Design & Developed BY Patira

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 31
    عضو Derby

پست مورد علاقه
    دروازه بان
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو_علی دایی
    بازیکن محبوب
    کریم باقری_علی پروین_علیرضا حقیقی
    اسم واقعی شما
    محمدرضا نو

SpainPersepolisRealMadrid

Ali Karimi

تشکر ها
    1,355
    تشکر شده 2,926 در 696 پست

Bia Inja خبر هایی از تیم ملی فرانسه

خبر های تازه ی تیم ملی فرانسه را در این جا بگذارید

الان 12 شبه از صبحه پای کاریم
    بازم روبه رو شدیم با سفره های خالی
    این حرفا شدن فقط مشتی گفته های عادی
    توهم پری از این همه حفره های مادی
    خیابونا پر از مشتی کاسب پست
    پر از ادمای محتاج کاسه به دست
    پر از آدمای خردمند تحصیل کرده
    که زندگی انتحارو و بهش تحمیل کرده

2. 4 کاربر از پست مفید n_mamali تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    Jose Morinio . Afshin GHotbi . Majid Jalali
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847
    تشکر شده 10,655 در 3,070 پست

فرانسه در آستانه صعود به یورو 2012

بلان: این پیروزی روحیه ما را بالا برد.

سرمربی تیم ملی فرانسه اعلام کرد که پیروزی برابر آلبانی روحیه تیمش را بالا برده است.

به نقل از اسکای، تیم ملی فوتبال فرانسه در چارچوب دیدارهای مقدماتی یورو 2012 توانست 3 بر صفر برابر آلبانی پیروز شده و با 20 امتیاز صدرنشین گروه D شود.

در این بازی فلورنت مالودا 11، لویک رمی 38 و آنتونی رویلره 67 برای فرانسه گل زدند تا تیمشان یک قدم دیگر برای رسیدن به بازی‌های یورو برداشته باشد.

لورن بلان در این مورد گفت: پیروزی در این بازی روحیه بسیار بالایی به ما داد. ما از این پیروزی به اندازه ارزشی که برایمان داشت خوشحالیم. هفته سختی را پیش رو داریم، سه‌شنبه نیز باید در دیداری حساس با تیم دوم جدول یعنی بوسنی روبه‌رو شویم و برنده این بازی به شکل مستقیم به بازی‌های یورو راه پیدا خواهد کرد.

وی ادامه داد: بازیکنان آسیب دیده‌ای نیز در تیم داریم و امیدواریم پیش از بازی بتوانند آمادگی کامل خود را پیدا کنند. اگر این‌طور نشد، بازیکنان دیگری را به تیم ملی فرا می‌خوانیم، امیدوارم در بازی با بوسنی و هرزگوین بتوانیم بازی را با پیروزی پشت سر بگذاریم تا خیالمان بابت رسیدن به بازی‌های یورو راحت شود.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

من نمیخواستم بدم از دست تورو آسون
    تو نمیذاشتی پا بگیره زندگیمون
    من که شنیدم طعنه های اینو اونو
    تو که نذاشتی که بسازیم خونمونو
    اگه تو میموندی تورو میبخشیدم

4. 2 کاربر از پست مفید David7 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    فوروارد
    مربی مورد علاقه
    تیتو ویلانووا
    بازیکن محبوب
    مسي-دل پيرو-سلطان باتیستوتا
    اسم واقعی شما
    همون کاربر

BrazilPersepolisBarcelona

تشکر ها
    235
    تشکر شده 1,560 در 631 پست

Jadide

یورو 2012 / صعود فرانسه ، روسیه ، یونان و دانمارک به دور نهایی ساعت خبر: 12:36 - تاريخ خبر: 20/07/1390 [IMG]file:///F:/Default.aspx_files/b2.gif[/IMG] دور گروهی رقابتهای فوتبال مقدماتی یورو 2012 با مشخص شدن تیمهای صعود کننده مستقیم به دور نهایی و نیز تیمهای حاضر در مرحله پلی آف به پایان رسید.

به گزارش خبرگزاری فرانسه ، نتایج این دیدارها به شرح زیر است :
    * گروه یک :
    قزاقستان 0 - 0 اتریش
    --
    آلمان 3 اوزیل در دقیقه 30 ، شورل 33 و گومز 48
    بلژیک 1 فلائینی 86
    --
    ترکیه 1 ییلماز 60
    جمهوری آذربایجان 0
    - آلمان با 30 امتیاز به یورو 2012 راه یافت و ترکیه با 17 امتیاز به دور پلی آف راه یافت.از این گروه تیمهای بلژیک ، اتریش ، جمهوری آذربایجان و قزاقستان حذف شدند.
    * گروه دو :
    مقدونیه 1 - 1 اسلواکی
    جمهوری ایرلند 2 - 1 ارمنستان
    روسیه 6 - 0 آندورا
    - روسیه با 23 امتیاز به یورو 2012 صعود کرد و جمهوری ایرلند با 21 امتیاز راهی دور پلی آف شد.تیمهای ارمنستان ، اسلواکی ، مقدونیه و آندورا حذف شدند.
    * گروه سه :
    ایتالیا 3 کاسانو 21 و 53 ، مک اولی - گل به خودی 74
    ایرلند شمالی 0
    --
    اسلوونی 1 - 0 صربستان
    - ایتالیا با 23 امتیاز صعود کرد و استونی با 16 راهی پلی آف شد.تیمهای صربستان ، اسلوونی ، ایرلند شمالی و فارو حذف شدند.
    * گروه چهار :
    آلبانی 1 - 1 رومانی
    --
    فرانسه 1 سمیر نصری 78
    بوسنی و هرزگوین 1 ادین ژکو 40
    - فرانسه با 21 امتیاز صعود کرد و بوسنی و هرزگوین با 20 امتیاز به دور پلی آف راه یافت. تیمهای رومانی ، بلاروس ، آلبانی و لوکزامبورگ حذف شدند.
    * گروه پنج :
    مجارستان 0 - 0 فنلاند
    مولداوی 4 - 0 سن مارینو
    سوئد 3 - 2 هلند
    - هلند با 27 امتیاز به یورو 2012 راه یافت و سوئد نیز با 24 امتیاز به عنوان بهترین تیم دوم مجوز صعود مستقیم را به دست آورد.تیمهای مجارستان ، فنلاند ، مولداوی و سن مارینو حذف شدند.
    * گروه شش :
    کرواسی 2 - 0 لتونی
    گرجستان 1 - 2 یونان
    - یونان با 24 امتیاز به یورو 2012 رها یافت و کرواسی با 22 امتیاز راهی دور پلی آف شد.تیمهای رژیم صهیونیستی ، لتونی ، گرجستان و مالت از دور رقابتها حذف شدند.
    * گروه 7‌:
    بلغارستان 0 - 1 ولز
    سوئیس 2 - 0 مونته نگرو
    - انگلیس با 18 امتیاز به یورو 2012 صعود کرد و مونته نگرو 12 امتیاز به پلی آف راه یافت.
    سوئیس ، ولز و بلغارستان حذف شدند.
    * گروه 8 :
    دانمارک 2 کروئن 13 و نیکلاس بنتنر 63
    پرتغال 1 کریس رونالدو 90
    --
    نروژ 3 - 1 قبرس
    - دانمارک با 19 امتیاز به یورو 2012 صعود کرد و پرتغال با 16 امتیاز راهی پلی آف شد.در این گروه تیمهای نروژ ، ایسلند و قبرس حذف شدند.
    * گروه 9 :
    لیتوانی 1 - 4 چک
    --
    اسپانیا 3 سیلوا 6 و 44 ، ویا 54
    اسکاتلند 1 گودویل 66
    - اسپانیا با 24 امتیاز مستقیما صعود کرد و چک با 13 امتیاز به دور پلی آف رفت.تیمهای اسکاتلند ، لیتوانی و لیختن اشتاین حذف شدند.
    قرعه کشی دور پلی آف روز پنج شنبه 21 مهر برگزار می شود و دیدارهای این مرحله به صورت رفت و برگشت روزهای 20 و 21 آبان و 24 آبان برگزار می شود.
    قرعه کشی دور نهایی یورو 2012 در ماه دسامبر 2011 در کیف برگزار می شود و دور نهایی از 8 ژوئن تا اول ژوئیه 2012 در دو کشور لهستان و اوکراین برگزار خواهد شد.
    www.iribnews.ir

زانو نمیزنم ...حتی اگر سقف آسمان،کوتاه تر از قد من باشد

6. کاربر روبرو از پست مفید yasin04 تشکر کرده است .

کاربر محروم

پست مورد علاقه
    LW
    مربی مورد علاقه
    Guardiola-Allegri-Mancini
    بازیکن محبوب
    All players:Barçelona-AC milan-Man City+torres
    اسم واقعی شما
    David

ItaliaBarcelona

تشکر ها
    6,293
    تشکر شده 8,885 در 2,503 پست

آبيدال: ويژگي هاي يک کاپيتان را ندارم

اريک آبيدال ستاره فرانسوي باشگاه بارسلونا ، به لوران بلان، سرمربي تيم ملي کشورش توضيح داده که تمايلي براي بربازوبستن بازوبند کاپيتاني تيم ملي فرانسه ندارد.

طبق گزارش منتشره در روزنامه اکیپ، از نظر آبیدال: «کاپیتانی تیم، مسئولیتی است که به ویژگی های شخصیتی من نمی آید.»
    بلان هم در صحبتهایی به رسانه های فرانسوی گفته: «آبیدال دوست ندارد تا این نقش را برعهده بگیرد.»
    بدین ترتیب ممکن است بلان بازوبند کاپیتانی تیمش را در اختیار اوگو لوریس، دروازه بان خروسها و یا فیلیپه مکسس، مدافع تیمش قرار دهد.
    طبق گزارش منتشره در اکیپ، آبیدال 32 ساله دوست ندارد مبدل به فردی شود که بعد از هر اتفاقی، مسئول پاسخگویی به خبرنگاران است
    در دوران مربیگری ریموند دومنک،و در جریان دیدار فرانسه مقابل ترکیه در سال 2009 بود که آبیدال با بازوبند کاپیتانی گام به میدان گذاشت ولی گویا دیگر دوست ندارد تا این تجربه را تکرار کند:« حساب کردن روی من، برای رویارویی با داوران، و برای قرار گرفتن مقابل مربی برای تغییر سیستم و تاکتیک بازی، کار من نیست.»

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

8. کاربر روبرو از پست مفید fcb10 تشکر کرده است .

مدیر گالری و تیم های آلمانی

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    Jupp Heineckes - Joachim Low
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118
    تشکر شده 8,410 در 3,790 پست

ویترین امتیازات

غیبت ریبری و بنزما در دیدار مقابل آلبانی و بوسنی

دو ستاره تیم ملی فرانسه در دو دیدار بعدی تیم ملی کشورشان در مقدماتی یورو 2012 غایب خواهند بود

سایت گل – لوران بلان سرمربی تیم ملی فرانسه در دو دیدار بعدی این تیم مقابل آلبانی و بوسنی فرانک ریبری، کریم بنزما و بلیز ماتوئیدی سه بازیکن خود را که همگی مصدوم هستند در اختیار نخواهد داشت.

این سه بازیکن روز گذشته در اردوی خروس ها حاضر شدند اما بعد از انجام تست های لازم توسط پزشک تیم مشخص شد هر سه بازیکن نمی توانند در دو دیدار بعدی تیم ملی کشورشان را همراهی کنند.

بنزما در پیروزی سه بر صفر رئال مقابل آژاکس از ناحیه همسترینگ دچار مصدومیت شد و دیدار مقابل اسپانیول را هم از دست داده بود.

ریبری هم در تساوی بدون گل بایرن مقابل هوفنهایم ز ناحیه مچ پا دچار مصدومیت شده بود. ماتوئیدی هم در پیروزی دو بر صفر پاری سن ژرمن مقابل لیون از ناحیه کشاله ران مصدوم شد.

فرانسه هم اکنون با 17 امتیاز از 8 بازی در صدر گروه چهار مقدماتی یورو 2012 قرار گرفته است.

10. کاربر روبرو از پست مفید Fc Bayern München تشکر کرده است .

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118

ویترین امتیازات

هشدار بارسا به تیم ملی فرانسه؛ آبیدال نباید بازی کند

آبیدال در دیدار این هفته بارسا مقابل خیخون از ناحیه همسترینگ دچار آسیب دیدگی شد و به همین دلیل باید برای مدتی از میادین دور باشد.

سایت گل- ریکاردو پرونا، پزشک باشگاه بارسلونا، اعلام کرد تیم ملی فرانسه نباید از اریک آبیدال مصدوم در دیدارهای پیش رو مقابل آلبانی و بوسنی در مقدماتی یورو 2012 استفاده کند.

آبیدال در دیدار این هفته بارسا مقابل خیخون از ناحیه همسترینگ دچار آسیب دیدگی شد و به همین دلیل باید برای مدتی از میادین دور باشد.

با این وجود، او برای دیدارهای پیش رو تیم ملی فرانسه به اردوی این تیم دعوت شد و همین مسئله موجب نگرانی پرونا شد.

او در گفتگو با نشریه آ. اس گفت:" مصدومیت او یک کشیدگی عضله معمولی است و نیاز دارد که حدود 10 روز استراحت کند. با این وجود، فدراسیون فوتبال فرانسه فکر می کند مصدومیت او چندان جدی نیست و قصد دارد از او در این دیدارهای استفاده کند.

این در حالی است که اگر ما این هفته بازی داشتیم، او برای ما بازی نمی کرد. امیدوارم فرانسوی ها رفتار درستی با او داشته باشند و از او در این دیدارها استفاده نکنند."

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118

ویترین امتیازات

سیسه : خوشحالم که به تیم ملی فرانسه بازگشتم/یک پیشنهاد جنجالی از چین را رد کردم

جبرئیل سیسه برای بازی کردن درلاتزیو، یک پیشنهاد وسوسه برانگیز با دستمزد 20 میلیون یورویی از چین را رد کرده و حالا ازسوی لوران بلان مربی تیم ملی فرانسه به اردوی خروسها بازگشته است.

سایت گل- هافبک فرانسوی که درپاناتینایکوس بازی می کرد، تابستان امسال تصمیم گرفت به پیشنهاد لاتزیو پاسخ مثبت دهد وهدف مشخصی را درذهن خود دنبال می کرد. سیسه می خواست هرطورشده به تیم ملی فرانسه بازگردد. او به خواسته خود رسید.
    لوران بلان بعد از مصدومیت های بنزما، ریبری و گامیرو، سرانجام سیسه را برای رقابتهای مرحله مقدماتی یورو 2012 به اردوی تیم فراخواند. سیسه روز جمعه همراه با دیگراعضای تیم مقابل آلبانی قرارمی گیرد وسه شنبه آینده هم به مصاف بوسنی و هرزگوین خواهد شتافت.
    او در گفتگویی با نشریه فرانس فوتبال درمورد بازگشت به تیم ملی گفت:«واقعا اتفاق بزرگی است و من ازهمه هوادارانم ممنونم.» او درهمین مصاحبه یک راز بزرگ دیگر راهم فاش ساخته وگفت:« من ازقهرمان لیگ چین یک پیشنهاد دیوانه کننده داشتم. آنها می خواستند برای 2 سال ونیم قرارداد 20 میلیون یورو دستمزد به من بدهند. ولی من به جنبه ورزشی اهمیت بیشتری می دهم. البته بازی درایالات متحده خیلی مرا وسوسه می کند اما فعلا به این پروژه فکرنمی کنم.»
    سیسه درحال حاضر دنبال مقاصد عجیب وغریب نمی رود برای اینکه انگیزه زیادی برای پاک کردن خاطره جام جهانی 2010 فرانسه دارد. او باهمین هدف به لاتزیو پیوست:«مدیران لاتزیو به من نشان دادند که واقعا خواهان من هستند. خیلی زود با مدیر ورزشی تیم و با ریا مربی لاتزیو اخت شدم. ریا سال گذشته هم دنبال من بود. او عاشق فوتبالی است که درعمق بازی شود وازاین نظر ایده های قدیمی خاصی دارد و مرا یاد گای روکس می اندازد که برای من درزمان حضور در او سر مثل یک مادر بود.»
    سیسه ازعملکرد خود درشروع رقابتهای لیگ ایتالیا رضایت داد:« من یک بارگفتم که هرگز به این لیگ نمی آیم ولی فقط آدمهای احمق نظرخود را تغییرنمی دهند. فوتبال ایتالیایی خیلی تاکتیکی است وهمه چیز مهم ودقیق پیش می رود. حتی درتمرینات. فکرمی کنم شروع خوبی داشتم. حتی وقتی برای تیم گل نمی زنم هم نقشی کلیدی درموفقیت لاتزیو دارم.لاتزیو پروژه زیبایی را هدف قرارداده و به نظرم می توانیم فصل بزرگی داشته باشیم. من برای داربی رم لحظه شماری می کنم. هواداران به من گفته اند که این بازی برای آنها چه اهمیتی دارد. حتی تاریخ آن را هم می دانم که 16 اکتبر است. انتظارزیادی ازما می رود، برای اینکه لاتزیو در4 داربی قبلی باخته و دوست دارم این روند شکستها را دراین بازی به پایان رسانم والبته از مسابقه های پرتنش خیلی خوشم می آید.»

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118

ویترین امتیازات

ابیدال دیدار مقابل آلبانی را از دست داد

مدافع ملی پوش بارسا به دلیل مصدومیت از ناحیه همسترینگ بازی مقابل آلبانی را از دست داد

سایت گل – لورن بلان سرمربی تیم ملی فرانسه اعلام کرد اریک ابیدال مدافع این تیم به دلیل مصدومیت دیدار مقابل آلبانی در مقدماتی یورو 2012 را از دست داد.

مدافع باشگاه بارسلونا به دلیل مصدومیت از ناحیه همسترینگ در پیروزی یک بر صفر مقابل اسپورتینگ خیخون نمی تواند در ترکیب تیم ملی کشورش در بازی فردا به میدان برود.

با وجود مصدومیت بلان نام او را در لیست بازیکنان دعوت شده ذکر کرده بود. بلا در گفتگو با خبرنگاران گفت:" ابیدال نمی تواند در بازی نقابل آلبانی بازی کند. پزشکان تیم تلاش زیادی برای رساندن او به این بازی کردند اما در نهایت موفق نشدند. باید در بازی بعضی منتظر حضور او در زمین باشیم."

گفته می شود ابیدال می تواند در بازی هفته آینده مقابل بوسنی برای فرانسه به میدان برود. خروس ها هم اکنون با 17 امتیاز در صدر جدول گروه چهارم رقابتهای مقدماتی یورو 2012 قرار دارند.

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118

ویترین امتیازات

لوران بلان: مشکلی با سمیر نصری ندارم

مربی فرانسوی از تلاشهای ستاره سابق آرسنال به شدت خوشحال است

سایت گل- لوران بلان، سرمربی جوان تیم ملی فرانسه در صحبتهایی اعلام کرد که هیچ مشکلی میان او و سمیر نصری وجود ندارد

بلان اخیرا در صحبتهایی اعلام کرده بود که نصری بیشتر در باشگاه سیتی به تلاش می پردازد تا تیم ملی کشورش و همین صحبتها باعث شد تا نصری تا حدودی دلخور باشد

دراین میان و در آستانه دیدار تیم ملی فرانسه مقابل آلبانی در روز جمعه این مربی 45 ساله در صحبتهایی به این نکته اشاره کرد که هیچ مشکلی میان او و نصری وجود ندارد

بلان در صحبتهایی که در ای اف پی بازتاب یافت گفت:« دوست دارم روی حال و آینده تمرکز کنم ولی ما باید به آنالیز آنچه در گذشته رخ داد بپردازیم و از آن درس بگیریم تا در نتیجه بهتر شویم. سمیر در ماه های اخیر کارهای زیادی انجام داده ولی من هرگز با او مشکلی نداشته ام.»

بلان ادامه داد:« من واقعا از عملکرد اخیر او در مقایسه با قبل خیلی راضی هستم. او نشان داده که خیلی هوشیار است و امیدوارم تا بتواند این هوشیاری را درعملکردش در زمین چمن هم به کار بگیرد.»

فرانسه در حال حاضر با کسب 17 امتیاز از 8 بازی در صدر جدول گروهی اش در رقابتهای مقدماتی یورو2012 است و یک امتیاز بیشتر از بوسنی که جمعه میزبان لوکزامبورگ است دارد.

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118

ویترین امتیازات

پیش بازی مقدماتی یورو 2012: فرانسه – بوسنی، جدال برای صعود مستقیم

دو تیم برتر گروه چهارم رقابتهای مقدماتی یورو 2012 که حضورشان در مرحله پلی آف قطعی است برای صعود مستقیم به مرحله نهایی رقابتها با یکدیگر دیدار خواهند کرد

در همین زمینه : فرانسه مقابل Bosnia

Panoramic

ترکیب احتمالی

FRANCE

لوریس
    ره وه یه، کابول، رامی، اورا
    دیارا، ام ویا
    رمی، نصری، مالودا
    گومیس

BOSNIA-HERZEGOVINA

بگوویچ
    پاپاچ، اسپاهیچ، موجزا، لولیچ
    میسیموویچ، زاهیروویچ، راهیمیچ
    پیانیچ
    ژکو، ایبچه ویچ

تیم ملی فرانسه برای این بازی حساس با مشکل مصدومیت بازیکنان کلیدی اش روبروست. پاتریس اورا و عدل رامی از ناحیه کشاله ران و یوهان کابایه از ناحیه مچ پا دچار مصدومیت شده اند و حضورشان در بازی فردا شب قطعی نیست. گفته می شود آلو دیارا به جای کابایه در قلب خط هافبک خروس ها به میدان خواهد رفت.
    لورن بلان کوین گامیرو و اریک ابیدال را در پیروزی سه بر صفر جمعه شب مقابل آلبانی در اختیار نداشت. گامیرو که از ناحیه زانو دچار مصدومیت شده به احتمال زیاد در بازی فردا شب مقابل بوسنی هم غایب خواهد بود اما ابیدال احتمالا در این بازی به میدان خواهد رفت. لوئیک رمی و بافتیمبی گومیس نیز جای گامیرو و کریم بنزما مصدوم را در ترکیب اصلی تیم پر خواهند کرد.

سافت سوسیچ سرمربی بوسنی و هرزگووین ترجیح داده تغییراتی زیادی نسبت به بازی قبلی خود در تیمش ایجاد نکند. بوسنی که جمعه با نتیجه 5 بر صفر لوگزامبورگ را در هم کوبید احتمالا عدنان زاهیروویچ و بوریس پاندزا را که بیشتر قابلیت های تدافعی دارند از ابتدا در ترکیب خود خواهد داشت.

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118

ویترین امتیازات

آبیدال: اگر از اوضاع فیزیکی ام بگویم، گواردیولا ناراحت می شود

پزشک تیم ملی فرانسه از خطری که اریک آبیدال را تهدید می کرد خبر داد ولی بلان به خاطر حساسیت بازی فرانسه او را به اردوی تیمش فراخواند

سایت گل- نوددقیقه ای که اریک آبیدال در دیدار تیم ملی فرانسه مقابل بوسنی و هرزگوین برگزار کرد، مشکلات فیزیکی ای که او پیش از این در اردوی تیم ملی کشورش با آن مواجه شده بود را تشدید کرد.

آبیدال در پایان دیدار فرانسه مقابل بوسنی که به صعود مستقیم خروسها به رقابتهای یورو2012 منجر شد در صحبتهایی به این نکته اشاره کرد که بیش از حد از خودش کار کشیده است

آبیدال در این باره گفت:« ترجیح می دهم نگویم که از نظر فیزیکی حالم چطور است. اگر این کار را بکنم گواردیولا خوشحال نخواهد شد. در بازی با بوسنی و در رویارویی با بازیکنانی مثل ژکو بازی خیلی سختی را پیش رو داشتیم و مربی تیم ملی از همه ما خواست تا با 100% توانمان بازی کنیم. باید صادق باشم. من آماده بازی بودم و حالم خوب بود؛ البته الان اندکی درد دارم.»

این درحالی است که سرمربی تیم ملی فرانسه قبل از آغاز دیدار فرانسه مقابل بوسنی درمورد خطراتی که درمورد مصدومیت آبیدال وجود دارد هشدار داده بود ولی لوران بلان با توجه به حساسیت بازی از آبیدال استفاده کرد . بلان در این باره گفت:« اخیرا اریک نشان داده که توانایی عجیب غریبی در رهایی از بند مصدومیت دارد. حالا هم امیدواریم تا او دوباره همه ما را سورپرایز کند.»

17. کاربر روبرو از پست مفید Fc Bayern München تشکر کرده است .

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)