Design & Developed BY Patira

صفحه 3 از 470 نخستنخست 123451353103 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 4699
    مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی
    مربی مورد علاقه
    LuCiaNo SpAllettI
    بازیکن محبوب
    FRaNCescO ToTTi
    اسم واقعی شما
    MeHrdAd
    Roma

Francesco Totti

تشکر ها
    5,460
    تشکر شده 7,723 در 1,513 پست

perspolis ۞ آخرین اخبار مربوط به باشگاه پرسپولیس ۞

به نام خدا

آخرین اخبار مربوط به باشگاه پـــــرسپــــــــولیـــس را فقط در این تاپیک قرار دهید.

با تش
    ــــکر

!!! No Totti No Party
    ویرایش توسط AlexDelpiero : 06-18-2012 در ساعت 18:26

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دروازه بان
    مربی مورد علاقه
    علی دایی
    بازیکن محبوب
    حقیقی_فشنگچی_معمارزاده_کاسیاس_کاکا
    اسم واقعی شما
    MohaDeseh

SpainPersepolisRealMadrid

تشکر ها
    1,665
    تشکر شده 2,086 در 372 پست

perspolis دایی به مسئولان شاهین بوشهر جواب منفی داد

پس از حرف و حدیث‌های فراوان علی دایی بعدازظهر امروز برنامه خودش را به مسئولان باشگاه پرسپولیس ارائه کرد تا یکی از کاندیداهای حضور روی نیمکت پرسپولیس باشد.
    افراشته یکی از مسئولان شاهین بوشهر نیز بعدازظهر امروز با علی دایی برای عقد قرارداد یکساله وارد مذاکره شد اما باتوجه به اینکه دایی برنامه خودش را به باشگاه پرسپولیس ارائه کرده بود به بوشهری‌ها جواب منفی داد.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

3. 7 کاربر از پست مفید MohaDeseh تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دروازه بان
    مربی مورد علاقه
    علی دایی
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    MohaDeseh

تشکر ها
    1,665

perspolis رسایی : برنامه های دایی، درخشان و استیلی به باشگاه ارائه شد

مدیر اجرایی باشگاه فرهنگی ورزشی پیروزی (پرسپولیس) گفت: از پنج گزینه در نظر گرفته شده باشگاه، علی دایی، حمید درخشان و حمید استیلی برنامه های خود را ارائه دادند.
    محمد رسایی در خصوص نامه های ارسال شده از سوی باشگاه برای گزینه های سرمربیگری تیم فوتبال بزرگسالان پرسپولیس اظهار داشت: روز گذشته (دوشنبه) طی ارسال نامه های جداگانه ای به پنج گزینه مورد نظر باشگاه، از آنها خواستیم برنامه های خود را ارسال نمایند که تاکنون علی دایی، حمید درخشان و حمید استیلی برنامه های خود را ارسال کردند.
    مدیر اجرایی باشگاه افزود: منصور ابراهیم زاده یکی از گزینه های این باشگاه است اما تاکنون پس از تماس های فراوان موفق به ارتباط با وی نشده ایم.
    محمد رسایی در مورد مایلی کهن نیز گفت: محمد مایلی کهن، طی تماسی تلفنی با حبیب کاشانی، سرپرست باشگاه پرسپولیس، از هدایت تیم سرخپوشان پایتخت در فصل جدید انصراف داده است، اما اعلام نموده؛ در صورت نیاز، از هیچ کمکی دریغ نخواهد کرد.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

5. 7 کاربر از پست مفید MohaDeseh تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    فوروارد
    مربی مورد علاقه
    علي پروين
    بازیکن محبوب
    علي كريمي
    اسم واقعی شما
    ساسان

BrazilPersepolisJuventus

تشکر ها
    3,531
    تشکر شده 3,686 در 634 پست

حبيب کاشاني از توافق با علي کريمي براي پيوستن به پرسپوليس خبر داد. علي کريمي، کاپيتان سابق پرسپوليس پس از توافق با سرپرست اين باشگاه، به عنوان اولين خريد سرخپوشان در فصل نقل و انتقالات، قرارداد خود را به ثبت خواهد رساند.
    کريمي روز شنبه با حضور در باشگاه پرسپوليس و ديدار با کاشاني، قراردادش با اين باشگاه را به امضا مي رساند.

به گزارش سايت باشگاه پرسپوليس، کاشاني که پس از از سر گيري کارش در باشگاه پرسپوليس، فعاليت خود را براي بستن تيمي قدرتمند به منظور حضور مقتدر در فصل آينده فوتبال کشور و ليگ قهرمانان آسيا کليد زده است، به عنوان اولين اقدام، علي کريمي را به پرسپوليس بازگرداند.
    کريمي، اولين صيد پرسپوليس در فصل نقل و انتقالات است.
    سرخپوشان تهراني که فصل گذشته را با دفاع از عنوان قهرماني در جام حذفي به پايان رساندند، مهياي حضوري پر قدرت در فصل آينده فوتبال مي شوند.

منبع :سايت روزنامه 90

لحظاتی قبل علی کریمی برای بازگشت به پرسپولیس با حبیب کاشانی به توافق رسید.

به گزارش خبرآنلاین؛ علی کریمی که قرار بود امروز در یک بازی خیرخواهانه فوتسال شرکت کند ، به رغم اعلام قبلی در این بازی حضور نداشت چون در جلسه ای مهم با حبیب کاشانی بر سر بازگشت به پرسپولیس مذاکره می کرد و به گفته یکی از دوستان رسانه ای کریمی ، در پایان این نشست ، او با سرپرست پرسپولیس برای بازگشت به تیم سابقش توافق کرده است.
    با اضافه شدن کریمی به پرسپولیس باید این احتمال را که استیلی هم به مرحله عقد قرارداد با تیم رسیده است را جدی تر از قبل دانست.

دقایقی قبل سایت باشگاه پرسپولیس و وبسایت علی کریمی هم این خبر را منتشر کردند تا علی کریمی نخستین خرید سرخپوشان در فصل جدید لقب بگیرد.

ویرایش توسط kick up : 06-16-2011 در ساعت 01:34

7. 8 کاربر از پست مفید kick up تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی
    مربی مورد علاقه
    LuCiaNo SpAllettI
    بازیکن محبوب
    FRaNCescO ToTTi
    اسم واقعی شما
    MeHrdAd
    Roma

Francesco Totti

تشکر ها
    5,460
    تشکر شده 7,723 در 1,513 پست

perspolis نام کریمی در لیست دایی نبود؟ یارگیری با کریمی ، برگ برنده کاشانی

پرسپولیس اف سی : علی دایی در لیست بازیکنانش برای سال بعد ، اسم علی کریمی را ننوشته بود؟
    درحالی که بازی شطرنج قدرت میان علی دایی و حبیب کاشانی لحظه به لحظه قوت می گیرد و. در روزهای گذار فوتبال ایران از سازمان گرایی به تبدیل وزارتخانه شدن ، مدیران فعلی دو تیم پایتخت سعی می کنند قبل از ایجاد تغییرات و انتخاب رئیس جدید مجامع دو باشگاه ، پایگاه خود را در این تیم ها مستحکم کنند. درحالی که طبق گفته حبیب کاشانی ماموریت اداری او ۹ خرداد ماه در پرسپولیس به پایان رسیده و چنانچه گفته نمایندگان مجلس ، رئیس سازمان بازرسی کشور و شورای محترم نگهبان را ملاک قرار دهیم که در ابتدای سال جدید حق امضای رئیس سازمان ورزش از اعتبار قانونی افتاده است و مسئول اداره ورزش کشور به رغم مدیریت ورزش ، حق امضا نداشته ، معنایش این خواهد بود که هنوز درخواستی برای سازمان آموزش و پرورش ارسال نشده تا حبیب کاشانی باری دیگر به ورزش مامور شود.

منبع

!!! No Totti No Party

9. 8 کاربر از پست مفید Mehrd@d تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دروازه بان
    مربی مورد علاقه
    علی دایی
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    MohaDeseh

تشکر ها
    1,665

perspolis علی کریمی سهمیه‌های لیگ برتری پرسپولیس را پر نمی‌کند

علی کریمی جزو ۵ سهمیه لیگ برتری پرسپولیس حساب نمی‌شود.کریمی با این‌که در استیل‌آذین بازی کرده اما چون ITC باشگاه شالکه آلمان را برای ثبت قرارداد با پرسپولیس لازم دارد، سهمیه بازیکن خارجی حساب می‌شود و سهمیه‌های لیگ برتری پرسپولیس را پر نمی‌کند. البته با توجه به سقوط استیل‌آذین به لیگ دسته اول، اگر کریمی به شالکه هم نمی‌رفت سهمیه لیگ یکی حساب می‌شد.

11. 9 کاربر از پست مفید MohaDeseh تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دروازه بان
    مربی مورد علاقه
    علی دایی
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    MohaDeseh

تشکر ها
    1,665

perspolis نام کریمی در لیست دایی نبود؟ یارگیری با کریمی ، برگ برنده کاشانی

: علی دایی در لیست بازیکنانش برای سال بعد ، اسم علی کریمی را ننوشته بود؟
    درحالی که بازی شطرنج قدرت میان علی دایی و حبیب کاشانی لحظه به لحظه قوت می گیرد و. در روزهای گذار فوتبال ایران از سازمان گرایی به تبدیل وزارتخانه شدن ، مدیران فعلی دو تیم پایتخت سعی می کنند قبل از ایجاد تغییرات و انتخاب رئیس جدید مجامع دو باشگاه ، پایگاه خود را در این تیم ها مستحکم کنند. درحالی که طبق گفته حبیب کاشانی ماموریت اداری او ۹ خرداد ماه در پرسپولیس به پایان رسیده و چنانچه گفته نمایندگان مجلس ، رئیس سازمان بازرسی کشور و شورای محترم نگهبان را ملاک قرار دهیم که در ابتدای سال جدید حق امضای رئیس سازمان ورزش از اعتبار قانونی افتاده است و مسئول اداره ورزش کشور به رغم مدیریت ورزش ، حق امضا نداشته ، معنایش این خواهد بود که هنوز درخواستی برای سازمان آموزش و پرورش ارسال نشده تا حبیب کاشانی باری دیگر به ورزش مامور شود.
    در این شرایط او دیروز با خرید علی کریمی توانست شوک بزرگی را به هواداران تیمش وارد کند و با این خرید ، در شرایطی که پس از گفته های دایی در برنامه ۹۰ ، در موضع دفاعی قرار گرفته بود و دایی هم با ارائه برنامه کاری اش برای فصل بعد سعی داشت به هواداران بگوید می خواهد در این تیم بماند ، کاشانی با یارگیری کریمی توانست موازنه قدرت را به هم بریزد و دوباره بر محبوبیت جناح خود در این ماراتن شطرنج وار بیافزاید . جالب اینجاست که از مدت ها قبل همه اهالی فوتبال می دانستند ، نام علی کریمی در صدر لیست بازیکنان حمید استیلی برای حضور در پرسپولیس قرار دارد اما منابع خبری مختلف ، هم از نزدیکان به دایی و هم نزدیکان به باشگاه و علی کریمی می گویند ، نام کریمی در فهرست ارائه شده از سوی مربی قهرمان جام حذفی به باشگاه قرار نداشته . خبری که البته قابل تائید نیست و خبرآنلاین تنها آن را در حد یک شنیده تلقی می کند.
    با این وجود یارگیری کاشانی با علی کریمی ، توانست قدرت رقبای دایی را در این موازنه قدرت افزایش دهد.

13. 10 کاربر از پست مفید MohaDeseh تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دروازه بان
    مربی مورد علاقه
    علی دایی
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    MohaDeseh

تشکر ها
    1,665

perspolis استیلی : آرزوی سرمربی شدن در پرسپولیس را دارم/توان هدایت پرسپولیس را دارم

حمید استیلی یکی از گزینه های مدیریت باشگاه پرسپولیس است که شانس زیادی برای قبول هدایت این تیم دارد.سرپرست موقت پرسپولیس روز گذشته با استیلی تماس گرفت و از او خواست که برنامه اش را به او ارائه دهد.استیلی که جدی ترین گزینه پرسپولیس است به سوالات پاسخ می دهد.

مثل اینکه باشگاه پرسپولیس از شما برنامه خواسته است؟
    بله،سرپرست موقت باشگاه پرسپولیس با من تماس گرفت و خواست که برنامه ام را برای هدایت این تیم ارائه کنم. باید این برنامه را حداکثر باید امروز یا فردا به باشگاه ارائه کنم.

بازیکنان مورد نظرتان را هم به باشگاه اعلام می کنید؟
    بله،این موضوع هم شامل برنامه هایم می شود.

خیلی ها معتقدند در بین این ۵ نفر شما گزینه اصلی هستید،نظر خودتان چیست؟
    هر چه خدا بخواهد همان خواهد شد.دوستان دیگری هم در فهرست پرسپولیس هستند که همگی مربیان خوبی هستند.

مربیگری در پرسپولیس همیشه یکی از اهداف بزرگ شما بود،اینطور نیست؟
    بله،دقیقا همینطور است و همیشه دوست داشتم سرمربی این تیم شوم.خیلی ها دوست دارند هدایت این تیم را بر عهده بگیرند و من هم از این قاعده مستثنی نیستم.پرسپولیس یکی از بزرگترین تیم های آسیا است و آرزو دارم در این تیم سرمربی شوم.

می گویند شما از مدت ها پیش با مدیریت باشگاه پرسپولیس حرف زدید تا سال بعد هدایت این تیم را بر عهده بگیرید؟
    همین امروز با من تماس گرفتند.من زیاد به این مسائل توجه نمی کنم و اگر یادتان باشد در این ۴ سال همیشه گزینه پرسپولیس بودم ولی فرد دیگری سرمربی شد.حتی در زمان قطبی که پرسپولیس قهرمان شد،بعد از پایان فصل یکی از گزینه ها بودم ولی قسمت نشد که بمانم.من برنامه هایم را به رئسی سازمان تربیت بدنی و مصطفوی دادم ولی به توافق نرسیدیم.

آیا از لحاظ روحی و انگیزه،آماده هدایت پرسپولیس هستید؟
    من توان هدایت پرسپولیس و موفقیت در این تیم را دارم و سعی می کنم که خودم را آماده کنم ولی هنوز هیچ چیز قطعی نیست.هنوز مشخص نیست که من انتخاب خواهم شد یا گزینه های دیگر.

شما باور می کنید که دایی هم یکی از گزینه ها باشد؟
    این موضوع را مدیریت باشگاه اعلام کرده و من نمی توان نظری داشته باشم.من امیدوارم هر کس به عنوان سرمربی انتخاب می شود پرسپولیس را به موفقیت برساند.

در مورد سایر گزینه‌های مربیگری پرسپولیس چه نظری دارید؟
    همه آنها از پیشکسوتان و از دوستان خوب من هستند و باشگاه هر کدام از گزینه‌ها را که صلاح بداند انتخاب خواهد کرد.

در مورد ابراهیم‌زاده که تنها گزینه غیر پرسپولیسی است چه نظری دارید؟
    ایشان یک مربی خوب است که کارنامه خوبی از خود به جای گذاشته است.

فکر می کنید بتوانید با پرسپولیس قهرمان شوید؟
    اجازه بدهید اول به عنوان سرمربی انتخاب شوم بعد در این مورد حرف بزنم. فعلا قرار است برنامه‌ام را در مورد کادر فنی و بازیکنان مورد نیازم به باشگاه ارائه کنم.

ویرایش توسط MohaDeseh : 06-16-2011 در ساعت 18:11

15. 10 کاربر از پست مفید MohaDeseh تشکر کرده اند .

مدیر انجمن

مربی مورد علاقه
    كونته
    بازیکن محبوب
    دل پيرو - علی کریمی
    اسم واقعی شما
    rasool

ItaliaPersepolisJuventus

Delpiero

تشکر ها
    15,823
    تشکر شده 7,444 در 1,309 پست

رحمتي از استقلال دور شد، به پرسپوليس نزديک

قرمزپوشان که با ابقاي کاشاني در تلاش هستند عقب ماندگي در فصل نقل وانتقالات را به سرعت جبران کنند مذاکرات خوبي با سيد داشته و به توافقاتي هم دست يافته اند

مذاکرات سيدمهدي رحمتي با باشگاه استقلال به خاطر اختلاف دو طرف در زمينه رقم قرارداد به نتيجه نرسيد و به اين ترتيب به نظر مي​رسد ماجراي آبي​پوش شدن دروازه​بان شماره​يک تيم ملي کاملا منتفي شده است.
    از طرف ديگر سپاهاني​ها هم در تلاش هستند که با استفاده از راهکارهايي خاص و قرار دادن تبصره​​هايي در قرارداد رحمتي رقم مورد نظر او را پرداخت کرده و اين بازيکن را در اصفهان نگه دارند اما اين که تا چه ميزان احتمال اين کار وجود داشته باشد هنوز مشخص نيست.
    اما تازه​ترين اخباري که درباره رحمتي به گوش مي​رسد از مذاکرات اين بازيکن با پرسپوليسي​ها حکايت دارد که اتفاقا اين مذاکرات روند مثبتي هم داشته است. قرمزپوشان که با ابقاي کاشاني در تلاش هستند عقب​ماندگي در فصل نقل​وانتقالات را به سرعت جبران کنند مذاکرات خوبي با سيد داشته و به توافقاتي هم دست يافته​اند.
    گفتني است بر اساس ليست بازيکناني که حميد استيلي براي پرسپوليس درخواست کرده بايد از ميان رحمتي و ميثاق معمارزاده يک نفر جذب پرسپوليس شود. با توجه به اين مسئله بايد ديد آينده عليرضا حقيقي در اين باشگاه به چه صورت پيش خواهد رفت.

منبع:[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

17. 8 کاربر از پست مفید alexdelpiero_10 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دروازه بان
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو_علی دایی
    بازیکن محبوب
    کریم باقری_علی پروین_علیرضا حقیقی
    اسم واقعی شما
    محمدرضا نو

Ali Karimi

تشکر ها
    1,355
    تشکر شده 2,926 در 696 پست

perspolis هاشميان:اولويت براي من پرسپوليس است اما تماسي نگرفته‌اند

وحيد هاشميان مي‌گويد اولويت براي او پرسپوليس است و دوست دارد در اين تيم بماند.

مهاجم فصل پيش پرسپوليس درباره ارزيابي‌اش از عملکرد پرسپوليس در فصل گذشته رقابت‌هاي ليگ برتر گفت: وقتي به پرسپوليس آمدم که 14 بازي ليگ مانده بود و پرسپوليس 5 باخت داده بود. پرسپوليس در فصلي که گذشت فراز و نشيب زيادي داشت. ما مقابل تيم‌هاي بزرگ عملکرد خوبي داشتيم اما در ديدارهايي که فکر مي‌کرديم در آن‌ها پيروز هستيم موفق نبوديم که نمونه‌اش بازي با راه‌آهن يا شهرداري بود. به هر حال فکر مي‌کنم با کسب مقام چهارمي و قهرماني در جام حذفي پايان خوبي در اين فصل داشتيم.
    هاشميان با ابراز رضايت از انتخابش گفت: صددرصد از انتخابي که کردم رضايت دارم. زماني که به پرسپوليس آمدم پيشنهادهاي ديگري از تيم‌هاي ايراني و همچنين خارجي داشتم اما دوست داشتم پس از سال‌ها در ايران بازي کنم و پرسپوليس با طرفدارانش بهترين انتخاب براي من بود. بايد بگويم در همه اين سال‌هايي که بازي کرده‌ام واقعا پرسپوليس تيم بي‌نظيري بود و من توانستم دوستهاي بسيار خوبي در اين تيم پيدا کنم.
    وي که گل صعود پرسپوليس به فينال جام حذفي را به ثمر رساند، درباره عملکرد خودش هم گفت: پس از امضاي قرارداد با دو مصدوميت روبه‌رو شدم اما پس از رفع اين مصدوميت‌هاهرچه به آخر فصل رسيدم آماده و آماده‌تر شدم تا اينکه در چهار بازي آخر جام حذفي عملکرد خوبي داشتم که هم مورد رضايت خودم بود و هم مورد رضايت کادر فني.
    هاشميان در پاسخ به اين سوال که شما سابقه کار با دايي در تيم ملي را داشتيد و فکر مي‌کنيد که آيا او در کارش پيشرفت داشته است يا خير گفت: من هنوز شاگرد هستم و نمي‌توانم از استاد ايراد بگيرم اما فکر مي‌کنم کسب دو جام در دو سال عملکرد خوبي است. ضمن اينکه ما در ليگ برتر هم با بدشانسي روبه‌رو بوديم.
    وي درباره آينده‌اش و در پاسخ به اين سوال که آيا فصل بعد هم در پرسپوليس خواهيد ماند يا خير گفت: باشگاه فعلا در حال گرفتن برنامه از گزينه‌هاي مربي‌گري است و هنوز تماسي با من برقرار نشده است. من به زودي به آلمان مي‌روم و منتظر پيشنهاد هستم اما اگر بخواهم بازي کنم، دوست دارم در ايران بازي کنم و دوست دارم در پرسپوليس بمانم.
    هاشميان درباره حضور علي کريمي در پرسپوليس گفت: علي کريمي بازيکني توانمند است. او با توجه به اين توانايي فني بالا، مي‌تواند در تغذيه مهاجمان هم بسيار موثر باشد. نوري هم بازيکن خوبي است اما قطعا با آمدن کريمي، مهاجمان از اين پس بيشتر در موقعيت گلزني قرار مي‌گيرند.

الان 12 شبه از صبحه پای کاریم
    بازم روبه رو شدیم با سفره های خالی
    این حرفا شدن فقط مشتی گفته های عادی
    توهم پری از این همه حفره های مادی
    خیابونا پر از مشتی کاسب پست
    پر از ادمای محتاج کاسه به دست
    پر از آدمای خردمند تحصیل کرده
    که زندگی انتحارو و بهش تحمیل کرده

19. 8 کاربر از پست مفید n_mamali تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دروازه بان
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو_علی دایی
    بازیکن محبوب
    کریم باقری_علی پروین_علیرضا حقیقی
    اسم واقعی شما
    محمدرضا نو

Ali Karimi

تشکر ها
    1,355
    تشکر شده 2,926 در 696 پست

perspolis مولايي: متأسفانه برخي آقايان حرمت خودشان را حفظ نمي‌كنند

بدنساز تيم فوتبال پرسپوليس گفت: نمي‌خواهم به پيشکسوتم بي‌احترامي کنم اما متأسفانه برخي آقايان حرمت خود را نگه نمي‌دارند.

محمدرضا مولايي در پي مصاحبه پرويز کماسي که به بدنسازي قرمزپوشان در فصل جاري انتقادهايي داشت گفت: خوشبختانه در دو سالي که در پرسپوليس بودم موفق شدم در کنار کادرفني دو جام کسب کنم و اين نشانگر آن است که پرسپوليس از لحاظ بدني مشکلي نداشته است. من، کماسي رابه عنوان يک پيشکسوت قبول دارم اما متأسفانه برخي از پيشکسوتان حرمت خود را نگه نمي‌دارند.
    وي ادامه داد: آقاي کماسي! شما در سالي که در پرسپوليس بوديد و ستاره‌هاي بسيار خوبي هم داشتيد چرا به نتيجه نرسيديد و يا چرا چند مدت است بيکار هستيد؟ آيا تا به حال به اين سؤال فکر کرده‌ايد؟
    مولايي تأکيد کرد: دو سال بود احترام آقاي کماسي را نگه داشتم و هيچ وقت در جواب انتقادهايشان حرفي نزدم چون هر فردي که به عنوان سرمربي با او کار کردم از کارم راضي بود اما نمي‌دانم برخي‌ها به دنبال چه منافعي هستند که در اين شرايط انتقادهاي بيهوده‌اي مي‌کنند. ما در جام حذفي مقابل سپاهان 120 دقيقه فوتبال بازي کرديم و پس از سه روز راهي خوزستان شديم و در ‌آن شرايط سخت کم نياورديم.
    وي خاطرنشان کرد: در بازي پاياني نيز مقابل ملوان بسيار خوب بوديم و بخشي از اين موفقيت پرسپوليس به خاطر بدنسازي‌هاي خوبي بود که با توجه به مشورتي که با دايي کردم انجام دادم. بهتر است برخي آقايان اگر نياز به کار دارند طوري ديگر وارد گود شوند و به مسائل بي‌ربط رجوع نکنند.

الان 12 شبه از صبحه پای کاریم
    بازم روبه رو شدیم با سفره های خالی
    این حرفا شدن فقط مشتی گفته های عادی
    توهم پری از این همه حفره های مادی
    خیابونا پر از مشتی کاسب پست
    پر از ادمای محتاج کاسه به دست
    پر از آدمای خردمند تحصیل کرده
    که زندگی انتحارو و بهش تحمیل کرده

21. 7 کاربر از پست مفید n_mamali تشکر کرده اند .

صفحه 3 از 470 نخستنخست 123451353103 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)