Design & Developed BY Patira

صفحه 96 از 470 نخستنخست ... 46869495969798106146196 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 951 تا 960 , از مجموع 4699
    مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی
    مربی مورد علاقه
    LuCiaNo SpAllettI
    بازیکن محبوب
    FRaNCescO ToTTi
    اسم واقعی شما
    MeHrdAd
    Roma

Francesco Totti

تشکر ها
    5,460
    تشکر شده 7,723 در 1,513 پست

perspolis ۞ آخرین اخبار مربوط به باشگاه پرسپولیس ۞

به نام خدا

آخرین اخبار مربوط به باشگاه پـــــرسپــــــــولیـــس را فقط در این تاپیک قرار دهید.

با تش
    ــــکر

!!! No Totti No Party
    ویرایش توسط AlexDelpiero : 06-18-2012 در ساعت 18:26

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مهاجم
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    بازیکن محبوب
    دیوید بکهام
    اسم واقعی شما
    میثم

EnglandPersepolisManUtd

تشکر ها
    1,355
    تشکر شده 2,320 در 703 پست

استیلی : استعفا نمي‌دهم

مرجع خبری پرسپولیس :
    حميد استيلي مي گويد به كارش در پرسپوليس ادامه مي دهد و اين كه مي‌ماند يا نمي‌ماند به تصميم باشگاه بستگي دارد.

سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس يك روز پس از شكست در شهرآورد درباره اين موضوع كه چرا بازيكنان تيمش پس از خوردن گل اول از استقلال به بازي احساسي روي آوردند، گفت: ما در بازي ذوب آهن هم در دقيقه دو گل خورديم، اما خيلي منطقي بازي كرديم و بازي را در دست گرفتيم. به هر حال بازي با استقلال هميشه شرايط خاصي دارد و متاسفانه بازيكنان ما احساسي بودند.

استيلي درباره اين موضوع كه گفته مي‌شود او براي بازي با استقلال از قلعه نويي مشورت گرفته، گفت: من براي بازي از خيلي‌ها مشورت گرفتم، اما قلعه نويي خودش يك استقلالي است و هيچ وقت به خودم اجازه نمي دهم كه از يك استقلالي براي داربي مشورت بگيرم.

سرمربي پرسپوليس با اشاره به اين كه برد و باخت‌ها در فوتبال تمام مي‌شود و رفاقت‌ها باقي مي ماند، گفت: علي پروين تقريبا بعد از دو هزار روز به تمرين پرسپوليس آمده بود و همچنين ديگر پيشكسوتان در هفته اي كه گذشت ما را تنها نگذاشتند.

حميد استيلي كه با برنامه 90 در 90 صحبت مي‌كرد، با بيان اين كه استعفا نمي‌دهم و به كار خودم در پرسپوليس ادامه خواهم داد، گفت: ماندن يا نماندن من به باشگاه مربوط است. من به عنوان يك مربي حرفه‌اي به كار خودم ادامه مي دهم و به كار خودم اعتقاد دارم. 100 درصد ما در هفته‌هاي آينده نتيجه‌ مي‌گيريم.

3. 3 کاربر از پست مفید pathfinder تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مهاجم
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    بازیکن محبوب
    دیوید بکهام
    اسم واقعی شما
    میثم

EnglandPersepolisManUtd

تشکر ها
    1,355

ذوالفقارنسب: پرسپوليس مشكلات فني محسوسي دارد/ من دیگر عضو کمیته فنی نیستم

مرجع خبری پرسپولیس :
    بيژن ذوالفقارنسب هم حاضر نيست درباره وضعيت كنوني پرسپوليس پاسخ روشني بدهد. هنوز مشخص نيست كه او چرا در يك مقطع براي انتخاب سرمربي مسئول كميته فني شد، اما حالا مي‌گويد كه حتي عضو كميته فني هم نيست.

كارشناس فوتبال درباره شكست پرسپوليس مقابل استقلال اظهار كرد: پرسپوليس بازي متوسطي را انجام داد.
    اين تيم مشكلات فني كاملا محسوسي به ويژه‌ در خط دفاع داشت و بازيكنانش در شرايط بازي داربي كه هميشه وضعيت خاصي دارد قرار نداشتند. اما استقلال خيلي با برنامه و هدفمند كاركرد و سه امتياز را هم به دست آورد.

وي درباره نحوه به كارگيري علي كريمي در بازي، گفت: استقلال خيلي با برنامه كريمي را يارگيري كرده بود و نگذاشتند او كاري انجام دهد. اين كه استفاده از كريمي به عنوان بازيكن نوك حمله درست بوده يا نه تشخيص استيلي بوده و بايد علت آن را از او پرسيد.

ذوالفقارنسب كه در زمان انتخاب سرمربي پرسپوليس مسئول كميته فني اين باشگاه بود، چند وقتي است كه مي‌گويد حتي ديگر عضو اين كميته هم نيست: نمي دانم كه كميته فني بعد از اين شكست جلسه‌اي مي‌گذارد يا نه. من ديگر نه مسئول كميته هستم نه عضو آن.

وي در پاسخ به اين سوال كه وظيفه حبيب كاشاني در اين مقطع چيست؟ گفت: طبيعتا مدير عامل تيم و كادر فني بايد پاسخگو باشند.

5. 3 کاربر از پست مفید pathfinder تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مهاجم
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    بازیکن محبوب
    دیوید بکهام
    اسم واقعی شما
    میثم

EnglandPersepolisManUtd

تشکر ها
    1,355

محمد: استيلي به من اعتقادي ندارد؛ نيم‌فصل تصميم جديدي مي‌گيرم

مرجع خبری پرسپولیس : مدافع مصدوم پرسپولیس گفت: به خاطر برخی از مسائل حس می کنم سرمربی تیم به من اعتقاد ندارد.

به گزارش مرجع خبری و به نقل از فارس علیرضا محمد پس از شکست 2 بر صفر پرسپولیس مقابل استقلال در دربی 71 اظهار داشت: متأسفانه پس از اینکه در بازی برابر استقلال آسیب دیدم سریعا مرا به بیمارستان آتیه منتقل کردند. متأسفانه باید اعلام کنم 50 دقیقه در این بیمارستان فقط درد می‌کشیدم. هیچ کس نیامد بگوید که تو چه دردی داری؟

وی افزود: به همین دلیل اعتراض شدیدی در بیمارستان داشتم، حتی دکتر هم به نشانه حمایت از من با مسئولان این بیمارستان مشکل پیدا کرد. اگر خودم برای جاانداختن دستم دست به کار نمی‌شدم مطمئن باشید این بیمارستان هیچ کاری برای من انجام نمی‌داد.

محمد تاکید کرد: ‌وقتی دیدم وضعیتم خوب نیست، خودم دست خودم را جا انداختم. در حالی که توی زمین بودم و یک پزشک در بیمارستان نیامد بگوید حالتان چطور است و نمی‌دانم آیا وقتی یک مصدوم با لباس ورزشی به یک بیمارستان می‌رود نباید به وضعیت او زودتر از 50 دقیقه رسیدگی کند؟

وی خاطرنشان کرد: باید تشکری ویژه از آندرانیک تیموریان داشته باشم، او هنگام مصدومیت به من دلداری دارد. حتی به من چندین بار زنگ زد و احوالم را پرسید اما دریغ از مسئولان تیم خودم.

مدافع پرسپولیس یادآور شد: قبل از دربی انگیزه فراوانی داشتم تا خودم را ثابت کنم، با درد و بدون درد به آب و آتش زدم و تمرین کردم اما نمی‌دانم چه اتفاقی افتاد که از اول بازی من به میدان نرفتم البته این نظر کادر فنی بود اما وقتی که من می‌دانم می‌توانم به پرسپولیس کمک کنم چرا نباید این اجازه به من داده شود. من چهار سال است که در پرسپولیس هستم و هیچ مشکلی نبود، حالا نمی‌دانم در این چند هفته اخیر چه اتفاقی افتاده که باید این مسائل را تحمل کنم.

وی افزود: باور کنید خیلی ناراحتم. شب گذشته از یک طرف درد می کشیدم از یک طرف ناراحت شکستی بودم که در دربی کسب کردیم. واقعا تمام مسائل از دستم خارج شده بود اما متأسفانه وقتی که من مصدوم شدم و حتی بعد از بازی با سیاه جامگان ابومسلم در دیداری دوستانه در اردوی مشهد دچار مشکل شدم هیچ‌کس حرفی در این باره نزد که محمد مصدوم است. همه روزنامه‌ها نوشتند که من دعوا کردم اما باز هم فردی از سوی باشگاه این خبر ر ا تکذیب نکرد.

محمد افزود: پس از این همه مشکل خوب شدم و تمرین کردم من با استیلی مشکلی ندارم؛ اما به دیدار او می‌روم تا حرف‌هایم را با او بزنم. استیلی اگر نیازی به من ندارد دلیلی نیست در این تیم بمانم. حالا هم که آسیب دیده‌ام و 5هفته تقریبا دور از پرسپولیس خواهم بود. باور کنید غم دلم زیاد است و نمی‌دانم چطور باید آنها را بازگو کنم. من نظرم این است که نمی‌شود دوستی یک طرفه باشد. باید علاقه بین طرفین دوطرفه باشد.

وی ادامه داد: خودتان در دربی 71 دیدید وقتی به میدان آمدم از جان و دل مایه گذاشتم تا شرمنده هواداران نشویم اما تلاش من مؤثر نبود. اگر من در دربی بودم قطعا اجازه نمی‌دادم برخی از اتفاقات بیفتد. چون به خودم اطمینان داشتم. در بهترین شرایط ممکن است آماده حضور در دربی بودم اما نمی‌دانم چرا به من این فرصت داده نشد و این اعتماد به من نمی‌شود به همین دلیل جایی می‌روم که به من اعتماد شوم.

مدافع پرسپولیس در پاسخ سؤالی که آیا می‌دانید حق ندارید به تصمیم سرمربی تیم اعتراض کنید، گفت: بله صد در صد قبول دارم. مربیگری سلیقه ای است. شاید ایشان به من اعتقادی ندارد و مربی تیم می‌تواند اصلا مرا از تیم خودش بیرون کند. چون استیلی همه کاره حال حاضر پرسپولیس است و نظرش قابل احترام است. من به ایشان هیچ جسارتی نمی‌کنم اما اعتقادم این است که اگر یک نفر به بازیکنی اعتقاد ندارد بهتر است اعلام کنم. حرف اول و آخر را در پرسپولیس استیلی می‌زند و من در این باره حرفی نمی‌زنم و به او فشار نمی‌اورم اما این درد و دل‌های من است که می خواهم بگویم.اگر یک نفر به من اعتقاد نداشته باشد نمی‌توانم نظر او را عوض کنم، پس می‌روم جایی کار کنم که بتوانم اعتماد طرف را جلب کنم به همین دلیل به احتمال فراوان بعد از صحبت‌هایش با حمیدخان در این فصل تصمیمات جدیدی خواهم گرفت.

محمد در ادامه صحبت‌هایش با اشاره به مصدومیت قدیمی اش نیز گفت: ببینید من زمان کرانچار، قطبی، وینگادا و علی دایی با مریضی و سرم وارد زمین شدم و بهترین عملکردم را برای پرسپولیس داشتم. در نیم فصل اول در زمان آقای دایی تنها بازیکنی بودم که تمام بازیها فیکس بودم اما در نیم فصل دوم به خاطر یکسری اتفاقات در دو سه بازی به میدان نرفتم اما همیشه آماده بودم و دایی حقم را می‌داد ولی اکنون کمی شرایط فرق کرده است. من همیشه با هر فردی یا هر تیمی که باشد از جان و دل مایه می‌گذارم شما در دربی 71 دیدید چقدر من پریدم تا روی سر کرار ضربه بزنم و آن طور به زمین برخورد کردم اما یک نفر از باشگاه پرسپولیس به من زنگ نزد که بپرسد زنده ام یا نه!

وی افزود: پارسال وقتی که مصدوم شدم اولین نفر علی دایی به من زنگ زد همه جا مصاحبه کرد و گفت علیرضا محمد این شرایط برای او پیش آمده و مصدوم تیم من است اما اکنون نه تنها اسمی از من برده نشد، بلکه یک زنگ هم به من نزدند که قوت قلبی برایم باشد؛ ایرادی ندارد خدا بزرگ است. آرنج دسته ام شکسته، اما چند عکس انداخته‌ام تا تکلیف نهایی‌ام مشخص شود. قطعا پنج هفته نمی‌توانم پرسپولیس را همراهی کنم. ولی هواداران این را بدانند باتوجه به مصدومیتی که داشتم به خاطر شکست در دربی 71 نمی‌دانم شب را چطور به صبح رساندم. باور کنید شکست تلخی بود و امیدوارم زودتر بتوانم این خاطره تلخ را از ذهنم دور کنم. به عنوان عضو کوچکی از پرسپولیس واقعا از هواداران عذرخواهی می‌کنم.

وی از حبیب کاشانی سرپرست باشگاه پرسپولیس به دلیل تماس تلفنی و احوال‌پرسی از مصدومیتش تشکر کرد

7. 2 کاربر از پست مفید pathfinder تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مهاجم
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    بازیکن محبوب
    دیوید بکهام
    اسم واقعی شما
    میثم

EnglandPersepolisManUtd

تشکر ها
    1,355

8 بازیکن پرسپولیس به تیم ملی دعوت شدند !

مرجع خبری پرسپولیس :
    کارلوس کی‌روش 28 بازیکن را به اردوی تیم ملی فوتبال کشورمان دعوت کرد که در بین آنها نام هشت بازیکن از تیم فوتبال پرسپولیس و هفت بازیکن از تیم استقلال دیده می شود.

مدیر امور رسانه‌ای تیم ملی فوتبال کشورمان روز شنبه اطلاعیه درباره اردوی دو روزه تیم ملی در روزهای 28 و 29 شهریور (مینی کمپ) را در اختیار سایت فدراسیون فوتبال قرار داد.

خسرو والی زاده درباره این اردو گفت: 28 بازیکن از سوی کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی کشورمان دعوت شده‌اند که در میان آنان برخی چهره های جدید به چشم می خورد.

وی در خصوص اهداف سرمربی تیم ملی از برپایی این اردو گفت: بنابر توافق‌های قبلی با سازمان لیگ فدراسیون فوتبال با هدف برنامه توسعه و نمو تیم ملی فوتبال ایران، مقرر شده بود در دو روز فوق الذکر مینی کمپ تیم ملی برگزار شود.

مدیر امور رسانه‌ای تیم ملی فوتبال کشورمان خاطرنشان کرد: اما با توجه به تغییرات حاصله در برنامه مسابقات لیگ برتر و عدم تطابق با توافق‌های قبلی فی مابین، سرمربی تیم ملی لاجرم نمی تواند از همه بازیکنان موردنظرش بهره برداری کند به ویژه بازیکنان درگیر در مسابقات از باشگاه‌های سپاهان، داماش گیلان، ذوب آهن و شاهین بوشهر.

- اسامی 28 بازیکن دعوت شده به اردوی تیم ملی به شرح زیر است:

دروازه بان‌ها:
    علیرضا حقیقی، سوشا مکانی و حامد لک

مدافعان:
    خسرو حیدری، حنیف عمران‌زاده، احسان حاج صفی، حمیدرضا علی عسگری، پژمان منتظری، رضا نورمحمدی، مهرداد پولادی، شجاع خلیل آزاد و میلاد فخرالدینی

بازیکنان میانی:
    آندرانیک تیموریان، علی کریمی، مازیار زارع، مجتبی جباری، سامان آقازمانی، بختیار رحمانی، محسن مسلمان و حسین بادامکی

مهاجمان:
    فرهاد مجیدی، کریم انصاریفرد، میلاد میداودی، جواد کاظمیان، غلامرضا رضایی، آرش افشین، ایمان موسوی و محمد نزهتی

بازیکنان دعوت شده باید ساعت 15 روز دوشنبه 28 شهریورماه جاری خود را در محل هتل المپیک به کادر فنی تیم ملی معرفی کنند. نخستین جلسه تمرین ساعت 17:30 دوشنبه در زمین چمن کمپ تیم ملی برگزار خواهد شد.

9. 2 کاربر از پست مفید pathfinder تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مهاجم
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    بازیکن محبوب
    دیوید بکهام
    اسم واقعی شما
    میثم

EnglandPersepolisManUtd

تشکر ها
    1,355

نورمحمدي: كرار دست شكسته‌ام را از عمد فشار مي‌داد

مرجع خبری پرسپولیس :
    مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: نمی خواستم مشکلی پیش بیاید اما کرار دست شکسته‌ام را زیر بدنش گذاشته بود و به عمد فشار می داد.

رضا نورمحمدی در خصوص بازی روز گذشته پرسپولیس و استقلال و سومین شکست پیاپی قرمزپوشان در دربی‌های گذشته اظهار داشت: به نظرم در نیمه اول موقعیت‌های خوبی را داشتیم اما فرق ما با استقلال این بود که آنها توپ‌هایشان به گل تبدیل شد اما برای ما به گل تبدیل نشد.

وی افزود: در نیمه دوم هم فرصت‌های صددرصد و خوبی داشتیم و روزی که 50درصد پرسپولیس بودیم، متأسفانه بازی را باختیم که هیچ حرفی برای گفتن نداریم به غیر از عذرخواهی از هواداران.

وی در خصوص شرایط نامساعد خط دفاعی پرسپولیس نیز گفت: ما در دفاع راست چندین بار تغییر انجام دادیم به همین دلیل کمی هماهنگ نبودیم آنها در توپ اول بر اثر برگشت یک توپ معمولی به گل رسیدند و در گل دوم نیز از یک شوت ایستگاهی استفاده کردند، اما ما متأسفانه حتی پنالتی خودمان را به بیرون زدیم که این موضوع هم جزئی از فوتبال است.

وی یادآور شد: در روزی که سرحال و پرسپولیس واقعی نبودیم حداقل می‌توانستیم از موقعیت‌هایمان بهترین استفاده را کنیم اما نشد. واقعا نمی‌دانم از دیشب تا صبح را چطور سر کردم.

نورمحمدی در پایان درباره درگیری‌اش با کرار در انتهای بازی نیز گفت: نمی‌خواستم اتفاقی پیش بیاید اما جاسم کرار از عمد دست شکسته من را زیر بدن خود قرار داده بود و فشار می‌داد. من چندین بار سعی کردم دستم را جدا کنم اما آنقدر به کار خود ادامه داد تا عصبی شدم ولی موضوع چیز خاصی نبود و تمام شد. انگشتان دست من هنوز جوش نخورده و با آتل برای پرسپولیس بازی می کنم. به همین دلیل این بازیکن خارجی استقلال موضوع را فهمیده بود و می‌خواست مرا عصبانی کند اما ماجرا به پایان رسید.

11. 2 کاربر از پست مفید pathfinder تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مهاجم
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    بازیکن محبوب
    دیوید بکهام
    اسم واقعی شما
    میثم

EnglandPersepolisManUtd

تشکر ها
    1,355

علی دایی : در مورد شکست پرسپولیس صحبت نمی‌کنم

مرجع خبری پرسپولیس : سرمربی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس از اظهار نظر در مورد شکست این تیم برابر استقلال امتناع کرد و گفت: در صورت لزوم، طی روزهای آینده صحبت‌هایم را مطرح می‌کنم.

علی دایی در مورد شکست پرسپولیس برابر استقلال در شهرآورد 71 ضمن بیان مطلب فوق گفت: در شرایط فعلی ترجیح می‌دهم در مورد شکست پرسپولیس در شهرآورد تهران مصاحبه‌ای نکنم اما اگر لازم باشد در روزهای آینده نظراتم را اعلام می‌کنم.

وی افزود: از باخت پرسپولیس ناراحت شدم و می‌دانم هواداران این تیم به شدت ناراحت و غمگین هستند. در چنین شرایطی ترجیح می‌دهم صحبتی نکنم ولی با توجه به اتفاقاتی که ممکن است رخ دهد، در صورت لزوم، طی روزهای آینده نظراتم را مطرح می‌کنم.

سرمربی پیشین پرسپولیس خاطرنشان کرد: در این روزهای هوداران پرسپولیس شرایط و روحیه خوبی ندارند. با حرف زدن من چیزی حل نمی‌شود و با مصاحبه کردن دردی از پرسپولیس دوا نمی‌شود. ترجیح می‌دهم امروز مصاحبه نکنم اما در روزهای آینده اگر لازم باشد صحبت می‌کنم.

دیدار تیم‌‎های فوتبال پرسپولیس و استقلال که هفتاد و یکمین نبرد آنها در شهرآورد پایتخت بود، جمعه شب با برتری 2 بر صفر آبی‌پوشان به پایان رسید.

13. 2 کاربر از پست مفید pathfinder تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مهاجم
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    بازیکن محبوب
    دیوید بکهام
    اسم واقعی شما
    میثم

EnglandPersepolisManUtd

تشکر ها
    1,355

گل محمدی : یکدلی بین بازیکنان وجود ندارد/ هواداران با این نتایج زجر می‌کشند

مرجع خبری پرسپولیس :
    مدافع پیشین تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه یکدلی بین بازیکنان این تیم وجود ندارد، گفت: خدا کند اشتباه کرده باشم اما در صورت درست بودن این موضوع پرسپولیس در آینده به مشکل می‌خورد.

یحیی گل‌محمدی ضمن بیان مطلب فوق گفت: پرسپولیسی ها در این دیدار در حد و اندازه خود ظاهر نشدند. در مقابل استقلالی‌ها خوب بازی کردند و هافبک‌های این تیم با در اختیار گرفتن نبض بازی، موقعیت‌های زیادی را روی دروازه پرسپولیس ایجاد کردند.

وی اضافه کرد: در جریان بازی دیروز احساس کردم یکدلی بین بازیکنان پرسپولیس وجود ندارد و همین مسئله به تیم ضربه می‌زند. این استنباط و نگاه شخصی من بود، خدا کند اشتباه کرده باشم اما اگر این موضوع درست باشد، پرسپولیس در آینده هم به مشکل می‌خورد.

مدافع پیشین تیم فوتبال پرسپولیس خاطرنشان کرد: رمز موفقیت یک تیم ابتدا همدلی و بعد از آن بحث فنی است زیرا تیمی موفق است که یکدست باشد و بازیکنان باهمدیگر یکدل و هماهنگ باشند. در این بازی اما چهره و رفتار برخی از بازیکنان نشان می‌داد خیلی بی خیال هستند. باز هم می‌‎گویم این برداشت من از عملکرد بازیکنان در طول 90 دقیقه بود.

گل‌محمدی در مورد اینکه مشکل پرسپولیس در این فصل مدیریت، کادرفنی و یا یارگیری است، تاکید کرد: تیم نسبت به فصل گذشته یارگیری بهتری انجام داده است اما برای بخش‌های مدیریتی و فنی این تیم باید فکر اساسی صورت بگیرد.

وی در این خصوص افزود: ما پرسپولیسی‌ها نسبت به تماشاگران دینی داریم و باید آن را ادا کنیم. اینکه با این نتایج شاهد هستیم طرفداران تیم زجر می‌کشند، اتفاق بسیار بدی است. شرایط امروز پرسپولیس بسیار سخت است و همه نگران آینده آن هستند.

مدافع پیشین تیم فوتبال پرسپولیس در پایان گفت: مشکل نداشتن هیئت مدیره نیست زیرا استقلال هم هیئت مدیره ندارد، ضمن اینکه هیئت مدیره در زمین بازی نمی‌کند. فکر می‌کنم نتایج اخیر پرسپولیس به خاطر نداشتن رفاقت و همدلی بوده و اگر این مشکل حل نشود، تیم در آینده نتایج بدتری را کسب می‌کند.

15. 2 کاربر از پست مفید pathfinder تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مهاجم
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    بازیکن محبوب
    دیوید بکهام
    اسم واقعی شما
    میثم

EnglandPersepolisManUtd

تشکر ها
    1,355

حمید درخشان : پیشنهاد هم بشود به پرسپولیس نمی‌روم

مرجع خبری پرسپولیس : سرمربی تیم فوتبال شاهین بوشهر گفت: اگر پیشنهاد رسمی هم از سوی باشگاه پرسپولیس به من بشود، چون با تیم شاهین قرارداد داشته و نسبت به این تیم احساس تعهد می کنم، به پرسپولیس نمی روم.

حمید درخشان در خصوص دیدار تیمهای فوتبال شاهین بوشهر و ذوب آهن گفت: بازی سخت و دشواری را مقابل تیم ذوب آهن پیش رو داریم. ذوب آهن نشان داده که در حال حاضر یکی از تیمهای آماده فوتبال ایران و آسیاست.

وی افزود: این تیم همواره جایگاه خوبی در فوتبال ایران داشته و از بازیکنان با کیفیتی نیز برخوردار است اما ما به دنبال شکست ذوب آهن و کسب سه امتیاز این بازی هستیم.

سرمربی تیم فوتبال شاهین بوشهر گفت: تیم ما شرایط ایده الی داشته و بازیکنان تمرینات بسیار خوبی را پشت سر گذاشته اند. به غیر ازعلی انصاریان و امجد شکوه مقام که مصدوم هستند سایر بازیکنان خود را برای رویارویی با ذوب آهن در اختیار داریم.

وی همچنین ادامه داد: مسئولان باشگاه شاهین قول داده اند که تا پیش از بازی با ذوب آهن مدیرعامل جدید باشگاه را معرفی کنند و ما نیز امیدواریم این موضوع هرچه سریع تر اتفاق بیافتد.

درخشان در خصوص اینکه آیا برای سرمربیگری تیم پرسپولیس به وی پیشنهادی شده است گفت: من تاکنون هیچ مذاکره رسمی و غیر رسمی با مسئولان باشگاه پرسپولیس نداشته ام و درحال حاضر فقط به تیم شاهین فکر می کنم. اگر پیشنهاد رسمی هم از سوی باشگاه پرسپولیس به من بشود، چون با تیم شاهین قرارداد داشته و نسبت به این تیم احساس تعهد می کنم مثل گذشته به کار خود درتیم شاهین ادامه داده و به پرسپولیس نمی روم.

17. 3 کاربر از پست مفید pathfinder تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    Jose Morinio . Afshin GHotbi . Majid Jalali
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847
    تشکر شده 10,655 در 3,070 پست

perspolis

ناگفته های جنجالی دربی ۷۱

پرسپولیس اف سی : نمایش پرسپولیس در روز داربی و مهمتر از آن در تمامی بازی‌های لیگ یازدهم (سوای مصاف فولادشهر) علامت سوال بزرگی است که گویا هیچکس قصد ندارد در مورد آن کمی حرف بزند.بدون تردید آنچه شاگردان حمید استیلی در داربی هفتاد و یکم به نمایش گذاشتنند یکی از ضعیف ترین عملکردهای قرمزها در طول تاریخ داربی بود.فصل قبل دایی دوبار به استقلال باخت اما با توجه به نمایش بحث برانگیز استقلال و اشتباهات داوری، قرمزها لااقل از ابعاد دیگر طلبکار بودند.درست برخلاف شامگاه جمعه بیست و پنجم شهریور که از سنک صدای اعتراض بلند شد اما از قرمزها نه. باید چه می گفتند؟به چه چیز اعتراض می کردند؟دنبال کدام حق ناحق شده می دویدند و به چه می نازیدند؟

باری این یک شکست تمام عیار بود که قطعا مسائلی غیر از ابعاد فنی در آن دخیل بودند.دو حادثه مهم قبل از بازی و در حین آن رخ داد که توجه به آن می تواند آدرس سر راست تری را به ذهن پرسشگر بدهد.
    درگیری در هتل و خروج حقیقی از ترکیب
    چهارشنبه شب در اردوی تیم پرسپولیس اتفاقی رخ داد که تا حدودی اثرات مخربی بر روحیه بازیکنان این تیم داشت و یا لااقل این اتفاق حالا یکی از بهانه های شکست درداربی۷۱ است. ماجرا از این قرار بود که در هنگام صرف شام علیرضا حقیقی و سامان آقا زمانی بر سر یک موضوع (!) درگیری لفظی پیدا می کنند.شنیده می شود که این درگیری بر سر یک سالاد فصل و شوخی تندی بود که حقیقی با آقا زمانی انجام داد و البته کار به درگیری لفظی شدید کشیده شد. گویا در وسط دعوا علی کریمی هم وارد می شود و حتی قصد داشته شخصا با حقیقی برخورد کند.بعد از این درگیری در چهارشنبه شب گذشته دروازه بان جوان پرسپولیس از ترکیب اصلی خارج شد و به جای میثاق معمارزاده درون دروازه قرار گرفت. حقیقی اگر چه به دلیل مشکل انضباطی نیمکت نشین شد اما گفته می شود که کریمی در ماجرای نیمکت نشینی او تاثیر بسزایی داشته است. قرار بود که حقیقی گلر تیم پرسپولیس در این مسابقه باشد و انتخاب اول استیلی او بود.

کریمی خطاب به سه بازیکن؛ باشرف باشید
    بازی تمام می شود و بازیکنان سعی میکنند دست کم با ظاهری ناراحت وارد رختکن شوند.حقیقی و شیث که عکاسان روایت می‌کنند در ابتدای نیمه دوم با خنده ای معنادار سمت نیمکت می رفتند آنچنان سعی در ناراحت نشان دادن خود داشتند که هر خبرنگاری از یک فرسخی هم متوجه ظاهرسازی مصنوعی می شد.اما آنچه در رختکن قرمزها رخ داد ربطی به این دو نداشت.کاپیتان کریمی که تنها بازیکن خوب زمین بود نزدیک به نیم ساعت سر چند بازیکن فریاد می زد و از آنها می خواست بخاطر این و آن توپ را به بیرون نزنند! حرف کاپیتان کاملا معنا داست.او می گفت:«من در دوران فوتبالم با خیلی ها مشکل داشتم اما وقتی وارد زمین مسابقه می‌شوم تنها به هواداران فکر می‌کنم، به کارگری که به ورزشگاه به عشق ما می آید به همه آنهایی که ما تنها دل خوشی شان هستیم.از شب قبل می آیند پشت در استادیوم می خوابند» کریمی که کاملا تن صدایش بالا رفته بود نگاهش را متوجه سه بازیکن خاص کرد و به انها گفت:« بخاطر رفاقت با این و آن توپ را به بیرون نزنید»آیا کاپیتان تیم، فردی مثل کریمی که سال های پایانی فوتبالش را پشت سر می گذارد بی جهت کسی را متهم به کم فروشی می کند؟ منظور او کدام بازیکنان اند و مهمتر از آن به زعم کریمی این بازیکنان توپ را بخاطر چه کسی به بیرون می زنند؟ دوباره فیلم داربی هفتاد و یکم را نگاه کنید،پیدا کردن مردانی که توپ ها را ناباورانه به بیرون می‌زدند تا حمید استیلی مجبور به استعفا شود اصلا سخت نیست. دایی فصل قبل به محض اینکه شنید (توسط سهراب بختبار زاده)شیث برای شکست پرسپولیس مقابل صبا، ثانیه شماری می کند بی درنگ او را اخراج کرد تا لااقل اگر خنجری خورد ، بداند آن را دشمن از رو به رو زده نه خودی از پشت.

پیوس متهم می کند؛ ۳ بازیکن غیرعای بودند
    از سوی دیگر مهاجم سابق پرسپولیس مدعی است که سه نفر از بازیکنان این تیم در داربی ۷۱ “کارشکنی” کرده‌اند.فرشاد پیوس در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد:«در بازی‌های داربی که حضور داشتم یا دیده‌ام، پرسپولیس را این همه ذلیل و بیچاره ندیده بودم. برای این پرسپولیس متاسفم و دلم می‌سوزد که با این خفت باخت. ترکیب دفاعی تیم و بازیکنان میانی در حد و اندازه خود نبودند و ضعیف بازی کردند. بازیکنان میانی تیم پرسپولیس در این دیدار میانه زمین را از دست داده بودند و نتوانستند بازی خود را ارائه کنند.استقلال با دوندگی بازیکنان خود و تعویض‌های خوبی که انجام داد توانست پیروز شود و مقابل پرسپولیس که موقعیت چندانی برای گلزنی نداشت و چیزی از یک تیم ارائه نکرد، موفق بود. استقلالی‌ها با تامل بازی کردند و باید این بازی را می‌بردند» فرشاد پیوس، علی کریمی را بهترین و موثرترین بازیکن پرسپولیس دانست و افزود:« اگر کریمی را از پرسپولیس بگیرند، این تیم بازیکن دیگری ندارد. او همه کاره پرسپولیس است و زحمت زیادی می‌کشد. این بازیکن خوب با دوندگی‌ای که دارد به پرسپولیس کمک زیادی می‌کند و به نوعی او نهایت فوتبال را در این تیم ارائه می‌دهد.مهاجم پیشین پرسپولیس ادامه داد: در بین همه بازیکنان پرسپولیس روی هم رفته چهار بازیکن درست و حسابی هم در نمی‌آید چرا که این تیم ضعف‌های بسیاری دارد. به جرات می‌گویم سه بازیکن این تیم اصلا در حد و اندازه این تیم نیستند و در کار این تیم کارشکنی می‌کنند و یکی از این بازیکنان باعث شکست این تیم شد. به نظرم پیراهن پرسپولیس برای تن چند بازیکن این تیم گشاد است»فرشاد پیوس در پایان یادآور شد:«شیث رضایی مرد روزهای سخت پرسپولیس بود و می‌توانست در این دیدار به تیم خودش کمک کند که متاسفانه از او استفاده نشد».
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    من نمیخواستم بدم از دست تورو آسون
    تو نمیذاشتی پا بگیره زندگیمون
    من که شنیدم طعنه های اینو اونو
    تو که نذاشتی که بسازیم خونمونو
    اگه تو میموندی تورو میبخشیدم

19. 4 کاربر از پست مفید David7 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    Jose Morinio . Afshin GHotbi . Majid Jalali
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847
    تشکر شده 10,655 در 3,070 پست

perspolis

یادداشت روز : شکست استیلی از کجا کلید خورد ؟!

پرسپولیس اف سی : پرسپولیس این روزها در همه جا لنگ می زند. آچار فرانسه ای به نام علی کریمی هم سوپرمن نیست که به جای ۱۱نفر کارآیی داشته باشد.چنین معضلی را باید در فصل نقل وانتقالات ریشه یابی کرد وبا نگاهی به دیروزهای این تیم ، امروزش را به کنکاش نشست.
    استیلی که آمد لیست خریدی را به کاشانی داد. از آن فهرست که سراغ بگیریم و براساس آن مهره ها ، پازل سرخ ها را که بچینیم در می یابیم این مربی درد را به خوبی تشخیص داده بود.او طعم سکوت در برابر عدم به خدمت گیری نفرات مدنظرش را باید حالا بچشد . استیلی در لیستش نام مهدی رحمتی را قرار داد. دروازه بانی که نیاز به توصیف ندارد.

به جای او ولی میثاق ردای سرخ را برتن کرد. کاریکاتوری از یک گلر موفق! جلال حسینی قرار بود به صف مدافعان بپیوندد اما ممدو تال آمد ومحمد نصرتی . سپهر هم که رفت! نیازی نیست در مورد هیچ یک از این نفرات وتاثیرشان در ناکامی های پرسپولیس بنویسیم. در دربی چپ پرسپولیس شاهراه بود.
    استیلی برای این ناحیه دست روی محسن ایران نژاد و حسن اشجاری گذاشت . ایران نژاد حالا یکی از بهترین های لیگ ماست درست برعکس شکوری. ضعف شاگردان استیلی در هافبک دفاعی را همگان تایید می کنند. قاسم دهنوی ومهدی کیانی کاندیداهای استیلی برای این نقطه از زمین بودند که جذب نشدند. کمبود دوندگی در خط میانی قرار بود با پژمان نوری رفع شود که نشد.
    کریم انصاری فرد هم رخت این تیم را بر تن نکرد تا از آن همه نام تنها اولادی وکریمی به این تیم ملحق شوند. کاشانی شاید مانند سال قبل و لیست دایی از ماندن بازیکنان در تیم های سابقشان بگوید اما اول این که چگونه خسرو حیدری با وجود اینکه نیاز به رضایت نامه داشت توسط فتح الله زاده به استقلال آمد ودوم آنکه بازیکنانی مانند سیدجلال، رحمتی واشجاری نیازی به رضایت نامه نداشتند.
    بی دلیل نیست که استقلال یکه تاز میدان لیگ است زیرا مدیرش در قبال لیست سرمربی اش که به گمان اوخود فتح الله زاده هم با آن مهره ها تیم را قهرمان می کند، هنرش را نشان می دهد وپرسپولیس در حساس ترین بازی فصل برای جبران عقب ماندنش از رقیب سنتی باید علیرضا محمد را به میدان بیاورد.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    من نمیخواستم بدم از دست تورو آسون
    تو نمیذاشتی پا بگیره زندگیمون
    من که شنیدم طعنه های اینو اونو
    تو که نذاشتی که بسازیم خونمونو
    اگه تو میموندی تورو میبخشیدم

21. 2 کاربر از پست مفید David7 تشکر کرده اند .

صفحه 96 از 470 نخستنخست ... 46869495969798106146196 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)