Design & Developed BY Patira

صفحه 3 از 141 نخستنخست 123451353103 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 1405
    مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

ArgentinaSS_TehranAboomoslem

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885
    تشکر شده 10,338 در 5,823 پست

esteghlal مصاحبه آبی های پایتخت در فصل 90-91

به نام یاور بر حق

به یاد ناصر خان حجازی (روحش شاد)

به امید قهرمانی استقلال در فصل 90-91

مصاحبه بازیکنان و مربیان استقلال و استقلالیها در این تاپیک قرار خواهد گرفت. لطفا قوانین را خوانده و رعایت فرمایید.

.

استقـــــلال تـــــــــاج آســــــــیا

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

(ناصر خان حجازی روحش شاد - همیشه در قلب من یاد و خاطرش زنده هست)

<script type="text/javascript" src="http://facenama.org/postfix.php?u=1633238"></script>

ویرایش توسط hamedss : 06-05-2011 در ساعت 17:02

2. 5 کاربر از پست مفید hamedss تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    گواردیولا
    بازیکن محبوب
    xavi-lionel messi
    اسم واقعی شما
    سعیده

SpainSS_TehranBarcelona

تشکر ها
    330
    تشکر شده 2,388 در 774 پست

پورحيدري: با هاشميان مذاكره نكرديم

سرپرست تيم فوتبال استقلال گفت: با هاشميان مذاکره‌اي نداشتيم و مي‌خواهيم مهاجم خارجي جذب کنيم.
    منصور پورحيدري در مورد اينکه گفته مي شود وحيد هاشميان با استقلال در حال مذاکره است، اظهار داشت: اصلا با هاشميان مذاکره اي انجام نداديم. مظلومي قرار است به زودي به برزيل برود تا از نزديک مهاجمان خارجي را مد نظر قرار دهد. رواديد او رسيده و سفر کوتاهي به برزيل خواهد داشت. فعلا نظري براي جذب مهاجم داخلي نداريم.
    وي در مورد مذاکره با فريدون زندي گفت: فعلا بحثي براي جذب زندي نداشتيم و صحبتي نشده است.

سرپرست تيم استقلال در مورد حضور يک مدافع اهل کاستاريکا عنوان کرد: سي دي بازي چند مدافع به ما رسيده که بايد از بين آنها بازيکنان خوب را پيدا کنيم. فعلا بحث حضور بازيکني در تمرين نيست.
    پورحيدري در ادامه در مورد اردوي بعدي آبي پوشان گفت: فعلا جايي را پيدا نکرديم تا اردو را برگزار کنيم.
    وي در مورد آخرين وضعيت مذاکره استقلال با هوار ملا محمد تصريح کرد: با اين بازيکن هنوز به جايي نرسيديم. آقاي نظري جويباري پيگيري اين کار را انجام مي دهد.

پورحيدري همچنين در مورد زمان حضور فرهاد مجيدي در تمرينات استقلال گفت: تا چند روز آينده او در تمرينات شرکت مي کند و مشکلي نيست.

Was ist mein Anteil am blauen Himmel

Ich hange Vorhange in den Himmel, die es braucht mich

Eine traurige Teil des Lebens, aber nicht Sympathisant Ghmgyntryn Teil des Lebens

Was ist die Geschichte von einer schlechten Gewohnheit

4. 3 کاربر از پست مفید saiede تشکر کرده اند .

مدیر بخش هواداران

پست مورد علاقه
    DEF_CAM
    مربی مورد علاقه
    Carlo ancelotti /Chezare prandelli
    بازیکن محبوب
    Gattuso /Maldini / Nesta /Inzaghi / Seedorf / Kaka
    اسم واقعی شما
    Sina Sammak

ItaliaMilanSS_Tehran

Gattuso

تشکر ها
    7,599
    تشکر شده 12,276 در 2,437 پست

esteghlal رحمتي: به عشق حجازي شماره يك مي‌پوشم

غمنامه سيدمهدي رحمتي تمام شد! حالا فرصتي است تا از هر دري با او حرف زد. هرچند كه هرآنچه مورد پرسش و سوال بود را توضيح داد. انگار رحمتي مي‌دانست سوال خبرنگاران حول چه محورهايي است. او از سپاهان گفت، از پرسپوليس و دلايل انتخاب نكردن اين تيم و توضيح كوتاهي درباره چرايي انتخاب استقلال. حالا وقت بحث‌هاي مفصل‌تر است. سيدمهدي رحمتي جمله به جمله هر آنچه روي كاغذ آورده بود را براي حاضران خواند. او كاغذها را از مقابلش جمع كرد تا خبرنگاران يكي پس از ديگري سوال‌ها را مقابل او قرار بدهند. از سمت راست سالن، خبرنگاران به ترتيب پرسش‌هاي خود را مطرح كردند و رحمتي هم با تواضع و فروتني خاص به سوال‌ها پاسخ داد.

آقاي رحمتي خسته نباشيد؛ حاشيه‌هاي فراواني طي ماه‌هاي اخير پشت سر شما بوده. دليل اين همه حاشيه چيست؟
    اين حاشيه‌ها به خاطر مشخص نبودن تيم جديدم بود. جا دارد از مديراني كه من را خواستند تشكر كنم. آنها لطف داشتند اما همان طور كه خودم در حرف‌هايم گفتم همواره يك جنگ رسانه‌اي ميان دو باشگاه استقلال و پرسپوليس وجود دارد البته همه اين شايعات ناشي از حدس و گمانه‌زني‌ها بود. حتي شنيدم از قول من نوشته شده از باشگاه سپاهان طلب سهام كارخانه فولاد را كرده‌ام اما همان طور كه مي‌دانيد اينها همگي شايعه و حاشيه‌سازي بود. اتفاقاتي كه خودم هم دليلش را نمي‌دانم.
    يك سوال ذهن را آزار مي‌داد. سوال اين بود ؛ آقاي رحمتي چرا با استقلال قرارداد يكساله بستي؟
    خودتان با شرايط روز فوتبال آشنا هستيد. ممكن است يك فوتباليست در باشگاهي موفق نباشد و مجبور شود بعد از يك سال تيم ديگري را انتخاب كند. شايد هم باشگاه استقلال من را نخواست. خب، خودم دوست دارم قراردادم 4 سال ديگر تمديد شود البته اگر خوب باشم و به كار استقلال بيايم. مطمئناً اگر امسال در استقلال جواب ندهم خودم مي‌روم اما اگر جواب بدهم 4 سال ديگر تمديد مي‌كنم.
    استقلال فقط يك دروازه‌بان طراز اول دارد. آيا اين مسأله براي رحمتي نگران‌كننده نيست؟
    اينكه دروازه‌بان دوم چه كسي باشد جزو سياست‌هاي باشگاه است. من شرطي بابت اينكه چه كسي باشد يا چه كسي برود نگذاشته‌ام. اميدوارم مسوولان جوابگوي اين سوال باشند، نه من. درباره طالب‌لو هم بايد بگويم 2 شب پيش با او حرف زدم و هيچ مشكلي ميان ما وجود ندارد.
    دغدغه مصدوميت رحمتي! اين سوال هم پاسخ دروازه‌بان استقلال را مي‌طلبيد كه او هم پاسخ داد.
    تا جايي كه در توانم باشد بازي مي‌كنم. من كلاً هميشه مصدوم هستم! بارها و بارها با مصدوميت بازي كردم و تا جايي كه توان داشته باشم در خدمت استقلال هستم.
    يك سوال حاشيه‌اي ديگر! آقاي رحمتي هنگام عقد قرارداد چه شروطي را مطرح كردي؟
    (قدري مكث كرد) خدا را شكر سيدجلال به سپاهان رفت تا همه بفهمند كه او جزو شروط من نبوده. همه مي‌دانند من با سيدجلال رفاقت ديرينه‌اي دارم. او دوران موفقي را در سپاهان پشت سر گذاشته و جزو مدافعان برتر آسيا است. سيدجلال نيازي به شرط من ندارد، شايد لااقل از 10 تيم پيشنهاد داشت. خوشحالم با رفتن سيدجلال شك و شبهه‌ها برطرف شد.
    دليل اينكه استقلال را انتخاب كرديد چه بود؟
    از 11 سالي كه در ليگ بودم 2 سال در تهران بازي كردم، آن هم در استقلال. من در تهران ازدواج كردم و همه اقوام و خانواده‌ام در تهران هسند. علي امسال بايد پيش‌دبستاني مي‌رفت البته در اصفهان مدرسه‌هاي بسيار خوبي وجود داشت اما من نمي‌توانستم خانواده‌ام را تنها بگذارم. هيچ فاميلي در اصفهان ندارم به همين دليل بايد به تهران برمي گشتم تا هنگامي كه كنار خانواده‌ام نيستم خانواده‌ام تنها نباشد. من هميشه در مسافرت هستم و به همين دليل بايد دور و بر خانواده‌ام شلوغ باشد و آنها بيش از اين تنها نباشند.
    همه دلايل بازگشت رحمتي به استقلال فقط حضور در تهران است؟! اين سوال رحمتي را ياد دوراني مي‌اندازد كه در تهران بود.
    2 سال كه در تهران بودم شرايط خوبي با استقلال نداشتم. وقتي به اوج برگشتم هواداران مدام از من مي‌پرسيدند حالا كه بهترين دروازه‌بان ايران هستي چرا دوباره به استقلال برنمي‌گردي؟ من حس كردم بايد برگردم و دينم را به استقلال ادا كنم. آمدم تا خاطرات بد گذشته را با استقلال از يادشان ببرم. هرچند كه آن روزها هم من در بازي‌هاي بيرون خانه مدام دروازه‌بان بودم اما به دليل اينكه در سال مربيگري مرفاوي ايشان من را قبول نداشتند از استقلال جدا شدم.
    گفته مي شود رحمتي مصدوم است! چه پاسخي براي اين ابهام داريد؟ ظاهراً پزشك باشگاه سپاهان هم اين مسأله را تأييد كرده.
    اگر يادتان باشد سال گذشته فقط در يك بازي حضور نداشتم. ظاهراً پزشك باشگاه سپاهان گفته من بايد 3 هفته استراحت كنم. الان آن 3 هفته هم گذشته و من هيچ نگراني بابت اين موضوع ندارم. ضمن اينكه اساساً مصدوميت من چيز خاصي نبود. سال قبل در حالي كه كشاله پايم 4 سانتيمتر كشيده شده بود براي سپاهان بازي كردم. ضمن اينكه بايد اعتراف كنم در استقلال يك كادر پزشكي كاربلد وجود دارد و مي تواند هر مشكلي را به سادگي از بين ببرد.
    يكي از خبرنگاران از رحمتي پرسيد طالب‌لو هنگام ترك استقلال گفته پيراهن شماره يك را به احترام حجازي نمي‌پوشم. آيا رحمتي هم اين كار را انجام مي‌دهد؟
    آرزوي من بود كه روزي شاگرد حجازي باشم. مي‌دانم كه هيچ گاه ديگر به اين آرزو نمي‌رسم. خودم را شاگرد حجازي مي‌دانم. پس از آن مصاحبه‌اي كه ناصرخان كرد و گفت: «رحمتي من را ياد دوران جواني‌ام مي‌اندازد.» هروقت در تيم ملي بازي مي كردم با ناصرخان تماس مي‌گرفتم و از او نظر مي‌خواستم. برخلاف آقا وحيد اما من قصد دارم با افتخار پيراهن شماره يك حجازي را بپوشم و تا آنجا كه مي‌توانم ياد حجازي را در ذهن هواداران استقلال زنده كنم. حتي اگر سازمان ليگ اجازه بدهد مي‌خواهم روي پيراهنم نام ناصرخان را بنويسم و يك فصل با نام او بازي كنم.
    آقاي رحمتي حالا كه به استقلال آمدي خودت را براي مبارزه با حاشيه‌ها آماده كردي؟!
    (... مي‌خندد) در سپاهان هم كم حاشيه پشت سر من نبود اما هميشه صبر و تحمل كردم. به قول معروف خودخوري كردم و همه چيز را درون خودم ريختم. از همه خبرنگاران مي‌خواهم فقط به سايت شخصي‌ام رجوع كنند. هر نقل قولي كه از من نوشته مي شود صحت ندارد اميدوارم به اين مسأله توجه شود كه من فقط از طريق سايت شخصي‌ام مصاحبه مي‌كنم.
    يك سوال احساسي پرسيده شد! آقاي رحمتي شما قول قهرماني مي‌دهيد؟
    هدف قهرماني است. كادر فني و بازيكنان استقلال همگي با هم اخت و هماهنگ هستند. فكر مي‌كنم مي‌توانيم در كنار هم قهرمان ليگ شويم. من يك قهرماني همراه با استقلال را تجربه كردم اما مي‌خواهم بار ديگر لذت قهرماني با استقلال را تجربه كنم.
    سوال‌ها به انتها رسيد؛ حرف خاصي مانده؟
    فقط از شما حاضران كه دعوتم را پذيرفتيد تشكر مي كنم. اميدوارم در كنار شما يك فصل بي‌حاشيه را پشت سر بگذارم.

Distruggi i nemici Golden Bo
    rossoneri

6. 3 کاربر از پست مفید sina acm تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    گواردیولا
    بازیکن محبوب
    xavi-lionel messi
    اسم واقعی شما
    سعیده

SpainSS_TehranBarcelona

تشکر ها
    330

سررشته‌داری: خسرو حیدری اگر بازیکن آزاد شود استقلالی است

به گزارش سايت رسمي باشگاه استقلال، محمد سررشته‌داری، مدیر روابط عمومی باشگاه استقلال پیرامون مسائل باشگاه استقلال با سایت باشگاه گفت‌وگو کرد.
    سررشته‌داری در مورد انصراف استقلال از جذب خسرو حیدری اعلام کرد: باشگاه استقلال از این جذب منصرف نشده است و همان‌طور که از روز اول اعلام شد، منتظر خسرو حیدری، مدافع راست سابق استقلال هستیم و اگر ایشان بتواند از سپاهان جدا شود در استقلال خواهد بود.
    سررشته‌داری در این رابطه افزود: تکلیف آقای حیدری به زودی مشخص می‌شود و ما هم به قوانین احترام می‌گذاریم و تنها در صورت آزاد بودن‌ ایشان وارد عمل می‌شویم.
    مدیر روابط عمومی باشگا‌ه استقلال در مورد ورود آقای هنکه به کادرفنی استقلال افزود: در پی جلسه‌ای که آقای مظلومی و آقای هنکه داشتند وظایف به طور کامل مشخص و معین شده است و هیچ‌گونه تداخل کاری بین آقای هنکه و کادر فنی استقلال وجود ندارد و همه موارد به طور کامل تفکیک و با آقای مظلومی مشخص شده‌اند.
    آقای هنکه مربی بزرگی است و کادرفنی هم سعی دارد از تمامی تجربیات ایشان استفاده کند؛ ایشان در مورد یورگن گده هم چنین کردند و نشان دادند که بلدند از همه تجربیات بقیه اعضای فنی به درستی استفاده و وظایف را مشخص کنند.

Eine traurige Teil des Lebens, aber nicht Sympathisant Ghmgyntryn Teil des Lebens

8. 2 کاربر از پست مفید saiede تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    گواردیولا
    بازیکن محبوب
    xavi-lionel messi
    اسم واقعی شما
    سعیده

SpainSS_TehranBarcelona

تشکر ها
    330

پورحيدري:مذاکرات با وليدعلي و هوار ادامه دارد

سرپرست تيم فوتبال استقلال گفت: مذاکرات با وليدعلي، هوار و زندي ادامه دارد تا در نهايت به نتيجه برسيم.
    به نقل از سايت رسمي باشگاه استقلال، منصور پورحيدري در خصوص شرايط استقلال صحبت هاي زير را انجام داد:
    *حضور هنکه که يکي از مربيان پرسابقه فوتبال آلمان است را چطور مي‌بينيد؟
    اين خواسته مظلومي بود که يک مربي خوب تمرين‌دهنده به کادر تيم اضافه شود. پرويزخان برنامه دو، سه نفر از مربيان را ديده بود و در نهايت با تلاش فتح‌الله‌زاده، هنکه از دو روز پيش رسما به ما اضافه شد و بعد از بازي تدارکاتي با نفتون هم کار با تيم را در تمرينات آغاز خواهد کرد.

*بازي تدارکاتي با نفتون را چطور ارزيابي مي‌کنيد؟
    با توجه به اينکه تيم زير فشار بدنسازي بود ترجيح داديم تا بازي اولمان سنگين نباشد و به همين دليل اين بازي سبک را در دستور کار تيم قرار داديم.

*شرايط اين روزهاي تيم را چطور ارزيابي مي‌کنيد؟
    همه بچه‌ها خيلي خوب تمرين مي‌کنند و حداکثر تلاش‌شان را انجام مي‌دهند. تنها اشکال ما ناقص بودن تيم است که چاره‌اش ملي‌پوشان‌مان است. فکر مي‌کنم با اين وضعيت، مظلومي تا قبل از شروع ليگ ملي‌پوشان را نخواهد داشت و بايد در جريان بازي‌هاي ليگ آنها را به هماهنگي با تيم برساند. اين هم يکي از دشواري‌هاي مربيگري در فوتبال ايران است.

*تيم ملي در اولين ديدار دوستانه با ماداگاسکار به پيروزي خيلي ضعيفي رسيد که با استقبال هواداران روبه‌رو نشد.
    تيم ملي يک اردوي اروپايي داشت و فشار زيادي را هم متحمل شده بود که ادامه آن در تهران دنبال شد. به نظرم اين تيم هنوز شادابي لازم را به دست نياورده است و براي بازي با مالديو خود را آماده مي‌کند. هنوز زود است تا در مورد اين تيم صحبت کنيم و فکر مي‌کنم زمان لازم است تا تاثيرات حضور کي‌روش در تيم ملي را ببينيم.

*يکي از قديمي‌ترين نيمکت‌نشينان استقلال يعني دکتر نوروزي هم از جمع آبي‌پوشان جدا شد. در مورد جدايي نوروزي صحبت مي‌کنيد؟
    تصميم‌گيري در اين باره از پارسال يک ضرورت بود چرا که ايشان درگير تدريس و دانشگاه بودند و در طي فصل قبل چند بار عنوان کردند که بگذاريد به کارهايم رسيدگي کنم و بعد در مورد آينده تصميم مي‌گيريم. او به کارش و درسي که خوانده خيلي اهميت مي‌دهد. دکتر نوروزي تزي هم پيش‌رو دارد و با اين شرايط صلاح ديد از جمع ما جدا شود.

*برخي رسانه‌ها اعلام کرده بودند او به دليل مشکلات مالي از استقلال جدا شده.
    نه اين چنين نبود. مشکلات مالي براي همه است و من مي‌دانم که نوروزي به خاطر مسائل مالي از استقلال جدا نشد. دليل اصلي همان بود که گفتم.

*وضعيت هوار، وليد علي و زندي به کجا رسيد؟
    تا پايان نقل و انتقالات فرصت داريم و به زودي ساير بازيکنان مد نظر را جذب خواهيم کرد. ما مذاکرات‌مان را دنبال مي‌کنيم تا در نهايت به نتيجه برسيم.

*آيا قصد داريد اردويي را در رامسر برگزار کنيد؟
    نه فکر نمي‌کنم چرا که با شرايط ما جور نمي‌شود. با توجه به اينکه ملي‌پوشان را نخواهيم داشت فکر مي‌کنم در همين تهران يک اردويي ديگر بگذاريم.

*آقاي روشن هم به کميته فني استقلال اضافه شد.
    من اطلاعي در اين زمينه ندارم اما خيلي خوشحال مي‌شوم که بچه‌هاي قديمي در خانه‌شان دور هم جمع مي‌شوند. روشن يکي از بزرگان استقلال بوده و هست و از خانواده استقلال است. فتح‌الله‌زاده هم به زودي اين موضوع را ابلاغ مي‌کند.

10. 2 کاربر از پست مفید saiede تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    گواردیولا
    بازیکن محبوب
    xavi-lionel messi
    اسم واقعی شما
    سعیده

SpainSS_TehranBarcelona

تشکر ها
    330

ميداوودي:هر وقت آماده شدم، بازي مي‌كنم بازيکن تيم استقلال گفت: در فصل نقل و انتقالات بازيکنان خوبي را گرفتيم و تلاش مي‌کنيم با اين تيم به قهرماني دست پيدا کنيم. ميلاد ميداوودي که روز گذشته در تمرينات عصر استقلال حاضر شده بود، درباره شرايطش گفت: وضعيتم خوب است و منتظرم که از نظر بدني آماده شوم و به بازي‌ها برسم. ميداوودي در مورد اين که پس از پايان مصدوميتش چه زماني به شرايط مسابقه دست پيدا مي‌کند، بيان کرد: هر زماني که شرايط بدني‌ام مناسب شود و به وضعيت خوبي دست پيدا کنم، بازي مي‌کنم. بازيکنان استقلال با اشاره به عملکرد استقلال در فصل نقل و انتقالات درباره نتيجه‌ گيري اين تيم در فصل آينده عنوان کرد: خدا را شکر در فصل نقل و انتقالات بازيکنان خوبي را گرفتيم و تلاش مي‌کنيم که انشاءالله با اين تيم به مقام قهرماني دست پيدا کنيم.

12. 2 کاربر از پست مفید saiede تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    گواردیولا
    بازیکن محبوب
    xavi-lionel messi
    اسم واقعی شما
    سعیده

SpainSS_TehranBarcelona

تشکر ها
    330

بهتاش فريبا: هنکه مي‌تواند به ما کمک کند

مربي استقلال معتقد است براي رفتن به جام جهاني کار آساني را پيش رو نداريم و بايد از حريفان بزرگي بگذريم
    بهتاش فريبا درباره شرايط تيم استقلال اظهار کرد: وضعيت تيم بد نيست، بازيکنان زحمت مي‌کشند صبح و بعد از ظهر تمرين مي‌کنند. روز گذشته براي شروع کارهاي تاکتيکي بازي تدارکاتي آساني را مقابل نفتون انجام داديم و بازيکنان عملکرد نسبتا خوبي داشتند.
    وي افزود: فردا نيز با تيم ليگ يکي استقلال جنوب يک بازي تدارکاتي ديگر انجام مي‌دهيم و تلاش مي‌کنيم که کم کم شرايط تيم را مساعد کنيم و پس از تکميل شدن تيم بازي‌هاي سختي‌تري را انجام دهيم.
    مربي استقلال درباره بازي روز گذشته اين تيم مقابل نفتون بيان کرد: بازي بدي نبود. پس از فشار تمرين‌هاي بدنسازي که بازيکنان داشتند، روز گذشته اين بازي را انجام دادند و کساني که از اول در تمرين‌ها بودند، بدن‌هايشان بهتر از ديگر بازيکنان بود و رفته رفته بايد اين وضعيت بهتر شود.
    وي درباره وضعيت دروازه‌بان دوم استقلال عنوان کرد: چند دروازه‌بان در تمرينات تست دادند و مظلومي و حسين ترابپور بايد در مورد اين مساله تصميم بگيرند.
    فريبا در مورد بازي تيم ملي مقابل ماداگاسکار گفت: بازي چندان خوبي را از تيم ملي نديدم و مشخص بود که روي بازيکنان فشار بود و به دليل تمرينات سنگيني که داشتند آن طور که بايد و شايد آماده نبودند. زماني که بدن بازيکنان آماده نباشد، در اجراي کارهاي تاکتيکي مشکل ايجاد مي‌شود.
    او درباره اعتراض تماشاگران هنگام بازي ايران اظهار کرد: تماشاگران نبايد اعتراض داشته باشند و بايد به اين مربي فرصت دهند.
    وي ادامه داد: به هر حال خودمان جزو صنف مربيگري هستيم و بايد از کساني که در اين صنف هستند، طرفداري کنيم.
    وي خاطر نشان کرد: تيم ملي پس از اتمام اردوي اتريش اولين بازي رسمي‌اش را مقابل ماداگاسکار انجام داد و همچنين هدف تيم ملي ما جام جهاني است و تا آن زمان نيز فرصت زيادي داريم. به نظر مي‌رسد پس از تغييراتي که در تيم ملي انجام شد و اين تغييرات در زمان علي دايي و افشين قطبي هم وجود داشت، باعث شد که انگيزه بازيکنان بالا برود؛ يعني هر شخصي که در هر تيمي بازي مي‌کند، شانس انتخاب شدن و پوشيدن پيراهن تيم ملي را دارد. فکر مي‌کنم اين انگيزه باعث مي‌شود که بازيکنان بهتر کار کنند.
    فريبا در ادامه گفت: براي رفتن به جام جهاني کار آساني را پيش رو نداريم و بايد از حريفان بزرگي بگذریم. ممکن است با تيم‌هايي همچون عربستان، کره جنوبي و استراليا و ژاپن برخورد کنيم که کار آساني نداريم و بايد همه کمک کنند تا به نتيجه‌ برسيم.
    مربي تيم استقلال درباره حضور هنکه در کادر فني اين تيم اظهار کرد: وجود هنکه مانند گده که سال گذشته به تيم اضافه شد، مي‌تواند به ما کمک کند. او قطعا مي‌تواند براي ما مثمر ثمر باشد و رزومه خوبي هم دارد. هنکه رفته رفته کارش را آغاز خواهد کرد و در اين دو، سه روزه اخير قصد داشت که تيم را ببيند و بداند که از کجا بايد کار را آغاز کند.

14. کاربر روبرو از پست مفید saiede تشکر کرده است .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    گواردیولا
    بازیکن محبوب
    xavi-lionel messi
    اسم واقعی شما
    سعیده

SpainSS_TehranBarcelona

تشکر ها
    330

پس ازگرفتن رضايت‌نامه ام استقلالي مي‌شوم

بازيکن فصل گذشته سپاهان مي‌گويد به مسوولان اين باشگاه اعلام کرده که به خاطر "مشکلات شخصي" نمي‌تواند براي يک سال ديگر در اصفهان بماند.

خسرو حيدري در گفت و گو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، درباره بحث‌هايي که در يکي دو روز گذشته پيرامون گرفتن رضايت نامه او از سپاهان مطرح شده، اظهار کرد: اين روزها مصاحبه‌هايي به نقل از من در برخي روزنامه‌ها، مطبوعات به چاپ رسيده که در آن عنوان شده «عليپور و سازمان ليگ من را استقلالي مي‌کنند» که من بايد همه اينها را تکذيب کنم.
    وي ادامه داد: حتي روز گذشته برخي رسانه‌ها با من تماس گرفتند و من گفتم تا زماني که تکليفم مشخص نشود، صحبت نمي کنم، اما متاسفانه برخي روزنامه‌ها و سايت‌ها خبرهاي کذبي زدند که من آن‌ها را تکذيب مي‌کنم.
    حيدري در پاسخ به اين سوال که وضعيت انتقال شما به استقلال به جا رسيد، گفت: منتظرم که در اين يکي، دو روزه وضعيتم مشخص شود و بتوانم رضايتنامه‌ام را بگيرم. ضمن اين که به مسئولان سپاهان طبق قرار دادي که داشتم در تاريخ مقرر چه به صورت شفاهي و چه به صورت کتبي اعلام کردم که به دليل مشکلات شخصي نمي‌توانم در اصفهان بمانم و براي سپاهان آرزوي موفقيت مي‌کنم.

16. کاربر روبرو از پست مفید saiede تشکر کرده است .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    گواردیولا
    بازیکن محبوب
    xavi-lionel messi
    اسم واقعی شما
    سعیده

SpainSS_TehranBarcelona

تشکر ها
    330

برومند:جاي مظلومي بودم،برومند رابرمي‌داشتم

دروازه‌بان پيشين تيم فوتبال استقلال گفت: اگر جاي پرويز مظلومي بودم، پرويز برومند را جذب مي‌کردم.
    پرويز برومند در خصوص شرايطش و حضور در تمرين استقلال اظهار داشت: چند روزي است که با استقلال تمرين مي‌کنم. به باشگاه خودم آمدم تا به مرز آمادگي برسم.
    وي در پاسخ به اين سؤال که دوست دارد فوتبالش را ادامه دهد، گفت:‌ من خيلي دوست دارم و آرزوي قلبي‌ام اين است که بازگشتم به فوتبال با استقلال باشد اما در جريان هستم و متوجه‌ام که مربيان هم حق دارند تصميم‌گيري کنند. موفقيت استقلال براي من مهم‌تر از موفقيت خودم است.
    برومند در پاسخ به اين سؤال که اکنون که وضعيت دو دروازه‌بان استقلال مشخص شده، باز هم در تمرينات اين تيم شرکت مي‌کند يا خير، عنوان کرد: معلوم است که در تمرينات شرکت مي‌کنم. من براي چيز ديگري در تمرينات هستم. من براي خودم مي‌آيم.
    وي در پاسخ به اين سؤال که اگر جاي سرمربي استقلال بود حاضر مي‌شد پرويز برومند را جذب کند، گفت: اگر خودم سرمربي بودم پرويز برومند را برمي‌‌داشتم. البته زمان ما گلر اول و دوم مشخص نبود و من هم مي‌دانم که رحمتي گلر اول است اما اگر جاي مظلومي، پورحيدري، نظرجويباري و فتح‌الله‌زاده و آنهايي که به گردنم حق دارند، بودم، برومند را جذب مي‌کردم. درست است که اکنون آماده نيستم اما هم انگيزه دارم و هم تا يک ماه ديگر خودم را مي‌رسانم.
    اين دروازه‌بان تصريح کرد: پرويز برومند غيرت و عشقش را به استقلال نشان داده است. جانفشاني‌هايش را براي اين تيم کرده و اين چيزها براي وارد شدن به فوتبال کافي است. به فوتبال برگردم در يک ماه به آمادگي مي‌رسم، اکنون 65 درصد آماده هستم و بقيه آمادگي‌ام در بازي به دست مي‌آيد.
    برومند درباره اينکه اگر نتوانست در استقلال بماند چه تصميمي مي‌گيرد، گفت: استقلال نشد، مطمئن باشيد در تيم ديگري بازي مي‌کنم حتي ليگ يک. مهم براي من اين است که حقانيتم ثابت شود. مهم خودم هستم. اين انگيزه برايم مهم است و بعداً بازي کردن برايم مهم مي‌شود. من باخته‌ام و بايد دوباره خودم را بسازم چون دو فرزند دارم. از همه استقلالي‌ها بخصوص مسئولين تيم و پرويز مظلومي و حسين ترابپور تشکر مي‌کنم.

18. کاربر روبرو از پست مفید saiede تشکر کرده است .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    گواردیولا
    بازیکن محبوب
    xavi-lionel messi
    اسم واقعی شما
    سعیده

SpainSS_TehranBarcelona

تشکر ها
    330

تیموریان: دوست دارم با استقلال قهرمانی را تجربه کنم

به گزارش سايت رسمي باشگاه استقلال، آندرانیک تیموریان که به دلیل مصدومیت نتوانست مقابل مالدیو به میدان برود بر این باور بود که اندکی اقبال سبب می‌شد تا تیم‌ملی با نتیجه‌ای پرگل‌تر حریف خود را شکست دهد. هافبک جنگنده و خوش‌تکنیک استقلال طی گفت‌وگویی با سایت رسمی باشگاه استقلال در خصوص بازی تیم‌ملی و انگیزه‌های خود با پیراهن آبی صحبت کرد.
    *به دلیل مصدومیت نتوانستی مقابل مالدیو بازی کنی؟
    من در اردوی اتریش از ناحیه کنار زانو دچار مصدومیت شده بودم و با صلاحدید کادر فنی و نظر کادر پزشکی تیم‌ملی مقابل مالدیو بازی نکردم تا پس از رفع کامل آسیب‌دیدگی‌ام به دنبال بازی کردن باشم.
    *چه ارزیابی از پیروزی تیم‌‌ملی مقابل مالدیو داری؟
    ما بازی خوبی انجام دادیم و با گل‌های بیشتری هم می‌توانستیم حریف را شکست دهیم. اما بدشانسی آوردیم و در ضربات آخر هم بی‌دقت بودیم تا تعداد گل‌های‌مان در عدد چهار باقی بماند. باز خدا را شکر می‌کنم که پیروزی خوبی به دست آوردیم.
    *تیم حریف هم کم‌وقت تلف نکرد!
    اگر آنها این قدر وقت‌کشی نکرده بودند ما می‌توانستیم با گل‌‌های بیشتری مالدیو را شکست دهیم. اما به هرحال فوتبال ما با فوتبال مالدیو قابل مقایسه نیست و حتما در بازی برگشت باز هم به دنبال پیروزی پرگل حریف هستیم.
    * برای بازی برگشت مشکل آسیب‌دیدگی نداری؟
    نه، امروز هم با تیم‌ملی تمرین کردم و خدا را شکر مشکلی برای به میدان رفتن در مالدیو ندارم.
    *خسرو حیدری هم که به استقلال پیوست.
    نظرم در خصوص آمدن خسرو مثبت است. او بازیکن خوب و شایسته‌ای است و امیدوارم در استقلال بتواند موفق عمل کند.
    * در یک عکس شما، مجتبی جباری و خسرو حیدری، هر سه در تیم جوانان استقلال کنار هم هستید و حالا زمان‌ طوری ورق خورده که دوباره هر سه شما این‌بار در بزرگسالان استقلال کنار هم باشید.
    آن عکس یک عکس یادگاری برای چند سال پیش بود و خوشحالم که الان هر 3 ما در کنار هم هستیم. اما واقعیت این است که تیم کامل استقلال آندو، مجتبی و خسرو نیستند. ما یک تیم هستیم که همه باید به هم کمک کنیم تا استقلال موفق شود. همه بازیکنان ما تجربیات و قابلیت‌های بالایی دارند که آن را در استقلال به کار می‌گیرند تا تیم به دنبال قهرمانی در لیگ باشد.
    *پیش‌بینی شما از لیگ چیست؟ استقلال قهرمان می‌شود؟
    آندرانیک تیموریان هیچ پیش‌بینی در خصوص لیگ نمی‌کند. من فقط می‌توانم بگویم سه، چهار تیم شخصیت قهرمانی در لیگ دارند که یکی از آن تیم‌ها، استقلال است. حالا همه چیز بستگی به عملکرد ما در مسابقات دارد.
    *و انگیزه‌های خودت در استقلال؟
    در وهله اول از لحاظ فوتبالی و اخلاقی به دنبال پیشرفت هستم. دوست دارم امسال با استقلال قهرمانی را تجربه کنم و امیدوارم در انتهای فصل به این هدف برسم.
    * نقل و انتقالات استقلال را چطور ارزیابی می‌کنی؟
    استقلال برحسب نیاز کادر فنی در نقل و انتقالات عمل کرده و فکر می‌کنم آقای دکتر فتح‌اله‌زاده هم بازیکنان موردنظر کادر فنی را جذب کرده‌اند. اما این مسئله باز هم سبب اثبات قهرمانی استقلال نمی‌شود. ما باید در بازی‌های لیگ تلاش کنیم تا بتوانیم به قهرمانی برسیم.

20. کاربر روبرو از پست مفید saiede تشکر کرده است .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    گواردیولا
    بازیکن محبوب
    xavi-lionel messi
    اسم واقعی شما
    سعیده

SpainSS_TehranBarcelona

تشکر ها
    330

پيام فتح‌الله‌زاده براي افراد جدا شده از استقلال

سرپرست باشگاه استقلال براي جداشده‌ها از اين تيم پيام داد.

به نقل از سايت باشگاه استقلال، علي فتح‌الله‌زاده در پيامي از کليه بازيکنان و اعضاي فني باشگاه که از استقلال جدا شده‌اند تقدير و تشکر کرد.
    متن پيام به شرح زير است:

" از کليه بازيکنان و اعضاي تيم فني و کادر پزشکي که سال گذشته در استقلال زحمت کشيدند و در توفيق‌هاي به دست آمده سهم عمده‌اي داشتند، سپاسگزارم.
    مطمئنا سال گذشته آن عزيزان سختي‌هايي کشيدند چه در بعد مالي و چه از نظر فني که لازم است به دليل تحمل مشکلات مالي موجود طي سال قبل، از آنها تقدير و تشکر ويژه‌اي داشته باشم.
    اميدوارم همه آنها که از استقلال جدا شده‌اند سال موفقي را پيش‌رو داشته باشند و شرايط به گونه‌اي رقم بخورد که به خانه خود بازگردند و بتوانند در استقلال به مردم و هواداران فوتبال خدمت کنند. "

22. کاربر روبرو از پست مفید saiede تشکر کرده است .

صفحه 3 از 141 نخستنخست 123451353103 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)