Design & Developed BY Patira

صفحه 12 از 470 نخستنخست ... 210111213142262112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 4699
    مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی
    مربی مورد علاقه
    LuCiaNo SpAllettI
    بازیکن محبوب
    FRaNCescO ToTTi
    اسم واقعی شما
    MeHrdAd
    Roma

Francesco Totti

تشکر ها
    5,460
    تشکر شده 7,723 در 1,513 پست

perspolis ۞ آخرین اخبار مربوط به باشگاه پرسپولیس ۞

به نام خدا

آخرین اخبار مربوط به باشگاه پـــــرسپــــــــولیـــس را فقط در این تاپیک قرار دهید.

با تش
    ــــکر

!!! No Totti No Party
    ویرایش توسط AlexDelpiero : 06-18-2012 در ساعت 18:26

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دروازه بان
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو_علی دایی
    بازیکن محبوب
    کریم باقری_علی پروین_علیرضا حقیقی
    اسم واقعی شما
    محمدرضا نو

SpainPersepolisRealMadrid

Ali Karimi

تشکر ها
    1,355
    تشکر شده 2,926 در 696 پست

perspolis استيلي: اردوي تيم ملي با برنامه باشگا‌هها هماهنگ نيست

سرمربي تيم پرسپوليس گفت: زمان انتخاب شده براي برگزاري اردوي تيم ملي هماهنگ با تمرين باشگاه‌ها نيست.

حميد استيلي در برنامه ورزش و مردم در خصوص انتخابش به عنوان سرمربي پرسپوليس گفت: ابتدا جا دارد از کميته فني و حبيب کاشاني بابت انتخاب من تشکر کنم. اميدوارم امسال يک تيم قوي درست کنم. اعتقاد دارم باشگاه پرسپوليس پتانسيل بالايي دارد. مهمترين کار، گرفتن بازيکن است. متاسفانه تيم ملي در اردو به سر مي‌برد. با اکثر بازيکناني که صحبت کرديم در اين اردو هستند و اين به کار ما لطمه مي‌زند.

وي افزود: اکنون دوران آماده سازي تيم‌ها است. امسال بازي‌ها 20 خرداد تمام شده و ليگ جديد 11 مرداد شروع مي‌شود. فاصله بازي‌ها کم است و رفتن تيم ملي به اردو کارمان را سخت کرده است. تاکنون نصرتي و کريمي را جذب کرده‌ايم و اگر نتوانيم از بين بازيکنان داخلي مهره‌هاي مورد نظر را جذب کنيم، سراغ بازيکنان خارجي مي‌رويم.

استيلي در خصوص اينکه پيش از اينکه سرمربي پرسپوليس شود با برخي از بازيکنان مذاکراتي داشته، گفت: اين فقط حرف و حديث‌هايي بودکه مطرح شده بود. اگر قرار بود اين واقعيت داشته باشد اکنون بايد همان بازيکنان مطرح شده به عنوان نفرات اول جذب پرسپوليس مي‌شدند مثل کعبي.

سرمربي پرسپوليس در پاسخ به اين سؤال که چرا پيش از حضور وي در اين تيم در مورد انتخابش حرف و حديث به وجود آمد، گفت: نمي‌دانم چرا اين حرف و حديث‌ها بود. خوشحالم که کميته‌اي از پيشکسوتان پرسپوليس تشکيل شد و آنها من را انتخاب کردند. کميته‌اي که همه پرسپوليسي‌ها اين نفرات را قبول داشتند. انتخاب من از قبل تعيين شده نبود. وقتي ابتدا دايي انتخاب شد، به او تبريک گفتم.

وي در مورد حضور چند سال قبل خود در استيل آذين عنوان کرد: خاطرات خوبي از اين تيم دارم. من به عنوان سرمربي اولين حضور اين تيم را در ليگ برتر تجربه کردم. در آن سال 70 درصد تيم تغيير کرده بود و کارمان را سخت کرده بود. به هر حال من اميدوارم که آقاي هدايتي همچنان در بخش خصوصي بماند و موفق باشد. هر چند که معتقدم بخش خصوصي در شرايط فعلي نمي‌تواند موفق شود چون حمايتي از آنها نمي‌شود. اگر کسي در بخش خصوصي سرمايه‌گذاري مي‌کند فقط يک عشق است.

استيلي تصريح کرد: اگر دنبال خصوصي سازي هستيد، بايد دولت بر تيم‌هاي خصوصي نظارت و حمايت داشته باشد نه دخالت. نقش دولت در اين زمينه مهم است. جا دارد از قاليباف تشکر کنم که در اين چند سال اسپانسر مناسبي براي پرسپوليس و استقلال بوده است. همچنين نفرات ديگري مثل علي انصاري، حسين هدايتي و يا خسرواني در هرمزگان بايد حمايت شوند. با حمايت آنها مي‌توانيم فوتبال کشورمان را ارتقا دهيم.

سرمربي پرسپوليس در ادامه با اشاره به اينکه نبايد هميشه راس هرم را مورد حمله قرار داد، در مورد وضعيت تيم اميد و انتقادهايي که به کفاشيان شد، گفت: هميشه در هر جايي که هستيم راس هرم را مورد حمله قرار مي‌دهيم. در صورتي که اگر از ابتدا آنکه در راس هرم است زير مجموعه خود را درست انجام داده باشد نبايد به راس حمله کرد بلکه بايد شخصي دچار اشتباه شده مورد مؤاخذه قرار گيرد.

وي در پاسخ به اين سؤال که آيا به دليل همين مشکلات فوتبال سرمربيگري تيم اميد را قبول نکرد، گفت: اول از همه بگويم از حذف تيم اميد خيلي ناراحت شدم. جا دارد از فدراسيون فوتبال تشکر کنم که در مقطعي مي‌خواستند من سرمربي شوم اما آن زمان مصادف با فوت برادرم بود. شرايط روحي خوبي نداشتم و معتقد بودم تيم اميد مي‌توانست به مراحل بعدي هم صعود کند. با وجودي که معتقدم منصوريان مربي خوبي است اما فکر مي‌کنم اگر به بازيکنان تيم انتقال داده نمي‌شد که چه مشکلي پيش آمده، بچه‌ها راحت‌تر مي‌توانستند بازي کنند و مي‌توانستيم عراق را در تهران شکست دهيم و باقي مسئوليت‌ها به گردن ديگران مي‌افتد.

استيلي در ادامه با تشکر از عزيز محمدي به دليل برنامه‌ريزي خوب در فصل گذشته اظهار داشت: براي فصل جديد برنامه‌ريزي بهتر شده است و بايد از مسئولان سازمان ليگ بابت اين برنامه تشکر کرد.

وي در خصوص اردوي تيم ملي و اتريش و همزماني آن با دوران آماده سازي تيم‌هاي باشگاهي گفت: زمان انتخاب شده براي برگزاري اين اردو هماهنگ با تمرين باشگاه‌ها نيست. البته کي‌روش خودش مربي باشگاهي بوده و شرايط را متوجه مي‌شود. من فکر مي‌کنم اگر بيش از مشخص کردن اين اردو با مربيان باشگاهي تبادل نظر مي‌شد و به حرف‌هايشان گوش مي‌دادند زمان اردو تغيير مي‌کرد. فوتبال خم رنگرزي نيست که يک تيم در عرض يک هفته جوش بخورد. به هر حال مجبوريم از تيم ملي تبعيت کنيم ولي اميدوارم اگر قرار است برنامه‌اي براي تيم ملي باشد، اين برنامه با تبادل نظر مربيان صورت گيرد. ما هميشه مي‌آييم آدم‌ها را انتخاب و سپس مشورت مي‌کنيم. اگر ابتدا مشورت و سپس انتخاب کنيم خيلي از مشکلات حل مي‌شود.

سرمربي پرسپوليس درباره آزاد شدن گلر خارجي در ليگ برتر عنوان کرد: گلرهاي خوب ليگ برتري محدود هستند ما ابتدا بايد ليگ‌هاي دسته پايين‌تر را براي گرفتن دروازه‌بان خارجي محدود کنيم. ما اکنون بايد نگران تيم‌هاي ليگ برتري باشيم چرا که برخي از آنها با مشکل گلر روبرو هستند. اگر اين قانون اصلاح شود، قطعا به روند دروازه‌بان سازي کمک مي‌کند.

الان 12 شبه از صبحه پای کاریم
    بازم روبه رو شدیم با سفره های خالی
    این حرفا شدن فقط مشتی گفته های عادی
    توهم پری از این همه حفره های مادی
    خیابونا پر از مشتی کاسب پست
    پر از ادمای محتاج کاسه به دست
    پر از آدمای خردمند تحصیل کرده
    که زندگی انتحارو و بهش تحمیل کرده

3. 8 کاربر از پست مفید n_mamali تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دروازه بان
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو_علی دایی
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    محمدرضا نو

Ali Karimi

تشکر ها
    1,355

perspolis محمد نوري :حضور در تيم ملي حقم بود

هافبک تيم فوتبال پرسپوليس با بيان اينکه حقش بود به تيم ملي دعوت شود گفت: البته از اينکه خط خوردم ناراحت نيستم زيرا مربيگري سليقه‌اي است و بايد با تلاش بيشتر در اردوهاي بعدي شرکت کنم.

محمد نوری ضمن بیان مطلب فوق گفت: شرایط تیم درحال حاضر خوب است و امیدوارم با تمرینات مطلوب برای حضور در لیگ برتر آماده شویم و در مسابقات داخلی و خارجی عملکرد بهتری داشته باشیم. البته خوشحالم که فصل گذشته توانستیم به قولی که به هواداران داده عمل کرده و یک جام بگیریم که امیدوارم این موفقیت امسال هم تکرار شود.

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس در مورد اینکه چرا در فهرست نفرات تیم ملی برای حضور در اردوی اتریش قرار ندارد افزود: حقم بود در این اردو حضور داشته باشم گرچه در اواخر فصل مصدوم شدم اما در بازی فینال جام حذفی عملکرد خوبی داشتم و می توانستم به تیم ملی دعوت شوم حتی من فکر می کردم جزو 11 نفر اصلی باشم اما این حق سرمربی است که بازیکنان را انتخاب کند.

وی ادامه داد: ناراحت نیستم که دعوت نشدم زیرا مربیگری سلیقه ای است اما تلاش می کنم که در اردوهای بعدی و مسابقات آینده تیم ملی بتوانم نظر سرمربی را جلب و در اردوها حضور داشته باشم.

نوری در مورد حضور علی کریمی در تیم پرسپولیس اظهار داشت: اینجا خانه علی کریمی است و بهترین خاطرات را در این تیم داشته و هوادارانم بسیار خوشحالند که وی به این تیم برگشته است. کریمی بازیکن بزرگی است اما این به نظر سرمربی بستگی دارد که از نفرات در چه پستی استفاده کند. قطعا من می توانم با کریمی زوج خوبی را تشکیل دهم اما همه چیز به نظر استیلی بستگی دارد.

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه علی دایی هم می توانست در پرسپولیس با توجه به شرایط موجود شرایط خوبی را کسب کند در پایان گفت: 4-5 روز است که با استیلی کار می کنم وی مربی خوبی است که بازیکن بزرگی هم بوده امیدوارم امسال هم به همراه استیلی بتوانیم نتایج خوبی کسب کنیم.

5. 8 کاربر از پست مفید n_mamali تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دروازه بان
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو_علی دایی
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    محمدرضا نو

Ali Karimi

تشکر ها
    1,355

perspolis نونهالان پرسپوليس 17 بر صفر بردند!

تيم فوتبال پرسپوليس در هفته اول ليگ نونهالان 17 بر صفر تيم فولاد پايتخت را شکست داد.

به نقل از سايت باشگاه پرسپوليس، تيم فوتبال نونهالان پرسپوليس در اولين هفته از سري مسابقات ليگ نونهالان، امروز (جمعه) به مصاف تيم فولاد پايتخت رفت و توانست اين تيم را با نتيجه 17 بر صفر گلباران کند.

شاگردان سعيد تهراني‌نژاد در نيمه اول با 10 گل و در نيمه دوم 7 گل و در نهايت با نتيجه 17 بر صفر حريف را در هم کوبيدند و موقعيت‌هاي فراواني را نيز از دست دادند.

علي محمدي يکي از بازيکناني است که امسال به تيم پرسپوليس پيوسته است، در نيمه اول 7 گل به ثمر رساند و در نيمه دوم تعويض شد.
    انتهاي پيام/ا

7. 10 کاربر از پست مفید n_mamali تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دروازه بان
    مربی مورد علاقه
    علی دایی
    بازیکن محبوب
    حقیقی_فشنگچی_معمارزاده_کاسیاس_کاکا
    اسم واقعی شما
    MohaDeseh

تشکر ها
    1,665
    تشکر شده 2,086 در 372 پست

perspolis انتقاد مظلومي و استيلي از کي‌روش

مظلومي گله نصف‌ونيمه‌اي هم از محمد نصرتي هم کرد و گفت: بازيکن بايستي براي امضاي خودش احترام قائل شود.

پرویز مظلومی و حمید استیلی سرمربیان دو تیم سرخابی‌ پایتخت که مهمان این هفته برنامه ورزش ومردم بودند، هر دو به خاطر برپایی اردوی تیم ملی در این مقطع زمانی از کی‌روش سرمربی تیم ملی به شدت انتقاد کردند.

پرسپوليس و استقلال هر کدام چند بازیکن ملی‌پوش در اردوی تیم ملی دارند و در این برهه زمانی که اکثریت تیم‌ها در حال برگزاری دوران بدنسازی و تمرینات مختلف تاکتیکی هستند، بازیکنان ملي‌پوش خود را در اختیار ندارند. از همه مهم‌تر این‌که این دو رقیب می‌خواهند بقیه بازیکنان ملی‌پوش را به هر طریق ممکن به پای میز قرارداد بکشانند و گوی سبقت را از یکدیگر بربایند. لیکن برپایی این اردو به کام سرمربیان دو تیم پرطرفدار پایتخت خیلی خوش نیامده است و به همین دلیل انتقاد تندوتیزی از برنامه‌های کی‌روش انجام دادند.

البته پرویز مظلومی در ادامه سخنان خود گله نصف‌ونیمه‌ای هم از محمد نصرتی هم کرد و گفت: نصرتی در باشگاه استقلال حاضر شد و با ما قرارداد داخلی منعقد کرد، اما به ناگاه سر از تیم پرسپولیس درآورد. این در شرایطی است که بازیکن بایستی برای امضاي خودش احترام قائل شود. در ایام قدیم مردم یک تار سبیل خودشان را در گرو می‌گذاشتند اما اکنون...

حمید استیلی سرمربی جدید پرسپولیس هم که بالاخره به آرزوی دیرینه‌اش که همان سرمربیگری تیم دوران بازیگری‌اش بود رسیده در قسمتی از حرف‌هایش با ضرس قاطع گفت: فوتبال‌مان در بخش خصوصی اصلا نمی‌تواند موفق عمل کند. شما وضعیت تیم‌هایی مانند استقلال اهواز، استیل‌آذین و ابومسلم خراسان را نگاه کنید به چه وضعیت اسفناکی درآمدند.

استيلي در پايان گفت: دولت اگر از بخش خصوصی حمایت نکند به بیراه خواهیم رفت. دولت محترم در ورزش و به‌خصوص فوتبال باید حمایت کند ولی دخالت نداشته باشد. نقش دولت بسیار پررنگ و بااهمیت است. فدراسیون فوتبال در انتخاب‌هایش باید دقت بیشتری کند تا وضعیت تیم امید بدین صورت به چالش کشیده نشود.

9. 8 کاربر از پست مفید MohaDeseh تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی
    مربی مورد علاقه
    LuCiaNo SpAllettI
    بازیکن محبوب
    FRaNCescO ToTTi
    اسم واقعی شما
    MeHrdAd
    Roma

Francesco Totti

تشکر ها
    5,460

perspolis محمد نوری: با علی کریمی یک زوج رویایی تشکیل می دهیم

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

مرجع خبری پرسپولیس : هافبک تيم فوتبال پرسپوليس با بيان اينکه حقش بود به تيم ملي دعوت شود گفت: البته از اينکه خط خوردم ناراحت نيستم زيرا مربيگري سليقه‌اي است و بايد با تلاش بيشتر در اردوهاي بعدي شرکت کنم.

محمد نوري ضمن بيان مطلب فوق گفت: شرايط تيم درحال حاضر خوب است و اميدوارم با تمرينات مطلوب براي حضور در ليگ برتر آماده شويم و در مسابقات داخلي و خارجي عملکرد بهتري داشته باشيم. البته خوشحالم که فصل گذشته توانستيم به قولي که به هواداران داده عمل کرده و يک جام بگيريم که اميدوارم اين موفقيت امسال هم تکرار شود.

هافبک تيم فوتبال پرسپوليس در مورد اينکه چرا در فهرست نفرات تيم ملي براي حضور در اردوي اتريش قرار ندارد افزود: حقم بود در اين اردو حضور داشته باشم گرچه در اواخر فصل مصدوم شدم اما در بازي فينال جام حذفي عملکرد خوبي داشتم و مي توانستم به تيم ملي دعوت شوم حتي من فکر مي کردم جزو 11 نفر اصلي باشم اما اين حق سرمربي است که بازيکنان را انتخاب کند.

وي ادامه داد: ناراحت نيستم که دعوت نشدم زيرا مربيگري سليقه اي است اما تلاش مي کنم که در اردوهاي بعدي و مسابقات آينده تيم ملي بتوانم نظر سرمربي را جلب و در اردوها حضور داشته باشم.

نوري در مورد حضور علي کريمي در تيم پرسپوليس اظهار داشت: اينجا خانه علي کريمي است و بهترين خاطرات را در اين تيم داشته و هوادارانم بسيار خوشحالند که وي به اين تيم برگشته است. کريمي بازيکن بزرگي است اما اين به نظر سرمربي بستگي دارد که از نفرات در چه پستي استفاده کند. قطعا من مي توانم با کريمي زوج خوبي را تشکيل دهم اما همه چيز به نظر استيلي بستگي دارد.

هافبک تيم فوتبال پرسپوليس با بيان اينکه علي دايي هم مي توانست در پرسپوليس با توجه به شرايط موجود شرايط خوبي را کسب کند در پايان گفت: 4-5 روز است که با استيلي کار مي کنم وي مربي خوبي است که بازيکن بزرگي هم بوده اميدوارم امسال هم به همراه استيلي بتوانيم نتايج خوبي کسب کنيم.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

!!! No Totti No Party

11. 7 کاربر از پست مفید Mehrd@d تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دروازه بان
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو_علی دایی
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    محمدرضا نو

Ali Karimi

تشکر ها
    1,355

perspolis استيلي: اردوي تيم ملي خبرهاي خوش براي هواداران را به تاخير انداخت

سرمربي پرسپوليس گفت: خبرهاي خوشي که قرار بود به هواداران بدهيم، با اردوي تيم ملي در اتريش به تعويق افتاد.

حميد استيلي در مورد حضور اشپتيم آرفي در تراکتورسازي و جذب بازيکن خارجي، عنوان کرد: به دنبال مذاکره و رايزني هستيم تا بازيکنان خوب خارجي جذب کنيم. نفراتي مي‌خواهيم که نيمکت‌نشين نباشند و بتوانند به پرسپوليس کمک کنند و مثمر ثمر باشند.
    وي در مورد جدايي بهنام ابوالقاسم‌پور و مذاکره براي انتخاب جانشين وي گفت: ابوالقاسم‌پور همان‌طور که خودش اعلام کرد به دليل مشکلات تحصيلي نتوانست به ما کمک کند. اکنون مي‌خواهيم با صبر و حوصله يک مربي ديگر را به پرسپوليس بياوريم.
    استيلي در مورد اينکه عاشوري به خاطر پيشنهاد 80 ميليون توماني حاضر به همکاري با پرسپوليس نشده، تصريح کرد: در حال مذاکره با اين مربي هستيم. وضعيت نهايي عاشوري تا پايان هفته جاري مشخص خواهد شد.
    سرمربي پرسپوليس در مورد زمان حضور مربيان خارجي مانند هنکه در اين تيم گفت: در هفته جاري تمام اين مسائل مشخص خواهد شد و اينکه آنها به پرسپوليس خواهند آمد يا خير.
    استيلي در مورد نحوه همکاري مهاجراني با پرسپوليس اظهار داشت: من از مهاجراني خواسته‌ام کنار تيم باشد و به من کمک کند و ايشان هم بدون آنکه پست خاصي در باشگاه بگيرد در حال کمک به پرسپوليس است.
    وي در مورد وضعيت حضور کريم انصاري‌فرد و مهرداد اولادي در پرسپوليس گفت: با هر دوي آنها صحبت کرده‌ايم و منتظر پاسخ‌شان هستيم.
    سرمربي پرسپوليس در مورد اينکه وعده داده بود خبرهاي خوشي به هواداران بدهد، گفت: با بازيکنان ملي‌پوش مذاکرات خوبي انجام داده‌ايم اما اردوي تيم ملي در اتريش باعث شد اين خبرهاي خوش به تعويق بيفتد.
    استيلي در مورد اينکه از بين ميثاق معمارزاده و حسين آشنا کدام يک به پرسپوليس مي‌آيند، خاطرنشان کرد: با 4 دروازه‌بان مشغول مذاکره هستيم که هنوز با هيچ کدام به توافق نرسيده‌ايم. هر زمان که مذاکرات نتيجه داد، آن را اعلام مي‌کنيم.
    وي در مورد اينکه گفته مي‌شود باشگاه نتوانسته نفرات اول و دوم بازيکنان مورد نظر او را جذب کند، گفت: من شاهد هستم که باشگاه در تلاش است تا بهترين نفرات را جذب کند. خود من هم با برخي از بازيکنان صحبت کردم. مي‌خواهيم يک تيم قدرتمند بسازيم.

13. 6 کاربر از پست مفید n_mamali تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دروازه بان
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو_علی دایی
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    محمدرضا نو

Ali Karimi

تشکر ها
    1,355

perspolis ذوالفقارنسب: استيلي در خصوص هاشميان تصميم مي‌گيرد

عضو کميته فني تيم فوتبال پرسپوليس گفت تصميم گيرنده نهايي در خصوص تمديد قرارداد با وحيد هاشميان حميد استيلي است.

قرارداد وحید هاشمیان با تیم فوتبال پرسپولیس به پایان رسیده و سرمربی این تیم عنوان کرده تصمیم گیری در خصوص تمدید قرارداد با این مهاجم را به کمیته فنی واگذار می‌کند.
    بیژن ذوالفقار نسب در این خصوص گفت: آنکه در خصوص وحید هاشمیان تصمیم گیرنده نهایی است کسی نیست جز خود آقای استیلی و ایشان تصمیم گیری در خصوص وحید هاشمیان را به ما واگذار نکرده است.
    مربی پیشین تیم های سایپا و مس کرمان در خصوص مذاکره باشگاه پرسپولیس با مهرداد اولادی و مهدی مهدوی کیا گفت: ما در کمیته فنی فهرستی از بازیکنان مورد نظر را در دست بررسی داریم و به دور از حاشیه پردازی، کار خود را به بهترین نحو انجام می دهیم. مذاکره با اولادی و مهدوی کیا هم جزو برنامه های ماست و تلاش می کنیم تا شرایط حضور این بازیکنان را در تیم فراهم کنیم.
    ذوالفقارنسب در پایان گفت: آنچه درحال حاضر از اهمیت بالایی برخوردار است این است که باشگاه پرسپولیس در آرامش به سر می‌برد و بین بازیکنان، مربیان و دیگر اعضای باشگاه حسن نیت برقرار است. من آینده پرسپولیس را روشن می بینم چراکه به دور از حاشیه پردازی مشغول انجام کارهای مربوطه است.

15. 6 کاربر از پست مفید n_mamali تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی
    مربی مورد علاقه
    LuCiaNo SpAllettI
    بازیکن محبوب
    FRaNCescO ToTTi
    اسم واقعی شما
    MeHrdAd
    Roma

Francesco Totti

تشکر ها
    5,460

perspolis مراسم قرعه‌كشي ليگ يازدهم سه‌شنبه برگزار مي‌شود

مرجع خبری پرسپولیس : مراسم قرعه‌كشي يازدهمين دوره ليگ برتر فوتبال سه‌شنبه 14 تير برگزار مي‌شود.

مراسم قرعه‌كشي مسابقات ليگ برتر يازدهم از ساعت 15 روز سه‌شنبه 14 تير در سالن اجتماعات سازمان ليگ برگزار و برنامه مسابقات اعلام خواهد شد.

مديران عامل باشگاه‌ها يا نمايندگان آنها مي‌توانند در اين مراسم شركت كنند.

ليگ برتر يازدهم از 11 مرداد آغاز مي‌شود.

!!! No Totti No Party

17. 7 کاربر از پست مفید Mehrd@d تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دروازه بان
    مربی مورد علاقه
    علی دایی
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    MohaDeseh

تشکر ها
    1,665

perspolis پرسپوليس به مصاف ياران دايي مي‌رود

تيم فوتبال جوانان پرسپوليس در دومين ديدار از سري مسابقات ليگ برتر جوانان (آسيا ويژن) فردا به مصاف تيم ياران دايي مي‌رود.

به نقل از سايت رسمي باشگاه پرسپوليس، سرخپوشان جوان پايتخت روز يکشنبه دوازدهم تير ماه از ساعت 14 در ورزشگاه طالقاني، واقع در خيابان شهيد رجايي، بعد از ميدان سيزده آبان، ميهمان تيم ياران دايي خواهند بود.

19. 5 کاربر از پست مفید MohaDeseh تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دروازه بان
    مربی مورد علاقه
    علی دایی
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    MohaDeseh

تشکر ها
    1,665

perspolis پروين: سقف قرارداد فايده ندارد، راه‌حل درست و حسابي پيدا كنيد

پيشکسوت فوتبال کشورمان گفت:‌ با وجود تلاش هاي فراوان مشخص شده که سقف قراردادها فايده‌‌اي ندارد و بايد راه‌حل درست و حسابي پيدا کنيد.

علي پروين در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس، درباره برخي از ارقام براي عقد قرارداد بازيکنان با باشگاه‌ها اظهار داشت: به نظرم ارقامي که اکنون اعلام مي‌شود بسيار عجيب است و نمي‌دانم بايد چه حرفي زد! آيا بازيکني که براي عقد قرارداد 800 ميليون تومان مي خواهد مي تواند کيفيت لازم را در مسابقات داشته باشد؟
    وي افزود: با توجه به سوابقي که مي‌بينيد سقف قرارداد هم اصلا فايده‌اي ندارد. آقايان بايد بدانند نياز به راه‌حل درست و حسابي است تا مشکلي براي فوتبال ما و باشگاه‌ها براي خرج و مخارج پيش نيايد.
    پروين تاکيد کرد: متاسفانه ناهماهنگي نيز در بين بعضي از باشگاه‌ها وجود دارد که مشخص مي‌کند سقف قراردادها راه‌حل مناسبي براي درخواست پول زياد از سوي برخي از بازيکنان نيست. البته کاري هم نمي‌شود کرد، اگر يک بازيکن پيشنهادي بدهد و يک تيم به دليل سقف قرارداد آن را قبول نکند فردا با تيم ديگري قرارداد مي‌بندد و کار بسيار سخت است.
    وي خاطرنشان کرد: با اين وضعيت بي‌رويه واقعا نمي‌دانم چه کار بايد کرد؟ به نظر من در بحث دروازه‌باني اگر دروازه‌بان خارجي بيايد قيمت‌‌ها شکسته مي‌شود و مي‌توان کمي وضعيت را کنترل کرد در غير اين صورت نمي‌دانيم بعدا چه اتفاقي مي‌افتد.
    پروين در خصوص شرايط محمد پروين گفت: به احتمال فراوان محمد پروين در چند روز آينده با شاهين بوشهر قرارداد خود را به امضا خواهد رساند.
    پيشکسوت فوتبال ايران در خصوص وضعيت فوتبال ملي کشورمان گفت: به نظرم درباره فوتبال ملي و فدراسيون فوتبال اکنون حرف نزنم بهتر است و فقط آرزوي موفقيت کنم که از اين شرايط نزولي خارج شويم.

21. 6 کاربر از پست مفید MohaDeseh تشکر کرده اند .

صفحه 12 از 470 نخستنخست ... 210111213142262112 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)