Design & Developed BY Patira

صفحه 451 از 470 نخستنخست ... 351401441449450451452453461 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,501 تا 4,510 , از مجموع 4699
    مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی
    مربی مورد علاقه
    LuCiaNo SpAllettI
    بازیکن محبوب
    FRaNCescO ToTTi
    اسم واقعی شما
    MeHrdAd
    Roma

Francesco Totti

تشکر ها
    5,460
    تشکر شده 7,723 در 1,513 پست

perspolis ۞ آخرین اخبار مربوط به باشگاه پرسپولیس ۞

به نام خدا

آخرین اخبار مربوط به باشگاه پـــــرسپــــــــولیـــس را فقط در این تاپیک قرار دهید.

با تش
    ــــکر

!!! No Totti No Party
    ویرایش توسط AlexDelpiero : 06-18-2012 در ساعت 18:26

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    امیر قلعه نویی
    بازیکن محبوب
    فرهاد مجیدی - مسی
    اسم واقعی شما
    سیداحمدرضا

IranSS_TehranBarcelona

Farhad Majidi

تشکر ها
    33
    تشکر شده 106 در 63 پست

پیش فرض پاسخ : ۞ آخرین اخبار مربوط به باشگاه پرسپولیس ۞

او قدرت کمک به تیم ملی را هم دارد
    رویانیان: حتی یک ثانیه هم به جایگزین یحیی فکر نکردم/ گل‌محمدی کشف طلایی من است
    مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: حتی برای یک ثانیه هم به مغزم خطور نکرده به جایگزین گل‌محمدی فکر کنم.

محمد رویانیان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]، پس از اظهارات یحیی گل‌محمدی که قرار است در فصل آینده کرانچار جایگزین او شود و او نیز اصراری برای ماندن ندارد گفت: خدا وکیلی از وقتی که به فوتبال آمدم و مخصوصا در این مدت اخیر با دو مربی بزرگ کار کردم اما شیرین ترین، بزرگترین و لذت بخش ترین لحظاتم را با یحیی گل محمدی داشتم.
    وی افزود: حضور یحیی حتی به من هم آرامش داده و ایشان برای پرسپولیس بهتر از دنیزلی و ژوزه کار کرد و خودش را به من دیکته و ثابت کرد.
    وی ادامه داد: با این وجود آیا درست است ما بخواهیم با فرد دیگری صحبت کنیم؟ حتی یک ثانیه هم به مغزم خطور نکرده که بخواهم به فکر جایگزین یحیی باشم وقتی ما گل محمدی را داریم، کرانچار و اولیویرا را که برایشان احترام زیادی قائلم نیازی نداریم.
    رویانیان خاطر نشان کرد: همه بدانند یحیی گل محمدی کشف من است و خیلی خوشحالم که یک کشف طلایی داشتم، سال‌ها یحیی در پرسپولیس بماند چون او جوان پر استعداد و توانمندی است. گل محمدی به زودی قدرت کمک به تیم ملی را دارد و آن وقت خیال من راحت است که او به هدفش رسیده است. بهتر است در این شرایط از زدن این گونه حرف‌ها جلوگیری شود تا خدایی نکرده پرسپولیس ضربه نخورد.

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Forward
    مربی مورد علاقه
    Sir Alex Ferguson & J.Moriniho
    بازیکن محبوب
    Ali Karimi , GH.Rezaei , Zayed , Ronaldo , Chicarito . Nani . Rooney . Casillas . Raul . Lampard
    اسم واقعی شما
    Amir Reza

IranRealMadridPersepolis

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    11,279
    تشکر شده 7,138 در 2,523 پست

پیش فرض تقدیر رویانیان از کاپیتان پرسپولیس/ رویانیان: درود بر شرف مهدوی‌کیا.

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس از مهدی مهدوی‌کیا که به رغم تألمات شدید روحی که داشت و در رختکن سرخپوشان حضور یافت، تقدیر کرد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، محمد رویانیان یک ساعت پس از پایان بازی پرسپولیس و داماش با اتومبیل شخصی در حال بازگشت از رشت به تهران بود که با کاپیتان پرسپولیس تماس گرفت و از حضور غافلگیر کننده وی در رختکن پرسپولیس تقدیر و تشکر کرد.

رویانیان در اینباره به سایت رسمی باشگاه پرسپولیس گفت: درود بر شرف مهدی مهدوی‌کیا که با وجود تألمات شدید روحی، بدون آنکه هیچ فردی در این شرایط درخواست یا انتظاری از وی داشته باشد، مجلس عزاداری مادرش را ترک کرده، راهی رشت شده بود و با حضور در رختکن انگیزه بازیکنان برای پیروزی را مضاعف کرد.
    وی افزود: مهدوی‌کیا زمانی که بازی می‌کرد یکی از موثرترین نفرات تیم ما بود و در نیم فصل اول به داد تیم رسید و حالا که از فوتبال خداحافظی کرده است با رفتار و کردارش اتحاد و همدلی را در تیم بیشتر کرده است. بنده برحسب وظیفه با مهدوی‌کیا تماس گرفتم و از این اقدام او به عنوان مدیر عامل باشگاه تشکر کردم. او با این رفتار، عشق و تعصب خود به پرسپولیس را بار دیگر نشان داد. به روح مادری که چنین قهرمان با اخلاقی را در دامان خود پرورش و به فوتبال ایران هدیه داده است، درود می‌فرستم و می‌دانم که حضور مهدوی‌کیا در رختکن پرسپولیس در این شرایط بد روحی، چه معنا و مفهوم و چه ارزش بالایی دارد.
    مدیر عامل پرسپولیس خاطرنشان کرد؛ آقا مهدی با این حرکت خود روح مادرش را شاد کرد و من امیدوارم پرسپولیس قهرمان جام حذفی شود و مهدوی‌کیا که همه جوره امسال لطف و محبتش شامل حال ما، پرسپولیس و هواداران شده، جام قهرمانی را بالای سر ببرد. بنده باز هم از او تشکر می‌کنم و افتخار می‌کنیم که پرسپولیس چنین بازیکنان با تعصب و با اخلاقی دارد.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

Just Real Madrid & Man Utdl

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    امیر قلعه نویی
    بازیکن محبوب
    فرهاد مجیدی - مسی
    اسم واقعی شما
    سیداحمدرضا

IranSS_TehranBarcelona

Farhad Majidi

تشکر ها
    33
    تشکر شده 106 در 63 پست

پیش فرض پاسخ : ۞ آخرین اخبار مربوط به باشگاه پرسپولیس ۞

خبرگزاری پرسپولیس نیوز : باشگاه پرسپولیس خواستار برگزاری بازی فینال جام حذفی به صورت رفت و برگشت شد. بهروز منتقمی،قائم مقام باشگاه پرسپولیس درباره موضع این باشگاه در قبال فینال جام حذفی گفت:ما می خواهیم این بازی به صورت رفت و برگشت برگزار شود.
    وی افزود:مذاکراتی به صورت حضوری با آقای تاج انجام داده ام.ایشان گفت که هیئت رییسه سازمان لیگ حرفه ای باید تشکیل جلسه دهد و در این خصوص تصمیم بگیرد.
    منتقمی ادامه داد:برگزاری بازی به صورت رفت و برگشت می تواند بر جذابیت های بازی بیفزاید و عدالت را در فینال جام حذفی برقرار کند.هم ما و هم باشگاه سپاهان مایل هستیم فینال جام حذفی رفت و برگشت برگزار شود.

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    امیر قلعه نویی
    بازیکن محبوب
    فرهاد مجیدی - مسی
    اسم واقعی شما
    سیداحمدرضا

IranSS_TehranBarcelona

Farhad Majidi

تشکر ها
    33
    تشکر شده 106 در 63 پست

پیش فرض پاسخ : تقدیر رویانیان از کاپیتان پرسپولیس/ رویانیان: درود بر شرف مهدوی‌کیا.

خبرگزاری پرسپولیس نیوز : سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس گفت: من نسبت به اصرار سپاهانی ها به مشخص شدن محل برگزاری فینال جام حذفی مشکوک هستم. احتمال اینکه در جلسه تعیین فینال محل جام حذفی شرکت نکنم،‌ زیاد است. سعید شیرینی سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس در گفتگو با باشگاه خبرنگاران افزود:
    براساس قانون فینال جام حذفی باید در شهر بی طرف برگزار شود. سپاهانی ها به نظر می رسد تمایل دارند که این بازی در اصفهان برگزار شود.
    شیرینی در ادامه اظهار داشت: ما در دو قرعه کشی میهمان بودیم و اعتراضی هم نکردیم. همچنین برای سپاهانی ها هم این حق را قائلم که نسبت به محل برگزاری بازی فینال حساسیت نشان دهند.
    سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس بیان داشت: من امروز شنیدم که در جلسه مسئولان سازمان لیگ برای تعیین محل فینال جام حذفی یک اصفهانی هم حضور داشته است. در حالیکه مسئولان سازمان لیگ با باشگاه در خصوص زمان برگزاری جلسه بازی فینال جام حذفی صحبتی نکردند.
    سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس بیان کرد: ورزشگاه برگزاری بازی فینال جام حذفی باید استاندارد و ۵۰ هزار نفر هم گنجایش داشته باشد. این ورزشگاه باید پذیرای هواداران میلیونی ما هم باشد.
    وی بیان داشت: فینال جام حذفی یک بازی مهم و بزرگ است چرا که پرسپولیس یکی از فینالیست هاست به خاطر همین یک ورزشگاه ۱۲ هزار نفری گنجایش برگزاری فینال جام حذفی را ندارد.
    سرپرست پرسپولیس در خصوص محل برگزاری بازی فینال جام حذفی گفت: ورزشگاه مشهد حدود ۵۰ هزار نفر گنجایش دارد. به نظرم این ورزشگاه می تواند پذیرای هواداران ما باشد.
    وی در خصوص احتمال برگزاری بازی فینال جام حذفی در تهران با اصفهان گفت: به نظرم برای سپاهانی ها فرقی نمی کند که در آزادی بازی کنند یا در اصفهان پذیرای ما باشند. با اینکه احترام زیادی برای سپاهانی ها قائل هستم اما ورزشگاه این تیم گنجایش ۱۳ هزار نفری دارد و محل مناسبی برای برگزاری فینال جام حذفی نیست.
    وی درباره بازی با ذوب آهن در لیگ برتر گفت: بازی های لیگ برای ما همانند بازی های جام حذفی مهم است به خاطر همین محکم و قوی مقابل ذوب آهن ظاهر خواهیم شد.

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    امیر قلعه نویی
    بازیکن محبوب
    فرهاد مجیدی - مسی
    اسم واقعی شما
    سیداحمدرضا

IranSS_TehranBarcelona

Farhad Majidi

تشکر ها
    33
    تشکر شده 106 در 63 پست

پیش فرض پاسخ : تقدیر رویانیان از کاپیتان پرسپولیس/ رویانیان: درود بر شرف مهدوی‌کیا.

خبرگزاری پرسپولیس نیوز : آقامهدی لطف کرد که به رشت آمد تا بازی را از نزدیک ببیند. حضور او مایه دلگرمی ما شد. امیدوارم با قهرمانی در جام حذفی هدیه باارزشی به آقامهدی بدهیم.
    پنالتی پنجم یا همان حساس‌ترین پنالتی را به طرز زیبایی وارد دروازه داماش کرد تا پرسپولیس میدان حساس عضدی را با پیروزی سپری کند و به فینال جام حذفی برسد. کریم انصاری‌فرد بعد از مدت‌ها سکوت حالا درباره بازی مقابل داماش می‌گوید: «بازی سختی را پشت سر گذاشتیم. انگار روی موکت یا روفرشی بازی می‌کردیم! طبیعی بود که داماشی‌ها به بازی روی این چمن عادت داشتند ولی ما از چمن طبیعی پا گذاشتیم به ورزشگاه عضدی تا روی چمن مصنوعی بازی کنیم. همین موضوع کار ما را سخت کرد. چمن مثل موکت بود و شرایط ایده‌آلی نداشت. توپ که زمین می‌خورد نمی‌شد تشخیص داد که کدام سمت می‌رود. واقعا روی این چمن نمی‌شد توپ را استپ کرد اما خدا را شکر می‌کنم که ما در نهایت توانستیم برنده بازی شویم و به فینال صعود کنیم.»

وی در ادامه می‌گوید: «تلاش بچه‌ها بود که از جان مایه گذاشتند تا داماش را ببریم. واقعا ۱۲۰ دقیقه بازی روی چمن مصنوعی مشکل است و دوبرابر به بازیکنان فشار می‌آورد. باید از تک تک بازیکنانی که بازی کردند و آنهایی هم که بازی نکردند تشکر کنم و البته کادر فنی و مدیریتی و هواداران که برای این برد زحمات فراوانی را متحمل شدند.»

انصاری‌فرد سال خوبی را آغاز کرده. او در این باره می‌گوید: «خدا را شکر که روبروی پیکان گل زدم و در رشت هم توانستم پنالتی‌ام را تبدیل به گل کنم. فعلا سال جدید خوب بوده و امیدوارم از این به بعد هم خوب پیش برود و بتوانم برای پرسپولیس مثمرثمر باشم.»

پنالتی کریم انصاری‌فرد به زیبایی وارد دروازه داماش شد. مهاجم ۲۳ ساله پرسپولیس در این باره می‌گوید: «قبل از این هم پنالتی زده بودم. فکر می‌کنم ۵ یا ۶ پنالتی که همه را گل کرده بودم. این پنالتی اما حساس‌ترین پنالتی عمرم بود. پنالتی پنجم واقعا حساس است. اگر گل بزنی تیم برنده می‌شود و اگر نزنی تیم یک قدم به باخت نزدیک می‌شود. به همین خاطر من پنالتی را محکم زدم و خدا هم کمک کرد تا توپ من گل شود. البته قبل از پنالتی‌ها گل‌محمدی گفت می‌زنی و من هم به او گفتم پنجمین پنالتی را می‌زنم.»

انصاری‌فرد در ادامه می‌گوید: «باید تسلیت بگویم به مهدی مهدوی‌کیا. امیدوارم او ما را در غم خود شریک بداند. ضمن این‌که آقامهدی لطف کرد که به رشت آمد تا بازی را از نزدیک ببیند. حضور او مایه دلگرمی ما شد. امیدوارم با قهرمانی در جام حذفی هدیه باارزشی به آقامهدی بدهیم.»

آقای گل فصل گذشته لیگ برتر درباره بازی فینال روبه‌روی سپاهان می‌گوید: «از امروز به فکر فینال هستیم تا دل هواداران را شاد کنیم. هدف اول‌مان قهرمانی در جام حذفی بود که امیدوارم با شکست سپاهان به این هدف برسیم.»

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    امیر قلعه نویی
    بازیکن محبوب
    فرهاد مجیدی - مسی
    اسم واقعی شما
    سیداحمدرضا

IranSS_TehranBarcelona

Farhad Majidi

تشکر ها
    33
    تشکر شده 106 در 63 پست

خبرگزاری پرسپولیس نیوز : پزشک تیم فوتبال پرسپولیس اعلام کرد، تکلیف مصدومیت کریمی چهارشنبه مشخص خواهد شد. وجیه‌الله چشمه‌سری در گفت‌وگو با تسنیم در مورد آخرین وضعیت مصدومیت علی کریمی عنوان کرد: تا روز چهارشنبه در مورد کریمی تصمیم‌گیری می‌کنیم.
    اگر ببینیم بازی مقابل ذوب‌آهن به این بازیکن آسیبی نمی‌رساند او مقابل این تیم به میدان می‌رود اما اگر احساس کنیم برای کریمی مشکلی به وجود می‌آید به او اجازه حضور در میدان نخواهیم داد.
    پزشک پرسپولیس در ارتباط با وضعیت آسیب‌دیدگی مهرداد پولادی تصریح کرد: طی روزهای آینده وضعیت پولادی هم مشخص می‌شود. خوشبختانه ورم و عفونت بورس‌آشیل پای پولادی برطرف شده و فقط کمی درد و زخم مانده که در روزهای آینده آن هم برطرف می‌شود. اگر مشکل خاصی پیش نیاید شاید پولادی بتواند در بازی آینده به میدان برود.
    وی وضعیت نیلسون را هم به این صورت تشریح کرد: در اولین بررسی‌ها مشخص شد که نیلسون مشکل زیادی ندارد و شکرخدا مصدومیتی این بازیکن را تهدید نمی‌کند. امروز و فردا نیلسون را هم معاینه می‌کنیم تا ببینیم نیاز به درمان دارد یا خیر.

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    امیر قلعه نویی
    بازیکن محبوب
    فرهاد مجیدی - مسی
    اسم واقعی شما
    سیداحمدرضا

IranSS_TehranBarcelona

Farhad Majidi

تشکر ها
    33
    تشکر شده 106 در 63 پست

خبرگزاری پرسپولیس نیوز : رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: جام حذفی در دوره های گذشته هم برای فوتبال ما مهم بوده و برای ما هم همیشه مهم است و تلاش می کنیم در این جام قهرمان شویم. فدا حسین مالکی رئیس هیات مدیر باشگاه پرسپولیس در گفتگوی اختصاصی با باشگاه خبرنگاران اظهار داشت:
    طبیعی است که جام حذفی در دوره های گذشته هم برای فوتبال ما همیشه مهم بوده و اهمیت خاصی در ارتقای فوتبال ما داشته تا منجر شود یک تیم ملی قوی و منسجم داشته باشیم جام حذفی برای باشگاه بزرگ پرسپولیس هم همیشه مهم بوده و تلاش می‌کنیم تا در این جام قهرمان شویم.
    وی افزود: پرسپولیس در این فصل فراز و نشیب های زیادی به خودش دید و با توجه به ظرفیت های بالایی که در مدیریت باشگاه و بازیکنان پرسپولیس هست، انتظار هواداران هم این است که تیم بزرگ پرسپولیس در این جام قهرمان شود بازیکنان پرسپولیس تا اینجا خوب کار کرده اند و بازی با داماش را هم با توجه به تمام سختی هایی که داشت با موفقیت پشت سر گذاشتند.
    بازی پرسپولیس و داماش را در نیمه نهایی جام حذفی از نزدیک دیدم که هر دو تیم خوب کار کردند البته این بازی حاشیه هایی داشت که در مجموع شرایط خوبی داشتیم و موفق شدیم که داماش را در ضربات پنالتی شکست بدهیم و به فینال جام حذفی برسیم. در حال حاضر هماهنگی خوبی در مجموعه باشگاه یعنی بازیکنان، مربیان، مدیریت و هیات مدیره باشگاه پرسپولیس وجود دارد و این انتظار می رود پرسپولیس در فینال جام حذفی هم پیروز شده و قهرمان این جام شود.
    رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این سوال که دوست دارید فینال جام حذفی کجا برگزار شود گفت: با سازمان لیگ صحبت شده و گزینه ای که مورد توافق دو تیم باشد اعلام می شود گزینه هایی مثل مشهد، تبریز و قم مطرح هستند و به نظر بنده اگر بازی فینال جام حذفی در یک شهر بی طرف برگزار شود بهتر است. قرار شده تاج و سازمان لیگ این مساله را مورد بررسی قرار داده و یک کار کارشناسی انجام شود تا هر جایی که به مصلحت باشد اعلام شود.
    وی در پاسخ به این سوال که چقدر به قهرمانی پرسپولیس در جام حذفی امیدوار هستید گفت: با توجه به شرایطی که وجود دارد و هماهنگی و همدلی بازیکنان و کادر فنی و با توجه به اینکه تیم روی خط برد است، احساس می کنم پرسپولیس در فینال جام حذفی موفق می شود و قهرمانی از آن پرسپولیس است البته از ظرفیت های سپاهان هم غافل نیستم سپاهان یک تیم خوش تکنیک است و امیدوارم فینال جام حذفی بازی جذابی برای همه مردم باشد انتظارم این است که دو تیم بازی خوب و قابل قبولی برای مردم و علاقمندان به فوتبال در فینال انجام دهند.
    مالکی در پایان و در مورد خداحافظی مهدی مهدوی کیا از فوتبال در فینال جام حذفی گفت: متاسفانه در شروع سال ۹۲ اتفاق بدی برای آقای مهدوی کیا افتاد و وی مادر بزرگشان را از دست داد که جا دارد به ایشان تسلیت بگویم.
    در مورد بازی خداحافظی مهدوی کیا هماهنگی که با رویانیان داشتیم قرار شد با توجه به شان و جایگاه خیلی خوبی که مهدوی کیا در فوتبال ایران و آسیا دارد از باشگاه هامبورگ آلمان دعوت کنیم تا به تهران بیاید. کارهای مربوط به این بازی در حال انجام شدن است و اگر بتوانیم این کار را ا نجام دهیم و هامبورگ را به ایران بیاوریم به پاس خدمات ارزنده ایشان به فوتبال ایران کار بزرگی انجام داده ایم تا بازیکن خوب و خوش اخلاق فوتبال ایران و باشگاه پرسپولیس در یک بازی بزرگ و خاطره ای خوب از فوتبال خداحافظی کند.

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    امیر قلعه نویی
    بازیکن محبوب
    فرهاد مجیدی - مسی
    اسم واقعی شما
    سیداحمدرضا

IranSS_TehranBarcelona

Farhad Majidi

تشکر ها
    33
    تشکر شده 106 در 63 پست

خبرگزاری پرسپولیس نیوز : پرسپولیسی ها از روز سه شنبه برای بازی مقابل ذوب آهن استارت می زنند. پرسپولیسی ها که روز شنبه موفق شدند داماش را از پیش رو بردارند امروز تمرین نمی کنند.
    آنها از روز سه شنبه برای بازی با ذوب آهن استارت می زنند و روز چهارشنبه هم تمرین نسبتا سبکی را در ورزشگاه خیریه عمل برگزار خواهند کرد.نکته ای که برای بازی مقابل این تیم اصفهانی وجود دارد این است که هنوز مشخص نیست علی کریمی،مهرداد پولادی و رضا حقیقی بتوانند بتوانند برای تیمشان به میدان بروند.

کریمی که از دقیقه ۷۰ در بازی با داماش به میدان رفت علیرغم تشدید آسیب دیدگی اش تا دقیقه ۱۲۰ برای پرسپولیس بازی کرد.فشاری که روی پای او آمده امکان بازی کردنش مقابل ذوب آهن را به حداقل رسانده است.

مهرداد پولادی هم که در یک شوک بزرگ پایش را به تیغ جراحان سپرد و بازی با داماش را از دست داد اصلا مشخص نیست که بتواند در این مسابقه به میدان برود یا نه.از طرفی رضا حقیقی هم وضعیت نا معلومی دارد و هنوز پزشکان پرسپولیس نتوانسته اند نظر قطعی خود برای اینکه این بازیکن مقابل ذوب آهن بازی می کند یا نه را اعلام کنند.روز سه شنبه وضعیت این سه بازیکن به طور کامل مشخص می شود و پزشکان نظر نهایی خود در این باره را بیان می کنند.

دیدار پرسپولیس و ذوب آهن روز جمعه بیست و سوم فروردین ماه در اصفهان برگزار خواهد شد.

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    فوروارد
    مربی مورد علاقه
    علي پروين
    بازیکن محبوب
    علي كريمي
    اسم واقعی شما
    ساسان

BrazilPersepolisJuventus

تشکر ها
    3,531
    تشکر شده 3,686 در 634 پست

perspolis برنامه 2 هفته پایانی لیگ برتر و فینال جام حذفی

برنامه بازیهای دو هفته پایانی لیگ برتر 1391-1392 و بازی فینال جام حذفی اعلام شد :

* هفته سي و سوم :

- جمعه 30/1/1392

داماش- سپاهان؛ ساعت 17:30 در ورزشگاه شهيد عضدي رشت

- سه‌شنبه 10/2/1392

پرسپوليس-ملوان؛ ساعت 19:15 در ورزشگاه آزادي تهران

- يکشنبه 15/2/92

ذوب‌آهن- نفت آبادان؛ ساعت 17:45 در ورزشگاه ذوب‌آهن فولادشهر

آلومينيوم-تراکتورسازي؛ساعت 17:45 در ورزشگاه خليج فارس بندرعباس

مس‌کرمان-استيل‌آذين گهر؛ ساعت 17:45 در ورزشگاه امام علي کرمان

پيکان-فجرشهيدسپاسي؛ ساعت 17:45 در ورزشگاه پيکان‌شهر تهران

سايپا-نفت تهران؛ ساعت 17:45 در ورزشگاه انقلاب کرج

راه‌آهن-صباي قم؛ ساعت 17:45 در ورزشگاه اکباتان تهران

فولادخوزستان-استقلال؛ ساعت 17:45 در ورزشگاه تختي اهواز

* هفته سي و چهارم

- جمعه 20/2/92

فجرشهيدسپاسي-راه‌آهن؛ ساعت 17:45 در ورزشگاه دستغيب شيراز

صباي‌قم- مس‌کرمان؛ ساعت 17:45 در ورزشگاه يادگار امام قم

نفت‌آبادان-پيکان؛ ساعت 17:45 در ورزشگاه تختي آبادان

استيل‌آذين‌گهر-سايپا؛ ساعت 17:45 در ورزشگاه تختي دورود

نفت تهران-فولاد خوزستان؛ ساعت 17:45 در ورزشگاه دستگردي تهران

ملوان-ذوب‌آهن؛ ساعت 17:45 در ورزشگاه تختي انزلي

سپاهان-آلومينيوم؛ ساعت 17:45 در ورزشگاه ذوب‌آهن فولادشهر

تراکتورسازي-پرسپوليس؛ ساعت 17:45 در وررزشگاه يادگار امام تبريز

استقلال-داماش؛ ساعت17:45 در ورزشگاه آزادي تهران

* فينال جام حذفي ( با وجود اعتراضهای پرسپولیس )

- شنبه 14/2/92

سپاهان-پرسپوليس؛ ساعت و محل برگزاري مسابقات متعاقبا تعيين و اعلام خواهد شد !!!!!

11. کاربر روبرو از پست مفید kick up تشکر کرده است .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    فوروارد
    مربی مورد علاقه
    علي پروين
    بازیکن محبوب
    علي كريمي
    اسم واقعی شما
    ساسان

BrazilPersepolisJuventus

تشکر ها
    3,531
    تشکر شده 3,686 در 634 پست

perspolis تندیس طلایی نشان افتخار آسیا به علی پروین

تندیس طلایی کنفدراسیون فوتبال آسیا به علی پروین در جشن تجلیل از بزرگان تاریخ فوتبال آسیا

علی پروین تنها نماینده فوتبال ایران در مراسم تجلیل از نخبگان فوتبال آسیا خواهد بود.

در حاشیه کنگره 12 اردیبهشت کنفدراسیون آسیا در مالزی ، از 17 چهره اثرگذار فوتبال قاره تجلیل می شود که در میان این 17 عضو ، علی پروین به نمایندگی از ایران شرکت می کند. علی پروین ، متولد 3 مهر 1325 در کوچه غریبیان بازار است. او دوران کودکی و شروع فوتبال را از زمین خاکی های عارف آغاز کرده و همه پروین را به نام بچه محله عارف می شناسند. بازی را از 12 سالگی از تیم محله عارف در زمین عارف شروع کرده. رفتن به کیان سکوی پرتاب او بود . پروین جوان خیلی زود ستاره پرسپولیس شد و برای خود میان نام های بزرگ فوتبال ایران نامی به هم زد. تکنیک بالا ، شم مثال زدنی و ذکاوت بی نظیر از او علی پروین ساخت یک شماره 7 بی نظیر. پیراهنی که با او در پرسپولیس هویت گرفت و تا همیشه او را سلطان پرسپولیسی ها و فوتبال ایران و آسیا کرد.

بیش از 25 عنوان قهرمانی در فوتبال ایران در مقام مربی و بازیکن . حضور و کاپیتانی تیم ملی ایران در 3 قهرمانی ایران در جام ملتهای آسیا و در جام جهانی 1978 ، قهرمانی در بباشگاههای آسیا و چندین و چند مقام دومی و سومی در آسیا در هیات سرمربی پرسپولیس و قهرمانی دربازی های قهرمانی آسیا در پکن در هیات سرمربی تیم ملی ایران از افتخارات بزرگ این چهره سرشناس فوتبال ایران است.

کنفدراسیون فوتبال آسیا چندی قبل در تماسی با فدراسیون فوتبال ایران در خواست کرد مثل دیگر کشورهای آسیایی ، نامزدهایش را برای دریافت نشان افتخار در 3 بخش طلایی ، نقره ای و برنزی اعلام کند و فدراسیون ایران در هر بخش چند نام را به کنفدراسیون فوتبال آسیا فرستاد. شاهین رحمانی عضو ایرانی کنفدراسیون فوتبال آسیا در این باره به خبرآنلاین می گوید:« afc از کشورهای عضو خواسته بود تا پیشنهادهای شان را برای مراسم تقدیر از پیشکسوتان فوتبال آسیا اعلام کنند. مراسمی که در حاشیه کنگره آسیا برگزار خواهد شد . به دلیل محدودیت فضای مراسم تنها در این مراسم از 17 چهره سرشناس فوتبال آسیا تجلیل می شود. یکی از این 17 عضو هم آقای علی پروین از ایران هستند.»

البته فدراسیون فوتبال ایران اسامی دیگری از بزرگان فوتبال ایران را هم برای حضور در این مراسم دعوت کرده بود اما به انتخاب کنفدراسیون فوتبال آسیا تنها مهمان ایرانی مراسم علی پروین است بعنوان پرافتخارترین فوتبالیست ایران و یکی از 17 مفاخر فوتبال آسیا

13. کاربر روبرو از پست مفید kick up تشکر کرده است .

صفحه 451 از 470 نخستنخست ... 351401441449450451452453461 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)