Design & Developed BY Patira

صفحه 4 از 75 نخستنخست ... 234561454 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 746
    مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی
    مربی مورد علاقه
    LuCiaNo SpAllettI
    بازیکن محبوب
    FRaNCescO ToTTi
    اسم واقعی شما
    MeHrdAd
    Roma

Francesco Totti

تشکر ها
    5,460
    تشکر شده 7,723 در 1,513 پست

perspolis ~¤بحث و تبادل نظر درباره بازیهای پرسپولیس در فصل 90/91~¤

به نام خدا

در این تاپیک به بحث و تبادل نظر درباره بازیــهای پــــرسپــــولیــــس در فصل 90/91 خواهیم پرداخـت.

هواداران و علاقمندان در این قسمت می توانند نظرات و دیدگاههای خودشون رو در فصل جدید رقابتها بیان کنند.

پست های غیرفنی و نامربوط به موضوع تاپیک حذف خواهند شد!

با تشــــکر

!!! No Totti No Party
    ویرایش توسط Mehrd@d : 06-06-2011 در ساعت 00:39

2. 10 کاربر از پست مفید Mehrd@d تشکر کرده اند .

عضو Derby

بازیکن محبوب
    Lampard

EnglandChelseaPersepolis

تشکر ها
    24
    تشکر شده 79 در 12 پست

سلام به بچه های با تعصب پرسپولیس :D

من نبودم یه چند وقتی یه صحبتی در مورد پرسپولیس تیم محبوبم کنم

پرسپولیس به نظره من امسال خرید های خوبی کرد ، بازیکنایی رو گرفت با توجه به بازیکنان از دست داده ای که داشت عالی هستن همه + علی کریمی که با بقیه خرید های پرسپولیس کاملاً فرق میکنه . یک خرید کاملا احساساتی و فراموش نشدنی که هم به پرسپولیس در این لیگ کمک میکنه هم به علی کریمی که قابلیتاشو به نمایش بگذاره . در مورد حبیب کاشانیم که چیزی نمیگم بالاخره موندگار شد حالا با همون تفکرات قبلی که داشت اما اومدن استیلی کاملاً برنامه ریزی شده بود و یه جورایی میشه گفت رفاقتی ازون جایی که هوادارای سرخ از این جور کارا خوششون نمیاد استیلی کاره سختی داره در مقابل خواسته های این هوادارا . مربی جدیدم که بنده اصلاً نمیشناسمشون که امیدوارم مثله میاچ نباشه و تفکراتشو واقعاً انتقال بده به استیلی که به یک مربی این چنینی نیاز داره ..

امّا در مورد بازی اول مقابل ملوان بند انزلی
    پرسپولیس نیمه اول کاملاً نا هماهنگ بود که البته این عادیه برای هر تیمی در هفته های اولیه لیگ . ولی به نظره من با این حال پرسپولیس نیمه اولم خوب توپ رو با کمک محمد نوری و کریمی به مهاجما میرسوند باز هم با این حال که تیم زیاد با هم تمرین نکرده بودند و نا هماهنگ بودن .. محمد نصرتی و محمد نوری در این بازی اشتباهاتی داشتند که البته اشتباهات محمد نصرتی به عنوان دفاع کاملاً عادی بود چون شیث رضایی هم این اشتباه رو کرد برای یک دفاع عادیه ، ولی محمد نوری کاملاً تو ذوقی بازی میکرد که امیدوارم بهتر بشه بازیش .. نیمه ی دوم پرسپولیس 15 دقیقه ی اولش رو کاملاً رو فرم بازی کرد بعده گل ملوان یک پرسپولیس طوفانیرو دیدیم که به طور حتم این پرسپولیس رو توی هفته های بعدی خواهیم دید ... چقدر حرف میزنم من :d اما در کل خلاصه ..

استیلی در هفته ی اول چند اشتباه توی سیستم بازی کرد که البته بازم میگم طبیعیه
    پرسپولیس امسال مثله سال قبل نیست که بازیکنان ضعیفی تو نیمکت داشته باشه و استیلی چاره ای نداشت که ازشون توی بازی اول یه تست کوچیکی بگیره
    بادامکی و زارع رو حالا فهمید که باید از بازی بعد فیکس بزاره چون واقعاً اصل و اساس عمده ی حمله های طوفانیه پرسپولیس تو اون لحظات بعده گل ملوان بودند که بادامکی با گولش و توی فرصت قرار گرفتنش کاملاً این رو به استیلی ثابت کرد
    دومین مسئله اینه که استیلی در نیمه ی اول به طور خیلی عجیب کریمی رو توی سیستمش گم کرده بود . فاصله ی زیادی که با مهاجمان داشت واقعاً جلوی هر کاریو گرفته بود . این خودش باعث این شد که پرسپولیس نیمه ی اول بازیش به چش نیاد که امیدوارم از بازی بعد کریمی رو نزدیک به مهاجما کنه چون هم قدرت دریبلینگ بالایی داره هم پاس های سریعی میده ..
    مسئله ی سوم که شاید شما بهش توجه نداشتید پست فشنگچی بود نیمه ی اول و نصف نیمه ی دوم رو در پست راست بازی میکرد که اصلاً پست ایده آل اون نیست . به طوری که بعضی وقتا که به سمت چپ میرفت صاحب موقعیت میشد . اونایی که به بازی دقت داشتن میدونن کدوم فرصتارو میگم . باید استیلی فشنگچی رو پشت مهاجمان دسته چپ توی سیستمش بزاره چون واقعاً اونجا موثره..

زیاد حرف زدم یه جورایی تفکرات پوسیدمو ریختم تو این پست اما
    پرسپولیس امسال چیزی مثل پرسپولیس قهرمانی که خلیلی توش میدرخشید میشه .
    پرسپولیسی که توی بازی با ملوان دیدیم دو چیز کم داشت : اولادیه سرعتی و آماده . حمید علی عسگری سرعتی .
    ساله سختی پرسپولیس و به خصوص ما هوادارای سرخ داریم که با بازی زیبای بازیکنان پرسپولیس لیگ خوبی میبینیم از تیم محبوبمون . در مورد شعار هوادارام چیزی نمیگم چون کاربرای دیگه گفتن..

شرمنده همگی . بعده این مدت یه جوری پستای زیادم عقده شده بود که اینجا ارائه کردم :d
    مخلصه همه پرسپولیسیا نگران هیچی نباشن .
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

::. Frank Lampard Forever .::

4. 5 کاربر از پست مفید ÄĦMÄÐƦÉZÄ تشکر کرده اند .

کاربر محروم

بازیکن محبوب
    مارادونا آسیا علی کریمی

ArgentinaBarcelonaPersepolis

تشکر ها
    818
    تشکر شده 3,692 در 579 پست

به امید خد ابازی با شاهین رو میبریم
    فقط چند نکته رو استیلی باید رعایت کنه
    1- قرار دادن کریمی در پست تخصیصی خودش
    2- قرار دادن مازیار زارع به جای آقا زمانی
    3- تا زمانی که هاشمیان تو زمین نیست به هیچ وجه نباید رو سانتر از جناحین حساب باز کرد ...

درمورد شعا ر یه عده مشخص بود خط دهی شده بودن ... تو هیچ جای دنیا هیچ مربی هفته اول اونم با مساوی والبته بازی خوب نسبت به فصل قبل از روی سکوها شعار نمیشنوه مگه خط دهی شده باشه

6. 7 کاربر از پست مفید Wizard-8 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    فوروارد
    مربی مورد علاقه
    علي پروين
    بازیکن محبوب
    علي كريمي
    اسم واقعی شما
    ساسان

BrazilPersepolisJuventus

تشکر ها
    3,531
    تشکر شده 3,686 در 634 پست

رفتار اون معدود حاضرين در استاديوم ك ه براي همه ماعجيب بود مطمئنا برنامه ريز شده بود چون تو اين چند روز چندجا خوندم كه 700 تا بليط رو يك نفر خريده بوده !

فصل پيش هم چند جا عنوان شد كه براي بازيهاي پرسپوليس از اردبيل با اتوبوس ميان و لهجه خاصي در بين حاميان دايي در استاديوم وجود داشته . بنابراين بايد حواسمون بيشتر جمع باشه و نذاريم يه عده كه طرفدار پرسپوليس نيستند براي سود يك نفر به پرسپوليس ما ضربه بزنند

8. 7 کاربر از پست مفید kick up تشکر کرده اند .

کاربر محروم

بازیکن محبوب
    مارادونا آسیا علی کریمی

تشکر ها
    818

نقل قول نوشته اصلی توسط kick up نمایش پست ها
    رفتار اون معدود حاضرين در استاديوم ك ه براي همه ماعجيب بود مطمئنا برنامه ريز شده بود چون تو اين چند روز چندجا خوندم كه 700 تا بليط رو يك نفر خريده بوده !

فصل پيش هم چند جا عنوان شد كه براي بازيهاي پرسپوليس از اردبيل با اتوبوس ميان و لهجه خاصي در بين حاميان دايي در استاديوم وجود داشته . بنابراين بايد حواسمون بيشتر جمع باشه و نذاريم يه عده كه طرفدار پرسپوليس نيستند براي سود يك نفر به پرسپوليس ما ضربه بزنند
    بدون هیچگونه شک و تردید اینها اذر.ی زب.انهای طرفدار دایی هستن که تحت هر شرایطی دای رو تشویق میکنن ... براشون هم فرقی نداره چه بازی تراکتور و سایپا تو کرج باشه ... چه بازی پرسپولیس ملوان باشه چه شکست های سنگین در برابر سپاهان و صبا و .....

2 سال پیش در بازی تراکتور و سایپا که تو کرج برگزار شد 13000 اذری دایی رو تشویق کردن در حالی که دایی تازه سرمربی پرسپولیس شده بود ..
    .[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

10. 6 کاربر از پست مفید Wizard-8 تشکر کرده اند .

کاربر محروم

پست مورد علاقه
    هافبک وسط
    مربی مورد علاقه
    مصطفی دنیزلی.افشین پیروانی.حمید استیلی
    بازیکن محبوب
    علی کریمی
    اسم واقعی شما
    علی محمد

SpainPersepolisBarcelona

تشکر ها
    289
    تشکر شده 609 در 108 پست

به امید موفقیت و سربلندی و پیروزی پرسپولیس در مقابل شاهین . به امید خدا میبریم .

12. 6 کاربر از پست مفید ALI MOHAMMAD. تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبك چپ
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن و كاپلو
    بازیکن محبوب
    رايان گيگز و علي نيكبخت
    MilanManUtd
    تشکر ها
    126
    تشکر شده 455 در 130 پست

من نه با علی دایی کار دارم... نه با علی پروین و نه با هیچ کس دیگه
    چیزی که واسم مهمه پرسپولیسه ... همین و بس
    حالا روی نیمکت استیلی نشسته و اون سرمربی ماست و من الان هوادارا ون هستم. تا زمانی که ببینم حمایت از اون به پرسپولیس آسیبی نمی رسونه از اون حمایت می کنم
    چیزی که مشخصه الان خراب کردن روحیه استیلی به ضرره پرسپولیسه.... پس فقط الان استیلی رو تشویق می کنیم
    بازی با بوشهر هم خیلی سخته. توی بوشهر جو خیلی سنگین تره و به نظر من سختترین شهرستان ها توی ایران با توجه به معماری ورزشگاهاشون بازی توی آبادان و بوشهره... تعداد زیاد تماشاچی اون هم اینقدر نزدیک به زمین کار رو خیلی سخت می کنه
    امیدوارم که امروز یک کم بیشتر از راه دور شوت بزنیمو طالب لو دروازبان شوت گیری بود اما یکی 2 ساله که روی توپ های از راه دور ضعیف کار می کنه ! حداقل روی توپ های ارسالی ضعف کمتری داره
    امسال عماد رضا هم نیست می شه راحتتر حمله کنیم
    شياطين سرخ فوتبال جهان

14. 6 کاربر از پست مفید ReD تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    فوروارد
    مربی مورد علاقه
    علي پروين
    بازیکن محبوب
    علي كريمي
    اسم واقعی شما
    ساسان

BrazilPersepolisJuventus

تشکر ها
    3,531
    تشکر شده 3,686 در 634 پست

به اميد خدا امشب مي بريم. خوشبختانه بازي خورده تو ماه رمضون و مجبور شدند ديروقت برگزارش كنند وگرنه مطمئن باشيد بازي رو مينداختن 3بعدازظهر كه پدر تيم در بياد و تا چند هفته ناي حركت كردن هم نداشته باشن . امروز بنظرم عملكرد فورواردهاي ما مهمترين اثر رو در تعيين نتيجه داره

16. 5 کاربر از پست مفید kick up تشکر کرده اند .

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    AMF-SS
    مربی مورد علاقه
    FerGoseN - MorInhO- Zidane
    بازیکن محبوب
    CR7-LM10-All Players RealMadrId and ManuTd
    اسم واقعی شما
    ~ ALIreZA ~

PortugalRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    40,825
    تشکر شده 30,590 در 6,151 پست

ویترین امتیازات

دوستان واقعا ضعیف بود.اخه این استیلی چی چی سرش میشه که شده ...
    بااین که پرسپولیسی هستم ولی از این باخت خوشحال شدم چرا؟چون بهتره هرچه زودتر این استیلی رو اخراجش کنند تیم با این همه ستاره میاد از شاهین بوشهر می بازه.بازم می گم هیچکس دایی نمیشه واسه پرسپولیس.
    دایی کجایی بهت احتیاج داریم.

HALA MADRID

18. 5 کاربر از پست مفید AL1reZA تشکر کرده اند .

کاربر محروم

بازیکن محبوب
    مارادونا آسیا علی کریمی

تشکر ها
    818

ای الناس این فیلم بازی کریمی با ملوان هست... ببییند وقتی وقتی جادوگر جلو بوده چه بلایی سر ملوان آورده...اما میبینیم استیلی عقده ای تونو هاف=بک دفاعی گذاشته...اگه استیلی بازی بعد کریمی رو تو دفاع بزاره از شهرستان پا میشمم میام علیه استیلی شعار میدم

ببینید جاد.گر تو بازی ملوان چه کرد

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

20. 4 کاربر از پست مفید Wizard-8 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مهاجم
    مربی مورد علاقه
    Spaletti
    بازیکن محبوب
    Captain Franceso Totti
    اسم واقعی شما
    Elyas

ItaliaPersepolisRoma

تشکر ها
    173
    تشکر شده 388 در 83 پست

باز هم بگید استیلی خوبه.
    احمق از شاهین 2-1 باخت. در حالی که دایی که من بازم توی مربی گری اونو خیلی قبول ندارم 2-1 هر دو بازی برد شاهینو.
    حالم ازش به هم می خوره فقط داره ما رو جلوی این استق لالی ها ضایع می کنه. خدا خدا می کنم داماش که یکم غیر ممکنه نبازه از اونا! طالبلو هم اون دقیقه آخر شاخ شد یهو واسمون. اهههه
    ویرایش توسط Mehrd@d : 08-08-2011 در ساعت 15:27

22. 5 کاربر از پست مفید elyas_totti تشکر کرده اند .

صفحه 4 از 75 نخستنخست ... 234561454 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)