Design & Developed BY Patira

صفحه 1 از 141 1231151101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 1405
    مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

ArgentinaSS_TehranAboomoslem

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885
    تشکر شده 10,338 در 5,823 پست

esteghlal مصاحبه آبی های پایتخت در فصل 90-91

به نام یاور بر حق

به یاد ناصر خان حجازی (روحش شاد)

به امید قهرمانی استقلال در فصل 90-91

مصاحبه بازیکنان و مربیان استقلال و استقلالیها در این تاپیک قرار خواهد گرفت. لطفا قوانین را خوانده و رعایت فرمایید.

.

استقـــــلال تـــــــــاج آســــــــیا

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

(ناصر خان حجازی روحش شاد - همیشه در قلب من یاد و خاطرش زنده هست)

<script type="text/javascript" src="http://facenama.org/postfix.php?u=1633238"></script>

ویرایش توسط hamedss : 06-05-2011 در ساعت 17:02

2. 5 کاربر از پست مفید hamedss تشکر کرده اند .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

esteghlal مصاحبه محمد محمدی

محمدي: باشگاه استقلال مي‌تواند با كاسياس،‌ والدز، رحمتي و گردان مذاكره كند

خبرگزاري فارس: دروازه‌بان تيم استقلال گفت:‌ باشگاه مختار است با هر دروازه‌باني كه دوست دارد مذاكره كند اما من به احترام هواداران و كادرفني تا پنجشنبه منتظر آنها مي‌مانم.

به گزارش خبرگزاري فارس، محمد محمدي قراردادش با تيم استقلال به پايان رسيده و قصد دارد روز شنبه تهران را به مقصد آلمان ترك كند. خبرگزاري فارس با دروازه‌بان تيم استقلال گفت‌وگويي انجام داده كه در زير مي‌خوانيد.

فارس: تصميمت براي فصل آينده چيست؟
    هنوز هيچ تصميمي نگرفته‌ام ولي قصد دارم روز شنبه به مسافرت خارج از كشور بروم و از آنجا كه شرايط خاصي دارم و بازگشتم به تهران روز 17 تير ماه خواهد بود، بنابراين به احترام هواداران استقلال و كادر فني اين تيم تا روز پنجشنبه منتظر تماس باشگاه مي‌مانم و در غير اين صورت قطعا قراردادم را با تيم جديدم امضا خواهم كرد.

* يعني هيچ كس از باشگاه با تو تماس نگرفته است؟
    هيچ كس به من زنگ نزده. حتي در آخرين جلسه تمرين قبل از بازي با ملوان با آقاي مظلومي صحبت كردم كه ايشان از من خواست در استقلال بمانم. مسائلي است كه به باشگاه مربوط مي‌شد و حتي وقتي مسائل مالي را با آقاي مظلومي در ميان گذاشتم ايشان حق را به من داد. در مجموع خدا را شكر مي‌كنم كه سال خوبي با استقلال داشتم و كادر فني از من رضايت داشت.
    يكسري مسائل به باشگاه مربوط مي‌شود و يكسري به كادر فني. از همين رو با وجودي كه گفته بودم اولويتم استقلال است، با سرمربي تيم صحبت كردم.

* اگر تا پنجشنبه تماس نگيرند، چه اتفاقي مي‌افتد؟
    با توجه به اينكه شرايط من خاص است و مجبورم به سفر بروم از همين رو پس از بازگشتم ليست تيم‌ها پر شده و آنها نفرات مدنظر خود را براي فصل جديد به خدمت گرفته‌اند. به همين دليل نمي‌توانم منتظر بمانم.

* فكر نمي‌كني بحث حضور و مذاكره استقلالي‌ها با مهدي رحمتي باعث شده آنها با تو تماس نگيرند؟
    اول از همه توضيحي بدهم. عدم تماس با بازيكنان از سوي باشگاه به خاطر نداشتن پول است. شما مطمئن باشيد اگر فتح‌الله‌زاده پول داشت، با بازيكن استقلال صحبت مي‌كرد تا آنها قراردادهايشان را تمديد كنند. اگر مسافر نبودم صبر مي‌كردم تا پول به حساب باشگاه بيايد و طبق گفته آقاي فتح‌الله زاده وقتي ايشان پول ما را آماده مي‌كرد پاي ميز مذاكره مي‌نشستم اما به عنوان يك بازيكن 33 ساله كه باتجربه هستم اعلام مي‌كنم مذاكره باشگاه با بازيكنان به من ارتباطي ندارد. آنها مي‌توانند رحمتي، گردان، كاسياس و به قول مهران پسرم حتي با والدز هم مذاكره كنند. محمدي اگر عرضه داشته باشد مي‌تواند حق خود را از اين فوتبال بگيرد چون اينها اعتقادات من است.
    در اين چند ساله تمام تلاشم اين بود كه حقم را بگيرم و اگر نتوانم اين كار را كنم اشكال از كسي نيست و مقصر خودم هستم. مهدي رحمتي از دوستان صميمي من است و اگر به من باشد كارم را انجام مي‌دهم و مي‌دانم چگونه حقم را از اين فوتبال بگيرم.

* صحبت خاصي نداري؟
    چرا. گله دارم.

* از چه چيزي؟
    از برخي مطبوعات. متاسفانه يكي از مجلات در اين چند روز شيطنتي انجام داد كه از اخلاق من سوء استفاده كرد. آنها سؤالاتي از من پرسيدند و من جواب دادم ولي خدا مي‌داند جواب‌هاي من آنگونه نبود كه نوشتند. اين دوستان از اعتماد من سوءاستفاده كردند ولي من از طريق خبرگزاري فارس اعلام مي‌كنم كه مطالبي كه در خصوص من نوشته شده است صحت ندارد. اين مجله نوشته بود كه من دو چيز را كتمان نمي‌كنم يكي پرسپوليسي‌ بودنم و يكي اختلاف با وحيد طالب‌لو.
    از طريق شما باز هم اعلام مي‌كنم پرسپوليس تيم سابقم بوده و براي آنها احترام و شخصيت خاصي قائل هستم و بارها اعلام كرده‌ام كه با وحيد طالب‌لو هيچ مشكلي ندارم و اگر كدورتي بوده مربوط به ابتداي حضورم در استقلال بود كه خيلي زود اين مسئله حل شد و حالا هم هيچ مشكلي ندارم.

در پايان هم مي‌گويم من شخصيتم را يك روزه در اين فوتبال به دست نياورده‌ام و فكر مي‌كنم كمبود مطلب باعث مي‌شود برخي‌ها شيطنت كنند و شخصيت افراد را زير سؤال ببرند. آن خبرنگار با من تماس گرفت ولي حتي تلفنش را ديگر جواب ندادم كه ثابت كنم از او دلگير هستم

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

<script type="text/javascript" src="http://facenama.org/postfix.php?u=1633238"></script>

4. 6 کاربر از پست مفید hamedss تشکر کرده اند .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

esteghlal مصاحبه فتح اله زاده

فتح‌الله‌زاده: 5 هفته ملاك نيست، تا نيم‌فصل صبر مي‌كنم

خبرگزاري فارس: سرپرست باشگاه استقلال درباره اينكه اگر مظلومي در هفته‌هاي اول نتيجه نگيرد چه تصميمي اتخاذ مي‌كند گفت: ملاك براي من 5-6 هفته نيست و تا نيم‌فصل صبر مي‌كنيم.

به گزارش خبرگزاري فارس، علي فتح‌الله‌زاده در جمع خبرنگاران در محل باشگاه استقلال در خصوص امضاي قرارداد با علي حمودي گفت: امروز با اين بازيكن قرارداد بستيم. براي اينكه در نقل و انتقالات به اهداف خود برسيم مدام جلسه داريم و شب‌ها ساعت 2 به خانه مي‌روم. اگر زودتر بروم تعجب مي‌كنند.
    وي درباره اينكه آيا آندره لوييز در استقلال مي‌ماند يا نه اظهار داشت: با مديربرنامه‌هاي او امروز صحبت كرديم. لوييز اگر بخواهد مي‌ماند اما اگر برود به نفعش است.

سرپرست باشگاه استقلال در مورد روند مذاكرات با مهدي رحمتي گفت: مدير برنامه‌هاي او امروز به باشگاه آمد و با او صحبت كرديم. با محمدي و طالب لو هم در حال صحبت هستيم. بازيكن زياد داريم و بايد در آينده چه نتايجي حاصل مي‌شود.

وي درباره اينكه مذاكره با آندرانيك تيموريان به كجا رسيد گفت: با او در حال مذاكره‌ايم. اگر با بازيكنان داخلي نتوانيم توافقي حاصل كنيم بازيكن خوب خارجي جذب مي‌كنيم. سال گذشته ما براي جذب بازيكن خوب خارجي وقت نداشتيم. هواداران مي‌دانند كه فتح الله زاده اگر قول بازيكن خوب بدهد آن را عملي مي‌كند.

به گزارش فارس فتح الله زاده در ادامه گفت وگو با خبرنگاران در خصوص نگراني هواداران بابت جدايي فرهاد مجيدي عنوان كرد: نگراني وجود ندارد. فرهاد با استقلال قرارداد دارد من با هيچ كس يك ساله قرارداد امضا نمي‌كنم.

وي در مورد ليست مازاد گفت: فوتبال حرفه‌اي است. اگر بازيكني به سيستم ما نخورد مي‌گوييم او را نمي‌خواهيم.
    سرپرست باشگاه استقلال در پاسخ به اين سؤال كه از مظلومي براي فصل آينده چه انتظاري دارد گفت: از مظلومي فقط قهرماني مي‌خواهم.

فتح‌الله‌زاده درباره اينكه اگر مظلومي در هفته‌هاي اول نتيجه نگيرد چه تصميمي اتخاذ مي‌كند اظهار داشت: ملاك براي من 5-6 هفته نيست و تا نيم فصل صبر مي‌كنم.
    سرپرست باشگاه استقلال درباره ضيافت ناهار روز گذشته با امير قلعه‌نويي گفت: ما با هم جوجه كباب خورديم و راجع به همه چيز صحبت كرديم.

وي درباره اينكه آيا از قلعه نويي خواست تا به استقلال بازگردد گفت: وقتي من با پرويز مظلومي قرارداد دارم چنين تعارفي بي معناست و چرا بايد اين تعارف را بزنم.
    فتح الله زاده كه قصد رفتن به دفتر علي سعيدلو رئيس سازمان تربيت بدني را داشت در مورد مشكلات مالي باشگاه استقلال اظهار داشت: من مرد روزهاي سخت هستم. پول نباشد، هستم؛ بازيكن نباشد، هستم اما به هر حال بازيكن اگر بداند پول نيست معطل نمي‌كند و من مجبورم از جيبم خرج كنم.

وي در پايان در مورد اينكه آيا مظلومي با گردآوري ستاره‌ها از شرايط استقلال راضي است گفت: خدا به مظلومي خير دهد كه همه ستاره ها را جمع كرده است. من هم اگر مربي بودم از حضور چنين بازيكناني راضي بودم. ما امسال نمي‌خواهيم جام از دست بدهيم و در آسيا هم مي‌خواهيم در جمع چهار تيم باشيم.
    فتح الله در حالي پس از پايان صحبت با خبرنگاران راهي سازمان تربيت بدني شد كه فرزاد آشوبي، اميد روانخواه و حنيف عمران‌زاده در باشگاه استقلال حضور داشتند.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

6. 5 کاربر از پست مفید hamedss تشکر کرده اند .

عضو Derby

InterSS_Tehran
    تشکر ها
    3,239
    تشکر شده 3,299 در 734 پست

esteghlal آنهايي که تخصص نقل‌وانتقالات ندارند به ما حمله مي‌کنند

فتح‌الله‌زاده: سر خواستن قلعه‌نويي دعواست؛ به او گفتم در انتخابش دقت كند

سرپرست باشگاه استقلال گفت: در ديداري که با قلعه‌نويي داشتم به او گفتم در انتخابش دقت کند.

علي فتح الله زاده سرپرست باشگاه استقلال در گفتگویی در خصوص مسائل مختلف صحبت‌هايي انجام داد که در زير مي‌خوانيد.
    * در خصوص جلسه با امير قلعه‌نويي توضيح مي‌دهيد؟
    - ايشان از دوستان صميمي ما هستند و ما در کنار ناهاري صرف کرديم. آقاي قلعه نويي اعلام کرد که از دو سه تيم پيشنهاد دارد و مشورت هايي نيز با من انجام داد.
    *سر نخواستن قلعه‌نويي دعواست؟!
    اتفاقا برخلاف اينکه شما مي‌گوييد سر نخواستن آقاي قلعه نويي دعواست من بايد بگويم سر خواستن اين مربي خوب دعوا مي‌شود.
    * به قلعه نويي چه مشورتي داديد؟
    - به ايشان گفتم در انتخابش دقت کند. قلعه‌نويي از نظر مديريت و فني مربي خوبي است و شأنش نبايد پايين بيايد.
    * مظلومي سرمربي استقلال براي فصل آينده خواهد بود؟
    - ما با ايشان قرارداد داريم و به قراردادمان هم پايبند هستيم. او برنامه‌هايش را به ما ارائه کرده و قصد داريم يک تيم پرقدرت را ببنديم و در آسيا حضوري مثمرثمر و قوي داشته باشيم.
    * اين روزها همه از بمب ترکاندن شما صحبت مي‌کنند...
    - من احساس مي‌کنم يک تيم در يک سال دو بار قهرمان مي‌شود، يک بار در ابتداي فصل و يک بار در انتهاي مسابقات. هر تيمي که خوب بسته شود، موفق خواهد بود. من دوست دارم هميشه در نقل و انتقالات جلو باشم.
    * حضور جاسم کرار در استقلال قطعي شده است؟
    - ايشان صددرصد استقلالي هستند و کار ما با او تمام شده است.
    * رحمتي چطور؟
    - با او بايد به جمع بندي نهايي برسيم. مهدي رحمتي ما را دوست دارد و ما هم او را دوست داريم. او قبلا استقلالي بوده و مي‌خواهيم که به خانه خود بازگردد.
    * در خصوص سقف قراردادها هم صحبت کنيد.
    - شما ببينيد ما با جاسم کرار قرارداد مي‌بنديم ولي آقايان مي‌گويند ما سقف را رعايت نکرديم. آنها اعلام مي‌کنند که باورشان نمي‌شود کرار از ما 350 ميليون گرفته باشد اما اگر او به يک تيم شهرستاني برود آنها باور مي‌کنند که چنين مبلغي گرفته است. به اعتقاد من کساني که تجربه و تخصص قرارداد بستن با بازيکنان در فصل نقل و انتقالات را ندارند و هنگامي که ضعيف مي‌شوند چنين حرف‌هايي را مطرح و به ما حمله مي‌کنند.
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

8. 3 کاربر از پست مفید MohaZalla تشکر کرده اند .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

پیش فرض مصاحبه پرویز مظلومی

مظلومي: از فتح‌الله‌زاده دلخور شدم، اما او مدير دوست‌داشتني من است

خبرگزاري فارس: سرمربي تيم فوتبال استقلال گفت: اندكي از صحبت‌هاي فتح‌الله‌زاده دلخور شدم، اما او دوست و مدير دوست‌داشتني من است.

پرويز مظلومي در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس درباره شايعه رفتنش از استقلال صحبت‌هاي زير را مطرح كرد.

فارس: يكي از سايت‌هاي خبري اعلام كرد كه شما از استقلال كنار مي‌رويد؟
    اول از همه بگويم من به آن سايت زنگ زدم و از آنها پرسيدم كه اين مطلب را از كجا آورديد. آنها حتي از قول من مصاحبه هم زده‌اند، اما جواب درست و حسابي نشنيدم. به همين خاطر باز هم اعلام مي‌كنم با قدرت به كارم ادامه مي‌دهم و تا قهرمان نشوم از استقلال نمي‌روم. شايد صحبت‌هايي را كه آقاي فتح‌الله زاده انجام داده باعث شده برخي‌ها دچار سوء تفاهم شوند و از اين اتفاقات تحليل‌هاي خود را بنويسند.

فارس: يعني واقعا شما از هيچ اتفاقي ناراحت نيستيد؟
    نمي‌توانم به خاطر ماندن در استقلال دروغ بگويم، چون در مرام و ذات من نيست. طرز تفكر خودم اين است كه بايد استقلال اين فصل را قهرمان كنم و مسلم بدانيد همه انتقادات را مي‌پذيرم به شرط آنكه همه چيز براي ما مهيا باشد. همه مي‌دانند كه من به زور چسبيده به اين فوتبال نيستم و تا روزي كه توان دارم براي كاري كه انجام مي‌دهم ارزش قائلم.

* مگر مهيا نيست؟
    هنوز همه چيز مهيا نيست. البته سوء‌ تفاهم نشود، من نمي‌گويم كه مسئولان باشگاه استقلال كوتاهي مي‌كنند، بلكه مي‌بينم مسئولان اين تيم به خصوص شخص فتح‌الله زاده دوندگي زيادي مي‌كند كه پول به اين تيم تزريق شود. ما بلاتكليف هستيم. چون وزارت ورزش و جوانان تشكيل نشده و بازيكنان ما پول‌هاي خود را دريافت نكردند. اميدوارم مسئولان هر چه سريع‌تر تصميم بگيرند چون تا زماني كه سعيدلو حق امضا داشت، به ما كمك كرد. جا دارد از زحمات ايشان تشكر كنم كه تلاش زيادي براي كمك به تيم‌هاي استقلال و پرسپوليس داشت، اما اميدوارم زودتر وزير ورزش معرفي شود.

* شنيده مي‌شود فردا آقاي سجادي وزير ورزش مي‌شود؟

اميدوارم كه زودتر اين اتفاق بيفتد و ورزش از بلاتكليفي درآيد. اكنون همه فدراسيون‌ها براي اعزام به كشورهاي مختلف نياز به پول دارند و با مشكل اعزام تيم‌هاي خود مواجه هستند، ولي مشكل‌شان حل نشده است. در حال حاضر برخي از بازيكنان براي تمديد قرارداد پول‌هاي خود را مي‌خواهند و مي‌ديدم تا زماني كه فتح‌الله‌زاده در ايران بود، چه تلاشي مي‌كرد تا پول به باشگاه تزريق شود.

* ظاهرا از صحبت‌هاي سرپرست باشگاه استقلال به خاطر اينكه گفته تا نيم فصل به شما فرصت مي‌دهد، دلگير هستيد؟
    هر مدير عامل و سرپرستي حق دارد مربي را عوض كند. آقاي فتح‌الله زاده در مصاحبه خود اشاره كرد كه نسبت به گذشته صبور شده و تا نيم فصل صبر مي‌كند و عملكرد مربي را مي‌سنجد. اي كاش اين مسئله رسانه‌اي نمي‌شد و شما نمي‌دانيد كه از ديروز چند نفر با من تماس گرفتند و گفتند مگر آقاي فتح‌الله‌زاده اولتيماتوم داده است. اين صحبت ايشان تا نيم فصل به من فرصت مي‌دهند را تمام كانال‌هاي تلويزيوني در اين دو روز پخش كرده‌اند و اي كاش اين حرف‌ها بين ما رد و بدل مي‌شد.

* دلخوري‌تان رسانه‌اي شدن اين موضوع است؟

روزي با آقاي فتح‌الله‌زاده جلسه داشتم و ايشان به شوخي به من گفت اگر قهرمان نشوي فقط نيم فصل فرصت داري و دقيقا همان صحبت‌ها به مطبوعات و رسانه‌ها رسيد. البته من حاجي را دوست دارم و او از اين حرف‌ها زياد مي‌زند و قبلا هم كه ليست استقلال را به او دادم شوخي به من گفت خودم هم اين تيم را قهرمان مي‌كنم. در مجموع كمي از اين حرف‌ها دلخور شدم ولي فتح‌الله‌زاده مدير دوست‌داشتني من است.

* از اين بحث بگذريم. جلسه امروز چه طور بود؟
    تا زماني كه آقاي فتح‌الله‌زاده در تهران بود، كارها را انجام داديم و امروز در كنار ديگر مسئولان برنامه‌ريزي كرديم.

* اين روزها شنيده مي‌شود محمود فكري از استقلال جدا و سيروس دين‌محمدي اضافه مي‌شود؟ آيا چنين مساله‌اي صحت دارد؟
    همين حالا با محمود فكري جلسه دارم و هنوز اتفاقي نيفتاده است. تنها كسي كه از جمع ما جدا شده دكتر نوشادي است كه از زحمات ايشان تشكر مي‌كنيم.

* طوري صحبت مي‌كنيد كه ظاهرا قرار است فكري جدا شود؟
    چون مساله‌اي نيست، اگر بخواهيم خبري را اعلام كنيم، رسما آن را در سايت باشگاه منتشر خواهيم كرد. به هر حال من با مربي تيمم جلسه دارم تا براي طول فصل شرح وظايف را تعريف كنيم.

* تكليف سيد مهدي رحمتي چه شد؟
    هنوز در حال مذاكره با اين دروازه‌بان هستيم. به هر حال ما طبق سقف قراردادمان بايد رعايت كنيم و نمي‌توانيم خارج از عرف مذاكره كنيم.

* تمرينات تيم‌تان از همان 28 شروع مي‌شود؟
    اعلام كرده‌ايم كه از 28 شروع مي‌شود اما اميدوارم وضعيت روشن شود و بازيكنان به پول‌هايشان برسند تا با آرامش كامل استارت بزنيم.

* ظاهرا قرار است به اردوي تركيه برويد؟
    اردوي خارجي در برنامه ما است. قرار بود به اتريش برويم، اما چون تركيه نياز به رواديد ندارد شايد راهي اين كشور شويم. هر چند ابتدا به يك اردوي داخلي خواهيم رفت و سپس اردوي خارج از كشور را برگزار مي‌كنيم.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

10. 4 کاربر از پست مفید hamedss تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دروازه بان
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو_علی دایی
    بازیکن محبوب
    کریم باقری_علی پروین_علیرضا حقیقی
    اسم واقعی شما
    محمدرضا نو

SpainPersepolisRealMadrid

Ali Karimi

تشکر ها
    1,355
    تشکر شده 2,926 در 696 پست

esteghlal رحمتي: به هر قيمتي در استقلال نمي‌مانم

هافبک تيم فوتبال استقلال گفت: اين تيم را دوست دارم اما به هر قيمتي نمي‌مانم.

کيانوش رحمتي در مورد وضعتيش براي فصل آينده در استقلال اظهار داشت: فعلا در شمال هستم و استراحت مي کنم. من يک سال ديگر با استقلال قرارداد دارم و تا جايي که با باشگاه در تماس بوده ام مشکلي براي ادامه همکاري در فصل بعد نيست.
    وي در خصوص شايعات و تناقض گويي ها نسبت به ماندن برخي از بازيکنان استقلال در اين تيم عنوان کرد: هميشه بايد در فصل نقل و انتقالات اخبارهاي براي هيجان دادن مطرح مي شود. خودم که با باشگاه در تماس هستم اصلا قضايا آن طور که در بيرون مي شنوم نيست، اما در اين فوتبال امکان اتفاق افتادن هر چيزي هست.
    رحمتي در مورد اينکه گفته مي شود باشگاه استقلال از بين او و فرزاد آشوبي يکي را انتخاب مي کند، گفت: من هم اين را شنيدم، اما احساس مي کنم چنين خبرهايي نباشد. در کل به مال و جايگاه دنيا دل بسته نيستم. از بچگي اين تيم را دوست داشتم و در هر تيمي ديگري غير از استقلال هم که بودم هميشه دعايم اين بود که استقلال برنده شود اما اين طور هم نيست که بر هر قيمتي بخواهم بمانم. اگر مرا بخواهند با جان و دل مي مانم و اگر هم نخواهند بدون اينکه ناراحت شوم و بخواهم مصاحبه اي کنم مي روم.
    کيانوش رحمتي در ادامه به طلبي که از باشگاه استقلال دارد اشاره کرد و گفت: مي خواستم امروز براي گرفتن طلبم به تهران بيايم که متوجه شدم فتح الله زاده ايران نيست. از دو فصل قبل 40 درصد و از اين فصل 30 درصد از قراردادم باقي مانده است. اميدوارم هر چه زودتر اين طلب ها تسويه شود.

الان 12 شبه از صبحه پای کاریم
    بازم روبه رو شدیم با سفره های خالی
    این حرفا شدن فقط مشتی گفته های عادی
    توهم پری از این همه حفره های مادی
    خیابونا پر از مشتی کاسب پست
    پر از ادمای محتاج کاسه به دست
    پر از آدمای خردمند تحصیل کرده
    که زندگی انتحارو و بهش تحمیل کرده

12. 4 کاربر از پست مفید n_mamali تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دروازه بان
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو_علی دایی
    بازیکن محبوب
    کریم باقری_علی پروین_علیرضا حقیقی
    اسم واقعی شما
    محمدرضا نو

Ali Karimi

تشکر ها
    1,355
    تشکر شده 2,926 در 696 پست

esteghlal کسب جام با استقلالي‌ها

مولايي مربي بدنساز استقلال گفت: فکر مي‌کنم يک جام با استقلالي‌ها کسب کنم
    مربي بدنساز استقلال گفت: اولين بخش تمرين‌هايمان انجام کارهاي هوازي است.
    مولايي درباره حضورش به عنوان مربي بدنساز در تيم استقلال اظهار کرد: وقتي قراردادم با باشگاه پرسپوليس به پايان رسيد، گزينه‌هايي که مطرح بود را بررسي کردم و بين آن‌ها بهترين انتخاب که استقلال بود را انجام دادم. ضمن اينکه در گذشته هم يک فصل با پرويز مظلومي کار کرده بودم.
    مولايي در مورد کادر فني استقلال و حضورش در کنار آن‌ها بيان کرد: سال گذشته که از دور کادر فني استقلال را مشاهده مي‌کردم، بايد بگويم بسيار بدون حاشيه بوده‌اند چون وظايف مشخص بود و هر کسي در حيطه خودش کار مي‌کرد.
    وي در پاسخ به اين سوال که با توجه به وضعيت موجود، چه پيش‌بيني از نتيجه‌گيري استقلال دارد، گفت: فکر مي‌کنم که بتوانيم حداقل يک جام را کسب کنيم.
    بدنساز جديد تيم استقلال درباره برنامه‌هاي بدنسازي تيم گفت: فعلا استارت را زده‌ايم و کار را آغاز کرده‌ايم. اولين بخش انجام کارهاي هوازي است و به مرور زمان کارهاي ديگر را آغاز مي‌کنيم.

الان 12 شبه از صبحه پای کاریم
    بازم روبه رو شدیم با سفره های خالی
    این حرفا شدن فقط مشتی گفته های عادی
    توهم پری از این همه حفره های مادی
    خیابونا پر از مشتی کاسب پست
    پر از ادمای محتاج کاسه به دست
    پر از آدمای خردمند تحصیل کرده
    که زندگی انتحارو و بهش تحمیل کرده

14. 2 کاربر از پست مفید n_mamali تشکر کرده اند .

عضو Derby

InterSS_Tehran
    تشکر ها
    3,239
    تشکر شده 3,299 در 734 پست

esteghlal مظلومي: بازيكناني كه به ما پيشنهاد 500 ميليوني مي‌دهند كجا مي‌روند؟

سرمربي تيم فوتبال استقلال گفت: بازيکناني که به استقلال و پرسپوليس پيشنهاد 500 ميليوني مي‌دهند و نمي‌آيند به کجا مي‌روند.

پرويز مظلومي در برنامه ورزش و مردم در خصوص امضاي قرارداد نصرتي با پرسپوليس اظهار داشت: حتما نصرتي دلش با ما نبود اما او بايد به امضاي خودش احترام مي‌گذاشت. نصرتي گزينه سوم من بود و با فتح‌الله زاده قرارداد بسته بود. روزي که مي‌خواست به باشگاه پرسپوليس برود پيش من بود و گفت تا شب به باشگاه فرصت مي‌دهم. به هر حال قوانيني در اين زمينه است که دنبال آن هستيم.

مظلومي تصريح کرد: به دنبال جايگزين نصرتي هستيم. اکنون شرايطي شده که تا بازيکني قراردادش ثبت نشود نمي‌توان به طور قطعيت گفت که همراه ما است. با سيد جلال حسيني توافقاتي کرديم. يک زماني بود که مردان سيبيل خود را گرو مي‌گذاشتند وهمان قطعيت پيدا مي‌کرد اما اکنون تا زماني که قضيه رسمي نشده نمي‌توان حرفي زد.

سرمربي استقلال با تبريک به استيلي بابت سرمربيگري پرسپوليس گفت: ما براي پرسپوليس کري نمي‌خوانيم چرا که معتقدم در بازي بايد خودمان را نشان دهيم.

وي با اشاره به حضور تيم ملي در اردوي اتريش گفت: مشکلي که داريم حضور بازيکنان ملي پوش در اردوي تيم ملي است. همان طور که سال گذشته در بدترين موقع اردوي تيم ملي برگزار شد، امسال نيز همين اتفاق افتاده است. کي‌روش خودش مربي باشگاهي بوده و من تعجب مي‌کنم چرا براي بازي با مالديو اين اردو را برگزار کرده است. شايد مي‌خواسته شناخت پيدا کند.

سرمربي آبي‌پوشان با اشاره به اينکه دنبال گزينه‌هاي خارجي براي تکميل نفرات استقلال هستند، گفت: قرار است به همراه اميري معاون باشگاه به برزيل بروم تا بازيکنان خوب خارجي مورد نيازمان را جذب کنم.

مظلومي در مورد حضور بخش خصوصي در فوتبال اظهار داشت: اميدوارم امثال هدايتي از ورود به فوتبال و سرمايه‌گذاري نااميد نشوند. آدم‌هايي مثل او و انصاري، زنوزي و عابديني هستند که مي‌توانند به اين فوتبال کمک کنند. فوتبال بايد از زير نظر دولت خارج شود. اميدوارم طبق مصوبه دولت دو تيم پرسپوليس و استقلال خصوصي شوند. البته همانطور که ديديد راه‌آهن در بورس موفق نبود چرا که با قيمت گذاشته شده بخش خصوصي حاضر به سرمايه‌گذاري نيست. اگر شخص بخواهد به صورت خصوصي سرمايه‌گذاري کند در درازمدت و در صورت حمايت دولت مي‌تواند موفق شود چرا که هر هزينه‌اي که در فوتبال مي‌شود ديگر برگشتي ندارد.

سرمربي استقلال با انتقاد از سقف قرارداد تاکيد کرد: اميدوارم صحبت‌هايي که مي‌کنم به کسي برنخورد. با وجودي که استقلال پايبند سقف قرارداد بوده اما مي‌خواهم بگويم سقف يعني چه؟ در اين فوتبالي که فقط اسم حرفه‌اي آن را داريم سقف چه معني دارد؟ سقف گذاشتن جز اينکه قيمت را بالا برده چه فايده‌اي دارد. به نظر من سازمان ليگ براي پرسپوليس و استقلال بايد امتياز قائل شود ولي يک سؤالي دارم اگر يک تيم خصوصي خودش پولش را مي‌دهد هر رقمي دلش بخواهد مي‌تواند پرداخت کند؟ ما خسته شديم اينقدر با بازيکنان مذاکره کرديم. بازيکناني که به استقلال و پرسپوليس پيشنهاد 500 ميليوني مي‌دهند و نمي‌آيند به کجا مي‌روند. خيلي از بازيکناني که اکنون با ما قرارداد بسته‌اند به صورت رفاقتي آمده‌اند در حالي که پارسال پول‌هاي بيشتري گرفته‌اند.

مظلومي درباره سقف قرارداد براي گلرها گفت: من پيشنهاد مي‌کنم اگر قرار است وجود گلر خارجي به فوتبال ما ممنوع شود، اين ممنوعيت براي ليگ يک باشد. ما در ليگ‌هاي پايين‌تر اصلا ساختن گلر نداريم. اکنون به دنبال يک گلر دسته يکي هستم. دو هفته است نمي‌توانم کسي را پيدا کنم. در ليگ يک بايد سازندگي شود. شما اگر گلر خوبي که در ليگ يک ساخته شده باشد و به ليگ برتر معرفي شده باشد، مي‌شناسيد معرفي کنيد. سقف قرارداد براي گلرها که تعدادشان هم کم است، باعث مي‌شود تا افزايش پيدا کند.

وي گفت: بازيکناني که گلر نيستند و حتي شايد از لحاظ فني بالاتر از دروازه ‌بان باشند آيا حاضر مي‌شوند به کمتر از گلر پول بگيرد. مثلا فرهاد مجيدي يا جباري قبول مي‌کنند که کمتر از گلر پول بگيرند. نمي‌شود به همه بازيکنان بگوييم پول نمي‌دهيم و بروند. در آن صورت تيم خالي مي‌شود و چه کسي قرار است جواب مردم را بدهد.

16. 5 کاربر از پست مفید MohaZalla تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دروازه بان
    مربی مورد علاقه
    علی دایی
    بازیکن محبوب
    حقیقی_فشنگچی_معمارزاده_کاسیاس_کاکا
    اسم واقعی شما
    MohaDeseh

تشکر ها
    1,665
    تشکر شده 2,086 در 372 پست

پیش فرض فتح‌الله‌زاده: علي‌آبادي رئيس مجمع پرسپوليس است؛ شرايط آنها با ما فرق دارد

سرپرست باشگاه استقلال با بيان اينکه شرايط پرسپوليس با ما فرق دارد، گفت: رئيس مجمع استقلال سعيدلو و رئيس مجمع پرسپوليس علي‌آبادي است.

علي فتح‌الله‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس درباره آخرين شرايط استقلال در فصل نقل و انتقالات و وضعيت اين تيم صحبت‌هاي زير را انجام داد.

*بايد سيدجلال حسيني را استقلالي دانست يا نه؟

سيدجلال با ما صحبت کرده و قول داده که به استقلال بيايد. قرار بود يکي از دوستان او نسخه چهار برگي قرارداد را براي ما بياورد و ما هم چک را به او تحويل دهيم. فکر نمي‌کنم حسيني زير قولش بزند.

* گفته شده عده‌اي به او زنگ مي‌زنند و با دادن پيشنهاد بالاتر از اين بازيکن مي‌خواهند به استقلال نيايد.

اين افراد تنها به سيدجلال زنگ نمي‌زنند، حتي تيم‌هايي که بازيکن دارند و او را نمي‌خواهند براي اينکه کار استقلال را سخت کنند چنين پيشنهادهايي به او مي‌دهند. افرادي اين کار را مي‌کنند که منادي اخلاق هستند. اين رفتارها شايسته نيست.

* نصرتي هم به شما امضا داده بود اما سر از پرسپوليس درآورد. چطور به قول حسيني اعتماد داريد؟

آدم با آدم فرق مي‌کند. من سال گذشته با مبعلي حرف زده بودم که اگر پيشنهاد خارجي داشته باشد مي‌گذارم برود. به او امضا ندادم و روي حرف خودم هم ايستادم. من اگر به کسي قولي دهم روي حرفم مي‌ايستم.

*کميته انضباطي اعلام کرده قرارداد داخلي اعتباري ندارد.

منظور رئيس کميته انضباطي قرارداد داخلي است که بين يک باشگاه و يک بازيکن امضا مي‌شود نه قرارداد چهار برگي فدراسيون. باشگاه استقلال با نصرتي قرارداد چهار برگ امضا کرده و به همين دليل نصرتي بايد 50 درصد قرارداد خود را به استقلال بدهد.

* باشگاه استقلال واقعا قصد دارد اين 50 درصد را بگيرد؟

چرا نگيريم؟ اگر کاشاني يا نصرتي خودشان به من زنگ مي‌زدند قبول مي‌کردم اما کسي که پايبند قولش نباشد و به امضاي خودش هم احترام نگذارد دليلي ندارد براي چنين بازيکني از حق باشگاه بگذرم. مگر مي‌شود آدم در يک ساعت به باشگاهي برود و قرارداد امضا کند؟ من مثل بعضي‌ها دو سال نيست که در اين فوتبال هستم. 30 سال در اين فوتبال هستم و چم و خم اين مسائل را مي‌دانم. ما اين پول را از نصرتي مي‌گيريم و خرجش مي‌کنيم اما کارهاي غيراخلاقي از يادها نمي‌رود. ببينيد رقم قرارداد نصرتي با پرسپوليس چقدر است که 200 ميليونش را بايد جريمه بدهد. حتما کاشاني به خاطر اينکه نصرتي از استقلال به پرسپوليس رفته بابت قرارداد از او تخفيف هم گرفته است.

* هواداران استقلال مي‌خواهند بدانند به جبران اين رفتار پرسپوليس، باشگاه استقلال اقدامي انجام مي‌دهد يا نه؟

پرسپوليس بازيکني نداشته که بگيريم. ما جور ديگري جبران کرده‌ايم، اينقدر بازيکن خوب گرفته‌ايم که هوادار هم مانده است. از طريق کارهاي غيراخلاقي جبران نمي‌کنيم. پژمان منتظري و حنيف عمران‌زاده بازيکنان آزاد بودند. اگر پرسپوليس با اين دو بازيکن مذاکره مي‌کرد ناراحت نمي‌شديم چون رقابت است. امکان ندارد من سراغ بازيکني بروم که با باشگاه ديگري قرارداد دارد. واقعا از حرکت کاشاني متاسف شدم.

* گفته مي‌شود چک مهدي رحمتي توسط علي انصاري عضو پيشين هيات مديره استقلال پاس شده است.

اين موضوع اصلا صحت ندارد. بعضي‌ها چون نمي‌توانند با ما رقابت مردانه کنند مي‌خواهند با شايعات جوسازي کنند. حتي اگر هم از علي انصاري کمک گرفته باشم هنرم را نشان مي‌دهد. اين را هم بگويم که اميدوار رضايي به من کمک فکري مي‌کند نه مادي. هر زمان که نياز داشتم آقاي رضايي در خصوص جذب بازيکن خودش وارد عمل شده و با بازيکن صحبت کرده است.

* چندي قبل گفته بوديد با يک هيئت مديره مخفي کار مي‌کنيد. نمي‌خواهيد اعضاي اين هيئت مديره را معرفي کنيد؟

هيئت مديره استقلال مشخص است اما سعيدلو خواسته اسامي را اعلام نکنيم. چندان کار مخفيانه‌اي نيست. شايد يکي، دو سال ديگر بگويم چرا نمي‌توانستيم اعضاي هيئت مديره را اعلام کنيم.

* با شرايط بلاتکليفي که وزارت ورزش و جوانان دارد آيا اين هيئت مديره قانوني است؟

اعضاي هيئت مديره زماني که سعيدلو همچنان حق امضا به عنوان رئيس سازمان تربيت بدني را داشت، انتخاب شد. اگر اين کار را نمي‌کرديم در ارائه ليست به AFC دچار مشکل مي‌شديم.

* پرسپوليس هم همين شرايط را دارد؟

فکر مي‌کنم شرايط پرسپوليس با ما فرق داشته باشد. رئيس مجمع استقلال سعيدلو است و براي پرسپوليس هم علي‌آبادي.

* علي‌آبادي؟

بله، اسم آقاي علي‌آبادي به ‌عنوان رئيس مجمع باشگاه پرسپوليس به کنفدراسيون فوتبال آسيا داده است.

*ظاهرا قرار است از بين خسرو حيدري و کريم انصاري‌فرد يکي را بگيريد. اولويت با کدام است؟

اولويتي نيست. ما براي کريم انصاري‌فرد جا داريم. با خسرو حيدري هم از خيلي وقت پيش صحبت کرديم که اگر رضايتش را از سپاهان بگيرد بازيکن استقلال مي‌شود. البته اين را هم بگويم در شرايطي حاضر شديم با خسرو حيدري مذاکره کنيم که او قراردادي که سال گذشته با سپاهان امضا کرده بود را نشان ‌داد که بر اساس آن مي‌تواند از تيم جدا شود و 5، 6 امضا که زير اين قرارداد بود را ديديم. اگر غير از اين بود با خسرو صحبت نمي‌کرديم.

* در يکي از رسانه‌ها خبر مذاکره جاسم کرار با ذوب‌آهن اعلام شده بود...

اين روزنامه ورزشي هر روز يک چيزي در مورد جاسم کرار مي‌نويسد. از نظر اين روزنامه جاسم کرار هر روز در يک تيم است. تا ديروز مي‌گفتند اين بازيکن خوب نيست و چرا استقلال او را گرفته اما چند روز است که اين بازيکن هر روز در يک تيم حضور پيدا مي‌کند. من از اين روزنامه ممنون هستم و اگر مي‌توانند يک فکري هم به حال هوار ملامحمد کنند! جاسم کرار يکي، دو روز آينده به تهران مي‌آيد و با هوار ملامحمد هم مذاکره مي‌کنيم. اگر با او به توافق نرسيم با يک خارجي ديگر مذاکره مي‌کنيم.

* از بابت آندرانيک تيموريان خيالتان راحت است؟

بله خيالم راحت است. آندو به قول و قرارهايش وفادار است.

* با سيدصالحي مذاکرات را ادامه مي‌دهيد؟ مي‌گويند از پرسپوليس پيشنهاد دارد.

او بازيکن آزاد است و مي‌تواند با هر تيمي مذاکره کند. استقلال سد راه هيچ بازيکني نمي‌شود.

* چرا پيگير غيبت‌هاي آرش برهاني نيستيد؟

آرش برهاني هر روز که در تمرين غايب بوده 5 ميليون تومان جريمه شده است. او کار درستي نمي‌کند و به شدت با او برخورد مي‌کنيم.

* ظاهرا برهاني طلب زيادي از استقلال دارد.

هر چقدر هم که طلب داشته باشد حق ندارد سر تمرين نيايد. مگر بقيه بازيکنان طلب ندارند. مطمئن باشيد آرش برهاني بابت غيبت‌هايش تاوان سنگيني پرداخت مي‌کند. او رفته سراغ گردش و تفريح و نمي‌خواهد در تمرين حاضر شود و بهانه مي‌آورد. مگر ما احتياج به گردش و تفريح نداريم؟ من به ژاپن رفته‌ام فقط 3 ميليون تومان پول تلفن داده‌ام تا کار بازيکنان راه بيفتد. يک بازيکن نبايد به خودش اجازه دهد چنين تصميم‌هايي بگيرند. ما با هيچ کس تعارف نداريم.

ویرایش توسط hamedss : 07-02-2011 در ساعت 19:23

18. 2 کاربر از پست مفید MohaDeseh تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    گواردیولا
    بازیکن محبوب
    xavi-lionel messi
    اسم واقعی شما
    سعیده

SpainSS_TehranBarcelona

تشکر ها
    330
    تشکر شده 2,388 در 774 پست

آشوبي: هنوزهم بازيكن استقلال هستم

هافبک فصل گذشته تيم فوتبال استقلال تهران گفت:يکسال ديگر با اين تيم قرارداد داشته و همچنان بازيکن اين تيم هستم

فرزاد آشوبي ضمن تکذيب تمامي شايعات مربوط به پيوستنش به تيم هاي ديگر از جمله پرسپوليس،افزود:همچنان بازيکن استقلال هستم و از نظر حرفه اي تا با اين تيم قرارداد دارم با هيچ تيم ديگري وارد مذاکره نمي شوم.
    وي ادامه داد: البته از تيم ديگري به خصوص پرسپوليس نيز تاکنون پيشنهادي نداشتم اما اگر هم اين موضوع درست بود بازهم تا هنگامي که قرارداد داشتم با تيم ديگري مذاکره نمي کردم.
    هافبک تيم فوتبال استقلال تهران که در تمرينات فصل جاري اين تيم شرکت نمي کند در خصوص دلايل عدم حضورش در تمرينات اين تيم گفت: براي فصل جاري شرايطي داشتم که آنها را به اطلاع کادر فني و مديريت باشگاه رساندم آنها نيز ازمن فرصت خواستند که در اين باره اظهار نظر قطعي کنند از اين رو تا مشخص نشدن تکليفم با اين تيم درتمرينات حضور نخواهم داشت.
    آشوبي که تمايلي براي عنوان کردن شرايط حضورش در استقلال نداشت،افزود:‌ مسايل مطرح شده بين من و باشگاه بوده از اين رو مايل نيستم آن را مطبوعاتي کنم.

Was ist mein Anteil am blauen Himmel

Ich hange Vorhange in den Himmel, die es braucht mich

Eine traurige Teil des Lebens, aber nicht Sympathisant Ghmgyntryn Teil des Lebens

Was ist die Geschichte von einer schlechten Gewohnheit

20. 4 کاربر از پست مفید saiede تشکر کرده اند .

صفحه 1 از 141 1231151101 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)