Design & Developed BY Patira

صفحه 2 از 470 نخستنخست 12341252102 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 4699
    مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی
    مربی مورد علاقه
    LuCiaNo SpAllettI
    بازیکن محبوب
    FRaNCescO ToTTi
    اسم واقعی شما
    MeHrdAd
    Roma

Francesco Totti

تشکر ها
    5,460
    تشکر شده 7,723 در 1,513 پست

perspolis ۞ آخرین اخبار مربوط به باشگاه پرسپولیس ۞

به نام خدا

آخرین اخبار مربوط به باشگاه پـــــرسپــــــــولیـــس را فقط در این تاپیک قرار دهید.

با تش
    ــــکر

!!! No Totti No Party
    ویرایش توسط AlexDelpiero : 06-18-2012 در ساعت 18:26

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دروازه بان
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو_علی دایی
    بازیکن محبوب
    کریم باقری_علی پروین_علیرضا حقیقی
    اسم واقعی شما
    محمدرضا نو

SpainPersepolisRealMadrid

Ali Karimi

تشکر ها
    1,355
    تشکر شده 2,926 در 696 پست

perspolis مایلی کهن : پرسپولیس خانه من است اما به آنجا راهم نمی‌دهند !

پرسپولیس اف سی : حبیب کاشانی بامداد سه‌شنبه از اسامی پنج گزینه سرمربی پرسپولیس در فصل آینده پرده برداشت. محمد مایلی کهن، علی دایی، منصور ابراهیم زاده، حمید درخشان و حمید استیلی پنج نفری هستند که کاشانی از آن‌ها به عنوان نامزدهای مربیگریی پرسپولیس نام برد. اما در این میان مایلی کهن از اظهار نظر درباره حرف‌های سرپرست پرسپولیس خودداری می‌کند و می‌گوید نمی‌خواهم بر اساس احتمالات کاری انجام داده یا حرفی بزنم.
    سرمربی فصل گذشته سایپا پس از آخرین بازی نارنجی‌پوشان کرجی در لیگ برتر سکوت کرد و حتی درباره تصمیم آرش کوشا و انتخاب مجید صالح هم حرفی نزد، با این حال او پس از مدت‌ها پاسخگوی سوالاتی شد که این روزها حول و حوشش مطرح می‌شود.
    مایلی کهن در گفت‌وگو با ایسنا، به سوال‌هایی درباره جدایی‌اش از سایپا، پیشنهاد حبیب کاشانی، انتخاب مجید صالح به عنوان سرمربی سایپا، صحبت‌های پر حاشیه فریبرز عرب نیا و معرفی حمید سجادی به عنوان وزیر پیشنهادی دولت برای وزارت ورزش و جوانان پاسخ گفت:
    * کاشانی در برنامه دوشنبه شب ۹۰ از شما به عنوان یکی از پنج گزینه مربیگری پرسپولیس در فصل آینده نام برد. فکر می‌کنید بازگشت شما به پرسپولیس شدنی باشد؟
    من بر اساس احتمالات کاری انجام نمی‌دهم و حرفی نمی‌زنم. این تنها چیزی است که می‌توانم درباره این مساله بگویم.
    * اما شنیده می‌شود که پس از بازی سایپا و سپاهان کاشانی که در ورزشگاه انقلاب کرج حضور داشت، به شما پیشنهاد داد که حتی به عنوان قائم مقام باشگاه هم فعالیت کنید.
    چنین پیشنهادی نشد، اما باید بگویم پرسپولیس خانه من است، هر چند که من را به خانه‌ام راه نمی‌دهند، من آنجا را خانه خود می‌دانم. چه به باشگاه راهم بدهند چه ندهند. در روزی که با سپاهان بازی داشتیم کاشانی که مشاور رییس سازمان تربیت بدنی هم است، جزو مدعوین بود و در کرج حضور داشت و پس از بازی به ما خسته نباشید گفت. ضمن این که من هم پس از قهرمانی پرسپولیس در جام حذفی با ایشان صحبت کردم و این پیروزی را تبریک گفتم. به هر حال هیچ گاه طلبکار نبوده‌ام و حضور در پرسپولیس را ارث پدری‌ام نمی‌دانم.
    * به هر حال وضعیت پرسپولیس نگران کننده‌ است. در شرایطی که استقلال تا این جای کار به خوبی یارگیری کرده است، پرسپولیس شرایط تقریبا نامشخصی دارد.
    موفقیت یا ناکامی یک تیم در فوتبال ایران زیاد به این چیزها بستگی ندارد. در فوتبال ما حساب و کتابی وجود ندارد. سال گذشته پرسپولیس با نفرات زیاد و خیلی زودتر از استقلال تمریناتش را شروع کرد، اما دیدید که استقلال دوم شد و پرسپولیس چهارم. این معادلاتی که شما می‌گوید شاید در فوتبال دنیا که بر روی حساب کتاب پیش می‌رود تاثیرگذار باشد اما در کشور ما زیاد نباید بر روی این مسایل حساب کرد.
    * روز گذشته مدیر عامل باشگاه سایپا گفت که فصل قبل تیمش با حاشیه‌های زیادی روبرو بود در حالی که رسانه‌ها اخبار چندان حاشیه‌ای را از سایپا در فصل گذشته منتشر نکردند که این نشان می‌دهد که شما روزهای تقریبا آرامی را در سایپا پشت سر گذاشتید.
    من در این دوره دو سال و نیم در سایپا بودم. در نیم فصل دوم فصل ۸۸-۸۷ و در شرایطی که تیم با لیتبارسکی جزو تیم‌های سقوط کننده بود به سایپا آمدم. بعد از حضور ما، تیم جمع و جور شد و در آن سال با نتایجی که گرفتیم تیم دهم شد. در سال ۸۹-۸۸ با نصف هزینه‌ای که در فصل گذشته شده بود تیم را تشکیل دادیم که نمونه بارز این کاهش هزینه‌ها در قرارداد ابراهیم میرزاپور مشخص است. در حالی که میرزاپور در فصل قبل ۲۴۰ میلیون تومان گرفته بود در فصل ۸۹-۸۸ که حضور دروازه‌بان‌های خارجی در لیگ ممنوع شده بود، محبت کرد و با ۱۶۰ میلیون تومان با سایپا قرارداد بست. دلیل عمده این کاهش هزینه هم این بود که ما دست دلالان را کوتاه کردیم. در آن سال ما در شرایطی که با پیروزی در قم می‌توانستیم ششم لیگ شویم با تساوی برابر صبا هشتم شدیم. در فصل ۹۰-۸۹ درست است که تیم‌مان سال سختی را گذراند اما به معنای این نبود که ما در طول نیم فصل اول یا نیم فصل دوم جزو تیمهای سقوط کننده باشیم و در مکان‌های شانزدهم تا هجدهم بایستیم. به هر حال سال سختی بود و یکسری اتفاقات هم افتاد اما یادمان نرود که تیم‌هایی مثل ذوب آهن، سپاهان، پرسپولیس،‌تراکتور، استیل آذین و … هم با مشکلات حاشیه‌ای روبه‌رو بودند و همه این‌ها در رسانه‌ها هم مطرح شد. نمی‌گویم ما هیچ مشکلی نداشتیم اما جزو تیم‌هایی بودیم که کمترین حاشیه را داشتیم و اگر مشکلی بود درون خودمان آن را حل می‌کردیم و این مشکلات هم هیچ وقت رسانه‌ای نشد. به هر حال پس از جدایی از سایپا فرصت نشد من از مجموعه سایپا که در این دو و نیم سال بهترین همکاری را با ما داشتند، تشکر کنم. ممنون همه‌شان هستم و برای‌شان آرزوی موفقیت می‌کنم. من روزهای بسیار خوبی را با این عزیزان داشتم و امیدوارم در فصل آینده شاهد موفقیت‌های روزافزون باشگاه سایپا باشیم.
    * پس از انتخاب مجید صالح، فریادشیران مصاحبه کرد و گفت که شما از تصمیم مدیریت باشگاه سایپا ناراحت هستید؟
    ناراحتی نداشتم. کما این که در یک فصل در میانه‌های راه تغییر و تحولی صورت گرفت و من به مربی جدید تبریک گفتم. پس از پایان لیگ امسال قرار دادم با باشگاه تمام شد و این حق باشگاه بود. اما متاسفانه در این جا هم مثل همه جای مملکت ما حرف‌ها با عملکردها همخوانی ندارد. این خوب نیست. فصل گذشته تا جایی که ما در توانمان بود، سعی کردیم تیم کمترین حاشیه را داشته باشد که فکر می‌کنم همین طور هم بود، حتی در مقاطعی که تیم خوب نتیجه‌ نگرفت چنین وضعیتی داشتیم. فکر نمی‌کنم بتوانیم مربی‌ای را پیدا کنید که با وجود داشتن قرار داد به پیش مدیر عامل باشگاه برود و بگوید که حاضر است هر کاری انجام دهد. من در مقطعی از فصل به مدیر باشگاه گفتم حاضرم استعفا بدهم و اگر هم کنارم بگذارید، مشکلی ندارم. فکر می‌کنم ما حسن نیتمان را نشان دادیم. من در فصل گذشته کمترین استراحت را داشتم. درست است که کارت ورود و خروج نداشتیم، اما به هر حال نگهبانی که جلوی در می‌نشیند می‌تواند شهادت دهد که ما برخی روزها ساعت ۶:۳۰ صبح می‌آمدیم و ۱۱ شب می‌رفتیم. من حتی در طول فصل یک جلسه غیبت هم نداشتم. این طور هم نبود که بخواهم دیر بیایم و زود بروم. حتی یک روز هم با لباس غیر ورزشی در زمین حضور پیدا نکردم. شرایط تیم هم به گونه‌ای بود که همه از خصوصیات بارز اخلاقی بازیکنانم می‌گفتند. حتی ما وقتی به ورزشگاه‌های دیگر می‌رفتیم، موقع خروج رختکن را هم تمیز می‌کردیم و من خودم جلوتر از بازیکنان اگر لیوانی بر روی زمین بود، آن را جمع می‌کردم. به هر حال این را وظیفه خودمان می‌دانستیم. در طول مدتی که در سایپا بودم، حداقل ۱۰ تا ۱۵ میلیارد تومان صرفه‌جویی کردم. خیلی‌ها تلاش کردند بازیکنان به درد نخور خارجی را به تیم تزریق کنند و پول‌های صدها میلیونی به بازیکنان خارجی بدهند که آن‌ها ماه عسل شان را به همراه همسرانشان در ایران بگذرانند. اما من اجازه چنین کاری را ندادم و همان طور که از حق و حقوق بازیکنان دفاع می‌کنم، حق و حقوق باشگاه را در نظر می‌گرفتم و از آن دفاع می‌کردم.
    * شما بعد از پرسپولیس بیشترین مدت دوران ورزشی‌تان را در سایپا گذرانید. فکرمی کنید سایپا با مجید صالح چه سرنوشتی داشته باشد؟
    من برای آقای صالح آرزوی موفقیت می‌کنم و امیدوارم بتواند موفق باشد.
    * در برنامه سینمایی هفت فریبرز عرب نیا صحبت‌های را مطرح کرد که بر اساس آن بسیاری از سایت‌ها و روزنامه‌ها مخاطب حرف‌های او را محمد مایلی کهن می‌دانستند.
    ایشان یک مساله‌ای را عنوان کردند و گفته اند که راجع به کسی صحبت نمی‌کنم. ولی همان طور که شما گفتید، اکثر سایت‌ها و روزنامه‌ها این مطالب را به من منتسب کردند، باید بگویم بنده هنر پیشه نیستم، تنها یک مربی‌ام. این آقای عرب نیا است که شغلش هنرپیشگی است و بر اساس خواسته‌های کارگران در یک روز می‌تواند نقش مختار را بازی کند و ممکن است یک روز دیگر بتواند نقش شمر یا ابن‌ملجم را بهتر از مختار بازی کند. من هنرپیشه نیستم. من مربی‌ام و نمی توانم فیلم بازی کنم. من کارم فیلم بازی کردن نیست. در این ۵۷ سالی که از خدا عمر گرفتم و ۴۰ ـ ۴۱ سالی که در خدمت ورزش بودم همه از من شناخت پیدا کرده‌اند. فکر نمی کنم اشکالی داشته باشد که وقتی از چیزی ناراحت می‌شویم و وقتی می‌بینیم به هم نوعمان زشت‌ترین حرف‌ها زده می‌شود، واکنش نشان دهیم. به هر حال در آن روز دلم من شکست. تماشاگران تبریزی به من هیچ توهینی نکردند و تنها من را تشویق کردند و من همواره مورد محبت اهالی تبریز بود‌ه‌ام اما وقتی دیدم با هم نوع‌ام رفتار خوبی نمی‌شود، منقلب شدم. من مثل کسانی نیستم که بخواهم فیلم بازی کنم. کارم فیلم بازی کردن نیست. آقای عرب نیا یقین بداند که من نمی‌توانم همچون او فیلم بازی کنم. من که نخواستم از چیزی سوء استفاده کنم.
    * امروز از سوی رییس جمهور حمید سجادی به عنوان وزیر پیشنهادی دولت برای وزارت ورزش و جوانان به مجلس معرفی شد. همیشه یکی از دغدغه‌های ورزشی‌ها انتخاب رییس ورزش بوده. چه نظری درباره معرفی سجادی دارید؟
    من خدا را شکر می‌کنم و این معرفی را به فال نیک می‌گیرم. چه قبل از انقلاب و چه بعد از انقلاب به جز مقطعی که مهندس هاشمی‌طبا در سازمان تربیت بدنی بودند و خدمات بی‌شماری را به ورزش قهرمانی و همگانی ارائه کردند، این برای اولین بار است که می‌بینیم فردی استخوان خرد کرده در ورزش که کلیه مراتب تحصیلی و ورزشی را طی کرده و سوابق مدیریت ورزشی دارد به عنوان رییس ورزش معرفی می‌شود. این مایه خوشحالی است و امیدوارم دکتر سجادی با توجه به تجربیاتش چه در زمینه قهرمانی ایران و آسیا و چه تحصیلات عالیه و تجربیات در زمینه مدیریت ورزشی بتواند با ارائه برنامه‌های خوب از مجلس رای اعتماد بگیرد. اعتقاد دارم این معرفی باعث می‌شود به ورزش کمک شود چرا که با حضور سجادی ما زمانی را از دست نمی‌دهیم. به هر حال این طور نیست که او تازه وارد ورزش شده باشد. سجادی با زیر و بم کار آشنایی دارد و این مانع از فوت وقت می‌شود. در این چند روز که نام ایشان به عنوان وزیر پیشنهادی مطرح شده بود، نظر کسانی که من با آنها آشنا هستم و همگی از متخصصان ورزش هستند درباره این معرفی بسیار مثبت بود و شور و شوق خوبی را در میان متخصصان امر به وجود آورده بود.

الان 12 شبه از صبحه پای کاریم
    بازم روبه رو شدیم با سفره های خالی
    این حرفا شدن فقط مشتی گفته های عادی
    توهم پری از این همه حفره های مادی
    خیابونا پر از مشتی کاسب پست
    پر از ادمای محتاج کاسه به دست
    پر از آدمای خردمند تحصیل کرده
    که زندگی انتحارو و بهش تحمیل کرده

3. 10 کاربر از پست مفید n_mamali تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دروازه بان
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو_علی دایی
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    محمدرضا نو

Ali Karimi

تشکر ها
    1,355

perspolis هاشمیان : هر وقت قرارداد بستم اعلام می‌کنم

وحید هاشمیان مهاجم فصل گذشته پرسپولیس قراردادش با این تیم به پایان رسید و فعلا معلوم نیست سال آینده در کدام تیم بازی خواهد کرد.
    او در این مورد به ما می‌گوید:«‌ فعلا هیچ چیز مشخص نیست و همه می‌دانند که من عادت ندارم قبل از قطعی شدن یک موضوع حرفی بزنم. هر وقت قراردادم را امضا کردم اعلام خواهم کرد که با چه تیمی به توافق رسیدم در ضمن من همیشه برای انتخاب تیم حساس هستم.»
    هاشمیان در مورد بحث سقف قرارداد که حاشیه‌های زیادی را به وجود آورده خاطرنشان می‌کند:«‌این مسائل فقط در کشورهای کمونیستی اجرا می‌شود و من آن را اصلا قبول ندارم. با این قانون پول‌های زیرمیزی رد و بدل می‌شود در ضمن انگیزه بازیکنان کمتر خواهد شد.»
    www.perspolisfc.net/

5. 10 کاربر از پست مفید n_mamali تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دروازه بان
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو_علی دایی
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    محمدرضا نو

Ali Karimi

تشکر ها
    1,355

perspolis علی عسگری و آقازمانی به تيم ملي اميد دعوت شدند

از سوی کادر فنی تیم ملی امید کشورمان اسامي بازيکنان این تيم در حالی اعلام شد که نام سامان آقازمانی و حمیدرضا علی عسگری به چشم می خورد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، اسامی بازیکنان تیم ملی امید اعلام شد و حمیدرضا علی عسگری تنها بازیکن پرسپولیس است که در تیم های ملی امید و بزرگسالان حضور دارد.

اسامی دعوت شدگان بشرح ذیل اعلام شد:

حميدرضا علي عسگری – سامان آقازماني – حامد لک – ميلاد فخرالديني – سيامک کوروشي – احسان حاج صفي – آرش افشين – مسعود ابراهيم زاده – کريم انصاريفرد – علي مرزبان – عليرضا جهانبخش – سيدرضا طلبه – مهدي دغاغله – ابوالحسن جعفري – محسن مسلمان – محمدرشيد مظاهري – محمدصالح خليل آزاد – شجاع خليل زاده - رسول کر - مهرداد جماعتي - محمدرضا زينال خيري – علي زينالي – يعقوب کريمي – سيدايمان موسوي و کمال کاميابي نيا.

گفتنی است؛ بازیکنان دعوت شده بايد پيش از ساعت 13 روز دوشنبه 23 خرداد در کمپ تيم هاي ملی خود را به کادر فني و سرپرست تيم معرفي کنند.

7. 10 کاربر از پست مفید n_mamali تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دروازه بان
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو_علی دایی
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    محمدرضا نو

Ali Karimi

تشکر ها
    1,355

perspolis باشگاه پرسپوليس از استيلي برنامه خواست

باشگاه پرسپوليس از حميد استيلي براي سرمربيگري فصل آينده برنامه خواست.

حبيب کاشاني شب گذشته از حميد استيلي، حميد درخشان، منصور ابراهيم‌زاده، محمد مايلي‌کهن و علي دايي به عنوان پنج گزينه سرمربيگري پرسپوليس براي فصل آينده ياد کرد.
    کاشاني اعلام کرد که اولويت با دايي است؛ اما اين مربي گفت که با مديريت فعلي حاضر به ادامه فعاليت نيست. پس از اين اتفاق مسئولان باشگاه پرسپوليس مذاکره با ساير گزينه‌ها را آغاز کردند و از همين رو امروز از حميد استيلي برنامه خواستند.
    استيلي با تأييد اين خبر گفت: حداکثر بايد ظرف يکي دو روز آينده برنامه کاري خود را به باشگاه ارائه کنم.
    www.varzesh3.com

9. 8 کاربر از پست مفید n_mamali تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دروازه بان
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو_علی دایی
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    محمدرضا نو

Ali Karimi

تشکر ها
    1,355

perspolis خلیلی : دوست دارم به پرسپولیس برگردم و خاطراتم را تکرار کنم

محسن خلیلی گفت: آرزوی هر پرسپولیسی است که به این تیم برگردد، من هم دوست دارم به پرسپولیس برگردم و خاطرات خوشم را با این تیم تکرار کنم.
    مهاجم سابق تیم فوتبال پرسپولیس در واکنش به اظهارات حبیب کاشانی در برنامه ۹۰ مبنی بر این که محسن خلیلی تنها بازیکنی بوده که برای ماندن در پرسپولیس به علی دایی پیشنهاد شده است، اظهار کرد: اظهارات کاشانی باعث شد سوالات بسیاری از هواداران پرسپولیس پاسخ داده شود. شاید من باید این سوال را درباره جدایی‌ام از پرسپولیس جواب می‌دادم.
    شک و شبهات زیادی در این رابطه وجود داشت که به خاطر مشکلات با باشگاه، مسایل مالی و … به توافق نرسیدم و جدا شدم. اظهارات کاشانی برایم ارزشمند بود، از او بسیار تشکر می‌کنم که قدران زحماتم بود. او اعلام کرد که من در پرسپولیس گل‌های زیادی زدم، اگر کاری برای پرسپولیس کردم، وظیفه‌ام بود. امیدوارم از عملکردم راضی باشند.
    وی در پاسخ به این پرسش که اختلافات حبیب کاشانی و علی دایی تا چه حد به پرسپولیس لطمه می‌زند؟ تاکید کرد: اختلاف مدیر با مربی و مربی با بازیکن، در هر جای دنیا پیش می‌آید، نمی‌توان گفت این مساله چیز عجیبی است. من نمی توانم وارد این قضایا شوم، ولی امیدوارم برنامه‌ریزی برای فصل آینده انجام شود تا پرسپولیس به جایگاه اصلی‌اش که قهرمانی در لیگ برتر و حضور قوی در آسیا است، برگردد.
    خلیلی درباره قهرمانی پرسپولیس در رقابت‌های جام حذفی فوتبال یادآور شد: جا دارد به تمام هواداران دلسوز پرسپولیس تبریک بگویم. پرسپولیس سال بسیار سختی را پشت سر گذاشت، فراز و نشیب‌های زیادی داشت. عملکرد پرسپولیس در سال ۸۶ هواداران را پر توقع کرد، تا در سال‌های بعدی قوی‌تر در لیگ حضور داشته باشند. پرسپولیس دستخوش بسیاری از تغییرات بود و تمرکز لازم را نداشت، ولی خوشبختانه قهرمانی روز آخر مرهمی بر مشکلات و فراز و نشیب‌ها بود. امیدوارم برای فصل آتی روزهای بهتر و بهتری را در پرسپولیس شاهد باشیم و هواداران همگام با تیمشان باشند.
    مهاجم پیشین تیم فوتبال استیل آذین درباره دلایل ناکامی تیمش و سقوط به لیگ دسته اول به ایسنا، گفت: زمانی که فصل شروع شد، قرار بود یک تیم رویایی برای قهرمانی و رفتن به جام باشگاه‌های آسیا بسته شود. من در فصل نقل و انتقالات نبودم و روز آخر به استیل آذین پیوستم. اگر برنامه‌ریزی دقیق‌تری می‌شد و مسئولان باشگاه مشاوره های بهتری می‌گرفتند، نتایج بهتری کسب می‌شد. متاسفانه همه سوءظن‌ها و مشکلات بر گردن بازیکنان انداخته شد. این طور جلوه دادند که بازیکنان مقصر اصلی هستند، ولی در اصل این طور نبود، بازیکنان در نتایج سهم داشتند، ولی نه سهم بسزا. استیل آذین با مشکلات حاشیه زیادی دست و پنجه نرم می‌کرد. اگر مشکل بیرون از زمین باشد، با مشکل در داخل زمین فرق دارد، مشکلات استیل آذین در بیرون از زمین بود و تمرکز لازم را از بین می‌برد.
    وی ادامه داد: متاسفانه وقتی به استیل آذین در روز آخر پیوستم، چون عاشقانه و با تمام وجود پرسپولیس را دوست داشتم، تا روز آخر صبر کردم و تاریخ قرار دادم را مدام عقب می‌انداختم. چون دوست داشتم در پرسپولیس بمانم. ما در سال ۸۶ قهرمانی دلچسبی را داشتیم. خودم گل‌های دلچسبی را به ثمر رساندم و آقای گل لیگ شدم تا این که از مدیر عامل استیل آذین پیشنهادی به من شد، من دوست داشتم در استیل آذین هم بازدهی خوبی داشته باشم، هم من به این تیم کمک کنم و هم استیل آذین به من کمک کند.
    خلیلی در پاسخ به این پرسش که چه عواملی باعث شد که کمتر در استیل آذین بازی کنید؟ خاطر نشان کرد: متاسفانه مشکلات زیادی پیش آمد که یکی از دلایل آن دیر اضافه شدنم به تیم بود. من بدنسازی نکردم. برای این که خودم را در ترکیب تیم جا بیاندازم، زمان لازم بود. آن زمان استیل آذین ترکیب اصلی‌ تیمش را پیدا کرده بود و باید چند هفته ای به صورت انفرادی تمرین می‌کردم. من چند هفته را از دست دادم. البته از ابتدای فصل روی نیکمت استیل آذین بودم، اگر در این تیم از من استفاده نشد، به سلیقه سرمربی باز می‌گشت. من از پرسپولیس به استیل آذین رفتم و در تیمم بازیکن فیکس بودم. ۱۱ گل برای پرسپولیس به ثمر رسانده بودم و تا روز آخر در تیمم بازی کردم. کادر فنی علاقه‌ای برای به کارگیری از من نداشت، مربیان ناکام هم زمان زیادی بالای سر تیم بودند، من هم بدون اعتراض سکوت کردم. ۶ ـ ۷ ماه مصاحبه نکردم. چون نمی‌خواستم آرامش استیل آذین را بر هم بزنم.
    مهاجم سابق تیم فوتبال استیل آذین در پاسخ به این پرسش که آیا با مصدومیتی مواجه هستید؟ تاکید کرد: من فقط ۴ـ ۵ هفته از ناحیه مچ پا مصدوم بودم و چند هفته پایانی را بدون هیچ مشکلی کار کردم و در خدمت استیل آذین بودم و با سلامت کامل لیگ را به پایان رساندم. بعد از حضور آقایان خاکپور و یاوری که به من اعتقاد داشتند، متاسفانه نتوانستم آن طور که باید و شاید کار کنم. من سه سال پیش از ناحیه زانو مصدومیتی داشتم که به لطف خدا و با عمل موفق در آلمان بعد از گذشت هفت ماه از دوره درمان به میادین ورزشی برگشتم و از آن پس به هیچ مشکلی برخورد نکردم، خوشبختانه امروز شاهد هستیم که پزشکان ایرانی عمل‌های جراحی بسیار خوبی انجام می‌دهند، فکر می‌کنم بازیکنانی که از این ناحیه مصدوم می‌شوند به دلیل وجود امکانات خوب مثل گذشته برای جراحی به خارج از کشور نروند.
    خلیلی درباره وضعیتش برای فصل آینده و این که آیا با استیل آذین ادامه می‌دهد؟ گفت: قرار داد من با استیل آذین یکساله بود و اکنون به اتمام رسیده و من بازیکن آزاد هستم و می خواهم بهترین گزینه را برای فصل بعد انتخاب کنم.
    مهاجم سابق تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که آیا دوست دارید به پرسپولیس برگردید؟ خاطر نشان کرد: به خاطر علاقه‌ای که هنوز به پرسپولیس دارم. دوست دارم به این تیم برگردم. اولویت اولم بازگشت به پرسپولیس است. آرزوی هر پرسپولیسی است که به این تیم برگردد. من خاطرات بسیار خوب و روزهای خوشی را در پرسپولیس گذراندم. اولویت اولم این تیم است. اگر روزی پیشنهادی داشته باشم، دوست دارم برگردم و خاطراتم را تکرار کنم.
    وی در پایان در پاسخ به این پرسش که آیا با رعایت قانون سقف قرار دادها موافق است؟ به ایسنا گفت: من به عنوان یک فوتبالیست گذاشتن قانون سقف قرار داد را اشتباه می‌دانم. باشگاه مختار است، بنا به صلاحیت و هر بازیکن قیمتی را به او اختصاص دهد. هر بازیکنی در دنیا قیمت خاصی دارد. هر کالایی نسبت به کیفیتش قیمتی دارد. فوتبالیست نسبت به کارایی و بازدهی رقم خاصی دارد. بازیکن ملی یا بازیکن با سابقه با بازیکن تازه وارد فرق دارد. بازیکنی که بازی می‌کند با یک بازیکن نیمکت نشین یکی نیست. این گونه در حق برخی بازیکنان اجحاف می‌شود با گذاشتن سقف قرار داد مسایل زیر میزی و دست‌های پشت پرده در فوتبال ما رواج پیدا کرده است. این قانون باعث می‌شود که باشگاه به دروغ رقم قرار دادها را اعلام کنند. فدراسیون با این شرایط بازیکنان و باشگاه‌ها را مجبور به دروغگویی می‌کنند. فدراسیون نمی‌تواند بالا بودن رقم قرار دادها را ثابت کند. چون نه چیزی امضا می‌شود و نه نوشته می‌شود. پولی که در این میان ردوبدل می‌شود بر اساس توافق است.

11. 8 کاربر از پست مفید n_mamali تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دروازه بان
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو_علی دایی
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    محمدرضا نو

Ali Karimi

تشکر ها
    1,355

perspolis استيلي: 4 سال است گزينه هستم؛ تا دو روز آينده به پرسپوليس برنامه مي‌دهم

مربي پيشين پرسپوليس گفت: 4 سال است که نام من به عنوان گزينه‌ سرمربيگري پرسپوليس مطرح مي‌شود.

حميد استيلي در مورد اينکه يکي از گزينه‌هاي سرمربيگري پرسپوليس است، عنوان کرد: حدود نيم ساعت پيش، از باشگاه پرسپوليس با من تماس گرفتند و خواستند که برنامه خود را براي هدايت اين تيم ارائه کنم. اين برنامه را حداکثر بايد ظرف يکي دو روز آينده به باشگاه ارائه کنم.
    وي در مورد ساير گزينه‌هاي مربيگري پرسپوليس (درخشان، مايلي‌کهن، ابراهيم‌زاده و دايي) گفت: همه آنها از پيشکسوتان و از دوستان خوب من هستند و باشگاه هر کدام از گزينه‌ها را که صلاح بداند انتخاب خواهد کرد. من 3-4 سال است که به عنوان گزينه سرمربيگري پرسپوليس مطرح مي‌شوم اما هيچ وقت سرمربي اين تيم نشدم. حتي زماني که قطبي بعد از قهرماني در ليگ برتر دوباره سرمربي پرسپوليس شد، من براي هدايت پرسپوليس به علي سعيدلو برنامه داده بودم اما آن زمان با تغيير مديريت باشگاه، کاشاني رفت و افشين قطبي پس از قهرماني دوباره سرمربي پرسپوليس شد.
    استيلي در مورد منصور ابراهيم‌زاده که تنها گزينه غير پرسپوليسي باشگاه است، گفت: ايشان يک مربي خوب است که عملکرد کارنامه خوبي از خود به جاي گذاشته است.
    سرمربي سابق شاهين بوشهر در مورد اينکه مي‌تواند با پرسپوليس قهرمان شود يا نه، گفت: اجازه بدهيد اول به عنوان سرمربي انتخاب شوم بعد در اين مورد با هم صحبت خواهم کرد. فعلا قرار است برنامه‌ام را در مورد کادر فني و بازيکنان مورد نيازم به باشگاه ارائه کنم.
    استيلي در مورد اينکه پيامک‌هاي مشکوکي به بازيکنان در مورد سرمربيگري وي در طول فصل ارسال مي‌شده، گفت:‌خود بازيکنان اين مسئله را تکذيب کردند.

13. 7 کاربر از پست مفید n_mamali تشکر کرده اند .

مدیر انجمن

مربی مورد علاقه
    كونته
    بازیکن محبوب
    دل پيرو - علی کریمی
    اسم واقعی شما
    rasool

ItaliaPersepolisJuventus

Delpiero

تشکر ها
    15,823
    تشکر شده 7,444 در 1,309 پست

پرسپوليس از 4 مربي برنامه گرفت؛ ابراهيم‌زاده در دسترس نيست

به نقل از سايت باشگاه پرسپوليس، اين باشگاه در تماس با علي دايي، حميد درخشان، حميد استيلي و محمد مايلي کهن از اين چهار مربي براي هدايت تيم فوتبال پرسپوليس در فصل آينده برنامه خواست.
    ليست بازيکنان کنوني و بازيکناني که قراردادشان با باشگاه به اتمام رسيده در اختيار اين مربيان قرار مي‌گيرد تا آنها ظرف 24 ساعت، علاوه بر برنامه، ليست بازيکنان مورد نيازشان را به انضمام رقم پيشنهادي براي قبول سرمربيگري پرسپوليس به باشگاه اعلام کنند.
    گفتني است منصور ابراهيم زاده نيز از ديگر گزينه هاي مورد نظر حبيب کاشاني است که باشگاه پرسپوليس تا اين لحظه موفق به گفت و گو با وي نشده است.

15. 7 کاربر از پست مفید alexdelpiero_10 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    فوروارد
    مربی مورد علاقه
    علي پروين
    بازیکن محبوب
    علي كريمي
    اسم واقعی شما
    ساسان

BrazilPersepolisJuventus

تشکر ها
    3,531
    تشکر شده 3,686 در 634 پست

پیش فرض ماسيمو موراتي هم جام را بالاي سر برده بود

در انتقادهاي مكرر دايي در يك ماه گذشته از جمله برنامه 90 مسائل متعددي اعلام شده بود كه نادرستي بسياري از آنها توسط كاشاني در برنامه 90 اثبات شد از جمله :

_ معرفي ليدر خاطي به فدراسيون پس از درگيري
    _ كمك كاشاني در كسب مجوز دكه روزنامه اي براي آن ليدر
    _ ماجراي پول توجيبي و تاثير آن بر آخر شدن پرسپوليس در تورنمنتهاي دوستانه
    _ علت درگيري با ليدر
    _ وجود افراد غريبه در مراسم اهداء جام قهرماني (در اولين تصوير چهره دوست دايي بر روي سكو پديدار شد!)
    _ و..

البته سبياري مسائل هم بدليل مقدم بودن صحبتهاي كاشاني و عدم پذيرش حضور همزمان در برنامه 90 توسط دايي بي پاسخ ماند از جمله :

_ عدم پي گيري محروميت نور محمدي و اعلام آن به دايي
    _ و...

ولي موضوعي كه حمله مستقيم دايي به حبيب كاشاني در برنامه 90 بود انتقاد به حضور او بر روي سكوي قهرماني و بالا بردن جام بود كه بارها دايي عنوان كرد با وجود سالها بازي در اروپا و عضويت در فيفا تا بحال نشنيده است . سايت هواداران پرسپوليس در لينك زير عكسهايي منتشر كرده از قهرماني اينتر ميلان و حضور ماسيمو موراتي بر روي سكوي قهرماني و بالا بردن جام توسط او كه ادعاي دايي را نقض مي كند :

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

17. 7 کاربر از پست مفید kick up تشکر کرده اند .

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    AMF-SS
    مربی مورد علاقه
    FerGoseN - MorInhO- Zidane
    بازیکن محبوب
    CR7-LM10-All Players RealMadrId and ManuTd
    اسم واقعی شما
    ~ ALIreZA ~

PortugalRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    40,825
    تشکر شده 30,590 در 6,151 پست

ویترین امتیازات

دايي برنامه‌هايشان را به پرسپوليس ارائه کرد

سرمربي فصل گذشته تيم فوتبال پرسپوليس که به گفته حبيب کاشاني يکي از گزينه‌هاي هدايت سرخپوشان در فصل آينده است، برنامه هايش براي حضور در يازدهمين دوره رقابتهاي ليگ برتر را به سرپرست باشگاه ارائه کرده و در انتظار پاسخ نهايي مسئولان سرخپوش است.

به گزارش خبرنگار مهر، حبیب کاشانی پس از آنکه اعلام کرد علی سعیدلو از وی خواسته است تا به حضورش در باشگاه پرسپولیس ادامه دهد، از پنج مربی به عنوان گزینه های هدایت تیم فوتبال این باشگاه برای فصل آینده نام برد که قرار بود برنامه هایشان را به سرپرست باشگاه ارائه کنند.
    حمید استیلی، محمدمایلی کهن، حمید درخشان، علی دایی و منصورابراهیم زاده گزینه های مورد نظر حبیب کاشانی بودند که براساس اعلام وی قرار است برنامه هایشان را به باشگاه پرسپولیس ارائه کنند تا پس از بررسی های نهایی یکی از آنها به عنوان سرمربی سرخپوشان معرفی شود.
    درحالی که گمانه زنی ها از انتخاب حمید استیلی به عنوان سرمربی فصل آینده سرخپوشان حکایت دارد اما خبرنگار مهر کسب اطلاع کرد که علی دایی سرمربی فصل پیش تیم فوتبال پرسپولیس و یکی از گزینه ‌های مورد نظر کاشانی برنامه هایش را به این باشگاه ارائه کرده است.
    گفته می شود علی دایی رونوشت برنامه هایش را برای علی سعیدلو رئیس سازمان تربیت بدنی و رئیس مجمع باشگاه پرسپولیس نیز ارائه کرده تا سعیدلو به عنوان رئیس مجمع این باشگاه نیز در جریان این برنامه ها قرار گیرد.
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

HALA MADRID

19. 6 کاربر از پست مفید AL1reZA تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    فوروارد
    مربی مورد علاقه
    علي پروين
    بازیکن محبوب
    علي كريمي
    اسم واقعی شما
    ساسان

BrazilPersepolisJuventus

تشکر ها
    3,531
    تشکر شده 3,686 در 634 پست

Bomb مژده مژده مژده : علي كريمي به پرسپوليس پيوست

به گزارش سايت رسمي باشگاه بزرگ پرسپوليس بزرگترين بمب نقل و انتقالات فصل تركيد و علي كريمي پرسپوليسي مي شود

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، علی کریمی، کاپیتان سابق پرسپولیس پس از توافق با سرپرست این باشگاه، به عنوان اولین خرید سرخپوشان در فصل نقل و انتقالات، قرارداد خود را به ثبت خواهد رساند.

کریمی روز شنبه با حضور در باشگاه پرسپولیس و دیدار با کاشانی، قراردادش با این باشگاه را به امضا می رساند.

کاشانی که پس از از سر گیری کارش در باشگاه پرسپولیس، فعالیت خود را برای بستن تیمی قدرتمند به منظور حضور مقتدر در فصل آینده فوتبال کشور و لیگ قهرمانان آسیا کلید زده است، به عنوان اولین اقدام، علی کریمی را به پرسپولیس بازگرداند.
    جادوگر سرخ، اولین صید پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات است.
    سرخپوشان تهرانی که فصل گذشته را با دفاع از عنوان قهرمانی در جام حذفی به پایان رساندند، مهیای حضوری پر قدرت در فصل آینده فوتبال می شوند.

منبع : وب سايت باشگاه فرهنگي ورزشي پرسپوليس

21. 3 کاربر از پست مفید kick up تشکر کرده اند .

صفحه 2 از 470 نخستنخست 12341252102 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)