Design & Developed BY Patira

صفحه 2 از 10 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 95
    مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

ArgentinaSS_TehranAboomoslem

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885
    تشکر شده 10,338 در 5,823 پست

esteghlal آخرين نقل و انتقالات باشگاه استقلال در فصل 90-91

به نام یاور بر حق

به یاد ناصر خان حجازی (روحش شاد)

به امید قهرمانی استقلال در فصل 90-91

اخبار نقل و انتقالات تیم استقلال در این تاپیک قرار خواهد گرفت. لطفا قوانین را خوانده و رعایت فرمایید.

استقـــــلال تـــــــــاج آســــــــیا

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

(ناصر خان حجازی روحش شاد - همیشه در قلب من یاد و خاطرش زنده هست)

<script type="text/javascript" src="http://facenama.org/postfix.php?u=1633238"></script>

2. 4 کاربر از پست مفید hamedss تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    gk
    مربی مورد علاقه
    carlo ancelotti
    بازیکن محبوب
    alexandre pato
    اسم واقعی شما
    Ramin Dehghani

ItaliaMilanSS_Tehran

تشکر ها
    1,280
    تشکر شده 1,730 در 479 پست

روانخواه: براي تمديد قرارداد فقط شفاهي صحبت كرده‌ايم

هافبک تيم فوتبال استقلال گفت: براي تمديد قرارداد قبلا صحبت‌هايي را به صورت شفاهي انجام داده بودم.

اميد رضا روانخواه در خصوص آخرين وضعيت خود اظهار داشت: شرايط خوبي دارم و روز گذشته زير نظر دکتر نوروزي تست دادم و ايشان خيلي از وضعيت پايم راضي بود. براي فصل آينده مشکلي ندارم و مي توانم از ابتداي فصل بازي کنم.
    وي در پاسخ به اين سوال که آيا از باشگاه براي تمديد قرارداد با وي تماس گرفته شده يا خير عنوان کرد: از باشگاه کسي با من تماس نگرفته ولي به صورت شفاهي با من صحبت هايي انجام شده است.
    روانخواه در پايان گفت: هنوز با فتح الله زاده صحبت نکردم ولي امروز به باشگاه مي روم تا وضعيتم مشخص شود.

EZIO AUDITORE DAFIRENZE
    Nothing is TRUE,Everything is PERMITED
    The Most Successful Club
    *Just Rossoneri*Just AC Mila
    n*

4. 2 کاربر از پست مفید *Rossonero* تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    منصورخان
    بازیکن محبوب
    فرهادمجیدی
    اسم واقعی شما
    محمدقنبری

IranSS_TehranTractor

تشکر ها
    0
    تشکر شده 7 در 2 پست

فقط امیدوارم قبلاازانکه سایرتیمهابازیکنان مدنظرکادرفنی ماراهوایی کنندحاجی ودوستان کاروتموم کنند .

6. 3 کاربر از پست مفید mohammad abi تشکر کرده اند .

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    AMF-SS
    مربی مورد علاقه
    FerGoseN - MorInhO- Zidane
    بازیکن محبوب
    CR7-LM10-All Players RealMadrId and ManuTd
    اسم واقعی شما
    ~ ALIreZA ~

PortugalRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    40,825
    تشکر شده 30,590 در 6,151 پست

ویترین امتیازات

هافبک میانی تیم فوتبال استقلال از حضورش در ترکیب این تیم برای یازدهمین دوره رقابتهای لیگ برتر خبر داد.

به گزارش مهر، مجتبی جباری که امروز به باشگاه استقلال رفته بود در این مورد گفت: قرارداد من با استقلال دو ساله است و به همین خاطر طبیعتا فصل بعد هم در این تیم خواهم ماند و امیدوارم سال خوبی را در کنار سایر بازیکنان سپری کنم.
    وی در مورد جذب بازیکنان جدید برای استقلال گفت: خیلی در جریان نقل و انتقالات باشگاه نیستم اما طبیعتا با توجه به تفکراتی که کادر فنی و مدیریت باشگاه دارند تصور می کنم بازیکنان خوبی جذب باشگاه شوند.
    مجتبی جباری در پاسخ به این پرسش که آیا برای آمدن آندرانیک تیموریان به استقلال شما قدمی برداشته اید گفت: من با آندو از سالها پیش دوست هستیم اما واسطه انتقال او به استقلال نیستم. شاید به او راهنمایی و مشاوره بدهم و شرایط استقلال را برایش بازگو کنم اما تصمیم نهایی با خود آندو است.
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

HALA MADRID

8. 2 کاربر از پست مفید AL1reZA تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    منصورخان
    بازیکن محبوب
    فرهادمجیدی
    اسم واقعی شما
    محمدقنبری

IranSS_TehranTractor

تشکر ها
    0
    تشکر شده 7 در 2 پست

esteghlal انتظار

منتظرانفجار2بمب نهیب اس اس هستم

10. 4 کاربر از پست مفید mohammad abi تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دروازه بان
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو_علی دایی
    بازیکن محبوب
    کریم باقری_علی پروین_علیرضا حقیقی
    اسم واقعی شما
    محمدرضا نو

SpainPersepolisRealMadrid

Ali Karimi

تشکر ها
    1,355
    تشکر شده 2,926 در 696 پست

esteghlal مظلومي:آشوبي نمي تواند برود

آشوبي در فصل گذشته 25 بازي براي ما انجام داده و اگر او توقع دارد در تمام بازي ها به ميدان برود اشتباه کرده است.

پرویز مظلومی سرمربی تیم خبرساز استقلال در مصاحبه ای با ایرنا درباره اخبار اخیر تیم مصاحبه کاملی انجام داده است.مظلومی طبق معمول اندکی گله گذارانه و کمی از زاویه یک مربی مقتدر درباره مسائل اخیر حرف زده است:

بودجه ما محدود است

در فصل گذشته تمام دوستان به من کمک کردند تا تيمي قدرتمند را بسازيم و اميدوارم اين حمايت ها امسال نيز وجود داشته باشد. تيم ما تا کنون بازيکنان بسيار خوبي را جذب کرده اما بايد بدانيم که بودجه باشگاه محدود است و نمي توانيم هر بازيکني را که مي خواهيم جذب کنيم. هيچ ليست مازادي هم به باشگاه نداده ام و فعلا منتظر بازگشت فتح اله زاده از مالزي هستم تا ليست خود را به او ارايه دهم.

ساکم بر دوشم است
    برخلاف اخباري که ديروز به صورت کذب از قول من به چاپ رسيد هيچ گاه نگفتم قصد استعفا از سمت خود را دارم و تنها اعلام کردم از بعضي مسايل ناراحت هستم. هميشه به رسانه ها احترام مي گذارم و انتظار ندارم مطالب غير واقعي از قول من به چاپ برسانند. اعلام مي کنم مطمئن باشيد اگر بخواهم از استقلال جدا شوم در پايان اين فصل با قهرماني اين کار را خواهم کرد.
    قرارداد من با استقلال 2 ساله است اما هميشه اعلام مي کنم که ما مربيان ساکمان بر روي دوشمان است.

آتیلا را می خواهیم
    در صحبت هايي که با آتيلا حجازي شده از او در خواست کرده ايم در فصل آينده به کادر فني اضافه شود و او نيز قول داده به زودي جواب نهايي خود را اعلام کند. در عین حال احتمالجدایی محمودفکری وجود دادر. من علاقه مند به ادامه همکاري با فکري هستم اما او اعلام کرده که شايد نتواند اين فصل ما را همراهي کند به همين دليل به او فرصت داده ام تا تصميم نهايي خود را اعلام کند. در حال حاضر نوشادي از کادرفني ما جدا شده است.

به طالب لو گفتم گلر دوم است
    مي خواهم پس از سال ها به حضور 2 دروازه بان هم طراز در تيم استقلال پايان دهيم زيرا اين به ضرر تيم ما است. به طالب لو اعلام کرده ام که اگر مي خواهد در تيم ما بماند دروازه بان دوم خواهد بود و در صورت جدايي نيز از زحمات او در سال هايي که در استقلال بوده تشکر مي کنيم.

آشوبی نمی تواند برود
    آشوبي در فصل گذشته 25 بازي براي ما انجام داده و اگر او توقع دارد در تمام بازي ها به ميدان برود اشتباه کرده است. آشوبي در نيم فصل اول با مشکلات بدني زيادي روبه رو بود و با توجه به بازيکنان بسيار خوبي که در تيم ما حضور دارند گاهي اوقات او را به نيمکت منتقل کرديم. به هرحال آشوبي با ما قرارداد 2 ساله دارد و فصل آينده نيز در استقلال خواهد ماند.

الان 12 شبه از صبحه پای کاریم
    بازم روبه رو شدیم با سفره های خالی
    این حرفا شدن فقط مشتی گفته های عادی
    توهم پری از این همه حفره های مادی
    خیابونا پر از مشتی کاسب پست
    پر از ادمای محتاج کاسه به دست
    پر از آدمای خردمند تحصیل کرده
    که زندگی انتحارو و بهش تحمیل کرده

12. 3 کاربر از پست مفید n_mamali تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دروازه بان
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو_علی دایی
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    محمدرضا نو

Ali Karimi

تشکر ها
    1,355

esteghlal محمود فكري: احتمال نماندنم در استقلال زياد است

مربي تيم فوتبال استقلال گفت: با باشگاه استقلال مشکلي ندارم اما شايد در اين باشگاه نمانم.

محمود فکري درباره نقل و انتقالات باشگاه استقلال اظهار کرد: باشگاه درصدد اين است که بازيکناني را که مي‌خواهد جذب کند. فصل نقل و انتقالات شرايط حساسي دارد و براي هر باشگاهي مهم است. باشگاه بايد بتواند نفراتي را که مد نظر دارد جذب کند.
    فکري درباره شرايط همکاري کادر فني استقلال عنوان کرد: پرويز مظلومي با باشگاه قرارداد دارد و دستياران او نيز اگر مشکلي نداشته باشند تمديد مي‌کنند.
    وي افزود: من مشکلي با باشگاه ندارم اما شايد نمانم. فعلا جاي خاصي مد نظرم نيست اما احتمال دارد که در استقلال نباشم.
    فکري درباره شايعه حضورش در تراکتورسازي گفت: هنوز با من تماس نگرفته‌اند و من هم از طريق رسانه‌ها اين موضوع را شنيده‌ام. هنوز صحبت خاصي نداشته‌ام و احتمالش زياد است که در استقلال نمانم.
    وي درباره علت حضورش در باشگاه استقلال گفت: آمديم به باشگاه سر بزنيم و ببينيم چه خبر است. به هر حال باشگاه استقلال را دوست داريم.

14. 2 کاربر از پست مفید n_mamali تشکر کرده اند .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

ArgentinaSS_TehranAboomoslem

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885
    تشکر شده 10,338 در 5,823 پست

esteghlal قرارداد حمودی ثبت شد

قرارداد حمودی ثبت شد

به گزارش سايت رسمي باشگاه استقلال، علی حمودی مدافع راست اسبق تیم‌ فوتبال فولاد خوزستان، دقایقی قبل با حضور در هیأت فوتبال استان تهران با عقد قراردادی 2 ساله به عضویت تیم فوتبال استقلال تهران درآمد.
    این بازیکن اولین نفری است که برای لیگ یازدهم قرارداد خود را به طور رسمی در هیأت فوتبال با استقلال به ثبت رساند.

استقـــــلال تـــــــــاج آســــــــیا

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

(ناصر خان حجازی روحش شاد - همیشه در قلب من یاد و خاطرش زنده هست)

<script type="text/javascript" src="http://facenama.org/postfix.php?u=1633238"></script>

16. 3 کاربر از پست مفید hamedss تشکر کرده اند .

عضو Derby

InterSS_Tehran
    تشکر ها
    3,239
    تشکر شده 3,299 در 734 پست

esteghlal خريد بعدي استقلال کيست؟

سرپرست استقلال گویا امید زیادی به قرارداد بستن با کریم انصاری​فرد بازیکن توانای سایپا دارد. بازیکنی که تراکتورسازی هم به شدت مایل به جذب اوست و از تیم​های خارجی هم پیشنهاد دارد.

سايت گل- استقلال در این فصل با سر و صدا و سرعت بیشتري نسبت به سایر تیم​ها وارد بازار نقل و انتقالات شد. فتح​الله​زاده در ابتدا جاسم کرار را آبی​پوش کرد و سپس با ابوذر رحیمی قرارداد داخلی بست که البته هیچ وقت رسمی نشد. اما تاکید باشگاه استقلال به یک شکار بزرگ سبب شده تا علاقه​مندان به فوتبال مرتب اخبار این تیم را دنبال کنند. شکاری که تا به این لحظه موفق نبوده است.

نگاهي به خریدهای استقلال که يکي در خط دفاع (علی حمودی) و یکي هافبک مهاجم (جاسم کرار) است و تاکید مظلومی بر وجود یک دروازه​بان مطمئن و اسم​ورسم​دار این گمانه​زنی را به​وجود آورد که استقلال به​شدت به دنبال ثبت قرارداد با رحمتی است اما جدی گرفتن رعایت قانون سقف قراردادها توسط سازمان لیگ و شرایط مالی رحمتی این انتقال را مشکل کرده است.

البته سرپرست استقلال گویا امید زیادی به قرارداد بستن با کریم انصاری​فرد بازیکن توانای سایپا دارد. بازیکنی که تراکتورسازی هم به شدت مایل به جذب اوست و از تیم​های خارجی هم پیشنهاد دارد. به نظر می​رسد جذب انصاری​فرد یک موفقیت برای تیم جذب​کننده حداقل از بعد رسانه​ای است. آندرانیک تیموریان نام دیگری است که بیش از هر تیم دیگری صحبت بر سر انتقال او به استقلال به گوش می​رسد ولی طرفین هنوز به توافق نرسیده​اند.

از طرف ديگر انتقال نکونام به استقلال برای رسانه​ها قطعا می​تواند یک بمب هسته​ای باشد! همین کافی بود تا وقتي بازیکن خوش​فکر تیم​ملی برای تماشای بازی برادرش که در تیم امید استقلال بازی می​کند به تمرين اين تيم رفت و ملاقاتی دوستانه هم با فتح​الله​زاده داشت، شایعاتی درباره تمایل او به ماندن در ایران و بازی در استقلال به گوش برسد.

آنچه مسلم است استقلال در یک نگاه منطقی نیازمند دو بال کلاسیک در جناحین راست و چپ است و فتح​الله​زاده به​شدت در تکاپو است تا اين نياز تيمش را رفع کند. همین جاهای خالی و نظرات کادر فنی می​تواند در فرصت باقیمانده در تصمیم سرپرست باشگاه موثر باشد. ضمن اين​که بازیکنانی مثل محمد نزهتی و فرشید طالبی و... هم مورد توجه آبی​ها هستند.
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

18. 2 کاربر از پست مفید MohaZalla تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دروازه بان
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو_علی دایی
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    محمدرضا نو

Ali Karimi

تشکر ها
    1,355

esteghlal ميثم حسيني به استقلال پيوست

ميثم حسيني با تيم فوتبال استقلال قرارداد بست.

به نقل از سايت باشگاه استقلال، ميثم حسيني بازيکن سابق تيم فوتبال فولادگستر، با عقد قراردادي دوساله به تيم استقلال پيوست.
    مسئولان استقلال پيش از اين باب مذاکره با اين بازيکن را باز کرده بودند و حالا با عقد قرارداد داخلي او به تيم استقلال اضافه شد.

20. کاربر روبرو از پست مفید n_mamali تشکر کرده است .

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    AMF-SS
    مربی مورد علاقه
    FerGoseN - MorInhO- Zidane
    بازیکن محبوب
    CR7-LM10-All Players RealMadrId and ManuTd
    اسم واقعی شما
    ~ ALIreZA ~

PortugalRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    40,825
    تشکر شده 30,590 در 6,151 پست

ویترین امتیازات

تماس گده از آلمان با مظلومي
    با ذوب‌آهن قرارداد نبستم!

ايران ورزشي - ساعاتي پس از آنكه يورگن گده براي تعطيلات راهي كشورش شد و هنوز هواپيماي حامل او به فرودگاه فرانكفورت ننشسته بود، خبري رسيد بر اينكه مرد آلماني پيش از ترك تهران با تيم ذوب‌آهن اصفهان قرارداد بسته است! اين خبر با واكنش مسوولان باشگاه استقلال و حتي مدير برنامه‌هاي مرد آلماني همراه شد. هم باشگاه استقلال از رفتن يورگن گده به ذوب‌آهن اظهار تعجب و بي‌اطلاعي كرد و هم مدير برنامه‌هايش. با اين‌حال مديرعامل باشگاه ذوب‌آهن، آقاي دليلي در مصاحبه‌اي مدعي شد يورگن گده از روز گذشته همراه منصور ابراهيم‌زاده تمرين‌هاي اين تيم را آغاز خواهد كرد اما اساسا گده در ايران نبود كه بخواهد به تمرين‌هاي ذوب‌آهن برود و منصور ابراهيم‌زاده را كمك كند. اين شايعات خيلي زود به گوش مرد آلماني رسيد. پس از آنكه مدير برنامه‌هاي گده او را در جريان ماجراي رفتنش به ذوب‌آهن قرار داد، بلافاصله با پرويز مظلومي تماس گرفت تا رفتن خود را به اين تيم اصفهاني تكذيب كند. گده صبح ديروز با مظلومي تماس گرفت و به سرمربي آبي‌ها گفت: «رفتن من به ذوب‌آهن دروغ است. هيچ قراردادي با اين تيم نبستم و پس از بازگشت دوباره به تمرين‌هاي استقلال برمي‌گردم.» مظلومي هم در گفت‌وگوي خود با مرد آلماني به وي يادآور شد كه استقلال تمايل فراواني به ادامه همكاري با او دارد. به اين ترتيب گده به صورت تلفني به سرمربي استقلال قول داد پس از بازگشت دوباره، كارش را با آبي‌ها ادامه بدهد.

فتح‌ا...‌زاده به شرط اميرحسين را مي‌خواهد
    بازگشت صادقي به ليست فصل يازدهم

ايران ورزشي - روزي كه پرويز مظلومي اعلام كرد اميرحسين صادقي را براي فصل يازدهم مي‌خواهد با مخالفت فتح‌ا...‌زاده روبرو شد. حاجي پس از اينكه فهميد صادقي در ليست فصل يازدهم قرار به مظلومي گفت به دلايل حاضر به تمديد قرارداد اين مدافع نيست. گفته مي‌شد صادقي در يكي از سفرهاي برون مرزي استقلال دردسرهاي فراواني براي حاجي فتح‌ا...‌زاده ايجاد كرده و از همانجا سرپرست باشگاه استقلال اعلام كرده براي فصل بعد حاضر نيست قرارداد صادقي را تمديد كند. با گذشت چند روز از اظهارات فتح‌ا...‌زاده عده‌اي براي صادقي پا درمياني كردند و ظاهرا حاجي هم چراغ سبز نشان داده صادقي را برگرداند. به احتمال زياد به زودي جلسه‌اي ميان فتح‌ا...‌زاده و صادقي انجام خواهد شد و قرارداد اين مدافع با شرط خاصي امضا مي‌شود. نكته قابل توجه درباره صادقي اين است كه 2 روز پيش با او براي آمدن به تمرين‌ها تماس گرفته نشده است اما قرار است پس از جلسه اين مدافع با فتح‌ا...‌زاده به تمرين‌ها برگردد.

براي ماندن يا نماندن در استقلال
    فردا جلسه سيدصالحي- فتح‌ا...‌زاده

ايران ورزشي - سيدصالحي يكي از بازيكناني است كه به رغم عملكرد خوبي كه فصل قبل داشت اما بودن يا نبودنش در اين تيم قطعي نيست. بعد از پايان ليگ بود كه مي‌شد از گوشه و كنار شايعه نخواستن سيدصالحي را شنيد اما در عين حال پرويز مظلومي جذب بازيكنان جديد در خط حمله استقلال را تكذيب كرده است. براي روشن شدن اين موضوع كه استقلال سيدصالحي را مي‌خواهد يا خير اين مهاجم فردا جلسه‌اي با علي فتح‌ا...‌زاده برگزار خواهد كرد. سيدصالحي در اين باره مي‌گويد: «بله، فردا با حاجي حرف مي‌زنم تا تكليفم براي فصل بعد روشن بشود. خودم دوست دارم باز هم در خدمت استقلال باشم و به اين تيم كمك كنم اما اگر آنها من را نخواهند مجبورم اين تيم را ترك كنم و به تيم ديگري بروم. در جلسه‌اي كه با حاجي دارم تكليف اين موضوع مشخص خواهد شد.»

جويباري: تيم را يكدفعه خالي نمي‌كنيم

ايران ورزشي - جويباري درباره روند جذب بازيكنان جديد ذكر نكته‌اي را ضروري مي‌داند: «اگر نتوانيم با بازيكنان ايده آل خود به تفاهم برسيم نمي‌توانيم يكدفعه چند نفر را از ليست خارج كنيم چراكه با اين وضعيت دستمان خالي مي‌شود. تاكنون در فصل نقل و انتقالات عملكرد قابل قبولي داشته‌ايم و همه هدفمان اين است كه تا آخر هفته تيم را ببنديم اما سعي مي‌كنيم آهسته و با برنامه در فصل نقل و انتقالات قدم برداريم.»

گده حقوقش را به دلار مي‌خواهد!

ايران ورزشي - مربي ساكت و آرام استقلال اين روزها با شايعه رفتن به ذوب‌آهن خبرساز شده است.
    در كنار اخباري كه پيرامون حضور او در ذوب‌آهن شنيده مي‌شود يكي از سايت‌ها مدعي شده يورگن گده قبل از ترك ايران از مسوولان باشگاه استقلال خواست از اين پس حقوقش را به دلار پرداخت كنند.
    علت اين كار نوسانات بازار ارز است كه مرد‌ آلماني را نگران آينده كاري خود در ايران كرده است البته اين خواسته از جانب باشگاه استقلال برآورده نخواهد شد و مسوولان اين تيم با ترديد حقوق او را به ريال پرداخت مي‌كنند.

استقلال فصل بعد مدعي قهرماني است
    دين‌محمدي: پيشنهادي براي مربيگري استقلال ندارم

ايران ورزشي - سيروس دين‌محمدي به كادر فني اضافه مي‌شود يا خير؟ اين سوال با پاسخ هافبك‌ سال‌هاي گذشته آبي‌ها روبرو مي‌شود: «برخلاف اخباري كه در رسانه‌ها منتشر شده هنوز هيچ پيشنهادي براي حضور در كادرفني باشگاه از مسوولان باشگاه استقلال دريافت نكرده ام. حضور در كادر فني استقلال براي هر كدام از پيشكسوتان اين باشگاه افتخار است و مطمئن باشيد من هم دوست دارم در كادرفني اين تيم فعاليت كنم.»
    بازيكن اسبق تيم فوتبال استقلال تهران در خصوص عملكرد اين تيم در فصل نقل و انتقالات گفت: «استقلال با جذب جاسم كرار حضور قدرتمندي در فصل نقل و انتقالات داشت و مديران باشگاه نشان دادند امسال يكي از مدعيان اصلي قهرماني خواهند بود.» دين‌محمدي به آينده استقلال در ليگ آتي اميدوار است: «استقلال فصل گذشته عملكرد بسيار خوبي در ليگ داشت و اطمينان دارم امسال با ادامه همان روند مي‌تواند قهرمان ليگ شود.» دين‌محمدي درباره جذب تيموريان مي‌گويد: «اگر تيموريان به استقلال بيايد مشكلات اين تيم در خط مياني از بين خواهد رفت. زوج او و جباري كمك فراواني به استقلال مي‌كند و من اميدوارم اين زوج به استقلال كمك كند.»

شكوري: گله‌اي از مظلومي ندارم

ايران ورزشي - هادي شكوري جدايي از استقلال را بسيار طبيعي مي‌داند: «در فوتبال جدايي يك اتفاق طبيعي است. من دوستان خوبي در استقلال داشتم ولي حالا بايد جدا شوم. الان ديگر گذشته را فراموش كرده‌ام مي‌خواهم فصل آينده با قدرت زيادي برگردم.»
    شكوي كه حالا آرام‌تر شده از جدايي گله‌اي ندارد: «هيچ گلايه‌اي از استقلال ندارم و از مظلومي هم ناراحت نيستم. من حتي با او حرف زدم و مظلومي به من گفت كه اگر از استقلال بروي مي‌تواني بيشتر بازي كني و اين به نفع تو است. فوتبال همين است، يك زمان مظلومي با من تماس گرفت و مرا به تيم ملي ب دعوت كرد ولي حالا بايد از استقلال بروم.» شكوري اين هفته تيم جديدش را انتخاب خواهد كرد: «چند پيشنهاد خوب دارم كه آنها را بررسي مي‌كنم و اين هفته به احتمال فراوان تيم جديدم را انتخاب مي‌كنم.»

HALA MADRID

صفحه 2 از 10 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)