Design & Developed BY Patira

صفحه 3 از 209 نخستنخست 123451353103 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 2089
    مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

ArgentinaSS_TehranAboomoslem

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885
    تشکر شده 10,338 در 5,823 پست

esteghlal اخبار مهم تیم استقلال در فصل 91/90

به نام یاور بر حق

به یاد ناصر خان حجازی (روحش شاد)

به امید قهرمانی استقلال در فصل 90-91

اخبار تیم استقلال - بازیکنان و مربیان در این تاپیک قرار خواهد گرفت. لطفا قوانین را خوانده و رعایت فرمایید.

.

استقـــــلال تـــــــــاج آســــــــیا

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

(ناصر خان حجازی روحش شاد - همیشه در قلب من یاد و خاطرش زنده هست)

<script type="text/javascript" src="http://facenama.org/postfix.php?u=1633238"></script>

ویرایش توسط hamedss : 06-05-2011 در ساعت 17:03

2. 7 کاربر از پست مفید hamedss تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دروازه بان
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو_علی دایی
    بازیکن محبوب
    کریم باقری_علی پروین_علیرضا حقیقی
    اسم واقعی شما
    محمدرضا نو

SpainPersepolisRealMadrid

Ali Karimi

تشکر ها
    1,355
    تشکر شده 2,926 در 696 پست

esteghlal سرود اختصاصي باشگاه استقلال ساخته شد

با تلاش کميته فرهنگي سرود اختصاصي باشگاه استقلال ساخته شد.

به نقل از سايت باشگاه استقلال، محمود قاسمي عارف رئيس کميته فرهنگي باشگاه در خصوص سرود اختصاصي باشگاه استقلال اظهار داشت: از مدت‌ها پيش به اين فکر افتاديم تا همانند خيلي از باشگاه‌هاي بزرگ دنيا باشگاه استقلال را نيز به عنوان يکي از پر افتخار‌ترين تيم‌هاي آسيا صاحب سرودي اختصاصي و حماسي کنيم.
    وي گفت: پس از نشست‌هاي متعدد پيرامون انتخاب شعر و تاييد آن با مضامين ملي و حماسي اين سرود را با صداي بسياري از خواننده‌هاي مطرح داخلي تست کرديم که در نهايت به اين منجر شد تا سرود را با صداي مجيد گراميان نهايي کنيم. سرود مذکور با حضور 26 نوازنده سازهاي مختلف و 17 خواننده کر و آهنگسازي مهرداد جنابي تا فردا ادامه خواهد داشت و به زودي پس از تکميل شدن کار در اختيار هواداران عزيز و علاقه‌مند قرار مي‌گيرد.

الان 12 شبه از صبحه پای کاریم
    بازم روبه رو شدیم با سفره های خالی
    این حرفا شدن فقط مشتی گفته های عادی
    توهم پری از این همه حفره های مادی
    خیابونا پر از مشتی کاسب پست
    پر از ادمای محتاج کاسه به دست
    پر از آدمای خردمند تحصیل کرده
    که زندگی انتحارو و بهش تحمیل کرده

4. 3 کاربر از پست مفید n_mamali تشکر کرده اند .

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    AMF-SS
    مربی مورد علاقه
    FerGoseN - MorInhO- Zidane
    بازیکن محبوب
    CR7-LM10-All Players RealMadrId and ManuTd
    اسم واقعی شما
    ~ ALIreZA ~

PortugalRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    40,825
    تشکر شده 30,590 در 6,151 پست

ویترین امتیازات

اميري: رحمتي گفت قراردادم را نزد عزيز محمدي مي‌بندم

معاون باشگاه استقلال گفت: رحمتي از ما خواسته وقتي مي‌خواهيم قراردادش را به صورت رسمي امضا کنيم اين امضاي قرارداد نزد عزيز محمدي صورت گيرد.

علي اميري در حاشيه تمرين استقلال در خصوص بازيکنان جذب شده اين تيم در فصل جديد اظهار داشت: تاکنون حضور علي حمودي،‌ جاسم کرار و مهدي رحمتي در استقلال قطعي شده است. البته ثبت قرارداد مهدي رحمتي به بعد از اردوي تيم ملي در اتريش موکول شد. با توجه به اينکه مدارک رحمتي براي ثبت قرارداد فعلاً موجود نبود قرار شد بعد از سفر تيم ملي قرارداد اين بازيکن ثبت شود. او امروز هم به فکر تکميل مدارک بود.
    معاون باشگاه استقلال درباره روند مذاکرات با سيدجلال حسيني گفت: مذاکرات با اين بازيکن خوب پيش رفته است. همچنين با آندرانيک تيموريان و کريم انصاري‌فرد هم مذاکراتي داشتيم. امشب قبل از رفتن تيم ملي به اتريش با اين سه نفر جلسه‌اي خواهيم داشت و اگر توافقي حاصل شد قرارداد ببنديم.
    وي در خصوص اينکه برخي از بازيکنان پيشنهاد يک ميلياردي دادند، گفت: به ما چنين پيشنهادهايي نشد. در مورد رحمتي بايد بگويم قراردادي که با او بسته شده تمام آيتم‌هاي سازمان ليگ رعايت شده است. طبق اختياري که سازمان ليگ داده مي‌توانستيم با مهدي رحمتي مبلغ 350 ميليون تومان قرارداد ببنديم و به دليل اينکه در ليگ قهرمانان آسيا حضور داريم به اين مبلغ اضافه شد.
    اميري تاکيد کرد: رحمتي حتي از ما خواسته وقتي مي‌خواهيم قراردادش را به صورت رسمي امضا کنيم اين امضاي قرارداد نزد عزيز محمدي صورت گيرد تا به همه حرف و حديث‌ها پايان دهد. او به ما گفت چون به استقلال علاقه‌ دارد و مي‌خواهد دينش را به اين تيم ادا کند دوست داشت به استقلال بيايد. قانون سقف قرارداد خوب است و اين کار مثبتي است که سازمان ليگ انجام داده و براي باشگاه‌ها مفيد است.
    معاون باشگاه استقلال درباره اينکه برخي باشگاه‌ها با وعده دادن زمين، ماشين يا خانه سقف قرارداد را دور مي‌زنند گفت: امسال سازمان ليگ قوانين را تغيير داد و کسي نمي‌تواند چنين کاري انجام دهد. با قوانين جامع‌تري که سازمان ليگ در نظر گرفته تمامي بندهاي پاداش، حمل‌ونقل و مسکن مشخص شده است.

HALA MADRID

6. 4 کاربر از پست مفید AL1reZA تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک بازی ساز
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو
    بازیکن محبوب
    کاکا - سرخیوکانالس - فابیو کونترائو- نوری شاهین
    اسم واقعی شما
    پوریا

BrazilManUtdRealMadrid

تشکر ها
    3,351
    تشکر شده 5,530 در 1,166 پست

پیش فرض آخرین وضعیت استقلال در نقل و انتقالات

جلال حسيني بعد از اردوي تيم ملي با استقلال قرارداد مي‌بندد

مدافع فصل گذشته تيم فوتبال سپاهان با مسئولان استقلال براي امضاي قرارداد به توافق رسيد.

سيد جلال حسيني که تا عصر روز گذشته به دليل يک بند از قراردادش با استقلالي ها براي عقد قرارداد به تفاهم کامل نرسيده بود، شب گذشته پس از مذاکره نهايي با مسئولان استقلال که در لابي هتل المپيک برگزار شد، به توافق رسيد.
    قرار است امروز نماينده سيد جلال حسيني به باشگاه استقلال برود و چکي که براي اين بازيکن در نظر گرفته شده را بگيرد. امضاي قرارداد با اين مدافع به بعد از بازگشت تيم ملي از اتريش موکول شد.
    همچنين مذاکره مسئولان استقلال با کريم انصاري فرد نيز در لابي هتل المپيک صورت گرفت اما منجر به عقد قرارداد نشد. قرار شد ادامه مذاکره با اين بازيکن به بعد از بازگشت اردوي تيم ملي در اتريش موکول شد.

تيموريان با استقلال قرارداد داخلي امضا كرد

آندرانيک تيموريان شب گذشته با استقلال قرارداد داخلي امضا کرد.

آندرانيک تيموريان شب گذشته در لابي هتل المپيک پس از صحبت هاي نهايي با مسئولان استقلال قرارداد يک ساله داخلي خود را امضا کرد.اين بازيکن بعد از بازگشت تيم ملي از اردوي اتريش قرارداد خود را ثبت مي کند.
    تيموريان فصل پيش در تراکتورسازي بازي مي کرد.
    حاشیه: شانس اول قهرمانی آسیا در فصل بعد همین تیم پر مهره ی استقلاله.
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

تو رئال مادرید غریب و تنها بودی. 70 هزار نفر تو را هو میکردند اما کودکی 10 ساله برایت دست تکان میداد و می گفت دوستت دارد. یادم نمی رود که در مورد هو کردنت پرسیدند و گفتی من تشویق شدم چون آن کودک با من بود. حالا رفتی بجایی که بدان تعلق داری.بهترین ها را برایت آرزومندم.
    درود بر تو ای بهترین مربی تاریخ ای ، مورینیوی بزرگ.

8. 5 کاربر از پست مفید مورینیو... تشکر کرده اند .

عضو Derby

InterSS_Tehran
    تشکر ها
    3,239
    تشکر شده 3,299 در 734 پست

esteghlal حيدري مي‌تواند يکطرفه قراردادش را فسخ کند

برخلاف اعلام باشگاه سپاهان اصفهان خسرو حيدري، هافبک اين تيم مي‌‎تواند قراردادش با زردپوشان اصفهاني را به صورت يکطرفه فسخ کند.

به گزارش خبرنگار مهر، در حالیکه باشگاه سپاهان اصفهان در اطلاعیه‌ای اعلام کرده امکان جدایی یکطرفه خسرو حیدری از تیم فوتبال این باشگاه میسر نیست و این بازیکن باید طبق مقرراتی که سازمان لیگ هم به او یادآوری کرده رفتار کند، به نظر می‌رسد طبق یکی از بندهای قرارداد فی مابین این هافبک ملی‌پوش با باشگاه اصفهانی سپاهان، او می‌تواند یکطرفه قراردادش را با این باشگاه فسخ کند.
    طبق قراردادی که فصل گذشته بین باشگاه سپاهان و خسرو حیدری منعقد شده و به امضای محمدرضا ساکت مدیرعامل سپاهان رسیده است، این بازیکن برای تمدید قراردادش در سال دوم، می‌تواند درصورتیکه نخواهد در سپاهان بماند، بدون پرداخت هیچگونه وجهی از این تیم جدا شود و با تیم دیگر وارد مذاکره شده و قرارداد ببندد.
    در شرایط فعلی حیدری به خاطر مشکلات خانوادگی قصد ندارد فصل آینده در سپاهان بازی کند، به همین دلیل با باشگاه استقلال وارد مذاکره شده و حتی با مسئولان این باشگاه به توافق رسیده است.
    این در حالی است که تاکنون خسرو حیدری از اظهارنظر درباره چگونگی قرارداد و تفاهم خود با باشگاه اصفهانی خودداری کرده است.

10. 4 کاربر از پست مفید MohaZalla تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دروازه بان
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو_علی دایی
    بازیکن محبوب
    کریم باقری_علی پروین_علیرضا حقیقی
    اسم واقعی شما
    محمدرضا نو

Ali Karimi

تشکر ها
    1,355
    تشکر شده 2,926 در 696 پست

esteghlal پيشکسوتان استقلال برابر رسانه ورزش پيروز شدند

تيم فوتبال پيشکسوتان استقلال در ديداري دوستانه به مناسبت گراميداشت چهلمين روز درگذشت ناصر حجازي چهره فوتبال سابق کشور توانست برابر تيم رسانه ورزش به پيروزي برسد.

در اين مسابقه که صبح امروز پنجشنبه در ورزشگاه راه آهن برگزار شد تيم پيشکسوتان استقلال با بازيکناني چون آتيلا حجازي، عليرضا اکبرپور، علي چيني، صادق ورمزيار، علي موسوي، سرژيک تيموريان، هادي طباطبايي و پرويز برومند توانست با سه گل تيم رسانه ورزش متشکل از خبرنگاران، عکاسان و گزارشگران ورزشي را شکست دهد.
    محمدرضا نيک سيرت، عليرضا اکبرپور و پرويز برومند از روي نقطه پنالتي گل‌هاي برتري تيم پيشکسوتان استقلال را در نيمه دوم به ثمر رساندند.
    هدايت پيشکسوتان استقلال بر عهده نصرالله عبداللهي بود.
    در تيم رسانه ورزش هم بازيکناني چون مهدي مهدوي کيا، رضا ترابيان، جواد کاظميان، ادموند بزيک، يحيي گل محمدي، محمد حسن انصاري فرد و عادل فردوسي پور حضور داشتند.
    پيش از شروع اين مسابقه ياد ناصر حجازي با تلاوت قرآن کريم گرامي داشته شد. همچنين عادل فردوسي پور کاپيتان تيم رسانه ورزش ، تابلو عکس اسطوره را به آتيلا حجازي، فرزندش اهدا کرد.
    پرويز مظلومي سرمربي تيم فوتبال استقلال هم به همراه خانواده ناصر حجازي از نزديک شاهد اين مسابقه بودند.
    حدود 500 هوادار از روي سکوها اين مسابقه را تماشا کردند. همچنين روي سکوها تصاويري از ناصر حجازي ديده مي شد.
    وحيد طالب لو دروازه بان تيم استقلال هم با لباس شخصي در ورزشگاه راه آهن حضور يافت و از کنار زمين به تماشاي بازي پرداخت.

الان 12 شبه از صبحه پای کاریم
    بازم روبه رو شدیم با سفره های خالی
    این حرفا شدن فقط مشتی گفته های عادی
    توهم پری از این همه حفره های مادی
    خیابونا پر از مشتی کاسب پست
    پر از ادمای محتاج کاسه به دست
    پر از آدمای خردمند تحصیل کرده
    که زندگی انتحارو و بهش تحمیل کرده

12. 2 کاربر از پست مفید n_mamali تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دروازه بان
    مربی مورد علاقه
    علی دایی
    بازیکن محبوب
    حقیقی_فشنگچی_معمارزاده_کاسیاس_کاکا
    اسم واقعی شما
    MohaDeseh

تشکر ها
    1,665
    تشکر شده 2,086 در 372 پست

esteghlal سيدصالحي: سوءتفاهم من با مظلومي برطرف شد

مهاجم تيم فوتبال استقلال گفت: سوءتفاهم بين من و مظلومي برطرف شد.

به نقل از سايت باشگاه استقلال، سيدمهدي سيدصالحي گفت: امروز (شنبه) در محل باشگاه استقلال با پرويز مظلومي ديدار کردم و جلسه خوبي را داشتيم. در اين نشست سوءتفاهمات اخير کاملا مرتفع شد و مظلومی هم اعلام کرد که براي ليگ يازدهم روي من حساب مي‌کند.
    وي ادامه داد: به هر صورت مطالباتي از قبل دارم که اميدوارم بتوانم به زودي آنها را دريافت کنم و با آرامش کامل در خدمت تيم محبوبم باشم. اين يک واقعيت غيرقابل کتمان است که مظلومي سال قبل با ميدان دادن به من حق و دين بزرگي بر گردن من دارد و اميدوارم بتوانم در ليگ يازدهم محبت‌هاي کادر فني را جبران کنم.
    سيدصالحي افزود: مقرر شد جلسه‌اي با دکتر فتح‌الله‌زاده داشته باشم تا شرايط ادامه همکاري‌ام با استقلال بررسي شود. اميدوارم ماحصل اين جلسات منتج به ادامه حضورم در پرافتخارترين تيم ايران در آسيا باشد.

14. کاربر روبرو از پست مفید MohaDeseh تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دروازه بان
    مربی مورد علاقه
    علی دایی
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    MohaDeseh

تشکر ها
    1,665

esteghlal روانخواه: خودم نخواستم در استقلال بمانم

هافبک سابق تيم فوتبال استقلال گفت: خودم دوست نداشتم با اين کادر فني و شرايط کنوني در استقلال بمانم و ترجيح دادم از اين تيم جدا شوم.

اميد روانخواه روز شنبه در گفت و گو با ايرنا، تصريح کرد: شايد برخي از بازيکنان تا آخرين لحظه منتظر پاسخ باشگاه استقلال بمانند و با هر راهي بخواهند قراردادشان را تمديد کنند، ولي من خودم نخواستم با اين وضعيت و مربيان حال و حاضر به کارم در استقلال ادامه بدهم.
    وي تاکيد کرد: قبلا هم گفته بودم اگر با اين شرايط ديگر در استقلال بازي نکنم به نفع خودم است.به هر حال جدايي ام از استقلال مهم نيست و شايد مجددا روزي به اين تيم بازگشتم.
    روانخواه با اشاره به اينکه با علي فتح الله زاده سرپرست باشگاه استقلال مشکلي ندارد، يادآور شد: من چند روز پيش با علي فتح الله زاده جلسه اي داشتم و در اين جلسه ضمن صحبت هاي مختلف خواستار مطالبات گذشته ام شدم.
    وي افزود: من از استقلال بالاي 200 ميليون تومان طلب دارم و اميدوارم که اين باشگاه بتواند زمينه پرداخت اين مطالبات را هر چه زودتر فراهم کند.
    روانخواه در پايان در خصوص انتخاب تيم فصل آينده اش هم گفت: مذاکراتم با يک باشگاه تقريبا نهايي شده است ولي هنوز چيزي قطعي نيست.به نظرم تا انتهاي هفته جاري قرادادم را امضا و کارم را در تيم جديد آغاز مي کنم.

16. کاربر روبرو از پست مفید MohaDeseh تشکر کرده است .

عضو Derby

InterSS_Tehran
    تشکر ها
    3,239
    تشکر شده 3,299 در 734 پست

esteghlal سيد صالحی به تيم فوتبال سپاهان پيوست!

این قرارداد ساعتی بعد از آن امضا شد که سید سوء تفاهم ها با استقلال را برطرف کرده بود!

سيد مهدي سيد صالحي مهاجم فصل گذشته استقلال با عقد قرارداد دوساله به تيم سپاهان پيوست.
    مهاجم فصل گذشته تيم فوتبال استقلال تهران كه سابقه بازي در تيم سپاهان را دارد امروز پس از
    توافقات لازم با مديرعامل اين باشگاه، عقد قرارداد دو ساله خود با اين تيم را امضاء كرد.
    سيدصالحي به همراه تيم سپاهان در رقابت هاي ليگ قهرمانان آسيا در سال 2007 عنوان آقاي گلي اين مسابقات را به خود اختصاص داد.او سه سال پیش سپاهان را ترک کرده و به پیکان پیوسته بود.سیدصالحی در دو سال گذشته روزهای خوبی د راستقلال داشت و از مهاجمان کارساز آبی ها محسوب می شد.
    او دومین خرید سپاهان در فصل نقل و انتقال است. سپاهان قبل از او هادی تامینی را استخدام کرده بود.

18. کاربر روبرو از پست مفید MohaZalla تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دروازه بان
    مربی مورد علاقه
    علی دایی
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    MohaDeseh

تشکر ها
    1,665

esteghlal برهاني از امروز در تمرين استقلال شركت مي‌كند

مهاجم تيم فوتبال استقلال که در تمرينات حاضر نمي‌شد از امروز به اردو مي‌رود.

آرش برهاني که به دليل غيبت در تمرينات استقلال تا روز گذشته 55 ميليون تومان جريمه شده بود با حل مشکلاتش با باشگاه استقلال از امروز در اردوي اين تيم در کردان کرج شرکت مي‌کند.
    برهاني که گفته مي‌شد به دليل پرداخت نشدن مطالباتش در تمرينات شرکت نمي‌کرد، شب گذشته با علي فتح‌الله‌زاده سرپرست باشگاه جلسه‌اي برگزار کرد و پس از رفع مشکل قرار شد از عصر امروز در تمرينات حضور يابد.

20. کاربر روبرو از پست مفید MohaDeseh تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دروازه بان
    مربی مورد علاقه
    علی دایی
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    MohaDeseh

تشکر ها
    1,665

esteghlal خبرهايي کوتاه از آبي‌پوشان

بازيکن جديد تيم فوتبال استقلال شب گذشته با رفع مشکل مالي در اردوي کردان حاضر شد.

* علي حمودي که گفته مي شد به دليل مشکلات مالي به اردوي کردان نرفته شب گذشته با رفع اين مشکل در اردوي استقلال حاضر شد.
    * حنيف عمران زاده که روز گذشته قرارداد خود را با استقلال تمديد کرده هنوز قرارداد خود را در هيئت فوتبال ثبت نکرده و قرار است در پايان هفته جاري قراردادش را ثبت کند. اين در حالي است که باشگاه استقلال روز گذشته اعلام کرده بود عمران زاده قراردادش را به ثبت رسانده اما عابديني دبير هيئت فوتبال تهران امروز اعلام کرد که اين اتفاق رخ نداده است.
    * تمرينات تيم استقلال تا چهارشنبه در دو نوبت صبح و عصر در کردان برگزار مي شود. آبي پوشان صبح ها بدنسازي و کار با وزنه انجام مي دهند.
    * استقلال عصر چهارشنبه به تهران باز مي گردد و پنجشنبه در نوبت صبح تمرين مي کند.

22. کاربر روبرو از پست مفید MohaDeseh تشکر کرده است .

صفحه 3 از 209 نخستنخست 123451353103 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)