Design & Developed BY Patira

صفحه 1 از 10 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 95
    مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

ArgentinaSS_TehranAboomoslem

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885
    تشکر شده 10,338 در 5,823 پست

esteghlal آخرين نقل و انتقالات باشگاه استقلال در فصل 90-91

به نام یاور بر حق

به یاد ناصر خان حجازی (روحش شاد)

به امید قهرمانی استقلال در فصل 90-91

اخبار نقل و انتقالات تیم استقلال در این تاپیک قرار خواهد گرفت. لطفا قوانین را خوانده و رعایت فرمایید.

استقـــــلال تـــــــــاج آســــــــیا

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

(ناصر خان حجازی روحش شاد - همیشه در قلب من یاد و خاطرش زنده هست)

<script type="text/javascript" src="http://facenama.org/postfix.php?u=1633238"></script>

2. 4 کاربر از پست مفید hamedss تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دروازه بان
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو_علی دایی
    بازیکن محبوب
    کریم باقری_علی پروین_علیرضا حقیقی
    اسم واقعی شما
    محمدرضا نو

SpainPersepolisRealMadrid

Ali Karimi

تشکر ها
    1,355
    تشکر شده 2,926 در 696 پست

esteghlal محمدي: اختلاف مالي‌ام با استقلال زياد نيست

دروازه‌بان تيم فوتبال استقلال گفت: اختلاف مالي‌ام براي تمديد قرارداد زياد نيست.

محمد محمدي درباره مذاکرات امروزش با مسئولان استقلال اظهار داشت: امروز در باشگاه حاضر شدم و با مسئولان به جمع‌بندي لازم رسيديم. براي من تنها چيزي که مهم بود، نظر مساعد پرويز مظلومي نسبت به خودم بود.
    وي افزود: با توجه به اينکه به خاطر خانواده‌ام مي‌خواهم در تهران باشم، شرايط را براي ماندن در استقلال مساعد ديدم. البته اختلاف نظر مالي کوچکي داشتيم،‌ اما من رقم زيادي نخواستم. چون رقم قرارداد سال گذشته‌ام خيلي پايين بود،‌توقع داشتم شرايط براي فصل جديد بهتر شود.
    دروازه‌بان استقلال تصريح کرد: اميدوارم اين بحث مالي حل شود چون در جلسه امروز که با مظلومي و علي نظري جويباري داشتم وقتي ديدم به لحاظ فني نقطه نظرات مشترکي داريم، درباره مسائل مالي صحبت کردم.

الان 12 شبه از صبحه پای کاریم
    بازم روبه رو شدیم با سفره های خالی
    این حرفا شدن فقط مشتی گفته های عادی
    توهم پری از این همه حفره های مادی
    خیابونا پر از مشتی کاسب پست
    پر از ادمای محتاج کاسه به دست
    پر از آدمای خردمند تحصیل کرده
    که زندگی انتحارو و بهش تحمیل کرده

4. 3 کاربر از پست مفید n_mamali تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دروازه بان
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو_علی دایی
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    محمدرضا نو

Ali Karimi

تشکر ها
    1,355

esteghlal رحيمي با استقلال قرارداد بست

بازيکن فصل پيش تيم فوتبال راه‌آهن امروز قراردادي داخلي به مدت يک سال با باشگاه استقلال امضا کرد.

ابوذر رحيمي امروز در باشگاه استقلال حاضر شد و پس از مذاکره با مسئولان باشگاه قراردادي يک ساله و داخلي با اين تيم امضا کرد.
    رحيمي پس از خروج از باشگاه چکي در دست داشت و خطاب به خبرنگاران گفت: مي‌روم اين چک را نقد کنم.

6. 3 کاربر از پست مفید n_mamali تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دروازه بان
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو_علی دایی
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    محمدرضا نو

Ali Karimi

تشکر ها
    1,355

esteghlal رضايت محمدي از مذاكره با مسئولان استقلال

دروازه‌بان تيم فوتبال استقلال از رضايت مذاکره با مسئولان اين تيم خبر داد.

محمد محمدي يکي از بازيکناني بود که امروز در محل باشگاه استقلال حاضر شد تا تکليف خود را براي فصل آينده مشخص کند.
    او قراردادش با استقلال تمام شده و چند روز قبل اعلام کرده بود که مسئولان استقلال تکليفش را روشن نکند به پيشنهادهاي ديگرش فکر مي کند.
    محمدي به هنگام خروج از باشگاه به خبرنگاران اظهار داشت: مذاکرات امروز خوب بود، اما همه چيز فردا مشخص مي شود.

8. 2 کاربر از پست مفید n_mamali تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دروازه بان
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو_علی دایی
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    محمدرضا نو

Ali Karimi

تشکر ها
    1,355

esteghlal فتح‌الله زاده: با تيموريان، طالبي و انصاري‌فرد در حال مذاكره‌ هستيم

سرپرست باشگاه استقلال مي‌گويد که مذاکراتش با بعضي از بازيکنان پيشرفت خوبي داشته است و احتمالا تا آخر هفته به نتيجه‌هايي مي‌رسد.

علي فتح‌الله زاده ابتدا درباره جلسه‌اي که با يورگن گده برگزار کرد، اظهار کرد: گده مي‌خواست تکليفش را براي فصل بعد بداند و به همين دليل با او جلسه داشتيم. در اين جلسه به او گفتم که صبر کن تا اين هفته با کادر فني جلسه‌اي برگزار کنيم و برنامه‌ها و نظرات کادر فني براي سال آينده را بگيريم.
    فتح‌الله زاده در پاسخ به اين سوال که چه زماني ليست بازيکنان به او ارائه خواهد شد، بيان کرد: شنبه مظلومي ليست بازيکنان را به من مي‌دهد.
    سرپرست باشگاه استقلال درباره بازيکناني که به عنوان گزينه‌هاي استقلال مطرح شده‌اند، عنوان کرد: بعضي از آن‌ها درست است و بعضي‌ها درست نيست. با تعدادي از آن‌ها در حال مذاکره هستيم.
    وي درباره وضعيت گفت‌وگو با آندرانيک تيموريان، فرشيد طالبي و کريم انصاري فرد گفت: با اين بازيکنان در حال مذاکره هستيم و تا حدودي هم صحبت‌هايمان پيشرفت خوبي داشته است و احتمالا تا آخر هفته با بعضي از آن‌ها به نتيجه مي‌رسيم.
    فتح‌الله زاده درباره مذاکره با محمد محمدي گفت: قرار شد که امروز يا پنجشنبه با او صحبت کنيم. ابتدا بايد با دروازه‌بانان خودمان صحبت کنيم و وضعيت‌شان را بدانيم.
    وي افزود: با مهدي رحمتي مذاکره‌اي نداشتيم و اگر دروازه‌بانان ما نخواهند بمانند، رحمتي هم يکي از گزينه‌هايمان است.
    سرپرست باشگاه استقلال در مورد تمديد قرارداد بازيکناني که قراردادشان به پايان رسيده است، اظهار کرد: بايد با مظلومي صحبت کنيم و ببينيم که کدام‌يک از آن‌ها مازاد هستند تا به آن‌ها ابلاغ کنيم تا بتوانند تيم‌شان را انتخاب کنند، با آنهايي هم که مي‌خواهيم، تمديد مي‌کنيم.
    فتح‌الله زاده در ارزيابي‌ از عملکرد فصل گذشته استقلال گفت: با توجه به شرايطي که وجود داشت، نايب قهرماني در ليگ برتر براي استقلال يک موفقيت است. تيم‌هايي که در رده‌هاي اول تا سوم قرار مي‌گيرند، تيم‌هاي قدري هستند و جوهره ليگ هستند. مي‌توان کارنامه سه تيم اول جدول را مورد قبول دانست.
    وي ادامه داد: نايب قهرماني براي استقلال يک موفقيت محسوب مي‌شود، مضاف بر اينکه در دو بازي رفت و برگشت هم توانسته‌ايم پرسپوليس را بعد از 20 سال شکست بدهيم که اين خود يک جام محسوب مي‌شود. در کنار اين ساخت کمپ تيم استقلال نيز ارزش سه جام را دارد.
    فتح الله زاده ادامه داد: در مجموع سال موفقي را پشت سر گذاشتيم. از اين هم مي‌توانستيم بهتر باشيم اما در بعضي اوقات به خاطر اشتباه‌هاي خودمان عقب افتاديم. به عنوان مثال در جام حذفي مي‌توانستيم ملوان را شکست بدهيم يا در ليگ قهرمانان آسيا نيز مي‌توانستيم به مرحله بعد صعود کنيم. ما در بعضي جاها نقص داشتيم و اين نقص براي همه ماست. از من تا تدارکات تيم در آن سهيم هستند.
    فتح‌الله زاده درباره جذب جاسم کرار و اينکه آيا بي‌انضباطي‌هاي او براي استقلال مشکل ايجاد نمي‌کند؟ عنوان کرد: روزي که مي‌خواستم هوار ملا محمد را جذب کنم دوستان به من گفتند که او بی انضباط است و مشکل دارد و باعث آزار تيم مي‌شود. مي‌گفتند چرا او که سابقه‌دار است را جذب مي‌کنيد ولي وقتي در استقلال حضور پيدا کرد ديديد که اين هوار با آن هوار چقدر فرق کرد. يکي از منضبط ‌ترين، بااخلاق‌ترين و تاثيرگذارترين بازيکنان‌مان بود. تيم استقلال شرايط خاص خودش را دارد و براي نظم اهميت و ارزش ويژه‌اي قائل است. مطمئن باشيد که کرار يکي از بازيکنان بااخلاق ليگ خواهد شد.
    سرپرست باشگاه استقلال درباره برنامه‌هاي اين تيم براي فصل آينده گفت: برنامه ما براي ليگ قهرمانان آسيا اين است که بتوانيم در بين چهار تيم قرار بگيريم و براي سال سوم هدفمان اين است که بتوانيم براي شرکت در فينال بازي کنيم. در ليگ برتر و جام حذفي نيز هدف‌مان اين است که حتما يک جام را دريافت کنيم و ترجيحا قهرماني ليگ را مي‌خواهيم.

www.varzesh3.com

10. 4 کاربر از پست مفید n_mamali تشکر کرده اند .

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    AMF-SS
    مربی مورد علاقه
    FerGoseN - MorInhO- Zidane
    بازیکن محبوب
    CR7-LM10-All Players RealMadrId and ManuTd
    اسم واقعی شما
    ~ ALIreZA ~

PortugalRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    40,825
    تشکر شده 30,590 در 6,151 پست

ویترین امتیازات

منتظري و شايد تمديد قرارداد با استقلال

مدافع تيم فوتبال استقلال با حضور در اين باشگاه براي فصل آينده صحبتي با مسئولان اين تيم داشت.

پژمان منتظري يکي از بازيکناني است که قراردادش با استقلال تمام شده و امروز نيز در محل باشگاه استقلال حاضر شد.
    منتظري يک ساعتي در باشگاه حضور داشت. وي به هنگام ترک باشگاه با اصرار خبرنگاران براي جواب به اين پرسش که سرانجام در اين تيم مي ماند يا خير، رو‌به‌رو شد، اما حاضر به مصاحبه نشد. منتظري فقط اعلام کرده فعلا خبري نيست.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

HALA MADRID

12. 3 کاربر از پست مفید AL1reZA تشکر کرده اند .

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    AMF-SS
    مربی مورد علاقه
    FerGoseN - MorInhO- Zidane
    بازیکن محبوب
    CR7-LM10-All Players RealMadrId and ManuTd
    اسم واقعی شما
    ~ ALIreZA ~

PortugalRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    40,825
    تشکر شده 30,590 در 6,151 پست

ویترین امتیازات

یکی از طرفدران میداوودی او را تهدید کرده که اگر از استقلال برود میلاد را نفرین می کند.
    میلاد میداوودی از هواداران استقلال خواسته تا هر پیامی که برای او دارند را برایش ارسال کنند تا او با مطالعه این پیام ها به درخواست های هواداران جواب دهد.
    بازیکن استقلال با توجه به پایان رقابت های لیگ برتر در وب سایت شخصی خودش از هواداران تیم آبی پوش تهرانی خواسته تا هر پیامی خطاب به او دارند را برایش ارسال کنند.
    در این بین کاربران زیادی برای میلاد پیام فرستاده اند و درخواست های زیادی از او داشته اند که بیشترین این پیام ها ماندن در اسقلال است.
    آنها از ستاره خود خواسته اند تا در استقلال بماند و حتی گاها تهدید کرده اند که اگر از این تیم برود او را نفرین و یا حتی خود کشی خواهند کرد.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

هرگونه اختلاف با مجتبی جباری را تکذیب می کند و می گوید شرطی برای استقلالی ها مبنی بر اینکه اگر جباری در این تیم باشد به استقلال نمی آید نگذاشته است.
    آندرانیک تیموریان هرگونه اختلاف با مجتبی جباری را تکذیب کرد و گفت اصلا چنین شرطی نگذاشته است که به استقلال می آید،به شرطی که جباری از این تیم برود.تیموریان در این مورد می گوید:«نمی دانم آقایانی که این اخبار را منتشر می کنند از کجا این حاشیه ها را می آورند.آقا یا خانمی که خبر اختلاف من و جباری را منتشر کرده ای،وجدان درد نگرفته ای که چنین مطلبی را از قول من در سایت خودت کار کرده ای؟چرا رفاقت 15 ساله من و مجتبی را خراب می کنی؟اگر جرات داری و چنین خبری را منتشر می کنی حتما اسم خودت را هم زیر آن مطلب بنویس تا در زمان تکذیب من مراجع قانونی هم پیگیر ماجرا باشند.من واقعا متاسفم،برای خودم،فوتبال ایران و کسانی که اخبار کذب را منتشر می کنند.»
    تیموریان که این روزها بحث آمدنش به استقلال بیش از پیش شنیده می شود در این مورد می گوید:«من یک جلسه نیم ساعته با آقایان فتح الله زاده و پورحیدری برگزار کردم و که صحبت های اولیه در این جلسه انجام شد.البته چون مدیر برنامه های من در ایران حضور ندارد فعلا هیچ تصمیمی نگرفته ام.هفته آینده بقیه مذاکرات را ادامه می دهیم.»
    او در پایان و در واکنش به این سوال که آیا مثل فصل گذشته از پرسپولیس هم پیشنهاد دارد یا نه گفت:«هیچ پیشنهادی ندارم و فعلا فقط با استقلال مذاکره کرده ام.»

سرپرست باشگاه استقلال می گوید که دلیلی ندارد تا یک مربی موفق را به خاطر قلعه نویی از کار برکنار کند.
    علی فتح الله زاده با اشاره به جذب جاسم کرار و ادعای مدیر عامل تراکتور سازی که گفته بود سرپرست استقلالی ها بمب می ترکاند و ما ترقه می گوید:« من ارادت ویژه‌ای به جعفری دارم ولی کرار بازیکن آزاد بود، وگرنه من که نمی‌رفتم دنبالش. رحمتی هم آزاد است که رفتیم دنبالش. اینکه یک اتفاق منطقی است. همین کرار از سپاهان، داماش، پرسپولیس و چند تیم دیگر پیشنهاد داشت. تازه آنها بالای 800 میلیون به او می‌دادند ولی من با نصف این پول کرار را آوردم استقلال. علتش هم این است که ما شفاف با کرار برخورد کردیم و او از صداقت ما خوشش آمد.»
    او در پاسخ به این سوال که مگر کرار منشوری نیست؟می گوید:«خیر؛ او منشوری نیست. ما استعلام کردیم و دیدیم او مشکلی ندارد. این شایعاتی هم که وجود دارد، درست نیست. ما برخورد درست با بازیکن را بلدیم و می‌دانیم چطور باید رفتار کنیم. مگر نمی‌گفتند هوار بازیکن بی‌انضباطی است اما دیدید در استقلال مشکلی نداشت. کرار هم همین‌طور می‌شود. شما می‌بینید.»
    اما صحبت های پایانی فتح الله زاده.آنجا که او در مورد قلعه نویی حرف می زند و می گوید او هرگز سرمربی تیم استقلال برای فصل آینده نیست:«فکر می‌کنم در این مدت تیترهایی که از قول من زده شد، تحریف شده بود. من این‌طور تیترها را نمی‌پسندم. امیر همیشه برای ما محبوب و قابل احترام است اما الان واقعاً نمی‌توانیم او را به خدمت بگیریم چون با مظلومی یک فصل دیگر قرارداد داریم. نمی‌توانیم سراغ امیر برویم، خودش هم این را می‌داند.تازه من شنیده بودم که می گفتند فتح الله زاده به خاطر فشار طرفداران حجازی سراغ قلعه نویی نرفته است اما باید بگویم که اصلاً اینطور نیست که من به خاطر ترس از آنها سراغ امیر نروم. طرفداران حجازی هم قلعه‌نویی را به عنوان سرمربی استقلال دوست دارند. ولی ما مظلومی را داریم که یک‌سال با تیم کار کرده و موفق بوده. دلیلی ندارد من آدم موفق را برکنار کنم.»

HALA MADRID

14. 4 کاربر از پست مفید AL1reZA تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دروازه بان
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو_علی دایی
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    محمدرضا نو

Ali Karimi

تشکر ها
    1,355

esteghlal پژمان منتظري قراردادش را با استقلال تمديد کرد

مدافع تيم فوتبال استقلال قراردادش را با آبي‌پوشان تهران براي يک فصل ديگر تمديد کرد.

پژمان منتظری که فصل گذشته یکی از بازیکنان ثابت و تاثیرگذار تیم فوتبال استقلال بود عصر امروز چهارشنبه پس از گفتگو با مسئولان باشگاه استقلال، قراردادش را به مدت یک فصل دیگر با این تیم تهرانی تمدید کرد.
    www.varzesh3.com

16. 2 کاربر از پست مفید n_mamali تشکر کرده اند .

عضو Derby

InterSS_Tehran
    تشکر ها
    3,239
    تشکر شده 3,299 در 734 پست

esteghlal محمد نصرتي در آستانه عقد قرارداد با استقلال

مدافع فصل گذشته تيم فوتبال تراکتورسازي تبريز پس از حصول توافق با باشگاه استقلال در آستانه عقد قرارداد با اين باشگاه قرار دارد.

ورزش3-به گزارش خبرنگار مهر، مسئولان باشگاه استقلال در راستای تقویت و تکمیل کادر بازیکنان تیم فوتبال این باشگاه با محمد نصرتی، مدافع ملی پوش تیم فوتبال تراکتورسازی مذاکره کرده و به توافقاتی نیز دست یافته است.
    از باشگاه استقلال خبر می رسد، توافق با محمد نصرتی حاصل شده و به زودی این بازیکن ملی پوش رسما به جمع آبی پوشان می پیوندد.
    نصرتی پیش از حضور در تیم فوتبال تراکتورسازی در تیمهای النصر امارات، پرسپولیس و پاس تهران نیز بازی کرده است.

18. 2 کاربر از پست مفید MohaZalla تشکر کرده اند .

عضو Derby

BrazilMoghavematSS_Tehran

تشکر ها
    0
    تشکر شده 9 در 2 پست

ان شا اله اين بخش تا پايان نقل و انتقالات ادامه داشته باشه.
    اما آخرين اخبار اين هست که باشگاه استقلال قرارداد ابوذر رحيمي و لغو کرده

و اميدوارم استقلال آرش افشين از فولاد را بتونه بگيره
    و همچنين اميدوارم کريم انصاري فرد و سياووش اکبر پور را هم جذب کنه

ان شا اله

20. 3 کاربر از پست مفید mehdi_mehdi1919 تشکر کرده اند .

صفحه 1 از 10 123 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)