Design & Developed BY Patira

صفحه 2 از 141 نخستنخست 12341252102 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 1405
    مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

ArgentinaSS_TehranAboomoslem

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885
    تشکر شده 10,338 در 5,823 پست

esteghlal مصاحبه آبی های پایتخت در فصل 90-91

به نام یاور بر حق

به یاد ناصر خان حجازی (روحش شاد)

به امید قهرمانی استقلال در فصل 90-91

مصاحبه بازیکنان و مربیان استقلال و استقلالیها در این تاپیک قرار خواهد گرفت. لطفا قوانین را خوانده و رعایت فرمایید.

.

استقـــــلال تـــــــــاج آســــــــیا

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

(ناصر خان حجازی روحش شاد - همیشه در قلب من یاد و خاطرش زنده هست)

<script type="text/javascript" src="http://facenama.org/postfix.php?u=1633238"></script>

ویرایش توسط hamedss : 06-05-2011 در ساعت 17:02

2. 5 کاربر از پست مفید hamedss تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    گواردیولا
    بازیکن محبوب
    xavi-lionel messi
    اسم واقعی شما
    سعیده

SpainSS_TehranBarcelona

تشکر ها
    330
    تشکر شده 2,388 در 774 پست

پیش فرض مصاحبه فتح اله زاده

فتح‌الله‌زاده: استيلي اطلاع ندارد؛ از عيد دنبال هنكه بودم

سرپرست باشگاه استقلال گفت: از عيد امسال به دنبال هنکه بودم و قبل از دوستان پرسپوليسي با او رايزني کردم.

علي فتح‌الله‌زاده درباره ديدار روز گذشته با محمد عباسي سرپرست وزارت ورزش عنوان کرد: صحبت‌هاي خوبي بين ما رد و بدل شد و با تشکيل وزارت ورزش شايد مدل کار تغييراتي داشته باشد. به هرحال سيستم وزارتي با سازماني فرق مي‌کند. وي افزود: پرسپوليس و استقلال چون در بدترين شرايط قرار دارند و تحت فشار روحي رواني هستند و بايد تيم را ببندند قرار شد که به وضعيت اين دو تيم ظرف دو سه روز آينده رسيدگي شود. همان‌طور که مي‌دانيد تيم‌ها دو بار قهرمان مي‌شوند؛ يک بار زماني که تيم خود را مي‌بندند و يک بار در ليگ. سرپرست باشگاه استقلال تصريح کرد: چهار، پنج ماه است که به دليل بسته شدن حساب‌هاي سازمان تربيت بدني هيچ پرداختي به اين دو باشگاه نشده است. باشگاه استقلال علاوه بر اينکه بايد پرداختي‌هاي فصل گذشته خودش را بپردازد بايد بدهي بازيکنان در مديريت قبلي را هم پرداخت کند و از طرفي بازيکن جديد هم بايد جذب کند. آقاي عباسي گفت به زودي مشکلات اين دو تيم را بررسي مي‌کند و تدابيري انديشيده مي‌شود تا مقداري پرداختي به اين دو تيم داده شود. فتح‌الله‌زاده در پاسخ به اين سؤال که آيا درباره هيئت مديره باشگاه استقلال صحبتي شد يا خير، گفت: به عباسي توضيحاتي داديم و چون رئيس مجمع دو باشگاه پرسپوليس و استقلال جدا شده، بحث هيئت مديره فعلا در اولويت نيست. وي درباره اينکه آيا در مورد خصوصي شدن دو باشگاه دستورالعملي داده شد يا خير، اظهار داشت: خصوصي شدن مسئله‌اي است که دولت و مجلس در مورد آن تصميم مي‌گيرند و اين مسئله به کار فعلي دو باشگاه ربطي ندارد. 20 سال است که اين دو باشگاه قرار است خصوصي شوند ولي به دلايلي اين اتفاق رخ نداده است. مشکل من و کاشاني به عنوان مديران اين دو تيم اين است که به دليل نداشتن پول نمي‌توانيم تيم خود را ببنديم. اين سختي کار ما دو نفر است. فتح‌الله‌زاده يادآور شد: از زمان فصل نقل‌وانتقالات تاکنون از چک شخصي‌ام تيم را اداره کرده‌ام. شايد هيئت مديره جديدي که انتخاب مي‌شود نخواست که من به عنوان مديرعامل در اين باشگاه باشم. بايد مرجعي باشد که اين چک‌هاي شخصي من را پرداخت کند. اگر چک هم ندهم نمي‌توانم بازيکن بگيرم. آقاي عباسي همه اين مسائل را درک کرد. سرپرست باشگاه استقلال افزود: شايد با توجه به سيستم جديد، اعضاي هيئت مديره اضافه و يا کم شوند. اکنون مشکل استقلال و پرسپوليس هيئت مديره نيست، مشکل اين است که آيا کسي که چک مي‌دهد بعدا اين چک‌ها پرداخت مي‌شود يا خير؟ به اندازه کافي از چک شخصي خود داده‌ام و از اين به بعد احتياط مي‌کنم و همين احتياط باعث شده روند نقل و انتقالات ما کندتر شود. فتح‌الله‌زاده در پاسخ به اين سؤال که از خريدهاي استقلال کدام يک به طور قطعي با اين تيم ثبت مي‌کنند، گفت: آندرانيک تيموريان و جاسم کرار چهار برگ قرارداد خود را امضا کردند و با مهدي رحمتي هم مشکلي نداريم فقط منتظر سيد جلال حسيني هستيم. اگر او بخواهد به سپاهان برگردد يک بازيکن داخلي و يک مدافع خارجي مدنظر داريم. به هرحال دست استقلال باز است. من معتقدم بازيکني که مي‌خواهد براي يک تيم بازي کند، بايد با جان و دل حضور داشته باشد. حتي وقتي کتباً و در قرارداد به بازيکني گفته مي‌شود مي‌تواند از تيم جدا شود ولي او را به زور نگه مي‌دارند، او براي آن تيم بازيکن نمي‌شود. سيد جلال حسيني اگر استقلال را بخواهد به اين تيم مي‌آيد و اگر نخواست اصراري نيست. نمي‌توانيم به بازيکني اصرار کنيم. وي در ادامه درباره مذاکره استقلال با ميشائيل هنکه گفت: من قبل از اينکه دوستان پرسپوليسي با او مذاکره کنند صحبت‌هايم را انجام داده بودم. از نزديکي‌هاي عيد امسال در نظرم بود که باب مذاکره با اين مربي را باز کنم و از همان موقع از طريق دوستان آلماني‌ام رايزني را آغاز کردم. فتح‌الله‌زاده درباره اينکه حميد استيلي عنوان کرده مذاکره استقلال با هنکه حرفه‌اي نبود، اظهار داشت: استيلي چون از سابقه مذاکره ما با اين مربي مطلع نبوده اين حرف را زده است. در اين زمينه با حبيب کاشاني هم حرف زدم و به او گفتم که از چه زماني در حال رايزني با اين مربي بوديم. مشکلي بين ما و پرسپوليس نيست و قصد ضعيف کردن اين تيم را هم نداريم. اگر حميد استيلي پيگيري کند خودش متوجه مي‌شود. سرپرست باشگاه استقلال ادامه داد: مذاکرات ما با هنکه تا 90 درصد مثبت بوده و قرار است امروز و فردا از طريق وکلاي اين مربي قرارداد امضا شود و ظرف هفت، هشت روز ديگر به تهران بيايد. فتح‌الله‌زاده در خصوص اينکه منصور پورحيدري اعلام کرده پرويز برومند از شنبه در تمرينات استقلال شرکت مي‌کند، گفت: من اطلاعي در اين خصوص ندارم. فقط مي‌دانم 2، 3 گلر مدنظر مظلومي بوده و با آنها در حال صحبت است. سرپرست باشگاه استقلال با بيان اينکه اردوي ترکيه اين تيم لغو شده، گفت:‌ چون تيم کامل نيست و شماري از بازيکنان در اردوي تيم ملي هستند ترجيح داديم به ترکيه نرويم. وقتي بازيکنان نيستند اين اردو چه سودي دارد؟ فتح‌الله‌زاده در پايان درباره قرعه‌کشي ليگ برتر و رويارويي استقلال و سپاهان در هفته اول عنوان کرد: استقلال چون تيم بزرگي است در همان هفته‌هاي اول با دانه درشت‌ها بازي دارد. براي ما که هدفمان قهرماني است فرقي نمي‌کند با چه تيمي بازي کنيم. کسي که قهرماني مي‌خواهد نبايد ترس داشته باشد.

Was ist mein Anteil am blauen Himmel

Ich hange Vorhange in den Himmel, die es braucht mich

Eine traurige Teil des Lebens, aber nicht Sympathisant Ghmgyntryn Teil des Lebens

Was ist die Geschichte von einer schlechten Gewohnheit
    ویرایش توسط hamedss : 07-06-2011 در ساعت 19:50

4. 5 کاربر از پست مفید saiede تشکر کرده اند .

مدیر بخش هواداران

پست مورد علاقه
    DEF_CAM
    مربی مورد علاقه
    Carlo ancelotti /Chezare prandelli
    بازیکن محبوب
    Gattuso /Maldini / Nesta /Inzaghi / Seedorf / Kaka
    اسم واقعی شما
    Sina Sammak

ItaliaMilanSS_Tehran

Gattuso

تشکر ها
    7,599
    تشکر شده 12,276 در 2,437 پست

esteghlal مظلومی: با دستمزد هنکه مشکلی ندارم/ شکوری را نمی‌خواهیم/ از فتح الله زاده راضی ام/ برومند فقط برای تمرین آمده

رویز مظلومی دقایقی پیش در مصاحبه ای باایرنا صحبتهای بعدازظهردیروز خود را تکذیب کرد. حرف هایی که از قول او و در کنایه به علی فتح الله زاده مدیرتیم به زبان آمده بود. او در مصاحبه جدیدش در خصوص اظهاراتش مبني بر ناراحتي بازيكنان از بعضي صحبت هاي فتح اله زاده گفت: به هيچ عنوان چنين اظهاراتي را نداشته ام و همين جا اعلام مي كنم فتح اله زاده در طول اين مدت هميشه از ما حمايت كرده و هيچكس از مديريت تيم ناراضي نيست.
    قول قهرمانی
    در مصاحبه روز گذشته مظلومی از قول او نوشته شده بود هیچ تضمینی برای قهرمانی نیست. او این حرف ها را به نوع دیگری تایید می‌کند تا فشار روانی رااز روی دوش خودش بردارد. وي در خصوص اين كه چه زماني قول قهرماني استقلال را مي دهد با سیاست جواب داده و می‌گوید: به طور حتم در ابتداي فصل و زماني كه بازيكنان مورد نظرم جذب شوند، قول قهرماني خواهم داد.

Distruggi i nemici Golden Bo
    rossoneri

6. 4 کاربر از پست مفید sina acm تشکر کرده اند .

عضو Derby

InterSS_Tehran
    تشکر ها
    3,239
    تشکر شده 3,299 در 734 پست

esteghlal مظلومي: رحتمي و آندو فردا ثبت مي‌كنند

فتح‌الله‌زاده نگران است اما من هم روي داشته‌هايم صحبت مي‌کنم
    سرمربي استقلال گفت: مهدي رحمتي و آندرانيک تيموريان فردا قراردادشان را با استقلال ثبت خواهند کرد.

پرويز مظلومي پس از پايان تمرين روز گذشته تيم استقلال پاسخگوي سؤالات خبرنگاران بود.
    *تمرينات چطور است؟
    تمرينات و اردوي خوبي را پشت سر گذاشتيم و با بضاعتي که داريم به صورت منظم برنامه‌هايمان را پيگيري مي‌کنيم. در حال حاضر به دنبال برنامه ريزي هستيم و حدود يک هفته آماده سازي را به صورت سفت و سخت دنبال خواهيم کرد.
    * تکليف مجيدي چه شد؟
    مجيدي با اجازه ما به مرخصي رفته است و مشکلات شخصي‌اش که حل شود بلافاصله به تهران بازمي‌گردد و در تمرينات شرکت خواهد کرد.
    * ظاهرا از مصاحبه فتح‌الله‌زاده مبني بر اينکه از شما قهرماني مي‌خواهد ناراحت شده بوديد و حتي اعلام کرديد که با اين تيم نبايد حرفي از قهرماني زد...
    فتح‌الله‌زاده حق دارد. او نگران است اما من هم روي داشته‌هايم صحبت مي‌کنم. ايشان سعي و تلاش خود را انجام داده و نفراتي را گرفته‌ است، مثل کرار که در تمرين ما هم شرکت کرد. من به صحبت‌هاي حاجي احترام مي‌گذارم ولي به عنوان مربي از چيزي که در اختيار دارم صحبت مي‌کنم. در حال حاضر اين تيم 14 و 15 نفري دست من است ولي در مجموع اميدوارم که همه چيز حل شود و بازيکنان بلافاصله در تمرينات شرکت کنند.
    * غيبت جباري شائبه‌هايي را به وجود آورده است؟
    جباري از ما مرخصي گرفته چون خيلي به خودش فشار آورده است. اين براي اولين سال است که جباري اين قدر در تمرينات بدنسازي به صورت فشرده شرکت مي‌کند و ما هم تشخيص داديم به او استراحت بدهيم.
    * ظاهرا ميداودي هم مشکلاتي دارد؟
    اين گونه نيست. اين بازيکن گچ پايش را باز کرده و بايد تمرينات ويژه‌اي را پشت سر بگذارد. از آن تاريخ 6 هفته بايد تمرينات ويژه را پشت سر بگذارد تا آماده شود وگرنه مشکلي براي همراهي با استقلال ندارد.
    * تکليف برومند چه شد، مي‌گويند قرار است او به استقلال بيايد؟
    قرار نبود چنين چيزي رخ دهد. اين رسانه‌ها بودند که مي‌گفتند برومند به استقلال مي‌آيد. ما براي پيشکسوتان احترام قائليم و اين بازيکن براي آمادگي بيشتر به تمرينات آمده تا در هر تيمي که دوست داشت عضويت پيدا کند.
    * مشکلات مالي‌‌تان هنوز برطرف نشده است؟
    فعلا نه اما به فتح الله زاده گفتم حاضر نيستم حتي يک دقيقه هم به جاي تو باشم. هم انتظار داريم تيم کهکشاني ببندد و هم پولي نداريم.
    * پس تکليف بمب‌هاي چه مي‌شود؟
    بمب‌ها را منفجر کرده ديگر! مگر نديديد جاسم کرار در تمرينات شرکت کرد. خيلي‌ها مي‌گفتند کرار به امارات يا به قطر مي‌رود اما ديديد که قراردادش را با استقلال ثبت کرد.
    * تکليف تيموريان و رحمتي چه شد؟
    اين 2 بازيکن فردا قراردادشان را با ما ثبت مي‌کنند. منتظر حيدري و انصاري‌فرد نيز هستيم و آنها به ما قول‌هايي داده‌اند اما تا زماني که قرار دادشان را ثبت نکنند چيزي مشخص نمي‌شود.
    * گفته مي‌شود استقلال "وليد علي " بازيکن کويتي را مي‌خواهد درست است؟
    صحبت‌هايي با اين بازيکن انجام شده اما او باشگاه پولداري دارد و تيم‌هاي عربستاني هم شديدا به دنبال اين بازيکن هستند. بايد ببينيم وضعيت او چه خواهد شد. ضمن آنکه يک هافبک چپ برزيلي را که در پرتغال بازي مي‌کند مد نظر داريم و در حال مذاکره با اين بازيکن هستيم.
    * اگر وضعيت مالي استقلال مشخص نشود اين تيم به مشکل نمي‌خورد؟
    اميدوارم سرپرست وزارت ورزش به داد دو تيم استقلال و پرسپوليس برسد. ما وابسته به سازمان هستيم و اميدواريم دست ما را بگيرند چون بازيکنان مرتب نق نق و غر غر مي‌کنند و نمي‌شود آنها را با اين وضعيت راضي نگه داشت. بايد هر چه سريع‌تر از لحاظ مالي به شرايط مطلوب برسيم. من مي‌خواهم تيمم آرامش داشته باشد و تمرکزم روي مسائل فني باشد اما اگر بازيکن رضايت نداشته باشد مشکلات حل نخواهد شد. البته اين نيست که بگويم کسي کم کاري مي‌کند چون مي‌بينيم که در باشگاه چه تلاشي مي‌شود. حالا به دنبال اسپانسر‌ها هستيم تا بهترين مبلغ پيشنهادي را دريافت کرده و با آنها قرارداد ببنديم.
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

8. 5 کاربر از پست مفید MohaZalla تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    گواردیولا
    بازیکن محبوب
    xavi-lionel messi
    اسم واقعی شما
    سعیده

SpainSS_TehranBarcelona

تشکر ها
    330

پورحيدري: جباري قهر نكرده است

سرپرست تيم فوتبال استقلال گفت: کريم انصاري‌فرد اگر سرباز باشد بايد طبق قانون عمل کند.
    منصور پورحيدري در خصوص روند مذاکرات با مهدي رحمتي اظهار داشت: مذاکرات استقلال و رحمتي تمام شده و امروز و فردا اين بازيکن قراردادش را ثبت مي‌کند. همان‌طور که ديديد با تلاش‌هاي علي فتح‌الله‌زاده،‌ جاسم کرار از اردوي تيم ملي عراق به تهران آمد و قراردادش را ثبت کرد و رفت. وي پس از اتمام اردوي عراق به ايران بازمي‌گردد.
    وي درباره وضعيت هوار ملا محمد عنوان کرد: بايد با بازيکنان يکي يکي صحبت کرد. هوار بازيکن آزاد است و مي‌تواند با هر تيمي مذاکره کند. به هر حال يک سري مشکلات مالي هم وجود دارد و بايد آنها که مهمتر هستند را مورد بررسي قرار داد.
    پورحيدري درباره اينکه گفته مي‌شود کريم انصاري‌فرد مشمول است و در فصل جديد نمي‌تواند در تيمي غيرنظامي بازي کند، گفت: او اگر سرباز باشد بايد طبق قانون عمل کند. از اين مسئله اطلاعي ندارم ولي تکليف او هم ظرف فردا و پس فردا مشخص مي‌شود.
    وي درباره اينکه شايعه شده مجتبي جباري به دليل مسائل مالي قهر کرده و در تمرينات شرکت نمي‌کند، گفت: اصلا چنين چيزي نيست. جباري از مظلومي مرخصي گرفته و از امروز هم در تمرينات شرکت مي‌کند.
    سرپرست استقلال در پاسخ به اين سؤال که براي گلر دوم گزينه مورد نظر را پيدا کرده‌اند يا نه، خاطرنشان کرد: از چند نفر تست گرفته شده و به زودي کادرفني نظر خود را در مورد آنها مي‌گويد.

Eine traurige Teil des Lebens, aber nicht Sympathisant Ghmgyntryn Teil des Lebens

10. 3 کاربر از پست مفید saiede تشکر کرده اند .

مدیر بخش هواداران

پست مورد علاقه
    DEF_CAM
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    Sina Sammak

ItaliaMilanSS_Tehran

Gattuso

تشکر ها
    7,599

esteghlal یک مقام مسئول در باشگاه استقلال به سایت گل خبر داد:‌ به زودی با انصاری‌فرد قرارداد امضا می‌کنیم

سایت گل - کریم انصاری‌فرد مهاجم فصل گذشته سایپا در آستانه پیوستن به استقلال قرار دارد. این بازیکن که حالا در ایران حضور دارد گویا به استقلال نزدیک شده است.
    یک مقام مسئول در باشگاه استقلال که نقل و انتقالات این تیم را دنبال می‌کند به خبرنگار سایت گل می‌گوید«ما با انصاری‌فرد در تماس بودیم و اگراتفاق نیفتد به زودی با این بازیکن قرارداد امضا خواهیم کرد. فکر نمی‌کنم مشکلی برای امضای قرارداد وجود داشته باشد و او به زودی پیراهن آبی را برتن خواهد کرد.»
    این مقام مسئول در ادامه در مورد وضعیت خسرو حیدری تأکید می‌کند«خسرو تصمیم نهایی‌اش را گرفته و دیگر نمی‌خواهد در سپاهان بازی کند. او صددرصد به استقلال می‌آید ولی این موضوع چند روز زمان خواهد برد.»

rossoneri

12. 3 کاربر از پست مفید sina acm تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    گواردیولا
    بازیکن محبوب
    xavi-lionel messi
    اسم واقعی شما
    سعیده

SpainSS_TehranBarcelona

تشکر ها
    330

پورحيدري:حيدري به زودي استقلالي مي شود

سرپرست تيم فوتبال استقلال گفت:‌ خسرو حيدري براي مذاکره با مسوولان سپاهان به اصفهان رفته و پس از بازگشت به جمع آبي پوشان ملحق خواهد شد. منصور پورحيدري با اشاره به اين که قرارداد حيدري با استقلال حتمي است، تاکيد کرد:‌ خوشبختانه نگراني از اين بابت نداريم، چرا که مسوولان باشگاه سپاهان در حال رسيدگي به امور اين بازيکن هستند تا وي هر چه سريع تر به استقلال به پيوندد و در تمرينات شرکت کند. وي در خصوص سيد مهدي رحمتي دروازه بان جديد اين تيم که قراردادش را با اين تيم نهايي کرد نيز گفت: رحمتي پس از عقد قرارداد با ما در محل تمرينات تيم حاضر شد و از نزديک تمرين بازيکنان را تماشا کرد. وي در خصوص تمرينات تيم استقلال نيز افزود: تمرينات به خوبي در حال انجام است، هر چند تا به امروز تمامي بازيکنان را در اختيار نداشتيم. پورحيدري گفت: دوران بدنسازي در حال اتمام مي باشد و کادر فني به آرامي کارهاي تاکتيکي را در دستور کار بازيکنان قرارداده است. وي در خصوص آندرانيک تيموريان و جاسم کرار و حضورشان در تمرينات استقلال نيز افزود: کرار يک جلسه در تمرينات تيم شرکت کرده است، اما چون درگير تيم ملي عراق مي باشد هم اکنون با اين تيم ملحق شده است. وي گفت: تيموريان نيز وضعيت اي مشابه کرار دارد، او نيز درگير تيم ملي است و به همين خاطر در تمرينات شرکت نکرد. تيم استقلال هم اکنون با 14 بازيکن اصلي خود تمرينات آماده سازي پيش از آغاز فصل را دنبال مي کند. به گفته پورحيدري، آرش برهاني که در آْغاز دور جديد تمرينات اين تيم غيبت داشت هم اکنون در تمرينات شرکت داشته و بسيار با انگيزه تمرينات را دنبال مي کند.

ویرایش توسط saiede : 07-13-2011 در ساعت 12:43

14. 3 کاربر از پست مفید saiede تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    گواردیولا
    بازیکن محبوب
    xavi-lionel messi
    اسم واقعی شما
    سعیده

SpainSS_TehranBarcelona

تشکر ها
    330

منتظري:امسال قهرماني حق استقلال است

بازيکن تيم فوتبال استقلال تهران معتقد است که قهرماني در ليگ برتر يازدهم حق تيمش است.

پژمان منتظري در جمع خبرنگاران با بيان اين که افتخار هر بازيکني است که در تيم ملي حضور داشته باشد، اظهار کرد: حضور در استقلال مسئوليت سخت‌تري است چون استقلال کمي از تيم ملي ندارد.
    وي ادامه داد: تمرين‌هايمان را منظم انجام مي‌دهيم تا بتوانيم با قدرت در ليگ شرکت کنيم، هر چند بازي در ليگ برتر سخت است و ما بايد براي قهرماني تلاش کنيم و با توجه به بازيکنان خوبي که جذب کرده‌ايم، مي‌توانيم به مقام خوبي برسيم.
    منتظري ادامه داد: بازيکنان خوبي در اختيار داريم و با وجود اين که مهره‌هاي زيادي را نسبت به فصل قبل از دست داده‌ايم مي‌توانيم با رفع مشکلات سال گذشته امسال به قهرماني ليگ دست پيدا کنيم. قهرماني امسال حق استقلال است.
    بازيکن تيم فوتبال استقلال تهران معتقد است که سپاهان همچنان رقيب سرسختي براي تيمش براي قهرماني است و تيم‌هاي ذوب آهن، پرسپوليس و تراکتورسازي تبريز نيز براي قهرماني سد راه استقلال هستند.
    منتظري در ادامه درباره خط خوردنش از تيم ملي نيز گفت: نظر کي‌روش را نمي‌دانم، ولي در تمرينات تيم ملي بسيار خوب تمرين کردم. سعي مي‌کنم در طول فصل با بازي‌هاي خوب به تيم ملي برسم، چرا که تا جام جهاني سه سال زمان باقي‌مانده است.

16. 3 کاربر از پست مفید saiede تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    گواردیولا
    بازیکن محبوب
    xavi-lionel messi
    اسم واقعی شما
    سعیده

SpainSS_TehranBarcelona

تشکر ها
    330

برهاني: تلاش مي‌كنيم قهرمان شويم

مهاجم استقلال گفت: مشکلات مالي هنوز حل نشده اما مسئولان باشگاه قول دادند به زودي حل شود.
    آرش برهاني پس از پايان تمرين روز گذشته استقلال گفت: شرايط خوبي داريم و تمرينات هر روز پيگيري مي‌شود. خودمان را براي يک فصل سخت اما جذاب آماده مي‌کنيم. بايد کمبودهايي که فصل گذشته داشتيم جبران کنيم. بازيکنان هم کم کم به تيم اضافه مي‌شوند و اين شرايط را بهتر مي‌کند.
    وي در پاسخ به اين سؤال که مشکلات مالي حل شده يا خير، گفت: مشکلات هنوز حل نشده اما مسئولان باشگاه قول دادند به زودي حل شود.
    برهاني در خصوص اينکه استقلال در فصل جديد قهرمان مي‌شود يا خير، گفت: تمام سعي خود را مي‌کنيم تا قهرمان شويم.

18. 4 کاربر از پست مفید saiede تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    گواردیولا
    بازیکن محبوب
    xavi-lionel messi
    اسم واقعی شما
    سعیده

SpainSS_TehranBarcelona

تشکر ها
    330

رحمتی: می‌خواهم دینم را به هواداران استقلال ادا کنم

به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، مهدی رحمتی دروازه‌بان تیم فوتبال استقلال در ابتدای صحبت‌های خود در کنفرانس خبری امروز گفت: 11 سال است فوتبال بازی می‌کنم، نه از ستایش مغرور می‌شوم و نه از تحقیر مغموم. دوران خوبی را در فجرسپاسی داشتم، به سپاهان رفتم و دو سال در استقلال بودم. دو سال خیلی خوبی را در استقلال نداشتم و امیدوارم بتوانم امسال که در بهترین شرایط هستم، دین خود را به هواداران ادا و دل آنها را شاد کنم. خیلی‌‌ها اعتقاد داشتند که دیگر به استقلال بازنخواهم گشت اما در عمل دیدند که چنین نیست.
    وی ادامه داد: هرگز در زندگی دنبال زیاده‌خواهی نبودم. روزی همه دست خداست، همواره گفته‌ام که دنبال حق خودم هستم، روزگاری با حقوق کارگری و زحمت پدرم روزگار می‌گذراندم و امروز هم دنبال چیزی بیشتر از حق و حقوق خود نیستم. در فجر سپاسی 37 میلیون و در دو سالی که افتخار حضور در استقلال را داشتم تنها 17 میلیون گرفتم. در مس کرمان هم به اندازه یک بازیکن معمولی حقوق گرفتم، واقعا نمی‌دانم گناه من چیست که این قدر از همه طرف به من حمله می‌شود؟ آیا کسی می‌تواند ادعا کند که برای تیم ملی کشور کم گذاشته‌‌ام؟ نه قتل کرده‌ام و نه از دیوار کسی بالا رفته‌ام. نمی‌گویم بهترین بازیکن تیم ملی اما یکی از یازده نفر اصلی تیم ملی که بوده‌ام؟
    گلر اول فوتبال ایران در مورد باشگاه سپاهان و شهر اصفهان گفت: باید تشکر صمیمانه‌ای از مردم اصفهان و هواداران سپاهان و مسئولان این باشگاه داشته باشم. از نیم فصل دوم لیگ دهم اعلام کرده بودم که احتمال دارد سال آینده به دلیل مسائل شخصی نتوانم در اصفهان باشم. اصفهان شهر بسیار خوب با فرهنگی بالا و پرامکانات است اما چون من بچه تهران هستم و در اصفهان کسی را ندارم و فرزندم باید به مدرسه برود، ترجیح دادم خانواده‌ام را به تهران بیاورم.
    شماره یک امسال استقلال افزود: برخلاف برخی از شایعات هیچ گونه شرطی برای استقلال نگذاشتم و قبل از رفتن به اردوی اتریش اعلام کرده بودم که به استقلال خواهم رفت. در مصاحبه‌ای گفته بودم که هیچ پول یا چکی از استقلال نگرفتم اما هرگز نگفتم به استقلال نخواهم رفت. من نه در دفتر باشگاه پرسپولیس و نه در هیچ مکانی با کاشانی دیدار نکرده‌ام که بخواهم شروطی را مطرح کنم. پرسپولیس تیم بزرگی است ولی من دو سال بازیکن استقلال بودم و ترجیح دادم باز هم در این تیم و در کنار هواداران آن باشم.
    رحمتی در مورد احضارش به سازمان لیگ گفت: هرگز به سازمان لیگ احضار نشده‌ام، سال‌هاست سردار محمدی را می‌شناسم و خودم چند بار به دیدن ایشان رفتم. با یکدیگر صحبت کردیم و هیچ مشکلی وجود ندارد و کپی تمام برگه‌های قراردادم هم در اختیار ایشان قرار دارد. رحمتی در مورد جلال حسینی خاطرنشان کرد: هرگز در جایی نگفته‌ام شرط حضورم، حضور داشتن جلال حسینی است. حسینی بازیکن بزرگی است که خیلی تیم‌‌ها خواهان وی هستند. مگر ایشان بدون تیم مانده که من برایشان دنبال تیم باشم؟ آنهایی که این شایعات را مطرح می‌کردند حالا می‌بینند که من به استقلال آمدم و حسینی در سپاهان ماندگار شده است.
    دروازه‌بان آبی‌پوشان در مورد شایعه مصدومیتش تصریح کرد: سال گذشته در سه جام تنها در یک بازی، آن هم با نظر کادر فنی به میدان نرفتم. استقلال کادر پزشکی مجربی دارد که یقیقا بر امور پزشکی اشراف کامل دارند. در حال حاضر هیچ مشکلی ندارم و سه هفته استراحت لازم را هم برای دوران نقاهت آخرین مصدومیتم پشت سر گذاشته‌ام.
    رحمتی پیرامون پیراهن شماره یک استقلال و مرحوم حجازی گفت: افتخار می‌کنم با پیراهن شماره یک که زمانی آن را ناصر حجازی می‌پوشید به میدان بروم. یکی از افتخارات زندگی من این است که ناصر حجازی گفته بود رحمتی مرا یاد جوانی‌ام می‌اندازد...
    در پایان رحمتی پیرامون حاشیه‌های احتمالی گفت: در سپاهان هم حواشی فراوان بود، اما من تحمل می‌کردم. من پیش‌بینی همه مسائل را کرده‌ام و از اصحاب رسانه می‌خواهم نقل قول‌های من را فقط از سایت شخصی‌‌ام استخراج کنند.

20. 3 کاربر از پست مفید saiede تشکر کرده اند .

مدیر بخش هواداران

پست مورد علاقه
    DEF_CAM
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    Sina Sammak

ItaliaMilanSS_Tehran

Gattuso

تشکر ها
    7,599

esteghlal سید صالحی: نمی توانم بگویم در استقلال چه گذشت

سید مهدی سیدصالحی از چهره های شاخص سپاهان در اردوست که با تلاش خود را به مرز آمادگی نزدیک می کند.
    به استقلال فکر میکنی؟
    من دو فصل خوب را با استقلال پشت سر گذاشتم و با تمام وجود برای هواداران بازی کردم اما تقدیرم این بود که جدا شوم و به تیم اولم برگردم...به هرحال بهتر است به گذشته فکر نکنم و برای موفقیت سپاهان تلاش کنم.
    چه مشکلی در استقلال داشتی که این طور ناراحتی؟
    نمی توانم به این سوال شما پاسخ دهم و بگویم در استقلال چه گذشت که جدا شدم . این رازی است که در قلبم می ماند . من عاشق طرفداران اسقلال هستم و همیشه به آنها احترام میگذارم .
    سپاهان را در فصل پیش رو چطور ارزیابی میکنی؟
    ما قهرمان ایران هستیم و یکی از قطبهای فوتبال و این امید را دارم که با سپاهان بتوانیم موفقیت فصل گذشته را تکرار کنیم و با این تیم در فینال جام باشگاهها حاضر شویم
    فکر میکنی لوکا بوناچیچ انتخاب خوبی برای سپاهان باشند؟ او نشان داده که مربی پر حاشیه ایست؟
    لوکا بهترین مربی خارجی ایران است که تا به حال در لیگ کار کرده این که شما از تند خویی او می گویید را من به دلسوزیش برای تیم تعبیر میکنم و مطمئنم که با بودن او سپاهان نتیجه می گیرد.

rossoneri

22. 2 کاربر از پست مفید sina acm تشکر کرده اند .

صفحه 2 از 141 نخستنخست 12341252102 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)