Design & Developed BY Patira

صفحه 3 از 10 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 95
    مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

ArgentinaSS_TehranAboomoslem

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885
    تشکر شده 10,338 در 5,823 پست

esteghlal آخرين نقل و انتقالات باشگاه استقلال در فصل 90-91

به نام یاور بر حق

به یاد ناصر خان حجازی (روحش شاد)

به امید قهرمانی استقلال در فصل 90-91

اخبار نقل و انتقالات تیم استقلال در این تاپیک قرار خواهد گرفت. لطفا قوانین را خوانده و رعایت فرمایید.

استقـــــلال تـــــــــاج آســــــــیا

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

(ناصر خان حجازی روحش شاد - همیشه در قلب من یاد و خاطرش زنده هست)

<script type="text/javascript" src="http://facenama.org/postfix.php?u=1633238"></script>

2. 4 کاربر از پست مفید hamedss تشکر کرده اند .

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    AMF-SS
    مربی مورد علاقه
    FerGoseN - MorInhO- Zidane
    بازیکن محبوب
    CR7-LM10-All Players RealMadrId and ManuTd
    اسم واقعی شما
    ~ ALIreZA ~

PortugalRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    40,825
    تشکر شده 30,590 در 6,151 پست

ویترین امتیازات

گلايه هاي بيژن كوشكي پس از جدايي از استقلال
    روزنامه‌ها هر وقت دنبال حاشيه بودند سراغ من را گرفتند!

ايران ورزشي - پس از سال‌ها بيژن كوشكي هم از استقلال جدا شد؛ مدافعي كه گاهي حاشيه‌ساز هم مي‌شد. كوشكي پس از قطعي شدن جدايي‌اش از استقلال سفره دلش را باز مي‌كند:«وقتي به يك بازيكن اطمينان مي‌شود آن بازيكن هفته به هفته بر كيفيتش اضافه مي‌شود و مي‌تواند خودش را نشان دهد و نقاط ضعفش را برطرف كند.
    در زمان مربيگري امير قلعه‌نويي، ناصر حجازي و فيروز كريمي مورد اعتماد قرار گرفتم و بازي‌هاي خوبي هم انجام مي‌دادم. امسال هم اگر مورد اعتماد قرار مي‌گرفتم مي‌توانستم همان كيفيت را نشان دهم. بازيكني كه در شرايط بازي باشد مي‌تواند پيشرفت كند. تمرين كردن خالي هيچ فايده‌اي براي بازيكن ندارد و نمي‌تواند كيفيتش را تغيير دهد. اين را من نمي‌گويم، حرف بازيكنان بزرگ است.»
    كوشكي سوال‌هايي از مظلومي دارد كه البته بي‌پاسخ مانده. او حرف‌هايش را اينگونه ادامه مي‌دهد:« اوايل فصل خيلي تلاش كردم در تركيب باشم و موفق هم بودم.
    هفته‌هاي اول كيفيت خوبي داشتم اما در ادامه راه ناگهان نيمكت‌نشين شدم. هميشه مي‌خواستم از مظلومي بپرسم چطور تا هفته چهارم كه من در تركيب بودم شرايط براي استقلال خوب پيش مي‌رفت و نمي‌باختيم اما بدون دليل از تركيب بيرون گذاشته شدم. در اين مدت به سوال‌هاي هزار نفر بايد جواب مي‌دادم كه چرا در تركيب استقلال جايي ندارم. خيلي دوست داشتم كه مظلومي يك بار صادقانه بگويد به اين دليل فني يا هر چيز ديگري از من استفاده نمي‌كند. من در ادامه راه نمي‌توانستم به او اجبار كنم كه در تركيب باشم.»
    چرا كوشكي هيچ وقت مثل برخي بازيكنان به نيمكت‌نشيني اعتراض نكرد؟ او به اين سوال هم پاسخ داد:«در فوتبال ياد گرفته‌ام به قانون احترام بگذارم. وقتي بازيكن باشگاه هستي بايد به قواعد آن احترام بگذاري. فوتبال يك ورزش گروهي است و وقتي همه براي يك هدف تلاش مي‌كنند ديگر حق من جايي ندارد. اين خيلي بد است كه كسي از حق خودش حرف بزند.
    اگر قرار بود در اين همه سال تفكري غير از اين داشته باشم اكنون بايد شرايط خيلي بهتري را تجربه مي‌كردم. هر كس بايد خودش تلاش كند. شايد آنهايي كه در پست من بودند شرايط بهتري نسبت به من داشتند ولي هميشه اين را تاكيد كردم كه اگر اين فصل به من اعتماد مي‌شد مي‌توانستم كيفيت بهتري ارائه بدهم.»
    كوشكي براي جدايي از استقلال بي‌ميل است. او حرف‌هايش را اينگونه ادامه مي‌دهد:«دوست ندارم زياد تيم عوض كنم. به جرأت مي‌گويم اگر پاس در تهران مي‌ماند در همان تيم مي‌ماندم. استقلال را هم دوست دارم و دوست داشتم در اين تيم بمانم اما نمي‌توانم به باشگاه اجبار كنم. وقتي مربي نمي‌تواند از من استفاده كند بهتر است كه نمانم.»
    مدافع سابق آبي‌ها از تبعيض مطبوعات هم به شدت گله دارد:«بيژن كوشكي دو قهرماني با استقلال كسب كرد اما تعداد پرداختن به بازيكني مثل من خيلي كمتر از بازيكن‌هايي بود كه شايد در سال يكي دو بار به آنها بازي مي‌رسيد.
    البته من خرده‌اي به مطبوعات نمي‌گيرم. آنها دنبال كار خود هستند. همه ناراحتي‌ام از اين بود كه تا بحث حاشيه‌اي پيش مي‌آمد هزار بار موبايلم زنگ مي‌‌خورد و همه سراغم مي‌آمدند اما كسي زنگ نزد از من بپرسد چرا بازي نمي‌كنم. اول فصل يك مصاحبه‌اي انجام دادم كه فكر مي‌كنم به آقايان در باشگاه برخورد در صورتي كه من بحث كلي فوتبال را مطرح كرده بودم نه باشگاه استقلال.
    من مطمئن هستم اگر كسي به كسي بي‌احترامي كند يا حقش را بخورد در همين دنيا جوابش را مي‌گيرد. هميشه برايم جالب بود كه مثلا به مدل موي فلان بازيكن در روزنامه‌ها پرداخته مي‌شد اما كسي نمي‌گفت چرا بازيكني مثل بيژن كوشكي مورد اعتماد پرويز مظلومي قرار نمي‌گيرد. به خاطر اين است كه اصل فوتبال ما مسائل ديگري است.»
    گلايه‌هاي بيژن كوشكي اينگونه به پايان مي‌رسد:«من يك سؤال از مظلومي دارم. او به اين سوال پاسخ دهد كه چطور اول فصل بيژن كوشكي مورد اعتماد بود ولي از هفته چهارم به بعد بي‌اعتماد شد. من بايد كجا خودم را به او ثابت مي‌كردم؟ من هم مي‌توانم خيلي صحبت‌ها كنم و بگويم فلان مربي و فلان بازيكن چطور سر از تيم درمي‌آورند. اگر بخواهم حرف‌هايم را بزنم خيلي‌ها اذيت مي‌شوند.
    آدم خوب است انتقادپذير باشد نه اينكه با تعريف و تمجيد لبخند به لب بياورد و با يك انتقاد اخم كند. برويد از فتح‌ا...زاده در مورد من بپرسيد. اگر از من چيز بدي گفت حرفم را پس مي‌گيرم. هيچ وقت به خودم اجازه نمي‌دهم عليه بازيكن ديگري موضع بگيرم. شايد خيلي مواقع كه بازي مي‌كردم بازيكنان توانمند ديگري روي نيمكت مي‌نشستند. پس هيچ وقت اين حق را به خودم ندادم هنگام نيمكت نشيني كسي را زير سؤال ببرم. اوايل فصل جواب اعتماد مظلومي را دادم ولي كاش او صادقانه مي‌گفت چرا من را بازي نداده است. اكنون هم نگاهم رو به آينده است.»

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

HALA MADRID

4. 4 کاربر از پست مفید AL1reZA تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دروازه بان
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو_علی دایی
    بازیکن محبوب
    کریم باقری_علی پروین_علیرضا حقیقی
    اسم واقعی شما
    محمدرضا نو

SpainPersepolisRealMadrid

Ali Karimi

تشکر ها
    1,355
    تشکر شده 2,926 در 696 پست

esteghlal مبعلي با الشارجه قرارداد داخلي بست

هافبک تيم فوتبال استقلال با الشارجه امارات قرارداد داخلي بست.

در حالي که گفته مي‌شد ايمان مبعلي با پيشنهادي از قطر مواجه است اما اين بازيکن پس از 4 روز مذاکره،‌ امروز با مسئولان باشگاه الشارجه امارات به توافق نهايي رسيد و در آستانه پيوستن به اين تيم قرار گرفت.
    مبعلي با مسئولان الشارجه در زمينه مالي نيز به توافق رسيده و قرارداد داخلي يک ساله هم منعقد شده و اگر اتفاقي رخ ندهد در 48 ساعت آينده قرارداد رسمي اين بازيکن به امضا خواهد رسيد.
    مبعلي فصل گذشته قرارداد دو ساله با استقلال امضا کرده بود و در آن بندي وجود داشت که در صورت پيشنهاد خارجي، مي‌تواند استقلال را ترک کند.
    وي پيش از اين نيز در ليگ امارات حضور داشت.

الان 12 شبه از صبحه پای کاریم
    بازم روبه رو شدیم با سفره های خالی
    این حرفا شدن فقط مشتی گفته های عادی
    توهم پری از این همه حفره های مادی
    خیابونا پر از مشتی کاسب پست
    پر از ادمای محتاج کاسه به دست
    پر از آدمای خردمند تحصیل کرده
    که زندگی انتحارو و بهش تحمیل کرده

6. 3 کاربر از پست مفید n_mamali تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دروازه بان
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو_علی دایی
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    محمدرضا نو

Ali Karimi

تشکر ها
    1,355

esteghlal آخرين وضعيت استقلال در نقل و انتقالات

معاون باشگاه استقلال آخرين نقل و انتقالات اين تيم را تشريح کرد.

علي‌نظري جويباري درباره آخرين وضعيت نقل و انتقالات استقلال خبرهاي زير را مطرح کرد:

*با وجود بلاتکليفي از ساير تيم‌ها جلو هستيم
    با توجه به مشخص شدن وزير ورزش در بلاتکليفي به سر مي‌بريم اما با اين حال کار خود را انجام مي‌دهيم و نسبت به تيم‌هاي ديگر جلو هستيم، اما آن طور که خودمان مي‌خواهيم راضي نيستيم.

*با انصاري‌فرد فردا مذاکره مي‌کنيم
    قرار است فردا با کريم انصاري فرد مذاکره کنيم البته ظاهرا اين بازيکن با پرسپوليس مذاکره داشته است، اما باشگاه استقلال از همان روز اول نقل و انتقالات اعلام کرد نه روي بازيکني حساب مي‌کنم و نه به طور قاطع مي‌گويم کسي را جذب کرده‌ايم. پرسپوليس و استقلال بيشتر از 6 بازيکن ليگ برتري نمي‌توانند بگيرند.

* با حقيقي مذاکره کرديم چون نمي‌توانستيم بيکار بنشينيم
    براي اينکه يک دروازه بان اول داشته باشيم با رحمتي، کردان و محمدي و حقيقي مذاکره کرديم چون نمي‌توانستيم بيکار بنشينيم. حقيقي که با پرسپوليس قرار داد بست. کردان که اعلام کرد که مي‌خواهد در ذوب آهن بماند از بين رحمتي و محمدي يکي را جذب خواهيم کرد.

*با رحمتي فردا مذاکره مي‌کنيم
    در اين چند اين وقت که صحبت از مذاکره با رحمتي بوده با 4 نفر صحبت کرديم به جز خود رحمتي هنوز با خودش رو در رو صحبت نکرده‌ايم، قرار است فردا يا پس فردا با او صحبت کنيم اين رقم‌هاي که در روزنامه‌ها مطرح مي‌شود هنور از زبان خود رحمتي نشنيده‌ايم، اگر اين رقم‌ها درست باشد که نمي‌توانيم مراجعت کنيم. هر رقمي که از دهن خود رحمتي بيرون بيايد براي استقلال ملاک همان است. اگر رحمتي را جذب کنيم، محمدي را نمي‌گيريم چرا که محمدي خودش گزينه يک گلري است.

*‌با طالبي يکشنبه يا دوشنبه مذاکره مي‌کنيم
    فرشيد طالبي در دبي به سرمي‌برد، اما يکشنبه يا دوشنبه با او مذاکرات را نهايي مي‌کنيم. با اين بازيکن به توافق رسيديم. وي تنها بازيکني بود که وقتي با او مذاکره کرديم گفت: هر مبلغي که به ساير مدافعان استقلال مي دهيد به من هم همان را بدهيد.

*از مذاکره با داداش‌زاده بي‌خبرم
    پرويز مظلومي يک سري صحبت‌ها با نامجو مطلق داشت اما ظاهرا به توافق نرسيدند. به هر حال بايد جايگاه‌ها مشخص شود و از مذاکره با داداش‌زاده بي‌خبرم، اما با چند مربي خارجي در حال مذاکره هستم.

* ميداودي بازيکن استقلال است
    بدون شک ميلاد ميداودي بازيکن استقلال است اما باشگاه به او بدهکار است. نه تنها او بقيه بازيکنان هم از استقلال پول مي‌خواهند. به خاطر مسدود شدن حساب‌هاي سازمان تربيت بدني نتوانستيم پول بگيريم، اما به زودي مشکل ميلاد و ساير بازيکنان را حل مي‌کنيم.

*برهاني و مجيدي به زودي در تمرينات شرکت مي‌کنند
    آرش برهاني در دبي است، اما قرار است به زودي در تمرينات‌ شرکت کند. فرهاد مجيدي هم ظاهرا با خود پرويز مظلومي هماهنگ کرده اما به زودي او هم در تمرينات شرکت مي‌کند.

8. 3 کاربر از پست مفید n_mamali تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دروازه بان
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو_علی دایی
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    محمدرضا نو

Ali Karimi

تشکر ها
    1,355

esteghlal آخرين وضعيت رحمتي، تيموريان،حيدري و انصاريفرد در استقلال

سرمربي تيم فوتبال استقلال تهران آخرين وضعيت بازيکنان مورد نظر کادر فني اين تيم را تشريح کرد.

مظلومی ضمن بیان این مطلب افزود: خوشبختانه تیم استقلال شرایط خوبی دارد و با برنامه مهیای حضوری قدرتمند در مسابقات پیش رو می شویم. طی یک هفته گذشته چندین تمرین مختصر انجام دادیم تا ترکیب بازیکنان رفته رفته کامل شود و بازیکنان جدید و نفراتی که قرارداد خود را تمدید کرده‌اند به تمرینات اضافه شوند.
    وی در ادامه افزود: امیدوارم تمرینات امروز با حضور نفرات بیشتری برگزار شود. منتظر بازیکنان هستم تا هرچه زودتر مراحل آماده سازی را از سر گیریم. قطعا هر بازیکنی از امروز در تمرینات شرکت نکند، جریمه خواهد شد، البته بازیکنانی که با ما قرارداد دارند و می بایست فصل آینده تیم را همراهی کنند.
    سرمربی تیم فوتبال استقلال در خصوص چگونگی عقد قرارداد با آندرانیک تیموریان گفت: تیموریان یک هفته از ما فرصت خواسته تا با بررسی جوانب تصمیم گیری کند. بعد از این یک هفته در خصوص عقد قرارداد با تیموریان یا انتخاب بازیکنی دیگر به جای او تصمیم خواهیم گرفت.
    مظلومی با تاکید براینکه حضور خسرو حیدری در تیم استقلال قطعی نشده است، در خصوص روند مذاکرات آبی پوشان با کریم انصاریفرد و سیدمهدی رحمتی گفت: امروز با مدیربرنامه‌های این دو بازیکن مذاکره کردیم. فکر می کنم این دو بازیکن به استقلال نزدیک هستند.
    وی در ادامه ابراز امیدواری کرد تا هرچه زودتر پروند نقل و انتقالات استقلال بسته شود و اظهار داشت: امیدوارم آن دسته از بازیکنانی که می خواهیم را به خدمت درآوریم و بزودی تمرینات خود را به صورت جدید آغاز کنیم.
    سرمربی تیم فوتبال استقلال همچنین از حضور محمدرضا مولایی در این تیم خبر داد و گفت: مولایی سابقه خوبی دارد که اگر سوابق خوبی نداشت نمی توانست دو فصل در تیم پرسپولیس کار کند. تلاش ما بر این است که یک کادر فنی خوب را گردهم آوریم تا به اهدافی که مدنظر داریم، دست یابیم.
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

10. 3 کاربر از پست مفید n_mamali تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دروازه بان
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو_علی دایی
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    محمدرضا نو

Ali Karimi

تشکر ها
    1,355

esteghlal رحمتي براي امضا قراردادي يکساله با تيم فوتبال استقلال به توافق رسيد

دروازه‌بان شماره يک تيم ملي فوتبال کشورمان براي عقد قراردادي يکساله، با باشگاه استقلال به توافق رسيد.

سیدمهدی رحمتی که فصل گذشته را در تیم فوتبال سپاهان سپری کرده بود و در سالهای اخیر دروازه بان اول تیم ملی فوتبال کشورمان بود، روز شنبه از طریق مدیربرنامه‌هایش با علی فتح الله زاده به گفتگو پرداخت و در نهایت طرفین برای عقد قراردادی یکساله به توافق رسیدند.
    رحمتی که قبل از این به باشگاه پرسپولیس قرارداد یک میلیارد تومانی پیشنهاد کرده بود، در شرایطی با باشگاه استقلال به توافق رسیده است که هنوز مبلغ قرارداد وی اعلام نشده اما از سوی کمیته رسیدگی به تخلفات حرفه ای فدراسیون فوتبال به خاطر پیشنهاد رقم های بالا تذکر دریافت کرده بود.
    نماینده رحمتی امروز یکشنبه مذاکرات نهایی را با مسئولان باشگاه استقلال انجام داد و در نهایت به توافق رسید تا فصل آینده را در تیم آبی پوش تهران سپری کند.

12. 3 کاربر از پست مفید n_mamali تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دروازه بان
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو_علی دایی
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    محمدرضا نو

Ali Karimi

تشکر ها
    1,355

esteghlal رحمتي با استقلال قرارداد داخلي بست

دروازه‌بان تيم ملي فوتبال ايران با استقلال قرارداد داخلي امضا کرد.

سيد مهدي رحمتي که فصل گذشته در سپاهان حضور داشت، صبح امروز در دفتر علي اميري معاون باشگاه استقلال حاضر شد و قرارداد يک ساله داخلي با اين تيم امضا کرد.
    اميري با تاييد اين خبر گفت: در جلسه‌اي که صبح امروز در دفتر من با مهدي رحمتي برگزار کرديم، با اين بازيکن به توافق نهايي رسيديم و او با باشگاه استقلال به مدت يک فصل قرارداد داخلي امضا کرد. رحمتي به زودي با حضور در هيئت فوتبال قرارداد خود را باشگاه استقلال ثبت خواهد کرد.

14. 2 کاربر از پست مفید n_mamali تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دروازه بان
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو_علی دایی
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    محمدرضا نو

Ali Karimi

تشکر ها
    1,355

esteghlal اميرآبادي قراردادش را با استقلال ثبت كرد

بازيکن تيم فوتبال استقلال قرارداد خود را به ثبت رساند.

مهدي امير آبادي که قرارداد داخلي يک ساله با استقلال به امضا رسانده بود امروز با حضور در هيات فوتبال تهران اين قرارداد را به ثبت رسمي رساند.

16. 2 کاربر از پست مفید n_mamali تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دروازه بان
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو_علی دایی
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    محمدرضا نو

Ali Karimi

تشکر ها
    1,355

esteghlal ميثم حسيني رسما استقلالي شد

مدافع جديد تيم فوتبال استقلال قراردادش را در هيئت فوتبال تهران ثبت کرد.

به نقل از سايت باشگاه استقلال، ميثم حسيني مدافع چپ تيم فوتبال گسترش فولاد تبريز بعدازظهر امروز با حضور در هيات فوتبال استان تهران قرارداد رسمي با استقلال منعقد کرد.

18. 2 کاربر از پست مفید n_mamali تشکر کرده اند .

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    AMF-SS
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    ~ ALIreZA ~

PortugalRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    40,825

ویترین امتیازات

رقم قرارداد مهدي رحمتي با استقلال

به گزارش يک مقام مسئول، حاضر در باشگاه استقلال، مهدي رحمتي، در دو فصل حضورش در تيم سپاهان با مبالغ 666 ميليون در سال اول و مبلغ 777 ميليون تومان در فصل دوم با اين تيم قرارداد امضا کرد .

مهدي رحمتي دروازه بان فصل پيش سپاهان با مسئولان تيم استقلال به توافق رسيده است و تنها عقد قرارداد با اين تيم باقي مانده است که ظرف چند ساعت آينده اين اتفاق رخ مي دهد. اين دروازه بان مهمترين خريد آبي پوشان پس از جاسم در فصل نقل و انتقالات است البته رقم قرارداد اين دروازه بان مانند حضورش در سپاهان اين بار نيز خاص و قابل توجه است.

به گزارش يک مقام مسئول، حاضر در باشگاه استقلال، مهدي رحمتي، در دو فصل حضورش در تيم سپاهان با مبالغ ۶۶۶ ميليون در سال اول و مبلغ ۷۷۷ ميليون تومان در فصل دوم با اين تيم قرارداد امضا کرد و در اين فصل نيز با افزايش صد ميليون تومان به مبلغ فصل قبل خود، با رقمي در حدود ۸۸۸ ميليون تومان قرار است در تيم استقلال حضور يابد و اين تيم راهمراهي کند.

گفتني است، پيش از اين حبيب کاشاني با مبلغ پيشنهادي وي موافقت نکرد، اما سرپرست استقلال تمايل زيادي به حضور رحمتي در جمع آبي ها دارد.

HALA MADRID

20. 3 کاربر از پست مفید AL1reZA تشکر کرده اند .

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    AMF-SS
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    ~ ALIreZA ~

PortugalRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    40,825

ویترین امتیازات

سيد جلال حسيني با تيم فوتبال استقلال به توافق رسيد

مدافع فصل گذشته تيم فوتبال سپاهان براي حضور در يازدهمين دوره رقابت هاي ليگ برتر با باشگاه استقلال به توافق رسيد.

سیدجلال حسینی که فصل گذشته در خط دفاعی سپاهان یکی از مردان ثابت بود عصر امروز دوشنبه پس از مذاکرات نهایی با مسئولان باشگاه استقلال برای حضور در یازدهمین دوره رقابت های لیگ برتر با این تیم به توافق رسید و قرار است قرارداد یکساله وی بزودی در هیئت فوتبال استان تهران به ثبت برسد.

قبل از این باشگاه استقلال با سید مهدی رحمتی دروازبان فصل پیش تیم فوتبال سپاهان و مرد شماره یک تیم ملی فوتبال ایران به توافق رسیده بود.

HALA MADRID

22. 4 کاربر از پست مفید AL1reZA تشکر کرده اند .

صفحه 3 از 10 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)