Design & Developed BY Patira

صفحه 141 از 141 نخستنخست ... 4191131139140141
نمایش نتایج: از شماره 1,401 تا 1,405 , از مجموع 1405
    مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

ArgentinaSS_TehranAboomoslem

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885
    تشکر شده 10,338 در 5,823 پست

esteghlal مصاحبه آبی های پایتخت در فصل 90-91

به نام یاور بر حق

به یاد ناصر خان حجازی (روحش شاد)

به امید قهرمانی استقلال در فصل 90-91

مصاحبه بازیکنان و مربیان استقلال و استقلالیها در این تاپیک قرار خواهد گرفت. لطفا قوانین را خوانده و رعایت فرمایید.

.

استقـــــلال تـــــــــاج آســــــــیا

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

(ناصر خان حجازی روحش شاد - همیشه در قلب من یاد و خاطرش زنده هست)

<script type="text/javascript" src="http://facenama.org/postfix.php?u=1633238"></script>

ویرایش توسط hamedss : 06-05-2011 در ساعت 17:02

2. 5 کاربر از پست مفید hamedss تشکر کرده اند .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

esteghlal مصاحبه منصور پورحیدری

پورحیدری: این فرصت‌سوزی‌ها به استقلال لطمه می‌زند

4 ماه است که از اختلافات می‌گذرد

خبرگزاری فارس: سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت: این فرصت‌سوزی و مشخص نبودن شرایط به استقلال لطمه می‌زند.

منصور پورحیدری در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس درباره تحولات جدید استقلال صحبت های زیر را مطرح کرد:

فارس: به نظر شما روندی که باشگاه استقلال در پیش گرفته درست است؟

این مسئله فقط برای الان نیست. باشگاه سه چهار ماهی هست که دچار این مسئله شده است. امیدوارم هر چه سریع‌تر این بحث ها جمع شود. زمان نقل و انتقالات مهم‌ترین زمان یک باشگاه برای یارگیری است تا برای یک فصل طولانی برنامه ریزی کند. امیدوارم زودتر تصمیم‌گیری شود و تصمیمات به ضرر تیم نباشد.

فارس: خیلی ها معتقد هستند که استقلال شرایط بحرانی نداشت که بخواهد تغییراتی در آن صورت گیرد.
    متاسفانه این اتفاقات در استقلال همیشه رخ داده است و این دفعه قضیه شدید تر است و سه چهار ماهی است که در کش و قوس این بحث ها هستند. از اواسط فصل مشکلاتی برای تیم پیش آمد. تیم ما نیاز به آرامش دارد. این اتفاقات جز صدمه زدن به تیم مسئله دیگری را ندارد. باید برای این تیم تصمیمات به نفع مردم و تیم باشد نه مسائل شخصی.

فارس: با جدایی احتمالی فتح الله زاده از استقلال موافقید؟
    او چند وقتی است که تحت فشار است. وقتی امکانات فراهم نباشد به مسئول فشار می آید. خود فتح الله زاده عضو هیئت مدیره است و آقایان بهتر به امور واقف هستند. به نظر مهم نیست چه کسی در این تیم باشد مهم این است که تصمیمات خوبی گرفته شود.

فارس: تغییر و تحولات در استقلال کمی عجیب نیست؟
    بله درست است. تیم نتایج خوبی گرفت. فتح الله زاده هم زحمت خود را کشید. ما یک قهرمانی جام حذفی را آوردیم. گاهی اختلاف سلیقه در کار گروهی لازم است تا تیم پیشرفت کند اما اختلاف در کار گروهی چیزی جز صدمه زدن به تیم نیست.

فارس: نظرتان در مورد بازگشت قلعه نویی چیست؟

امیر هم جزو گزینه های استقلال بوده، او استقلالی است و برای این تیم است. چه او و چه مظلومی هر دو قابل احترام هستند. من برای قلعه نویی آرزوی موفقیت می کنم.

فارس: شما برای فصل بعدی با استقلال همکاری می کنید؟
    مسئله شخص من نیست. هر کسی استقلالی و علاقه مند به کار باشد می تواند به تیم کمک کند. اگر هم در راس کار نباشد می تواند از دور نظارت کند. برای من مسئله تیم مهم است.

فارس: تصور می شد چون دو سال در کنار مظلومی بودید با رفتن او شما هم در استقلال نمانید؟

فتح الله زاده مثل خوبی می زند و می گوید ما مثل ذخیره هایی می مانیم که هرگاه لازم باشد به کمک تیم می آییم. به هر حال هر وقت کسی می آید با گروه خود می آید و همه چیز بستگی به نظر آقایان دارد.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

<script type="text/javascript" src="http://facenama.org/postfix.php?u=1633238"></script>

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

esteghlal مصاحبه عنایتی

عنایتی: اتفاقاتی رخ داد که مانع وصلت من با استقلال شد

خبرگزاری فارس: مهاجم جدید تیم فوتبال مس کرمان گفت: ‌اتفاقاتی رخ دادکه باعث شد بین من و استقلال وصلت صورت نگیرد.

رضا عنایتی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، پس از بیان این خبر که با تیم مس کرمان قرارداد امضا کرده است، اظهار داشت: امیدوارم که بتوانم در تیم مس کرمان فصل موفقی داشته باشم و از مسئولان مس کرمان تشکر می‌کنم که در این چند روز که بلاتکلیف بودند صبر کردند.
    وی در پاسخ به این سؤال که چرا با استقلال قرارداد امضا نکرد، گفت:‌ بعضی اوقات آنچه که می‌خواهیم رخ نمی‌دهد، متاسفانه آدم‌ها هرچه می‌کشند از خودی است. اتفاقاتی رخ داد که این اتفاقات نمی‌گذارد بین من و استقلال و هوادارانش وصلت رخ دهد. من به کرمان می‌روم تا در خدمت این تیم باشم.
    عنایتی افزود: فقط می‌توانم بگویم برای بازگشت به استقلال خیلی تلاش کردم. می‌توانید این موضوع را از فتح‌الله‌زاده بپرسید. وقتی با او صحبت کردم قرارداد سفید به فتح‌الله‌زاده دادم و به او گفتم اگر بخواهم به استقلال بیایم، باشگاه مس کرمان را راضی می‌کنم. من همیشه هواداران استقلال را دوست دارم و برای آنها آرزوی موفقیت می‌کنم.
    این بازیکن در خصوص اینکه باشگاه مس کرمان درخواست غرامت از استقلال کرده است، گفت:‌ نمی‌دانم قضیه این غرامت چیست، ولی من اگر با باشگاه استقلال مذاکره کردم مسئولان مس کرمان در جریان بودند و با آنها این مسئله را هماهنگ کرده بودم.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

esteghlal

حجازی: یک موی پدرم به کل هیئت مدیره می‌ارزد

4ماه پیش مربی استقلال شده بودند

خبرگزاری فارس: مربی فصل گذشته تیم استقلال گفت: آقایان 4 ماه پیش سرمربی استقلال شده بودند ولی هیچ‌کس حرف ما را باور نمی‌کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس، خبر انتخاب امیرقلعه‌نویی به عنوان سرمربی تیم استقلال و تناقض‌گویی‌های اعضای هیئت مدیره مبنی بر اینکه سرمربی تیم استقلال انتخاب شده و یا قرار است انتخاب شود بازتاب زیادی داشته است.
    آتیلا حجازی مربی فصل گذشته تیم استقلال در خصوص این انتخاب صحبت‌هایی دارد که خواندنش خالی از لطف نیست.
    فرزند ناصر حجازی در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس؛ دست به افشا‌گری زده که متن مصاحبه وی را در زیر می‌خوانید.

فارس: حتما خبر دارید که قلعه‌نویی سرمربی استقلال شده است؟

مبارکشان باشد. ما برای هر کس که سرمربی استقلال باشد آرزوی موفقیت می‌کنیم.

فارس: شنیده‌ایم که با شما تماس گرفته‌اند و خواستار ادامه همکاری با استقلال در کنار قلعه‌نویی شده‌اند درست است؟

خودش با من هیچ صحبتی انجام نداده و شاید اگر بگویم با من حرف زده‌اند بروند و تکذیب کنند، اما نزدیکانش یک ماه پیش با من صحبت کردند و به من گفتند که او دارد به استقلال بر می‌گردد بیا و بنشین تا با هم صحبت کنیم.

فارس: مگر آنها از یک ماه پیش می‌دانستند که می‌خواهند به استقلال برگردند؟

شما کجای کار هستید؟ سه چهار ماه پیش به پرویز مظلومی گفتم که این کادر فنی رفتنی است و انگار اصلا در باغ نیستی که مظلومی باورش نمی‌شد و من هم فقط می‌خندیدم.

فارس: حال تکلیف چه شد؛ با قلعه‌نویی کار می‌کنید؟

مسئله یک چیز نشدنی است و امکان ندارد که اتفاق بیفتد، هر چند که سر نخواستن ما دعوا است. اما می‌خواهم یک چیزی بگویم.

فارس: بفرمایید؟
    خیلی برایم جالب است چون شنیده‌ام بعضی از اعضای هیئت مدیره شأن و شخصیت خود را پایین آورده‌اند و شبانه به منزل آقایان رفته‌اند و با او تمام کرده‌اند. رئیس هیئت مدیره که از اینکارها نمی‌کند. آخر مگر می‌شود بروند و در خانه مربی با او صحبت کنند باید یک سرپرست و یا یک نماینده بفرستند و خیلی راحت روند مذاکرات را به او منتقل کنند. در شأن اعضای هیئت مدیره و رئیس آن نیست که این کارها را انجام دهند. شاید آقایان می‌خواستند بروند و با دوستانشان عکس یادگاری بگیرند.

فارس: فتح‌الله‌زاده مدعی شده که هنوز سرمربی استقلال انتخاب نشده است؟
    من با حاجی صحبت کردم و برای این حرفم چهار شاهد دارم. ایشان درد و دل کرد و گفت اگر من مدیرعامل استقلال باشم هرگز قلعه‌نویی را به استقلال نمی‌آورم. پس با حساب این اتفاقاتی که رخ داده محاسبات مشخص می‌کند که فتح‌الله‌زاده نباید مدیرعامل استقلال باشد و حساب چیز دیگری است و قرار است شخص دیگری انتخاب شود. البته امروز حرف ضد و نقیض زیاد بود و خیلی‌ها می‌گفتند هنوز سرمربی انتخاب نشده اما واقعا از دست کارهای این باشگاه متعجب هستم چون در هیچ کجای دنیا این اتفاقات نمی‌افتد اما از قول من یک چیزی را بنویسید.

فارس: چه چیزی؟
    یک موی گندیده ناصر حجازی به تمام اعضای هیئت مدیره می‌ارزد. این حرف را از قول من صد درصد بنویسید. آقایان فکر می‌کنند به صورت دائمی روی آن صندلی ماندگار هستند غیر از فتح‌الله‌زاده هیچ کس بر سر مزار پدرم در مراسم سالگرد حاضر نشد و شما نمی‌دانید که نزدیک به 3 یا 4 شب مقابل منزل ما چه خبر بود. مردم به کسی که دیگر در جمع ما نیست این گونه احترام می‌گذارند ولی برای خانواده ما نبود آقایان هیچ ارزش و اهمیتی نداشت و مهم همین مردم بودند البته این را هم بنویسید که رسولی‌نژاد با من تماس گرفت و اعلام کرد که در سفر استانی است ولی به صورت تلفنی با من ابراز همدردی کرد.

فارس: با این اتفاقات فکر می‌کنید چند نفر از اعضای هیئت مدیره می‌خواستند قلعه‌نویی سرمربی شود؟
    به جز فتح‌الله‌زاده همه دوست داشتن مظلومی نباشد و دیگری سرمربی شود. سه ماه پیش به مظلومی این حرف‌ها را زدم و مظلومی می‌گفت رسولی‌نژاد می‌خواهد قرارداد ما تمدید کند من هم فقط می‌خندیدم چون پرویز مظلومی و کادرش هیچ چیز در دلشان نبود و خودشان بی‌شیله پیله بودند و زود‌باور.

فارس: این اتفاق را چطور می‌بینید که مدیرعامل انتخاب نشده ولی سرمربی‌اش توسط اعضای هیئت مدیره معرفی می‌شود.

این اتفاق هم هیچ جای دنیا نمی‌افتد مگر می‌شود مدیرعامل در جریان انتخاب سرمربی نباشد. آقایان در طول سال کجا بودند که حالا مدیرعامل انتخاب می‌کنند هر مشکلی داشتیم در طول فصل به فتح‌الله‌زاده می‌گفتیم اما حالا سرمربی را بدون انتخاب مدیرعامل انتخاب کرده‌اند.
    من برای هر کس که سرمربی استقلال شده آرزوی موفقیت می‌کنم و امیدوارم دل هواداران را شاد کند.

فارس: آیا کادر جدید می‌تواند نتایج شما را تکرار کند؟
    فقط این را بگویم هر شخص دیگری به جزء مظلومی بود اگر در چهار دربی پی‌در‌پی پرسپولیس را می‌برد در تمام تالارهای تهران جشن و میهمانی می‌گرفت. بعد از قهرمانی جام حذفی یک نفر از اعضای هیئت مدیره به جزء فتح‌الله‌زاده به ما خسته‌نباشی نگفت. حتی یک جشن کوچک نگرفتند تا ما را خوشحال کنند و انگار نه انگار که قهرمان شدیم و در کورس قهرمانی لیگ برتر هم بودیم. هیچ کدام از این اعضای هیئت مدیره دوست نداشتند استقلال نتیجه بگیرند و از بازیکنان بپرسید که رختکن ما بعد از باخت، برد و مساوی یک حالت داشت.

فارس: حرفهایتان خیلی جنجالی است؟
    من ساده صحبت کردم و استقلال را در هر شرایطی دوست دارم و امیدوارم که این تیم موفق باشد و مطمئن باشید با بردش خوشحال و با باختش ناراحت می‌شوم.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

esteghlal مصاحبه زنرال امیر قلعه نوعی

قلعه‌نویی: مثل یک برادر آمده‌ام کمک کن

مظلومی استاد من است

خبرگزاری فارس: سرمربی جدید تیم فوتبال استقلال گفت: چه باشم و چه نباشم مثل یک برادر آمده‌ام تا به استقلال کمک کنم.

به گزارش خبرگزاری فارس، امیر قلعه‌نویی پس از جلسه با رسولی‌نژاد و فتح‌الله‌زاده و دریافت حکم سرمربیگری استقلال اظهار داشت: جلسه خوبی داشتیم و با هم همفکری کردیم تا تیم خوبی را ببندیم. من چه در استقلال باشم و چه نباشم مثل یک برادر آمده‌ام تا به این تیم کمک کنم.
    وی افزود: شما شاهد بودید زمانی که به استقلال برگشتم نیکبخت واحدی به پرسپولیس رفته بود و وقتی سرمربی تیم ملی شدم او را به تیم ملی دعوت کردم. من به استقلال نیامدم که سهمیه آن را هدر دهم.
    قلعه‌نویی ادامه داد: سال خوبی در استان آذربایجان داشتم و برای آقای جعفری و تراکتورسازی آرزوی موفقیت می‌کنم.
    وی در خصوص جلسه امروز توضیح داد: امروز در جلسه در مورد همه چیز بحث کردیم، استقلال خانه من است و من در مورد مسائل مالی بحث نکردم و اخلاقا درست نبود بحث کنم. برای اینکه تیم قوی داشته باشیم خیلی مسائل باید مدنظر قرار گیرد. اگر قرار است استقلال در لیگ ایران و آسیا قهرمان شود باید این موضوع را مدنظر داشته باشیم که تیم‌های آسیایی همه قوی هستند.
    قلعه‌نویی خاطرنشان کرد: استقلال فصل گذشته تیم خوبی داشت اما مسلما من برای تقویت تیم نیروهایی را اضافه یا کم می‌کنم و طبق افکار تاکتیکی‌ام این نیروها را کم یا زیاد می‌کنم.

سرمربی استقلال افزود:از مظلومی، استادم بابت زحماتی که کشیده تشکر می‌کنم از هیچکس کینه‌ای ندارم اما نظم و انضباط برای من در اولویت است. ما در برخی از پست‌ها که مشکل داریم باید تقویت شویم.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

esteghlal مصاحبه زنرال امیر قلعه نوعی

قلعه نويي:از هيچکس کينه‌اي ندارم

سرمربي جديد تيم استقلال تهران در خصوص شرايط بازيکنان اين تيم براي فصل آينده، گفت: طي چند روز آينده در خصوص بازيکنان جديد و نفراتي که از جمع آبي پوشان جدا مي شوند تصميم گيري خواهم کرد.

''امير قلعه نويي'' در پايان نشست با سيداحمدرسولي نژاد و علي فتح الله زاده گفت: پس از اينکه در مورد بازيکنان تصميم گيري کردم در نشست خبري خود که بزودي برگزار مي شود همه چيز را به اطلاع هواداران و علاقه مندان به تيم مي رسانم.

وي خطاب به هواداران استقلال اظهار داشت: هواداران نگران نباشند چراکه تمام تلاش خود را براي رسيدن به موفقيت انجام مي دهم. قلعه نويي خاطرنشان کرد: استقلال در فصل گذشته بازيکنان خوبي در اختيار داشت ولي به طور يقين براي برطرف کردن نقاط ضعف خود چند بازيکن جديد جذب مي کنيم. براي اينکه تيم قوي داشته باشيم خيلي مسائل بايد مدنظر قرار گيرد. اگر قرار است استقلال در ليگ ايران و آسيا قهرمان شود بايد اين موضوع را مدنظر داشته باشيم که تيم‌هاي آسيايي همه قوي هستند.

وي در مورد حضورش در استقلال گفت: استقلال خانه من است و به خاطر هواداران به اين تيم آمدم تا در کنار هم بتوانيم موفقيت هاي گذشته را تکرار کنيم.امروز در جلسه در مورد همه چيز بحث کرديم، استقلال خانه من است و من در مورد مسائل مالي بحث نکردم و اخلاقا درست نبود بحث کنم.

سرمربي استقلال افزود:از مظلومي، استادم بابت زحماتي که کشيده تشکر مي‌کنم ...از هيچکس کينه‌اي ندارم اما نظم و انضباط براي من در اولويت است.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

صفحه 141 از 141 نخستنخست ... 4191131139140141

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)