Design & Developed BY Patira

صفحه 147 از 470 نخستنخست ... 4797137145146147148149157197247 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,461 تا 1,470 , از مجموع 4699
    مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی
    مربی مورد علاقه
    LuCiaNo SpAllettI
    بازیکن محبوب
    FRaNCescO ToTTi
    اسم واقعی شما
    MeHrdAd
    Roma

Francesco Totti

تشکر ها
    5,460
    تشکر شده 7,723 در 1,513 پست

perspolis ۞ آخرین اخبار مربوط به باشگاه پرسپولیس ۞

به نام خدا

آخرین اخبار مربوط به باشگاه پـــــرسپــــــــولیـــس را فقط در این تاپیک قرار دهید.

با تش
    ــــکر

!!! No Totti No Party
    ویرایش توسط AlexDelpiero : 06-18-2012 در ساعت 18:26

عضو Derby

پست مورد علاقه
    فوروارد
    مربی مورد علاقه
    تیتو ویلانووا
    بازیکن محبوب
    مسي-دل پيرو-سلطان باتیستوتا
    اسم واقعی شما
    همون کاربر

BrazilPersepolisBarcelona

تشکر ها
    235
    تشکر شده 1,560 در 631 پست

Jadide

توقع ندارم صددرصد به من رای بدهند/پروین:نظرسنجی 90 برایم مهم نیست/40 درصد هم برای من خوب است

عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس در واکنش به مسابقه نظرسنجی برنامه 90 گفت: برای من اصلا مهم نیست که ۶۰ درصد مخالفم بودند.

علی پروین در خصوص اینکه 62 درصد بینندگان برنامه 90 اعتقاد داشتند او نمی‌تواند پرسپولیس را از بحران خارج کند و تنها 38 درصد به او رای مثبت دادند، عنوان کرد: شب گذشته اصلا برنامه ۹۰ را ندیدم و جای شما خالی، تخت خوابیدم اما به ما خبر دادند که این اتفاق افتاده است. باین حال باید بگویم این مسابقه اس ام اس برای من خیلی خوب بود و اصلا از این بابت ناراحت نیستم.
    مدیر تیم فوتبال پرسپولیس افزود: خودتان می‌دانید همه شهرستان‌ها تیم دارند و خیلی‌ها ۹۰ را نگاه می‌کنند پس نمی‌توانم توقع داشته باشم که صددرصد همه به من رأی بدهند. حدود ۴۰ درصد رای هم خوب بود و من قلبا از این اتفاق راضی هستم.
    پروین تاکید کرد: فوتبال ما در حال حاضر در کل ایران طرفداران خاص خودش را دارد. سپاهان، ذوب آهن و خیلی دیگر از تیم‌ها هستند پس این رأی ۴۰درصدی برای ما خوب بود و انشاءالله با قدرت رو به جلو حرکت می‌کنیم تا پرسپولیس را به بالای جدول بکشانیم. برای من اصلا مهم نیست که ۶۰ درصد مخالفم بودند.
    وی خاطرنشان کرد: آن ۴۰درصدی که لطف کردند و به نفع ما اس ام اس دادند به دنبال آن هستم تا زحماتشان را جبران کنم. بالاخره ما در این فوتبال بوده‌ایم و می‌دانیم چه کار کنیم.
    پروین در پاسخ به سؤالی که آیا از استیلی حمایت خواهید کرد گفت: روز گذشته حرف‌هایم را درباره حمید زدم و امروز هم او سر تمرین است و می‌بینید که تیم را تمرین می‌دهد.
    وی از اظهار نظر درباره صحبت‌های پنجعلی خودداری کرد.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

زانو نمیزنم ...حتی اگر سقف آسمان،کوتاه تر از قد من باشد

3. 3 کاربر از پست مفید yasin04 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    فوروارد
    مربی مورد علاقه
    تیتو ویلانووا
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    همون کاربر

تشکر ها
    235

Jadide

پنجعلی: تصمیم گرفتیم از استیلی حمایت کنیم/ اختلافی با پروین ندارم

عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: پس از جلسه امروز تصمیم گرفته شد که از استیلی حمایت کنیم.

محمد پنجعلی، در مورد مخالفتش با استیلی اظهار داشت: من هم یکی از اعضای هیئت مدیره هستم و حق رای دارم. باید به همه آرا احترام گذاشت. پس از جلسه امروز تصمیم گرفته شده از استیلی حمایت کنیم.
    وی در مورد اتفاقات دیشب برنامه 90 و صحبت از حضور دایی در پرسپولیس گفت: حمایت از من دایی، شخصی نبود. من گفتم تیم به مشکل برخورد و نتیجه نمی‌گیرد و این برای ما خوب نیست. اکنون نیز تصمیم گرفته شد که از استیلی حمایت کنیم و تیم باید نتیجه لازم را بگیرد.
    عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس در مورد اینکه چرا علی پروین در جلسه حاضر نشد، گفت: اختلافی بین من و پروین نیست. امروز اکثر اعضای هیئت مدیره در جلسه حضور داشتند و پروین به دلیل حضور در تمرین به جلسه نیامد. تصمیمات هیئت مدیره برای حل مشکلات تیم است. اکنون از پرسپولیس جز پیراهن سرخش باقی نمانده و ما 50 درصد خودمان هم نیستیم. این وضعیت باید تغییر کند و تیم از هر نظر آماده شود.
    وی ادامه داد: تیم مشکلات روحی روانی دارد که این مسئله در نتیجه گیری تاثیر گذاشته است. بازیکنان ترس از باخت دارند ولی امروز تصمیم گرفته شد که از استیلی حمایت شود. من شخصیت استیلی را دوست دارم. خودش هم این را می‌داند اما تیم باید از بحران خارج شود. امیدوارم پرسپولیس به جایگاه اصلی‌اش برگردد.
    پنجعلی در مورد اینکه بازیکنان پرسپولیس کم فروشی می‌کنند گفت: قبول ندارم که بازیکنان پرسپولیس تنبل هستند و کم فروشی می‌کنند. همه ما می‌خواهیم دل مردم را به دست بیاوریم و مهم موفقیت تیم است. شخص، مهم نیست؛ مهم، باشگاه پرسپولیس و موفقیت این تیم است. تمام پیشکسوتان از صدقه سر پرسپولیس بزرگ شدند و باید این محبت را جبران کنیم. احترام افراد واجب است و بحث من فردی نیست.
    وی در مورد اینکه پروین در کار فنی دخالت می‌کند گفت: چه ایرادی دارد پروین دخالت کند؟ حتما می‌تواند کمک کند.
    عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس در مورد اینکه ذوالفقارنسب از تغییر و تحول در باشگاه بی خبر بوده گفت: من و رویانیان با ذوالفقارنسب تماس گرفتیم و این مسئله را گفتیم. در پایان هم باید بگویم ما همیشه به هواداران بدهکاریم و هر عملی که انجام می‌دهیم باید برای حل مشکلات باشگاه باشد. پرسپولیس 30 میلیون هوادار دارد.
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

5. 3 کاربر از پست مفید yasin04 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    فوروارد
    مربی مورد علاقه
    تیتو ویلانووا
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    همون کاربر

تشکر ها
    235

Jadide

حضور دستیاران کی‌روش، تمرینات اختصاصی کریمی و نیمکت‌نشین شدن پروین

گزارش تمرین امروز پرسپولیس/
    تمرین امروز پرسپولیس با حضور دستیاران سرمربی تیم ملی برگزار شد.

تمرین پرسپولیس از ساعت ۱۱:۳۰ صبح امروز در ورزشگاه خیریه عمل دنبال شد. در این تمرین بازیکنان پرسپولیس به گرم کردن بدن‌های خود، حفظ توپ و پرسینگ پرداختند.
    * ۵ دقیقه از تمرین گذشته بود که دستیاران کی‌روش شامل سیموئز، نمازی و مارکار آقاجانیان در تمرین پرسپولیس حضور یافتند و با حمید استیلی و بازیکنان به خوش و بش پرداختند.
    * علی پروین پس از گذشت ۱۰دقیقه از تمرین در کنار قرمزپوشان حضور پیدا کرد و دقایقی در میان هواداران با آنها به صحبت پرداخت.
    * ۵۰ هوادار در تمرین امروز پرسپولیس حضور یافتند.
    * بازیکنان درباره برنامه سب گذشته ۹۰ صحبت‌های را مطرح می‌کردند.
    * علی کریمی و علی عسگر اختصاصی تمرین کردند.
    * علی پروین برخلاف روزهای گذشته که از پشت فنس‌ها تمرینات را می‌دید امروز روی نیمکت در کنار زمین نشست.
    *تمرین امروز غایبی نداشت.
    * علیرضا محمد در تمرینات گروهی بدون مشکل حضور پیدا کرد.

7. 4 کاربر از پست مفید yasin04 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    فوروارد
    مربی مورد علاقه
    تیتو ویلانووا
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    همون کاربر

تشکر ها
    235

Jadide

معرفی اعضای کمیته فنی باشگاه پرسپولیس علی پروین ؛ محمد پنجعلی و محمد زادمهر از سوی هیات مدیره باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس تهران ؛ به عنوان اعضای کمیته فنی این باشگاه ؛انتخاب و معرفی شدند.

به گزارش سایت رسمی اینترنتی باشگاه پرسپولیس تهران ؛ سه عضو کمیته فنی این باشگاه در جلسه امروز (سه شنبه ) هیات مدیره باشگاه فرهنگی و ورزشی پرسپولیس ؛ انتخاب و معرفی شدند.
    بنابر اعلام باشگاه پرسپولیس ؛ تعداد اعضای کمیته فنی این باشگاه در صورت لزوم به پنج عضو افزایش می یابد که بر این اساس دو عضو جدید از سوی اعضای کمیته فنی به هیات مدیره پیشنهاد می شوند و پس از بررسی و تشخیص توسط هیات مدیره معرفی خواهند شد.
    www.iribnews.ir

9. 5 کاربر از پست مفید yasin04 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    فوروارد
    مربی مورد علاقه
    علي پروين
    بازیکن محبوب
    علي كريمي
    اسم واقعی شما
    ساسان

BrazilPersepolisJuventus

تشکر ها
    3,531
    تشکر شده 3,686 در 634 پست

پیش فرض گزارش تمرين چهارشنبه 27 مهر 90

تمرین امروز پرسپولیس از ساعت 9:30 امروز در ورزشگاه خیریه عمل و در غياب علي پروين دنبال شد. در این تمرین بازیکنان پرسپولیس به حرکات کششی،‌ آقا وسط و فوتبال دستگرمی در قالب دو تیم پرداختند:

* دروازه‌بانان از ابتدا جداگانه تمرین کردند.
    * نوری و حمید علی‌عسگر اختصاصی تمرین کردند.
    * محمد نوری دچار مصدومیتی جزیی شد.
    * علی کریمی 40 دقیقه اختصاصی و 30 دقیقه گروهی تمرین کرد و با حضور در فوتبال دستگرمی کمی مصدوم شد و به یخ‌درمانی پرداخت.
    * غلامرضا رضایی بعداز 70 دقیقه دچار مصدومیت جزیی شد و فقط تمرین را نظاره‌گر بود.
    * در حاشیه تمرین امروز بازیکنان صبا نیز که بعد از قرمزپوشان قرار بود به تمرین بپردازند حضور داشتند.
    * علیرضا محمد در انتهای تمرین به شوت‌زنی پرداخت.
    * علی پروین در تمرین امروز غایب بود.
    * ممدو تال دقایقی اختصاصی به استارت‌های بلند و کوتاه پرداخت.
    * قرمزپوشان پس از تمرین امروز برای صرف نهار دسته جمعی به یک رستوران رفتند و سپس قرار است در کلاس روانشناسی شرکت کنند.
    * تنها 5 هوادار در تمرین امروز حضور داشتند.
    * فریاد و جدیت استیلی در تمرین امروز کاملا مشهود بود.

پرسپولیس از ساعت 18:15 روز جمعه در ورزشگاه آزادی به مصاف نفت تهران می‌رود.

11. 4 کاربر از پست مفید kick up تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک بازی ساز
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو
    بازیکن محبوب
    کاکا - سرخیوکانالس - فابیو کونترائو- نوری شاهین
    اسم واقعی شما
    پوریا

BrazilManUtdRealMadrid

تشکر ها
    3,351
    تشکر شده 5,530 در 1,166 پست

پرسپلیس دست به دامن دنیزلی شد/آقامصطفی کمک

پرسپوليسي‌ها ديروز از طريق سفارت تركيه در ايران دنيزلي را پيدا كردند و در نهايت مذاكرات ابتدايي را با اين مربي انجام دادند.

مسئولان باشگاه پرسپوليس به طور جدي در فكر ايجاد تغيير در كادرفني هستند و به نظر مي‌رسد حميد استيلي دير يا زود از اين تيم بركنار خواهد شد.
    به گزارش سايت گل هر چند پرسپوليسي‌ها از جمله علي پروين در اين شرايط حساس تا حدودي از استيلي حمايت كرده‌اند ولي اين مربي روي لبه تيغ قرار دارد و موضوع مهم اين است كه محمد رويانيان مديرعامل پرسپوليس اعلام كرده كه از عملكرد سرمربي تيمش راضي نيست و هر لحظه امكان دارد تصميمات غيرمنتظره بگيرد.
    رويانيان در مصاحبه‌اي كه روز گذشته انجام داد با صراحت اعلام كرد كه حتي روي جانشين‌هاي استيلي هم فكر كرده و براي مذاكره با آنها برنامه دارد. به گزارش سايت گل، در حال حاضر مصطفي دنيزلي جدي‌ترين گزينه پرسپوليس براي جانشيني استيلي است. از باشگاه پرسپوليس خبر مي‌رسد كه تمامي اعضاي هيئت مديره موافق حضور اين مربي هستند و فقط اين علي پروين است كه به دليل محدود شدن اختيارات فني‌اش حاضر نيست فعلا مربي خارجي به پرسپوليس بيايد. مسئولان باشگاه پرسپوليس روز گذشته به صورت تلفني با مصطفي دنيزلي مذاكره كرده‌اند و اين يك خبر مهم در مورد تيمي است كه اين روزها پرحاشيه‌ترين تيم ليگ برتر لقب گرفته است. پرسپوليسي‌ها ديروز از طريق سفارت تركيه در ايران دنيزلي را پيدا كردند و در نهايت مذاكرات ابتدايي را با اين مربي انجام دادند.
    دنيزلي اما پاسخ روشني به مسئولان پرسپوليس نداد. او خطاب به آنها گفت:« من به طور دقيق از وضعيت تيم شما اطلاعي ندارم در ضمن شرايط من نسبت به گذشته تغيير كرده است. فعلا بايد فكر كنم تا بتوانم در مورد مذاكره كردن به نتيجه برسم.»
    دنيزلي بعد از صحبتي كه با مسئولان باشگاه پرسپوليس داشت، تماسي هم با دو نفر از دوستانش در ايران گرفت تا پيگير اوضاع پرسپوليس باشد. شايد در حال حاضر بازگشت آقامصطفي به جمع سرخپوشان آرزوي هواداران پرسپوليس باشد ولي بايد ديد آيا دنيزلي راضي به بازگشت خواهد شد يا در نهايت جواب منفي خواهد داد؟ گويا فعلا بايد منتظر بازي با نفت تهران باشيم و بعد از اين بازي شايد اتفاقات جديدي بيفتد.

تو رئال مادرید غریب و تنها بودی. 70 هزار نفر تو را هو میکردند اما کودکی 10 ساله برایت دست تکان میداد و می گفت دوستت دارد. یادم نمی رود که در مورد هو کردنت پرسیدند و گفتی من تشویق شدم چون آن کودک با من بود. حالا رفتی بجایی که بدان تعلق داری.بهترین ها را برایت آرزومندم.
    درود بر تو ای بهترین مربی تاریخ ای ، مورینیوی بزرگ.

13. 3 کاربر از پست مفید مورینیو... تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    فوروارد
    مربی مورد علاقه
    تیتو ویلانووا
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    همون کاربر

تشکر ها
    235

Jadide

دایی: پیشنهاد هیئت مدیره پرسپولیس را رد کردم سرمربی تیم فوتبال راه آهن با بیان اینکه او و تیمش تمام تلاش‌شان را می‌کنند که دیگر در خانه امتیاز از دست ندهند مسئله بازگشتش به پرسپولیس را با قاطعیت رد کرد و گفت: من با راه آهن قرارداد دارم و تا پایان قراردادم به آن پایبند هستم.

به گزارش ایسنا، علی دایی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر سپاهان با بیان اینکه تیمش پس از بازی برابر استقلال زمان کمی برای تمرین داشته است، اظهار کرد: در دو روز اول پس از بازی ریکاوری کردیم و پس از آن خود را برای بازی با سپاهان آماده ساختیم. سپاهان هم که یکی از بهترین تیم‌های ایران است و نیاز به تعریف ندارد. این تیم همچنین هفته گذشته برابر تراکتورسازی که این تیم هم یکی از بهترین‌های ایران است، به پیروزی رسیده و تغییر کادر فنی این تیم به بازیکنان‌شان شوک وارد ساخته است.
    وی ادامه داد: ما در این فصل به اندازه کافی در زمین خود امتیاز از دست داده‌ایم و می‌خواهیم دیگر این اتفاق برای ما نیفتد. من مطمئن هستم پنجشنبه بازی خوبی برابر سپاهان انجام می‌دهیم و سه امتیاز بازی را می‌گیریم. هرچند این بازی بسیار مهم و سخت است، اما چوب‌خط‌ مان برای امتیاز از دست دادن در خانه پر شده است.
    دایی در پاسخ به این سوال که با توجه به صحبت‌های اعضای هیات مدیره باشگاه پرسپولیس آیا ممکن است به این تیم بازگردد، گفت: اعضای هیات مدیره پرسپولیس دیروز با من هم صحبت کرده‌اند و من به آن‌ها نیز گفته‌ام که درحال حاضر با راه آهن قرارداد دارم و دوست دارم امسال با این تیم به نتایج خوبی دست پیدا کنم.
    دایی افزود: در ابتدای فصل و درهمان روزهایی که عده‌ای به دنبال حاشیه‌سازی بودند و می‌گفتند دایی می‌خواهد به پرسپولیس برگردد با قاطعیت گفتم که اگر می‌خواستم به پرسپولیس بازگردم، هیچ گاه با راه آهن قرارداد نمی‌بستم. من درحال حاضر با راه آهن قرارداد دارم و با خیال راحت کار می‌کنم و امیدوارم در این تیم منشاء خیر باشم و تیم را به رده‌های بالاتر جدول بیاورم. این را هم بگویم که به جز پرسپولیس چند تیم دیگر نیز از من خواسته‌اند که راه آهن را ترک کنم اما من به هیچ وجه قصد چنین کاری را ندارم و قصد دارم تا پایان قراردادم به آن پایبند باشم.
    سرمربی تیم فوتبال راه آهن در ادامه و در پاسخ به این سوال که چقدر امیدوار است با این تیم در فوتبال ایران به مقامی دست پیدا کند، خاطرنشان کرد: بازی برابر استقلال من را بسیار به تیم امیدوار کرد و نشان داد که بازیکنان من روز به روز بهتر می‌شوند. من با همان اعتقادی که به راه آهن آمدم سعی می‌کنم خوب کار کنم و راه آهن را از شکل و شمایل سال‌های قبلش بیرون بیاورم. متاسفانه در چند هفته گذشته نتایج تیم مورد پسند من نبوده است ولی امیدوارم در آینده امتیازهای از دست رفته را جبران کنیم. در جام حذفی با اینکه در گروه سختی قرار داریم حرف‌های زیادی برای گفتن داریم و زیبایی فوتبال به این است که با حذف تیم‌های بزرگ به قهرمانی برسیم.
    در ادامه خبرنگاری از دایی پرسید آیا ممکن نیست به خاطر درخواست‌های زیاد هواداران پرسپولیس به بازگشت به این تیم فکر کند، که دایی درجواب گفت: همه باید دعا کنیم که پرسپولیس نتیجه بگیرد و حمید استیلی از این شرایط نجات پیدا کند. شرایط امروز من با اول فصل که به پرسپولیس برنامه داده بودم، فرق می‌کند. من آن زمان آزاد بودم اما اکنون با راه آهن قرارداد دارم. من خود را مدیون هواداران پرسپولیس می‌دانم اما ما ترک‌ها وقتی حرفی بزنیم، پای آن می‌ایستیم چه برسد به اینکه قرارداد هم بسته باشیم. بنابراین تا وقتی که باشگاه راه آهن من را بخواهد، در این تیم می‌مانم.
    در ادامه خبرنگار دیگری از سرمربی راه آهن پرسید از آنجایی که او عضو هیات مدیره این باشگاه نیز هست، آیا امکان دارد به دلیل نتایج ضعیف احتمالی در آینده خود را از سرمربی‌گری تیم برکنار کند، دایی درپاسخ به این سوال که موجب خنده حاضرین شده بود، گفت: سوال شما خنده‌دار بود و حتی خودتان هم از این سوال خنده‌تان گرفته است. من به کارم ایمان دارم و کسانی که منتظرند من با راه آهن موفق نشوم باید آرزوی خود را به گور ببرند.من مطمئن هستم که به خواست خدا در این تیم موفق خواهم شد. من اکنون عضو هیات مدیره راه آهن هستم و شاید فردا مقام بهتری هم در این باشگاه بگیرم اما مطمئن باشید اگر روزی درطول جلسه هیات مدیره به دنبال برکناری من به عنوان سرمربی باشند، در آن جلسه شرکت نمی‌کنم تا سایر اعضا راحت‌تر تصمیم بگیرند.
    www.iribnews.ir

15. 2 کاربر از پست مفید yasin04 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    فوروارد
    مربی مورد علاقه
    تیتو ویلانووا
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    همون کاربر

تشکر ها
    235

Jadide

گزارش تمرین امروز پرسپولیس/مصدومیت کریمی، غیبت پروین و حضور بازیکنان صبا

تمرین امروز پرسپولیس در غیاب علی پروین برگزار شد.

تمرین امروز پرسپولیس از ساعت 9:30 امروز در ورزشگاه خیریه عمل دنبال شد. در این تمرین بازیکنان پرسپولیس به حرکات کششی،‌ آقا وسط و فوتبال دستگرمی در قالب دو تیم پرداختند.
    * دروازه‌بانان از ابتدا جداگانه تمرین کردند.
    * نوری و حمید علی‌عسگر اختصاصی تمرین کردند.
    * محمد نوری دچار مصدومیتی جزیی شد.
    * علی کریمی 40 دقیقه اختصاصی و 30 دقیقه گروهی تمرین کرد و با حضور در فوتبال دستگرمی کمی مصدوم شد و به یخ‌درمانی پرداخت.
    * غلامرضا رضایی بعداز 70 دقیقه دچار مصدومیت جزیی شد و فقط تمرین را نظاره‌گر بود.
    * در حاشیه تمرین امروز بازیکنان صبا نیز که بعد از قرمزپوشان قرار بود به تمرین بپردازند حضور داشتند.
    * علیرضا محمد در انتهای تمرین به شوت‌زنی پرداخت.
    * علی پروین در تمرین امروز غایب بود.
    * ممدو تال دقایقی اختصاصی به استارت‌های بلند و کوتاه پرداخت.
    * قرمزپوشان پس از تمرین امروز برای صرف نهار دسته جمعی به یک رستوران رفتند و سپس قرار است در کلاس روانشناسی شرکت کنند.
    * تنها 5 هوادار در تمرین امروز حضور داشتند.
    * فریاد و جدیت استیلی در تمرین امروز کاملا مشهود بود.
    پرسپولیس از ساعت 18:15 روز جمعه در ورزشگاه آزادی به مصاف نفت تهران

17. 2 کاربر از پست مفید yasin04 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    فوروارد
    مربی مورد علاقه
    تیتو ویلانووا
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    همون کاربر

تشکر ها
    235

Jadide

روشن شدن تکلیف کریمی تا فردا و غیبت محمد و علی‌عسگر برابر نفت

پزشک پرسپولیس آخرین شرایط مصدومان این تیم را تشریح کرد.

دکتر وجیه‌الله چشمه‌سری درباره آخرین شرایط مصدومان پرسپولیس عنوان کرد: ‌خوشبختانه اولادی و نوروزی در بهترین شرایط هستند و بدون مشکل می‌توانند در دیدار روز جمعه برابر نفت تهران به میدان برود ولی حمید علی عسگر فعلا فیزیوتراپی می‌کند و نمی‌تواند به بازی روز جمعه برسد.
    پزشک پرسپولیس ادامه داد: علیرضا محمد نیز فعلا در حال تمرینات اختصاصی است و وضعیت کامل او مشخص نیست. فردا دست او را تست و جواب نهایی را اعلام می‌کنیم. در خصوص محمد ریسک نمی‌کنیم و شاید به وی در بازی برابر نفت هم استراحت بدهیم.
    وی در پایان درباره علی کریمی گفت: کریمی به توپ ضربه می‌زد و هیچ مشکلی نداشت اما امروز در تمرین در هنگام فوتبال دستگرمی لیز خورد و دچار درد شد. وی فیزیوتراپی خود را انجام می‌دهد و فردا او را تست می‌کنیم تا تکلیف نهایی‌اش مشخص شود. البته به نظر می رسد کریمی می‌توانند در بازی روز جمعه به میدان برود.

19. 2 کاربر از پست مفید yasin04 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    فوروارد
    مربی مورد علاقه
    تیتو ویلانووا
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    همون کاربر

تشکر ها
    235

Jadide

هیئت مدیره پرسپولیس برای بازگشت با من صحبت کرد/دایی: آنهایی که منتظر ناکامی من هستند آرزویشان را به گور خواهند برد

سرمربی تیم فوتبال راه‌آهن گفت: آنهایی که آرزو دارند ناکامی من را با راه‌آهن ببینند، آرزویشان را به گور خواهند برد.

علی دایی در نشست خبری پیش از بازی فردا با سپاهان در جمع خبرنگاران گفت: بعد از بازی با استقلال زمان کمی داشتیم. با این حال ریکاوری کردیم و تمرینات جدی از دیروز شروع شده است. امروز هم یک جلسه تمرینی خوب و جدی خواهیم داشت. سپاهان در چند سال اخیر یکی از بهترین تیم‌های ایران بوده و بازی قبل هم تراکتورسازی که یکی از بهترین‌ تیم‌های ایران است را شکست داده و نتیجه خوبی گرفته است. این تیم تغییراتی در کادر فنی‌اش داشته و با آمدن قنبری شوکی به این تیم داده شد.
    وی ادامه داد: فردا در زمین خودمان بازی می‌کنیم و دوست نداریم امتیاز از دست بدهیم. بازی با استقلال نشان داد که حرف‌های زیادی برای گفتن داریم. سه امتیاز بازی با سپاهان را می‌خواهیم و برایمان بسیار مهم است چون چوب خط ما برای امتیاز دادن در زمین خودی پر شده است. می‌خواهیم در بازی با سپاهان حداکثر امتیاز را بگیریم. محروم نداریم و یکی دو بازیکن مصدوم هستند که امیدوارم به این بازی برسند.
    دایی ‌گفت: آنها با خودم هم صحبت کردند اما من با باشگاه راه‌آهن قرارداد دارم و می‌خواهم امسال را با راه‌آهن ادامه دهم تا کاری مثبت و کوچولو با این باشگاه انجام دهم.
    سرمربی راه‌ آهن تصریح کرد: با قاطعیت می‌گویم تصمیمی برای بازگشت به پرسپولیس ندارم و آنهایی که به دنبال حاشیه‌سازی برای من بودند و می‌گفتند او دوست دارد به پرسپولیس برگردد باید بدانند اگر می‌خواستم برگردم با باشگاه دیگری قرارداد نمی‌بستم و بیرون می‌نشستم و منتظر اتفاقات می‌شدم اما من قرارداد بستم و می‌خواهم با راه‌آهن کار کنم.
    وی ادامه داد: ‌آرزویم این است که منشا خیر در باشگاه راه‌آهن باشم و بتوانم تیم را بالا بیاورم. شاید باورتان نشود به غیر از پرسپولیس یکی دو باشگاه دیگر با من صحبت کردند و از من خواستند راه‌آهن را ترک کنم و به باشگاه آنها بروم اما من قصد جدایی از راه‌آهن را ندارم.
    دایی در مورد اینکه آیا قصد دارد با راه‌آهن قهرمان جام حذفی شود و کار بزرگ انجام دهد،‌ اظهار داشت: بازی قبلی ما را خیلی امیدوار کرد. من با اعتقادی که از اول به کار خودم و مجموعه راه‌آهن داشتم آمدم و امیدوارم بتوانم راه‌آهن را از شکل و شمایل سال‌های قبلش بیرون بیاورم و به آنچه دلخواهم است برسم. ما می‌خواهیم عقب‌ماندگی تیم را جبران کنیم و این تیم را در لیگ بالا بکشیم.
    این مربی خاطرنشان کرد: در جام حذفی حرف‌های زیادی برای گفتن خواهیم داشت و اگر در مراحل بعد پیروز شویم با تیم‌های بزرگ و مطرح بازی خواهیم کرد. زیبایی فوتبال این است که تیم‌های بزرگ و مطرح را با راه‌آهن حذف کنیم و ما می‌خواهیم این کار را انجام دهیم.
    سرمربی سابق پرسپولیس در مورد اینکه علی پروین گفته اگر برابر نفت پرسپولیس نتیجه نگیرد دایی را برمی‌گردانم و آیا به خاطر هواداران به این تیم برمی‌گردد یا نه، گفت: من دعا می‌کنم پرسپولیس نتیجه بگیرد و آرزوی قلبی‌ام این است که این تیم پیروز شود و استیلی از این حالت در بیاید و موفق شود اما شرایط من با اول فصل فرق می‌کند. من مدیون هواداران هستم و دست تک تک آنها را می‌بوسم و هیچ موقع محبت آنها را فراموش نمی‌کنم ولی اکنون وضعیتم با اول فصل متفاوت است. آن زمان من مربی آزاد بودم اما اکنون تعهد دارم.
    دایی تاکید کرد: ما ترک‌ها مخصوصا اردبیلی‌ها وقتی حرفی می‌زنیم روی حرفمان می‌ایستیم چه برسد به اینکه قرارداد امضا کنیم. من در خدمت راه‌آهن هستم. تا هر موقع که بخواهند با این تیم کار می‌کنم و هر موقع که نخواهم می‌روم. من خودم را یک پرسپولیسی می‌دانم و دعا می‌کنم پرسپولیس موفق شود. پرسپولیس مال مردم است و باید آنها تصمیم‌گیرنده اول و آخر باشند. باید به نظر مردم احترام گذاشت اما شرایط من فرق می‌کند و با راه‌آهن قرارداد دارم.
    دایی در پاسخ به سؤال خبرنگاری که پرسید شما که عضو هیئت مدیره باشگاه راه‌آهن هم هستید اگر راه‌آهن نتایج ضعیفی بگیرد سرمربی را برکنار می‌کنید یا نه،‌ گفت: سؤال خنده‌داری می‌پرسید. خودتان از این سؤال خنده‌تان می‌گیرد. من به کارم ایمان دارم و آنهایی که منتظر چنین چیزی هستند تا ناکامی من را با راه‌آهن ببینند مطمئن باشیند آرزویشان را به گور خواهند برد.
    وی اضافه کرد: با کمک خدا و بازیکنان با تیم راه‌آهن موفق می‌شوم. شاید من فردا مقام بهتری در باشگاه بگیرم اما این مسائل ربطی به هم ندارد. ما کار خودمان را انجام می‌دهیم و هر وقت هیئت مدیره بخواهد در مورد سرمربی تصمیم بگیرد، در آن جلسه شرکت نمی‌کنم تا آنها با خیال راحت بتوانند تصمیم بگیرند و انتخاب صحیح داشته باشند اما مطمئن باشید چنین روزی نمی‌آید. من د ر هیئت مدیره هستم تا به عنوان عضو فوتبالی به انصاری‌فرد کمک کنم. درد تیم را می‌دانم و بهتر از همه نسبت به تیم شناخت دارم. من آمده‌ام که کمک کنم. اگر روزی به چنین جایی برسیم که مطمئن باشید نمی‌رسیم، در آن جلسه شرکت نخواهم کرد..
    وی در پاسخ به سؤال خبرنگاری که مجددا از او پرسید پنجعلی خواستار بازگشت شما به پرسپولیس است،‌ گفت: من از آقای پنجعلی ممنونم ولی بهتر بود ایشان در ابتدای فصل تصمیم می‌گرفتند. اکنون دیگر من سرمربی راه‌آهن هستم.
    دایی در مورد تغییر 6 مدیر عامل و 4 سرمربی تاکنون گفت: نظر خاصی ندارم اما برخی مدیران بدون آنکه سابقه قبلی داشته باشند و بدون در نظر گرفتن سوابق، مدیر عامل می شوند و یکدفعه می‌آیند یکباره هم می‌روند.

عکس تیتر 2:

21. 2 کاربر از پست مفید yasin04 تشکر کرده اند .

صفحه 147 از 470 نخستنخست ... 4797137145146147148149157197247 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)