Design & Developed BY Patira

صفحه 1 از 15 12311 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 149
    عضو Derby

مربی مورد علاقه
    کیروش_سر الکس فرگوسن _مورينيو _اریکسون
    بازیکن محبوب
    علي كريمي _ جواد نكونام _ كاكا_ مايكل اون
    اسم واقعی شما
    امیر حسین

IranPersepolisRealMadrid

تشکر ها
    4,974
    تشکر شده 5,542 در 1,278 پست

Bia Inja فجر سپاسي تيم حماسي

صعود تيم فجر شهيد سپاسي شيراز به ليگ برتر !!!
    آشتي دوباره اي با مردم شيراز !!!

ali
    only
    karimi

2. 11 کاربر از پست مفید nobody11 تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    امیر حسین

IranPersepolisRealMadrid

تشکر ها
    4,974

تيم فجر سپاسي 4شنبه هفته گذشته در ديدار رفت پلي آف ليگ دسته يك با دو گل مقابل آلومينيوم هرمزگان پيروز شد.
    امروز در بازي برگشت در حالي كه تيم فجر سپاسي با 4 گل از حريف پيش بود به علت سنگ پراني تماشاچيان بندري و به دستور قهرماني داور اين ديدار، بازي به حالت نيمه تمام رها شد!!
    ولي با توجه به 6 گل زده فجر در مجموع ديدار رفت و برگشت صعود اين تيم قطعي به نظر ميرسد!!

ali
    only
    karimi

4. 8 کاربر از پست مفید nobody11 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    gk
    مربی مورد علاقه
    carlo ancelotti
    بازیکن محبوب
    alexandre pato
    اسم واقعی شما
    Ramin Dehghani

ItaliaMilanSS_Tehran

تشکر ها
    1,280
    تشکر شده 1,730 در 479 پست

تبریک به همه ی شیرازی های گل و همشهری خودم.ولی دست هرمزگانیا درد نکنه که تا تونستنو از دهنشون در اومد فحش های زشت و خجالت آور بار ما شیرازی ها کردن.خیلی ممنومن.

EZIO AUDITORE DAFIRENZE
    Nothing is TRUE,Everything is PERMITED
    The Most Successful Club
    *Just Rossoneri*Just AC Mila
    n*

6. 7 کاربر از پست مفید *Rossonero* تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    سر الکس
    بازیکن محبوب
    اسکولز

ArgentinaManUtdRoma

تشکر ها
    3
    تشکر شده 74 در 16 پست

من شیرازی نیستم اما مقاومت رو خیلی دوست دارم یکی بهترین تیم هاست خدا کنه حالا دوباره اومد لیگ برتی شاغلام هم برگرده که مقاومت بدون اون یچیزی کم داره

8. 8 کاربر از پست مفید pejman_1990 تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    امیر حسین

IranPersepolisRealMadrid

تشکر ها
    4,974

بازي تکرار نمي‌شود؛ فجرسپاسي قطعاً ليگ برتري است

رئيس سازمان ليگ دسته اول گفت: کار براي صعود فجرسپاسي به ليگ برتر تمام است.

غلامرضا بهروان در مورد اتفاقات ديدار شب گذشته آلومينيوم هرمزگان و فجرسپاسي شيراز که نيمه کاره به پايان رسيد گفت: معاون کميته انضباطي در ورزشگاه حضور داشت و مي تواند در مورد اتفاقات بازي شب گذشته پاسخگو باشد.
    وي ادامه داد: ما با تمام توان به بندرعباس رفتيم و تمام تمهيدات لازم را انديشيديم. البته قبل از بازي در ورزشگاه 20 هزار نفري خليج فارس حاضر شديم و مشکلات اين ورزشگاه را از نزديک ديديم.
    بهروان در مورد سنگ پراني بندري‌ها تأکيد کرد: تکه‌هاي صندلي وارد زمين مي‌شد که همان‌ها هم ايجاد خطر مي‌کردند و بايد بازي نيمه کاره به پايان مي‌رسيد.

وي افزود: هواداران آلومنيوم با تيم خود مشکل داشتند و مشکلي با تيم شيرازي و ساير نفرات مسئول در ورزشگاه نداشتند و هيچ اتفاقي هم براي آنها نيفتاد. بندري‌ها از نتيجه راضي نبودند که در نتيجه اين اتفاقات به وجود آمد.
    رئيس سازمان ليگ دسته اول گفت: کار براي صعود فجرسپاسي به ليگ برتر تمام است و بازي بنا برگزارش داور که نوشته است: "مسابقه در دقيقه 83 به دليل عدم امنيتي که در ورزشگاه براي بازيکنان بوده است به پايان رسيده "، با پيروزي 4 بر صفر نماينده شيراز در بازي برگشت و صعود اين تيم به ليگ برتر همراه شد.
    وي ادامه داد: اگر بازي به دليل عدم امنيت تماشاگران ميزبان نيمه کاره رها شود حکم به سود تيم ميزبان داده خواهد شد و بازي ديگر تکرار نخواهد شد.

بهروان يادآور شد: رأي نهايي را کميته انضباطي اعلام مي‌کند و اين موارد ديگر از حيطه وظايف ما خارج ست. ما نيز شب گذشته در پرواز اصرار داشتيم اين موضوع زودتر اعلام شود.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

ali
    only
    karimi

10. 6 کاربر از پست مفید nobody11 تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    امیر حسین

IranPersepolisRealMadrid

تشکر ها
    4,974

كلانتري: تمام ايران شايستگي فجرسپاسي را ديد
    خبرگزاري فارس: سرمربي فجرسپاسي شيراز گفت: تمام ايران در دو بازي رفت و برگشت پلي‌‌آف فوتبال فجرسپاسي و شايستگي‌هاي فجري‌ها را به خوبي ديدند.

به گزارش باشگاه خبري فارس «توانا»، فجرسپاسي پس از گذراندن يك فصل پر فراز و نشيب سرانجام به رقابت‌هاي ليگ برتر صعود كرد.
    به همين بهانه خبرنگار خبرگزاري فارس گفت و گويي را با علي كلانتري، سرمربي فجرسپاسي انجام داديم كه متن آن را در زير مي‌خوانيد:

* خداوند به داوران رحم كرد
    با مشكلاتي كه در بازي شب گذشته طرفداران آلومينيوم به وجود آورند مشكل خاصي براي بازيكنان و كادر فني به وجود نيامد اما چند تماشاگران‌ فجر كه به بندرعباس آمده بودند، همراه با راننده اتوبوس تيم به شدت مصدوم شدند، ضمن اينكه شيشه‌هاي اتوبوس توسط بندري‌ها شكسته شد.
    خداوند به داوران رحم كرد و به خصوص به كمك داور دوم مسابقه كه دقيقا روبروي جايگاهي بود كه از آنجا سنگ‌ها وارد زمين مي‌شد. سنگ‌هاي زيادي وارد زمين شد و به همين دليل محسن قهرماني بازي را نيمه تمام اعلام كرد تا بلايي سر كسي نيايد.

* اتفاقات ورزشگاه تختي بندرعباس جاي تأسف دارد
    در نيمه اول هم ابتدا سيروس سنگچولي با سنگ مصدوم شد و اتفاقات ديگري در ورزشگاه تختي بندرعباس افتاد كه واقعاً جاي تأسف دارد.
    در بازي برگشت كه در شيراز برگزار شد، به هيچ وجه چنين مسائلي با حضور 30 هزار تماشاگر رخ نداد و اين در حالي بود كه تنها 5 هزار تماشاگر شب گذشته در ورزشگاه بندرعباس حضور داشتند.

* بگوويچ اصرار داشت بازي زودتر تمام شود
    خداراشكر مي‌كنم كه بازي برگشت به گونه‌اي پيش رفت كه انتظارش را داشتم. پيش‌بيني مي‌كردم كه الومينيومي‌ها چون 2 گل مي‌خواهند، انتحاري بازي كنند. آنها مي‌خواستند با فشار بي امان به هدف برسند كه ما در مقابل از نقاط ضعف حريف استفاده كرديم.
    تمام تدابيري كه كادر فني انديشيده بود در اين بازي محقق شد. از فاصله ايجاد شده بين خط دفاع و حمله به خوبي استفاده كرديم و به 4 گل رسيديم و اين در حالي بود كه مي‌توانستيم گل‌هاي بيشتري را هم به ثمر برسانيم.
    از مدافعان تيم هم راضي هستم كه توانستند طي 2 بازي رفت و برگشت به خوبي مهاجمان حريف را كنترل كنند تا بدون گل خورده در دو بازي رفت و برگشت پلي‌آف به ليگ برتر برسيم. به نظرم در 10 دقيقه باقي مانده هم اگر بازي متوقف نمي‌شد بازهم به گل مي‌رسيديم، چراكه باتوجه به شرايط بازي و ورزشگاه خود بگوويچ هم اصرار داشت تا بازي به پايان برسد.

* تماشاگران بعد از گل دوم فجر تحريك شدند
    از بعد از گل دوم تماشاگران بندري نسبت به آلومينيوم اعتراض كردند و روحيه بازيكنان حريف با اين كار كاهش پيدا كرد و در تمام ابعاد شرايط بازي در كنترل فجرسپاسي قرار گرفت.
    با اين شرايط تا دروازه حريف راحت پيش رفته و مي‌توانستيم به راحتي به گل برسيم. اين پيروزي و صعود به ليگ برتر را به مردم شيراز تبريك مي‌گويم.

* شيرازي‌هاي اصيل در بازي رفت مشكلي ايجاد نكردند
    در مورد بازي استقلال و فجرسپاسي كه در دهه 70 نيمه كاره باقي ماند بايد عنوان كنم كه در ديدارهايي كه يك پاي آن استقلال و پرسپوليس هستند از شهرهاي اطراف تماشاگران زيادي براي تشويق اين دو تيم به ورزشگاه مي‌‌آيند كه اين موضوع باعث رخ دادن اتفاقاتي مي‌شود. اما شيرازي اصيل كه هفته گذشته در بازي رفت پلي‌‌‌آف به ورزشگاه آمد، كوچكترين مشكلي را به وجود نياورد.
    هفته گذشته از شهرهاي اطراف مانند آباده و فسا و ... هم به ورزشگاه آمده بودند و مشاهده كرديد كه آنها فقط فجرسپاسي را تشويق كردند.

* مشكلات مالي زيادي داشتيم
    از آقاي جعفري كه با حمايت از من اعلام كرده است در ليگ برتر هم سرمربي فجرسپاسي هستم، تشكر مي‌كنم. جعفري زحمات زيادي را در فصل گذشته براي تيم متحمل شد و توانست تيم را به خوبي جمع كند.
    ما امسال مشكلات مالي زيادي داشتيم اما براي فصل آينده بايد براي تأمين منابع مالي برنامه ريزي جديدي كرد و اميدوارم در اين مورد حمايت‌هاي بيشتري از فجرسپاسي شود. مديرعامل باشگاه در اين مورد پيگير است.

* آرزو دارم در ليگ برتر سرمربي فجرسپاسي باشم
    براي فصل آينده رقابت‌هاي ليگ برتر آرزو دارم در خدمت فجرسپاسي باشم. براي سال آينده نيز روي جوانان‌مان حساب ويژه‌اي باز كرده و 80 درصد تيم را حفظ مي‌كنيم. براي فصل آينده قصد تقويت تيم در چند پست را داريم، اما به بازيكنانم قبل از پلي‌‌‌آف سفارش كردم تا خود را به فوتبال ايران نشان دهند. اين موضوع در دو بازي رفت و برگشت به خوبي نشان داده شد و تمام ايران در اين دو بازي، فوتبال فجرسپاسي و شايستگي‌هاي فجري‌ها را به خوبي ديدند.
    تمام مردم ايران سطح واقعي فوتبال فجر را ديدند و مطمئنم از فوتبال ما خوششان آمد. بازيكنان ناشناس فجر شناخته شدند و اين بازيكنان براي كسب تجربه بيشتر بايد به ليگ برتر نگاه ويژه‌اي داشته باشند.

* اگر در ليگ برتر امسال بوديم هشتم مي‌شديم
    مگر فرق ليگ دسته اول با ليگ برتر چه اندازه است؟ ليگ برتر خيلي آسان تر از ليگ دسته اول است و اگر همين تيم فجرسپاسي در ليگ برتر امسال شركت مي‌كرد هشتم يا نهم مي‌شديم.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

ali
    only
    karimi

12. 5 کاربر از پست مفید nobody11 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448
    تشکر شده 14,724 در 3,817 پست

juventus

نقل قول نوشته اصلی توسط *Rossonero* نمایش پست ها
    تبریک به همه ی شیرازی های گل و همشهری خودم.ولی دست هرمزگانیا درد نکنه که تا تونستنو از دهنشون در اومد فحش های زشت و خجالت آور بار ما شیرازی ها کردن.خیلی ممنومن.
    من هم به شیرازی ها تبریک میگم ...
    شایسته صعود به لیگ برتر بودند ...
    فقط یه مسئله اینکه :
    من خودم توی ورزشگاه بودم .... از بچه هایی که کنار من بودند شنیدم شیرازی ها توی بازی رفت حسابی از خجالت ما بندریا در اومده بودند ... و به فجیع ترین شکل ممکن کل بندری ها رو زیر رگبار فحش بسته بودند که اصلا توی 90 بهش رسیدگی نشد ...
    یه مثل هست که میگه : چیزی که عوض داره گله نداره !

14. 5 کاربر از پست مفید AlexDelpiero تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    امیر حسین

IranPersepolisRealMadrid

تشکر ها
    4,974

نقل قول نوشته اصلی توسط alexdelpiero نمایش پست ها
    من هم به شیرازی ها تبریک میگم ...
    شایسته صعود به لیگ برتر بودند ...
    فقط یه مسئله اینکه :
    من خودم توی ورزشگاه بودم .... از بچه هایی که کنار من بودند شنیدم شیرازی ها توی بازی رفت حسابی از خجالت ما بندریا در اومده بودند ... و به فجیع ترین شکل ممکن کل بندری ها رو زیر رگبار فحش بسته بودند که اصلا توی 90 بهش رسیدگی نشد ...
    یه مثل هست که میگه : چیزی که عوض داره گله نداره !

الكس جان مگه ميشه تو حافظيه تو بازي كه از شبكه3 زنده پخش ميشده هم چين اتفاقي افتاده باشه و هيچ كس در موردش حرف نزده باشه!!!
    شيرازي ها بيشتر از يك سال ميشه كه به ورزشگاه نيومده بودند، الانم كه واسه فحش دادند نيومده بودند!!
    از اول تا آخر بازي با افتخار تيم فجرو تشويق كردند نه چيز ديگه!!!
    شايد اون يه نفري كه به تو اينجوري گفته 4 تا فحش ناقابل از چند تا تماشاچي خورده باشه كه اصلا به چشم نمياد و تو هر ورزشگاهي درگيري لفظي عاديه!!
    ولي تماشاگران محترم بندري هم فحش نثار بازيكناي ما كردند هم سنگ و صندلي!!

ali
    only
    karimi

16. 6 کاربر از پست مفید nobody11 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448
    تشکر شده 14,724 در 3,817 پست

juventus

نقل قول نوشته اصلی توسط nobody11 نمایش پست ها
    الكس جان مگه ميشه تو حافظيه تو بازي كه از شبكه3 زنده پخش ميشده هم چين اتفاقي افتاده باشه و هيچ كس در موردش حرف نزده باشه!!!
    شيرازي ها بيشتر از يك سال ميشه كه به ورزشگاه نيومده بودند، الانم كه واسه فحش دادند نيومده بودند!!
    از اول تا آخر بازي با افتخار تيم فجرو تشويق كردند نه چيز ديگه!!!
    شايد اون يه نفري كه به تو اينجوري گفته 4 تا فحش ناقابل از چند تا تماشاچي خورده باشه كه اصلا به چشم نمياد و تو هر ورزشگاهي درگيري لفظي عاديه!!
    ولي تماشاگران محترم بندري هم فحش نثار بازيكناي ما كردند هم سنگ و صندلي!!
    من نمیخوام سر بحث رو باز کنم و دنبالشو بگیرم ولی اون که میگی پخش زنده باید عرض کنم که قبل از شروع بازی رفت توی شیراز این اتفاقات افتاده بود ! اونایی هم که من میگم یه نفر و دو نفر نبودند و الا من که مغزم معیوب نیست که رو حرف 1 نفر سندیت کنم ! موضوع بعدی انه که اصلا هوادارای بندری بیشتر رو سکوهای سیمانی بودند و اصلا رو صندلی نیودنند که صندلی پرت کنند ! جایگاه و اون قسمتی رو هم که صندلی کاشته بودند به خاطر رسم مهمون نوازی داده بودند به شیرازی ها که کاملا زیر سایه بود !

یه خدایی اون بالا هست که از همه چیز خبر داره و حرف من و شما باد هواست ...
    امیدوارم حقانیت پایمال نشه !
    از این به بعد هم من جواب پستارو نمیدم تا تایپیک به چالش کشبده نشه !

18. 4 کاربر از پست مفید AlexDelpiero تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    امیر حسین

IranPersepolisRealMadrid

تشکر ها
    4,974

نقل قول نوشته اصلی توسط AlexDelpiero نمایش پست ها
    من نمیخوام سر بحث رو باز کنم و دنبالشو بگیرم ولی اون که میگی پخش زنده باید عرض کنم که قبل از شروع بازی رفت توی شیراز این اتفاقات افتاده بود ! اونایی هم که من میگم یه نفر و دو نفر نبودند و الا من که مغزم معیوب نیست که رو حرف 1 نفر سندیت کنم ! موضوع بعدی انه که اصلا هوادارای بندری بیشتر رو سکوهای سیمانی بودند و اصلا رو صندلی نیودنند که صندلی پرت کنند ! جایگاه و اون قسمتی رو هم که صندلی کاشته بودند به خاطر رسم مهمون نوازی داده بودند به شیرازی ها که کاملا زیر سایه بود !

یه خدایی اون بالا هست که از همه چیز خبر داره و حرف من و شما باد هواست ...
    امیدوارم حقانیت پایمال نشه !

از این به بعد هم من جواب پستارو نمیدم تا تایپیک به چالش کشبده نشه !

ali
    only
    karimi

20. 5 کاربر از پست مفید nobody11 تشکر کرده اند .

صفحه 1 از 15 12311 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع