Design & Developed BY Patira

صفحه 101 از 470 نخستنخست ... 519199100101102103111151201 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,001 تا 1,010 , از مجموع 4699
    مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی
    مربی مورد علاقه
    LuCiaNo SpAllettI
    بازیکن محبوب
    FRaNCescO ToTTi
    اسم واقعی شما
    MeHrdAd
    Roma

Francesco Totti

تشکر ها
    5,460
    تشکر شده 7,723 در 1,513 پست

perspolis ۞ آخرین اخبار مربوط به باشگاه پرسپولیس ۞

به نام خدا

آخرین اخبار مربوط به باشگاه پـــــرسپــــــــولیـــس را فقط در این تاپیک قرار دهید.

با تش
    ــــکر

!!! No Totti No Party
    ویرایش توسط AlexDelpiero : 06-18-2012 در ساعت 18:26

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مهاجم
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    بازیکن محبوب
    دیوید بکهام
    اسم واقعی شما
    میثم

EnglandPersepolisManUtd

تشکر ها
    1,355
    تشکر شده 2,320 در 703 پست

در "90" چه گذشت؟ / آقای کاشانی! جان هر کسی دوست داری از پرسپولیس برو

مرجع خبری پرسپولیس : حبیب کاشانی و حمید استیلی بازهم به سیاست عدم پاسخگویی ادامه دادند و با خاموش کردن تلفن های همراه از گفت و گو با برنامه 90 خودداری کردند.

به گزارش مرجع خبری پرسپولیس؛ برنامه "90" اين هفته كه قرار بود به وضعيت كنوني باشگاه پرسپوليس رسيدگي كند، به علت در دسترس نبودن حبيب كاشاني و حميد استيلي طور ديگري پيش رفت.
    برنامه "90" شب گذشته قصد داشت، پس از شكست پرسپوليس در داربي هفتاد و يك به وضعيت اين تيم بپردازد اما در دسترس نبودن حبيب كاشاني و حميد استيلي اين اجازه را به فردوسي پور نداد كه هواداران پرسپوليس را از شرايط تيمشان آگاه سازد.

بررسي علت حمله به يكي از كمك داور‌هاي ديدار تيم‌هاي تراكتورسازي و نفت تهران در تبريز يكي از بخش‌هاي برنامه شب گذشته بود. غياثي به عنوان سخنگوي كميته داوران و غمزه كمك داوري كه مورد حمله افراد ناشناس قرار گرفته بود، روي خط آمدند و هر دو بر اين عقيده بودند كه قلعه‌نويي پس از پايان بازي جملات توهين آميزي را به كمك داور نسبت داده است.

البته فردوسي پور پس از آن كه اين صحبت‌ها درباره قلعه‌نويي مطرح شد، او را روي خط آورد. سرمربي تراكتورسازي درباره اتفاقات پس از بازي گفت: من اصلا اين حرف‌ها را نزده‌ام. آنقدر پاي حرفم هستم كه هميشه تا انتهاي حرفم مي‌روم، حتي اگر قرار باشد به خاطر حرفم دو سال محروم شوم. من به كمك داور گفتم چطور آن آفسايد به آن سختي را گرفتي، اما نمي‌تواني آن پنالتي را ببيني. او هم به من گفت شما پارسال با من مشكل داشتيد. اين در حالي است كه من اصلا او را نمي‌شناختم، اين طور نمي‌شود كه كميته داوران هر چه خواست ببافد و رييس هيات فوتبال تبريز هم هر چه در شان خودش است به من بگويد. مطمئنا من هم حمله به اين كمك داور را محكوم مي‌كنم.

وي همچنين درباره صحنه گل نفت كه به اعتقادش آفسايد بود، گفت: اگر اين توپ در شرايط سالم به گل رسيده باشد، من از تريبون شما استفاده مي‌كنم و از فوتبال خداحافظي مي‌كنم.

مجتبي جباري، ستاره استقلال در داربي هفتاد و يك نيز ميهمان برنامه "90" بود. هافبك استقلال در صحبت‌هايش گفت: چهار، پنج سال است فوتبالم را به خاطر مصدوميت از دست دادم. در برخي مقاطع پيشنهادهاي خوبي از تيم‌هاي اروپايي داشتم، اما خوشبختانه الان در تمرين‌ها و بازي‌ها تمركز خوبي دارم.

مجري "90" از جباري پرسيد، چرا زماني كه همه چيز فراهم باشد، از شما هيچ مصاحبه‌اي نمي‌بينيم؟ هافبك استقلال در پاسخ گفت: متاسفانه در اين چند سال هيچ وقت پول ما را به موقع ندادند. اگر من به باشگاه فشار آوردم بدين خاطر بود كه خودم تحت فشار بودم. نمي‌دانم بالاخره كي مي‌خواهند برنامه درستي براي پرداخت پول بازيكنان بريزند. اصلا چرا هميشه بايد بازيكن از منافعش بگذرد.

جباري با اشاره به اين كه از حضور برخي آدم‌ها در اين فوتبال خسته شده، گفت: اگر مي‌توانستم چيزي را جايگزين فوتبال كنم و شغل ديگري داشته باشم، حتما اين كار را انجام مي‌دادم. در عين حال من سعي مي‌كنم طور ديگري به جوانان كشورمان كمك كنم و اين حرف را هم الكي نمي‌زنم و در آينده خواهيد ديد كه چه مي‌گفتم. من ديگر از حضور يكسري افراد در اين فوتبال خسته شده‌ام. بعضي از آن‌ها در اطراف تيم ما هم هستند.

وي در پاسخ به اين سوال كه شما با اين ديد منفي‌تان اصلا كار هيچ مربي را در ايران قبول داريد، گفت: من كار فيروز كريمي را واقعا مي‌پسندم. او وقتي به تيم ما آمد، واقعا تحول ايجاد كرد. با بهمن فروتن هم مدتي كار كرده‌ام. او مربي بسيار توانمندي است.

پس از اين صحبتها، فردوسي‌پور به شوخي به جباري گفت كه پس با اين شرايط كار هيچ مربي استقلال را در اين سالها قبول نداشته‌اي!

جباري همچنين در پاسخ به فردوسي‌پور كه از او درباره رابطه‌اش با امير قلعه‌نويي پرسيد گفت: شايد حرفهايي وجود داشته باشد اما اينجا جايي نيست كه بتوانم اين حرفها را مطرح كنم.

"90" در ادامه پرداختن به داربي هفتاد و يك را آغاز كرد و پيش از نشان دادن صحنه‌هاي حساس بازي، مستندي را نشان داد كه قبل و بعد از بازي استقلال و پرسپوليس، احساسات و واكنش هاي مردم به تصوير كشيده بود. پس از پخش بازي هم صحبت‌هاي هواداران ناراحت پرسپوليس پخش شد كه از سرپرست باشگاهشان انتقاد مي‌كردند. آن‌ها در تاريكي شب و ساعاتي پس از داربي با التماس رو به دوربين "90" مي‌گفتند ما نمي‌توانيم سه شكست متوالي مقابل استقلال را هضم كنيم. آقاي كاشاني! جان هر كسي كه دوست داري از پرسپوليس برو.

در حالي كه فردوسي پور قصد داشت، حبيب كاشاني و حميد استيلي را درباره نمايش ضعيف پرسپوليس و وضعيت كنوني اين تيم روي اين خط بياورد، اين دو نفر تلفن همراهشان را پاسخ ندادند.

در ادامه برنامه و پيرامون وضعيت پرسپوليس صحبت‌هاي علي دايي پخش شد كه انتقاد شديدي از مسئولان پرسپوليس كرد. سرمربي راه‌آهن درباره اتهام‌هايي كه به غلامرضا رضايي و محمد نوري وارد شده بود، گفت: اين دو بازيكن و ديگر بازيكناني كه من سال قبل با آن‌ها كار كردم، جزو با شرف‌ترين و با غيرت‌ترين بازيكنان هستند كه به اعتقاد من سعي مي‌كنند نان حلال به سر سفره خود ببرند. اين بازيكنان اول فصل به تمرين ما آمدند، مگر چه اشكالي دارد؟ اصلا مگر آن‌ها پنهاني آمده‌اند كه كار آن‌ها را محكوم مي‌كنيد. چطور مي‌شود كه وقتي نفت آبادان را مي‌بريد و با ذوب آهن مساوي مي‌كنيد، از تيمتان تعريف مي‌كنيد؟ اما وقتي يك بازي به اين مهمي را مي‌بازيد، دو گل مي‌خوريد و دو توپ هم به تير دروازه‌تان برخورد مي‌كند، اين حرف ها را پيش مي‌كشيد؟ همان آقاي موقت كه خودش را پنهان كرده و الان معلوم نيست كجاست، آمده بود در تلويزيون و گفته بود كه سال قبل ما دو بازي را به ملوان باختيم اما امسال از اين تيم مساوي گرفته‌ايم.

دايي ادامه داد: آقايان چرا نمي‌آيند صادقانه جواب مردم را بدهند. چرا در باشگاهي به اين بزرگي چنين افرادي كه هيچ چيز نيستند، بايد دعوا راه بياندازند و قلچماق بازي در بياورند. مي‌داني چرا من در نيم فصل دوم سال پيش نتيجه‌ گرفتم؛ چون كه پاي همه اين آدمها را از تمرين قطع كردم و جلوي آن‌ها ايستادم. باشگاهي كه به اينها اجازه خودنمايي مي‌دهد را بايد تعطيل كرد. چرا پاي من را وسط مي‌كشيد؟ من كه با راه‌آهن قرارداد دو ساله امضا كردم. عالم و آدم هم مي‌دانند كه پرسپوليس در اين بازي مستحق باخت بود.

سرمربي راه‌آهن افزود: چطور مي‌شود كه كي‌روش اين همه بازيكن از پرسپوليس دعوت مي‌كند. اين يعني پرسپوليس بازيكنان خوبي در اختيار دارد. پس بايد درست از آن‌ها استفاده كنند. به محض اين كه تيم قهرمان مي‌شود، آقايان با اطرافيانشان مي‌آيند و كاپ مي‌گيرند. اما من مانده‌ام كه الان كجا هستند. مگر دو ماه پيش آقايان نگفتند كه ما به مدرسه باز مي‌گرديم. الان نزديك مهر ماه است، به مدارس خودتان برويد ديگر!

سوال نظرسنجي برنامه اين هفته درباره پيش‌بيني بينندگان از رتبه پرسپوليس در پايان فصل بود. از ميان يك ميليون و 900 هزار نفري كه در اين نظرسنجي شركت كردند، 55 درصد معتقد بودند پرسپوليس در ميان رده‌هاي چهارم تا نهم قرار مي‌گيرد. 24 درصد هم اعتقاد داشتند كه پرسپوليس پايين‌تر از رده دهم جدول خواهد بود. 12 درصد مي‌گفتند پرسپوليس دوم يا سوم مي‌شود، 9 درصد هم به قهرماني اين تيم راي دادند.

برنامه "90"اين هفته راس زمان مقرر و بدون وقت اضافه به پايان رسيد و فردوسي پور هم پس از آن كه دو هفته نتوانسته بود با بينندگانش خداحافظي كند، با لحن خاصي با مردم "خداحافظي" كرد.

برنامه ديشب 90 با طراحي جديد به روي آنتن رفت اما به گفته فردوسي‌پور به غير از اين دكور، دكور قبلي هم همچنان پابرجاست.

3. 4 کاربر از پست مفید pathfinder تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مهاجم
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    بازیکن محبوب
    دیوید بکهام
    اسم واقعی شما
    میثم

EnglandPersepolisManUtd

تشکر ها
    1,355

رایزنی با آقای موقت برای حضور در هیئت مدیره! / ملاقات پروین با وزیر ورزش

مرجع خبری پرسپولیس : به نظر می رسد نام حبیب کاشانی هم در میان اعضای هیئت مدیره جدید باشگاه پرسپولیس قرار خواهد گرفت!

به نقل از خبرآنلاین؛ در آخرین ساعات دوشنبه شب، علی پروین به دفتر کار محمد عباسی، وزیر ورزش رفت تا با او مذاکره کند. موضوع بحث بدون شک ماجرای هیات مدیره تیم بود. هیئت مدیره ای که برای انتخابش تنها 24 ساعت زمان مانده است.
    عصر دیروز حبیب کاشانی که این روزها سعی می کند در مجامع عمومی حاضر نشود به دفتر وزیر ورزش رفت تا درباره هیات مدیره تیم با او صحبت کند. او که سایت همیشه حامی اش در خبری عجیب نامش را از لیست اعضای هیات مدیره کنار گذاشته بود، همچنان گزینه ای جدی برای هیات مدیره است.

نکته جالب تر وقتی است که اعلام شد علی پروین به دیدار عباسی رفته است. پروین که منتقد بزرگ کاشانی محسوب می شود ، با حضور در دفتر وزیر با او درباره هیات مدیره سخن گفت.

نکته مهم درباره پرسپولیس این است که عباسی تا آخرین دقایق قصد داشت خودش رئیس مجمع دو تیم استقلال و پرسپولیس باشد اما سختگیری کنفدراسیون آسیا سبب شد تا مدیریت مجمع پرسپولیس به صورت اسمی به شمس الدین حسینی وزیر اقتصاد واگذار شود.

شمس الدین حسینی که به عنوان رئیس شورای واگذاری مسئولیت ریاست مجمع پرسپولیس را بر عهده می گیرد و در نبودش این وزیر ورزش است که دارد هیات مدیره پرسپولیس را می چیند. این آخرین تحولات برای انتخاب هیات مدیره پرسپولیس بود تا قبل از اعلام لیست نهایی.

5. 4 کاربر از پست مفید pathfinder تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مهاجم
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    بازیکن محبوب
    دیوید بکهام
    اسم واقعی شما
    میثم

EnglandPersepolisManUtd

تشکر ها
    1,355

آخرین گمانه زنی از هیئت مدیره پرسپولیس و استقلال
    مرجع خبری پرسپولیس : در حالی که به گفته محمد عباسی اسامی هیئت مدیره دو باشگاه پرسپولیس و استقلال امروز اعلام می شود، سایت نزدیک به دولت از عدم حضور حبیب کاشانی و علی فتح الله زاده در ترکیب جدید خبر می دهد.

به گزارش مرجع خبری پرسپولیس؛ در حالی که وزیر ورزش و جوانان در حاشیه جلسه دیروز مجمع عمومی فدراسیون فوتبال از معرفی اعضای هیئت مدیره دو باشگاه پرسپولیس و استقلال تا پایان امروز خبر داده است، گمانه زنی ها در خصوص سرنوشت مدیران این دو تیم ادامه دارد.

حبیب کاشانی که پس از ثبت رکورد جاودانه سه شکست پیاپی در دربی پایتخت و قرار گرفتن تیمش در رتبه 15 جدول سیبل انتقادات رسانه ها و هواداران قرار گرفته است روز گذشته در جلسه ای که از جزئیات آن خبری منتشر نشد با محمد عباسی وزیر ورزش ملاقات کرد.

«رجانیور» وبسایت وابسته به دولت باز هم به نقل از یک منبع آگاه (که مطابق معمول نامی از او منتشر نشده) نوشت: تا کنون حضور سید شمس الدین حسینی به عنوان رئیس مجمع دو باشگاه قطعی شده و شنیده می شود علی فتح الله زاده و حبیب کاشانی غایبین بزرگ این لیست خواهند بود.

رجانیور در ادامه مدعی شد: با رایزنی های صورت گرفته علی فتح الله زاده با رای اعضای هیئت مدیره به عنوان مدیرعامل باشگاه استقلال کار خود را از سر خواهد گرفت اما سرنوشت حبیب کاشانی همچنان نامعلوم است.

در حالی که موج انتقادات از سرپرست موقت باشگاه پرسپولیس به خبرگزاری رسمی دولت «ایرنا» هم رسید ، سایت خبری تحلیلی فردا در گزارشی از جانشینی علی سعیدلو رئیس سابق سازمان تربیت بدنی بجای حبیب کاشانی خبر می دهد.

خبری که البته در ادامه آن از برکناری قریب الوقوع حمید استیلی و حضور یک مربی لیگ برتری روی نیمکت سرخپوشان سخن به میان آورده است.

7. 3 کاربر از پست مفید pathfinder تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مهاجم
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    بازیکن محبوب
    دیوید بکهام
    اسم واقعی شما
    میثم

EnglandPersepolisManUtd

تشکر ها
    1,355

غلامحسین مظلومی: درخشان با پرسپولیس مذاکره نکرده است
    مرجع خبری پرسپولیس : سرپرست تیم فوتبال شاهین بوشهر ضمن تکذیب مذاکره درخشان با باشگاه پرسپولیس،از حاضر نشدن درخشان در تمرینات تیم فوتبال مس به دلیل بیماری همسرش خبر داد.

سه روز است که حمید درخشان در تمرینات تیم فوتبال شاهین بوشهر حاضر نشده و در تهران به سر می برد. این موضوع زمانی اهمیت پیدا می کند که پس از شکست پرسپولیس در شهرآورد 71، حمید درخشان به عنوان یکی از گزینه های جانشینی استیلی مطرح شده است.
    هر چند که وی هرگونه مذاکره ای را با باشگاه پرسپولیس تکذیب کرده و از عدم تمایل خود برای هدایت تیم پرسپولیس خبر داده است.

غلامحسین مظلومی، سرپرست تیم فوتبال شاهین بوشهر دلیل حاضرنشدن درخشان در تمرینات تیم شاهین پیش از رویارویی با تیم فوتبال ذوب آهن را بیماری همسر وی اعلام کرده و به خبرنگار مهر گفت: درخشان شب سه شنبه پیش از بازی تیمهای فوتبال شاهین و ذوب آهن در بوشهر خواهد بود.

وی در خصوص صحبتهای مطرح شده درباره مذاکره مخفیانه درخشان با باشگاه پرسپولیس طی سه روز گذشته گفت: من که در تهران نیستم و از این موضوع اطلاعی ندارم اما چون درخشان را می شناسم ، تا آنجا که می دانم وی هیچگونه مذاکره ای را با مسئولان باشگاه پرسپولیس انجام نداده وطی سه روز گذشته دلیل حضور نداشتنش در تمرینات تیم شاهین، فقط بیماری همسرش بوده و پیش از بازی با ذوب آهن نیز به بوشهر خواهد آمد و با قدرت به کار خود ادامه می دهد.

9. 4 کاربر از پست مفید pathfinder تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مهاجم
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    بازیکن محبوب
    دیوید بکهام
    اسم واقعی شما
    میثم

EnglandPersepolisManUtd

تشکر ها
    1,355

کاروان پرسپولیس شنبه عازم شیراز می شود

مرجع خبری پرسپولیس : تیم فوتبال پرسپولیس برای انجام دیدار هفته هشتم خود از سری مسابقات لیگ برتر فوتبال، روز شنبه دوم مهر ماه عازم شیراز می شود.

کاروان تیم فوتبال پرسپولیس روز شنبه ساعت 18:30 تهران را به مقصد شیراز ترک می کند. بر همین اساس، سرخپوشان پس از حضور در شیراز، عازم هتل هما می شوند و روز یکشنبه پس از پایان بازی برابر مقاومت شیراز، ساعت 23:30 به تهران باز می گردند.
    گفتنی است؛ دیدار تیم های پرسپولیس و مقاومت سپاسی ساعت 18:30 روز یکشنبه سوم مهر ماه در ورزشگاه حافظیه شیراز برگزار می شود.

11. 3 کاربر از پست مفید pathfinder تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مهاجم
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    بازیکن محبوب
    دیوید بکهام
    اسم واقعی شما
    میثم

EnglandPersepolisManUtd

تشکر ها
    1,355

درخشش کاظمیان و بادامکی در تمرین امروز تیم ملی

مرجع خبری پرسپولیس : اردوی دو روزه تیم ملی فوتبال ایران امروز با درخشش جواد کاظمیان و حسین بادامکی در بازی دوستانه درون تیمی خاتمه یافت.

تمرین تیم ملی فوتبال ایران از ساعت 10 صبح امروز در محل آکادمی فدراسیون فوتبال با حضور تمام بازیکنان به جز از فرهاد مجیدی آغاز شد. مجیدی که روز گذشته هم در تمرین تیم حاضر نبود صبح امروز در کنار بازیکنان حاضر شد و با کسب اجازه از مسئولان تیم تمرین را ترک کرد.
    * دروازه‌بان‌های تیم ملی تمرینات اختصاصی انجام دادند اما حامد لک، دروازه‌بانی که به تازگی دعوت شده به صورت جداگانه تمرین کرد.

* حنیف عمران‌زاده که دچار مصدومیت است ابتدا کمی دور زمین دوید و سپس تمرینات را نظاره کرد و نتوانست با سایر بازیکنان تمرین کند.

* غلامرضا رضایی و بختیار رحمانی به همراه حامد لک و خسرو حیدری در لحظاتی از تمرین مشغول بازی سپک‌تاکرا شدند.

* در ادامه تمرین بازیکنان به دو تیم آبی و نارنجی تقسیم شدند و فوتبال بازی کردند که این مسابقه با نتیجه 6 بر 3 به سود آبی‌ها خاتمه پیدا کرد. گل‌های تیم نارنجی را میلاد میداودی(2 بار) و مجتبی جباری به ثمر رساندند و گل‌های آبی‌پوشان را هم کاظمیان(3 بار) و حسین بادامکی(2 بار) و احسان حاج‌صفی وارد دروازه سوشا مکانی کردند.

میداودی گل دوم خود را از روی ضربه ایستگاهی به ثمر رساند.

* در دقایقی از بازی مجتبی جباری با کنار زدن حقیقی توپ را روی خط دروازه نگه داشت. علت این کار وی مصدومیت علیرضا نورمحمدی بود. نورمحمدی به دلیل مصدومیت جای خود را در ادامه مسابقه به خسرو حیدری داد. بختیار رحمانی و غلامرضا رضایی در نیمه دوم جای خود را به علی کریمی و کریم انصاری‌فرد در تیم نارنجی دادند. حقیقی هم جای خود را به حامد لک در تیم آبی داد.

* حدود 20 نفر تمرینات تیم ملی را از نزدیک تماشا کردند.

* کی‌روش مسابقه را از روی سکو‌ها نظاره کرد.

* در پایان این مسابقه که نیمه اول آن 45 دقیقه و نیمه دوم آن 35 دقیقه بود کی‌روش بازیکنان را جمع و نکاتی را به آنها گوشزد کرد.

* مارکار آقاجانیان مانند روز گذشته در کنار زمین حاضر بود و تمرینات ملی‌پوشان را زیر نظر گرفت.

*میداودی در پایان تمرین به یخ درمانی پرداخت.

13. 3 کاربر از پست مفید pathfinder تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مهاجم
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    بازیکن محبوب
    دیوید بکهام
    اسم واقعی شما
    میثم

EnglandPersepolisManUtd

تشکر ها
    1,355

شاهرودی: لیدرها در حدی نیستند که به بازیکن پرسپولیس فحاشی کنند

مرجع خبری پرسپولیس : بازيكن دهه 70 تيم فوتبال پرسپوليس درباره شرايط اين روزهاي سرخپوشان تهران و اين كه چه كاري مي‌تواند در اين مقطع به پرسپوليس كمك كند گفت: نبايد همه تقصيرها را به گردن يك نفر انداخت. وقتي يك تيم مي‌بازد از تداركات گرفته تا مديرعامل تيم در آن باخت تقصير دارند.

وي ادامه داد: اين درست نيست كه بگوييم پرسپوليس با رفتن كاشاني يا استيلي درست مي‌شود. مجموعه تيم بايد در شرايط مناسبي قرار بگيرد تا روحيه بازيكنان دوباره بازسازي شود و آنها براي ادامه ليگ آماده شوند.
    شنيده مي‌شود برخي پيشكسوتان پرسپوليس در حال آماده كردن طوماري در اعتراض به عملكرد حبيب كاشاني هستند تا به وزير ورزش بدهند. شاهرودي در اين باره گفت: بله، من هم شنيدم كه پيوس و بعضي افراد ديگر قصد دارند چنين كاري انجام دهند. ولي من خودم را قاطي اين بحث‌ها نمي‌كنم. به نظر من مشكل پرسپوليس با اين كارها حل نمي‌شود.

وي ضمن تقبيح رفتار برخي ليدرها در تمرين روز يكشنبه پرسپوليس گفت: اصلا ليدر در حدي نيست كه با بازيكنان اين‌گونه برخورد كند. مگر محمد نوري از قصد آن پنالتي را به بيرون زده؟ اصلا خود من هم اگر جلوي 100 هزار تماشاگر بخواهم پنالتي بزنم تن و بدنم مي لرزد. اصلا باشگاه نبايد به اين ليدرها اجازه چنين كارهايي را بدهد.

15. 3 کاربر از پست مفید pathfinder تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مهاجم
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    بازیکن محبوب
    دیوید بکهام
    اسم واقعی شما
    میثم

EnglandPersepolisManUtd

تشکر ها
    1,355

کاشانی: به استيلي و تك تك بازيكنان اعتقاد دارم
    پس از 96 ساعت سکوت

مرجع خبری پرسپولیس : حبيب كاشاني پس از حدود 96 ساعت سكوت مي‌گويد از حميد استيلي و كادر فني پرسپوليس حمايت كامل را انجام مي‌دهد و به آنها اعتقاد دارد.

به گزارش مرجع خبری پرسپولیس ؛ سرپرست باشگاه پرسپوليس پس از گذشت 96 ساعت از سومین شکست متوالی در دربی پایتخت، امروز مصاحبه‌اي با روزنامه پرسپوليس انجام داده و از حميد استيلي و كادر فني‌اش حمايت كرده است.

كاشاني مي‌گويد: «بعد از ديدار با استقلال دو جلسه با حميد استيلي برگزار كردم و نقطه نظرات او را پيرامون نمايش پرسپوليس در ديدار با استقلال جويا شدم. استيلي نقطه نظرات خود را مطرح كرد و من هم شنيدم. از همين رو تصميم بر اين شد تا فردا (چهارشنبه) جلسه كميته فني باشگاه تشكيل شده و حميد استيلي مقابل اعضاي اين كميته حاضر شود تا اظهارات، دلايل و نقطه نظرات خود را به اعضاي محترم اين كميته اعلام كند. ما شخصا به كار حميد استيلي، اعضاي كادر فني و تك تك بازيكنان پرسپوليس اعتقاد داشته و از آن‌ها حمايت مي‌كنيم».

سرپرست پرسپوليس در مورد انتخاب اعضاي هيات مديره كه امروز از سوي وزير ورزش و جوانان اسامي آن‌ها اعلام شود، گفت: «اميدوارم آقاي عباسي وزير محترم وزارت ورزش و جوانان افرادي همسو در جهت منافع باشگاه پرسپوليس را به عنوان اعضاي هيات مديره انتخاب كند، نه مثل افرادي كه در سال‌هاي گذشته در جهت منافع شخصي و جزيره‌اي خود عمل مي‌كردند. اميدوارم اين انتخاب براي پرسپوليس و خيل عظيم هوادارانش راهگشا باشد.»

در حالي كه گفته مي‌شد حبيب كاشاني به علت كسالت و كمر درد نتوانسته در مجمع عمومي ساليانه فدراسيون فوتبال شركت داشته باشد، اما بر اساس برخي اخبار سرپرست پرسپوليس عصر دوشنبه به ديدار وزير ورزش و جوانان رفته است. بايد منتظر ماند و ديد با توجه به اتفا‌ق‌هاي رخ داده تا به امروز و پس از معرفي اعضاي هيات مديره پرسپوليس چه سرنوشتي در انتظار اين تيم خواهد بود.

17. 3 کاربر از پست مفید pathfinder تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مهاجم
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    بازیکن محبوب
    دیوید بکهام
    اسم واقعی شما
    میثم

EnglandPersepolisManUtd

تشکر ها
    1,355

معمارزاده: شاید روی گل اول مقصر بودم

مرجع خبری پرسپولیس :
    همانطور كه آقاي چراغپور گفته توپ برعكس مي‌چرخيد و چرخش خاصي داشت. الان هرچه توضيح بدهم فايده‌اي ندارد اما وقتي توپ جلوتر از من زمين خورد پيش‌بيني كردم دفعش كنم بهتر است تا اينكه يكضرب بگيرمش. متاسفانه بعد از ريباند توپ افتاد جلوي پاي بازيكن حريف و مهاجم آنها هم در صحنه حاضر بود.

حرف كشيدن از دروازه‌باني كه دربي را باخته اصلا كار ساده‌اي نيست حتي اگر يكي از بهترين دوستانت در پرسپوليس باشد!
    اعصابش به هم ريخته است و اصلا دلش نمي‌خواهد كلامي درباره بازي با استقلال و عملكرد خودش حرف بزند و مدام مي‌گويد:

«چه بگويم؟ بي‌خيال مصاحبه شو، بگذار دو روز بگذرد، هر كس دوست دارد انتقاد كند و...» بالاخره كلنجار 15 دقيقه‌اي با گلر پرسپوليس به سرانجام مي‌رسد و او حاضر مي‌شود حرف بزند اما دلش خون است از انتقادهايي كه طي اين دو سه روز او و پرسپوليس را هدف گرفته اند و بعضي از آنها نيز ناجوانمردانه و مخرب به نظر مي‌رسد.

ميثاق جان الان وقت حرف زدن است چون هر چه حرف نزني مي‌گويند اشتباه كرده و اشتباهاتش را هم قبول دارد. شايد اينطوري برايت بدتر شود. براي منتقدانت چه جوابي داري؟
    چه جوابي بدهم؟ من كه با هيچ كس صحبت نمي‌كنم اما بعضي‌ها دوست دارند برخي فوتباليست‌ها را بيهوده بزرگ كنند و برخي ديگر را مدام بكوبند. اين اتفاق سال‌ها است كه مي‌افتد و من هم حرفي ندارم اما بالاخره عروسي به كوچه ما هم مي‌رسد.

از خودت نمي‌گويي، حداقل درباره بازي بگو.
    بازي؟ چه بگويم؟ باختيم ديگر.

وقتي اول بازي به صف شده بوديد در چهره‌ات استرس زيادي ديده مي‌شد. آيا اين استرس به خاطر اين بود كه تا شب قبل از بازي معلوم نبود تو بازي مي‌كني يا حقيقي؟
    نمي‌دانم اما استرس زيادي نداشتم، نمي‌دانم شايد هم حالم خوب نبود! (اينجا ميثاق مي‌خواهد بي‌خيال مصاحبه شويم اما سوال‌ها ادامه پيدا مي‌كند)

خيلي‌ها تو را روي هر دو گل مقصر مي‌دانند، خودت نظري در اين باره داري؟
    در گل دوم من مقصر نبودم، 3 به يك شده بوديم. برهاني هم پاس به عقب داد. وقتي بازيكن حريف زير توپ مي‌زند و با من تك به تك مي‌شود چه كار كنم؟ (دوباره معمارزاده مي‌خواهد قيد مصاحبه را بزند)

باختن در دربي حساسيت‌زا است و همه مي‌خواهند حرف‌هاي تو را بشنوند.
    درست است كه دربي اهميت دارد اما فوتبال كه با فوتبال فرق ندارد. اگر آن طرف زمين پنالتي ما گل مي‌شد الان اينقدر حرف و حديث درست نمي‌شد.

جواب انتقادها را چطور مي‌دهي؟
    هر كس دوست دارد انتقاد كند، اشكال ندارد.

درباره گل اول خيلي‌ها تو را مقصر مي‌دانند. چه حرفي داري؟
    توپ جلوي من زمين خورد اما هر گلي كه مي‌خوري توجيه دارد، بالاخره اين گل هم توجيه دارد و يك نفر مقصر است.

حالا روي گل‌هاي خورده خودت را مقصر مي‌داني يا نه؟
    گل‌هاي خورده؟ (كمي فكر مي‌كند) گل اول شايد اما گل دوم نه. (ميثاق دوباره مي‌خواهد از زير مصاحبه در برود اما از اين به بعد جدي مي‌شود و به همان سوال‌ها جواب‌هاي كامل‌تري مي‌دهد)

دوباره برمي‌گردم به خانه اول و انتقادهايي كه در اين دو سه روزه به عملكردت در دربي وارد بوده.
    هر كسي بعد از بازي مي‌تواند حرف بزند اما اينكه كارشناسان چه بگويند مهم است. فكر مي‌كنم الان خود بازيكنان بيشتر از همه ناراحت باشند تا افراد ديگر. در فوتبال وقتي تيمي مي‌بازد دلايل زيادي مي‌توان براي باخت رديف كرد. از اشتباه فردي گرفته تا كار گروهي ضعيف. بدشانسي هم مي‌تواند يكي از دلايل باخت باشد. شايد اگر توپي كه من دفع كردم نيم متر آن طرف‌تر مي‌افتاد اين همه انتقاد نمي‌شد. فوتبال همين است، يك روز مي‌بريم، يك روز هم مي‌بازيم، من درباره دربي‌هاي گذشته حرف نمي‌زنم چون نبودم اما شرايط بازي را هم بايد در نظر گرفت.

جلال چراغپور در برنامه ورزش از نگاه دو مي‌گفت ميداودي ضرباتش را با تمام روي پا به قسمت عمودي توپ مي‌زند و مثل ضربه لوپ‌دراپ پينگ‌پنگ كه كات‌دار است، كار را براي گلر سخت مي‌كند. واقعا همين‌طور است؟
    به هر حال فكر مي‌كنم همانطور كه آقاي چراغپور گفته توپ برعكس مي‌چرخيد و چرخش خاصي داشت. الان هرچه توضيح بدهم فايده‌اي ندارد اما وقتي توپ جلوتر از من زمين خورد پيش‌بيني كردم دفع‌اش كنم بهتر است تا اينكه يكضرب بگيرمش. متاسفانه بعد از ريباند توپ افتاد جلوي پاي بازيكن حريف و مهاجم آنها هم در صحنه حاضر بود.

اما ضربه ميداودي شديد هم نبود.
    اگر شدت حركت توپ زيادتر باشد مهارش راحت‌تر است. هر توپي شرايط خاص خودش را دارد. سرعت توپ مهم نيست، شايد خيلي توپ‌هاي محكم‌تر را راحت تر‌ بتوان گرفت اما درباره آن صحنه من هر چه بگويم مي‌شود توجيه چون توپ رفته توي دروازه ما اما اين اتفاق براي هر گلري پيش مي‌آيد و اين بار گريبانگير من شد.

نمي‌شد در صحنه گل دوم به جاي تعقيب برهاني با يك جهش توپ را از زيرپايش بزني؟
    من نمي‌خواستم او را بزنم، مي‌خواستم تاخير بدهم تا بقيه مدافعان برسند. زاويه هم بسته شد تا او نتواند مستقيم دروازه را باز كند اما پايم گير كرد و افتادم زمين، برهاني هم پاس به بيرون داد و نتوانست يكضرب دروازه را باز كند اما وقتي شيرازه خط دفاع تيم از هم پاشيده شد اين اتفاق پيش مي‌آيد. با اين حال اگر مقصر بودن من فشارها را كم مي‌كند من خودم را مقصر اعلام مي‌كنم.

همين؟
    بايد از هواداران واقعي تيممان عذرخواهي كنم اما بايد نگاهمان به آينده باشد. ما 27 بازي ديگر داريم و مي‌توانيم تغييرات زيادي در جدول بدهيم. آينده‌اي هم وجود دارد اما نبايد با تخريب بازيكنان تيم را از بين ببريم. تخريب كه كاري ندارد و راحت‌ترين كار است اما بايد حمايت كنند تا بازيكنان دوباره روحيه بگيرند. فكر مي‌كنم پرسپوليس هنوز هم مدعي اول قهرماني باشد ولي با اين هجمه انتقادهايي كه از من و خيلي از بازيكنان شده كار سخت مي‌شود. من تمام تلاشم را در زمين مي‌كنم اما بعضي اتفاقات را نمي‌توان پيش‌بيني كرد.

حميد استيلي گفته ضربه ميداودي توپي نبوده كه تبديل به گل شود و به نوعي غيرمستقيم تو را مقصر معرفي كرده.
    آقاي استيلي به عنوان مربي حق دارد نظرش را اعلام كند. من خودم را مقصر مي‌دانم اما توپ‌هاي ساده‌تر از اين هم ريباند مي‌شود. با اين حال از هواداران عذر مي‌خواهم.

بعد از باخت به استقلال چه بر تو گذشت؟
    خب هميشه وقتي تيم مي‌بازد يا نتيجه نمي‌گيرد همه ناراحتند اما در فوتبال ايران گلر مقصر تمام شكست‌هاست. وقتي تيم مي‌برد هيچ‌كس به دروازه‌بان‌ها توجه نمي‌كند حتي اگر بهترين بازي‌اش را انجام داده باشد و همه حواسشان به آنهايي است كه گل مي‌زنند. من خودم فكر نمي‌كردم اينطوري ببازيم و به همين خاطر بعد از بازي خيلي ناراحت بودم و اين ناراحتي الان هم ادامه دارد. مطمئنا تا روزي كه نتوانيم اين نتايج را جبران كنيم ناراحت مي‌مانم.

شب بازي از شدت ناراحتي توانستي بخوابي؟
    بهتر است ديگر فيلم هندي‌اش نكنيم، اين طبيعي است كه ناراحت باشم اما اينكه چه بر من گذشت و جزيياتش چه بوده مهم نيست و بايد تلاش كنيم جبران كنيم.

الان خيلي‌ها مي‌گويند با اين دو گل تو موقعيتت را دوباره از دست دادي. اصلا در بازي هم استرس داشتي كه اگر گل بخوري نيمكت‌نشين شوي؟
    اين مساله فني است و فكر مي‌كنم بايد با مربيان در اين باره صحبت كنيد اما در اينكه من فيكس بشوم يا نشوم تاثير ندارد و مهم نتيجه گرفتن تيم است. بايد همه به تيم كمك كنيم. فوتباليست بالا و پايين دارد يك روز در اوج است يك روز نه. آنهايي كه اين را نمي‌دانند نمي‌توانند بازيكنان را درك كنند. خيلي از فوتباليست‌هاي بزرگ هم اين روزها را داشته‌اند و برخلاف تصور خيلي‌ها روزهاي تلخي را هم تجربه كرده‌اند.

يعني جمعه روز بد تو بود؟
    مي‌توانم بگويم روز بدشانسي‌ام بود چون فكر مي‌كنم همه چيز طور ديگري رقم خورد.

اما خيلي‌ها مي‌گويند خوش‌شانس هم بودي چون يك توپ به تير افقي خورد و برگشت، يك توپ هم به تير عمودي خورد و بعد از برخورد به تو به زمين برگشت.
    حتما آنها را هم من مقصر بودم كه به تير خورد؟ وقتي توپ جلوي هجده قدم لو مي‌رود خيلي سخت است كه برش گرداني. خيلي‌ها درباره فوتبال حرف مي‌زنند اما بايد ديد كارشناسان چه مي‌گويند. اگر بعد از باخت انتقادها تخريبي باشد اين زياد جالب نيست و اميدوارم منصفانه انتقاد كنند.

بعد از بازي حتما افرادي بوده‌اند كه با تو تماس بگيرند و دلداري‌ات بدهند.
    بله، دو نفر از بزرگان فوتبال كه اسمشان را نمي‌برم تماس گرفتند، هم انتقاد كردند، هم راهكار دادند. آنهايي كه من را مي‌شناسند مي‌دانند توانايي‌هايم چقدر است و هميشه به من دلگرمي داده‌اند. من قبل از اين بازي در آخرين دربي كه به ميدان رفته بودم از نگاه كارشناسان بهترين بازيكن زمين شدم اما انگار براي خيلي‌ها اين چيزها مهم نيست. خوب نيست اينطوري بازيكن را تخريب كنند. انگار بعضي‌ها دلشان مي‌خواهد آنچه خودشان دوست دارند را بزرگ كنند. البته اينها ديگر برايم عادي شده اما من اشتباهم را قبول دارم و از پرسپوليسي‌هاي واقعي عذر مي‌خواهم.

19. 3 کاربر از پست مفید pathfinder تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مهاجم
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    بازیکن محبوب
    دیوید بکهام
    اسم واقعی شما
    میثم

EnglandPersepolisManUtd

تشکر ها
    1,355

سازمان بازرسی: ساختمان باشگاه پرسپولیس به نام محمد دادکان است

مرجع خبری پرسپولیس : نماينده سازمان بازرسي كل كشور از بدهي سه باشگاه پرسپوليس، استقلال و استيل آذين به فدراسيون خبر داد.

در ادامه برگزاري جلسه مجمع عمومي فدراسيون، شيخ سفلي نماينده سازمان بازرسي كل كشور در بيان گزارش بازرسي‌ حساب‌هاي مالي فدراسيون به طلب فدراسيون از سه باشگاه پرسپوليس، استقلال و استيل آذين اشاره مي‌كند:
    طبق صورتحساب‌هاي مالي فدراسيون، باشگاه پرسپوليس مبلغ 730 ميليون تومان، استقلال 310 ميليون تومان و استيل آذين 200 ميليون تومان به فدراسيون بدهكار هستند. همچنين شركت البسه ورزشي «لجيا»ي ايتاليا هم طبق حساب‌هاي مالي مبلغ 590 ميليون تومان به فدراسيون بدهكار است. يك بدهي‌ هم مربوط به شركت «افق سبز» است كه مبلغ آن حدود يك ميليارد و 900 ميليون تومان است، البته سال مالي شركت «افق سبز» 29 اسفند ماه و سال مالي فدراسيون 31 تير ماه است كه امكان تطبيق حساب‌هاي مالي اين دو وجود نداشته است.

نماينده سازمان بازرسي كل كشور، همچنين اشاره‌اي به موضوع سند مالكيت ساختمان دو باشگاه پرسپوليس و استقلال كرد و گفت: «اين اسناد به نام دكتر دادگان است و جزو املاك فدراسيون است كه اين دو باشگاه استفاده مي‌كنند و بايد تكليف اين موضوع مشخص شود.»

21. 3 کاربر از پست مفید pathfinder تشکر کرده اند .

صفحه 101 از 470 نخستنخست ... 519199100101102103111151201 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)