Design & Developed BY Patira

صفحه 241 از 470 نخستنخست ... 141191231239240241242243251291341 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,401 تا 2,410 , از مجموع 4699
    مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی
    مربی مورد علاقه
    LuCiaNo SpAllettI
    بازیکن محبوب
    FRaNCescO ToTTi
    اسم واقعی شما
    MeHrdAd
    Roma

Francesco Totti

تشکر ها
    5,460
    تشکر شده 7,723 در 1,513 پست

perspolis ۞ آخرین اخبار مربوط به باشگاه پرسپولیس ۞

به نام خدا

آخرین اخبار مربوط به باشگاه پـــــرسپــــــــولیـــس را فقط در این تاپیک قرار دهید.

با تش
    ــــکر

!!! No Totti No Party
    ویرایش توسط AlexDelpiero : 06-18-2012 در ساعت 18:26

مدیر گالری و تیم های آلمانی

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    Jupp Heineckes - Joachim Low
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118
    تشکر شده 8,410 در 3,790 پست

ویترین امتیازات

پایان قرارداد 23 بازیکن پرسپولیس در انتهای فصل/ فوق کهکشانی‌ها می‌آیند؟

مرجع خبری پرسپولیس : قرارداد 23 بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس در پایان فصل جاری به پایان می‌رسد.

مصطفی دنیزلی با توجه به قرارداد 1،5 ساله‌ای که با پرسپولیس دارد درصدد است این تیم را برای فصل آینده آماده حضور در میادین کند. این مربی فصل بعد می‌تواند خودش تیم را ببندد و با تفکرات خود پرسپولیس را آماده کند.

این در حالی است که قرارداد 23 بازیکن در پایان فصل جاری به پایان می‌رسد.

بازیکنانی که قراردادشان در پایان فصل به پایان می‌رسد عبارتند از:
    غلامرضا رضایی، محمد نوری، میثاق معمار‌زاده، رضا نور‌محمدی، محمد نصرتی، شیث رضایی، حسین بادامکی، امیر‌حسین فشنگچی، هادی نوروزی، علی کریمی، علیرضا محمد‌، حبیب هوشیار، مهدی مهدوی‌کیا، ممدوتال، ایمون زاید، آودوکیچ، علی عسگری، سامان آقازمانی، مجتبی شیری، مهرداد پولادی، جواد کاظمیان، مازیار زارع و وحید هاشمیان.

مهرداد اولادی ابتدای فصل قرارداد ۲ ساله امضا کرد و اگر در سال دوم با پرسپولیس به توافق برسد این قرارداد تمدید و در غیر این صورت فسخ می‌شود.

ابراهیم شکوری هم یک سال دیگر با پرسپولیس قرارداد دارد. کنعانی مدافع جوان پرسپولیس نیز با قرمز‌پوشان قراردادی ۳ ساله امضا کرد و در این تیم ماندنی است.

با این حال باید دید اتمام قرارداد 23 بازیکن خوش شانسی دنیزلی است یا بدشانسی او؟ خوش شانسی از این جهت که شاید سرمربی پرسپولیس تعدادی از این بازیکنان را نخواهد و بدون اینکه باشگاه برای فروش آنها دچار دردسر شود از پرسپولیس می‌روند و بدشانسی از این جنبه که پر کردن جای نفرات خالی با توجه به محدودیت جذب بازیکن در فصل نقل و انتقالات می‌تواند کار را برای سرخپوشان مشکل کند.

رویانیان اعلام کرده برای فصل آینده تیم فوق کهکشانی می‌بندند و با این شرایط باید دید پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات که از 23 اردیبشهت آغاز می‌شود چه خواهد کرد.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

3. کاربر روبرو از پست مفید Fc Bayern München تشکر کرده است .

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118

ویترین امتیازات

جرئیات بلیت فروشی پرسپولیس - سپاهان/ فنایی ناظر فدراسیون شد

مرجع خبری پرسپولیس : دبیر هیئت فوتبال استان اصفهان از برنامه‌های ویژه اين هیئت برای مقابله با بازار سیاه فروش بليت در دیدار سپاهان و پرسپولیس خبر داد.

جهانشاهی در اين رابطه اظهار كرد: این هیئت تلاش ویژه‌ای برای مقابله با این مسئله انجام داده است و بلیت‌های دیدار در دو رنگ به فروش می‌رسد و تلاش می‌کنیم که مشکلی در این زمینه به وجود نیاید.

وی ادامه داد: بلیت‌های این دیدار در دو رنگ و با مهر ویژه در پشت و روی بلیت صادر می‌شود و اجازه نمی‌دهیم بازار سیاه ايجاد و یا چاپ بلیت‌هاي جعلي انجام شود.

دبیرهیئت فوتبال استان اصفهان تصریح‌کرد: همچنین یگان‌های ویژه مستقر در درب ورزشگاه فولادشهر اجازه تجمع‌ فروشندگان سود جو بلیت در بیرون از ورزشگاه فولادشهر را نخواهند داد.

جهانشاهي اضافه کرد: فدراسیون فوتبال محمد فنایی را به عنوان نماینده فدراسیون در بازی تیم‌های سپاهان و پرسپولیس معرفی کرده‌ است.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

5. کاربر روبرو از پست مفید Fc Bayern München تشکر کرده است .

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118

ویترین امتیازات

ترابیان: انحلال فوتسال پرسپولیس را رسماً اعلام کنند‌/ گمنام‌ها مفیدترند

مرجع خبری پرسپولیس : رئیس کمیته فوتسال ایران گفت: مسئولان باشگاه پرسپولیس باید انحلال تیم فوتسال‌شان را به صورت رسمی به فدراسیون اعلام کنند.

عباس ترابیان در خصوص انحلال تیم فوتسال پرسپولیس عنوان کرد: رویانیان صاحب نظر است. گفتن یک مطلب با ارائه مستندات متفاوت است؛ بارها از مسئولان باشگاه پرسپولیس تقاضا کرده‌ایم تا اسامی متخلفان را به ما بدهند تا بررسی‌های لازم را انجام دهیم.

اما متأسفانه تاکنون هیچ مدرکی به کمیته و فدراسیون ارسال نشده و این مسائل فقط در حد ادعا باقی مانده است.

وی ادامه داد: انحلال پرسپولیس را پیش‌بینی می‌کردم. مدت‌ها بود که احساس کرده بودم پرسپولیس در فوتسال نمی‌خواهد تیم‌داری کند. این موضوع خیلی دور از ذهن نبود. اما باید بحث انحلال را به صورت رسمی به ما اعلام کنند. اینکه در رسانه‌ها پیرامون تصمیمات خود صحبت می‌کنند جنبه حقوقی ندارد. تقاضا می‌کنم سعی کنند موارد را به صورت رسمی و اداری انجام دهند.

رئیس کمیته فوتسال خاطرنشان کرد: اگر پرسپولیس منحل شود مشکلی وجود نخواهد داشت و ما تیمی را جایگزین خواهیم کرد.

ترابیان در مورد اینکه مسئولان راه ساری اعلام کرده‌اند که با انحلال پرسپولیس تیمشان به لیگ برتر بازخواهد گشت، یادآور شد: در این مورد هنوز تصمیم نگرفته‌ایم. ابتدا باید باشگاه پرسپولیس به صورت رسمی انحلال خود را اعلام کند تا پس از آن ما تصمیم بگیریم. ما بند به بند پیش می‌رویم.

رئیس کمیته فوتسال با اشاره به عدم توجه دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به رشته‌های غیر از فوتبال تصریح کرد: متأسفم که برند بالا و دوست‌داشتنی دو باشگاه بزرگ استقلال و پرسپولیس با این همه طرفدار فقط مختص به فوتبال است. با وجود اینکه این دو باشگاه نام فرهنگی ورزشی و اسم طولانی و اهداف بلند را یدک می‌کشند اما تمام توجه خود را به فوتبال گذاشته‌اند.

وی افزود: متأسفانه این تجربه بارها تکرار شده است که دو باشگاه در فوتسال حضور یافته‌اند، اما با بی‌توجهی کنار کشیده‌اند و همواره طلبکار دارند. با وجود چنین شرایطی به این واقعیت رسیده‌ایم که تیم‌های گمنامی که با علاقه در لیگ حاضر می‌شوند می‌توانند جای این تیم‌ها را بگیرند و برای مسابقات مفیدتر خواهند بود.

7. کاربر روبرو از پست مفید Fc Bayern München تشکر کرده است .

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118

ویترین امتیازات

به شعور مردم توهین نکنید/ وقتی آقای قاضی تاریخ برگزاری مسابقات را نمی داند

مرجع خبری پرسپولیس : مسابقه ای که البته در تاریخ 9 بهمن ماه 90 انجام شد نه 24 اسفند!

به گزارش مرجع خبری پرسپولیس؛ زمانی که عادل فردوسی پور در برنامه دوشنبه شب 90 به تبعیض در آرای کمیته انضباطی اعتراض کرد و از اسماعیل حسن زاده پرسید چرا به تخلفات پرتعداد تماشاگران تراکتورسازی به ویژه در بازی با استقلال رسیدگی نمی کنید، قاضی فوتبال ایران پاسخ جالبی داد!

حسن زاده در واکنش به اعتراض عادل فردوسی پور گفت: بازی استقلال و تراکتورسازی در ورزشگاه یادگار امام 24 اسفند سال 90 انجام شد و به خاطر همزمانی با تعطیلات نوروز و زمان بر بودن فرآیند تحقیقات رای کمیته انضباطی به زودی اعلام می شود!

شاید جالب باشد بدانید بازی تیم های استقلال و تراکتورسازی 9 بهمن ماه 90 در ورزشگاه یادگار امام تبریز برگزار شد نه 24 اسفند! به این ترتیب کمیته انضباطی بعد از گذشت بیش از 2 ماه هنوز واکنشی به آن نشان نداده.

در مسابقه مذکور هواداران میزبان با پرتاب صندلی و گلوله های برفی امنیت جانی عوامل تیم رقیب را نیز به خطر انداخته بودند اما هیچگونه تصمیمی برای توقف مسابقه یا تنبیه انضباطی اتخاذ نشد!

البته در فوتبالی که دوپینگ در آن یک اتفاق عادی تلقی می شود، شعارهای سیاسی و جدایی طلبانه در ورزشگاه هایش سکوت مسئولان را در پی دارد و در دربی استان شمالی 90 دقیقه فحاشی به همه اعضای سببی و نسبی خانواده حریفان مجاز است، نباید از اتفاقاتی اینچنین تعجب کرد!

در چنین شرایطی است که برخورد فیزیکی با داور مسابقه عواقبی کمتر از توهین دارد و البته برای پرطرفدارترین تیم قاره آسیا و پرافتخارترین تیم لیگ ایران قوانین جدیدی ابداع می شود تا پرچم اخلاق مداری برافراشته بماند!

9. کاربر روبرو از پست مفید Fc Bayern München تشکر کرده است .

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118

ویترین امتیازات

کرانچار: پرسپولیس با دنیزلی متحول شده/ سخت است اما سه امتیاز را می‌خواهیم

مرجع خبری پرسپولیس : سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: از وقتی دنیزلی به پرسپولیس آمده این تیم متحول شده است.

زلاتکو کرانچار در مورد بازی روز پنجشنبه با پرسپولیس گفت: احترام خاصی برای پرسپولیس و هواداران این قائل هستم و امیدوارم بازی فردا خوب و جذاب و در نهایت نتیجه مثبت برای ما داشته باشد.

وی افزود: برای این مسابقه بنگر را به دلیل محرومیت و اشجاری را به دلیل مصدومیت در اختیار نداریم اما سایر بازیکنان مشکلی ندارند. اکنون به ۱۰ متر پایانی دوی ۱۰۰متر رسیده ایم. تلاش می کنیم به قهرمانی تمیز و جوانمردانه برسیم و آن را به اصفهانی ها و هواداران سپاهان تقدیم کنیم. می دانیم بازی سختی در پیش داریم اما سه امتیاز را می خواهیم.

سرمربی سپاهان در مورد رویارویی با دنیزلی و پرسپولیس گفت: واقعیت این است که در فوتبال حرفه‌ای احساسات نقشی ندارد و ما می رویم که ۹۰ دقیقه بازی خوب انجام دهیم. دنیزلی مربی با تجربه ای است و از وقتی به پرسپولیس آمده این تیم را متحول کرده است.

کرانچار با اشاره به هواداران سپاهان گفت: از هواداران تیم بی نهایت تشکر می کنم که هر جا بوده ایم آمده اند و از آنها می خواهم که همچنان حامی ما باشند.

www.perspolisnews.com

11. کاربر روبرو از پست مفید Fc Bayern München تشکر کرده است .

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118

ویترین امتیازات

اولادی از هفته آینده پا به توپ می‌شود/غیبت علی‌عسگر در دیدار با سپاهان

مرجع خبری پرسپولیس : پزشک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: مهرداد اولادی از هفته آینده پا به توپ می‌شود.

دکتر وجیه‌الله چشمه سری در مورد آخرین وضعیت مصدومان پرسپولیس گفت: در مورد حمید علی عسگر ریسک نمی‌کنیم و او به بازی با سپاهان نمی‌رسد. سعی می‌کنیم پس از بازی با سپاهان او را به دیدار با الغرافه برسانیم.

وی در مورد وضعیت اولادی گفت: پس از بازی با سپاهان او با به توپ می‌شود و مشکلی برای دیدار با الغرافه ندارد.

پزشک پرسپولیس با اشاره به وضعیت مهدوی کیا گفت: این بازیکن مشکلی برای دیدار با سپاهان ندارد.

دیدار سپاهان و پرسپولیس فردا ساعت 17 برگزار می‌شود.

13. کاربر روبرو از پست مفید Fc Bayern München تشکر کرده است .

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118

ویترین امتیازات

صالحی: تشویق کریمی هیچ تضادی با جریمه پرسپولیس ندارد!

مرجع خبری پرسپولیس : رئیس کمیته استیناف فدراسیون فوتبال گفت: تشویق کریمی هیچ تضادی با جریمه باشگاه پرسپولیس به دلیل فحاشی تماشاگران منتسب به این تیم ندارد.

علیرضا صالحی در مورد نظر بیشتر حقوقدانان مبنی بر اینکه کسر دو امتیاز از پرسپولیس غیرقانونی است، گفت: این نظر است و کمیته استیناف بر اساس نظر افراد رای نمی‌دهد. در حال حاضر هیچ پرونده‌ای به کمیته استیناف نیامده و ما بدون پرونده رای نمی‌دهیم و در کمیته استیناف تمام اعضا پس از بررسی پرونده رای می‌دهند. در حال حاضر هم من مثل شما از رسانه‌ها در جریان این مسئله قرار گرفته‌ام.

وی در مورد اینکه کسر امتیاز از پرسپولیس را قانونی می‌داند یا نه گفت: من هنوز اصل حکم را ندیده‌ام و نمی‌دانم براساس چه مفادی رای صادر شده است. معمولا سایت‌ها فقط نتیجه حکم را منتشر می‌کنند و مفاد رای را منتشر نمی‌کنند.

رئیس کمیته استیناف در مورد اینکه پرسپولیس تا چه زمانی فرصت دارد که به حکم کمیته انضباطی اعتراض کند اظهار داشت: از زمانی که رای به این باشگاه ابلاغ شود یک هفته فرصت دارند به رای اعتراض کنند.

صالحی در مورد اینکه رسانه‌ها آرای کمیته استیناف را بیشتر از کمیته انضباطی می‌پسندند گفت: من نمی‌دانم منظور شما از این پسند و استقبال چیست زیرا گاهی اوقات آرای کمیته استیناف هم به مذاق برخی خوش نمی‌آید اما در هر حال کمیته انضباطی و کمیته استیناف هر کدام مستقل هستند و مستقل عمل می‌کنند.

وی در مورد اینکه رویانیان گفته تشویق کریمی با جریمه پرسپولیس در تناقض است گفت: این مسئله تضاد و تناقضی ندارد زیرا کریمی با اقدام شخصی خود تلاش کرد آن جنجال خاتمه پیدا کند. به دلیل اینکه بخواهیم این مسئله را مورد توجه و تشویق قرار بدهیم تا باب شود کریمی تشویق شد زیرا رفتارش شایسته تشویق بود. این مسئله هیچ تضادی با جریمه باشگاه پرسپولیس به دلیل فحاشی تماشاگران منتسب به پرسپولیس ندارد.

15. کاربر روبرو از پست مفید Fc Bayern München تشکر کرده است .

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118

ویترین امتیازات

زارع: دنیزلی لیستی به باشگاه نداده/دنیزلی: پس از آخرین بازی لیگ اسامی را اعلام می‌کنم

مرجع خبری پرسپولیس : سرمربی پرسپولیس تاکید کرد که پس از آخرین دیدار لیگ برتر اسامی بازیکنان مدنظرش برای فصل آینده را اعلام خواهد کرد.

قبل از تمرین امروز جلسه‌ای بین زارع قائم مقام باشگاه پرسپولیس با بازیکنان و کادر فنی برگزار شد.

زارع به عنوان نماینده رویانیان خطاب به بازیکنان گفت: دوست داریم بازی با داماش و حواشی‌ آن را فراموش کنیم. نقش شما بازیکنان و ما مدیران کاملا مشخص است و باید بستری آماده شود تا پرسپولیس با نتایج خوب از اتفاقاتی که تلخ بود به سادگی عبور کند.

قائم مقام باشگاه پرسپولیس تصریح کرد: دنیزلی هنوز هیچ لیستی به ما نداده و حرف‌هایی که در این باره می‌زنند کذب است. من از شما بازیکنان خواهش می‌کنم به این اسامی توجهی نکنید و فقط به شکست سپاهان و دیدار حساس الغرافه فکر کنید.

مصطفی دنیزلی نیز در جمع بازیکنان گفت: من هیچ لیستی به باشگاه ندادم. هر وقت بازی‌ها تمام شد لیست خودم را اعلام خواهم کرد. خواهش می‌کنم به لیست‌هایی که به عنوان مانور تبلیغاتی انتشار پیدا می‌کنند توجهی نکنید. امیدوارم دست به دست هم دهیم تا پرسپولیس نتایج خوب خود را تکرار کند. هر وقت آخرین بازی لیگ برتر تمام شد آن موقع لیست خودم را اعلام خواهم کرد. باید کاری کنیم تا حیثیت از دست رفته را با توجه به تلاش مسئولان بدست آوریم.

در پایان مجددا زارع خطاب به بازیکنان گفت: دوست دارم با حرف‌هایی که زده شد با توجه به دستورات کادرفنی ترتیبی اتخاذ شود تا مقابل سپاهان به یک نتیجه خوب برسیم. حق و حقوق باشگاه را از مسئولان فدراسیون از طریق سلسله مراتب خواهیم گرفت و از راه قانونی این کار را خواهیم کرد. دوست داریم در بازی با سپاهان غرور از دست رفته باز گردد هرچند معتقدیم شکست مقابل داماش اشتباه داور و تحمیلی بود.

وی افزود: باز هم تکرار می‌کنم به گمانه‌زنی‌ها و تماس‌های مشکوک توجه نکنید. دنیزلی بعد از آخرین بازی لیست مورد نظر را اعلام می‌کند. سعی خواهیم کرد بستری درست شود که حق کسی ضایع نشود. همه باید برای موفقیت پرسپولیس و شاد کردن هواداران فهیم در بازی‌های آینده و فصل نقل و انتقالات بجنگیم.

گفتنی است تماس های دلال ها با بازیکنان پرسپولیس و این که گفته می شود بازیکنان جایگزین آنها خریداری شده و دیگر جایی در لیست تیم ندارند موجب به هم ریختن تمرینات این تیم شده است.

17. کاربر روبرو از پست مفید Fc Bayern München تشکر کرده است .

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118

ویترین امتیازات

دایی: زنیدپور روی علی عسگری فن کشتی زد/ با این حکم شوکه شدم

مرجع خبری پرسپولیس : علی دایی در واکنش به حکم کمیته انضباطی علیه پرسپولیس، می گوید: اگر این‌طوری باشد که هر باشگاهی می‌آید یک سری تماشاگر غالب می‌کند به تماشاگران تیم حریف و می‌گوید فحش بدهید تا از رقیب امتیاز کم شود.

صدای علی دایی هم درآمد. او مثل علی فتح‌الله‌زاده، در در حمایت از پرسپولیس، لب به سخن گشود. علی دایی که اتفاقات اخیر لیگ برتر را دنبال کرده، می‌گوید با حکم کمیته انضباطی شوکه شده است. حتی می‌گوید این حکم، چیزی فراتر از یک شوک به فوتبال ایران بود.

*وضعیت تیم راه‌آهن بعد از این برد چطور است؟
    از همه نظر خوب است. هم روحیه بچه‌ها خوب است هم تمرینات خوبی برگزار می‌کنیم. از همه نظر برای بازی با سایپا آماده می‌شویم. ما بازی سختی در پیش داریم. ولی این بازی و هر 5 مسابقه‌ای که داریم فینال است. ما تا پایان فصل 5 فینال داریم و باید نتایج خوبی بگیریم تا افسوس نخوریم. هر چند الان حسرت بازی‌هایی را می‌خوریم که در دقایق پایانی خوردیم یا با اشتباه داوری امتیاز از دست دادیم. ولی از آن به بعد باید طوری عمل کنیم که چیزی مانع برد ما نشود.

*با تیمی بازی دارید که در آن بازی می‌کردید و از آن خاطرات خوبی دارید. اتفاقا در اولین سال مربیگری با همین تیم قهرمان لیگ شدید.
    من باشگاه سایپا را باشگاه خودم می‌دانم. همیشه این‌طوری بوده و الان هم همین است. خاطرات خوب و فراموش نشدنی دارم در سایپا. چه زمانی که بازی می‌کردم و چه زمانی که مربیگری می‌کردم. مجموعه خوبی بود. آن موقع در سایپا دلمان نمی‌آمد بعد از تمرین برویم خانه‌هایمان. می‌نشستیم با بچه‌ها شوخی و بگو و بخند. روزهای خوبی بود. ولی الان مربی راه‌آهن هستم و الان باید تیم خودم (سایپا) را ببرم.

*سایپا هم که اخیرا نتایج خوبی گرفته و بازیکنان این تیم مثل کریم انصاری‌فرد و پیروز قربانی در بازی با شما حضور دارند.
    بازی کردن در زمین کرج خیلی سخت است. سایپا بازیکنان خیلی خوبی دارد. بازیکنان توانمندی دارد. اخیرا هم نتایج خوبی گرفته‌اند و در وضعیت فنی خوبی قرار گرفته‌اند. ولی ما در تعطیلات عید و فروردین تمرینات خوبی داشتیم. بازیکنان سر حال و قبراق هستند و فقط به پیروزی فکر می‌کنند.

*مهم‌ترین اتفاقاتی که این هفته افتاد کسر امتیاز از پرسپولیس بود و قطع بازی این تیم با داماش. نظر شما چیست؟
    هم به خاطر قطع بازی در حالی که یکی دو دقیقه مانده بود تمام شود، هم به خاطر کسر امتیاز، آدم شوکه می‌شود و نمی‌داند چه بگوید. چه می‌شود که چنین مسائلی در این مسابقه اتفاق می‌افتد. مگر بار اول است که فحاشی می‌شود به داور. هر وقت فحاشی شد باید بازی قطع شود یا کسر امتیاز شود؟ اگر این‌طوری است چرا تا حالا این اتفاق نیفتاده؟ تا حالا نه بازی قطع شده نه امتیاز کسر شده. مگر به مربیان و بازیکنان توهین و فحاشی نمی‌شود؟ من همین الان می‌توانم 20 نمونه بگویم که در لیگ امسال بدترین فحاشی‌ها شده است، حتی بدتر از این بازی. ولی نه بازی قطع شده نه امتیاز کسر شده. بازی‌هایی بوده که 100 هزار تماشاگر به یک بازیکن یا مربی یا داور فحش داده‌اند ولی آب از آب تکان نخورده است. اما حالا می‌آیند امتیاز کم می‌کنند. نه این‌که من در این تیم بوده‌ام و هوادارانش را دوست دارم، بلکه هر تیمی بود این حرف را می‌زدم. این تصمیماتی فراتر از شوک است. فوتبال ما تا کی باید تاوان این اشتباهات را بپردازد؟ این اشتباهات و این تصمیمات تا کی باید به فوتبال ما ضربه بزند؟ چرا آمده‌ایم با یک سری کارها جو را ملتهب می‌کنیم؟ من فقط یک سوال دارم. آیا این راه اصلاح کردن تماشاگران است؟ یا این‌که این تصمیمات بدتر می‌کند جو را؟ الان یک کلاف سر در گمی درست شده که 100 نفر نمی‌توانند آن را درست کنند. اگر این‌طوری باشد که هر باشگاهی می‌آید یک سری تماشاگر غالب می‌کند به تماشاگران تیم حریف و می‌گوید فحش بدهید تا از رقیب امتیاز کم شود. خیلی راحت می‌شود این کار را انجام داد. من از یک حرف آقای رویانیان در برنامه نود خوشم آمد. آنجایی که گفت ما در فوتبال علت‌ها را رها کرده‌ایم و به دنبال معلول‌ها هستیم. تا وقتی علت برطرف نشود، آیا می‌توان بقیه چیزها را درست کرد؟

*مثل این‌که شما هم از آقای رفیعی خاطرات زیاد جالبی ندارید؟
    من نمی‌خواستم در مورد این موضوع صحبت کنم. رفیعی داور است و داور هم اشتباه می‌کند. ولی الان که این سوال را پرسیدید یاد فصل گذشته افتادم که پرسپولیس با نفت بازی داشت و رفیعی داور بود و مکرر به ضرر پرسپولیس اشتباه می‌کرد. من هم بعد از بازی مصاحبه کردم و خیلی ناراحت و عصبانی بودم. ولی مسئولان به جای این‌که با ایشان برخورد کنند با من برخورد کردند و از او دفاع کردند. من را جریمه نقدی و ممنوع‌المصاحبه کردند. در حالی که من حرف حق را زدم. و گذشت زمان همه چیز را مشخص کرد. همین داور فصل قبل با اشتباهات خودش بازی راه‌آهن – پاس را در همدان به جنجال کشاند. در یک مسابقه دیگر هم اشتباهی کرد که من گفتم یک بچه هم این را تشخیص می‌دهد. متاسفانه مثل آب خوردن همه چیز را سر ما خالی می‌کنند. در حالی که باید دنبال علت بگردند. در بازی پرسپولیس همه دیدند که گل داماش آفساید بود. دو بازیکن پرسپولیس به ناحق اخراج شدند. خیلی‌ها می‌گویند اخراج مازیار زارع درست بود ولی نظر من این است که مازیار اصلا کاری با بازیکن حریف نداشت و توپ را زد. کارشناسان داوری دوباره این صحنه را ببینند و بگویند مازیار زارع توپ را زده یا نزده. در صحنه اخراج نصرتی به وضوح مشخص بود قبل از این‌که نصرتی روی زنیدپور خطا کند، زنیدپور خطایی روی علی‌عسگری انجام داد که وقتی دیشب این صحنه را دیدم، یک لحظه فکر کردم این دو نفر دارند با یکدیگر کشتی می‌گیرند که در آن کشتی، زنیدپور فن زیبایی زد و صاحب توپ شد اما داور این خطا را اعلام نکرد. من در برنامه نود دیشب مسائلی را دیدم که نشان داد فوتبال ما چرا دارد به بیراهه می‌رود. جایی که برخی، شخصیت فردی آدم‌ها را هدف می‌گیرند برای توجیه کارشان.

*واضح‌تر صحبت می‌کنید؟
    نیازی به این نیست که بخواهم همه چیز را بشکافم. خیلی مشخص و واضح بود.

19. کاربر روبرو از پست مفید Fc Bayern München تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دروازه بان
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو_علی دایی
    بازیکن محبوب
    کریم باقری_علی پروین_علیرضا حقیقی
    اسم واقعی شما
    محمدرضا نو

SpainPersepolisRealMadrid

Ali Karimi

تشکر ها
    1,355
    تشکر شده 2,926 در 696 پست

perspolis عبدی: روند پرسپولیس در لیگ سینوسی بود

پرسپولیس اف سی : کاپیتان سابق پرسپولیس گفت: روند نتیجه گیری پرسپولیس در لیگ سینوسی بوده است به نحوی که نمی‌توان پیش بینی کرد که در بازی بعد در بالا یا پایین این روند قرار خواهد داشت. حسین عبدی در گفت‌و‌گو با ایلنا با بیان مطلب فوق اظهار داشت: پرسپولیس در طول [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] امسال غیرقابل پیش بینی بازی کرده و نمی‌توان گفت چون نتیجه خوبی برابر داماش کسب نکرده در برابر سپاهان شرایط این تیم بر چه منوال خواهد بود.
    وی ادامه داد: حریفان داخلی به یک شناخت نسبی از پرسپولیس دست یافته‌اند و این در روند نتیجه‌گیری این تیم تاثیر داشته، هر چند پرسپولیسی‌ها با توجه به در اختیار نداشتن برخی بازیکنان تاثیرگذار خود در برابر سپاهان با مشکل مواجه هستند اما امیدوارم پرسپولیس بتواند در این بازی خوب نتیجه بگیرد.
    کاپیتان سابق پرسپولیس با بیان اینکه پرسپولیس باید در برابر سپاهان آرایشی مقابل با این تیم داشته باشد، اذعان داشت: ترکیب پرسپولیس باید براساس نوع دفاع و حمله سپاهان بسته شود و همچنین برای استفاده از مهره‌های خود در این بازی به نقاط ضعف و قوت یاران کرانچار توجه داشته باشد ضمن اینکه بدون شک سپاهان با فراغ بال بیشتری نسبت به پرسپولیس به بازی خواهد آمد و دنیزلی نباید برابر آنها بی‌گدار به آب بزند.
    وی در مورد شرایط این روزهای سپاهان اظهار داشت: سپاهان در لیگ امسال بالا‌تر از حد انتظار بوده و نتایج و نوع بازی این تیم روند رو به رشدی داشته و به نظر می‌رسد با توجه به نقاط قوت این تیم پرسپولیس روز سختی را برابر این تیم پیش رو داشته باشد.
    عبدی در تشریح خط دفاعی پرسپولیس خاطرنشان کرد: نگرش به دفاع باید در این تیم تغییر کند چراکه در طول فصل شاهد اشتباهات زیاد این خط بوده‌ایم به خصوص اینکه پرسپولیسی‌ها در دفاع تیمی دچار مشکل هستند و البته جابجایی‌های زیادی را هم در این خط شاهد بوده‌ایم که دنیزلی باید برای آن چاره‌ای بیندیشد.
    وی ادامه داد: در خط هافبک پرسپولیس تغییر زیاده داشته و چندین آرایش برای این خط از سوی کادر فنی در نظر گرفته شده است ولی نکته مهم شاید این باشد که چگونگی به کار گیری و بازی خواهی از دو بازیکن خلاق در هافبک وسط یعنی کریمی و نوری در کنارهم کار سختی است. در خط حمله به کار گیری ۳ فوروارد یکی از کارهایی است که باید توسط دنیزلی ان[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] شود ولی باید چرا که وقتی تیم با یک فوروارد بازی می‌کند شاید دفاع تیمی را مورد خطر قرار دهد.
    عبدی مشکلات پست دروازه بانی را در پرسپولیس یکی از نقاظ ضعف این تیم دانست و گفت: دروازه‌بان به جز دفع توپ وظایف دیگری هم بر گردن دارد و به نوعی یکی از پست‌های کلیدی در فوتبال است و پرسپولیس از ابتدای لیگ امسال با معضل مشکل بین دروازه بانانش مواجه بود که باعث شد هماهنگی روانی و حفظ توانایی روحی تیم بودن را در این پست از پرسپولیس بگیرد و در بازی‌هایی که از هر کدام از این دو استفاده می‌شد شرایط مناسبی نداشته باشند.
    وی افزود: پس از رفتن حقیقی، هوشیار به تیم اضافه شد و با درخششی که برابر استقلال در تیم یاسوجی داشت امید‌ها را برای پرسپولیس زنده کرد ولی نتوانست روند خوب خود را ادامه دهد. هوشیار باید خود را با شرایط پرسپولیس وفق دهد در غیر این صورت در ادامه با مشکل مواجه خواهد شد.
    عبدی با بیان اینکه پرسپولیس در بازی‌های داخلی از ابتدای فصل خوب نتیجه نگرفته است گفت: پرسپولیس در رقابت‌های داخلی با توجه به استرس و فشار روانی زیاد و شناخت کافی‌تر حریفان نمی‌تواند خوب نتیجه بگیرد ولی این عوامل در آسیا کمتر بر روی این تیم فشار وارد می‌کند و شاید یکی از عوامل موفقیت پرسپولیس در آسیا همین امر باشد. البته وجود انگیزه در آسیا هم در در شرایط این تیم بی‌تاثیر نبوده است.
    وی در مورد اینکه به نظر او چه تیمی امسال قهرمان لیگ خواهد شد گفت: از بین سپاهان، استقلال و تراکتور بخت دو تیم اول جدول بیشتر است چرا که سپاهان و استقلال روند رو به رشدی داشته‌اند و بدون شک قهرمان از بین این دو تیم تعیین خواهد شد.
    وی در پایان در مورد اتفاقات روی سکو‌ها در بازی برابر داماش خاطر نشان کرد: اتفاقات اینچنینی از سال ۸۱- ۸۲ در فوتبال به اوج خود رسید و البته باید گفت این معضلات یک شبه به وجود نیامده و طی یک پروسه چند ساله پروار شده و متاسفانه مسئولین امر نتوانسته‌اند برای آن راهکارهای موثری ارائه کنند. این معضلات در دیگر کشور‌ها هم وجود دارد ولی آنها توانسته‌اند راه‌هایی برای کنترل ان پیدا کنند تا از شدتش بکاهند.
    وی افزود: البته نکته اساسی اینجاست که متولیان امر فوتبال خود نیز در حاشیه این اتفاقات وارد گود حواشی می‌شوند و رفتار‌ها و گفتارهایی را برابر دیدگان مردم ابراز می‌دارند که مناسب نیست. مدیران، [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]ان و داوران ما باید اصلاح فرهنگی ار از رفتار خودشان شروع کنند و پس از آن از مردم توقع رعایت آن را داشته باشند.

21. کاربر روبرو از پست مفید n_mamali تشکر کرده است .

صفحه 241 از 470 نخستنخست ... 141191231239240241242243251291341 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)