تشکر کرده اند .

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    AMF-SS
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    ~ ALIreZA ~

PortugalRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    40,825

ویترین امتیازات

هافبک تیم فوتبال استقلال گفت: این تیم را دوست دارم اما به هر قیمتی نمی‌مانم.

کیانوش رحمتی درگفتگو با فارس درمورد وضعتیش برای فصل آینده در استقلال اظهار داشت: فعلا در شمال هستم و استراحت می کنم. من یک سال دیگر با استقلال قرارداد دارم و تا جایی که با باشگاه در تماس بوده ام مشکلی برای ادامه همکاری در فصل بعد نیست.
    وی در خصوص شایعات و تناقض گویی ها نسبت به ماندن برخی از بازیکنان استقلال در این تیم عنوان کرد: همیشه باید در فصل نقل و انتقالات اخبارهای برای هیجان دادن مطرح می شود. خودم که با باشگاه در تماس هستم اصلا قضایا آن طور که در بیرون می شنوم نیست، اما در این فوتبال امکان اتفاق افتادن هر چیزی هست.
    رحمتی در مورد اینکه گفته می شود باشگاه استقلال از بین او و فرزاد آشوبی یکی را انتخاب می کند، گفت: من هم این را شنیدم، اما احساس می کنم چنین خبرهایی نباشد. در کل به مال و جایگاه دنیا دل بسته نیستم. از بچگی این تیم را دوست داشتم و در هر تیمی دیگری غیر از استقلال هم که بودم همیشه دعایم این بود که استقلال برنده شود اما این طور هم نیست که بر هر قیمتی بخواهم بمانم. اگر مرا بخواهند با جان و دل می مانم و اگر هم نخواهند بدون اینکه ناراحت شوم و بخواهم مصاحبه ای کنم می روم.
    کیانوش رحمتی در ادامه به طلبی که از باشگاه استقلال دارد اشاره کرد و گفت: می خواستم امروز برای گرفتن طلبم به تهران بیایم که متوجه شدم فتح الله زاده ایران نیست. از دو فصل قبل 40 درصد و از این فصل 30 درصد از قراردادم باقی مانده است. امیدوارم هر چه زودتر این طلب ها تسویه شود.
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

HALA MADRID

6. 3 کاربر از پست مفید AL1reZA تشکر کرده اند .

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    AMF-SS
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    ~ ALIreZA ~

PortugalRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    40,825

ویترین امتیازات

استراتژي ملوان براي ليگ يازدهم تدوين مي‌شود

نشست هيئت مديره باشگاه ملوان بندرانزلي در حالي هفته آينده برگزار مي‌شود که در آن استراتژي و برنامه‌هاي فصل آينده تيم فوتبال اين باشگاه تدوين خواهد شد.

نشست هیئت مدیره باشگاه ملوان بندرانزلی روز شنبه هفته آینده با حضور تمامی اعضا در محل این باشگاه برگزار می‌شود که طی آن مدیران ملوان در خصوص سیاست گذاری این باشگاه و برنامه‌های تیم فوتبال آن در فصل آینده تصمیم‌گیری خواهند کرد.
    همچنین در این جلسه تصویب بودجه فصل آینده تیم فوتبال ملوان و وضعیت نهایی کادرفنی، برنامه‌ریزی برای حفظ بازیکنان مطرح تیم و مذاکره با نفرات مدنظر در دستور کار اعضای هیئت مدیره قرار دارد.
    از سوی دیگر با نتایج مطلوبی که فرهاد پورغلامی در فصل گذشته لیگ برتر و جام حذفی کسب کرد، مسئولان باشگاه ملوان بزودی قرارداد این مربی را برای تداوم همکاری با تیم فوتبال ملوان بندرانزلی تمدید خواهند کرد.
    ضمن اینکه حفظ ساختار کادرفنی و استخوانبندی تیم هم از اولویت‌های مسئولان باشگاه ملوان محسوب می‌شود و آنها برای رفع نقاط ضعف سپیدپوشان انزلی قصد دارند در صورت فراهم شدن شرایط لازم، بازیکنان پیشین این باشگاه که در تیم‌های دیگر لیگ برتری فعالیت می‌کنند را به انزلی بازگردانند.

HALA MADRID

8. 2 کاربر از پست مفید AL1reZA تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دروازه بان
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو_علی دایی
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    محمدرضا نو

Ali Karimi

تشکر ها
    1,355

malavan نزهتي: به پورغلامي قول داده بودم

بازيکن تيم فوتبال ملوان بندر انزلي گفت: از تيم هاي بزرگ پيشنهاد داشتم ولي به پور غلامي قول داده بودم ملوان را تنها نگذارم.

محمد نزهتي بازيکن تيم فوتبال ملوان بندر انزلي در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران افزود: دو ساله با ملوان تمديد کردم ولي سال دوم به شکل مشروط است.

وي ادامه داد: متاسفانه باشگاه ملوان در شرايط مالي خوبي به سر نمي برد و همين امر باعث شده است تا بازيکنان بزرگ تيم تصميم به جدايي بگيرند.

نزهتي خاطر نشان کرد: از باشگاه هاي بزرگ کشور پيشنهاد داشتم ولي از قبل به پور غلامي قول داده بودم ملوان را ترک نکنم.

وي در پايان تصريح کرد: بعد از نايب قهرماني در جام حذفي توقعات از تيم ما خيلي بالا رفته است و هواداران انتظار دارند نتايج فصل قبل را تکرار کنيم.

در حال حاضر با توجه به مشکلات مالي و جدايي بازيکنان کار ما سخت شده است ولي همه تلاشمان را مي کنيم تا بخشي از انتظارات را برآورده کنيم.

10. 2 کاربر از پست مفید n_mamali تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دروازه بان
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو_علی دایی
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    محمدرضا نو

Ali Karimi

تشکر ها
    1,355

malavan ملوان از امروز در اردبيل اردو مي‌زند

تيم فوتبال ملوان امروز(شنبه) براي برپايي اردو يک هفته‌اي به اردبيل مي‌روند.

به نقل از سايت رسمي باشگاه ملوان منطقه آزاد انزلي، تيم ملوان عصر روز گذشته(جمعه) نخستين ديدار تدارکاتي‌اش را در زمين ورزشي اختصاصي خود واقع در حسن‌رود برگزار کرد و به مصاف قهرمان ليگ استان گيلان رفت. ملوانان در هر نيمه‌ي اين بازي با ترکيبي متفاوت به ميدان رفتند.

بازيکنان ملوان صبح امروز تمرين ندارند و به استراحت خواهند پرداخت.

تيم ملوان ساعت 17:00 انزلي را به مقصد اردبيل ترک مي‌کند و به مدت يک هفته در اين شهر اردو خواهد زد.

محل اسکان اردو در سرعين است ولي تمرينات و بازي هاي تدارکاتي پيش بيني شده در " اردبيل " و " نير" برگزار خواهد شد.

بازيکنان طبق برنامه‌ي تعيين شده فردا در دو گروه و در ساعتهاي 10:00 و 11:00 صبح در اردبيل تمرين بدنسازي خواهند داشت.

ملوانان ساعت 18:00 روز يکشنبه اولين تمرين تيمي خود را در اين اردو برگزار مي‌کنند.

12. 2 کاربر از پست مفید n_mamali تشکر کرده اند .

کاربر محروم

پست مورد علاقه
    forward
    مربی مورد علاقه
    J. Mourinho & Wenger
    بازیکن محبوب
    Aguero & C R 7 9 $ NANI
    اسم واقعی شما
    Mohsen

PortugalPersepolisRealMadrid

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    3,730
    تشکر شده 580 در 164 پست

شماها هم دلتون خوشه به این تیمتون مهون هفته اول از پرسپولیس 5 تا میخورید

14. 2 کاربر از پست مفید C R 7 9 تشکر کرده اند .

عضو Derby

ArgentinaAboomoslemAboomoslem

تشکر ها
    0
    تشکر شده 6 در 3 پست

malavan اقای عوضی مثل اینکه یادت رفت فصل پیش از 4تا بازی که با پیروزی داشتیم 3تا بازی رو ملوان برد

اقای عوضی مثل اینکه یادت رفت فصل پیش از 4تا بازی که با پیروزی داشتیم 3تا بازی رو ملوان برد

16. 2 کاربر از پست مفید milad23 تشکر کرده اند .

عضو Derby

تشکر ها
    0
    تشکر شده 6 در 3 پست

عشق فقط ملوان
    ایران ملوان

18. 2 کاربر از پست مفید milad23 تشکر کرده اند .

عضو Derby

تشکر ها
    0
    تشکر شده 6 در 3 پست

هفته اول میبینی ملوان پرسپولیس تو ازادی میترکونه

20. 2 کاربر از پست مفید milad23 تشکر کرده اند .

مدیر بخش هواداران

پست مورد علاقه
    DEF_CAM
    مربی مورد علاقه
    Carlo ancelotti /Chezare prandelli
    بازیکن محبوب
    Gattuso /Maldini / Nesta /Inzaghi / Seedorf / Kaka
    اسم واقعی شما
    Sina Sammak

ItaliaMilanSS_Tehran

Gattuso

تشکر ها
    7,599
    تشکر شده 12,276 در 2,437 پست

malavan فجر با یک گل ملوان را شکست داد

در دیداری تدارکاتی که در سرعین اردبیل برگزار شد تیم فوتبال فجر سپاسی با تک گل دقیقه 80 مهدی نظری از سد ملوان گذشت.
    فجری ها در این دیدار نفرات جدید خود چون بهمن طهماسبی، قزل، ایمانی، عباس کاظمیان، حسن فرجی، مهدی رجب زاده، شیخ ویسی، خلیل آزاد، محسن حیدری را در اختیار داشت وتنها ستار زارع غایب بود. گفته می شود زارع در راه پیوستن به نفت تهران است.

Distruggi i nemici Golden Bo
    rossoneri

22. 2 کاربر از پست مفید sina acm تشکر کرده اند .

صفحه 2 از 12 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)