Design & Developed BY Patira

صفحه 2 از 83 نخستنخست 12341252 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 828
    مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448
    تشکر شده 14,724 در 3,817 پست

juventus  اخبار و حواشی بیانکونری در فصل 2011 - 2012 

اخبار و حواشي مهم باشگاه يوونتوس در فصل 2011- 2012 در اين تايپيك قرار گرفته مي شود .
    از قرار دادن مصاحبه هاي روزمره بازيكنان و خبرهاي بي پايه و اساس خودداري كنيد .

منبع خبر را حتما ذكر كنيد در غير اينصورت بدون اطلاع قبلي پست شما توسط مدير مربوطه پاك خواهد شد .

2. 6 کاربر از پست مفید AlexDelpiero تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448

به زودی بیانکونری می شود
    21 خرداد 1390
    مدیر برنامه های لختشتاینر مهره سوئیسی لاتزیو به کلودیو لوتیتو خبر می دهد که این بازیکن را تقریبا باید مهره یوونتوس بداند و طی روزهای اتی منتظر اعلام خبر رسمی این انتقال.

به نظر می رسد مذاکراتی که طی هفته های اخیر شکل گرفته بود به خوبی پشت سر گذاشته شد و در نهایت توافق طرفین نیز به دست امد تا لختشتاینر برای فصل اتی به یووه بپیوندد.

طبق گزارشات رسیده از تورینو، این مهره برای نهایی شدن قرارداد طی روزهای اتی که به احتمال زیاد سه شنبه خواهد بود، به این شهر سفر و پس از شرکت در تست پزشکی بانوی پیر، قرارداد خود را نیز امضا خواهد کرد.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

4. 5 کاربر از پست مفید AlexDelpiero تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448

كونته خواهان جذب ديارا شد
    22 خرداد 1390
    انتونيو كونته او را از گزينه هاي ايده الي مي داند كه مي تواند تيم اش را براي رسيدن به اهداف مهم اش ياري دهد. مربي جوان و جديد بيانكونري نام ديارا با وجود اينكه به نظر مهره بسيار موثري نمي رسد را در ليست خريد او قرار داد.

گفته مي شود انتونيو كونته كه از خريد اندره ا پيرلو بسيار راضي ست در ماروتا درخواست كرده براي جذب ديارا تلاش كرده و در صورتي كه سانچس، توس و اگرو را از دست دهند در خريد ديارا با مشكل روبرو نشوند.

از سوي ديگر به نظر مي رسد رئالي ها نيز براي فروش اين مهره چراغ سبز نشان داده و رضايت خود را از فروش ديارا ابراز داشته اند.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

6. 5 کاربر از پست مفید AlexDelpiero تشکر کرده اند .

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    AMF-SS
    مربی مورد علاقه
    FerGoseN - MorInhO- Zidane
    بازیکن محبوب
    CR7-LM10-All Players RealMadrId and ManuTd
    اسم واقعی شما
    ~ ALIreZA ~

PortugalRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    40,825
    تشکر شده 30,590 در 6,151 پست

ویترین امتیازات

مدافع لاتزيو راهي يووه مي‌شود

مدافع راست باشگاه لاتزيو مدتي است مورد توجه يوونتوس قرار گرفته که با توافق دو باشگاه اين بازيکن از فصل آينده در تورين به ميدان خواهد رفت.

سران لاتزيو با مبلغ پيشنهادي بيانکونري موافقت کرده و به نظر مي‌رسد ليخت اشتاينر بازيکن سوئيسي به يکي از ياران ثابت تيم آنتونيو کونته تبديل خواهد شد.
    استفان ليخت اشتانير 27 ساله طي 3 فصل اخير در بيانکوچلستي حضور داشته و در 100 بازي توانسته 3 گل را نيز وارد دروازه حريفان کند. او پيش از آن نيز 3 فصل را در ليل فرانسه گذارنده که از همان تيم به جمع ملي‌پوشان سوئيس راه يافته است.
    در رسانه‌ها خبرهايي مبني بر اين‌که مبلغ انتقال وي به يوونتوس 12 ميليون يورو است منتشر شده و سران يوونتوس نيز با پرداخت اين مبلغ موافقت کرده‌اند. اين مدافع امروز (دوشنبه) در تورين حضور مي‌يابد تا در خصوص نهايي شدن قراردادش با بيانکونري گفت و گو کند.

HALA MADRID

8. 4 کاربر از پست مفید AL1reZA تشکر کرده اند .

عضو Derby

InterSS_Tehran
    تشکر ها
    3,239
    تشکر شده 3,299 در 734 پست

Post بوفون: 100 درصد در يوونتوس مي مانم

جيان لوئيجي بوفون، دروازه بان يوونتوس، تاکيد کرد که در اين باشگاه خواهد ماند.

ورزش3-یووه و بوفون در رقابت های فصل گذشته با هدایت جی جی دل نری روزهای خوبی را سپری نکردند. بوفون در این فصل تنها 17 بازی انجام داد و یوونتوس در رتبه ناامیدکننده هفتم قرار گرفت.
    با این وجود بوفون در گفتگویی گفت:" من می مانم و می خواهم به همان بوفونی تبدیل شوم که بودم. من عشق زیادی به یوونتوس دارم. در سال گذشته عدم تفاهم های زیادی در باشگاه وجود داشت اما من نمی خواهم کسی را سرزنش کنم.
    مدیران باشگاه من را بهتر می شناسند و امیدوارم بیشتر هوای من را داشته باشند. با این وجود تردیدی در مورد آینده من وجود ندارد. من 100 درصد در یوونتوس می مانم."
    در حالی که قرارداد بوفون با یوونتوس ژوئن 2013 به پایان می رسد، او قصد دارد بانوی پیر را به روزهای پرافتخارش برساند.
    " فکر می کنم سال آینده می توانیم نتایج خوبی بگیریم. کونته به من زنگ زد و حرف های به من زد. من احساس می کنم بخشی از پروژه او هستم."

10. 4 کاربر از پست مفید MohaZalla تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448

ورودی و خروجی های یوونتوس !
    23 خرداد 1390
    باید کمی صبر و تحمل داشته باشیم تا با ترکیب ایده ال کونته اشنا شویم. ترکیبی که امیدواریم نتیجه بخش شود و پس از چند سال دوری بار دیگر به اوج فوتبال برگردیم. اینکه ذات یووه به بازگشت این تیم کمک می کند شکی نیست اما برای رسیدن به این هدف، ابزاری نیز نیاز است.

به نظر می رسد انتونیو کونته برای تیم و سیستم مورد نظرش، برنامه هایی در سر دارد. در در این میان نام گزینه هایی مطرح می شود که می توانیم به رولاندو مدافع پورتو و یا الوارو نگردو اشاره کنیم. نام هایی که به لیست قبلی اضافه شده.

و یا خرید اندره ا پیرلو، زیگلر در کنار قطعی شدن قرارداد فابیو کوالیارلا که می توانند این مربی را برای رسیدن به اهدافش یاری دهند.

اما برای یووه تنها خرید اهمیت ندارد، بلکه برخی بازیکنان این تیم باید در خروجی باشگاه را پیش گیرند و چمدان های خود را به مقصد تیمی و شهری جدید ببندند.

مطمئنا در این لیست می توانیم نامی از گریگرا، ملو، امائوری و ... سایر مهره های کم اثر ببریم. اما در سوی دیگر نام بازیکنانی قرار دارند که با وجود تمایل یوونتوسی ها به حفظ شان در لیست خرید سایر تیم ها قرار گرفته اند.

به طور مثال سیمونه په په می تواند با مبلغ 8 میلیون یورو راهی تورین شود و یا موتا که مطمئنا به همراه گزینه های احتمالی لیست خروجی باشگاه، یووه را ترک می کند.

اما خبر می رسد الساندرو متری که شدیدا در نیم فصل دوم توجهات را با نمایش خوب خود جلب کرد نیز خطر جدایی را با وجود شایستگی و تایید مربیان بانوی پیر احساس می کند. حتی مسولین کالیاری نیز تصمیم به تجدید نظر گرفته اند.

گفته می شود سران کالیاری در صورتی حاضر به فروش قطعی متری به یووه شدند که این تیم پاسکواتو، مارونه و ایموبیله را در اختیار این تیم قرار دهد، مهره های جوانی که در کنار تیم بزرگسالان نیز تمرین می کنند.

اما در میان انبوه این اخبار تنها نکته و امتیاز مثبتی که می توان به سران یووه تا به اینجای کار داد، عدم تمدید قرارداد با البرتو اکوئیلانی ست، هافبکی که به هیچ وجه نتوانست موفق ظاهر شود و به نظر نیز نمی رسید توان بازگشت مقتدرانه را داشته باشد.

بنابر این عدم پرداخت 16 میلیون یورو برای تمدید قرارداد اکوئیلانی می تواند این تیم را برای یک خرید موثر و مناسب امیدوار کند، خریدی که حداقل قسمتی از ان با عدم موافق برای خرید اکوئیلانی به دست امد.

12. 5 کاربر از پست مفید AlexDelpiero تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک
    مربی مورد علاقه
    مارچلو لیپی
    بازیکن محبوب
    (ندود)
    اسم واقعی شما
    پوریا
    Juventus
    تشکر ها
    668
    تشکر شده 1,595 در 322 پست

juventus پاتزینتزا، ستاره ناپولی؛ در تستهای پزشکی یووه

پاتزینتزا، ستاره ناپولی؛ در تستهای پزشکی یووه

مدیربرنامه های پاتزینتزا در صحبتهایی اعلام کرد که این بازیکن با سران یووه به توافق رسیده و روز پنجشنبه در تستهای پزشکی این تیم شرکت خواهد کرد

میچله پاتزینتزا، بازیکن ناپولی روز پنجشنبه در تستهای پزشکی یوونتوس شرکت خواهد کرد و تا پایان این هفته به رختکن بینکونری اضافه خواهد شد. این خبری است که وینچنتزو د ایپولیتو، مدیربرنامه های پاتزینتزا به رسانه ها اعلام کرده است
    قرارداد این بازیکن 28 ساله در پایان ماه ژوئن با ناپولی به اتمام می رسد و هیچ توافقی برای تمدید قراردادش حاصل نشده است و از همین رو انتظار می رود که فصل آینده او را با پیراهن یووه ببینیم.
    اسکای سپورت 24 از قول د ایپولیتو نوشت:« پاتزینتزا روز پنجشنبه در تورین تستهای پزشکی را پشت سرخواهد گذاشت.»
    این در حالی است که مدیربرنامه های این بازیکن، اخیرا در صحبتهایی اعلام کرده بود که با سران یوونتوس به توافق دست یافته و این انتقال به زودی نهایی خواهد شد.
    ستاره سابق تیمهای اودینزه و فیورنتینا، سومین خرید تابستانی یووه در بازار نقل و انتقالات تابستانی خواهد بود. آنها پیش از این آندره آ پیرلو و رتو زیگلر را نیز به خدمت گرفته بودند.

14. 5 کاربر از پست مفید پوریا صبور تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک
    مربی مورد علاقه
    مارچلو لیپی
    بازیکن محبوب
    (ندود)
    اسم واقعی شما
    پوریا
    Juventus
    تشکر ها
    668

juventus

گزارش روز: تولد یوونتوس فانتزی با اگوئرو،سانچس یا روسی

احتمال بازگشته جوینکو بسیار زیاد ولی‌ رویای هوادارن بانوی پیر برای بازار نقل و انتقالات کارلس تبس خواهد بود...

سایت گل- با توجه به صحبت‌ها و مصاحبه‌های مدیران ،یوونتوس در این تابستان به دنبال یک فوق ستاره در خط حمله خواهد بود تا ناکامی‌های آنها در فصل اخیر رو به دست فراموشی بسپارند.
    سانچس نفر اول لیست آنتونیو کونته مربی جدید یووه است.اگوئرو،روسی و تبس دیگر اهداف این لیست هستند.اما در مورد اگوئرو اخبار حاکی‌ از کم شدن علاقهٔ رئال به جذب این بازیکن می‌باشد(به خاطر مشکلات بین دو باشگاه مادریدی و علاقه پرس به نیمار).
    پس در این حالت یووونتوس در صدر مشتریان مهاجم ۲۳ سال آرژانتینی قرار خواهد گرفت.

سانچس،تبس و بعد روسی...
    در مورد الکسیس سانچس یوونتوس منتظر مذاکرات بارسا و سیتی با مسئولین اودینزه هست با این حال آنیلی و په په ماروتا امادهٔ پرداخت ۳۰ میلیون یورو به اضافه بازیکنی مثل ده‌‌‌ چلیه(که با ورود زیگلر سوئیسی)دیگر جایی‌ در ترکیب اصلی‌ کونته نخواهد داشت، هستند.
    اما باید توجه داشته باشیم که توز هم در اظهار نظر‌های مختلف اعلام کرده در منچستر نخواهد ماند و شیخ منصور هم اجازهٔ خروج را به او داده است.در آخر لازم به ذکر است برای جیوزپه روسی، بارسلونا در حال انجام آخرین مرحله از مذاکرات با ویارئال است و احتمال اینکه بازیکن تیم ملی‌ ایتالیا به بارسا رود بسیار زیاد است.
    چناچه یووه موفق به خرید هیچکدام از بازیکنان فوق گردد ، نفرات آخر لیست سرمربی جدید، بازیکنانی مثل ووچینیچ(مهاجم ناراضی‌ و مونتنگرویی رم) ،آلوارو نگردو (مهاجم ۲۵ سال سویا) و کریم بنزما خواهند بود.
    باشگاه یوونتوس تا الان بازیکنانی مثل پیرلو و زیگلر را جذب کرده و توافقات کامل برای جذب لششتانیر از لاتزیو حاصل شده و احتمالا در ادامهٔ فرصت نقل و انتقالات یک هافبک دیگر و یک مهاجم را جذب خواهد کرد

16. 5 کاربر از پست مفید پوریا صبور تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک
    مربی مورد علاقه
    مارچلو لیپی
    بازیکن محبوب
    (ندود)
    اسم واقعی شما
    پوریا
    Juventus
    تشکر ها
    668

juventus

تمرکز بوفون برروی قهرمانی با یووه

درآستانه مراسم ازدواجش با آلنا سردووا، مدل اهل جمهوری چک، جی جی بوفون تمرکز را برروی موفقیت با یووه حفظ کرده است

سایت گل- در حالی که جی جی بوفون خود را برای برگزاری مراسم ازدواجش با آلنا سردووا، مدل اهل جمهوری چک آماده می کند، با این وجود برروی فوتبال تمرکز کرده است
    دروازه بان یوونتوس در صحبتهایی از تمایلش برای بازگرداندن اسکودتو به تورین گفته است
    بوفون به گاتزتادلوسپورت گفت:« عشق و علاقه زیادی به ویژه از سوی هواداران وجود دارد.آنها همیشه به من لطف داشته اند. من گفته بودم که می خواهم با یووه اسکودتو را فتح کنم و این برای من بیش از یک میلیون ودویست قهرمانی با هر تیم دیگری ارزش دارد.»
    این دروازه بان 33 ساله که 105 بازی ملی هم درکارنامه ورزشی اش دارد، در صحبتهایی اعلام کرده که هنوز جای زیادی برای بازی در یووه دارد:« آنتونیو کنته به من زنگ زد و به من گفت که روی من برای پروژه جدیدش حساب کرده. من می خواهم برای سالها در همین سطح به فوتبالم ادامه دهم.»
    حدود 10 سال است که بوفون در دروازه یووه قرار دارد و بیش از 350 بازی برای یووه انجام داده است.

18. 5 کاربر از پست مفید پوریا صبور تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک
    مربی مورد علاقه
    مارچلو لیپی
    بازیکن محبوب
    (ندود)
    اسم واقعی شما
    پوریا
    Juventus
    تشکر ها
    668

juventus

در خانه جدید تاریخ جدید یووه اغاز می شود
    23 خرداد 1390
    در استادیوم جدید تاریخ جدیدی از یووه به دست خواهد امد و یوونتوسی تازه متولد شده و قدرتمند را به دنیای فوتبال معرفی خواهیم کرد. جورجو کیه لینی مدافع مستحکم بیانکونری با تایید این مطلب در سایت شخصی خود نوشت

سلام به همه، فصل سختی که هیچ انتظارش را نداشتیم تمام شد، یک فصل سیاه پس از رقابت های جام جهانی، هر چند که تا پایان فصل برای رسیدن به هدف مان مبارزه کردیم و این مسئله بسیار مهمی بود اما همه چیز خوب پیش نرفت و اوضاع به ناخوشی چرخش داشت.

از لیگ اروپا خارج شدیم و در نهایت رتبه خوبی به دست نیاوردیم، همگی متاسفیم اما مطمئن هستم که می توانیم با تجربه ای که داریم بار دیگر برگردیم و در خانه جدید می توانیم تاریخ جدیدی را اغاز کنیم.

دوران پیروزی مانند گذشته یووه، ممطئنا که گروهی کامل و خوب خواهیم بود و برای موفقیت مبارزه خواهیم کرد. تیمی جدید با مربی ای با ارزش که می تواند فصل خوبی را رقم زند. به زودی یوونتوس باز خواهد گشت.

20. 5 کاربر از پست مفید پوریا صبور تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک
    مربی مورد علاقه
    مارچلو لیپی
    بازیکن محبوب
    (ندود)
    اسم واقعی شما
    پوریا
    Juventus
    تشکر ها
    668

juventus كونته به برنامه هاي مديران يووه اعتقاد دارد

كونته به برنامه هاي مديران يووه اعتقاد دارد

كونته در مركز توجهات قرار گرفته، با انتخاب به عنوان مربي يوونتوس، تعطيلات تابستان اش تغيير شكل داده و رسيدگي به امور جذب بازيكن و حفظ مهره هاي دلخواه در صدر برنامه هاي وي قرار گرفته تا تيمي يكدست و هماهنگ كه به دنبال پيروزي ست را روانه ميدان كند.

انتونيو كونته در مركز تمريني يووه، وينوو حضور يافت و در خصوص برنامه هاي خود و يوونتوس گفت.

در خانه بايد به امتيازاتي كه در دست داريم فكر كنيم، فراموش نكنيم كه نبايد در خانه به رقبا امتيازي بدهيم و فرصتي براي شان فراهم كنيم كه بتوانند بر ما غلبه كنند.

در بازار نقل و انتقالات به دنبال جذب چند مهره موثر و نامي هستيم و مطمئن هستم كه ماروتا نهايت تلاش خود را براي رسيدن باشگاه به اهدافش خواهد كرد.

كونته به امار مصدومين يووه نيز اشاره كرد، به اين مسئله توجه مي كنيم و بايد دقت كنيم كه مشكلي در طول فصل براي بازيكنان صورت نگيرد و ما از اين جهت با مشكل روبرو نشويم.

اما اهداف من و يوونتوس. ما برنامه هاي خود را تعيين كرديم و با دقت پيش مي رويم. چند مهره مورد نظر را خريداري كرديم و به جذب ساير مهره ها نيز مي انديشيم.

وي بازگشت رافا پالادينو، البين اكدال و لنتفزامه را دور از ذهن نداست و گفت براي آينده اين گروه تصميم مي گيريم اما مي توانيم به بازگشت اين گروه اميدوار باشيم.

به هر حال كونته به جذب بازيكنان نظير ديارا مي انديشد و تاكيد دارد ليست خريد اين تيم هنوز براي ستاره ها فضاي مناسب در اختيار دارد.

22. 4 کاربر از پست مفید پوریا صبور تشکر کرده اند .

صفحه 2 از 83 نخستنخست 12341252 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)