Design & Developed BY Patira

صفحه 1 از 470 1231151101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 4699
    مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی
    مربی مورد علاقه
    LuCiaNo SpAllettI
    بازیکن محبوب
    FRaNCescO ToTTi
    اسم واقعی شما
    MeHrdAd
    Roma

Francesco Totti

تشکر ها
    5,460
    تشکر شده 7,723 در 1,513 پست

perspolis ۞ آخرین اخبار مربوط به باشگاه پرسپولیس ۞

به نام خدا

آخرین اخبار مربوط به باشگاه پـــــرسپــــــــولیـــس را فقط در این تاپیک قرار دهید.

با تش
    ــــکر

!!! No Totti No Party
    ویرایش توسط AlexDelpiero : 06-18-2012 در ساعت 18:26

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    AMF-SS
    مربی مورد علاقه
    FerGoseN - MorInhO- Zidane
    بازیکن محبوب
    CR7-LM10-All Players RealMadrId and ManuTd
    اسم واقعی شما
    ~ ALIreZA ~

PortugalRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    40,825
    تشکر شده 30,590 در 6,151 پست

ویترین امتیازات

بازگشت رضايي به تمرينات پرسپوليس

آخرين تمرين تيم فوتبال پرسپوليس پيش از ديدار با ملوان، امروز برگزار شد.

تيم فوتبال پرسپوليس در ديدار رفت فينال ليگ برتر فردا در ورزشگاه آزادي ميزبان ملوان بندر انزلي خواهد بود، بعد از ظهر امروز از ساعت 18 آخرين تمرين اين تيم قبل از ديدار با ملوان در ورزشگاه شهيد درفشي فر برگزار شد.
    در اين تمرين بازيکنان پرسپوليس پس از گرم کردن بدن‌هاي خود به پاس کاري در حال حرکت، زدن ضربات ايستگاهي و پنالتي پرداختند.

* در تمرين امروز غلامرضا رضايي پس از مدت‌ها حضور پيدا کرد. او ابتدا زير نظر زرينه به تمرينات ويژه پرداخت و سپس تمرينات استقامتي را در دستور کار خود قرار داد.

* خوش و بش رضايي با بازيکنان و روحيه دادن در تمرين امروز در نوع خود بسيار جالب توجه بود.

* مياچ يکي از افراد با نشاط در تمرين امروز بود. شوخي‌هاي او با مازيار زارع در نوع خود بسيار جالب بود.

*علي دايي امروز بيشتر نظاره گر کارهاي تمريني بود.

* تمرين پشت در‌هاي بسته برگزار شد اما تعدادي از ليدرها به داخل ورزشگاه رفتند و براي دايي در بازي فردا آرزوي موفقيت کردند. آنها دقايقي با سرمربي پرسپوليس به گفت و گو پرداختند.

* در مرحله دوم تمرين بازيکنان به دو قسمت تقسيم شدند، بخشي از بازيکنان به آقا وسط پرداخته و بخش ديگر نيز ارسال توپ‌هاي بلند پشت دفاع را تمرين کردند.

* تيم فوتبال پرسپوليس ساعت 19:45 دقيقه فردا به مصاف بندر انزلي خواهد رفت.
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

HALA MADRID

3. 12 کاربر از پست مفید AL1reZA تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دروازه بان
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو_علی دایی
    بازیکن محبوب
    کریم باقری_علی پروین_علیرضا حقیقی
    اسم واقعی شما
    محمدرضا نو

SpainPersepolisRealMadrid

Ali Karimi

تشکر ها
    1,355
    تشکر شده 2,926 در 696 پست

perspolis سعيدلو با سرپرست باشگاه پرسپوليس ديدار كرد

سرپرست باشگاه پرسپوليس تهران ظهر امروز با علي سعيدلو ديدار کرد.

حبيب کاشاني، سرپرست باشگاه پرسپوليس پس از قهرماني در جام حذفي از اين تيم به صورت رسمي کناره‌گيري کرد.
    سعيدلو که از استعفاي کاشاني خشنود نبود،‌ ظهر امروز وي را دعوت به جلسه کرد تا در مورد علت کناره گيري اش مسايل را جويا شود.
    اين ديدار در سازمان تربيت بدني برگزار شد و در همين جلسه در خصوص اتفاقات اخير و دلايل استعفاي کاشاني بحث و تبادل نظر شد.
    پرسپوليس در فينال جام حذفي ايران و در 2 مسابقه رفت و برگشت با نتيجه 4 بر 3 مقابل ملوان به برتري رسيد و قهرمان شد.

الان 12 شبه از صبحه پای کاریم
    بازم روبه رو شدیم با سفره های خالی
    این حرفا شدن فقط مشتی گفته های عادی
    توهم پری از این همه حفره های مادی
    خیابونا پر از مشتی کاسب پست
    پر از ادمای محتاج کاسه به دست
    پر از آدمای خردمند تحصیل کرده
    که زندگی انتحارو و بهش تحمیل کرده

5. 12 کاربر از پست مفید n_mamali تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دروازه بان
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو_علی دایی
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    محمدرضا نو

Ali Karimi

تشکر ها
    1,355

perspolis دايي: چرا كي‌روش بدون تمرين بازيكنان پرسپوليس را خط زد؟

سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس گفت: نمي‌دانم چرا سرمربي تيم ملي بدون هيچ جلسه تمريني 5 بازيکن پرسپوليس را کنار گذاشت؟

علي دايي در خصوص وضعيت پرسپوليس پس از قهرماني در جام حذفي اظهار داشت: خدا را باز هم شکر مي‌کنم و به تک تک بازيکنانم افتخار مي کنم که با کسب يک قهرماني با ارزش دل ميليون هوادار پرسپوليس را شاد کردند. اين جام به کام تمام هواداران واقعي پرسپوليس مبارک باشد و انشاءالله لذت آنها را در فصل آينده با کسب نتايج خوب مخصوصا در آسيا ببرند. اين تنها موردي بود که توانستم با کمک همه بازيکنان آن را به دست آورم و تقديم به هواداران کنم.
    وي در جواب سؤالي که آيا در حال حاضر نگران بلاتکليفي پرسپوليس نيستيد، نيز گفت: از اين بايت خيلي نگرانم، خيلي بيشتر از برخي‌ها. هر روز که مي‌گذرد نگراني‌ام براي پرسپوليس بيشتر مي‌شود. همه تيم ها تلاش خود را با جذب بازيکن براي فصل بعد آغاز کرده‌اند،‌اما پرسپوليس...اميدوارم هرچه سريع‌تر تکليف همه چيز مشخص شود تا پرسپوليس در فصل آينده دچار مشکل نشود.
    دايي در خصوص وضعيت خودش و پيشنهادهاي باشگاه‌ها به وي نيز گفت: نمي‌خواهم بازار گرمي کنم. صحبت‌ها و پيشنهاد‌هايي شده، اما حرف نمي‌زنم و خدا هرچه بخواهد همان اتفاق مي‌افتد.
    سرمربي پرسپوليس همچنين در پاسخ به سؤالي که آيا شما از اين تيم خداحافظي کرديد يا خير، گفت: اين بحث‌ها نيست، من قراردادم با باشگاه تمام شده و اين موضوع را رسما اعلام کردم. حالا برخي‌ها بحث خداحافظي‌ هميشگي‌ام از پرسپوليس را از خودشان درآوردند. من وظيفه داشتم بعد از بازي از زحمات بازيکنانم تشکر کنم که اين کار را انجام داده‌ام. دوباره مي‌گويم که اين بازيکنان براي من خوب کار کردند، البته خدا را شکر که سود اين خوب کار کردن براي سربلندي باشگاه بزرگ پرسپوليس بود.
    دايي همچنين در خصوص خط خوردن 5 پرسپوليسي از ليست تيم ملي نيز گفت: واقعا نمي‌دانم چه حرفي بايد بزنم. اصلا چرا 9 نفر از ما به تيم ملي دعوت شدند و چرا 5 نفر از آنها به يک بار خط خوردند؟ نمي‌دانم در مورد اين اتفاق چه حرفي بزنم. از آقاي کي‌روش بعيد بود که اينکار را انجام بدهد. بازيکنان ما حتي يک تمرين هم با تيم ملي نکردند، اما خط خوردند. نمي‌دانم دليل اين کار چه چيزي بود و اين موضوع براي من جاي سؤال دارد.
    وي افزود: يکي از بزرگ‌ترين سؤال‌هاي من در اين باره اين است که چرا محمدنوري خط خورده است؟ نوري در فصل جاري عصاي دست من در پرسپوليس بود. او خوب بازي کرد، گل زد، پاس داد و براي تيمش بسيار مؤثر بود، اما بدون آنکه يک جلسه تمريني بازيکن را ببينند او را خط زدند. واقعا کار کي‌روش عجيب بود و دليلش را هم نمي‌دانم!
    دايي در پايان ضمن تقدير و تشکر از هواداراني که در چند روز گذشته او را مورد حمايت قرار داده‌اند نيز گفت: يکي از خواسته‌هايم اين بود که دل هواداران پرسپوليس را در فصل آينده شاد ببينم که خدا را شکر خدا اين عزت را به من داد که اين اتفاق بيفتد. من هرچي دارم از اين هواداران است و باور کنيد وقتي خوشحالي آنها را مي‌بينم برايم از همه چيز مهم‌تر است.

7. 12 کاربر از پست مفید n_mamali تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دروازه بان
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو_علی دایی
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    محمدرضا نو

Ali Karimi

تشکر ها
    1,355

perspolis همیشه در کنار پرسپولیس خواهم بود/باقری : موفقیت پرسپولیس مهم است

کریم باقری بازیکن متعصب و با اخلاق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: مهم، موفقیت پرسپولیس است، حالا با بودن و یا نبودن من. بازیکن دوست داشتنی و محبوب پرسپولیس در خصوص حضورش در کنار بازیکنان و کادر فنی سرخپوشان گفت: طی درخواستی از سوی علی دایی، در تمرینات تیم پرسپولیس حضور یافتم تا دلیلی بر افزایش روحیه بازیکنان در دیدارهای پایانی مسابقات جام حذفی باشم.
    وی افزود: پیشنهاد سرمربی تیم پرسپولیس را با جان و دل قبول کردم و آمدم. خدا را شکر که تیم توانست بازی رفت فینال را با پیروزی پشت سر بگذارد. همچنین روز قبل از بازی در انزلی نیز علی دایی طی تماسی، گفت: هم بچه ها و هم من می خواهیم شما در این سفر همراه ما باشید تا در صورت قهرمانی در جام حذفی، جام را کریم باقری بالای سر ببرد.
    باقری ادامه داد: مسلما خوشحال شدم از اینکه بچه ها و کادر فنی تصمیم گرفته بودند که من کنار تیم باشم. من جزویی از تیم بوده و هستم و بنابه دلایلی در مقطعی کناره گیری کردم ولی لازم دانستم در این شرایط به کمک تیم محبوبم بیایم اما در کل، از اینکه مرا پذیرفتند که در آخرین لحظات کنار آنها باشم، تشکر می کنم و انشاء ا… که این جام برای فصل بعد بتواند ناکامی های گذشته را جبران کند.
    باقری در مورد هواداران گفت: بار دیگر به هواداران خوب تیم پرسپولیس قهرمانی جام حذفی را تبریک می گویم. آنها در بازی های پرسپولیس مخصوصا در دیدار رفت فینال با حضورشان در ورزشگاه آزادی نشان دادند که تیم خودشان را تا چه اندازه دوست دارند. هواداران در مواقع حساس و هر جا که احساس کردند حضورشان تاثیرگذار است، تیم را تنها نگذاشتند.
    کریم باقری در ادامه تصریح کرد: من از مدیریت باشگاه و مسئولان این تیم تشکر می کنم و از آنها می خواهم در فصل آتی با یارگیری مناسب فصل جدید را پرقدرت تر از گذشته آغاز کنند تا این هوادارانی که در سرما و گرما در اقصی نقاط کشور به ورزشگاه ها می آیند و تیمشان را تشویق می کنند، با نتایج خوب شاد شوند.
    باقری درباره حضورش در پرسپولیس گفت: یقینا دوره بازیگری من به اتمام رسیده و همانطور که قبلا اعلام کرده ام؛ تمایلی به مربیگری ندارم که بتوانم در کادر فنی انجام وظیفه کنم اما همیشه در کنار پرسپولیس خواهم بود. اصل کار این است که تیم پرسپولیس موفق باشد، حالا با بودن یا نبودن من. نام پرسپولیس بزرگ است. من و امثال من، می آئیم و می رویم ولی امیدوارم طرفداران، این موضوع را درک کنند که این تیم برای همه مردم است و آنها با حمایت های خودشان می توانند آن را حفظ کنند.

9. 12 کاربر از پست مفید n_mamali تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    فوروارد
    مربی مورد علاقه
    علي پروين
    بازیکن محبوب
    علي كريمي
    اسم واقعی شما
    ساسان

BrazilPersepolisJuventus

تشکر ها
    3,531
    تشکر شده 3,686 در 634 پست

پیش فرض دو خبر

سعيد لو : هواداران پرسپوليس نگران نباشند و از قهرماني لذت ببرند

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] اعلام كرد كه هواداران [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] فعلا از قهرماني لذت ببرند و نگران اين تيم نباشد. اين در حالي است كه با معرفي گزينه دولت براي وزارت ورزش، احتمالا سعيدلو ديگر مسئوليتي در حوزه [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] نخواهد داشت.

علي سعيدلو امروز در گفت وگو با اين خبرگزاري گفت: [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] و استقلال [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] در ليگ گذشته وضعيت بسيار خوبي داشتند و هر كدام به موفقيت هاي مهمي رسيدند. [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] توانست قهرمان جام حذفي شود و به هواداران اين تيم توصيه مي كنم در حال حاضر از قهرماني اين تيم تا مي توانند لذت ببرند.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] در خصوص استعفاي حبيب كاشاني گفت: در اين خصوص فعلا اظهارنظر نمي كنم اما مشكلات بايد حل شوند. وي در خصوص از دست دادن زمان جذب بازيكن براي باشگاه [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] تصريح كرد: توصيه مي كنم كه هواداران نگران جذب بازيكنان خوب نباشند.

سعيدلو گفت: [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] در اين فصل [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] و استقلال عملكرد خوب و راضي كننده اي داشته اند و توانستند دل هواداران شان را شاد كنند. بايد دست به دست هم دهيم تا شاهد موفقيت هاي بيشتر اين دو تيم مردمي با كمك مردم باشيم.

عابديني : دايي به دغترم آمد. اولويت علي كريمي و مهدوي كيا پرسپوليس است

مديرعامل باشگاه داماش ايرانيان گفت: مهدوي كيا و علي كريمي به من گقتند كه اولويت آنها پيوستن به تيم [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] است

تا به امروز علي كريمي، مهدي مهدوي كيا، ادينهو، حسين كاظمي، سياوش اكبرپور و چندين بازيكن ديگر كه چون صاحب نام نبوده اند، اسمشان را ننوشته اند را در دفترم ملاقات كرده ام، اما با هيچ كدام بحث قرارداد و اين موضوع كه آنها به داماش [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] را نداشته ام.
    خيلي رك و صريح از مهدوي كيا و كريمي كه به صورت جداگانه به دفترم آمده بودند، برنامه سال آينده شان را خواستم كه اولويت هر دو بازيكن حضور در [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] بود، پس معنا و مفهوم اين ملاقات اين است كه آنها آمدند تا من را ببينند نه اينكه به داماش [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] . ممكن است اگر از آنها بخواهم به داماش بيايند روي من را زمين نزنند، اما بازيكن مختار است تا خود تيم آينده اش را انتخاب كند.
    همه اينهايي كه براي تبريك گفتن به دفتر داماش آمدند [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] خوبي هستند و اعتقاد ويژه اي به آنها دارم. دو تا از آنها يعني كريمي و مهدوي كيا مستقيما از [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] خود من هستند و با من [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] اند. آنها زندگي فوتبالي شان را در نزد من گذرانده و علاقه خاصي به آنها دارم. حالا هم در صورتي كه قصد آمدن به داماش را داشته باشند قدمشان روي چشم اما حقشان اين است كه بر روي اولويت خود فكر كنند.

منبع : ارتش سرخ دات كام

11. 11 کاربر از پست مفید kick up تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دروازه بان
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو_علی دایی
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    محمدرضا نو

Ali Karimi

تشکر ها
    1,355

perspolis با نظر رییس مجمع باشگاه پرسپولیس/ کاشانی در حال رایزنی برای انتخاب کادر فنی پرسپولیس

به دنبال اعلام نظر علی سعیدلو، رییس مجمع باشگاه پرسپولیس، حبیب کاشانی با رایزنی برای انتخاب سرمربی برای فصل آینده، کار خود را در باشگاه پرسپولیس از سر گرفت.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، علی سعیدلو امروز در گفت و گویی با خبرگزاری فارس، درباره استعفای کاشانی و با اشاره به جلسه اش با سرپرست باشگاه پرسپولیس، گفت:" كاشاني به بنده استعفا نداده و در جلسه‌اي گفت كه مي‌خواهم بروم. اما ما بحث كرديم كه چرا استعفا بايد بدهد؟ بايد طراحي كنيم و ببينيم مشكلات چيست و مي‌خواهد با چه كسي كار كند و چه كسي را مربي بگذارد."

رئيس سازمان تربيت بدني در خصوص مباحث مطرح شده در جلسه اخير وي با حبيب كاشاني گفت: از طريق فدراسيون فوتبال وضعيت باشگاه‌ها را پيگيري مي‌كنم و آنها مخصوصا وضعيت ليگ را گزارش مي‌دهند. حتي هيات رئيسه، ليگ دسته يك را به ما گزارش مي‌دهد اما به خاطر اينكه مسئول 2 باشگاه استقلال و پرسپوليس و رئيس مجمع 2 باشگاه هستم براي اين كار جلسه جداگانه‌‌اي مي‌گذارم.

وي در پاسخ به سؤالي مبني بر اينكه در جلسه‌اي كه با كاشاني داشتيد در مورد بحث استعفاي او نيز صحبتي به ميان آمد خاطرنشان كرد: كاشاني به بنده استعفا نداده و در جلسه‌اي گفته كه مي‌خواهم بروم اما ما بحث كرديم كه چرا استعفا بايد بدهد؟ بايد طراحي كنيم و ببينيم مشكلات چيست و مي‌خواهد با چه كسي كار كند و چه كسي را مربي بگذارد. اينكه كار را رها كنيم راحت‌ترين كار است و حتي اگر كسي بخواهد استعفا بدهد اول سامان مي‌دهد و در وضعيت شلوغ استعفا نمي‌دهد. بايد به پرسپوليس كه جزء محبوب‌ترين باشگاه‌ها است، كمك كنيم.

سعيدلو درباره اينكه چه برنامه‌هاي براي پرسپوليس دارد گفت: در اين هفته با كاشاني و فتح الله زاده جلسه مي‌گذاريم چرا كه در فصل نقل و انتقالات هستيم اما طرفداران نگران نباشند. اين سال دوم است كه پرسپوليس در جام حذفي به صورت پياپي قهرمان شده است.

حبیب کاشانی نیز در گفت و گو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس درباره تاکید علی سعیدلو، رییس مجمع باشگاه پرسپولیس مبنی بر ادامه فعالیتش در باشگاه پرسپولیس، گفت:" با توجه به نظر رییس مجمع باشگاه پرسپولیس، وظیفه خود می دانم کارها را در باشگاه پیگیری کنم. بر همین اساس پیگیر انتخاب کادر فنی هستم و به زودی سرمربی پرسپولیس برای فصل آینده را انتخاب و معرفی می کنم."

13. 11 کاربر از پست مفید n_mamali تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک
    مربی مورد علاقه
    مارچلو لیپی
    بازیکن محبوب
    (ندود)
    اسم واقعی شما
    پوریا
    Juventus
    تشکر ها
    668
    تشکر شده 1,595 در 322 پست

juventus لحظه به لحظه با حبيب كاشاني و علي دايي در 90

لحظه به لحظه با حبيب كاشاني و علي دايي در 90

در برنامه 90 امشب همراه سايت گل باشيد

سايت گل- نود شامگاه دوشنبه 23 خرداد ميزبان سرپرست و سرمربي تيم پرسپوليس است. از آنجا كه اين برنامه مي تواند به نوعي در سرنوشت فصل آينده اين باشگاه موثر باشد، بخش هايي از گفت و گوي عادل فردوسي پور با حبيب كاشاني و علي دايي، در سايت گل به طور همزمان درج مي شود. با سايت گل همراه باشيد.
    12:35: حبيب كاشاني ميهمان اول برنامه است. سرپرست دوباره برگشته پرسپوليس از بازي ملوان شروع مي كند و حاشيه هايي كه طرفداران ملوان، شب قبل ايجاد كرده بودند. و اينكه بعد از بازي به خاطر پرتاب گاز اشك آور، دچار مشكل تنفسي شده بود. كاشاني اين را هم مي گويد كه نحوه كاپ دادن به تيم قهرمان، در شان جام حذفي نبود.

12:53: فعلاً بحث اصلي 90 درباره حواشي بعد از بازي فينال است. فرماندار انزلي روي خط آمده و درباره اتفاقات اين بازي توضيح مي دهد.
    12:59: گفت و گوي عادل و كاشاني با پخش آيتم مصاحبه علي دايي آغاز مي شود. همان حرف هاي دايي بعد از قهرماني كه مربي پرسپوليس، حسابي از خجالت كاشاني درآمد. عادل مي گويد كه مي خواستيم مناظره اي بين دايي و كاشاني داشته باشيم، كاشاني پذيرفت ولي علي دايي قبول نكرد.
    1:03: كاشاني مي گويد بحث چهره به چهره با علي دايي، نتيجه بهتري داشت. كاشاني از اينكه ميهمان اول است راضي نيست و مي گويد: نه من عاري از اشتباه هستم و نه دايي.
    1:05: حبيب كاشاني: من 18 ماه پيش خودم رفتم دنبال علي دايي و از كرانچار گذشتم. زماني هم كه دايي استعفا كرد، من با اين استعفا مخالفت كردم و به خاطر همين دو كار، من يك درصد در قهرماني پرسپوليس نقش دارم.
    1:09: كاشاني موضوع درگيري علي دايي با ليدر پرسپوليس را بازگو مي كند و مي گويد: موضوع درگيري،، به خاطر افشاي اسرار زندگي خصوصي ليدر باشگاه بوده كه منشا اين افشا، دوستان ليدر دايي بوده اند. در ادامه كاشاني سراغ موضوع هاي پليسي هم مي رود و مي گويد: ليدري كه راست دست است، نمي تواند از پشت به گونه چپ دايي ضربه بزند! سرپرست پرسپوليس در خلال حرف هايش از «دفاع مشروع» هم صحبت مي كند و مي گويد: آقاي دايي را قسم دادم كه برود بالا، اگر حرف من را گوش مي كرد، اين اتفاقات نمي افتاد.
    1:17: كاشاني از جلسه با ليدرها در دفترش دفاع مي كند و مي گويد: ما كانون هواداران داريم و اين كانون جلسه دارد. در ادامه نامه اي هم نشان مي دهد كه حكايت از اخراج دو ليدر دارد كه البته دايي بعد دلرحمي كرده و خودش خواسته كه ليدر اخراجي برگردد.
    1:24:كاشاني مي گويد در فصل نقل و انتقالات پارسال، دايي به من ليست مكتوب نداد. از بازيكناني كه دايي مي خواست، نوري و غلامرضا رضايي را گرفتيم. زنيدپور رفت با استيل اذين، دايي گفت به جاي او فشنگچي را مي گيريم. مهدي رحمتي با سپاهان قرارداد داشت. كريم انصاري فرد را هم به كوشا مدير عامل سايپا زنگ زدم و گفتم 500 ميليون بابت رضايتنامه اش مي دهم و قبول نكرد.خلعتبري هم آمد به دفترم، ولي دايي در ايران نبود. شايد اگر آن موقع ايران بود، خلعتبري را راضي مي كرد كه بيايد پرسپوليس. آندو تيموريان هم گفت من 25 تير مي آيم، دايي گفت به جاي او مازيار زارع را بگيريم.
    1:29: فردوسي پور مي گويد كه در ماجراي درگيري با ليدر و شيث رضايي، مديريت پرسپوليس به اندازه كافي از دايي حمايت نكرده است. كاشاني در جواب مي گويد: من هيچ چيزي را به دايي تحميل نكردم. مثال هم مي آورد كه من خواهان اين بودم كه محسن خليلي در پرسپوليس بماند ولي دايي گفت به صلاح نيست.
    1:33: كاشاني فاش مي كند كه قرارداد دايي براي يك سال 500 ميليون تومان بوده است.
    1:37: كاشاني درباره روزنامه اش و انتقاد علي دايي كه معتقد بود اين روزنامه به ضرر پرسپوليس مطلب مي نويسد، مي گويد وقتي 5 تا باخت پشت سر هم داريم و رفت و برگشت به استقلال باختيم و در جام باشگاه هاي آسيا بين چهارتا تيم چهارم شديم نمي توانيم به مردم دروغ تحويل دهيم و بگوييم همه چيز خوبه!
    1:42: كاشاني در توجيه مستقل بودن روزنامه پرسپوليس مي گويد: اين روزنامه حتي عكس بنري كه در اهواز عليه من نوشته بودند را هم چاپ كرد.
    1:48: عادل مي گويد اظهر من الشمس است كه دايي و كاشاني با هم ادامه نمي دهند. كاشاني در جواب مي گويد: جنگ ايران و عراق هم تمام شد. دايي براي هواداران ما خوشحالي به ارمغان آورده، يكي از اولويت هاي من علي دايي است! ما با علي دايي دو تا قهرماني داشتيم... فردوسي پور مي پرسد: امكان حضور علي دايي در پرسپوليس، به سخره گرفتن مخاطب نيست؟ ... كاشاني از جواب مستقيم طفره مي رود ولي فردوسي پور ول كن نيست. او مي گويد: اين حرف توهين به شعور مخاطب است و نبايد اين قضيه را اينقدر عادي جلوه داد. كاشاني باز هم همان حرف ها را تكرار مي كند و با اين حساب، دايي يكي از گزينه هاي مربيگري پرسپوليس براي فصل آينده است.
    1:54: سرپرست پرسپوليس باز هم تاكيد مي كند كه يكي از گزينه هاي مربيگري، دايي است. عادل از حميد استيلي مي پرسد... كاشاني در جواب مي گويد: حميد استيلي، درخشان، مايلي كهن و منصور ابراهيم زاده و علي دايي 5 گزينه آينده پرسپوليس هستند.
    1:56: از دست رفتن فرصت نقل و انتقالات، موضوع بحث بعدي است... عادل مي گويد بقيه تيم ها دارند بمب مي تركانند... و حرف جاسم كرار را پيش مي كشد... كاشاني جواب مي دهد: جاسم كرار بمبه؟؟ بازيكني كه 6 بازي اول فصل رو محرومه، بمبه؟؟
    1:58: كاشاني موضوع عماد رضا را پيش مي كشد و دست خط مدير برنامه اين مهاجم عراقي را نشان مي دهد و مي گويد: عماد رضا براي نيم فصل 800 ميليون مي خواست، من هم قبول كردم ولي رفت مصر رضايتنامه بگيرد و سر از شاهين بوشهر درآورد.
    2:00: فردوسي پور مي خواهد با كاشاني خداحافظي كند ولي سرپرست پرسپوليس قصد ندارد تريبون را رها كند. كاشاني همچنان مشغول دفاع از خودش است.

2:08: برنامه 90 با پخش آيتمي از مصاحبه هاي گذشته علي دايي كه در آن بارها از كاشاني تعريف مي كند، به استقبال گفت و گو با علي دايي مي رسد.

2:14: آغاز مصاحبه سحرگاهي علي دايي!
    2:17: دايي حرف هايش را با عذرخواهي از طرفداران پرسپوليس به خاطر چند باخت در ليگ شروع مي كند و مي گويد: مديون مردم هستم و سرم را فقط زير بيرق آقا امام حسين خم كردم.... دايي صندلي اش را مدام تكان مي دهد و مشخص است به رغم آرامشي كه دارد، اندكي عصبي به نظر مي رسد.
    2:20: دايي از فصل نقل و انتقالات شروع مي كند و مي گويد: از خلعتبري بپرسيد چرا نيامد پرسپوليس؟ من خودم با هادي عقيلي رفتم رستوران... عمادرضا را هم گفتم هرچقدر مي خواهد بدهيد كه او را نيم فصل بگيريم...عمادرضا به خاطر من 100 ميليون از قراردادش كم كرد. دايي مي گويد: عمادرضا خودش دوست داشت بيايد پرسپوليس. دايي ادامه مي دهد: اينكه كاشاني گفته 80 درصد ليست من را جذب كرده، اصلا و ابدا درست نيست.
    2:25: دايي مي گويد: مرزبان دستيار استيلي زنگ زده به كعبي گفته و سال ديگه بيا پرسپوليس... دايي مي گويد: مطمئن باشيد كاشاني با استيلي تمام كرده. محسن بيات را هم آقا بيژن زنگ زده و صحبت كرده كه سال ديگه بيا پرسپوليس.
    2:28: دايي به جريمه 10 درصدي اشاره مي كند و مي گويد: كاشاني فوتبالي بوده كه بازيكنان را جريمه كند؟! كجاي دنيا شنيدي كه بارسلون ببازه، تيمش 5 درصد جريمه شود؟
    2:30: دايي مي گويد در آخرين جلسه كميته فني، كاشاني به من تهمت زده و من به خاطر اين، ديگر نمي خواهم او را ببينم.
    2:32: دايي درباره درگيري با ليدرها مي گويد: يكي از كارمندهاي باشگاه، تلفن را گذاشته بود روي اسپيكر و دو تا ليدر داشتند به من فحش ناموس مي دادند... مگر من بي رگم؟ مگر من سيب زميني ام؟
    2:36: دايي مي گويد كاشاني و پسرش، مدال قهرماني گرفتند، كجاي دنيا مدير عامل مي آيد روي سكو جام مي گيرد؟ مدال ها كم آمد، به حسين بادامكي مدال نرسيد، كريم باقري مدالش را داد به بادامكي!... اين هم از عجايب فوتبال ايران
    2:38: دايي از ليدرهاي دردانه كاشاني حرف مي زند و مي گويد: اين ليدرها، صاحب دكه مطبوعاتي شدند، فيش كربلا و حج گرفتند.... همين ليدرها بودند كه روي سكوها، شيث رضايي را تشويق مي كردند.
    2:42: دايي مي گويد: حبيب كاشاني اختيار تام نداشت و سعيدلو در بازگشتم و نپذيرفتن استعفا، نقش داشت.
    2:49: علي دايي همچنان به ليدرها مي پردازد...و تكرار مي كند: تنها بودم ولي وقت جام گرفتن كه شد، آمدند. دايي مي گويد: مگر من خودم نمي توانستم كاپ را بلند كنم؟؟
    2:54: دايي مي گويد: بعد از بازي با شاهين بوشهر كه 4-1 باختيم، كاشاني آمد توي رستوران و گفت: الان ليدرها را صدا كردم كه بيايند اينجا شلوغ پلوغ كنند كه بازيكنان به خودشان بيان!
    3:00: علي دايي ديگر صندلي اش را تكان نمي دهد. انگار همه حرف هايي كه مي خواسته را زده.
    3:05: دايي: در تمام جلسه هاي كميته فني ما سر روزنامه پرسپوليس، بحث داشتيم.در خلال حرف هاي دايي مي فهميم كه سردبير اين روزنامه، باجناق حبيب كاشاني است.
    3:10: دايي سراغ موضوع اعتراض حبيب كاشاني به رابطه دوستانه دايي و دكتر شريفي مي رود و مي گويد: بعد از اينكه كاشاني رفت هيات رئيسه فدراسيون و اعتراض كرد... آمد سر تمرين و به من گفت: كاري مي كنم شريفي را از اين فوتبال بردارن! ... دايي در ادامه مي گويد: وصيت پدرم بوده كه هيچوقت سراغ سياست نروم.
    3:25:بحث شيث رضايي دوباره مطرح مي شود. دايي دراين باره مي گويد: وقتي شيث برگشت، تصميم اول و آخر را خودم گرفتم، اشتباه كردم كه بازوبند كاپيتاني را دوباره به شيث دادم. به اين خاطر بازوبند را دادم كه حس نكنه، من هنوز باهاش مشكل دارم...شيث در اين فصل 10 تا بازي براي پرسپوليس كرده، تيمم 2 بازي را برده، سه تا را مساوي كرده و پنج تا را باخته.
    3:30: دايي: آقاي كاشاني مي گويد يك ماه و نيم سكوت كردم... بله خودش سكوت كرد ولي روزنامه اش هرچي خواست نوشت، عواملش هرچه خواستند گفتند.
    3:36: دايي در پاسخ به اين سوال كه چرا تمايلي براي رفتن به سكوي قهرماني نداشتي؟... من كه نرفته بودم با كاپ عكس بگيرم. روزي كه با سايپا قهرمان شدم، هم مربي بودم هم بازيكن، روي سكو نرفتم.
    3:42: فردوسي پور از دايي درباره حرف حبيب كاشاني مي پرسد كه يكي دو ساعت پيش گفته بود علي دايي يكي از گزينه هاي مربيگري فصل آينده است... دايي در جواب مي گويد: اين هم از اون حرفهاست
    3:46: خيلي ها فكر نمي كردند در جام حذفي قهرمان شويم.... دايي در پايان بار ديگر از هواداران و رسانه ها تشكر مي كند... پايان طولاني ترين 90 تاريخ
    در نظرسنجي هم فرهاد مجيدي به عنوان بهترين بازيكن فصل فوتبال ايران انتخاب شد.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

15. 13 کاربر از پست مفید پوریا صبور تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک
    مربی مورد علاقه
    مارچلو لیپی
    بازیکن محبوب
    (ندود)
    اسم واقعی شما
    پوریا
    Juventus
    تشکر ها
    668
    تشکر شده 1,595 در 322 پست

juventus 10جمله قصار از آخرين 90سال؛ فيلم هندي با طعم كله‌پاچه و سيب‌زميني

شايد شما براي تماشاي فيلم هندي وقت زياد داشته باشيد اما ما نداريم...

سايت گل- طولاني‌ترين برنامه تاريخ 90 كه ديشب روي آنتن رفت، به همت عادل فردوسي‌پور و با حضور كاشاني و دايي بسيار پرحاشيه و سرشار از سوژه‌هاي ناب بود. به بخشي از اظهارنظرهاي جالب اين برنامه در قالب 10جمله قصار توجه كنيد.

1
    اين كار فقط از عروسك «مجيد دلبندم» ساخته است! (كار كارشناسي كاشاني روي مشت زدن يك آدم راست‌دست به گونه سمت چپ دايي، آن هم از پشت سر)
    2
    مگر من سيب‌زميني‌ام؟! آن‌ها داشتند به من فحش ناموس مي‌دادند. (دايي در توضيح درگيري فيزيكي با ليدرها)

3
    من يك درصد در قهرماني پرسپوليس نقش داشتم. نيم درصد براي آوردن دايي و نيم درصد براي برگرداندن او بعد از استعفا (محاسبه سهم طرفين در قهرماني توسط كاشاني)
    4
    اين‌ها به انزلي آمده بودند كه كاپ را بلند كنند. مگر خود ما زورمان نمي‌رسيد اين كار را بكنيم؟ (توصيف طنازانه شهريار از روز قهرماني)
    5
    شايد شما براي تماشاي فيلم هندي وقت زياد داشته باشيد اما ما نداريم (كاشاني خطاب به عادل فردوسي‌پور)
    6
    ببخشيد، شايد شما دوست داشته باشيد فحش ناموسي بشنويد اما من اصلا دوست ندارم. (باز هم دايي در باب گردگيري با ليدرها)
    7
    حتي جنگ ايران و عراق هم بالاخره تمام شد، من و دايي كه جاي خود داريم. (توجيه كاشاني براي اين ادعا كه هنوز هم مايل به همكاري با دايي هست)
    8
    پدرم به من وصيت كرد دنبال سياست نروم. (در جواب كاشاني كه گفته بود دايي سياسي حرف زدن را هم بلد است)
    9
    در كارم جدي هستم اما در زندگي شخصي خيلي هم بامزه‌ام! (توصيف علي دايي از شهريار)
    10
    خب ديگه؛ برويم كله‌پاچه را بخوريم و بگيريم بخوابيم! (از آخرين جملات يك شهريار سرحال در ساعت سه‌ونيم بامداد)

17. 13 کاربر از پست مفید پوریا صبور تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دروازه بان
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو_علی دایی
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    محمدرضا نو

Ali Karimi

تشکر ها
    1,355

perspolis کاشانی : لیدر از خودش دفاع کرد ؛ دایی داشت او را خفه می‌کرد

پرسپولیس اف سی : حبیب کاشانی در گفت‌وگویی مشروح در برنامه تلویزیونی ۹۰ در خصوص اتفاقات و همچنین گزینه‌های مربیگری پرسپولیس صحبت‌هایی را انجام داد.
    کاشانی در ابتدای سخنانش در خصوص شب قبل از فینال دیدار جام حذفی گفت: شب قبل از بازی تماشاگران ملوان مقابل هتل تجمع کرده بودند و با وسایل خاص و ماشین‌های خود باعث شدند خواب از چشم بازیکنان پرسپولیس بپرد. طبیعتا پلیس وارد عمل شد و آنها را متفرق کرد ولی تا آنجا که من می‌دانم و اخبار را پیگیری کردم حدود ۳۰۰ نفر آمده بودند و حتی از آنها خواهش می شد با بوق‌های خود سر و صدا کنند که فکر می‌کنم حرکت خوبی نبود و در هیچ کجای دنیا چنین اتفاقاتی رخ نمی‌دهد. پلیس مجبور شد آنها را متفرق کند ولی این حرکت خوبی نبود.
    کاشانی در خصوص بعد از بازی اظهار داشت: هواداران ملوان به خاطر باخت در تهران و اینکه از قهرمانی ناامید شده بودند،‌ ناراحت شدند. قسمتی از ورزشگاه در اواخر بازی وارد زمین شد و آن صحنه‌ها به وجود آمد.
    سرپرست باشگاه پرسپولیس تاکید کرد: ما تصمیم گرفتیم بازیکنان را جمع کرده و به داخل رختکن برویم و مانع از این شویم که به بازیکنان آسیبی وارد شود. پس از پایان بازی بطری‌ها و صندلی‌هایی که به داخل زمین پرت شد اگر به بازیکنان برخورد می‌کرد اتفاق ناخوشایندی رخ می‌داد. شما دیدید خبرنگاران هم دستمال‌هایی را جلوی دهان خود گذاشته بودند تا آسیب نبیند و اگر یکی از آن وسایل به بازیکنان ما اصابت می‌کرد ضربه مغزی می‌شدند.
    کاشانی تاکید کرد: وقتی داخل رختکن بودیم قرار بود ساعت ۱۹:۱۵ به داخل زمین برگردیم و روی سکو برویم که سکو را مقابل جایگاه پرسپولیسی‌ها قرار دادند. چند دقیقه بعد ظاهرا تماشاگران فنس‌ها را شکسته و داخل زمین شدند و پلیس هم از گاز اشک‌آور استفاده کرد و من چون ناراحتی قلبی دارم، اذیت شدم. حتی تنفس مشکل شده بود. طبیعتا یک مقدار زمان برد تا مراسم انجام شود ولی فکر می‌کنم مراسم در شأن فینال جام حذفی نبود و در نهایت مدال‌ها و کاپ را به بازیکنان دادند و جشن به اتمام رسید.
    کاشانی در خصوص ابتدای مسابقه گفت: شرایط استادیوم از لحاظ تماشاگران مناسب نبود. آن زمانی که من وارد ورزشگاه شدم جا برای نشستن نبود و آقای صالح‌نیا از جایش بلند شد و از من خواست روی صندلی ایشان بنشینم.
    به گزارش فارس، عادل فردوسی‌پور در ابتدای صحبت‌هایش در مورد اختلاف علی دایی و حبیب کاشانی اشاره کرد و گفت: این اختلاف به جایی رسید که حتی سرمربی فصل گذشته پرسپولیس قبول نکرده در کنار سرپرست این باشگاه بنشیند.
    کاشانی در پاسخ به سؤال مجری برنامه ۹۰ گفت: من دوست داشتم چهره به چهره در کنار علی دایی صحبت‌هایم را مطرح کنم چون مسائل اینگونه راحت‌تر حل می‌شد اما این اتفاق نیفتاد و علی دایی نپذیرفت. مجددا از شما خواستم که علی دایی ابتدا صحبت کند و من پاسخگوی سؤال‌ها و صحبت‌هایش باشم اما ایشان باز هم نپذیرفت و فکر می‌کنم این مسئله چیز زیاد خوبی نیست و در کل این روش، روش درستی نیست.
    کاشانی تاکید کرد: هم من و هم علی دایی عاری از اشتباهات نیستیم و می‌شد با صحبت و تعامل مسائل را حل کرد. علی دایی مدعی شده در این مدت تنها کار کرده است اما عوامل مختلفی در شکست و یا موفقیت یک تیم دخیل هستند. کادر فنی،‌ بازیکنان و مدیریت در این قهرمانی قطعا نقش داشتند اما تنها قسمتی که بدون ایراد بود، هواداران ما بودند که در سرما و گرما ما را همراهی کردند و اگر خاطرتان باشد در آن نظرسنجی که عوامل نتیجه‌گیری معرفی شد، حتی هواداران به من هم رای دادند.
    وی اضافه کرد: اگر می‌پذیریم در هر شکستی عوامل مختلفی وجود دارد، طبیعتا در هر پیروزی عوامل موفقیت وجود دارد. علی دایی مدعی شده در قهرمانی، من هیچ نقشی نداشتم. من هم می‌گویم ۹۹ درصد هواداران ما،‌ کادر فنی و بازیکنان در قهرمانی نقش داشته‌اند. آن یک درصد را برای خودم در نظر گرفتم و حتی این یک درصد را هم به دو نیم درصد تقسیم می‌کنم ولی وقتی یک سال و نیم پیش من به دنبال آقای دایی رفتم به موفقیت ایشان اعتقاد داشتم. نیم درصد در آنجا به خودم حق دادم چون به علی دایی اطمینان کردم و خدا را شکر در همان سال تیم موفق شد.
    کاشانی یادآور شد: شما اگر دقت کنید نیم درصد بعد را زمانی به خودم دادم که علی دایی استعفا کرده بود. حتی مردم رای به برکناری علی دایی داده بودند اما وقتی در برنامه شما من دلایلم را توضیح دادم ۵۳ درصد با رفتن ایشان مخالفت کردند. اگر آن روز من با استعفای دایی موافقت می‌کردم طبیعتا امروز قهرمانی جام حذفی وجود نداشت. پس این دو نیم درصد را حق خود می‌دانم. من در قهرمانی نقش داشتم به این دو دلیلی که اشاره کردم.
    سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: آقای دایی می‌گویند که من آدم سیاسی نیستم اما رفتارها و صحبت‌های ایشان در یکی دو سال گذشته نشان داده که ایشان کم سیاسی نیستند و سیاست‌ را دنبال می‌کنند. اینها دیگر مساله شخصی است و به ما ربطی پیدا نمی‌کند اما در مورد لیدرها باید توضیحات کامل بدهند.
    کاشانی خطاب به مجری برنامه ۹۰ گفت در تمامی صحبت‌ها خدا را حاضر و ناظر بدانیم و از ادبیات و گفتاری که بوی واقعیت ندارد، پرهیز کنیم.
    وی ادامه داد: در رابطه با لیدرها باید بگویم ماه‌ها سکوت کردم و در دلم نگه داشتم. در آن در جلسه‌ای از طرف شورای شهر حضور داشتم و پس از آن به درب باشگاه رسیدم. یکی از همکاران ما در باشگاه پرسپولیس که در بخش خدمات کار می‌کند من را صدا زد و گفت: آقای دایی و یکی از لیدرها با هم الفاظی را رد و بدل می‌کنند. بلافاصله به طبقه اول که سالن آمفی‌تئاتر آمدم و دیدم همه ایستاده‌اند و جمع شده‌اند و ادبیاتی بین این دو نفر رد و بدل می‌شد که نه در شأن علی دایی بود و نه در شأن باشگاه.
    کاشانی اظهار داشت: وقتی همه را بیرون کردیم و جو آرام شد موضوع را جستجو کردم. آقای اسماعیلی(لیدر باشگاه) اعلام کرد که دوستان علی دایی مسائل خصوصی زندگی من را به روزنامه‌ها انتقال دادند و من پیش از این یک اشتباهی کرده بودم که مجازات آن را هم کشیده‌ام. چرا مسائل خصوصی زندگی من به روزنامه‌ها رفته است؟ تا به اینجای قضایا طرفین حرف‌های خود را می‌زدند. اسماعیلی خطاب به علی دایی می‌گفت کسی که اطلاعات خصوصی زندگی من را به شما داده یک لیدر است که با شما (علی دایی) رابطه بسیار خوبی دارد و من آن لیدر را می‌شناسم.
    سرپرست باشگاه پرسپولیس افزود: علی دایی در پاسخ به او گفت به دوست من بی‌احترامی نکن. علی دایی ایشان را کتک زدند و به انتهای دیوار برد و زیر گلوی او را گرفت. حتی اگر در عکس منتشر شده از دایی نگاه کنید، زیر گونه چپ او ضربه خورده اما علی دایی اعلام کرد من در حال صحبت با آقای کاشانی بودم که آن لیدر از پشت به من ضربه زد. دقت کنید آیا آدمی که ۲۰ سانت از علی دایی کوتاه‌تر است و همیشه با دست راستش کارهای خود را انجام می‌دهد امکان این را ندارد که چنین ضربه‌ای وارد کند.
    کاشانی تاکید کرد: وقتی علی دایی آن لیدر را کنار دیوار نگه داشته بود ایشان در حال خفه شدن بود و به عنوان دفاع مشتی را به سمت دایی پرتاب کرد. من فکر می‌کنم مثل کارتون “مجید دلبندم ” یک نفر با چنین دستی می‌توانست به علی دایی ضربه بزند نه اینکه یک شخص از لحاظ قد و قامت خیلی از علی دایی کوتاه‌تر باشد. در آن زمان من سکوت کردم. چه باید می‌گفتم؟ بگویم مربی من در ابتدا زده و آن لیدر دفاع کرده است؟ کاری نمی‌توانستم انجام بدهم. وقتی وارد باشگاه شدم به علی دایی گفتم تو را به ابوالفضل برو طبقه بالا. من هنگام عقد قرارداد همه چیز را تقسیم‌بندی کردم و به دایی گفتم که داخل زمین مال تو است و باشگاه و امور آن دست من. اگر علی دایی به موی سپید من احترام می‌گذاشت چه اتفاقی می‌افتاد؟ طبیعتا مسئولیت قضایا با من بود و دایی می‌توانست به من بگوید اینجا محل دفتر باشگاه است و شما باید مسئولیت آ‌ن را بر عهده بگیرد.
    به گزارش فارس سرپرست باشگاه پرسپولیس در ادامه صحبت‌هایش گفت: این اتفاقات افتاد اما من سکوت کردم. سپس سازمان تربیت بدنی نامه‌ای به باشگاه پرسپولیس ارسال کرد. متاسفانه یا خوشبختانه لیدرها جزء فوتبال ما هستند. من سه سال سابقه ورزشی دارم، نه بیشتر و نه کمتر اما قبل از من هم اسامی این لیدرها در باشگاه بود. این لیدرها از طریق مراجع امنیت و حراست سازمان تائید می‌شوند و کارت‌های لیدری دارند.
    وی ادامه داد: علی دایی نیز با این لیدرها ارتباط داشته و من دیدم در محرم به هیات‌های هم می‌رفتند. من سعی کردم با لیدر رابطه‌ای منطقی داشته باشم. در تاریخ ۲ /۵/ ۸۷ هیات مدیره آن زمان مصوب کرد که ۱۰ نفر به عنوان لیدر مشغول به کار شوند. این گونه نیست که من آمده باشم و یک لیدر را مشغول کار کرده باشم. علی دایی می‌گوید چرا آقای اسماعیلی (ضارب او) به عنوان نفر پنجم لیست لیدرها معرفی شده است. من جواب نامه‌ای که از طرف سازمان لیگ آمده را اینگونه دادم احتراما در این تاریخ اسامی ۳۹ نفر از لیدرها را به شرح این اسامی معرفی می‌کنم.
    کاشانی تاکید کرد: دایی ادعا می‌کند چون ایشان با من درگیر شده بود نباید در لیست قرار می‌گرفت اما سازمان لیگ از ما خواسته کلیه لیدرهایی که با ما ارتباط دارند را به آنها معرفی کنیم و ما طبق نامه درخواستی این کار را انجام دادیم. حتی آقای نبی در نامه‌ای از ما خواستند اسامی کلیه لیدرهایی که همکاری و یا قطع همکاری می‌کنند به دبیرخانه کمیته انضباطی بفرستند. حتی در این قضایا سعی کردم عدالت را رعایت کنم.
    سرپرست باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: در آن زمان نامه‌ای از کمیته انضباطی برای اسماعیلی آمد که ایشان دیگر لیدر نباشد. روزی به استادیوم آزادی رفته بودم و سرهنگ پیمان تماس گرفت و گفت ایشان به استادیوم آمده آیا شما شاکی هستید؟ من در پاسخ گفتم از لحاظ ما ایشان نمی‌توانند در جایگاه لیدری بنشیند تا زمانی که کمیته انضباطی تکلیف او را مشخص کند. اگر آن لیدر در هر جایگاهی باشد با توجه به سابقه‌ای که داشت حرف و حدیث‌هایی پیش می‌آمد. این دستور سرهنگ پیمان بود که آن لیدر در جایگاه ویژه بنشیند ولی آقای دایی فردای آن روز مدعی شدند که آقای کاشانی آن لیدر را به آنجا راه داده تا آن اتفاقات بیفتد.
    کاشانی در خصوص اینکه جلسات لیدرها در دفتر او برگزار می‌شد، ‌گفت: ما کانون هواداران داریم حتی هیات مدیره لیدرها داریم. در خصوص آن درگیری حتی از دایی مشورت گرفتم و به او گفتم اگر جای گذشت دارد این کار را انجام دهد که علی دایی اصلا نپذیرفت. حتی به ایشان گفتم چه تصمیمی بگیرم که او گفت او را اخراج کن و بنده هم گفتم چشم.
    وی اضافه کرد: من هم نامه‌ای تنظیم کردم و در آن نوشتم با توجه به جلسه کمیته فنی و اتفاقات بازی با راه‌آهن شما جو استادیوم را متشنج کردید لذا بدین وسیله اعلام می‌شود که هیچ گونه سمتی در باشگاه پرسپولیس ندارید. اینها همان کارمندانی هستندکه در باشگاه با ما کار می‌کردند. حتی او را به امور مالی باشگاه معرفی کردم تا اخراج شود. به علی دایی گفتم ایشان تازه متأهل شده و خرج مادرش را می‌دهد اگر می‌توانید گذشت کنید که دایی اصلا نپذیرفت. سپس علی دایی چند وقت بعد نامه‌ای را به من نوشت که جناب آقای کاشانی با توجه به اظهار ندامت آقای کاظمی (لیدری که در جریان دیدار با راه‌آهن بیانیه می‌خواند) و با توجه به بزرگواری شما خواهشمندم در صورت امکان آقای کاظمی را به کار خود بازگردانید. آقای دایی من کارم را بلدم. وقتی شما می‌گویی او جو را متشنج کرده من هم اخراج می‌کنم اما مهربانی و دل رحمی علی دایی باعث شد این لیدر به باشگاه بازگردد.
    به گزارش فارس از ابتدای امسال شبهاتی در خصوص فهرست بازیکنانی که علی دایی از باشگاه خواسته بود، وجود داشت و صحبت‌هایی در خصوص اینکه سرپرست باشگاه پرسپولیس بازیکنان مدنظر دایی را جذب نکرده بود، مطرح می‌شد.
    کاشانی در خصوص این موارد گفت:‌ علی دایی لیست مکتوبی به من ارائه نکرده بود. در زمان شروع، ما می‌توانستیم ۶ بازیکن لیگ برتری بگیریم. میلاد زنیدپور، غلامرضا رضایی، کریم انصاری‌فرد، محمدرضا خلعتبری، سید مهدی رحمتی و محمدنوری. آقای دایی می‌گویند سید جلال حسینی، هادی عقیلی، پس اسامی که علی دایی می‌گوید روی هم می‌شود ۱۰ نفر. مگر غیر از این است که ما شش بازیکن نمی‌توانستیم بگیریم؟
    وی گفت: وقتی با زنیدپور صحبت کردیم ایشان به استیل‌آذین رفته بود و قصد بازگشت داشت. دایی هم اعلام کرد ایشان باشگاه را دور زده و دیگر نیازی به او نیست. طبیعی بود که با غلامرضا رضایی و نوری بلافاصله قرارداد ببندیم و بستیم با این وجود سه بازیکن دیگر می‌توانستیم بگیریم. مهدی رحمتی با سپاهان قرارداد داشت و با توجه به ارقام نمی‌توانست به تیم ما بیاید. حتی ایشان در سال بعد هم در تیم سپاهان بازی کرد و به تیم دیگری نرفت. در خصوص کریم انصاری‌فرد باید بگویم شخصا برای آقای کوشا نامه‌ای نوشتم و اعلام کردم که مبلغ لازم را برای رضایتنامه ایشان می‌پردازم اما آنها قبول نکردند و انصاری‌فرد نیز نیامد.
    کاشانی یادآور شد: محمدرضا خلعتبری نیز در دفتر من حضور پیدا کرد و علی دایی در فرانسه بود. شاید اگر دایی در ایران بود در رودربایستی ورزشی به اینجا می‌آمدم ولی خلعتبری با همه آن اتفاقات به تیم ما نیامد.حتی در خصوص هادی عقیلی در کنار هم ناهار صرف کردیم و ایشان گفت که به اصفهان می‌روم و برمی‌گردم. در نهایت هادی عقیلی در اصفهان ماند در خصوص تیموریان با او مستقیما صحبت کردم که ایشان گفت بعد از جام جهانی می‌آیم که علی دایی گفتند مازیار زارع را به خدمت بگیرید.
    کاشانی گفت: باز هم تاکید می‌کنم شاید در آن زمان اگر علی دایی در ایران بود برخی بازیکنان به خاطر رابطه فوتبالی و حجب و حیا به پرسپولیس می‌آمدند. مثلا آقای خلعتبری حتی از ذوب‌آهن خارج نشد. ما با همین لیست آمده‌ایم و قهرمان جام حذفی شدیم حالا اینکه چرا مطرح می‌شود با لیست دوم و سوم قهرمان شدیم نمی‌دانم و از دو جام یک جام گرفتیم. وقتی بازیکنانی با تیمی قرارداد دارند نمی‌توان آنها را به زور آورد.
    سرپرست باشگاه پرسپولیس در خصوص اینکه آیا در جریان آن لیدر و علی دایی به اندازه کافی از سرمربی تیمش حمایت کرد یا خیر، گفت: شما باید برای صحبت‌هایتان دلیل بیاورید. مثلا شما باور می‌کنید که من به علی دایی شیث رضایی را تحمیل کنم؟ آیا شما با شناختی که از علی دایی دارید این مسئله را تائید می‌کنید؟ در فصل نقل و انتقالات برای اولین بار می‌گویم تنها یک بازیکن را دوست داشتم و آن هم محسن خلیلی بود. از علی دایی خواهش کردم که خلیلی را نگه داریم و دایی گفت که به صلاح نیست. حتی با وجود اینکه می‌دانم مدیران دیگر اعمال نظر می‌کنند ولی دیگر بحثی نکردم.
    وی تاکید کرد: در خصوص درگیری دایی و شیث بگویم که سرمربی پرسپولیس شبانه از امارت با من تماس گرفت و گفت شیث را به تهران بازگردانید. بلافاصله با آقای رسایی تماس گرفتم و گفتم ایشان را بازگردانید. علی دایی که حرف اول و آخر را در باشگاه می‌زد مدعی شده من توانسته‌ام شیث را به او تحمیل کنم. فکر می‌کنم علی دایی باید بگوید که من از او حمایت کرده‌ام یا نه. او باید بگوید که من از او خواسته‌ام که فلان بازیکن باشد یا نباشد.
    کاشانی تصریح کرد: دایی اعلام کرده که یکی از بازیکنان اخراجی مبلغ قراردادش را بیشتر از من گرفته‌ است. بازیکنی که قرارداد ۳ ساله دارد موظفیم تا ریال آخر پول او را پرداخت کنیم و من به احترام دایی و با توجه به مبلغ قراردادی که آقای رضایی دارند و ۳۰۰ میلیون بوده خسارت پرداخت این پول را به جان خریدم اما شبهه‌ای پیش آمده بود که رضایی ۹۰ درصد مطالباتش را گرفته است. علی دایی ۷۰ درصد از پول خود را دریافت کرده است. شیث رضایی ۲۵ درصد جریمه شده و چیزی نزدیک ۵۵ میلیون از این بازیکن به خاطر مسائل انضباطی کسر شد. در مجموع ایشان ۶۵ درصد از باشگاه پرسولیس پول گرفت. علی دایی ۷۰ درصد قرارداد خود را که مبلغ آن ۵۰۰ میلیون تومان بود گرفت. اتفاقا این پول نوش جان علی دایی و امیدوارم خدا به زندگی‌اش برکت دهد.
    سرپرست باشگاه پرسپولیس در خصوص اتفاقات روزنامه این باشگاه گفت: اینجا نیامدم تا علی دایی را محکوم کنم. هنوز معتقدم انتخابم بهترین انتخاب بوده است. همین جا باید بگویم علی دایی کوچکترین بحثی در مورد مسائل مالی با من مطرح نکرد و هر زمان به حساب ایشان پولی واریز می‌شد بنده به او اطلاع می‌دادم اما در خصوص روزنامه باید بگویم عادت دارم به هر کسی مسئولیت می‌دهم کوچکترین دخالتی در آن نمی‌کنم. ایشان اختیار فنی داشتند و با توجه به اینکه من هم مدیر مسئول روزنامه بودم فقط ۴ بار به دفتر روزنامه رفته بودم.
    وی گفت: سعی کردیم روزنامه یک روزنامه هواداری باشد و دوستان من در روزنامه پرسپولیس گفته‌اند در ازای هر چند مطلب علیه علی دایی جریمه می‌دهیم و در ازای هر حمایت هر چه شما گفتید قبول می‌کنیم. حتی حاضریم به خاطر هر مطلب علیه دایی ۱۰ برابر جریمه شویم. ۳۰۰ شماره روزنامه پرسپولیس چاپ شده است. ما نمی‌توانیم بعد از ۵ باخت پیاپی پرسپولیس بگوییم وضع‌مان خوب است یا نمی‌توانیم بگوییم دو بازی را به استقلال رفت و برگشت باخته‌ایم و هواداران سرتان سلامت! این روزنامه، روزنامه هواداری است.
    وی تاکید کرد: یک روز روزنامه با زبان مکزیکی تیتر زده بود و علی دایی به من گفت همسرم وقتی این تیتر را دید ناراحت شد. ایشان حق داشت چون اسم من آنجا است. من بلافاصله تماس گرفتم و با سردبیر روزنامه صحبت کردم و گفتم سعی کنید رفتارهایی کنید که در شان ما باشد. یعنی چه که خداحافظ رفیق؟! من گفتم چرا این تیتر را زدید که یک عده‌ای بخواهند از آب گل آلود ماهی بگیرند. من اشتباه را می‌پذیرم و آن را قبول می‌کنم.
    کاشانی در خصوص عکسی که از درگیری آرفی و محمد روی جلد روزنامه پرسپولیس زده شد، گفت: تنها روزنامه‌ای که آن عکس را داشته روزنامه پرسپولیس بود. در تمام مسابقات دنیا ۴۸ دوربین مربی و داور و حتی بازیکنان را زیر نظر می‌گیرند. بازیکنی که ۴۰۰ میلیون پول می‌گیرد، به عنوان یک بازیکن حرفه‌ای باید رفتارش روی نیمکت کنترل کند حتی دوربین خبر ساز ۴ بار آن تصاویر را نشان داد. فکر می‌کنم علی دایی ناراحتی‌اش به خاطر چاپ آن عکس به این دلیل بود که خودش روی نیمکت نشسته بود و آن اتفاقات در چند قدمی‌اش رخ داده بود وگرنه این اتفاق اگر توسط هر دوربینی پخش می شد می‌گفتند چرا پخش کرده‌ای. ما آن مسئله را مدیریت کردیم.
    سرپرست باشگاه پرسپولیس تاکید کرد: دایی به عنوان سرمربی عوامل مختلف را در کنارش دارد. آیا آن مربی و یا بقیه اعضای کادر فنی نباید نسبت به این اتفاق واکنش نشان می‌دادند؟ علی دایی در آن لحظه تمرکز کاملش روی بازی بود. وظیفه کمک‌ها، کمک به علی دایی است آنها چه وظیفه‌ای دارند؟ وقتی در اهواز بنر دست تماشاگر بود و روی آن نوشته شده بود کاشانی حیا کن پرسپولیس را رها کن آن عکس را چاپ کردند. پس من باید بگویم چرا روزنامه پرسپولیس این کار را کرد. در داخل روزنامه خودم این اتفاق نمی‌افتاد در حالی که باید بگویم آنها کار حرفه‌ای خود را انجام دادند.
    کاشانی در خصوص اینکه بعد از بیماری حسین هدایتی با عکاس به عیادت وی رفت و شاید آن مسائل و حمایت علی دایی از هدایتی باعث ناراحتی کاشانی شده بود،‌ گفت: این موضوع به باشگاه پرسپولیس ربط پیدا نمی‌کند ولی من در مورد آن توضیح می‌دهم. در جلسه کمیته فنی عرض کردم به دایی گفتم که آقای حسین هدایتی در برنامه ۹۰ صحبت‌هایی را مطرح کردند و وقتی در این خصوص از شما مصاحبه شد، شما پاسخ دادید اینها مسائل مدیریتی است و به من ربطی ندارد اما فردای همان روز شما در کنفرانس مطبوعاتی قبل از بازی شروع به تعریف از مدیریت ایشان کردید. شما چه طور به خود اجازه دادید از ایشان تعریف کنید؟
    وی افزود: یک شب ابوالفضل جلالی به هتل ما آمد و گفت حسین هدایتی ناراحتی قلبی دارد و به عیادت ایشان برو. من با علی دایی مشورت کردم و ایشان استقبال خوبی کرد. پس من با مشورت ایشان به عیادت هدایتی رفتم.
    کاشانی در پاسخ به این سؤال که چرا با عکاس در آن وقت شب رفتید، گفت: اگر شما امروز چیزی را نشان می‌دهید و در برنامه همه آن را می‌بینند مگر ایراد دارد؟ طبیعتا فردای آن روز همه خبر عیادت من از هدایتی را کار می‌کردند. من به عنوان شخصیت حقوقی و حسین هدایتی به عنوان مالک باشگاه استیل‌آذین هستیم. این دو نفر شخصیت حقوقی هستند که صبح فردا بازتاب دارد. مردم می‌توانند قضاوت کنند که من به عنوان نماینده باشگاه پرسپولیس به عیادت آقای هدایتی رفتم وبازتاب آن در جامعه از نظر اجتماعی اثرگذار بود.
    سرپرست باشگاه پرسپولیس در خصوص اینکه کاملا مشخص است که بعد از این اختلافات و این اتفاقات که شما و علی دایی دیگر با هم همکاری نمی‌کنید و این مساله اظهر من الشمس است گفت: ممکن است روزی جنگ‌های بزرگی اتفاق بیفتد و کشته‌های زیادی باشد اما اتفاقات هم حل شود. علی دایی برای هواداران ما جام حذفی را به دست آورده و آنها را خوشحال کرده است. اگر علی دایی داد زده دلش برای تیم سوخته است. اگر قرار باشد در باشگاه کارم را انجام دهم یکی از اولویت‌هایم علی دایی خواهد بود اما این از جانب من نیست. حتی با وجود این صحبت‌هایی که آقای علی دایی مطرح کردند در مصاحبه‌ای که انجام دادم اعلام کردم که دایی از امروز با ما قراردادی ندارند و ماموریت ایشان در پرسپولیس تمام شد. چون من در حال حاضر دوشغله محسوب می‌شوم با آقای سعیدلو صحبت‌هایی را انجام دادم. ایشان به من گفت چون فصل نقل و انتقالات است کار را پیگیری کنید و ادامه دهید. من آن روز هم گفتم چون کارم فوتبال نیست اولویت با علی دایی خواهد بود که در این فوتبال بماند.
    وی ادامه داد: حمید استیلی یکی از گزینه‌های من است. منصور ابراهیم‌زاده، حمید درخشان و محمد مایلی کهن هم از گزینه‌های دیگر ما هستند. ۵ گزینه ایرانی داریم که اولویت آنها علی دایی است. ما برای فصل بعد برای زمان بدنسازی مشکل داریم. منتظر علی دایی تا ۴۸ ساعت دیگر می‌مانیم که پاسخ‌مان را بدهند. ایشان برنامه‌های خود را ارائه می‌کنند و شرط‌های خود را می‌نویسند من هم آنها را به مجمع ارائه می‌کنم.
    در این لحظه عادل فردوسی پور گفت کدام رئیس مجمع مگر شما رئیس مجمع دارید که علی دایی تا ۴۸ ساعت دیگر برنامه بدهد و آن را به دست رئیس مجمع برسانید. حبیب کاشانی خنده‌ای معنادار کرد و گفت: شما در حال هیجان دادن به قضیه هستید. مگر جاسم کرار برای شما بمب است؟ بازیکنی که ۶ جلسه اول فصل را بازی نکند که بمب نیست. در حال حاضر ۶ بازیکن لیگ برتری مدنظر کادر فنی را به خدمت می‌گیریم اما من که کادر فنی‌ام مشخص نشده نمی‌توانم زودتر اقدام کنم.
    کاشانی در خصوص انتقال عماد رضا به شاهین بوشهر گفت: خیلی واضح بگویم حمید استیلی دوست من است و به دوستی با او افتخار می‌کنم اما عماد رضا وقتی وارد دفتر من شد، با مدیر برنامه‌هایش در دفتر من صحبت می‌کرد. ایشان بابت قرارداد نیم فصل ۵۲۰ هزار دلار از ما خواسته بود. حتی قرار بود مالیات رقم قرارداد را ما پرداخت کنیم. این بازیکن چیزی حدود ۸۰۰ میلیون تومان از ما پول می‌خواست. من به علی دایی زنگ زدم که بروند از باشگاه مصری رضایتنامه‌ بگیرند. پس از این عماد رضا سر از شاهین بوشهر درآورد. من دست خط آقای سعدی مدیر برنامه‌های عمادرضا را هم دارم. آنها مشخص می‌کنند که این بازیکن به هنگام عقد قرارداد چه چیزهایی از ما خواسته اگر نیاز است اینها را به اداره آگاهی بدهیم تا خط شناسی کنند و ببینید این دست خط مربوط به آقای سعدی است یا خیر.
    وی گفت: از قول ما گفته می‌شود که مثلا با بازیکن با باشگاه صحبت کرده است بعد جستجو می‌کنیم می‌گویند با محسن بیات بازیکن باشگاه صبا صحبت کرده‌ایم. آنها می‌گویند این بازیکن در دفاع راست بازی می‌کند و باعث تعجب ما است که پرسپولیس در تنها نقطه‌ای که مشکل ندارد دفاع راست است. چند روز پیش امیرحسین صادقی گفته که من با آقای کاشانی صحبت کردم و ایشان گفته مربی فصل آینده استیلی است. صادقی تکذیب کرده باشگاه پرسپولیس هم تکذیب کرده و از آن روزنامه هم به عنوان نشر اکاذیب شکایت شده است. من از بازیکنان خودم سوال کردم که به کدام یک از شما پیامک داده‌ام برخی‌ها اطلاعات دروغی را مطرح می‌کنند که باعث به وجود آمدن این ذهنیت می‌شود.
    کاشانی گفت: می‌گویند در این ۱۸ ماه استخر و سونای مجموعه درفشی‌فر کار نمی‌کند. بروید از مسئول تدارکات ما بپرسید که این مسئله صحت دارد یا خیر. گفته‌اند که در انزلی هواپیما نبوده آخرین پرواز انزلی به تهران ساعت ۱۷ بوده حتی از کل تیم ما ۱۲ نفر به تهران برگشتند و بقیه یا در شمال مانده‌اند و بقیه که بیشتر جوانان و امیدهای ما بودند به تهران بازگشتند.
    وی گفت: شما چرا نمی‌گویید تیم به اهواز رفته، پرواز کنسل شده ۴۶ نفر آدم را باید به بازی می‌رساندم اولین کاری که انجام دادم این بود که با امام جمعه تماس گرفتم و از ایشان خواستم یک هواپیما از شرکت نفت برایمان بفرستند و با چارتر به تهران برگردیم. حتی از ما ۱۲ میلیون در این زمینه پول خواستند بعد آقایان گفتند نمی‌خواهند تیم قهرمان شود. آقایان مطرح کردند در امارات به بازیکنان ما پول توجیبی ندادند. بازیکنی که ۴۰۰-۵۰۰ میلیون تومان پول گرفته آیا نام ایران اینقدر به او انگیزه نمی‌دهد که داخل زمین بازی کند. در عرض این چند بازی همین بازیکنان ۷ میلیون پول گرفتند ولی این مباحث مطرح می‌شود.
    کاشانی در پایان گفت: من سر کار خودم هستم و به کار خود ادامه می‌دهم و باز هم می‌گویم اولویت برای مربیگری با دایی است.

صفحه 1 از 470 1231151101 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)